|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
07.01.2008 00:10:22
|
|
|
Niisiis räägin enda soojendusest Jõusaali jõudes teen korralikud venitused, siis võtan korvpalli ja loobin veidike ja sõrgin (teen paar lõiku äkilise kiirendusega), siis uuesti venitan ja lähen surumispinki, lükkan 100 korda järjest tühja (20kg) kangi. Peale seda väike lõdvetus ja treening võib alata. Trenni teen ikka maximumi piires, muidugi üle ka ei tõmba . Peale trenni jälle venitused
Minu trenni eesmärgid on veidike teised, nimelt ma ei vormi enda keha (igasugused packid), vaid rohkem rammu poolest 8)
Nende toidulisandite kohta ütlen seda, et kasutagu need kellel pole lihasmassi ehitamiseks materjali:P muidugi on erinevaidl isandeid ja olen ise ka neid kasutanud, kuid lõpetasin:P
PS! Soovitan, et tehke sooja korralikult ning peale trenni venitused ka kindlasti! Kindlasti tehke sooja seljale, kuna tulevikus võivad vaevata seljahädad!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
07.01.2008 00:40:05
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)
|
see tuleb sellest, et teed palju trenni, siis tahab ka keha rohkem toitaineid |
Nagu ma ütlesin tegelen kergejõustikuga ja need trennid on kordades raskemad.
Jõusaalis ei tule mul enamasti higi ka mitte välja aga siiski peale jõusaalis käimist on alati suur söögiisu.
Energiat kulub jõusaalis kindlasti vähem. Ehk lihas kasvab ja selleks vaja aineid?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
07.01.2008 01:29:51
|
|
|
hmm, aga tekkis küsimus, et kas treening peaks olema erinev vastavavlt sellele, kas tahad lihtsalt jõudu, või suuri lihaseid?
Ennast huvitavad lihased rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
07.01.2008 01:52:18
|
|
|
xtriz, muidugi erinev, soovitan siiki alustada jöu treenimisest, pärast saad ka oma biitsepsi punni ajada
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.01.2008 02:20:29
|
|
|
jõudu saad siis, kui teed raskema raskusega ja vähem seeriaid.
muidugi on ka suurtel lihastel jõudu, aga mitte nii palju
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
07.01.2008 02:49:37
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
jõudu saad siis, kui teed raskema raskusega ja vähem seeriaid.
muidugi on ka suurtel lihastel jõudu, aga mitte nii palju |
Täpselt! Pumpad ülesse väiksemate raskustega! ja on ka nn steroidid
| yourfriend kirjutas: |
kotmarjak kirjutas:
tsitaat:
Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)
see tuleb sellest, et teed palju trenni, siis tahab ka keha rohkem toitaineid
Nagu ma ütlesin tegelen kergejõustikuga ja need trennid on kordades raskemad.
Jõusaalis ei tule mul enamasti higi ka mitte välja aga siiski peale jõusaalis käimist on alati suur söögiisu.
Energiat kulub jõusaalis kindlasti vähem. Ehk lihas kasvab ja selleks vaja aineid? icon_biggrin.gif |
siis sa ei pinguta! (raskused kerged vms).
| tsitaat: |
hmm, aga tekkis küsimus, et kas treening peaks olema erinev vastavavlt sellele, kas tahad lihtsalt jõudu, või suuri lihaseid?
Ennast huvitavad lihased rohkem. |
ka toitumine on erinev.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.01.2008 03:51:19
|
|
|
ise ka vanasti jõusaalis ei higistanud, aga jõudu ja asja tuli. nüüd kui käin, siis selg on ikka märg.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.01.2008 09:57:10
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
hmm, aga tekkis küsimus, et kas treening peaks olema erinev vastavavlt sellele, kas tahad lihtsalt jõudu, või suuri lihaseid?
Ennast huvitavad lihased rohkem. |
Nende ajsade saamiseks on trenn algul pmst üks, suuremad raskused ja vähe kordusi. Väiksemate raskustega ja rohkemate kordadega treenib sitkust ja definitsiooni. Samas lihas, et "lahe" välja näeks tahab saada kuivust ehk siis pead suht korraliku toidukava endale tegema, sest lihas tahab kasvuks kõvasti toitu saada - samas valesti valitud rammus toit tekitab lihase peale pekikorra ja näha musklit ikka ei ole (a'la sumokad on ka põkid rasva all aga see ei paista välja).
| kotmarjak kirjutas: |
| ise ka vanasti jõusaalis ei higistanud, aga jõudu ja asja tuli. nüüd kui käin, siis selg on ikka märg. |
Kaua käisid?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.01.2008 10:46:28
|
|
|
Sain uue töölepingu, migni päev alustan siis treeningutega. God damn it
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.01.2008 14:14:46
|
|
|
| tsitaat: |
kotmarjak kirjutas:
ise ka vanasti jõusaalis ei higistanud, aga jõudu ja asja tuli. nüüd kui käin, siis selg on ikka märg.
Kaua käisid?
|
hetkel läheb 7 aasta jõusaalis ja korrad on varieerunud 0-5 korda nädalas ja 1h-2h trennid. aga gümnaasiumi ajal üldjuhul ei higistanud üldse jõusaalis, see võib tulla ka sellest, et seal õhk liikus korralikult ja oli jahedam natuke
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
07.01.2008 14:19:02
|
|
|
| üle 1h eriti ei soovitata jõudu teha korraga.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.01.2008 15:36:36
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
| hetkel läheb 7 aasta jõusaalis ja korrad on varieerunud 0-5 korda nädalas ja 1h-2h trennid. |
Kuskil võistlustel kahh oled käinud?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
07.01.2008 16:24:07
|
|
|
Ok, sai ära käidud.
Kurat natuke sai tehtud, siis läks süda nii pahaks, et oleks peaaegu jõusaali täis oksendanud.
See vist sellest, et liiga vähe aeroobset olen teinud ja süda jääb nõrgaks? Või selle pärast, et liiga intensiivselt tegin trenni?
Järgmine kord jooksen vähemalt 10 minti alguses.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2008 16:26:33
|
|
|
| tsitaat: |
Kurat natuke sai tehtud, siis läks süda nii pahaks, et oleks peaaegu jõusaali täis oksendanud.
|
Mis saalis käisid? Seal võib väga halb ventilatsioon olla ja liiga vähe õhku ja liiga soe õhk.
Praegu köetakse ka liiga palju.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
07.01.2008 16:31:23
|
|
|
Mul on siis paha hakanud, kui vett liiga palju olen joonud enne kõhu ja selja tegemist.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2008 16:36:29
|
|
|
Siis hakkab ka paha, kui mingit rõvedat jooki juua. Isegi Powerade-ist võib paha hakata.
Tasub ikka puhast tavalist vett juua. Kindlasti gaseerimata.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.01.2008 16:40:33
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
Ok, sai ära käidud.
Kurat natuke sai tehtud, siis läks süda nii pahaks, et oleks peaaegu jõusaali täis oksendanud.
See vist sellest, et liiga vähe aeroobset olen teinud ja süda jääb nõrgaks? Või selle pärast, et liiga intensiivselt tegin trenni?
Järgmine kord jooksen vähemalt 10 minti alguses. |
Sa oled siiani ilgelt palju jõudu teinud? Sellest jõust pole praktiliselt mingit kasu, kui sa ei suuda ennast paar mitut veidi tavapärasest kiiremini liigutatud.
Mis puutub soojendusse, siis ainult jooksmisest kasu pole. Sa pead ennast painutama, venitama jne. Jooksmine kõik lihasgruppe ei mõjuta.
Samuti tuleb ennast painutada ka peale jõutreeningu lõppu. Kindlasti tuleb soojenduse ajal vältida väga järske liigutusi.
Mulle on küll tunne, et peaksid mõnel treeneril laskma korraliku plaani teha endale ja samuti peaksid spordiarsti juurest läbi astuma ning ennast kontrollima laskma.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
07.01.2008 16:50:25
|
|
|
Võibolla tõesti, aga kui ma olen olnud pikemat aega käinud, siis tavaliselt probleemi pole. Kui pikem vahe jääb sisse ja kohe esimest päeva hakkan tegema, siis läheb tavaliselt süda pahaks.
Nii palju võin öelda kah, et täna ma jõusaali jooki kaasa ei võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2008 16:57:14
|
|
|
| tsitaat: |
Nii palju võin öelda kah, et täna ma jõusaali jooki kaasa ei võtnud.
|
vedelikupuudus võib vabalt ka põhjuseks olla.
Ja ma ikkagi soovitan alguses soojenduseks natuke sõuda. Mingi 5 minutit. Paned raskuse mingi 7 või 6 peale ning teed 1500 meetrit. Kui 1500meetri tegemiseks läheb kauem kui 5 minutit, siis ära enne järgi jäta kui 1500 täis on.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
07.01.2008 16:58:40
|
|
|
| tsitaat: |
Nii palju võin öelda kah, et täna ma jõusaali jooki kaasa ei võtnud.
|
Tules taevas appi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2008 17:00:15
|
|
|
xtriz, sul on ikka raudselt treeningkava vaja ja väheke õpetussõnu. Mine võta mõnel treeneril kratist kinni ja käsi tal õpetada.
Tahab vbl mingi 250krooni ka selle eest saada, aga tulemus on garanteeritud ja valestitreenimine välditud.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
07.01.2008 17:07:30
|
|
|
Jooma peab ja sujuvalt. Mingi liiter läheb endal tunnise treeninguga ära. See kui süda pahaks läheb on ülepingutamisest kuna keha pole harjund veel kiire püsiva pingutusega. Tee kergemate raskustega.
Ise olen näinud küll ja küll kui tulevad jörmid kambakesi saali, topivad nendejaoks üleliia suuri raskusi (vaja ju kõva mees olla) ja siis kas jääb harjutus ebaefektiivseks kuna peale ühte seeriat on jõud üsna kadund või on liigutused valed ehk siis ei tööta vajalik lihas korralikult vaid kuidagi punnitakse vääneldes. Selline asi on BS.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
07.01.2008 17:29:24
|
|
|
Sai ka eile jõusaali külastatud (viimane kord oli eelmise aasta jaanuar) Käisin siis Saku omas ja täitsa fine koht, ujula ka seal samas, saab sedagi külastama hakatud Algajale on seal tegemist piisavalt. Pühendasin end eile käe ja rinnalihaste toonuse andmisele. Alustasin rattaga ja siis edasi ergomeetrile, painutasin ja hakkasin käsi ja rinnalihaseid tegema. efektiivselt kuskil 1h, higi võttis lahti.
Nüüd vaja kindlasti toitumiskava tellida. Arvatavast i Ott Kiivikas'lt ja hakkan seda järgima, sest vaja üleliigsed kilod maha saada - 196cm pikk ja 118kg...
Kuskilt pean oma rasva % teada saama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
07.01.2008 17:32:19
|
|
|
| tsitaat: |
Kuskilt pean oma rasva % teada saama
|
kiivikas saab sul selle ka ära mõõta.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
07.01.2008 17:55:52
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| kotmarjak kirjutas: |
| hetkel läheb 7 aasta jõusaalis ja korrad on varieerunud 0-5 korda nädalas ja 1h-2h trennid. |
Kuskil võistlustel kahh oled käinud? |
eiei. ma niisama omalõbuks käin. ei ütle, et lihamägi oleks. aga jõudu natuke on. eks see aeg on ka varieerunud, sellessuhtes, et on ka mõni pikem paus sisse tulnud.
samuti ei saavuta ma nii kiirelt ka tulemusi ja ei ole ka vaja, sest söön mida tahan ja millal tahan.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.01.2008 02:09:32
|
|
|
nii, saalibossid, mis toiduaineid tarbida enne treeningut ja mida pärast, et ei oleks mingi kasutu tegevus see jõusaalis käimine.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.01.2008 10:46:14
|
|
|
XR, hm, hää ligi jah isegi mulle.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.01.2008 11:29:22
|
|
|
| carlking kirjutas: |
| nii, saalibossid, mis toiduaineid tarbida enne treeningut ja mida pärast, et ei oleks mingi kasutu tegevus see jõusaalis käimine. |
Mõtled üldist toitu või mingit spetskraami? Enne saali kuskil tund või nats peale (et kõht poleks täis tegemise ajal) on hää asi kodujuust - see on siuke hästi neutraalne valgurikas kraam. Üldiselt on kana juust, kala, muna need asjad mis võiks menüüs olla.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.01.2008 13:19:26
|
|
|
Just mõtlengi normaalset toitumist, et ei aja mingit kaerahelbeputru enne trenni kõhtu täis ja siis on piix olla.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
11.01.2008 00:25:51
|
|
|
kaerahelbeputru sööd igal hommikul!
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
20.01.2008 00:06:19
|
|
|
Ok, tõstan teemat, kuna tekkis 1 küsimus.
Palju peaks kordustele vahet jätma, kui lihase suurust treenida?
Tähendab, kui ma näiteks sean eesmärgiks tõsta kangi ühe seeriaga 5 korda ning teha igat seeriat 3 korda, siis kui palju peaksin ma nende seeriate vahele puhkust võtma? Minut või vähem/rohkem?
(ei tea isegi, kas sean need sõnad 'kordus' ja 'seeria' õigesti)
Ning üldse, kui palju oleks normaalne võtta puhkust pärast igat erinevat harjutust.
Mainin veel ära, et pärast seda kui ma olen hakanud treeningu alguses ratta peal jooksma ning normaalselt vett jooma treeningu ajal, siis süda mul enam pahaks ei lähe ning treeningu lõppedes on kohe hoopis teine enesutunne.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
20.01.2008 00:09:04
|
|
|
Eks see pausi värk on individuaalne, aga üle minuti pole ma küll kunagi oodanud, teed väikese ringi saalis, jood vett ja asud uuesti asja kallale
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
20.01.2008 00:11:44
|
|
|
| Kuida muidu treenite? Kas hoorate terve trenni vältel samu lihaseid ja siis teinekord teisi või teete segamini?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
20.01.2008 00:27:52
|
|
|
xtriz, kui sa teed 5 kordust siis pigem teed jöudu, jöu treeningute puhul on aga pikemad pausid selleks et lihas taastuks peale suurt koormust, kui aga teed lihase massi, siis on pausid väiksemad soovitan teha ka superseeriaid st üks harjutus kohe teisele otsa, et korralikult lihas läbi tömmata.
kindlasti leiad palju vastuseid omale sellistelt lehtedelt nagu
www.fitness.ee
www.bodybuilding.com
jöudu!
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
20.01.2008 00:56:00
|
|
|
kui tahad lihast, siis minig 3x12 vms.
ja lihaseid teed ikka erinevalt.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
20.01.2008 01:49:39
|
|
|
No ma ei tea. Olen lugenud välismaisetest saitidest, et kui tahad just suuri lihaseid, teed suurte raskustega ja vähe.
Aga eks ma vaatan/uurin neid saite siis lähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
20.01.2008 10:14:50
|
|
|
Jõudu ja massi teed väikesed kordused ja suured raskused, sitkust js definitsiooni teed rohkemate kordadega ja väiksemate raskustega. Võid teha ka püramiidi, et oleks asi parlanksis. Puhkus kordade vahel pool minutit kuni mints. Ja telefoniga mitte mängima end unustada
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
20.01.2008 10:37:11
|
|
|
Peale rasket seeriat jääb see pilk seina kinni küll ja siis avastad, et 2 minutit läinud
XR, see jõusaali osa on seal küll väga poolik.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
20.01.2008 16:50:48
|
|
|
| tsitaat: |
XR, see jõusaali osa on seal küll väga poolik.
|
Need 3D joonised on lihtsalt mingid lambikad. Suvaliselt laotud neid asju sinna. Need pole kindlasti 1:1.
Seal pidid kõik vajalikud masinad olemas olema ja isegi spinningutrenn tulema.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
20.01.2008 19:17:51
|
|
|
| Spinningu osa on sama suur, kui jõusaali osa, aga eks tehtud saab asjad kus tahes.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
21.01.2008 10:19:27
|
|
|
| Tegelt saab enamus asjad tehtud kui on olemas pink ja hantlid ja ka need saab ise aretada kui ikka on tahtmine teha. Mõnes mõttes algajatele polegi hea selline jõusaal kus sada vikerkaare värvides masinat reas on ja siis üritatakse kõigipeal kõõluda. Aga jahh eelkõige on asi kinni tahtmises.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2008 11:11:20
|
|
|
Rocky tõstis veeämbreid ja käis tapamajas jäätund loomakehasid peksmas, pold mingeid trenazööre
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
21.01.2008 12:02:50
|
|
|
aga chuck norris?
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
21.01.2008 12:07:44
|
|
|
| entusiast kirjutas: |
| aga chuck norris? |
Ta on kogu aeg tugev olnud.
| tsitaat: |
| Rather than being birthed like a normal child, Chuck Norris instead decided to punch his way out of his mother’s womb. |
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
21.01.2008 12:12:47
|
|
|
keegi coral clubis ka käib???
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2008 13:08:24
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| keegi coral clubis ka käib??? |
paar korda olen käinud.
Duiruum ja riietusruum olid jube juustud.
Suht rõve oli olla seal. Selline tunne, et pärast oled seeni täis.
Enam ei taha minna.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
21.01.2008 14:43:37
|
|
|
| Arcticus on hea, aga hind on suht krõbe
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
21.01.2008 14:50:01
|
|
|
| Brom kirjutas: |
| Arcticus on hea, aga hind on suht krõbe |
Minu meelest see on vananenud arusaam, et Arctic kallis on.
Imho praeguseks juba odavam kui teised.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
21.01.2008 14:50:51
|
|
|
kunagi oli audenteses ka hea, kuid nüüd on nagu kanalas, köik riistad on üksteise otsas.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|