|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
07.01.2008 22:53:45
|
|
|
| wanawoll, tRFC annab kärpida. 975x kiibil andis see spi 1m ajas hästi tunda ning siis sain kärpida 25 peale
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
07.01.2008 22:54:38
|
|
|
SPii 1M loeb perf level päris palju
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.01.2008 23:10:19
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| wanawoll, tRFC annab kärpida. 975x kiibil andis see spi 1m ajas hästi tunda ning siis sain kärpida 25 peale |
Lasin 30 peale vahe olematu ja 25 crash
Palju andis juurde järgmine rida Perf level ,selle lasin 9-lat 7-le ja sain uue rekordi proovisin 5-te ja muidugi cräsh
Oli 12.422 nüüd 12.390 aga miski peab seda ikka mõjutama,raske uskuda et ainult 5 esimest timingut(kuigi need on vist põhilised määrajad)
Ilgelt raske on mässata millest mul õrna aimugi pole,mõtlen just alumises pooles ja kõiki üles alla jebida ei ole ka just südamesoov
Seega mõtlesin et küsin AHV-ide kääest kes on juba liigutanud kõiki numbreid igas suunas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont69
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2003
|
09.01.2008 20:58:35
|
|
|
Sorry, kui sellest on juttu olnud siin juba aga ma ei jaksanud kõiki 41lk läbi lugeda.
Pole enne kunagi üritanudki mälu klokkida, millest peaksin alustama ja mida muutma?
Gigabyte emaplaat, Athlon X2 4400+ ja a-data ddr2 6400 1gb mälu
aitäh kui keegi viitsib aidata
_________________ Igatahes. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
09.01.2008 21:09:23
|
|
|
| tont69 kirjutas: |
Sorry, kui sellest on juttu olnud siin juba aga ma ei jaksanud kõiki 41lk läbi lugeda.
Pole enne kunagi üritanudki mälu klokkida, millest peaksin alustama ja mida muutma?
Gigabyte emaplaat, Athlon X2 4400+ ja a-data ddr2 6400 1gb mälu
aitäh kui keegi viitsib aidata  |
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida ja Gigabyte emaplaat ei ole kah eriti informatiivne, ala mul on Mersu?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
09.01.2008 21:16:05
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida |
Oled kindel? Minu omad teevad kahekaupa vähemalt 850 4-3-3. Rohkem pole viitsinud jamada. Ma ei nimetaks neid kõige juustumateks.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
09.01.2008 21:34:13
|
|
|
| vambola kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida |
Oled kindel? Minu omad teevad kahekaupa vähemalt 850 4-3-3. Rohkem pole viitsinud jamada. Ma ei nimetaks neid kõige juustumateks. |
1T ?
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
09.01.2008 21:50:47
|
|
|
| 2T, 1T ei meeldi neile mitte.
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
09.01.2008 22:22:37
|
|
|
Siis ei saa ka öelda, et hästi klokkub
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.01.2008 22:22:41
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Rääkige spetsid mida kannataks kohendada ja mis number mida mõjutab |
Sama küsimus:
Spoiler 
Everest:
Spoiler 
CPU-Z näitab, et mälud 266MHz'l. Kas üldse on võimalik/mõtet neid 333Mhz+ jooksutada?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
09.01.2008 22:28:42
|
|
|
Üks hetk, sul pole mõtet seda näppida.
kui tõesti huvi nii suur, siis vaata ja katseta ise.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
09.01.2008 22:30:13
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida |
Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.01.2008 22:34:15
|
|
|
| heikis kirjutas: |
Üks hetk, sul pole mõtet seda näppida.
kui tõesti huvi nii suur, siis vaata ja katseta ise. |
Mida ma üldse seal kruttima peaks?
Ei tahaks neid ühe ropsuga teise ilma ka saata..
e: huvi on tõesti suur
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
09.01.2008 23:02:34
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
Rääkige spetsid mida kannataks kohendada ja mis number mida mõjutab
Pulgad siis A-Data 800+
 |
Neid a-data-si on erinevate kividega, raske öelda.
Kui need töötavad DDR800@CL3-3-3/2,4V, siis on OC mõttes "head" Micron D9GMH/GXK kiibid, ja allpool olev jutt on nende kohta.
Nende kiiremad taimingud on minu süsteemi puhul:
http://www.oc.pri.ee/E6750/4x512MB@675MHz.PNG - siin küll ajatud max kiirust+ suht kiired taimingud korraga nelja pulgaga kah veel, CL4-4-4-jne saab kuni 650MHz umbes nendega suurema voldiga (2,8-3V)
Madala kiirusega võid kõik esimesed viis neljale keerata, kusjuures CL4 peab siis buutides olema, CL-i inteli küpsised windowsi all ei luba- pang kohe.
tRFC saab üldjuhul 25-le panna 2x215MB pulkadega, kui on 2x1024, või 4x512 siis 30, suurema pingega kannatavad ka 25 vist, kuid ma ei usu, et stabiilselt.
Perf level on keerulisem, kune see on tegelikult terve taimingute pakett.
Seda windowsis muuta saab tavaliselt väikses ulatuses, erinevad mobod/biosis käituvad erinevalt- asusel on see seotud teatud taimingutega-strapiga- kui need biosis käsitsi panna madalaks, siis üritab bios ka kiire perf leveliga bootida.
Paljudel teistel mobodel muutub see perf level vastavalt FSB/Mem kiirusele-le, ehk mida suuremad numbrid, seda aeglasema (suurem nr) bios buudib.
Selle vastu saab bootida madalal FSB/mälu kiirusel ja siis "clockgennida" see üless.
Tihti on see perf leveli valik sõltuv strapist biosis- mida suurema nr-ga strap, seda aeglasem perf.level.
Edasi võid proovida muuta write to precharge delayed ja tWRT-d madalamaks- a-la 10-10, või 13-11- kiirust mõjutavad need vähe üldiselt.
Peale seda on sul päris kiired juba, va tREF- see pane 3120 peale- minu süsteemil on see kiireim variant.
On loomulikult suur vahe, kas otsid 24/7 taiminguid, või vaja lihtsalt hea 1M tulemus saada
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.01.2008 23:33:20
|
|
|
Jaan, 5+,just sellist asja ootasin.
Nüüd saan lupäeval rahulikult nokitseda edasi ja 24/7 pole siin kiirendada midagi.
Nihukeses seisuga tiksub stabiilselt ja kiirust oleks vaja just benchides
Kõik need numbrid on buutides,memsetiga pole veel proovinud midagi muuta,aga eelistan otse biosest sätted panna
Lisaks mul peaks olema ühed Crucialid Micron D9GMH/GXK kividega.ennist proovisin ka aga suurt tulemust ei andnud.
Siis lugesin web-ist need tahavad sisse käimist ja siis hakkavad mõistlikumlat käituma
Aga veel tänud ja nädalalõpus sooviks "korralikku" talveilma
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
09.01.2008 23:35:47
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida |
| vambola kirjutas: |
| Oled kindel? Minu omad teevad kahekaupa vähemalt 850 4-3-3. Rohkem pole viitsinud jamada. Ma ei nimetaks neid kõige juustumateks. |
| AJ kirjutas: |
Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12. |
Minu omad teevad ka seda, ka nelja pulgaga. Pole ammu võrrelnud aga mul on ähmaselt meeles, et jõudluse vahet praktiliselt ei olegi (960 5-4-4 vs 850 4-3-3) või siis isegi 850 4-3-3 kasuks. Sõltub muidugi rakendusest.
Nii head olid vist ainult algusaegade odavad junnid, viimase aja kraam olevat kehvem. No nad olid siis ka kallimad, mina ostsin siis, kui ca 950 maksid, jõle odav tundus 8)
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
09.01.2008 23:43:52
|
|
|
Jep, viimaste kuude odavad A-Datad on oma odava hinna väärilised, mul on üks gigane pulk, viimati benchisin 800+ mäludega ja lõpetades panin selle gigase kasti tagasi(Crysis jookseb mul Vista all 3GB-ga paremini),aga unustasin taimingud 4-4-4-12 @900 MHz peale;noh,masin ei teinud POST-igi ära
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.01.2008 11:30:17
|
|
|
| heikis kirjutas: |
Üks hetk, sul pole mõtet seda näppida.
kui tõesti huvi nii suur, siis vaata ja katseta ise. |
Jep, sul oli õigus. Suutsin asja pekki keerata: kui Win keskkonda lähen, hakkab pilt hullu moodi virvendama. Safe-Mode'is on kõik ok, kuid MemSet'i avada, et setingud default'i panna, ei saa.
Äkki aitab System Restore või pean hoopis Winni uuesti peale laskma?
e: System Restore'iga sai asjad korda
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
10.01.2008 13:59:15
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
| kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida |
Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12. |
Just endal läks 1050MHz 5-5-5-15 timmingutega
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
10.01.2008 14:03:56
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
| soulshaker kirjutas: |
| kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida |
Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12. |
Just endal läks 1050MHz 5-5-5-15 timmingutega  |
Stabiilne? 24/7?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
10.01.2008 14:15:35
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
Stabiilne? 24/7? |
no mängida ja 3DMarki kannatas mingeid eirilisi teste tegema ei hakanud aga a-data kivid olid ja see mälu oli suht joppand ka aga 2*800teised a-data mälud olid jamad vaevu tegid 950mhz
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
10.01.2008 15:15:46
|
|
|
| mcaff mis kood mälude kleepsul on?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
10.01.2008 15:53:53
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| mcaff mis kood mälude kleepsul on? |
Ei oska öelda kuna need mälud on maha müüdud, see parem mälu läks heikis´le, hetkel endal 2x1GB OCZ Reaper CL3 800MHz
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.01.2008 21:11:12
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Pole paha jah .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8) |
oled kindel ikka??? d9gkx minuteada enam ei toodeta. ning seda kuulen esimest korda, et 2gb liistudel kasutatakse D9GMH-d
mina olen üsna kindel, et need baseeruvad uutel powerchippidel teevad ligi 1100MHz+ 2,1V
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.01.2008 21:26:34
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Pole paha jah .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8) |
oled kindel ikka??? d9gkx minuteada enam ei toodeta. ning seda kuulen esimest korda, et 2gb liistudel kasutatakse D9GMH-d
mina olen üsna kindel, et need baseeruvad uutel powerchippidel teevad ligi 1100MHz+ 2,1V  |
Njah tegelt DDR2 listis oli taiminguteks märgitud 5-5-5-15 aga lehel 5-5-5-18.Voldiks oli märgitud 2.2V aga lehel 2.1V seega sul võib õigus olla .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.01.2008 23:52:14
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Pole paha jah .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8) |
oled kindel ikka??? d9gkx minuteada enam ei toodeta. ning seda kuulen esimest korda, et 2gb liistudel kasutatakse D9GMH-d
mina olen üsna kindel, et need baseeruvad uutel powerchippidel teevad ligi 1100MHz+ 2,1V  |
Njah tegelt DDR2 listis oli taiminguteks märgitud 5-5-5-15 aga lehel 5-5-5-18.Voldiks oli märgitud 2.2V aga lehel 2.1V seega sul võib õigus olla . |
see list, kust sa vaatad on arvatavasti 2*1gb kittide kohta
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 19:25:06
|
|
|
kas on võimalik et OCCT test kukub läbi kuna mälud lähevad liiga kuumaks? endal on A-data Extreme 800 4x1GB ja ilma vendita tuleb tempiks mingi ~77C (mõõtsin temp mõõdukiga mille surusin kahe mälu vahele). Igatahes üle 1sec ei kannata mälude radikal näppu hoida. (ps: mälud on stock kiirusel)
samas 1h memtesti läbib veatult
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.01.2008 19:28:54
|
|
|
huvitav et nad sul nii kuumad on stock kiirusel on minu extremed ainult kergelt leiged (radikas maas ja näpp kivil)
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 19:31:36
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
huvitav et nad sul nii kuumad on stock kiirusel on minu extremed ainult kergelt leiged (radikas maas ja näpp kivil) |
mul 4 tükki kõrvuti ja üksteist nad küttavad. Nüüd jälle sai OCCT testi edukalt läbi max temp tuli 77C. Näppu igatahes peal ei suutnud hoida.
Volt on +0.3 (DS4) ja timingud default. Seda miks nad nii kuumaks lähevad ei oska seletada kuna ei mäletaks et nii kuumasid mälusid kunagi omanud olen
radikad on mäludel peal veel (ehk siis kõik stock)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2008 19:45:37
|
|
|
angel, Aga oled sa mõõtnud palju tegelikult mälud saavad V.
See et biosest paned ei tähenda seda et teglikkus on sama.
Mul on Asusega nii et kui paned biosest 2.2 siis tegelikult mälud saavad juba 2.27
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 19:49:41
|
|
|
Peale toiteplokki vahetust hakkasin OCCT tegema ja siis kord kukub läbi kord teeb edukalt ära. Bios i settinguid ei ole muutnud vahepeal ja biosi ära nullinud. Seega ainuke asi mis vahetus on toide.
Ja enne kui andsin +0.2v siis OCCT test kukkus kolinal läbi (vist isegi viskas masina kinni aga hästi ei mäleta) ja ainult 0.3v peal oli asi stabiilne. Seega alla selle ei saa anda kui tahan default timinguid hoida.
eks pean kuidagi jälle vendi peale panema et aru saada kas jookseb kokku mälude tempi pärast. Ei tahaks nüüd uskuda et uus toide ei vea kogu seda jama välja
AGA kui keegi teab kus kohast saaks mõõta reaalset mäludele minevat volti andku teada. Softi eriti ei usalda seega sellega jamama ei viitsi hakata. DFI nF4 kunagi teadsin kõiki mõõtmis kohti aga sellel mobol ei ole õrna aimugi kus multimeetriga mõõta saaks.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.01.2008 19:50:58
|
|
|
| angel kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
huvitav et nad sul nii kuumad on stock kiirusel on minu extremed ainult kergelt leiged (radikas maas ja näpp kivil) |
mul 4 tükki kõrvuti ja üksteist nad küttavad. Nüüd jälle sai OCCT testi edukalt läbi max temp tuli 77C. Näppu igatahes peal ei suutnud hoida.
Volt on +0.3 (DS4) ja timingud default. Seda miks nad nii kuumaks lähevad ei oska seletada kuna ei mäletaks et nii kuumasid mälusid kunagi omanud olen
radikad on mäludel peal veel (ehk siis kõik stock) |
soovitan sul kindlasti radikad maha võtta! usu mind need plekijunnid a-datadel omavad üsna halba kontakti kividega ja hoiavad rohkem kuuma kinni imo ...eriti veel kui 4 pulka kõrvuti
e: btw, 2-2,1V on nende stock volt minuteada
viimati muutis CoiL 12.01.2008 19:52:16, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.01.2008 19:51:26
|
|
|
Nendele mäludele on hea panna vent peale, muidu lähevad jah päris kuumaks.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 19:57:57
|
|
|
vendi üritan jälle peale areteada (enne rippus 24pin toite juhtme küljes aga nüüd teine toide ja asjad teisiti seega vaja plaanida kuda panna)
ja mul on ju mälud 2.1v peal. Ehk siis 1.8+0.3v
radika mahavõtmisest siin teemas küsinud aga tegudeni ei ole jõudnud. Kardan et lõhun mälud ära + kui maha võtan siis tahan nõnda teha et pärast tagasi saaks panna ilma "jälgi" jätmata
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.01.2008 21:02:50
|
|
|
| angel kirjutas: |
Peale toiteplokki vahetust hakkasin OCCT tegema ja siis kord kukub läbi kord teeb edukalt ära. Bios i settinguid ei ole muutnud vahepeal ja biosi ära nullinud. Seega ainuke asi mis vahetus on toide.
Ja enne kui andsin +0.2v siis OCCT test kukkus kolinal läbi (vist isegi viskas masina kinni aga hästi ei mäleta) ja ainult 0.3v peal oli asi stabiilne. Seega alla selle ei saa anda kui tahan default timinguid hoida.
eks pean kuidagi jälle vendi peale panema et aru saada kas jookseb kokku mälude tempi pärast. Ei tahaks nüüd uskuda et uus toide ei vea kogu seda jama välja
AGA kui keegi teab kus kohast saaks mõõta reaalset mäludele minevat volti andku teada. Softi eriti ei usalda seega sellega jamama ei viitsi hakata. DFI nF4 kunagi teadsin kõiki mõõtmis kohti aga sellel mobol ei ole õrna aimugi kus multimeetriga mõõta saaks. |
miks su profiil tühi on? nii ei saa ju aidata. eriti veel, et kust mõõta reaalset vdimm pinget, kui me ei tea emaplaadi mudelitki.
ning tee nii, et +0,2V annad mälule ning tõstad hoopis NB ja SB volti. 4*1gb on emaplaadi kiibistikule üsna koormav
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.01.2008 21:04:40
|
|
|
angel võta lihtsalt julgus kokku ja radikad maha... peaks tunduvalt paremini jahutama selles 4x pulkade tihnikus
Endal muidu custom radikad põmst valma tehtud aga ei ole viitsinud tööd lõpuni viia. Vaatab... järgmine nädal puhkus siis vb. teen valma.
e: oleks jah tore kui profiili ära täidad
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 21:06:13
|
|
|
P35-DS4 on emaplaadiks
lihtsalt enne asi töötas nüüd ei tööta seega ei tahaks probleemi lahendust otsida voldi lisamisega.
Aga jah... vent peale jälle ja vaatab mis juhtub. Igatahes kuramuse tuliseks lähevad. Üritasin neid radikaid juba mitu korda maha kangutada aga raisad ei tule. Tugevalt tõmmata kah ei tahaks.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
12.01.2008 21:09:45
|
|
|
kilekotti, sügavkülma? ise nii teinud ei ole aga sulle vist juba kord siin jagati õpetusi kuidas radikaid eemadada... kõige lihtsam tugeva peene niidiga teip läbi saagida imo
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 22:00:37
|
|
|
mnjah ei ole julgust kokku saanud et nad kilekotti ja külma saata... aga kui asi nõnda soojaks läheb siis varste peab midagi sellist ette võtma. Aga kas siis radikad tõesti peale seda toimingut lihtsalt "pudenevad" maha? Ja kui panna antistaatilisse kotti + teip kinni ei saa nad 100% viga ?
Sutsu valus mats oleks mälud ära lõhkuda.. koguni 4 giga
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.01.2008 22:08:25
|
|
|
| angel kirjutas: |
mnjah ei ole julgust kokku saanud et nad kilekotti ja külma saata... aga kui asi nõnda soojaks läheb siis varste peab midagi sellist ette võtma. Aga kas siis radikad tõesti peale seda toimingut lihtsalt "pudenevad" maha? Ja kui panna antistaatilisse kotti + teip kinni ei saa nad 100% viga ?
Sutsu valus mats oleks mälud ära lõhkuda.. koguni 4 giga  |
mingi tühine 1000.- eeku 8)
pane aga külma
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
12.01.2008 22:14:06
|
|
|
| angel kirjutas: |
mnjah ei ole julgust kokku saanud et nad kilekotti ja külma saata... aga kui asi nõnda soojaks läheb siis varste peab midagi sellist ette võtma. Aga kas siis radikad tõesti peale seda toimingut lihtsalt "pudenevad" maha? Ja kui panna antistaatilisse kotti + teip kinni ei saa nad 100% viga ?
Sutsu valus mats oleks mälud ära lõhkuda.. koguni 4 giga  |
Arhimeedes, pane siis 1 mälu kaupa. Vaata kas 1 mäluga saad hakkama!
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
12.01.2008 23:40:52
|
|
|
viskasin vendi peale nagu vanasti (kaalbi sidujate power) ja temp max mis sain oli ~42C (samast kohast sama seadmega mõõtsin)
OCCT testi läbis. Eks peab rohkem piinama et aru saada kas tõesti siis mälu @ 77 c ja võib aegajalt pange panna.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
13.01.2008 02:02:53
|
|
|
| Sügavkülma jah 15 minutit näiteks ja tulevad nagu nalja maha. Omal sai nii 8800GT jahutus maha võetud, kuna alguses tundus ka päris kõvasti asi kinni, et käsitsi ei julenud kangutada. Ma isegi ei sulgenud teibiga seda kotti ega midagi, lihtsalt keerasin otsa ära ja raskusega vajutas selle veits kinni kaart ja toimib 100%
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
13.01.2008 18:37:18
|
|
|
See ju isegi hea tulemus selle mälu kohta.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
13.01.2008 18:42:34
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| See ju isegi hea tulemus selle mälu kohta. |
viskasin tolle kasti sisse ning nüüd jookseb 3 pulgaga täitsa kobedasti. juurde ta suurt midagi vist ei anna, aga 3gb on ikka suurem kui 2gb
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|