Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.01.2008 13:44:12 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Winterwind kirjutas:
sellise saasta järgi riistvara osta(oodata) on ka paras lollus.
kui ilusat graafikat tahad siis vaata aknast välja.. pole fps-i probleeme ega midagi

Kusjuures...mina vahest vaatan nii....mõtlen et missugune graafikakaart on....et vaatad aknast õue ja enneä, põhjas resol kõik kena icon_biggrin.gif


Vaata, et liiga ilus graafika edasi ei käsi kõndida aknajuures icon_biggrin.gif All teepeale pole energia pakke icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 14:02:48 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Seda X2'te on suht mõttetu cf'sse panna või veel isegi quad cf'sse kuna mis prose seda niimodi välja veaks? Karmilt pidurdaks icon_rolleyes.gif


Quad @ 4Ghz ja mingit pidurit pole icon_razz1.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 25.01.2008 14:22:05 vasta tsitaadiga

endale tekitab ka see kaart juba huvi icon_biggrin.gif
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 17:03:38 vasta tsitaadiga

link :: ATI Radeon HD 3870 X2 CrossFire Tested

Täitsa piix kui hea huumor,ma ei saa aru kuidas selle testija on jäänud uskuma et tal CF töötas icon_razz1.gif
CPUZ aken isegi väidab et asi disabled,lihtsalt kaks kaarti on masinas ja võtavad voolu thumbs_up.gif
Rääkimata skoorist mis on täiesti jaburalt vähe selle rig-i jaoks beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 17:07:56 vasta tsitaadiga

Oot aga sellel ainult 1 cf bridge connector? järelikult ei saa neid ju quadi ka panna?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 17:08:28 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Seda X2'te on suht mõttetu cf'sse panna või veel isegi quad cf'sse kuna mis prose seda niimodi välja veaks? Karmilt pidurdaks icon_rolleyes.gif


kas mitte ei saa panna X2-te quadcrossfire-sse, kuna tal on ainult 1bridge jaoks ruumi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 25.01.2008 21:26:05 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Oot aga sellel ainult 1 cf bridge connector? järelikult ei saa neid ju quadi ka panna?


Ainult üks connector jah. Pilti kah.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.01.2008 22:19:59 vasta tsitaadiga

Aga kas kuskil on teste kuidas 3870 Crossfires on võrreldes 2 GPU-ga 1 kaardil...
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Iceberg
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 22:45:21 vasta tsitaadiga

Kaardi launch ju alles 29.Peale seda tuleb neid teste ridamisi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.01.2008 23:38:00 vasta tsitaadiga

Krt raha lõppes otsa vahepeal. Võtsin 3850 hoopis. Parem kui mitte midagi icon_smile.gif
Mudeliks siis Gigabyte 512MB GDDR3.
Antud kaardil on imo väga vali jahutus, kuigi nimeks on tal Zalman icon_rolleyes.gif

huvitav oleks proovida 3870 kellasid kätte saada tolle kaardiga
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LWD
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2007




sõnum 26.01.2008 11:12:00 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:

Antud kaardil on imo väga vali jahutus, kuigi nimeks on tal Zalman icon_rolleyes.gif


Kõik emaplaadid ei suuda otse lugeda videoprotsessori temperatuuri ja laseb ventikat 100% juures töötada, sellepärast vali. Sai ostetud 2-pinine otsik (samasugune nagu videokaardi peal) ja need kaks pini joodetud toiteploki -12v ja -5 külge ehk kokkuvõttes sai ventilaatoril 2 korda vähem pöördeid panna. Jahutusomadused siiani normid, kuid enam ei kuule, kas zalman töötab või mitte...icon_sad.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.01.2008 14:41:01 vasta tsitaadiga

selle zalmani jahutusega kaarti klokkides & full loadis vaevaliselt tuleb max 51*C ära mul. kusjuures siis oli tuba soe.
ta lausa palub, et talle 7v virutataks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 03:48:53 vasta tsitaadiga

<--- Ootab sõna millal CFX normilt toimima hakkab. Praegu sai vaid imetletud kuidas arvutile sai 8 monitori külge panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.01.2008 13:09:53 vasta tsitaadiga

Kas 3dmark06-s 7700 punkti on normaalne HD3850-ga?
Proseks X2 4200+ ja mälu 1GB

Kui on, kas tõesti prose mõjutab nii palju? Ma näen siin skoore üle 10k ikka enamasti selle kaardiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 13:14:22 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Kas 3dmark06-s 7700 punkti on normaalne HD3850-ga?
Proseks X2 4200+ ja mälu 1GB

Kui on, kas tõesti prose mõjutab nii palju? Ma näen siin skoore üle 10k ikka enamasti selle kaardiga icon_rolleyes.gif

Palju SM2/3 skoorid olid? Prose skoor peaks ~1600 kandis olema?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 27.01.2008 21:20:40 vasta tsitaadiga

1669 on jah
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 00:38:12 vasta tsitaadiga

default oli GB omaga tuttavale tehtud masinas ~9200p
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 28.01.2008 00:47:12 vasta tsitaadiga

keegi räägiks mulle 3850 512mb mudelist icon_razz.gif
hetkel on 7900gs ja sempron 3000+,kohekohe 2gb mälu.
jaja mis protsessor 3850 kõrvale ideaalselt hakkaks(amd am2,x2)
7900gs vs 3850 võimsus?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 00:51:08 vasta tsitaadiga

3850 on hooga parem.
ideaalselt hakkaks? nii hea kui vähegi võimalik nagu ikka, vähemalt suvaline x2 amd poolelt siis. konkreetsema soovituse jaoks kuluks konkreetne mäng ilmselt ära, et olenevalt gpa/cpu-bound olemisest nõu anda icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 28.01.2008 00:56:02 vasta tsitaadiga

nojah,ideaalset ma ei saa,ressursi ei järku.on nii vahet kas on x2 3800+ või näiteks 5600+ ?
crysist tahaks pelada ning ootan assassin creedi tulevikult.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 01:05:29 vasta tsitaadiga

No x2 3800 jääb kindlasti sellele kaardile jalgu.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 01:08:08 vasta tsitaadiga

on küll vahet. ja amd x2dest jääb siin-seal enamus kuskil kaardile jalgu icon_smile.gif
ot: ise küll ei tunne, et 5600+ hetkel liiga palju piirama hakkaks, kõik saab väga hästi ära mängitud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2008 01:09:04 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
nojah,ideaalset ma ei saa,ressursi ei järku.on nii vahet kas on x2 3800+ või näiteks 5600+ ?
crysist tahaks pelada ning ootan assassin creedi tulevikult.

Paar päeva tagasi ostsin ma gigabyte HD3850 512MB. Jahutus on pisut vali, kuid tempid on idles 32*C ja loadis ma üle 50*C veel näinud pole. Kui sa kavatsed kaarti klokkida siis esimese raksu jaoks piisab sellest ja jääb ülegi. thumbs_up.gif

Crysist pelab täitsa edukalt. Mediumi peal on kõik 100% sujuv (ja väga ilus), vähimatki jõnksutamist pole. High peale proovisin panna aga mul lööb kõvaketta swap siis mängu. Hetkel ainult 1GB rammu sees kahjuks... Proseks X2 4200+.
Kaardiga olen väga rahul icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 09:28:26 vasta tsitaadiga

3850 töötab siis lõdvalt 3870 kelladel või klokkub veelgi ?


http://www.tomshardware.com/2008/01/28/ati_r680_the_rage_fury_maxx_2/

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 10:02:52 vasta tsitaadiga

kahtlane. RÄME sõltuvus mängu jaoks profiili olemasolust.

huvitav millal nv 2 x g92 teeb icon_razz.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 28.01.2008 10:06:33 vasta tsitaadiga

http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/HD_3870_X2/1.html
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3209&p=1
http://www.hothardware.com/articles/R680_Has_Landed_ATI_Radeon_HD_3870_X2/
Kiireim kaart! icon_razz1.gif
Väga pandav kaart.Ostaks enne selle,kui 3870 CF-i.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.01.2008 10:28:37 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
http://www.techpowerup.com/reviews/HIS/HD_3870_X2/1.html
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3209&p=1
http://www.hothardware.com/articles/R680_Has_Landed_ATI_Radeon_HD_3870_X2/
Kiireim kaart! icon_razz1.gif
Väga pandav kaart.Ostaks enne selle,kui 3870 CF-i.

Kust sellist saab ja mis maksab....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 10:44:41 vasta tsitaadiga

tohoh, päris hästi klokkub gpu, vähesed HD3870 teevad sama..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.01.2008 10:47:52 vasta tsitaadiga

Eitea, millal Eestis sellist kaarti omale juba siis ka soetada saab.....icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 28.01.2008 10:54:09 vasta tsitaadiga

Krt ei tea kas see X2 end ära kah õigustab. 88GT SLI tundub seal Anandi testides kiirem ja umb samas hinnaklassis (7-8K)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 11:02:06 vasta tsitaadiga

siin teemas k2is link l2bi juba: http://www.ox.ee/est/product/89237
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 11:22:54 vasta tsitaadiga

link :: Anandtech.com

X2 kaardil on märksa vähem "mässamist" kui SLI või cross-fire komplektiga. Sisuliselt on tegu 1 kaardiga .. umbes nagu protsessoritel (1 vs. 2 tuuma).
tsitaat:
Even more appealing is the fact that the 3870 X2 will work in all motherboards: CrossFire support is not required. In fact, during our testing it was very easy to forget that we were dealing with a multi-GPU board since we didn't run into any CrossFire scaling or driver issues. We're hoping that this is a sign of things to come, but we can't help but worry about the future of these multi-GPU cards.

Ehk "tüüpilised" cross-fire probleeme kaardil ei ole. Siiski draiverite ja mägutootjate tugi sellisele tehnoloogiale on väga tähtis.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 28.01.2008 11:40:37 vasta tsitaadiga

vermont kirjutas:
siin teemas k2is link l2bi juba: http://www.ox.ee/est/product/89237

Ei tea, millist toidet see arvutilt nõuab
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 11:41:37 vasta tsitaadiga

Mingi kvaliteetne 650w toide peaks sobima.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2008 12:38:09 vasta tsitaadiga

HD 3870 hind langes eile jälle. Midagi ~2700.- arvutikeskuses. Hakkan juba 3850 ostu kahetsema icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 12:56:15 vasta tsitaadiga

viimase hetke draiveritest. khm.
http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3209&p=2 kirjutas:
• Crysis DX10 – Improves up to ~60% on R680 and up to ~9% on RV670 on Island GPU test up to 1920x1200.

sealt siis esimeste testide tulemused?

sealtsamast changelistist leiab päris palju huvitavat. ausalt öeldes mina seda kaarti hetkel ei ostaks. lihtsalt ma mängin liiga palju mänge, mis ei ole mainstream ja testlistides, nii listist kui ka testidest + ikaldusekirjeldustest kumab läbi, et crossfire profiilide uut varianti vajavad mängud.

performance on muidugi vägev. uus 3dmarki kunn on olemas märtsis siis kui nvidia midagi head tolleks hetkeks välja pole mõelnud? icon_razz.gif

ennustame, gtx/ultra kukub $400 kanti nüüd kohe?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 15:09:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

ennustame, gtx/ultra kukub $400 kanti nüüd kohe?


Tootmine on liialt kulukas, et need kaardid nüüd nii madalale kukuksid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 15:51:16 vasta tsitaadiga

anandtechi reviews on päris nunnu, et nad 8800gt sli on kõrvale toonud... hinnaklass ja voolunõudlus tsipa kõrgem, soojaeritus ilmselt rämedalt kõrgem icon_razz.gif

ut3 on multi-gpu-friendly mäng. positiivne. loodetavasti kõik selle mootoril askad hakkavad ka korralikult skaleeruma.

kaht x2 crossfires tahaks näha... vista oma dx10ga pidi ju quadi skaleerumise jaoks imerohi olema...

nonii, quake warsis on 'driver issue' - loe: cf ei tööta.
edit: techpowerupis sööb asi kõik muud wuake warsis hommikusöögiks, wtf?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 15:56:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
nonii, quake warsis on 'driver issue' - loe: cf ei tööta.
edit: techpowerupis sööb asi kõik muud wuake warsis hommikusöögiks, wtf?


http://www.hothardware.com/articles/R680_Has_Landed_ATI_Radeon_HD_3870_X2/?page=7
nagu töötaks
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 16:01:06 vasta tsitaadiga

anandtech väitis et ei tööta. ma ei mäletagi, mis draiverit nad kasutasid. sry, mitte ei väitnud aga fps oli sitt.

ot: ah mingepersse, miks enam poste muuta ei saa? mulle ilgelt meeldib miljon posti teha, kui selle asemel võiks paar editit viimase lõppu panna.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 16:11:17 vasta tsitaadiga

HIS ICQ <3 8)

Kuradi ilus, kuradi hea, kuradi klokkuv. Jään huviga ootama, mis juhtub kuu-kahega, ehk siis ajal, mil plaanin läpparist loobuda ja raketti hakata kokku panema.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 28.01.2008 17:04:19 vasta tsitaadiga

mis progega neid kaarte kõige edukamalt klokkida saab?
ati overdrives sliderid juba 730/880 põhjas icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 17:12:20 vasta tsitaadiga

link :: AMDGPUCLOCK Tool

Peaks sobima vist,vähemalt 2900 seeriale on hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.01.2008 18:18:49 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Mingi kvaliteetne 650w toide peaks sobima.

Arvestades, et klokkimata võtaks kast umbes 360W?
http://www.tomshardware.com/2008/01/28/ati_r680_the_rage_fury_maxx_2/page17.html
Muidugi neli tuuma pole vist kuskil mängus kasutusel.

Teoreetiliselt võiks isegi korralik 500W'ne plokk korralikult kellata lasta.

http://www.hothardware.com/articles/R680_Has_Landed_ATI_Radeon_HD_3870_X2/?page=10
Saadakse isegi 374W kokku.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 19:14:01 vasta tsitaadiga

No mina arvestasin piisava varuga, ei pea olema alati piiripeal. Ning kui tekib CF isu, siis ei pea hakkama toidet ka vahetama. Ja kui vähegi klokkida kaarti ning klokitud Quad kuskil 3.4 GHz peal , siis juba läheb 500W vabalt. Seega BlueStorm II jääks juba ammu lahjaks. Seega tuligi välja 650W minimum icon_wink.gif lihtne. Võibolla läheks ka mingi 550W kvaliteettoide, aga milleks juba siis koonerdada?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.01.2008 03:02:19 vasta tsitaadiga

Ärge kiirustage, seltsimehed icon_wink.gif

tsitaat:
With the increasing demand for AMD's Radeon HD 3800 series (RV670) graphics cards, the company is planning to bring forward the launch schedule of its next generation RV770 GPU. This has triggered Nvidia to also accelerate the launch of its G100 (D9x) GPU, according to a Chinese-language Commercial Times report, citing sources at graphics card makers.

AMD has already released samples of the 55nm RV770 GPU to its partners for certification and cards are expected to launch at late second quarter, added the paper.


http://www.digitimes.com/news/a20080121PB202.html
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 29.01.2008 09:25:46 vasta tsitaadiga

Post Danger Den 3870 X2 Water Block
http://www.dangerden.com/images/stories/blocks/3870x2/proto-1-600w.jpg
http://www.dangerden.com/

Liquid Cooling System for HD 3870 X2 Announced

With the new cooling set up, CoolIT was able to push the core clock from the reference speed of 825 MHz to over 900MHz. Memory clock speeds were pushed from 900MHz to 1GHz with no resulting thermal issues. The result was a 3D Mark06 score of over 23,500. No details on pricing or availability were released.

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=231122
8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.01.2008 10:33:06 vasta tsitaadiga

Väga nadi OC vesijahutuse kohta ju icon_neutral.gif GPU 10% ja MEM 10%. Mu õhkjahutusega 7600 GT kellus ka kõvemini.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 10:37:36 vasta tsitaadiga

nadi oc? 900mhz on ikka suht palju selle gpu kohta.
asi juba niigi suht kõrgele aetud ja selle voldiga lihtsalt ei lähe kõrgemale.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.01.2008 10:50:41 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. R670 Default oli 775MHz? Kõigest 125MHz sinna vesijahutuse arvelt otsa saada on siiski vähevõitu (16% OC).
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.