Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Halo 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 12.11.2007 22:10:03 vasta tsitaadiga

Noh...enam Halo3 keegi ei mängigi ? icon_razz.gif .Ise tellisin ära.
Muide, päris hea video : http://www.youtube.com/watch?v=ZOkF0McZKIw
Eriti, kui oskate ingliskeelt ;p
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tähtis@mi
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2005




sõnum 06.12.2007 01:46:31 vasta tsitaadiga

http://www.escapistmagazine.com/articles/view/editorials/zeropunctuation/2304-Zero-Punctuation-Halo-3

Täpselt minu arvamus halost

_________________
kõige rtardim lause in the history of man: "Viru on kodu ja rate on elu"
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 08.12.2007 17:48:23 vasta tsitaadiga

http://youtube.com/watch?v=sIakPZ0DJjg
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 18:27:17 vasta tsitaadiga

Selle mänguga peabgi nii tegema. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 00:25:51 vasta tsitaadiga

Oh my god... täna sai seda onlines ikka ropult mängitud ja nalja sai ka ikka. (paar põrkega sticki tegin ka icon_biggrin.gif )
Aga kõige jubedam asi oli see, kui oli rocket race ja ma pidin mingi 7 aastasega tiimis olema... no ma sain ikka sellise sõimuvalangu, et jube. Kurat ta koguaeg karjus: " SHOOT THE FUCKING ROCKET YOU ASSHOLE GODDAMNIT YOU SUCK YOU PUSSY. COME ON GET ON THE FUCKING VEHICLE YOU FUCKNUT. YOU ARE SUCH A PUSSY!!"
.....
ma pidin mici peale seda disconnectima, kuna ma ei tea, kuidas seal muteda teisi :/
Aga jah... multiplayer on ikka ülikõva.. suht hea win:lose ratio on ka mul.. mingi 3:1
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 00:39:35 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Pole ise MP-d eriti pelanud icon_biggrin.gif peaks pelama thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 00:44:09 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
icon_lol.gif Pole ise MP-d eriti pelanud icon_biggrin.gif peaks pelama thumbs_up.gif
Mängime icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 16.01.2008 22:06:18 vasta tsitaadiga

Kaugel ma olen umbes või pigem, palju lõpuni jäänud on? Nimelt ma just lõpetasin selle missiooni, kus mingi pikakaelaga, punase öösärgiga tondi ära tapsime, siis pöörasid need rõvedad koletised minu vastu, jooksime ja killisime neid, päris kaua aega võttis, aga lõpuks sain lõppu välja. Tuleb siis video, kus Chief mingit nuppu vajutab, aken avaneb ja sealt näeb mingi hiigla suurt ehitist vms, siis vahepeal see väike lendav sinine plekk lendab ja räägib midagi ja lõppeski see osa, act vms.

Keegi ütleks siis, palju lõpuni jäänud, umbes nii protsentides 100st, ehk siis mitu prossu tehtud ja mitu teha.

NB! Ma nende elukate nimesid ei tea, pole iial Halo't mänginud ja pole eriline shooter vms fänn olnud, aga Halo 3 meeldib väga.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 22:13:29 vasta tsitaadiga

The Ark?
Siis on vast 2-3 cahpterit veel.
Hästi paned ikka... pikakaelaga punase öösärgiga tont icon_rolleyes.gif
Prophet of Truth
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 16.01.2008 22:26:05 vasta tsitaadiga

Ok. Pole veel siis palju jäänud See viimane act, mis tegin oli ikka julm pikk, nende kahe ämblikuga läks päris kaua, lõpuks sain poindile pihta, et tuleb hüpata kopteri kõrvale, et sellele robotile peale minna, ma aga koguaeg hakkasin ise kopteriga ringi mässama, ühekorra sain nii, et ühe killisin ära, teisega oli nii, et lasin õhku, aga ma sain koos selle pauguga surma icon_smile.gif .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2008 23:13:34 vasta tsitaadiga

See on mul üks lemmik chapter seal. Ülipikk ikka.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 16.01.2008 23:43:31 vasta tsitaadiga

On jah, päris mitu-mitu tundi sai mängitud, iga video järel ootasin lõppu, aga asi aina venis ja venis, missioonid olid ka pikad, aga pean tunnistama, et see on hetkel ka minu lemmik, eriti jamasin seal kohas, kus passid klaasi taga ja üks julm tugev tüüp on hoone lõpus, sinise mingi laserrelvaga, kõrval jooksevad veel tavalised suured onud. Mul lõpuks said kõik relvad otsa, hakkasin siis ükshaaval neid tavalisi suuri kolle killima, granaatidega, neilt saan paar relva ja siis killisine järgmise tüübi kuni jõudisn tolle peakollini, loopisin talle paar granaati, kaotas tüüp relva ja hakkas mind taga ajama, kuulid ja granaadid olid ka otsas, peksin surnuks teise siis icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2008 00:55:45 vasta tsitaadiga

Nojah icon_razz.gif ma nussisin selle osaga terve päeva vist icon_lol.gif Panin Legendaryga ;D Aga jah, KÕIGE KERGEM VIIS kuda neid hävitada täiesti savilt... lendad kopteriga selle kohale ja hüppad välja. Siis liigud laks kohe sinna reaktori juurde, lased õhku, helikasse ja teisega teed sama. Easy...
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starnike
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2007




sõnum 17.01.2008 01:55:18 vasta tsitaadiga

No jah, aga esimene kord oli nii, et ma nagu ei jaganud asja, läksin elukale peale, läksin sinna urruauku, lahmin seal relvadega, kuni asi õhku lendas ja ma surma sain, küll ma nuputasin pead, kuidas küll teha nii, et ise õhku ei lenda, pärast sain aru, et tuleb ainult häire tööle panna ja edasi läheb asi ise. Nh, aga siis oli selline jama, et nt mul kopter ei oodanud ega midagi, hüppasin lihtsalt maha. Vaatasin, et asi lendab kohe õhku, juhuslikult tuli vastu mulle oma mees ATV'ga, pidin maha laskma ta ja sain ATV'ga jalga lastud. Kuna enam kopterile ei saanudki, siis ei teadnud enam mida teha. Jooksin siis teise tüübi selja taha ja hakkasin tulistama, ei saanud seda taga kaant ära. Aga selle tugeva kaanel oli mingi vahe, omajagu suur, et sinna tulistada ja väga täpselt graneete visata. Tulistasin selle esimese kaitsekile ära selle vahe kaudu, rohkem aga hävitada ei suutnud, visaksin mingi kolm granaati, kõik läksid mööda(see tont liikus ka veel, mis sega täiega) ja viimane neljas läks sisse, häire läks tööle ja see koht tehtud. 8)

Ma katsetasin igasuguseid asju, no krt ei tulnud välja midagi, ma suht noob ka. Mis teie lemmik relv muidu on? Endale meeldib suht snaiper, väga kiiresti tapab ja vajadusel võid kaugemalt lasta. Aga üle kõige on need kinnituvad granaadid, ükskord viskasin ühele täpselt taguotsale kinni, krt nii irnuma ajas, täna lendas täpselt jalgevahele, sõbraga suht hirnusime, mingi jooksevad ringi sellega pmst. icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 23:10:33 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

See on päris hea video, mis näitab kõiki Armoreid, mida saab kasutada multiplayeris ja kuidas neid saada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 24.01.2008 00:10:32 vasta tsitaadiga

Ei uskunudki, et Halo multiplayeris on armoreid ja veel nii palju erinevaid.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 17:09:31 vasta tsitaadiga

Kes minu ja voltc333 tiimiga liitub Halo mänguks nädalavahetusel? Hea oleks, kui saaks 4 või 8 inimest kokku.. Saaks üliowni teha ja XPd kõrgendada.
Homme õhtul hakkab pihta.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:14:21 vasta tsitaadiga

tulge kes viitsib, eesti vs kõik muu icon_smile.gif estonians will kick ääss
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:22:32 vasta tsitaadiga

Me kahekesi juba niigi ownisime, seega võiks veel suht häid mängijaid liituda.
Eriti karm oleks, kui saaksimegi 8se tiimi kokku, ning kõik ühes chat channelis ka.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:26:22 vasta tsitaadiga

loodame et rahvast liitub, kui ei siis ownime veelkord icon_razz.gif
sain selle ka korda nüüd kuulen teisi ka kui mölin pihta hakkab icon_lol.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:28:49 vasta tsitaadiga

Ai kurat see oli tipp elamus, kui need 2 tüüpi meist VIP modes mööda sõitsid ja karjusid seal peal :" YEEHAAW"... ja see hääl kadus kaugusesse.. Ühtki teist mängu ei tea, mis toetaks sedasorti asja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:10:04 vasta tsitaadiga

arvata on et see võis vinge olla, kokkuvõtteks võib öelda et halo 3 on ikka mega geim thumbs_up.gif ( ja ei ole sellel graafikal ka midagi viga )
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:36:29 vasta tsitaadiga

Jaah. Tõesti üks parimaid mänge 360. Eriti just nii võimalsterohke Multiplayer. Näiteks ühegis muus mängus pole midagi sellist näinud, et saad inimesed enda gruppi kutsuda ja siis kõik koos käivad mängudes.
A meil suht sarnane maitse ka tegelikult. Nii Gears, kui The Darkness meeldisid ka meile mõlemale ropult.

Perse küll... tahaks kõik armorid kokku koguda. Ja kõik achievementid, sest alles siis saab kõik armorid. Eriäss oleks muidugi Recon armoriga ringi käia, mis on üliharuldane icon_smile.gif

Scout shoulderpadi tahaks vasakule

Hayabusa shoulderpadi paremale ja Katana taha icon_razz.gif

Helmetiga olen praegu rahul. Mark V, mille Unlockid "UNSC Spartan" achievementiga.


Muidugi võiks ka Hayabusa või see:
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 24.01.2008 20:37:52 vasta tsitaadiga

Peaks ka ära ostma.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:42:19 vasta tsitaadiga

oi oi need on vinged asjad, äkki ajapikku saab kõik achievementid kätte icon_smile.gif krt peab täna halo 3 mängima ajasid isu peale icon_smile.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:46:53 vasta tsitaadiga

volts333, a ma tean, miks me essast levelist skulli ei saanud. Sinna pidi alles siis minema, kui Meile Pelican järgi tuleb .(
A teeme mediumil ruttu läbi .D Siis saame
Perse võiks juba homme tulla
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:31:02 vasta tsitaadiga

jah eks homme proovime
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 16:25:11 vasta tsitaadiga

Rawr!
Kõik skullid leitud, seega:

Kiiver ja Shoulderpadid icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 16:50:04 vasta tsitaadiga

Äkki oskad mind ka aidata? Mul nimelt probleem selle Catch skulliga(See mis asub tünni kujulise maja katusel) nimelt see skull ei teki sinna.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 16:53:55 vasta tsitaadiga

M3rcury, selle saad ainult siis võtta, kui see suur sinine Wraith (covenanti tank) on terve. Kui selle tanki hävitad (või juhid), siis kaob skull ära.
A seda ka veel, et Shoulderpadide jaoks on vaja 9 kuldset kolpa ja Helmeti jaoks 13
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 17:36:23 vasta tsitaadiga

Nooh mina tegin nii et sõitsin Warthogiga uksest välja, otse selle maja poole teepeal pidin Ghostid õhku laskma muidu oleks ise surma saanud ja ronisin kiirelt katusele ja Skulli polnud, tegin nii vähemalt 4-5 korda proovisin ühe korra isegi ghoste mitte õhku lasta ikka tühjus icon_sad.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 19:54:04 vasta tsitaadiga

M3rcury, mängid easyga?
võime ju koos proovida, et aitan sul ära teha, aga selle eest pead minuga MPs tiimima icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 03:43:56 vasta tsitaadiga

Meeleldi tiimiks ja väga hea et aitad, aga probleem selles et konsool pole praegu minu käes icon_biggrin.gif asi praegu Tallinnas aga peaks veebruari alguses tagasi jõudma, eks siis räägib rohkem icon_wink.gif
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 20:35:59 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Rawr!
Kõik skullid leitud, seega:

Kiiver ja Shoulderpadid icon_razz.gif


damn, tahan ka

niih, shoulder blade ja body armor käes, helmet veel icon_smile.gif all tnx to amddude aka evilkatarn thumbs_up.gif

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 22:28:33 vasta tsitaadiga

volts333, kui sa valgeid ei saa, võin aidata järgmisel nvl.
M3rcury, no okz... veel see ka, et aitasin volts333l ka see skull saada, millega sul probleeme oli.

Minu Halo3 MP profile ja statsid

Rawr!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 00:17:52 vasta tsitaadiga

Ok aga nagu ma ütlesin ei ole konsool praegu minu käes, veebruari alguses saan alles tagasi.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 16:14:19 vasta tsitaadiga

1 eilne mäng icon_lol.gif

Päris vinge tiim anti mulle ikka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 18:43:18 vasta tsitaadiga

päris väike ülekaal ve:D
minu stats:D
http://www.bungie.net/Stats/Halo3/Default.aspx?player=StarkerZ

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 19:25:27 vasta tsitaadiga

Kurat see bungie sait on liiga geniaalne. Igast mängust saad nii detailse ülevaate, et lase olla.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 19:40:50 vasta tsitaadiga

on jah minu imestuseks saab game historyt ka vaadata, kõik mängud mis sa oled mängiud on seal kirjas thumbs_up.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
n0bzter
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 22:31:31 vasta tsitaadiga

minu profiil siis : http://www.bungie.net/Stats/Halo3/Default.aspx?player=juustusai

btw kellegagi voiks koik skullid ara koguda icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s2de
HV kasutaja
s2de

liitunud: 29.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 17:09:07 vasta tsitaadiga

       

viimati muutis s2de 15.11.2022 20:15:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 17:39:53 vasta tsitaadiga

s2de, skullid koos, aga... jumal... Meta-Gamed võiks sinuga küll koos ära teha :O
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s2de
HV kasutaja
s2de

liitunud: 29.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 14:24:45 vasta tsitaadiga

      

viimati muutis s2de 15.11.2022 20:15:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 10:51:02 vasta tsitaadiga

eilne halo3 multiplayer õhtupoolik oli igaljuhul väga fun! icon_razz.gif varsti saab äkki HVst ka 10 inimest kokku ... tobe oli ainult see, et 4 kesi mängides, saime pidevalt randomid enda teami, xbl ei suutnud "sõpru" ühte teami kuidagi panna ...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 14:10:19 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
eilne halo3 multiplayer õhtupoolik oli igaljuhul väga fun! icon_razz.gif varsti saab äkki HVst ka 10 inimest kokku ... tobe oli ainult see, et 4 kesi mängides, saime pidevalt randomid enda teami, xbl ei suutnud "sõpru" ühte teami kuidagi panna ...
A paneme kõik üksteisele need Prefer this player stuffid. Siis topib võibolla ühte tiimi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 18:25:08 vasta tsitaadiga

oli tõesti fun, millal jälle? icon_smile.gif ma panin juba sulle amddude aga me ei olnud kordagi koos, ainult siis kui kahekesi mängisime.
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 19:55:24 vasta tsitaadiga

Krt teeme täna ikka veel. Või teeb hoopis forzat?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 20:44:26 vasta tsitaadiga

teme täna, ma 30 minni pärast tulen!
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 10.03.2008 21:01:50 vasta tsitaadiga

ajage veel rahvast kokku
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Halo 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.