Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 134, 135, 136  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 07.01.2008 00:10:22 vasta tsitaadiga

Niisiis räägin enda soojendusest icon_razz.gif Jõusaali jõudes teen korralikud venitused, siis võtan korvpalli ja loobin veidike ja sõrgin (teen paar lõiku äkilise kiirendusega), siis uuesti venitan ja lähen surumispinki, lükkan 100 korda järjest tühja (20kg) kangi. Peale seda väike lõdvetus ja treening võib alata. Trenni teen ikka maximumi piires, muidugi üle ka ei tõmba icon_lol.gif . Peale trenni jälle venitused icon_wink.gif

Minu trenni eesmärgid on veidike teised, nimelt ma ei vormi enda keha (igasugused packid), vaid rohkem rammu poolest 8)
Nende toidulisandite kohta ütlen seda, et kasutagu need kellel pole lihasmassi ehitamiseks materjali:P muidugi on erinevaidl isandeid ja olen ise ka neid kasutanud, kuid lõpetasin:P

PS! Soovitan, et tehke sooja korralikult ning peale trenni venitused ka kindlasti! Kindlasti tehke sooja seljale, kuna tulevikus võivad vaevata seljahädad!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 07.01.2008 00:40:05 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
tsitaat:

Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)

see tuleb sellest, et teed palju trenni, siis tahab ka keha rohkem toitaineid


Nagu ma ütlesin tegelen kergejõustikuga ja need trennid on kordades raskemad.
Jõusaalis ei tule mul enamasti higi ka mitte välja aga siiski peale jõusaalis käimist on alati suur söögiisu.

Energiat kulub jõusaalis kindlasti vähem. Ehk lihas kasvab ja selleks vaja aineid? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 07.01.2008 01:29:51 vasta tsitaadiga

hmm, aga tekkis küsimus, et kas treening peaks olema erinev vastavavlt sellele, kas tahad lihtsalt jõudu, või suuri lihaseid?
Ennast huvitavad lihased rohkem.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 01:52:18 vasta tsitaadiga

xtriz, muidugi erinev, soovitan siiki alustada jöu treenimisest, pärast saad ka oma biitsepsi punni ajada icon_wink.gif
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 02:20:29 vasta tsitaadiga

jõudu saad siis, kui teed raskema raskusega ja vähem seeriaid.
muidugi on ka suurtel lihastel jõudu, aga mitte nii palju

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 07.01.2008 02:49:37 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
jõudu saad siis, kui teed raskema raskusega ja vähem seeriaid.
muidugi on ka suurtel lihastel jõudu, aga mitte nii palju


Täpselt! Pumpad ülesse väiksemate raskustega! ja on ka nn steroidid icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

yourfriend kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
tsitaat:

Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)

see tuleb sellest, et teed palju trenni, siis tahab ka keha rohkem toitaineid


Nagu ma ütlesin tegelen kergejõustikuga ja need trennid on kordades raskemad.
Jõusaalis ei tule mul enamasti higi ka mitte välja aga siiski peale jõusaalis käimist on alati suur söögiisu.

Energiat kulub jõusaalis kindlasti vähem. Ehk lihas kasvab ja selleks vaja aineid? icon_biggrin.gif



icon_eek.gif siis sa ei pinguta! (raskused kerged vms).

tsitaat:
hmm, aga tekkis küsimus, et kas treening peaks olema erinev vastavavlt sellele, kas tahad lihtsalt jõudu, või suuri lihaseid?
Ennast huvitavad lihased rohkem.


ka toitumine on erinev.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 03:51:19 vasta tsitaadiga

ise ka vanasti jõusaalis ei higistanud, aga jõudu ja asja tuli. nüüd kui käin, siis selg on ikka märg.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 09:57:10 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
hmm, aga tekkis küsimus, et kas treening peaks olema erinev vastavavlt sellele, kas tahad lihtsalt jõudu, või suuri lihaseid?
Ennast huvitavad lihased rohkem.
Nende ajsade saamiseks on trenn algul pmst üks, suuremad raskused ja vähe kordusi. Väiksemate raskustega ja rohkemate kordadega treenib sitkust ja definitsiooni. Samas lihas, et "lahe" välja näeks tahab saada kuivust ehk siis pead suht korraliku toidukava endale tegema, sest lihas tahab kasvuks kõvasti toitu saada - samas valesti valitud rammus toit tekitab lihase peale pekikorra ja näha musklit ikka ei ole (a'la sumokad on ka põkid rasva all aga see ei paista välja).
kotmarjak kirjutas:
ise ka vanasti jõusaalis ei higistanud, aga jõudu ja asja tuli. nüüd kui käin, siis selg on ikka märg.

Kaua käisid?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 10:46:28 vasta tsitaadiga

Sain uue töölepingu, migni päev alustan siis treeningutega. God damn it icon_lol.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 14:14:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kotmarjak kirjutas:
ise ka vanasti jõusaalis ei higistanud, aga jõudu ja asja tuli. nüüd kui käin, siis selg on ikka märg.

Kaua käisid?

hetkel läheb 7 aasta jõusaalis ja korrad on varieerunud 0-5 korda nädalas ja 1h-2h trennid. aga gümnaasiumi ajal üldjuhul ei higistanud üldse jõusaalis, see võib tulla ka sellest, et seal õhk liikus korralikult ja oli jahedam natuke

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 14:19:02 vasta tsitaadiga

üle 1h eriti ei soovitata jõudu teha korraga.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 15:36:36 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
hetkel läheb 7 aasta jõusaalis ja korrad on varieerunud 0-5 korda nädalas ja 1h-2h trennid.
Kuskil võistlustel kahh oled käinud?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 07.01.2008 16:24:07 vasta tsitaadiga

Ok, sai ära käidud.
Kurat natuke sai tehtud, siis läks süda nii pahaks, et oleks peaaegu jõusaali täis oksendanud.
See vist sellest, et liiga vähe aeroobset olen teinud ja süda jääb nõrgaks? Või selle pärast, et liiga intensiivselt tegin trenni?

Järgmine kord jooksen vähemalt 10 minti alguses.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2008 16:26:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kurat natuke sai tehtud, siis läks süda nii pahaks, et oleks peaaegu jõusaali täis oksendanud.


Mis saalis käisid? Seal võib väga halb ventilatsioon olla ja liiga vähe õhku ja liiga soe õhk.
Praegu köetakse ka liiga palju.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 07.01.2008 16:31:23 vasta tsitaadiga

Mul on siis paha hakanud, kui vett liiga palju olen joonud enne kõhu ja selja tegemist.
icon_biggrin.gif

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2008 16:36:29 vasta tsitaadiga

Siis hakkab ka paha, kui mingit rõvedat jooki juua. Isegi Powerade-ist võib paha hakata.

Tasub ikka puhast tavalist vett juua. Kindlasti gaseerimata.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:40:33 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Ok, sai ära käidud.
Kurat natuke sai tehtud, siis läks süda nii pahaks, et oleks peaaegu jõusaali täis oksendanud.
See vist sellest, et liiga vähe aeroobset olen teinud ja süda jääb nõrgaks? Või selle pärast, et liiga intensiivselt tegin trenni?

Järgmine kord jooksen vähemalt 10 minti alguses.


Sa oled siiani ilgelt palju jõudu teinud? Sellest jõust pole praktiliselt mingit kasu, kui sa ei suuda ennast paar mitut veidi tavapärasest kiiremini liigutatud.
Mis puutub soojendusse, siis ainult jooksmisest kasu pole. Sa pead ennast painutama, venitama jne. Jooksmine kõik lihasgruppe ei mõjuta.
Samuti tuleb ennast painutada ka peale jõutreeningu lõppu. Kindlasti tuleb soojenduse ajal vältida väga järske liigutusi.
Mulle on küll tunne, et peaksid mõnel treeneril laskma korraliku plaani teha endale ja samuti peaksid spordiarsti juurest läbi astuma ning ennast kontrollima laskma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 07.01.2008 16:50:25 vasta tsitaadiga

Võibolla tõesti, aga kui ma olen olnud pikemat aega käinud, siis tavaliselt probleemi pole. Kui pikem vahe jääb sisse ja kohe esimest päeva hakkan tegema, siis läheb tavaliselt süda pahaks.
Nii palju võin öelda kah, et täna ma jõusaali jooki kaasa ei võtnud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2008 16:57:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nii palju võin öelda kah, et täna ma jõusaali jooki kaasa ei võtnud.


vedelikupuudus võib vabalt ka põhjuseks olla.

Ja ma ikkagi soovitan alguses soojenduseks natuke sõuda. Mingi 5 minutit. Paned raskuse mingi 7 või 6 peale ning teed 1500 meetrit. Kui 1500meetri tegemiseks läheb kauem kui 5 minutit, siis ära enne järgi jäta kui 1500 täis on.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 16:58:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nii palju võin öelda kah, et täna ma jõusaali jooki kaasa ei võtnud.


Tules taevas appi doh.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2008 17:00:15 vasta tsitaadiga

xtriz, sul on ikka raudselt treeningkava vaja ja väheke õpetussõnu. Mine võta mõnel treeneril kratist kinni ja käsi tal õpetada.
Tahab vbl mingi 250krooni ka selle eest saada, aga tulemus on garanteeritud ja valestitreenimine välditud.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 17:07:30 vasta tsitaadiga

Jooma peab ja sujuvalt. Mingi liiter läheb endal tunnise treeninguga ära. See kui süda pahaks läheb on ülepingutamisest kuna keha pole harjund veel kiire püsiva pingutusega. Tee kergemate raskustega.

Ise olen näinud küll ja küll kui tulevad jörmid kambakesi saali, topivad nendejaoks üleliia suuri raskusi (vaja ju kõva mees olla) ja siis kas jääb harjutus ebaefektiivseks kuna peale ühte seeriat on jõud üsna kadund või on liigutused valed ehk siis ei tööta vajalik lihas korralikult vaid kuidagi punnitakse vääneldes. Selline asi on BS.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2008 17:29:24 vasta tsitaadiga

Sai ka eile jõusaali külastatud (viimane kord oli eelmise aasta jaanuar) icon_razz.gif Käisin siis Saku omas ja täitsa fine koht, ujula ka seal samas, saab sedagi külastama hakatud icon_smile.gif Algajale on seal tegemist piisavalt. Pühendasin end eile käe ja rinnalihaste toonuse andmisele. Alustasin rattaga ja siis edasi ergomeetrile, painutasin ja hakkasin käsi ja rinnalihaseid tegema. efektiivselt kuskil 1h, higi võttis lahti.
Nüüd vaja kindlasti toitumiskava tellida. Arvatavast i Ott Kiivikas'lt ja hakkan seda järgima, sest vaja üleliigsed kilod maha saada - 196cm pikk ja 118kg... icon_rolleyes.gif

Kuskilt pean oma rasva % teada saama icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.01.2008 17:32:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuskilt pean oma rasva % teada saama


kiivikas saab sul selle ka ära mõõta.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 17:55:52 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
hetkel läheb 7 aasta jõusaalis ja korrad on varieerunud 0-5 korda nädalas ja 1h-2h trennid.
Kuskil võistlustel kahh oled käinud?

eiei. ma niisama omalõbuks käin. ei ütle, et lihamägi oleks. aga jõudu natuke on. eks see aeg on ka varieerunud, sellessuhtes, et on ka mõni pikem paus sisse tulnud.
samuti ei saavuta ma nii kiirelt ka tulemusi ja ei ole ka vaja, sest söön mida tahan ja millal tahan.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 02:09:32 vasta tsitaadiga

nii, saalibossid, mis toiduaineid tarbida enne treeningut ja mida pärast, et ei oleks mingi kasutu tegevus see jõusaalis käimine.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2008 03:11:45 vasta tsitaadiga

http://www.ap3.ee/Default2.aspx?ArticleID=b1d9696d-923c-4513-b551-34fb0e992542&open=four <- Väga hea uudis. Ma ei pea isegi autot välja ajama sinna minekuks.

A ma ei näinud piltidelt ühtegi hantlit. Ainult rattad, jooksumasinad ja kangid icon_rolleyes.gif
Mulle piisaks hantlitest ja sõudjast.
Kui sõudjat pole, siis eks ta üks lurr ole.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.01.2008 10:46:14 vasta tsitaadiga

XR, hm, hää ligi jah isegi mulle.
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 11:29:22 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
nii, saalibossid, mis toiduaineid tarbida enne treeningut ja mida pärast, et ei oleks mingi kasutu tegevus see jõusaalis käimine.
Mõtled üldist toitu või mingit spetskraami? Enne saali kuskil tund või nats peale (et kõht poleks täis tegemise ajal) on hää asi kodujuust - see on siuke hästi neutraalne valgurikas kraam. Üldiselt on kana juust, kala, muna need asjad mis võiks menüüs olla.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 13:19:26 vasta tsitaadiga

Just mõtlengi normaalset toitumist, et ei aja mingit kaerahelbeputru enne trenni kõhtu täis ja siis on piix olla.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 00:25:51 vasta tsitaadiga

kaerahelbeputru sööd igal hommikul!
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 20.01.2008 00:06:19 vasta tsitaadiga

Ok, tõstan teemat, kuna tekkis 1 küsimus.
Palju peaks kordustele vahet jätma, kui lihase suurust treenida?

Tähendab, kui ma näiteks sean eesmärgiks tõsta kangi ühe seeriaga 5 korda ning teha igat seeriat 3 korda, siis kui palju peaksin ma nende seeriate vahele puhkust võtma? Minut või vähem/rohkem?
(ei tea isegi, kas sean need sõnad 'kordus' ja 'seeria' õigesti)

Ning üldse, kui palju oleks normaalne võtta puhkust pärast igat erinevat harjutust.

Mainin veel ära, et pärast seda kui ma olen hakanud treeningu alguses ratta peal jooksma ning normaalselt vett jooma treeningu ajal, siis süda mul enam pahaks ei lähe ning treeningu lõppedes on kohe hoopis teine enesutunne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 00:09:04 vasta tsitaadiga

Eks see pausi värk on individuaalne, aga üle minuti pole ma küll kunagi oodanud, teed väikese ringi saalis, jood vett ja asud uuesti asja kallale
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 20.01.2008 00:11:44 vasta tsitaadiga

Kuida muidu treenite? Kas hoorate terve trenni vältel samu lihaseid ja siis teinekord teisi või teete segamini?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 00:27:52 vasta tsitaadiga

xtriz, kui sa teed 5 kordust siis pigem teed jöudu, jöu treeningute puhul on aga pikemad pausid selleks et lihas taastuks peale suurt koormust, kui aga teed lihase massi, siis on pausid väiksemad soovitan teha ka superseeriaid st üks harjutus kohe teisele otsa, et korralikult lihas läbi tömmata.
kindlasti leiad palju vastuseid omale sellistelt lehtedelt nagu
www.fitness.ee
www.bodybuilding.com

jöudu!

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 00:56:00 vasta tsitaadiga

kui tahad lihast, siis minig 3x12 vms.
ja lihaseid teed ikka erinevalt.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 20.01.2008 01:49:39 vasta tsitaadiga

No ma ei tea. Olen lugenud välismaisetest saitidest, et kui tahad just suuri lihaseid, teed suurte raskustega ja vähe.
Aga eks ma vaatan/uurin neid saite siis lähemalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2008 10:14:50 vasta tsitaadiga

Jõudu ja massi teed väikesed kordused ja suured raskused, sitkust js definitsiooni teed rohkemate kordadega ja väiksemate raskustega. Võid teha ka püramiidi, et oleks asi parlanksis. Puhkus kordade vahel pool minutit kuni mints. Ja telefoniga mitte mängima end unustada icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 20.01.2008 10:37:11 vasta tsitaadiga

Peale rasket seeriat jääb see pilk seina kinni küll ja siis avastad, et 2 minutit läinud icon_biggrin.gif

XR, see jõusaali osa on seal küll väga poolik.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.01.2008 16:50:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

XR, see jõusaali osa on seal küll väga poolik.


Need 3D joonised on lihtsalt mingid lambikad. Suvaliselt laotud neid asju sinna. Need pole kindlasti 1:1.
Seal pidid kõik vajalikud masinad olemas olema ja isegi spinningutrenn tulema.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 20.01.2008 19:17:51 vasta tsitaadiga

Spinningu osa on sama suur, kui jõusaali osa, aga eks tehtud saab asjad kus tahes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 10:19:27 vasta tsitaadiga

Tegelt saab enamus asjad tehtud kui on olemas pink ja hantlid ja ka need saab ise aretada kui ikka on tahtmine teha. Mõnes mõttes algajatele polegi hea selline jõusaal kus sada vikerkaare värvides masinat reas on ja siis üritatakse kõigipeal kõõluda. Aga jahh eelkõige on asi kinni tahtmises.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 11:11:20 vasta tsitaadiga

Rocky tõstis veeämbreid ja käis tapamajas jäätund loomakehasid peksmas, pold mingeid trenazööre icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 12:02:50 vasta tsitaadiga

aga chuck norris?
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 21.01.2008 12:07:44 vasta tsitaadiga

entusiast kirjutas:
aga chuck norris?


Ta on kogu aeg tugev olnud.

tsitaat:
Rather than being birthed like a normal child, Chuck Norris instead decided to punch his way out of his mother&#8217;s womb.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 12:12:47 vasta tsitaadiga

keegi coral clubis ka käib???
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2008 13:08:24 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
keegi coral clubis ka käib???


paar korda olen käinud.
Duširuum ja riietusruum olid jube juustud.
Suht rõve oli olla seal. Selline tunne, et pärast oled seeni täis.
Enam ei taha minna.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 21.01.2008 14:43:37 vasta tsitaadiga

Arcticus on hea, aga hind on suht krõbe
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.01.2008 14:50:01 vasta tsitaadiga

Brom kirjutas:
Arcticus on hea, aga hind on suht krõbe


Minu meelest see on vananenud arusaam, et Arctic kallis on.
Imho praeguseks juba odavam kui teised.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 14:50:51 vasta tsitaadiga

kunagi oli audenteses ka hea, kuid nüüd on nagu kanalas, köik riistad on üksteise otsas.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 134, 135, 136  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.