|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.12.2007 14:31:45
|
|
|
Jah, R4 saab mängida tõmmatud mänge, see ise on nagu tavaline DS'i mängukaart, mille sisse käib MicroSD mälukaart.
MicroSD mälukaardiga on alati kaasas ka USB seade, et saaksid arvutist sinna asju peale panna.
DS Lite on kenam, õhem, parema ekraanivalgusega mida saab ka muuta vastavalt vajadusele.
Kõige parem on sul osta minu käest, mul üks taoline komplekt müügis hetkel.
viimati muutis iDemon 12.12.2007 14:46:40, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
12.12.2007 14:44:57
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Jah, R4 saab mängida tõmmatud mänge, see ise on nagu tavaline DS'i mängukaart, mille sisse käib MiniSD mälukaart. |
MicroSD on. Neil on vahe sees. Üks mõõtmetelt suurem, teine väiksem. Teist on lihtsam alla neelata.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.12.2007 14:46:00
|
|
|
| Ah okei, sorry.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revi|o
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2007
|
12.12.2007 18:08:57
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Jah, R4 saab mängida tõmmatud mänge, see ise on nagu tavaline DS'i mängukaart, mille sisse käib MicroSD mälukaart.
MicroSD mälukaardiga on alati kaasas ka USB seade, et saaksid arvutist sinna asju peale panna.
DS Lite on kenam, õhem, parema ekraanivalgusega mida saab ka muuta vastavalt vajadusele.
Kõige parem on sul osta minu käest, mul üks taoline komplekt müügis hetkel.  |
Et mis sul müügis on, kas DS või R4? (kui sa juba maha pole müünud)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
12.12.2007 18:21:54
|
|
|
| Mõlemad + 1 gb MicroSD
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
12.12.2007 23:44:38
|
|
|
Kes tahab zeldat või mario karti, siis ruttu rutake andricosse, seal on praegu zelda 499 ja mario kart sama hinnaga. krt ise ostsin selle 700ga vanasti
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
14.12.2007 14:45:13
|
|
|
| Precision kirjutas: |
Nii, palun tehke selgeks mulle, mis on vahe DS Lite'l ja sellel teisel variandil?
Milleks on vaja R4 ?
Kas on vaja ka mälukaarti?
Kust oleks kõige targem osta, gameyeeah ei tööta.'
Ja kas R4 või mingi kaart võimaldab mängida tõmmatud mänge? |
Äkki aitaks kui kirjutaksid selle gameyeeeah ?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
14.12.2007 15:37:25
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
Kes tahab zeldat või mario karti, siis ruttu rutake andricosse, seal on praegu zelda 499 ja mario kart sama hinnaga. krt ise ostsin selle 700ga vanasti  |
Zelda PH?
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
14.12.2007 16:53:16
|
|
|
Yep..Zelda ph on seal müügis.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
14.12.2007 21:02:56
|
|
|
pronto, Yep.
SMGalaxy on seal 800.- ... võimas
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
17.12.2007 18:16:29
|
|
|
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
17.12.2007 20:28:08
|
|
|
| keilakaz kirjutas: |
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik  |
kuna tellisid?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
18.12.2007 00:31:40
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| keilakaz kirjutas: |
R4, kott, USB laadija ja ekraanikiled käes!
Gameyeeeahst tellitud. Aega läks suht kaua, neil pani server matsu ja tellimuste välja saatmine venis...Aga muidu väga õnnelik  |
kuna tellisid? |
Tegelikult saatsin tellimuse juba kaheksandal, aga nagu ma ütlesin, server läks untsu neil. Aga DHL tõi põhimõtteliselt väga kiirelt kohale - 14. jõudis pakk nendeni ja täna toodi kooli juurde kätte...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
20.12.2007 16:29:46
|
|
|
| Ennast on kah hakanud nintendo DS huvitama, kuna seal minu vanad lapsepõlvelemmikud (Spyro jt. platvormikad) ning samuti tahaks teada, mille jaoks on R4 vaja (ainult selleks, et pira mänge mängida?) ning kust seda viimast osta saaks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
20.12.2007 17:26:22
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| Ennast on kah hakanud nintendo DS huvitama, kuna seal minu vanad lapsepõlvelemmikud (Spyro jt. platvormikad) ning samuti tahaks teada, mille jaoks on R4 vaja (ainult selleks, et pira mänge mängida?) ning kust seda viimast osta saaks. |
R4lt saab homebrew appe tööle panna ja mängida kõiki DSi mänge, mis ROMide kujul netist tiritud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
20.12.2007 19:39:24
|
|
|
Yup, saad ka muusikat ja videofaile maha mängida.
Kui sul soovi on, siis mul on müügis DS Lite + R4 +1gb kaart.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
20.12.2007 19:45:22
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Yup, saad ka muusikat ja videofaile maha mängida.
Kui sul soovi on, siis mul on müügis DS Lite + R4 +1gb kaart. |
Võibolla ongi soovi Palju tahad?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
09.01.2008 16:48:27
|
|
|
| jõudis minu DealExtremest tellitud EZV ka kohale. Tellimus sai sisse 12/19/2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
09.01.2008 18:40:51
|
|
|
siis läks mul vist küll õnneks. Täpselt kahe nädalaga oli mul kraam käes. Eks need jõulu-aastavahe tellimused on kuidas juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
09.01.2008 19:03:12
|
|
|
| marko kirjutas: |
siis läks mul vist küll õnneks. Täpselt kahe nädalaga oli mul kraam käes. Eks need jõulu-aastavahe tellimused on kuidas juhtub.  |
võtsid airmailiga või tasulise saatmisega?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
09.01.2008 19:40:54
|
|
|
tavaline ikka, proovin varsti uuesti, eks annan teada kuidas teine katse edeneb.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shodan
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2007
|
09.01.2008 23:32:00
|
|
|
Kuulge, kas keegi teab kust praegu DS-i üldse osta saaks? Kaubamaja ja kõik Euronics'id, kus ma käisin on tühjad nendest ning väga ebameeldivad teenindajad ütlevad ainult, et nad ei tea millal ja kas üldse neid juurde tuleb. Ma tean, et Zebra.ee's on hetkel, aga seal on mingi 2950.- suht soolane.
Oleks väga tänulik, kui keegi kuskil näeb.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.01.2008 00:29:25
|
|
|
Tahaks enda DS lite'le osta kaitsekile ning uue styluse.
Vaatasin seal gameyeeeahsis ringi ning ei tea kohe, millist võtta.
Mingi DS lite screen guard: http://www.gameyeeeah.com/nds-lite-screen-guard-p-325.html
siis Original Hori NDS Nintendo DS Lite Screen Protector Guard: http://www.gameyeeeah.com/original-hori-nds-nintendo-ds-lite-screen-protector-guard-p-60.html
Ning sama asi stylustega. Mõni kallim mõni odavam. Keegi oskaks soovitusi pakkuda?
Muidu juhtus mul selline asi, et kriipisin enda touch screeni kogemata ära stylusega, mis tuleks juba välja vahetada.
Nüüd, kui stylusega selle koha peal liigutada, on tunda, et ekraan kriibitud on ning ei ole enam libe, vaid kuidagi kare.
Kas kaitsekile muudab selle tundmise jälle siledaks?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
10.01.2008 00:30:40
|
|
|
Mõned tegelased soovitavad üldse kasutada krihvli asemel neid vatitikke. Mugav kasutada, ei kratsi ekraani ja nende hind on üsna olematu.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.01.2008 00:40:42
|
|
|
Kui sellest vatitikust räägid,
siis sellega küll midagi ei saa teha.
proovisin ning n. FPS mängides kui pöörad, siis pilt liigub katkendlikult ning üleüldse on sellega näiteks kirjutamine ja peenikestele asjadele klikkimine suht võimatu.
Siiski, millist kaitsekilet võtta ning kas see muudaks mu touch screeni jälle siledaks?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
10.01.2008 00:54:47
|
|
|
Neid on mitut sorti .. näiteks Cleanicu omad on ilgelt head. Ärge neid pehmeid proovige.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shodan
HV vaatleja
liitunud: 13.03.2007
|
10.01.2008 02:37:58
|
|
|
| Niipalju kui ma internettides ringi olen kolanud siis soovitavad kõik touchscreen'ile Hori oma. Pidi kõige parem olema.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
10.01.2008 02:43:49
|
|
|
Sellised ehk:
PS. Contra 4 on hea, raske, aga hea!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
10.01.2008 12:16:42
|
|
|
Hori sai tellitud dealextremest, julgen soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.01.2008 13:57:22
|
|
|
Ja kaua see Hori kaitsekile ka kestab?
Mõne aja pärast kulub ära või ei peagi välja vahetama?
Huvitaks ka, et kas seal müüdavatel stylustel on mingi vahe. Müüakse seal nii 2 dollarilisi, kui 6 dollarilisi styluseid.
Ning üleüldse, palju peab gameyeaahsist tellides postikulu maksma?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
10.01.2008 14:14:57
|
|
|
| mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.01.2008 15:09:23
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga. |
Aga palju pidid postikulu maksma siis näiteks Dealextremest tellides?
E: Uurisin natuke ja äkki oleks targem hoopis selline asi osta:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3259
ning siis sellele lisaks veel kaitsekilesid.
Kas see sobib ainult DS-ile või DS Lite-le samuti?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
10.01.2008 17:28:16
|
|
|
| dealextremest ei tulnud minule mingit saatmiskulu, lihtsalt pidi suhteliselt kaua ootama. Aga samas saab väga kenasti jälgida saadetise seisu kuni selleni, kui kaup Hong-Kongist välja läheb. Siis edasi on must maa mõnda aega ja siis mingist hetkest alates saad eesti postist hakata uurima. Minul läks alla nädala sellest alates kui asi jõudis Eestisse ning teade jõudis minu postkasti.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
10.01.2008 18:28:35
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga. |
Meh, neil läks server maha ja siis? Minu kaup mille ma kolm päeva enne intsidenti tellisin saadeti koheselt välja, kui serveri viga parandatud oli... :-/
Hori kohta niipalju - Kiled on suht normaalsed, ülemise ekraani oma on täiuslik...Touch screeni kile õnnestus mu peale panemise ajal kihva keerata ja nüüd on kile all väike mingi laik, mis gameplayd küll ei sega, aga näeb rõve välja..
Ekraani tundlikkus väheneb, aga mitte liiga palju. Kestvuse kohta - Enda kilet vaadates tänan küll jumalat, et selle ära tellisin, kui mul paljas ekraan selline oleks, langeksin ma pisarates põrandale...Aga mingeid otseseid kriime jne ei kipu peale tulema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
10.01.2008 18:57:51
|
|
|
| keilakaz kirjutas: |
| juurastaja kirjutas: |
| mina ei julge enam elusees gameyeeeahst tellida selle jama pärast mis toimus vana aasta lõpus. Foorum oli neil vihaseid ja vastusteta kliente täis, koos minuga. |
Meh, neil läks server maha ja siis? Minu kaup mille ma kolm päeva enne intsidenti tellisin saadeti koheselt välja, kui serveri viga parandatud oli... :-/
|
nojah, aga mina ja paljud teised ei olnud nii õnnelikud kui sina. Kõige hullem oligi see, et ei antud mingit infot. Ühel hetkel saadeti kiri et meil lendas server õhku ja palun saatke oma tellimuse infot. Foorumist lugesin et üks tüüp oli neid maile saanud 5 korda.
Ühesõnaga neil läks asi väga kontrolli alt ära ning ettevõtteid, kes ei suuda serveririkkega toime tulla, mina ei usalda.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
10.01.2008 20:02:54
|
|
|
Keegi mõistliku hinna eest DS Lite't müüks?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
11.01.2008 00:00:03
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Keegi mõistliku hinna eest DS Lite't müüks? |
Otsiks täpselt sama.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MihkeLaan
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2007
|
11.01.2008 00:04:50
|
|
|
| mul oleks vanem ds pakkuda kui kellelgi huvi
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
11.01.2008 09:10:19
|
|
|
dealextremest ei ole Hori kiled. Seal on eraldi veel Hori kiled, need maksid vist midagi 8$ kanti
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quoje
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2006
|
11.01.2008 14:42:25
|
|
|
| Suutsin oma ds'i maha müüa, aga M3 Simply jäi ikka tolmu koguma. Keegi soovib selle mu käest ära võtta mõistliku hinna eest?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
11.01.2008 17:26:53
|
|
|
| keilakaz kirjutas: |
Ekraani tundlikkus väheneb, aga mitte liiga palju. Kestvuse kohta - Enda kilet vaadates tänan küll jumalat, et selle ära tellisin, kui mul paljas ekraan selline oleks, langeksin ma pisarates põrandale...Aga mingeid otseseid kriime jne ei kipu peale tulema. |
Pelicani omad kah väga head. Ei saa küll aru, et touchscreeni tundlikkus vähenenud oleks. Kilele pakuti 3 aastat garantiid ja olen suht kindel, et see ka niikaua vastu peab. Kiles on ikka väga tugevad ja mingitest kriimudest pole seal juttugi. Enne laguneb mul DS ise ära
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
11.01.2008 18:31:46
|
|
|
| quoje kirjutas: |
| Suutsin oma ds'i maha müüa, aga M3 Simply jäi ikka tolmu koguma. Keegi soovib selle mu käest ära võtta mõistliku hinna eest? |
Kuidas asja töövõimega on? Ligikaudne hind kah.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
11.01.2008 19:21:53
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
dealextremest ei ole Hori kiled. Seal on eraldi veel Hori kiled, need maksid vist midagi 8$ kanti |
Täpselt nii, see $1 variant ei ole originaal Hori värk. Dealextremes originaal Hori on kallim jah, aga veidi odavam kui Gameyeeeah'is.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
11.01.2008 20:30:55
|
|
|
Kurat sai juba ära tellitud.
Sitta kah.
Ega mingit suurt vahet nendel loodetavasti pole.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
13.01.2008 12:06:16
|
|
|
Kas DS'i ostes on kaasas ka juba mõni kile või ds'il peal?
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
13.01.2008 12:11:09
|
|
|
| Ei.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
13.01.2008 16:47:42
|
|
|
Siis on nintendo küll väheke ämbrisse astunud ju....
Mis firma/millist mälukaarti soovitate nendele cartidele?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|