Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.12.2007 14:31:45 vasta tsitaadiga

Jah, R4 saab mängida tõmmatud mänge, see ise on nagu tavaline DS'i mängukaart, mille sisse käib MicroSD mälukaart.
MicroSD mälukaardiga on alati kaasas ka USB seade, et saaksid arvutist sinna asju peale panna.

DS Lite on kenam, õhem, parema ekraanivalgusega mida saab ka muuta vastavalt vajadusele.

Kõige parem on sul osta minu käest, mul üks taoline komplekt müügis hetkel. thumbs_up.gif


viimati muutis iDemon 12.12.2007 14:46:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 12.12.2007 14:44:57 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Jah, R4 saab mängida tõmmatud mänge, see ise on nagu tavaline DS'i mängukaart, mille sisse käib MiniSD mälukaart.
MicroSD on. Neil on vahe sees. Üks mõõtmetelt suurem, teine väiksem. Teist on lihtsam alla neelata.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.12.2007 14:46:00 vasta tsitaadiga

Ah okei, sorry.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 12.12.2007 18:08:57 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Jah, R4 saab mängida tõmmatud mänge, see ise on nagu tavaline DS'i mängukaart, mille sisse käib MicroSD mälukaart.
MicroSD mälukaardiga on alati kaasas ka USB seade, et saaksid arvutist sinna asju peale panna.

DS Lite on kenam, õhem, parema ekraanivalgusega mida saab ka muuta vastavalt vajadusele.

Kõige parem on sul osta minu käest, mul üks taoline komplekt müügis hetkel. thumbs_up.gif

Et mis sul müügis on, kas DS või R4? (kui sa juba maha pole müünud)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 18:21:54 vasta tsitaadiga

Mõlemad + 1 gb MicroSD
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.12.2007 23:44:38 vasta tsitaadiga

Kes tahab zeldat või mario karti, siis ruttu rutake andricosse, seal on praegu zelda 499 ja mario kart sama hinnaga. krt ise ostsin selle 700ga vanasti icon_sad.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 14:45:13 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
Nii, palun tehke selgeks mulle, mis on vahe DS Lite'l ja sellel teisel variandil?
Milleks on vaja R4 ?
Kas on vaja ka mälukaarti?
Kust oleks kõige targem osta, gameyeeah ei tööta.'
Ja kas R4 või mingi kaart võimaldab mängida tõmmatud mänge?

Äkki aitaks kui kirjutaksid selle gameyeeeah ? icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 14.12.2007 15:37:25 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Kes tahab zeldat või mario karti, siis ruttu rutake andricosse, seal on praegu zelda 499 ja mario kart sama hinnaga. krt ise ostsin selle 700ga vanasti icon_sad.gif

Zelda PH?

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.12.2007 16:53:16 vasta tsitaadiga

Yep..Zelda ph on seal müügis.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 14.12.2007 20:42:18 vasta tsitaadiga

499 krooni?
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 21:02:56 vasta tsitaadiga

pronto, Yep.
banana_dance.gif
SMGalaxy on seal 800.- ... võimas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 17.12.2007 18:16:29 vasta tsitaadiga

R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 17.12.2007 20:28:08 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik icon_biggrin.gif


kuna tellisid?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 18.12.2007 00:31:40 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
keilakaz kirjutas:
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik icon_biggrin.gif


kuna tellisid?

Tegelikult saatsin tellimuse juba kaheksandal, aga nagu ma ütlesin, server läks untsu neil. Aga DHL tõi põhimõtteliselt väga kiirelt kohale - 14. jõudis pakk nendeni ja täna toodi kooli juurde kätte...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 20.12.2007 16:29:46 vasta tsitaadiga

Ennast on kah hakanud nintendo DS huvitama, kuna seal minu vanad lapsepõlvelemmikud (Spyro jt. platvormikad) ning samuti tahaks teada, mille jaoks on R4 vaja (ainult selleks, et pira mänge mängida?) ning kust seda viimast osta saaks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 20.12.2007 17:26:22 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Ennast on kah hakanud nintendo DS huvitama, kuna seal minu vanad lapsepõlvelemmikud (Spyro jt. platvormikad) ning samuti tahaks teada, mille jaoks on R4 vaja (ainult selleks, et pira mänge mängida?) ning kust seda viimast osta saaks.

R4lt saab homebrew appe tööle panna ja mängida kõiki DSi mänge, mis ROMide kujul netist tiritud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.12.2007 19:39:24 vasta tsitaadiga

Yup, saad ka muusikat ja videofaile maha mängida.
Kui sul soovi on, siis mul on müügis DS Lite + R4 +1gb kaart.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 20.12.2007 19:45:22 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Yup, saad ka muusikat ja videofaile maha mängida.
Kui sul soovi on, siis mul on müügis DS Lite + R4 +1gb kaart.

Võibolla ongi soovi icon_razz1.gif Palju tahad?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 22:15:33 vasta tsitaadiga

Cheap stylus gifts that aren't really styli
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 09.01.2008 16:48:27 vasta tsitaadiga

jõudis minu DealExtremest tellitud EZV ka kohale. Tellimus sai sisse 12/19/2007
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 18:40:51 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif siis läks mul vist küll õnneks. Täpselt kahe nädalaga oli mul kraam käes. Eks need jõulu-aastavahe tellimused on kuidas juhtub. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 09.01.2008 19:03:12 vasta tsitaadiga

marko kirjutas:
icon_eek.gif siis läks mul vist küll õnneks. Täpselt kahe nädalaga oli mul kraam käes. Eks need jõulu-aastavahe tellimused on kuidas juhtub. icon_rolleyes.gif


võtsid airmailiga või tasulise saatmisega?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 19:40:54 vasta tsitaadiga

tavaline ikka, proovin varsti uuesti, eks annan teada kuidas teine katse edeneb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shodan
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2007




sõnum 09.01.2008 23:32:00 vasta tsitaadiga

Kuulge, kas keegi teab kust praegu DS-i üldse osta saaks? Kaubamaja ja kõik Euronics'id, kus ma käisin on tühjad nendest ning väga ebameeldivad teenindajad ütlevad ainult, et nad ei tea millal ja kas üldse neid juurde tuleb. Ma tean, et Zebra.ee's on hetkel, aga seal on mingi 2950.- suht soolane.

Oleks väga tänulik, kui keegi kuskil näeb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.01.2008 00:29:25 vasta tsitaadiga

Tahaks enda DS lite'le osta kaitsekile ning uue styluse.
Vaatasin seal gameyeeeahsis ringi ning ei tea kohe, millist võtta.

Mingi DS lite screen guard: http://www.gameyeeeah.com/nds-lite-screen-guard-p-325.html
siis Original Hori NDS Nintendo DS Lite Screen Protector Guard: http://www.gameyeeeah.com/original-hori-nds-nintendo-ds-lite-screen-protector-guard-p-60.html

Ning sama asi stylustega. Mõni kallim mõni odavam. Keegi oskaks soovitusi pakkuda?

Muidu juhtus mul selline asi, et kriipisin enda touch screeni kogemata ära stylusega, mis tuleks juba välja vahetada.
Nüüd, kui stylusega selle koha peal liigutada, on tunda, et ekraan kriibitud on ning ei ole enam libe, vaid kuidagi kare.

Kas kaitsekile muudab selle tundmise jälle siledaks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 10.01.2008 00:30:40 vasta tsitaadiga

Mõned tegelased soovitavad üldse kasutada krihvli asemel neid vatitikke. Mugav kasutada, ei kratsi ekraani ja nende hind on üsna olematu.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.01.2008 00:40:42 vasta tsitaadiga

Kui sellest vatitikust räägid,

siis sellega küll midagi ei saa teha.
proovisin ning n. FPS mängides kui pöörad, siis pilt liigub katkendlikult ning üleüldse on sellega näiteks kirjutamine ja peenikestele asjadele klikkimine suht võimatu.

Siiski, millist kaitsekilet võtta ning kas see muudaks mu touch screeni jälle siledaks?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 10.01.2008 00:54:47 vasta tsitaadiga

Neid on mitut sorti .. näiteks Cleanicu omad on ilgelt head. Ärge neid pehmeid proovige.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shodan
HV vaatleja

liitunud: 13.03.2007




sõnum 10.01.2008 02:37:58 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma internettides ringi olen kolanud siis soovitavad kõik touchscreen'ile Hori oma. Pidi kõige parem olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 02:43:49 vasta tsitaadiga

Sellised ehk:




PS. Contra 4 on hea, raske, aga hea!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 12:16:42 vasta tsitaadiga

Hori sai tellitud dealextremest, julgen soovitada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.01.2008 13:57:22 vasta tsitaadiga

Ja kaua see Hori kaitsekile ka kestab?
Mõne aja pärast kulub ära või ei peagi välja vahetama?

Huvitaks ka, et kas seal müüdavatel stylustel on mingi vahe. Müüakse seal nii 2 dollarilisi, kui 6 dollarilisi styluseid.

Ning üleüldse, palju peab gameyeaahsist tellides postikulu maksma?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 10.01.2008 14:14:57 vasta tsitaadiga

mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.01.2008 15:09:23 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga.

Aga palju pidid postikulu maksma siis näiteks Dealextremest tellides?

E: Uurisin natuke ja äkki oleks targem hoopis selline asi osta:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3259
ning siis sellele lisaks veel kaitsekilesid.
Kas see sobib ainult DS-ile või DS Lite-le samuti?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 10.01.2008 17:28:16 vasta tsitaadiga

dealextremest ei tulnud minule mingit saatmiskulu, lihtsalt pidi suhteliselt kaua ootama. Aga samas saab väga kenasti jälgida saadetise seisu kuni selleni, kui kaup Hong-Kongist välja läheb. Siis edasi on must maa mõnda aega ja siis mingist hetkest alates saad eesti postist hakata uurima. Minul läks alla nädala sellest alates kui asi jõudis Eestisse ning teade jõudis minu postkasti.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 10.01.2008 18:28:35 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga.


Meh, neil läks server maha ja siis? Minu kaup mille ma kolm päeva enne intsidenti tellisin saadeti koheselt välja, kui serveri viga parandatud oli... :-/





Hori kohta niipalju - Kiled on suht normaalsed, ülemise ekraani oma on täiuslik...Touch screeni kile õnnestus mu peale panemise ajal kihva keerata ja nüüd on kile all väike mingi laik, mis gameplayd küll ei sega, aga näeb rõve välja..

Ekraani tundlikkus väheneb, aga mitte liiga palju. Kestvuse kohta - Enda kilet vaadates tänan küll jumalat, et selle ära tellisin, kui mul paljas ekraan selline oleks, langeksin ma pisarates põrandale...Aga mingeid otseseid kriime jne ei kipu peale tulema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 10.01.2008 18:57:51 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:
juurastaja kirjutas:
mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga.


Meh, neil läks server maha ja siis? Minu kaup mille ma kolm päeva enne intsidenti tellisin saadeti koheselt välja, kui serveri viga parandatud oli... :-/


nojah, aga mina ja paljud teised ei olnud nii õnnelikud kui sina. Kõige hullem oligi see, et ei antud mingit infot. Ühel hetkel saadeti kiri et meil lendas server õhku ja palun saatke oma tellimuse infot. Foorumist lugesin et üks tüüp oli neid maile saanud 5 korda.
Ühesõnaga neil läks asi väga kontrolli alt ära ning ettevõtteid, kes ei suuda serveririkkega toime tulla, mina ei usalda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 20:02:54 vasta tsitaadiga

Keegi mõistliku hinna eest DS Lite't müüks?
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.01.2008 23:16:11 vasta tsitaadiga

Nendel Hori kiledel on ikka väga erinevad hinnad kahes poes

DealExtreme: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4086 - 1.30 $
Gameyeeeah: http://www.gameyeeeah.com/original-hori-nds-nintendo-ds-lite-screen-protector-guard-p-60.html - 12.00 $

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 00:00:03 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Keegi mõistliku hinna eest DS Lite't müüks?


Otsiks täpselt sama.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MihkeLaan
HV vaatleja
MihkeLaan

liitunud: 29.06.2007




sõnum 11.01.2008 00:04:50 vasta tsitaadiga

mul oleks vanem ds pakkuda kui kellelgi huvi
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 11.01.2008 09:10:19 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Nendel Hori kiledel on ikka väga erinevad hinnad kahes poes

DealExtreme: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4086 - 1.30 $
Gameyeeeah: http://www.gameyeeeah.com/original-hori-nds-nintendo-ds-lite-screen-protector-guard-p-60.html - 12.00 $

icon_biggrin.gif


dealextremest ei ole Hori kiled. Seal on eraldi veel Hori kiled, need maksid vist midagi 8$ kanti
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quoje
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2006




sõnum 11.01.2008 14:42:25 vasta tsitaadiga

Suutsin oma ds'i maha müüa, aga M3 Simply jäi ikka tolmu koguma. Keegi soovib selle mu käest ära võtta mõistliku hinna eest?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.01.2008 17:26:53 vasta tsitaadiga

keilakaz kirjutas:

Ekraani tundlikkus väheneb, aga mitte liiga palju. Kestvuse kohta - Enda kilet vaadates tänan küll jumalat, et selle ära tellisin, kui mul paljas ekraan selline oleks, langeksin ma pisarates põrandale...Aga mingeid otseseid kriime jne ei kipu peale tulema.
Pelicani omad kah väga head. Ei saa küll aru, et touchscreeni tundlikkus vähenenud oleks. Kilele pakuti 3 aastat garantiid ja olen suht kindel, et see ka niikaua vastu peab. Kiles on ikka väga tugevad ja mingitest kriimudest pole seal juttugi. Enne laguneb mul DS ise ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 18:31:46 vasta tsitaadiga

quoje kirjutas:
Suutsin oma ds'i maha müüa, aga M3 Simply jäi ikka tolmu koguma. Keegi soovib selle mu käest ära võtta mõistliku hinna eest?

Kuidas asja töövõimega on? Ligikaudne hind kah.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 19:21:53 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
xtriz kirjutas:
Nendel Hori kiledel on ikka väga erinevad hinnad kahes poes

DealExtreme: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4086 - 1.30 $
Gameyeeeah: http://www.gameyeeeah.com/original-hori-nds-nintendo-ds-lite-screen-protector-guard-p-60.html - 12.00 $

icon_biggrin.gif


dealextremest ei ole Hori kiled. Seal on eraldi veel Hori kiled, need maksid vist midagi 8$ kanti


Täpselt nii, see $1 variant ei ole originaal Hori värk. Dealextremes originaal Hori on kallim jah, aga veidi odavam kui Gameyeeeah'is.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 11.01.2008 20:30:55 vasta tsitaadiga

Kurat sai juba ära tellitud.
Sitta kah.
Ega mingit suurt vahet nendel loodetavasti pole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 12:06:16 vasta tsitaadiga

Kas DS'i ostes on kaasas ka juba mõni kile või ds'il peal?
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 12:11:09 vasta tsitaadiga

Ei.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 16:47:42 vasta tsitaadiga

Siis on nintendo küll väheke ämbrisse astunud ju....


Mis firma/millist mälukaarti soovitate nendele cartidele?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.