Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 19:09:28 vasta tsitaadiga

tomorrow, Aga äkki on tegemist ilma marketingita 2x1GB icon_wink.gif
Millest kirja pandi ausalt 1GB
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.01.2008 19:48:51 vasta tsitaadiga

http://www.kmelektronik.de/main_site/main.php?action=Product_Detail&ArtNr=17281&Shop=0
Ostan vist ära. Eriti enam ei tambi mänge enivei. Prooviks oma esimese "tõsise" low-end kaardi ära icon_biggrin.gif
Vähemalt ei pea ma sinna mingit jahutust modima hakkama... haudvaikus thumbs_up.gif Ning ilmselt varsti vistale üle kolimine... tuleb vast ses suhtes ka natuke kasuks.
Aga benchida saab ikkagi fun olema beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.01.2008 20:43:57 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tomorrow, Aga äkki on tegemist ilma marketingita 2x1GB icon_wink.gif
Millest kirja pandi ausalt 1GB

Äkki tunned püksis sooja käkki! icon_wink.gif
Eks ta natuke ole jah BS samas kaardil on ju peale 1GB mälu ja seda reklaamitakse.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 23.01.2008 21:03:06 vasta tsitaadiga

Oot oot kui on emaplaat P35 kiibiga rev2 siis on ka PCI-E 2.0 tugi olemas jah? Ja kas keegi on kuskilt teste leidnud kuidas on 2x3870 crossfires vs see kaart 2gpu-ga 1 kaardil. Ja mis kuupäeval asi reaalselt müüki tuleb?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 23.01.2008 22:13:31 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:
HD 3870 X2 1GB GDDR4 non-reference version
http://en.expreview.com/?p=224


On see ikka 1024 või tillikas nagu see 7950GX2 promos oma 1GB RAM (mis tegelikkuses oli 512x2, kuigi MultiGPU kasutab ainult ühe kaardi videomälu hulka icon_rolleyes.gif )


GDDR3 variandid on kindlalt 2x512mb.
Antud GDDR4 versioon võib vabalt olla 1gb, miks muidu on ühele poolele ära mahutatud 2x8M ? (eeldatavalt peaks teisel poolel veel samapalju neid olema)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 24.01.2008 03:14:46 vasta tsitaadiga

veel üks r680 review: http://www.insidehw.com/Reviews/Graphics-cards/ATI-Radeon-HD-3870X2-1-GB.html
_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.01.2008 04:30:18 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
http://www.kmelektronik.de/main_site/main.php?action=Product_Detail&ArtNr=17281&Shop=0
Ostan vist ära. Eriti enam ei tambi mänge enivei. Prooviks oma esimese "tõsise" low-end kaardi ära icon_biggrin.gif
Vähemalt ei pea ma sinna mingit jahutust modima hakkama... haudvaikus thumbs_up.gif Ning ilmselt varsti vistale üle kolimine... tuleb vast ses suhtes ka natuke kasuks.
Aga benchida saab ikkagi fun olema beer_yum.gif


Natuke OT aga vaatasin natuke netis ringi ning niipalju kui infi sain, siis 2400XT on HD3450-st jõudluselt üle? oskab keegi kommenteerida?
HD3450 ei pidavat legitreview andmetel üldse kelluma ka. Kas mõttekas HD3450-e asemel 2400XT võtta? icon_rolleyes.gif Tahaks korralikku low-end kaart.
Või samas mõtlen ikkagi, et mõistlik oleks edasi koguda raha HD3850 512MB jaoks... tahaks lihtsalt midagi uut vahepeal ja näpud sügelevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 04:44:26 vasta tsitaadiga

Ma v6taks 3850...leian, et saadud perfi vahe on seda rahalist vahe v22rt, eriti kui ei plaani pea uuendada ka.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2008 15:07:51 vasta tsitaadiga

link :: AMD RS780 is 261% Faster Than AMD 690G in 3DMark06

Äkki oleks selle odava kaardi asemel targem hoopis int videoga mobo võtta?
Muidugi see eeldab hetkel, et peaksid kasutama ka AMD proset icon_razz1.gif

Krt hybrid crossfire hakkab täitsa ahvatlevaks muutuma.. AMD võiks nüüd Phenomi ka korda saada..

E: HD3870 X2-e peaks eestisse jaan lõpus/veeb alguses jõudma, hinnaks pakuks ~6k või tsipa alla.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 15:18:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

: HD3870 X2-e peaks eestisse jaan lõpus/veeb alguses jõudma, hinnaks pakuks ~6k või tsipa alla

Mõistlik,ise arvasin samuiti aga eelmisel lehel skeptikud lahmisid kohe et hind ei tule alla 8K icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.01.2008 17:36:47 vasta tsitaadiga

Mis need pistikud mis kaartikülge käivad nendega saab miski ülemineku molexile kaasa vms?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 17:58:30 vasta tsitaadiga

jigsaw813, Ikka on kaasas thumbs_up.gif
Vähemalt 8 pin-i jaoks,uutes totekates on 6 kindlasti olemas ja veel uuemates on ka kas 8 pin juba beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.01.2008 19:39:27 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
tsitaat:

: HD3870 X2-e peaks eestisse jaan lõpus/veeb alguses jõudma, hinnaks pakuks ~6k või tsipa alla

Mõistlik,ise arvasin samuiti aga eelmisel lehel skeptikud lahmisid kohe et hind ei tule alla 8K icon_razz.gif

Kui sellise hinnaga siis tuleb väga kõva kaart,nagu soe sai hakkab minema.Muidugi oleneb ka mis hinnaga Nvidia 9800GX2 tuleb... icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:52:17 vasta tsitaadiga

9800GX2 on kindlasti hingematva hinnaga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 19:52:18 vasta tsitaadiga

ox juba pakub

http://www.ox.ee/est/product/89237

hind 6595.-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.01.2008 20:27:28 vasta tsitaadiga

Kas see GDDR4 ei tule?icon_smile.gif See OX pakub GDDR3. Mul toitekal ka 2x6pin juhe olemas aga jah 8pin netu:)
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:44:08 vasta tsitaadiga

goga kirjutas:
ox juba pakub

http://www.ox.ee/est/product/89237

hind 6595.-
See kaart on SUUR!
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 24.01.2008 20:48:56 vasta tsitaadiga

Sa siga kui see pikem on kui 8800GTX siis minu korpusesse see ei mahu. 8800GTX läks väääääga napilt.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:48:58 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
goga kirjutas:
ox juba pakub

http://www.ox.ee/est/product/89237

hind 6595.-
See kaart on SUUR!


See on küll suur kaart, aga selliseid ennegi nähtud. Muide need seal lingil olevad taktsagedused on rohkem nagu tavalise 3870 omad. 775 GPU ja 2250 mälu.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2008 20:49:15 vasta tsitaadiga

suur? enamvähem sama pikk kui 88Ultra.. pole nii suur midagi.. arvestades, et sellel on 2 kaarti ÜHEL pcb-l
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:00:02 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Muide need seal lingil olevad taktsagedused on rohkem nagu tavalise 3870 omad. 775 GPU ja 2250 mälu.

Ongi ju tavalised kellad? Lihtsalt kaks core.

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:00:49 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
suur? enamvähem sama pikk kui 88Ultra.. pole nii suur midagi.. arvestades, et sellel on 2 kaarti ÜHEL pcb-l


Tegelikult natukene lühemgi kui ULTRA. Kusagil oli ka võrdluspilt, kuid ma ei viitsi seda ülesse otsida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 25.01.2008 00:14:32 vasta tsitaadiga

Hind tundub küll norm olevat. thumbs_up.gif Sellel peabki olema GDDR, mis ei ole tegelt nii suur miinus. icon_wink.gif 2 sellist crossfire-is ja 4 toru peal oleks ilus vaatepilt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.01.2008 00:19:26 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
Sa siga kui see pikem on kui 8800GTX siis minu korpusesse see ei mahu. 8800GTX läks väääääga napilt.

See kaart on isegi natz lühem, kui Ultra/GTX.Isegi siin teemas pilt olnud. icon_wink.gif
Ai kuidas tahaks 3870X2 CF-i panna. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.01.2008 00:21:55 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
jigsaw813 kirjutas:
Sa siga kui see pikem on kui 8800GTX siis minu korpusesse see ei mahu. 8800GTX läks väääääga napilt.

See kaart on isegi natz lühem, kui Ultra/GTX.Isegi siin teemas pilt olnud. icon_wink.gif
Ai kuidas tahaks 3870X2 CF-i panna. 8)

ot: huvi pärast küsin ,et mis moboga seda teeksid?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 00:40:08 vasta tsitaadiga

CorsairX, X38 või X48 suva tootja omaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 00:41:40 vasta tsitaadiga

Foxconnil oli ju mingi plate, millega sai quad CF panna dual slot coolerite kaartidega. Põhimõtteliselt mahutaks too ka siis neid R680 purakaid, mis teeks kokku Octo CF.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.01.2008 00:55:31 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
CorsairX, X38 või X48 suva tootja omaga thumbs_up.gif

Ega muid häid variant pole. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 01:06:06 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Foxconnil oli ju mingi plate, millega sai quad CF panna dual slot coolerite kaartidega. Põhimõtteliselt mahutaks too ka siis neid R680 purakaid, mis teeks kokku Octo CF.

More powwa,i want that icon_biggrin.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 01:41:03 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Foxconnil oli ju mingi plate, millega sai quad CF panna dual slot coolerite kaartidega. Põhimõtteliselt mahutaks too ka siis neid R680 purakaid, mis teeks kokku Octo CF.


...ega sel vist peale benchimise mingit eesmärki poleks... st hetkel ei kujuta ette eestis rakendust (arvestades siisnset kontingenti, siis mängu icon_lol.gif ), mis sellist rebestust vajaks... icon_rolleyes.gif või oleks... avardage mu silmaringi icon_wink.gif
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 10:34:04 vasta tsitaadiga

Crysis icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Sai siis ostetud Gigabyte HD 3870 512MB RX387512H-B GDDR4;http://epood.atf.ee/index.php?productID=9325; 3D06 def 11100p.
Jahutus on võrreldes 2900PRO omaga ikka kõvasti kergem ja lahjem. Proovisin GPU@820 töötas, kuid kaart läheb kuumaks.
Klokkimiseks siis oleks ikka vaja paremat jahutust icon_wink.gif
Samas jahutus hea vaikne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.01.2008 10:35:30 vasta tsitaadiga

Hmm ma sihin ka seda kaarti hetkel.
GPU@820 pole ju väga paha. Kaugele mem läheb?
GDDR4 peaks ju paremini minema võrreldes GDDR3-ga?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 10:41:45 vasta tsitaadiga

Mirkel, ei ole veel proovinud icon_rolleyes.gif
Üritan nädalavahetusel icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 11:29:42 vasta tsitaadiga

Miskit uuemad mängu viitsiksid ka äkki benchida? Huvitaks mis seadetel CoD 4 suudaks välja vedada, Crysise test ei teeks ka paha...
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 25.01.2008 11:47:38 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
Crysis icon_question.gif icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Sai siis ostetud Gigabyte HD 3870 512MB RX387512H-B GDDR4;http://epood.atf.ee/index.php?productID=9325; 3D06 def 11100p.
Jahutus on võrreldes 2900PRO omaga ikka kõvasti kergem ja lahjem. Proovisin GPU@820 töötas, kuid kaart läheb kuumaks.
Klokkimiseks siis oleks ikka vaja paremat jahutust icon_wink.gif
Samas jahutus hea vaikne thumbs_up.gif

Sooviks ka teada, kuda siis sellega asjad jooksevad ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2008 11:55:00 vasta tsitaadiga

CoD4 jookseb 1280x1024 kõik max, aa ja muu jura peal enam kui normaalselt.
Crysise timedemo 1280x1024 high ~30fps
Gothic 3 1280x1024 kõik max fps 50+(tavaliselt üle 90)
jne-jne-jne
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.01.2008 11:58:56 vasta tsitaadiga

Winterwind, siis kui kaart klokitud? Ega sul enam originaaljahutus tollel peal ole? (profiilist vaatasin kellasid)

Oskate ehk suuremad erinevused GDDR3 ja GDDR4 vahel välja tuua?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 25.01.2008 12:02:24 vasta tsitaadiga

HD3870 vs HD3870 X2

Sellega juba vaikselt kannatab Crysist mängida icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 12:04:58 vasta tsitaadiga

olav kirjutas:
HD3870 vs HD3870 X2

Sellega juba vaikselt kannatab Crysist mängida icon_biggrin.gif .


Irw, hui kannatab... Very High peal tahaks pelada 1920x1080 nii, et minimum fps oleks 40 aga see sureb juba madala resoga High peal ära

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2008 12:06:23 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Winterwind, siis kui kaart klokitud? Ega sul enam originaaljahutus tollel peal ole? (profiilist vaatasin kellasid) Oskate ehk suuremad erinevused GDDR3 ja GDDR4 vahel välja tuua?

nood olid klokkimata kaardiga.
hetkel mul üldse kast laiali, need FPS-is olid veel AMD kastiga tehtud.
Täna õhtul panen inteli junni kokku ja vaatan kuidas sellega on.

GDDR4 vs GDDR3 vahe on suht minimaalne.
GDDR4 klokkub küll rohkem aga selleest on tal palju lahjemad timingud
mistõttu klokk vs klokk on GDDR3 asjast ikka omajagu kiirem.

eks need GDDR3 ja GDDR4 kaardid ole enamvähem sama kiired, 3d markides
saab GDDR4 rohkem punkte ja on mängudes paari fps-i võrra kiirem aga mingit
suurt vahet küll pole. GPU klokk loeb palju rohkem kui mälu klokk ja see on neil kaartidel sama.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 25.01.2008 12:09:02 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
olav kirjutas:
HD3870 vs HD3870 X2

Sellega juba vaikselt kannatab Crysist mängida icon_biggrin.gif .


Irw, hui kannatab... Very High peal tahaks pelada 1920x1080 nii, et minimum fps oleks 40 aga see sureb juba madala resoga High peal ära


Rõhk on sõnal vaikselt- ehk arenemisruumi on veel küllaga icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 12:11:17 vasta tsitaadiga

Ei tea kas isegi R700 G100 seda ära jooksutab... suht masendav kuna ma ei kavatse seda ennem pelada kui saan minimum fpsi 40 peale 1920x1080p very high peal.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.01.2008 12:12:05 vasta tsitaadiga

sellise saasta järgi riistvara osta(oodata) on ka paras lollus.
kui ilusat graafikat tahad siis vaata aknast välja.. pole fps-i probleeme ega midagi


viimati muutis Winterwind 25.01.2008 12:12:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 12:12:31 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
A-Circus. kirjutas:
Muide need seal lingil olevad taktsagedused on rohkem nagu tavalise 3870 omad. 775 GPU ja 2250 mälu.

Ongi ju tavalised kellad? Lihtsalt kaks core.


Tavalised kellad jah, aga ka tavalise 3870 puhul. X2 on kellad default 825/1800, kui sa lugenud ei ole (osad tootjad plaanivad muidugi ka kõrgemate kelladega isendeid.

http://www.digicom-it.be/?action=product&id=18297
http://www.prisguide.no/product.php?productId=89064

Ja mujalgi just selliste kelladega kaardid müügil. Ma millegipärast ei usu, et OX'ile mingi eritellimus välja lasti.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 12:13:05 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sellise saasta järgi riistvara osta(oodata) on ka paras lollus


Muud pole ka midagi mängida ju

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.01.2008 12:36:45 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sellise saasta järgi riistvara osta(oodata) on ka paras lollus.
kui ilusat graafikat tahad siis vaata aknast välja.. pole fps-i probleeme ega midagi

icon_lol.gif thumbs_up.gif Õige suhtumine! Ja palju sa neid naisi ikka Crysis`s näed? 0? icon_biggrin.gif (ei ole veel pelanud seda nii et ei tea täpsemalt)
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.01.2008 12:45:14 vasta tsitaadiga

Kui crossfire plaanid kunagi, siis ei ole suurt vahet kas võtta kaks 3850 või 3870 kaarti. Lõpptulemus tundub suht samane olevat. Eks? icon_smile.gif
Kusagil oli mingi tabel mis enamvähem nii näitas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 13:12:05 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Miskit uuemad mängu viitsiksid ka äkki benchida? Huvitaks mis seadetel CoD 4 suudaks välja vedada, Crysise test ei teeks ka paha...

CoD 4 töötab 1600*1200 resol kõik high peal ilusti, Crysise testi mul pole icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 25.01.2008 13:20:50 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
sellise saasta järgi riistvara osta(oodata) on ka paras lollus.
kui ilusat graafikat tahad siis vaata aknast välja.. pole fps-i probleeme ega midagi

Kusjuures...mina vahest vaatan nii....mõtlen et missugune graafikakaart on....et vaatad aknast õue ja enneä, põhjas resol kõik kena icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 13:42:20 vasta tsitaadiga

Seda X2'te on suht mõttetu cf'sse panna või veel isegi quad cf'sse kuna mis prose seda niimodi välja veaks? Karmilt pidurdaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.