Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 22:52:49 vasta tsitaadiga

mudaaainide talvine märg unenägu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 07.01.2008 23:10:50 vasta tsitaadiga

eeeehhh, mina veetsin pühapäeva oma kroomi seibideks onades. Mõnnamõnnamõnna icon_biggrin.gif Õnnestus vasakpeegli keere maha taguda seda sirutada üritades icon_lol.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 23:35:57 vasta tsitaadiga

vfr, here i come..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 23:52:42 vasta tsitaadiga

Viska pilte ka siis kui selle garaazi veeretad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 00:13:18 vasta tsitaadiga

ähäh. ilmselt tuleb liiku ka teha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 21:08:18 vasta tsitaadiga

Kus vfr seisab laurx ?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2008 21:10:06 vasta tsitaadiga

hetkel veel depoo teises majas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 19.01.2008 02:24:47 vasta tsitaadiga

Krt täna oli täiesti masendav sõita..
Sõna otseses mõttes üritaks üks bemmitädi mind täna alla ajada.. Õnneks oli küljepeal ruumi kohu sõita..
Mitte mingit inimestega arvestamist ei ole.

Asi juhtus Pirital enne silda kus teele keerav auto rahulikult ilma vaatamata teele sõitis.. Hea ,et märkasin (neiu ka taga). Samuti hea ,et kõrval real tol hetkel ei juhtunud kedagi liiklema..
Tallinna liiklus on vahel masendav.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.01.2008 02:36:15 vasta tsitaadiga

Midagi mõnnat suve ootajatele


Link


Muide Laurikre kuidas sa praeguse rämpsukoguse juures teedel sõita julged?

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 19.01.2008 02:43:25 vasta tsitaadiga

Herr Kurm, kuda A-kat edeneb...?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 02:44:56 vasta tsitaadiga

Siin sellised pillid kirjas, et ei julge sõnag võtta...
Aga garaazis vedelevad 57 aasta D6 mootoriga võrr ja 66 aasta RIGA mopeed mis on 2 käiguline, pedaalidega ja alla 100km sõitnud?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.01.2008 02:53:47 vasta tsitaadiga

zorten22, A katt edeneb niipalju et ootan millal oü autosõidus A kati kursused hakkavad ehk siis märtsi lõpp icon_cry.gif Järg nädalavahetusel lähen vist töristan suts külavahel ringi kui just pool meetrit lund maha ei tule.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 19.01.2008 02:57:39 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Siin sellised pillid kirjas, et ei julge sõnag võtta...
Aga garaazis vedelevad 57 aasta D6 mootoriga võrr ja 66 aasta RIGA mopeed mis on 2 käiguline, pedaalidega ja alla 100km sõitnud?
Need ju ülikõvad massiinad icon_razz1.gif Sõidad ka nendega...?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 19.01.2008 02:58:26 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Muide Laurikre kuidas sa praeguse rämpsukoguse juures teedel sõita julged?

Pole midagi eriti hullu. Liiva ja peenikest kruusajama koguaeg ju teedel. Ma ise talveläbi liikumises olnud seega suhteliselt harjunud.
Lihtsalt tuleb sõita rahulikult ja arvestada oma enda võimetega, teistega ja teeoludega.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 10:40:41 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
John Smith kirjutas:
Siin sellised pillid kirjas, et ei julge sõnag võtta...
Aga garaazis vedelevad 57 aasta D6 mootoriga võrr ja 66 aasta RIGA mopeed mis on 2 käiguline, pedaalidega ja alla 100km sõitnud?
Need ju ülikõvad massiinad icon_razz1.gif Sõidad ka nendega...?


Ütleme nii, et mõlemad on sõidukorras aga rohkem ikka seisavad, kord aastas vast lükkan käima.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 10:59:28 vasta tsitaadiga

John Smith, http://moped.ee/ nende meestega pidada püris huvitav olema, ise sihin kevadepoole vana minimoppi omale, et saask ka nendega koos jaurata. kurm, miks sa motokarus raidoga ei sõida?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2008 11:25:39 vasta tsitaadiga

kui täpsed tavaliselt tsiklitagidel need suurusenumbrid on icon_confused.gif
telliks midagi netist aga suurustega paras jama.
olen 180cm ja ~95kg
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 13:14:22 vasta tsitaadiga

Numbrid suht täpsed, aga soovitaks ikkagi ise kohale minna.
Siis on kindel, kuidas see jope seljas istub.
Ise käisin jopet ka ostmas kohapeal, olin valmis juba ära tellime netist,, kuid mõtlesin ennem ümber.
Kohapeal selgus, et jope mida osta tahtsin oli muidu normaalne, kuid kuna ma olen õlgadest suht kitsas, siis õlakaitsmed olid väga vales kohas.
Muidugi, enamus netipoodidest peaks olema võimalus tagastada 14 päeva jooksul vms.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 19.01.2008 15:16:38 vasta tsitaadiga

B6, Kõigepealt mine poodi proovi paari jopet ja siis otsi sama suurust mis sulle seal sobis.
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 19:00:12 vasta tsitaadiga

Mis teema nende 25 kW piirajatega on? Miks neid vaja on?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 19:02:41 vasta tsitaadiga

Kui oled alla 21. ja teed endale load siis võid kuni 25kw pilliga rallida, dokumentide järgi muidugi icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.01.2008 19:28:32 vasta tsitaadiga

Ja kui oled üle 21 ja evid enam mittevahtralehist B katti saad täisA, muudel juhtudel A piiranguga 1 ehk kuni 25kw.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 19:39:16 vasta tsitaadiga

A1 on siiski 125cc ja 11kw
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.01.2008 19:41:53 vasta tsitaadiga

jaja, 2 tglt
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 19:58:35 vasta tsitaadiga

Siis mul pole vahet 8)

silma jäävad kuulutused kus on "paberites kirjas, et 25 kW" kas meie maa politsei on siis nii loll, et peab 600 ccm masina kinni ja usub, et on 25 kW vms?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2008 20:00:35 vasta tsitaadiga

paljud on piirajatega või maha kistud piirajatega 8)
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 20:03:24 vasta tsitaadiga

Aga kas see piiraja pealepanek ja kehtivus vms on kuidagi meil seaduslikult ka määratud või minnakse ARK'i ning öeldakse, et vot jah panin piiraja peale, pange märge dokumentidesse. (OK niisama ARK muidugi ei pane, kontrollivad vast üle, aga kes kontrollib seda, et see piiraja sinna peale jääb?)
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 20:06:29 vasta tsitaadiga

paigaldaja (näiteks motodepoo) annab sulle vastavad dokid ja nendega lähed ARKi. kui pärast ise salaja 25kw maha võtad, siis ei tasu lihtsalt liiga silma torgata - kui sa 100kw rattale oled passi 25kw lasknud tekitada ja 200-ga radarisse sõidad, siis seevõib küsimusi tekitada icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 20:10:38 vasta tsitaadiga

njah, 100kW ma ei võta, tagasihoidliku 75 kW piiridesse võiks ikka jääda icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 19.01.2008 21:10:15 vasta tsitaadiga

irw @ tagasihoidlik 75kw. Oled sellisega sõitnud?

piirajaga on nii et lähed motodepoosse, käid 3k tuuri välja, nemad piiravad sisselaske või väljalaske ära ja annavad sulle dokustaadid. Siis vantsid ARK-i ja nemad kirjutavad sulle uue passi. Neil mingit oma võimalust kontrollimiseks muidu ei ole et kas on piiraja peal või mitte kuulukesi, pmst on biker.ee-s mingid jutud et tegelikult see mis ARK nõuab (motodepoos piiramine ja dokument) ei tohiks seaduslik olla. Samahästi võiks kah tehasest piiraja tellida ja ise peale installida ja siis lasta ARK-il omad mõõtmised teha.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 21:12:24 vasta tsitaadiga

Natuke võimsamaga tegelikult, aga olin siis veel noor. Üle tuhande enam ei kipu icon_rolleyes.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 21:18:15 vasta tsitaadiga

Endalgi sikkel, millel passis vähem kw´si.
Eelmine omanik oli miskit teinud.
Siis hea hakata kohe A2 lubadega sõitma.


Niisama juttu.
Kõige vüimsam millega sõitnud olen, sellel oli 51kw.
Ning oli ikka thumbs_up.gif küll.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 21:54:55 vasta tsitaadiga

minu tagasihoidlik 72 kw ratas läks 260 välja icon_wink.gif
mul ei ole midagi selle vastu, kui esimeseks rattaks ostetakse hayabusa või r1 juhul aga ainult siis, kui nad pole mingid täisidikad.
esimene ratas ei pea olema võimalikult lahja, mõistust peab olema.
ka 125-ne võrr läheb käest ära, kui ei ole piisavalt ettevaatlik ja tähelepanelik ning sellel on reeglina ainult 11kw.

ihv, 200-ga radarisse lendamine tekitab küsimusi ka siis, kui kõik muud asjad korras on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 21:55:56 vasta tsitaadiga

Eks oma idikasõidud saigi 15-16 aastaselt ära tehtud... ilma igasuguse turvavarustuseta...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 21:56:15 vasta tsitaadiga

mul suzukil 88kw. päris piisav esimeseks rattaks icon_smile.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 22:29:04 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
minu tagasihoidlik 72 kw ratas läks 260 välja icon_wink.gif


mis ratas? icon_eek.gif minu oma (RF900, 99kw) jõuab suure surmaga ja ausõna peale peaaegu 260ni (spidomeetri järgi) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2008 22:32:43 vasta tsitaadiga

gixxer oli vist . 600 ne supersport. väga palju neid mehi ei ole meil, kes selle ratta l6puni lahti keeravad.. tonnased superspordid on lihtsalt toore j6u poolest hullemad.. neid pole meil kuskil lkahti keerata.. velt vist on mees, kes ntuke hakkama sab..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 09:26:15 vasta tsitaadiga

Hakkasin uurima paar päeva tagasi kuidas mootoratast liisingusse võtta... Selgus, et alla 23a. ei antagi mootorratast liisingusse... Vähemalt hansapangaga on nii... motodepoo lehelt sattusin mingisuguse motoliisingu lehele... seal välja küll ei lugenud mingisuguse isiku piirvanuse kohta... peamine, et 6 kuu pangaväljavõte oleks ette näidata... kellelgi äkki antud motoliisngu firmaga kogemusi?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 17:35:37 vasta tsitaadiga

motoliisingul intress suht kõrge aga kui sul kalkulaator olemas ja seda summat maksta jaksad, siis go for it.
tegelikult on see sama asi, mis vanasti oli motodepoo ise, lihtsalt on viidud majandamine depoo enda firmast teise firmasse.
nii vist on juriidiliselt lihtsam.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 19:58:49 vasta tsitaadiga

12% on Motoliisingus, SEB pakub alates 6%... eks peab ükspäev seda asja lähemalt uurima
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 10:56:40 vasta tsitaadiga

Oskate ehk soovitada mingit kiivrit hinnaklassis kuni 3000 krooni? Mis firmade poole võiks vaadata ja millistest kindlasti eemal hoidma? Peale uduvastase visiiri ja selle, et mugavalt peas oleks ei oska nagu midagi muud ostu puhul vaadata.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 11:10:55 vasta tsitaadiga

näe, hakka otsast lugema http://www.biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=258453
kui midagi jääb selgusetuks, siis küsi sealt lisa.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 11:20:38 vasta tsitaadiga

minu puhul käis kiivri ostmine üsna lihtsalt. käisin kevadel kui kool hakkas motoexotical ja vaatasin seal kiivreid. kuna kinnise kiivri alla on prille kehv toppida, jäid valikusse ainult avatava "lõuaga " isendid. proovisin erinevaid aga kuna raha jagus ainult grex i jaoks ( 1500kr - letihind), mis iseenesest on selline odava otsa kiiver, tuli see osta. vilistab ja läheb uduseks aga kuna sai ostetud ka tagavaravisiir, mis hetkel veel kapipeal seisab, hakkab selle kiivriga kolmas aasta.. ei viitsi vahetada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 18:20:11 vasta tsitaadiga

Selline küsimus siia teemasse-kas mootorrattale on võimalik kuskil teha kaskokindlustust?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 21.01.2008 18:34:44 vasta tsitaadiga

Marguzzz kirjutas:
Selline küsimus siia teemasse-kas mootorrattale on võimalik kuskil teha kaskokindlustust?


Jah
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 19:08:48 vasta tsitaadiga

mmz kirjutas:
Oskate ehk soovitada mingit kiivrit hinnaklassis kuni 3000 krooni? Mis firmade poole võiks vaadata ja millistest kindlasti eemal hoidma? Peale uduvastase visiiri ja selle, et mugavalt peas oleks ei oska nagu midagi muud ostu puhul vaadata.


mul on nolani avanev kiiver, mudelit peast ei mäleta. letihind ca 3.5k. julgen soovitada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 19:32:28 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
Marguzzz kirjutas:
Selline küsimus siia teemasse-kas mootorrattale on võimalik kuskil teha kaskokindlustust?


Jah

Milline kindlustusselts seda pakub?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 23:25:46 vasta tsitaadiga

Julgen soovitada AGV Longway kiivrit, samamoodi avanev, Bike&Boatworldis maksis miski 2.5k
Ei kolise ja on üldse mugav kiiver.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 21.01.2008 23:33:38 vasta tsitaadiga

Krt selline probleem et endal on kroom aga tüüpilist kroomistiili varustust ei usalda. Ainukesed normaalsed saapad mis stiiliga sobivad ja evisid terasplaati talla sees ja hüppeliigesetugevdusi plekkusid 5k tuuri. No ikka ei tõmba mingit üheosalist nahkkombet selga ja sinise-roosa-punase-lillakirjut kiivrit pähe kah icon_confused.gif
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 21.01.2008 23:39:00 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
Krt selline probleem et endal on kroom aga tüüpilist kroomistiili varustust ei usalda. Ainukesed normaalsed saapad mis stiiliga sobivad ja evisid terasplaati talla sees ja hüppeliigesetugevdusi plekkusid 5k tuuri. No ikka ei tõmba mingit üheosalist nahkkombet selga ja sinise-roosa-punase-lillakirjut kiivrit pähe kah icon_confused.gif


Kui sul kroom, siis kroomivennad sõidavadki tavaliselt nahas ja nn "munakoor" peas icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.