Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 22:53:45 vasta tsitaadiga

wanawoll, tRFC annab kärpida. 975x kiibil andis see spi 1m ajas hästi tunda ning siis sain kärpida 25 peale
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 22:54:38 vasta tsitaadiga

SPii 1M loeb perf level päris palju icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 23:10:19 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
wanawoll, tRFC annab kärpida. 975x kiibil andis see spi 1m ajas hästi tunda ning siis sain kärpida 25 peale

Lasin 30 peale vahe olematu ja 25 crash icon_biggrin.gif
Palju andis juurde järgmine rida Perf level ,selle lasin 9-lat 7-le ja sain uue rekordi proovisin 5-te ja muidugi cräsh thumbs_up.gif
Oli 12.422 nüüd 12.390 aga miski peab seda ikka mõjutama,raske uskuda et ainult 5 esimest timingut(kuigi need on vist põhilised määrajad) icon_rolleyes.gif
Ilgelt raske on mässata millest mul õrna aimugi pole,mõtlen just alumises pooles ja kõiki üles alla jebida ei ole ka just südamesoov icon_razz1.gif
Seega mõtlesin et küsin AHV-ide kääest kes on juba liigutanud kõiki numbreid igas suunas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont69
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003




sõnum 09.01.2008 20:58:35 vasta tsitaadiga

Sorry, kui sellest on juttu olnud siin juba aga ma ei jaksanud kõiki 41lk läbi lugeda.
Pole enne kunagi üritanudki mälu klokkida, millest peaksin alustama ja mida muutma?
Gigabyte emaplaat, Athlon X2 4400+ ja a-data ddr2 6400 1gb mälu
aitäh kui keegi viitsib aidata icon_smile.gif

_________________
Igatahes.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 21:09:23 vasta tsitaadiga

tont69 kirjutas:
Sorry, kui sellest on juttu olnud siin juba aga ma ei jaksanud kõiki 41lk läbi lugeda.
Pole enne kunagi üritanudki mälu klokkida, millest peaksin alustama ja mida muutma?
Gigabyte emaplaat, Athlon X2 4400+ ja a-data ddr2 6400 1gb mälu
aitäh kui keegi viitsib aidata icon_smile.gif

kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida ja Gigabyte emaplaat ei ole kah eriti informatiivne, ala mul on Mersu?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.01.2008 21:16:05 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:

kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida
Oled kindel? Minu omad teevad kahekaupa vähemalt 850 4-3-3. Rohkem pole viitsinud jamada. Ma ei nimetaks neid kõige juustumateks.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 21:34:13 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
soulshaker kirjutas:

kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida
Oled kindel? Minu omad teevad kahekaupa vähemalt 850 4-3-3. Rohkem pole viitsinud jamada. Ma ei nimetaks neid kõige juustumateks.


1T ?

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.01.2008 21:50:47 vasta tsitaadiga

2T, 1T ei meeldi neile mitte.
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 22:22:37 vasta tsitaadiga

Siis ei saa ka öelda, et hästi klokkub icon_wink.gif
_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 22:22:41 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Rääkige spetsid mida kannataks kohendada ja mis number mida mõjutab thumbs_up.gif

Sama küsimus:
Spoiler Spoiler Spoiler

Everest:
Spoiler Spoiler Spoiler

CPU-Z näitab, et mälud 266MHz'l. Kas üldse on võimalik/mõtet neid 333Mhz+ jooksutada?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 22:28:42 vasta tsitaadiga

Üks hetk, sul pole mõtet seda näppida.

kui tõesti huvi nii suur, siis vaata ja katseta ise.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.01.2008 22:30:13 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida

Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 22:34:15 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Üks hetk, sul pole mõtet seda näppida.

kui tõesti huvi nii suur, siis vaata ja katseta ise.

Mida ma üldse seal kruttima peaks?
Ei tahaks neid ühe ropsuga teise ilma ka saata..

e: huvi on tõesti suur icon_smile.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 09.01.2008 23:02:34 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Rääkige spetsid mida kannataks kohendada ja mis number mida mõjutab thumbs_up.gif
Pulgad siis A-Data 800+

Neid a-data-si on erinevate kividega, raske öelda.
Kui need töötavad DDR800@CL3-3-3/2,4V, siis on OC mõttes "head" Micron D9GMH/GXK kiibid, ja allpool olev jutt on nende kohta.
Nende kiiremad taimingud on minu süsteemi puhul:
http://www.oc.pri.ee/E6750/4x512MB@675MHz.PNG - siin küll ajatud max kiirust+ suht kiired taimingud korraga nelja pulgaga kah veel, CL4-4-4-jne saab kuni 650MHz umbes nendega suurema voldiga (2,8-3V)
Madala kiirusega võid kõik esimesed viis neljale keerata, kusjuures CL4 peab siis buutides olema, CL-i inteli küpsised windowsi all ei luba- pang kohe.
tRFC saab üldjuhul 25-le panna 2x215MB pulkadega, kui on 2x1024, või 4x512 siis 30, suurema pingega kannatavad ka 25 vist, kuid ma ei usu, et stabiilselt.
Perf level on keerulisem, kune see on tegelikult terve taimingute pakett.
Seda windowsis muuta saab tavaliselt väikses ulatuses, erinevad mobod/biosis käituvad erinevalt- asusel on see seotud teatud taimingutega-strapiga- kui need biosis käsitsi panna madalaks, siis üritab bios ka kiire perf leveliga bootida.
Paljudel teistel mobodel muutub see perf level vastavalt FSB/Mem kiirusele-le, ehk mida suuremad numbrid, seda aeglasema (suurem nr) bios buudib.
Selle vastu saab bootida madalal FSB/mälu kiirusel ja siis "clockgennida" see üless.
Tihti on see perf leveli valik sõltuv strapist biosis- mida suurema nr-ga strap, seda aeglasem perf.level.

Edasi võid proovida muuta write to precharge delayed ja tWRT-d madalamaks- a-la 10-10, või 13-11- kiirust mõjutavad need vähe üldiselt.
Peale seda on sul päris kiired juba, va tREF- see pane 3120 peale- minu süsteemil on see kiireim variant.
On loomulikult suur vahe, kas otsid 24/7 taiminguid, või vaja lihtsalt hea 1M tulemus saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 23:33:20 vasta tsitaadiga

Jaan, 5+,just sellist asja ootasin.
Nüüd saan lupäeval rahulikult nokitseda edasi ja 24/7 pole siin kiirendada midagi.
Nihukeses seisuga tiksub stabiilselt ja kiirust oleks vaja just benchides thumbs_up.gif
Kõik need numbrid on buutides,memsetiga pole veel proovinud midagi muuta,aga eelistan otse biosest sätted panna thumbs_up.gif
Lisaks mul peaks olema ühed Crucialid Micron D9GMH/GXK kividega.ennist proovisin ka aga suurt tulemust ei andnud.
Siis lugesin web-ist need tahavad sisse käimist icon_neutral.gif ja siis hakkavad mõistlikumlat käituma icon_rolleyes.gif
Aga veel tänud ja nädalalõpus sooviks "korralikku" talveilma icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 09.01.2008 23:35:47 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:

kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida

vambola kirjutas:
Oled kindel? Minu omad teevad kahekaupa vähemalt 850 4-3-3. Rohkem pole viitsinud jamada. Ma ei nimetaks neid kõige juustumateks.

AJ kirjutas:

Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12.

Minu omad teevad ka seda, ka nelja pulgaga. Pole ammu võrrelnud aga mul on ähmaselt meeles, et jõudluse vahet praktiliselt ei olegi (960 5-4-4 vs 850 4-3-3) või siis isegi 850 4-3-3 kasuks. Sõltub muidugi rakendusest.
Nii head olid vist ainult algusaegade odavad junnid, viimase aja kraam olevat kehvem. No nad olid siis ka kallimad, mina ostsin siis, kui ca 950 maksid, jõle odav tundus 8)
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 23:43:52 vasta tsitaadiga

Jep, viimaste kuude odavad A-Datad on oma odava hinna väärilised, mul on üks gigane pulk, viimati benchisin 800+ mäludega ja lõpetades panin selle gigase kasti tagasi(Crysis jookseb mul Vista all 3GB-ga paremini),aga unustasin taimingud 4-4-4-12 @900 MHz peale;noh,masin ei teinud POST-igi ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 11:30:17 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Üks hetk, sul pole mõtet seda näppida.

kui tõesti huvi nii suur, siis vaata ja katseta ise.

Jep, sul oli õigus. Suutsin asja pekki keerata: kui Win keskkonda lähen, hakkab pilt hullu moodi virvendama. Safe-Mode'is on kõik ok, kuid MemSet'i avada, et setingud default'i panna, ei saa.
Äkki aitab System Restore või pean hoopis Winni uuesti peale laskma?

e: System Restore'iga sai asjad korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 10.01.2008 13:59:15 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
soulshaker kirjutas:
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida

Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12.

Just endal läks 1050MHz 5-5-5-15 timmingutega icon_razz1.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 14:03:56 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
AJ kirjutas:
soulshaker kirjutas:
kui sul on kõige juustumad ehk siis need odavad a-datad, siis pole mõtet klokkida

Pole need odavad A-Data`d nii kehvad midagi, mul töötavad 24/7 960MHz 5-4-4-12.

Just endal läks 1050MHz 5-5-5-15 timmingutega icon_razz1.gif

Stabiilne? 24/7?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 10.01.2008 14:15:35 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:

Stabiilne? 24/7?

no mängida ja 3DMarki kannatas mingeid eirilisi teste tegema ei hakanud aga a-data kivid olid ja see mälu oli suht joppand ka aga 2*800teised a-data mälud olid jamad vaevu tegid 950mhz
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 10.01.2008 15:15:46 vasta tsitaadiga

mcaff mis kood mälude kleepsul on?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 10.01.2008 15:53:53 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
mcaff mis kood mälude kleepsul on?

Ei oska öelda kuna need mälud on maha müüdud, see parem mälu läks heikis´le, hetkel endal 2x1GB OCZ Reaper CL3 800MHz
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.01.2008 19:50:39 vasta tsitaadiga

http://www.kmelektronik.de/main_site/?SiteType=Shop&type=shop&ArtNr=17182
Korralikud mälud hea hinnaga. 8)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 20:08:38 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
http://www.kmelektronik.de/main_site/?SiteType=Shop&type=shop&ArtNr=17182
Korralikud mälud hea hinnaga. 8)

Pole paha jah icon_razz1.gif .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 21:11:12 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
G80 kirjutas:
http://www.kmelektronik.de/main_site/?SiteType=Shop&type=shop&ArtNr=17182
Korralikud mälud hea hinnaga. 8)

Pole paha jah icon_razz1.gif .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8)


oled kindel ikka??? d9gkx minuteada enam ei toodeta. ning seda kuulen esimest korda, et 2gb liistudel kasutatakse D9GMH-d


mina olen üsna kindel, et need baseeruvad uutel powerchippidel icon_wink.gif teevad ligi 1100MHz+ 2,1V thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 21:26:34 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
tomorrow kirjutas:
G80 kirjutas:
http://www.kmelektronik.de/main_site/?SiteType=Shop&type=shop&ArtNr=17182
Korralikud mälud hea hinnaga. 8)

Pole paha jah icon_razz1.gif .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8)


oled kindel ikka??? d9gkx minuteada enam ei toodeta. ning seda kuulen esimest korda, et 2gb liistudel kasutatakse D9GMH-d


mina olen üsna kindel, et need baseeruvad uutel powerchippidel icon_wink.gif teevad ligi 1100MHz+ 2,1V thumbs_up.gif

Njah tegelt DDR2 listis oli taiminguteks märgitud 5-5-5-15 aga lehel 5-5-5-18.Voldiks oli märgitud 2.2V aga lehel 2.1V seega sul võib õigus olla icon_wink.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.01.2008 22:32:16 vasta tsitaadiga

Endale võtan vb. varsti need ligi A-Datade kõrvale sealtsamast: http://www.kmelektronik.de/main_site/main.php?action=Product_Detail&ArtNr=17030&Shop=0
~747.- 2x1GB kit 4-4-4-12 1,9-2,3V
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 23:52:14 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
heikis kirjutas:
tomorrow kirjutas:
G80 kirjutas:
http://www.kmelektronik.de/main_site/?SiteType=Shop&type=shop&ArtNr=17182
Korralikud mälud hea hinnaga. 8)

Pole paha jah icon_razz1.gif .Pmst sama hind mis A-Data 2x2GB 800+ mäludel ja DDR2 RamListi andmetel kas D9GMH(B6-3) või D9GKX(B6-25E) kivid 8)


oled kindel ikka??? d9gkx minuteada enam ei toodeta. ning seda kuulen esimest korda, et 2gb liistudel kasutatakse D9GMH-d


mina olen üsna kindel, et need baseeruvad uutel powerchippidel icon_wink.gif teevad ligi 1100MHz+ 2,1V thumbs_up.gif

Njah tegelt DDR2 listis oli taiminguteks märgitud 5-5-5-15 aga lehel 5-5-5-18.Voldiks oli märgitud 2.2V aga lehel 2.1V seega sul võib õigus olla icon_wink.gif .


see list, kust sa vaatad on arvatavasti 2*1gb kittide kohta
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 03:00:23 vasta tsitaadiga

http://www.tomshardware.com/2007/06/15/hardcore_ddr2_ram_by_corsair/page9.html

Tunduvad head mälud olevat - 250 euri suhteliselt karm hind siiski.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:25:06 vasta tsitaadiga

kas on võimalik et OCCT test kukub läbi kuna mälud lähevad liiga kuumaks? endal on A-data Extreme 800 4x1GB ja ilma vendita tuleb tempiks mingi ~77C (mõõtsin temp mõõdukiga mille surusin kahe mälu vahele). Igatahes üle 1sec ei kannata mälude radikal näppu hoida. (ps: mälud on stock kiirusel)

samas 1h memtesti läbib veatult icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.01.2008 19:28:54 vasta tsitaadiga

huvitav et nad sul nii kuumad on icon_rolleyes.gif stock kiirusel on minu extremed ainult kergelt leiged (radikas maas ja näpp kivil)
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:31:36 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
huvitav et nad sul nii kuumad on icon_rolleyes.gif stock kiirusel on minu extremed ainult kergelt leiged (radikas maas ja näpp kivil)


mul 4 tükki kõrvuti ja üksteist nad küttavad. Nüüd jälle sai OCCT testi edukalt läbi max temp tuli 77C. Näppu igatahes peal ei suutnud hoida.

Volt on +0.3 (DS4) ja timingud default. Seda miks nad nii kuumaks lähevad ei oska seletada kuna ei mäletaks et nii kuumasid mälusid kunagi omanud olen icon_neutral.gif

radikad on mäludel peal veel (ehk siis kõik stock)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:45:37 vasta tsitaadiga

angel, Aga oled sa mõõtnud palju tegelikult mälud saavad V. icon_question.gif
See et biosest paned ei tähenda seda et teglikkus on sama.
Mul on Asusega nii et kui paned biosest 2.2 siis tegelikult mälud saavad juba 2.27 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:49:41 vasta tsitaadiga

Peale toiteplokki vahetust hakkasin OCCT tegema ja siis kord kukub läbi kord teeb edukalt ära. Bios i settinguid ei ole muutnud vahepeal ja biosi ära nullinud. Seega ainuke asi mis vahetus on toide.
Ja enne kui andsin +0.2v siis OCCT test kukkus kolinal läbi (vist isegi viskas masina kinni aga hästi ei mäleta) ja ainult 0.3v peal oli asi stabiilne. Seega alla selle ei saa anda kui tahan default timinguid hoida.

eks pean kuidagi jälle vendi peale panema et aru saada kas jookseb kokku mälude tempi pärast. Ei tahaks nüüd uskuda et uus toide ei vea kogu seda jama välja icon_neutral.gif

AGA kui keegi teab kus kohast saaks mõõta reaalset mäludele minevat volti andku teada. Softi eriti ei usalda seega sellega jamama ei viitsi hakata. DFI nF4 kunagi teadsin kõiki mõõtmis kohti aga sellel mobol ei ole õrna aimugi kus multimeetriga mõõta saaks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.01.2008 19:50:58 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
CorsairX kirjutas:
huvitav et nad sul nii kuumad on icon_rolleyes.gif stock kiirusel on minu extremed ainult kergelt leiged (radikas maas ja näpp kivil)


mul 4 tükki kõrvuti ja üksteist nad küttavad. Nüüd jälle sai OCCT testi edukalt läbi max temp tuli 77C. Näppu igatahes peal ei suutnud hoida.

Volt on +0.3 (DS4) ja timingud default. Seda miks nad nii kuumaks lähevad ei oska seletada kuna ei mäletaks et nii kuumasid mälusid kunagi omanud olen icon_neutral.gif

radikad on mäludel peal veel (ehk siis kõik stock)

icon_eek.gif soovitan sul kindlasti radikad maha võtta! usu mind need plekijunnid a-datadel omavad üsna halba kontakti kividega ja hoiavad rohkem kuuma kinni imo ...eriti veel kui 4 pulka kõrvuti icon_rolleyes.gif

e: btw, 2-2,1V on nende stock volt minuteada


viimati muutis CoiL 12.01.2008 19:52:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.01.2008 19:51:26 vasta tsitaadiga

Nendele mäludele on hea panna vent peale, muidu lähevad jah päris kuumaks.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 19:57:57 vasta tsitaadiga

vendi üritan jälle peale areteada (enne rippus 24pin toite juhtme küljes aga nüüd teine toide ja asjad teisiti seega vaja plaanida kuda panna)

ja mul on ju mälud 2.1v peal. Ehk siis 1.8+0.3v icon_rolleyes.gif

radika mahavõtmisest siin teemas küsinud aga tegudeni ei ole jõudnud. Kardan et lõhun mälud ära + kui maha võtan siis tahan nõnda teha et pärast tagasi saaks panna ilma "jälgi" jätmata icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 21:02:50 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Peale toiteplokki vahetust hakkasin OCCT tegema ja siis kord kukub läbi kord teeb edukalt ära. Bios i settinguid ei ole muutnud vahepeal ja biosi ära nullinud. Seega ainuke asi mis vahetus on toide.
Ja enne kui andsin +0.2v siis OCCT test kukkus kolinal läbi (vist isegi viskas masina kinni aga hästi ei mäleta) ja ainult 0.3v peal oli asi stabiilne. Seega alla selle ei saa anda kui tahan default timinguid hoida.

eks pean kuidagi jälle vendi peale panema et aru saada kas jookseb kokku mälude tempi pärast. Ei tahaks nüüd uskuda et uus toide ei vea kogu seda jama välja icon_neutral.gif

AGA kui keegi teab kus kohast saaks mõõta reaalset mäludele minevat volti andku teada. Softi eriti ei usalda seega sellega jamama ei viitsi hakata. DFI nF4 kunagi teadsin kõiki mõõtmis kohti aga sellel mobol ei ole õrna aimugi kus multimeetriga mõõta saaks.


miks su profiil tühi on? nii ei saa ju aidata. eriti veel, et kust mõõta reaalset vdimm pinget, kui me ei tea emaplaadi mudelitki.
ning tee nii, et +0,2V annad mälule ning tõstad hoopis NB ja SB volti. 4*1gb on emaplaadi kiibistikule üsna koormav
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.01.2008 21:04:40 vasta tsitaadiga

angel võta lihtsalt julgus kokku ja radikad maha... peaks tunduvalt paremini jahutama selles 4x pulkade tihnikus icon_wink.gif
Endal muidu custom radikad põmst valma tehtud aga ei ole viitsinud tööd lõpuni viia. Vaatab... järgmine nädal puhkus siis vb. teen valma.

e: oleks jah tore kui profiili ära täidad beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 21:06:13 vasta tsitaadiga

P35-DS4 on emaplaadiks

lihtsalt enne asi töötas nüüd ei tööta seega ei tahaks probleemi lahendust otsida voldi lisamisega.

Aga jah... vent peale jälle ja vaatab mis juhtub. Igatahes kuramuse tuliseks lähevad. Üritasin neid radikaid juba mitu korda maha kangutada aga raisad ei tule. Tugevalt tõmmata kah ei tahaks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.01.2008 21:09:45 vasta tsitaadiga

kilekotti, sügavkülma? ise nii teinud ei ole aga sulle vist juba kord siin jagati õpetusi kuidas radikaid eemadada... kõige lihtsam tugeva peene niidiga teip läbi saagida imo icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 22:00:37 vasta tsitaadiga

mnjah ei ole julgust kokku saanud et nad kilekotti ja külma saata... aga kui asi nõnda soojaks läheb siis varste peab midagi sellist ette võtma. Aga kas siis radikad tõesti peale seda toimingut lihtsalt "pudenevad" maha? Ja kui panna antistaatilisse kotti + teip kinni ei saa nad 100% viga ?

Sutsu valus mats oleks mälud ära lõhkuda.. koguni 4 giga icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.01.2008 22:08:25 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mnjah ei ole julgust kokku saanud et nad kilekotti ja külma saata... aga kui asi nõnda soojaks läheb siis varste peab midagi sellist ette võtma. Aga kas siis radikad tõesti peale seda toimingut lihtsalt "pudenevad" maha? Ja kui panna antistaatilisse kotti + teip kinni ei saa nad 100% viga ?

Sutsu valus mats oleks mälud ära lõhkuda.. koguni 4 giga icon_lol.gif
mingi tühine 1000.- eeku 8)
pane aga külma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 22:14:06 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
mnjah ei ole julgust kokku saanud et nad kilekotti ja külma saata... aga kui asi nõnda soojaks läheb siis varste peab midagi sellist ette võtma. Aga kas siis radikad tõesti peale seda toimingut lihtsalt "pudenevad" maha? Ja kui panna antistaatilisse kotti + teip kinni ei saa nad 100% viga ?
Sutsu valus mats oleks mälud ära lõhkuda.. koguni 4 giga icon_lol.gif

Arhimeedes, pane siis 1 mälu kaupa. Vaata kas 1 mäluga saad hakkama!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 23:40:52 vasta tsitaadiga

viskasin vendi peale nagu vanasti (kaalbi sidujate power) ja temp max mis sain oli ~42C (samast kohast sama seadmega mõõtsin) icon_lol.gif

OCCT testi läbis. Eks peab rohkem piinama et aru saada kas tõesti siis mälu @ 77 c ja võib aegajalt pange panna.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 02:02:53 vasta tsitaadiga

Sügavkülma jah 15 minutit näiteks ja tulevad nagu nalja maha. Omal sai nii 8800GT jahutus maha võetud, kuna alguses tundus ka päris kõvasti asi kinni, et käsitsi ei julenud kangutada. Ma isegi ei sulgenud teibiga seda kotti ega midagi, lihtsalt keerasin otsa ära ja raskusega vajutas selle veits kinni kaart ja toimib 100%
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 17:42:51 vasta tsitaadiga

sain saja krooniga ühe adata pulga: ADATA 1GB PC2-5400 (DDR2-666)

piitsutasin kuni 2,3V ning spi1M läbis veel 490MHz:
http://i273.photobucket.com/albums/jj223/heikis/490.gif

kahju. lootsin, et vanem pulk ja teeb 500 ikka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.01.2008 18:37:18 vasta tsitaadiga

See ju isegi hea tulemus selle mälu kohta.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 18:42:34 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
See ju isegi hea tulemus selle mälu kohta.


viskasin tolle kasti sisse ning nüüd jookseb 3 pulgaga täitsa kobedasti. juurde ta suurt midagi vist ei anna, aga 3gb on ikka suurem kui 2gb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.