|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tähtis@mi
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
08.12.2007 18:27:17
|
|
|
Selle mänguga peabgi nii tegema.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.01.2008 00:25:51
|
|
|
Oh my god... täna sai seda onlines ikka ropult mängitud ja nalja sai ka ikka. (paar põrkega sticki tegin ka )
Aga kõige jubedam asi oli see, kui oli rocket race ja ma pidin mingi 7 aastasega tiimis olema... no ma sain ikka sellise sõimuvalangu, et jube. Kurat ta koguaeg karjus: " SHOOT THE FUCKING ROCKET YOU ASSHOLE GODDAMNIT YOU SUCK YOU PUSSY. COME ON GET ON THE FUCKING VEHICLE YOU FUCKNUT. YOU ARE SUCH A PUSSY!!"
.....
ma pidin mici peale seda disconnectima, kuna ma ei tea, kuidas seal muteda teisi :/
Aga jah... multiplayer on ikka ülikõva.. suht hea win:lose ratio on ka mul.. mingi 3:1
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.01.2008 00:39:35
|
|
|
Pole ise MP-d eriti pelanud peaks pelama
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.01.2008 00:44:09
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Pole ise MP-d eriti pelanud peaks pelama  |
Mängime
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
16.01.2008 22:06:18
|
|
|
Kaugel ma olen umbes või pigem, palju lõpuni jäänud on? Nimelt ma just lõpetasin selle missiooni, kus mingi pikakaelaga, punase öösärgiga tondi ära tapsime, siis pöörasid need rõvedad koletised minu vastu, jooksime ja killisime neid, päris kaua aega võttis, aga lõpuks sain lõppu välja. Tuleb siis video, kus Chief mingit nuppu vajutab, aken avaneb ja sealt näeb mingi hiigla suurt ehitist vms, siis vahepeal see väike lendav sinine plekk lendab ja räägib midagi ja lõppeski see osa, act vms.
Keegi ütleks siis, palju lõpuni jäänud, umbes nii protsentides 100st, ehk siis mitu prossu tehtud ja mitu teha.
NB! Ma nende elukate nimesid ei tea, pole iial Halo't mänginud ja pole eriline shooter vms fänn olnud, aga Halo 3 meeldib väga.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.01.2008 22:13:29
|
|
|
The Ark?
Siis on vast 2-3 cahpterit veel.
Hästi paned ikka... pikakaelaga punase öösärgiga tont
Prophet of Truth
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
16.01.2008 22:26:05
|
|
|
Ok. Pole veel siis palju jäänud See viimane act, mis tegin oli ikka julm pikk, nende kahe ämblikuga läks päris kaua, lõpuks sain poindile pihta, et tuleb hüpata kopteri kõrvale, et sellele robotile peale minna, ma aga koguaeg hakkasin ise kopteriga ringi mässama, ühekorra sain nii, et ühe killisin ära, teisega oli nii, et lasin õhku, aga ma sain koos selle pauguga surma .
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.01.2008 23:13:34
|
|
|
| See on mul üks lemmik chapter seal. Ülipikk ikka.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
16.01.2008 23:43:31
|
|
|
On jah, päris mitu-mitu tundi sai mängitud, iga video järel ootasin lõppu, aga asi aina venis ja venis, missioonid olid ka pikad, aga pean tunnistama, et see on hetkel ka minu lemmik, eriti jamasin seal kohas, kus passid klaasi taga ja üks julm tugev tüüp on hoone lõpus, sinise mingi laserrelvaga, kõrval jooksevad veel tavalised suured onud. Mul lõpuks said kõik relvad otsa, hakkasin siis ükshaaval neid tavalisi suuri kolle killima, granaatidega, neilt saan paar relva ja siis killisine järgmise tüübi kuni jõudisn tolle peakollini, loopisin talle paar granaati, kaotas tüüp relva ja hakkas mind taga ajama, kuulid ja granaadid olid ka otsas, peksin surnuks teise siis .
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
17.01.2008 00:55:45
|
|
|
Nojah ma nussisin selle osaga terve päeva vist Panin Legendaryga ;D Aga jah, KÕIGE KERGEM VIIS kuda neid hävitada täiesti savilt... lendad kopteriga selle kohale ja hüppad välja. Siis liigud laks kohe sinna reaktori juurde, lased õhku, helikasse ja teisega teed sama. Easy...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
starnike
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
17.01.2008 01:55:18
|
|
|
No jah, aga esimene kord oli nii, et ma nagu ei jaganud asja, läksin elukale peale, läksin sinna urruauku, lahmin seal relvadega, kuni asi õhku lendas ja ma surma sain, küll ma nuputasin pead, kuidas küll teha nii, et ise õhku ei lenda, pärast sain aru, et tuleb ainult häire tööle panna ja edasi läheb asi ise. Nh, aga siis oli selline jama, et nt mul kopter ei oodanud ega midagi, hüppasin lihtsalt maha. Vaatasin, et asi lendab kohe õhku, juhuslikult tuli vastu mulle oma mees ATV'ga, pidin maha laskma ta ja sain ATV'ga jalga lastud. Kuna enam kopterile ei saanudki, siis ei teadnud enam mida teha. Jooksin siis teise tüübi selja taha ja hakkasin tulistama, ei saanud seda taga kaant ära. Aga selle tugeva kaanel oli mingi vahe, omajagu suur, et sinna tulistada ja väga täpselt graneete visata. Tulistasin selle esimese kaitsekile ära selle vahe kaudu, rohkem aga hävitada ei suutnud, visaksin mingi kolm granaati, kõik läksid mööda(see tont liikus ka veel, mis sega täiega) ja viimane neljas läks sisse, häire läks tööle ja see koht tehtud. 8)
Ma katsetasin igasuguseid asju, no krt ei tulnud välja midagi, ma suht noob ka. Mis teie lemmik relv muidu on? Endale meeldib suht snaiper, väga kiiresti tapab ja vajadusel võid kaugemalt lasta. Aga üle kõige on need kinnituvad granaadid, ükskord viskasin ühele täpselt taguotsale kinni, krt nii irnuma ajas, täna lendas täpselt jalgevahele, sõbraga suht hirnusime, mingi jooksevad ringi sellega pmst.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
23.01.2008 23:10:33
|
|
|
Spoiler 
See on päris hea video, mis näitab kõiki Armoreid, mida saab kasutada multiplayeris ja kuidas neid saada.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
24.01.2008 00:10:32
|
|
|
| Ei uskunudki, et Halo multiplayeris on armoreid ja veel nii palju erinevaid.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.01.2008 17:09:31
|
|
|
Kes minu ja voltc333 tiimiga liitub Halo mänguks nädalavahetusel? Hea oleks, kui saaks 4 või 8 inimest kokku.. Saaks üliowni teha ja XPd kõrgendada.
Homme õhtul hakkab pihta.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
24.01.2008 19:14:21
|
|
|
tulge kes viitsib, eesti vs kõik muu estonians will kick ääss
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.01.2008 19:22:32
|
|
|
Me kahekesi juba niigi ownisime, seega võiks veel suht häid mängijaid liituda.
Eriti karm oleks, kui saaksimegi 8se tiimi kokku, ning kõik ühes chat channelis ka.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
24.01.2008 19:26:22
|
|
|
loodame et rahvast liitub, kui ei siis ownime veelkord
sain selle ka korda nüüd kuulen teisi ka kui mölin pihta hakkab
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.01.2008 19:28:49
|
|
|
Ai kurat see oli tipp elamus, kui need 2 tüüpi meist VIP modes mööda sõitsid ja karjusid seal peal :" YEEHAAW"... ja see hääl kadus kaugusesse.. Ühtki teist mängu ei tea, mis toetaks sedasorti asja
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
24.01.2008 20:10:04
|
|
|
arvata on et see võis vinge olla, kokkuvõtteks võib öelda et halo 3 on ikka mega geim ( ja ei ole sellel graafikal ka midagi viga )
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.01.2008 20:36:29
|
|
|
Jaah. Tõesti üks parimaid mänge 360. Eriti just nii võimalsterohke Multiplayer. Näiteks ühegis muus mängus pole midagi sellist näinud, et saad inimesed enda gruppi kutsuda ja siis kõik koos käivad mängudes.
A meil suht sarnane maitse ka tegelikult. Nii Gears, kui The Darkness meeldisid ka meile mõlemale ropult.
Perse küll... tahaks kõik armorid kokku koguda. Ja kõik achievementid, sest alles siis saab kõik armorid. Eriäss oleks muidugi Recon armoriga ringi käia, mis on üliharuldane
Scout shoulderpadi tahaks vasakule
Hayabusa shoulderpadi paremale ja Katana taha
Helmetiga olen praegu rahul. Mark V, mille Unlockid "UNSC Spartan" achievementiga.
Muidugi võiks ka Hayabusa või see:
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
24.01.2008 20:37:52
|
|
|
| Peaks ka ära ostma.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
24.01.2008 20:42:19
|
|
|
oi oi need on vinged asjad, äkki ajapikku saab kõik achievementid kätte krt peab täna halo 3 mängima ajasid isu peale
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.01.2008 20:46:53
|
|
|
volts333, a ma tean, miks me essast levelist skulli ei saanud. Sinna pidi alles siis minema, kui Meile Pelican järgi tuleb .(
A teeme mediumil ruttu läbi .D Siis saame
Perse võiks juba homme tulla
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.01.2008 16:25:11
|
|
|
Rawr!
Kõik skullid leitud, seega:
Kiiver ja Shoulderpadid
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
26.01.2008 16:50:04
|
|
|
Äkki oskad mind ka aidata? Mul nimelt probleem selle Catch skulliga(See mis asub tünni kujulise maja katusel) nimelt see skull ei teki sinna.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.01.2008 16:53:55
|
|
|
M3rcury, selle saad ainult siis võtta, kui see suur sinine Wraith (covenanti tank) on terve. Kui selle tanki hävitad (või juhid), siis kaob skull ära.
A seda ka veel, et Shoulderpadide jaoks on vaja 9 kuldset kolpa ja Helmeti jaoks 13
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
26.01.2008 17:36:23
|
|
|
Nooh mina tegin nii et sõitsin Warthogiga uksest välja, otse selle maja poole teepeal pidin Ghostid õhku laskma muidu oleks ise surma saanud ja ronisin kiirelt katusele ja Skulli polnud, tegin nii vähemalt 4-5 korda proovisin ühe korra isegi ghoste mitte õhku lasta ikka tühjus
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
26.01.2008 19:54:04
|
|
|
M3rcury, mängid easyga?
võime ju koos proovida, et aitan sul ära teha, aga selle eest pead minuga MPs tiimima
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
27.01.2008 03:43:56
|
|
|
Meeleldi tiimiks ja väga hea et aitad, aga probleem selles et konsool pole praegu minu käes asi praegu Tallinnas aga peaks veebruari alguses tagasi jõudma, eks siis räägib rohkem
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
27.01.2008 20:35:59
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Rawr!
Kõik skullid leitud, seega:
Kiiver ja Shoulderpadid  |
damn, tahan ka
niih, shoulder blade ja body armor käes, helmet veel all tnx to amddude aka evilkatarn
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
28.01.2008 00:17:52
|
|
|
Ok aga nagu ma ütlesin ei ole konsool praegu minu käes, veebruari alguses saan alles tagasi.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.01.2008 16:14:19
|
|
|
1 eilne mäng
Päris vinge tiim anti mulle ikka
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.01.2008 19:25:27
|
|
|
| Kurat see bungie sait on liiga geniaalne. Igast mängust saad nii detailse ülevaate, et lase olla.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
28.01.2008 19:40:50
|
|
|
on jah minu imestuseks saab game historyt ka vaadata, kõik mängud mis sa oled mängiud on seal kirjas
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s2de
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2007
|
29.01.2008 17:09:07
|
|
|
viimati muutis s2de 15.11.2022 20:15:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
29.01.2008 17:39:53
|
|
|
| s2de, skullid koos, aga... jumal... Meta-Gamed võiks sinuga küll koos ära teha :O
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s2de
HV kasutaja

liitunud: 29.12.2007
|
05.02.2008 14:24:45
|
|
|
viimati muutis s2de 15.11.2022 20:15:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
10.03.2008 10:51:02
|
|
|
eilne halo3 multiplayer õhtupoolik oli igaljuhul väga fun! varsti saab äkki HVst ka 10 inimest kokku ... tobe oli ainult see, et 4 kesi mängides, saime pidevalt randomid enda teami, xbl ei suutnud "sõpru" ühte teami kuidagi panna ...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.03.2008 14:10:19
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
eilne halo3 multiplayer õhtupoolik oli igaljuhul väga fun! varsti saab äkki HVst ka 10 inimest kokku ... tobe oli ainult see, et 4 kesi mängides, saime pidevalt randomid enda teami, xbl ei suutnud "sõpru" ühte teami kuidagi panna ... |
A paneme kõik üksteisele need Prefer this player stuffid. Siis topib võibolla ühte tiimi.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
10.03.2008 18:25:08
|
|
|
oli tõesti fun, millal jälle? ma panin juba sulle amddude aga me ei olnud kordagi koos, ainult siis kui kahekesi mängisime.
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.03.2008 19:55:24
|
|
|
| Krt teeme täna ikka veel. Või teeb hoopis forzat?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
10.03.2008 21:01:50
|
|
|
| ajage veel rahvast kokku
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|