Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:24:19 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
õpetus siis siin


mõnda e-maili aadressit tead, mis laseb seal registreerida?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 07.01.2008 22:45:52 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Bumer kirjutas:
õpetus siis siin


mõnda e-maili aadressit tead, mis laseb seal registreerida?


selleks peab oma veebidomeen vms olema, ühegi üldtuntud mailiaadressiga kahjuks jah ei saa
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 07.01.2008 23:00:26 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
striker13 kirjutas:
Bumer kirjutas:
õpetus siis siin


mõnda e-maili aadressit tead, mis laseb seal registreerida?


selleks peab oma veebidomeen vms olema, ühegi üldtuntud mailiaadressiga kahjuks jah ei saa


Minujaoks läheb juba liiga keeruliseks ära icon_biggrin.gif

Küsiks veel, et kui N95(8GB) eestikeel puudub, kuidas selle peale saaks?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 15:52:30 vasta tsitaadiga

No ma ei tea milliste kehamõõtudega vennikesed siin telefone kasutavad aga ühele normaalse kehaehituse ja kaaluga eesti mehele istub N95 teksade tagataskusse suisa ideaalselt. Enne oli seal 9300i ja samuti ilma probleemideta icon_wink.gif . Õhem võiks muidugi olla aga nagu eelpool öeldud siis kaamera on kindlasti üks põhjus mis vähemalt praegu paksust juurde lisab.

Nagu alati, oli esimeste partiide/kuude telefonidel klapi mehhanism lõpuni välja töötamata. Nüüdseks on konstruktsiooni muudetud ja loksu enam ei ole - pöörduge oma müüja poole, las teeb korda.
Eesti keele lisamine - info siit. http://www.nokia.ee/A4542226 NB! Tee enne andmetest koopia.

Kas kellelgi on olnud veel probleemi et peale N95 8GB-l USB kaudu softi uuendamist 15.0.15 peale ei hakka Nokia weebiraadio tööle. Programm avaneb aga nii kui kanali valid viskab programmist välja? Programmi peale ja maha installimine ei aita. Uuesti kogu softi laadimist pole veel proovinud ...

terv
kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 16:45:59 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:

Õhem võiks muidugi olla aga nagu eelpool öeldud siis kaamera on kindlasti üks põhjus mis vähemalt praegu paksust juurde lisab.

aga kuidas siis Samsung saab sama võimeka kaameraga telefoni tükkmaad õhemana teha? isegi optilise suumiga on ta õhem icon_rolleyes.gif ühesõnaga kaamera süüks ma küll ei julgeks suurust ajada...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 17:04:08 vasta tsitaadiga

Miks Nokial paksem kaamera on ... krt seda oskab öelda aga telefoni lahti võttes on kaamera moodul praegu kõige "paksem" komponent. Samas 3,2MPix kaamera on ka Nokial õhuke - näiteks 5310 on täiesti tänapäevaselt õhuke telefon ... aga vot seda küll tagataskus hoida ei julgeks - kahtlane et ta istumisele vastu peaks icon_lol.gif .

terv
kris.


viimati muutis kris 09.01.2008 17:26:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 17:09:34 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Bumer kirjutas:
õpetus siis siin


mõnda e-maili aadressit tead, mis laseb seal registreerida?

Kui planet.ee-s on konto, siis selle emailiga saab ka. Ise ka regasin just planeti emailiga symbiansigned.com -is.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.01.2008 18:02:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kris kirjutas:

Õhem võiks muidugi olla aga nagu eelpool öeldud siis kaamera on kindlasti üks põhjus mis vähemalt praegu paksust juurde lisab.

aga kuidas siis Samsung saab sama võimeka kaameraga telefoni tükkmaad õhemana teha? isegi optilise suumiga on ta õhem icon_rolleyes.gif ühesõnaga kaamera süüks ma küll ei julgeks suurust ajada...


ei ole mõtet eriti vaielda sel teemal, sest see optilise suumiga samsungi ja n95 suuruse vahe on suht väike. n95 on küll 2mm laiem ja 3mm paksem, aga samas ka 2mm samsungist lühem. need vahed on suhteliselt väikesed. n95 sisse on mahutatud ka wifi ja gps kiip, mida samsungil ei ole. sama hästi võiks mainida, et nokia ekraan on suurem, aga telefon ikkagi samsungist lühem, et kas samsung ei oska lühemaid telefone teha? ja minu arvates jääb samsungi (antud hetkel siis G600) pildikvaliteet antud nokiale alla, seega ei tasu sama võimekast kaamerast juttu teha
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 19:50:06 vasta tsitaadiga

kas oled fotospetsialist või lihtsalt sõnapaari "Carl Zeiss" pärast arvad nii? icon_razz.gif
muide G600 ei ole optilise suumiga, G800 on, mõlemid 5MP...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.01.2008 20:22:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kas oled fotospetsialist või lihtsalt sõnapaari "Carl Zeiss" pärast arvad nii? icon_razz.gif
muide G600 ei ole optilise suumiga, G800 on, mõlemid 5MP...


ma tean et mõlemad on on 5MP ja et ainult G800 on optiline suum. see carl zeiss ei tähenda mulle küll midagi olulist, lihtsalt piltide võrdlemisel jääb selline mulje ja ka mobile-review's on mainitud, et n95 ja SE K810i on kaameratelefonide lipulaevad, samas kui g800 on lihtsalt tavaline seeriatelefon
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 20:41:34 vasta tsitaadiga

no fakt on see, et kaamera asendajaks ükski normaalne inimene neid mudeleid ei osta. või kui sulle muidu meeldiks G600, aga ainult natuke parema fotokvaliteedi pärast ostaksid ikkagi tükkmaad kallima N95? ei vaidle vastu, et N95 võib natuke parem olla, aga lihtinimese (näiteks minu) silm seda vahet küll ei haara icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 20:44:38 vasta tsitaadiga

Samsungi peale Lightsaber'i saab installida?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.01.2008 21:01:16 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
no fakt on see, et kaamera asendajaks ükski normaalne inimene neid mudeleid ei osta. või kui sulle muidu meeldiks G600, aga ainult natuke parema fotokvaliteedi pärast ostaksid ikkagi tükkmaad kallima N95? ei vaidle vastu, et N95 võib natuke parem olla, aga lihtinimese (näiteks minu) silm seda vahet küll ei haara icon_rolleyes.gif


kui tahaks ainult paremat fotokvaliteeti ostaks eraldi digika, n95 eelistan iga kell samsungile just tänu menüüle, wifile, suuremale ekraanile, gpsile ja muidugi symbian OSile ja isegi ka sisseehitatud gürole, ingliskeelse nimetusega accelerometer. seega leian, et telefoni hind on igati õigustatud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2008 21:58:10 vasta tsitaadiga

Mõni N95 omanik oskab ehk kommenteerida. Kui muusikamängimise ajal klapid järelt ära kiskuda, kas telefon hakkab kõlaritest edasi mängima või jääb üldse vait?

viimati muutis its2cold 09.01.2008 23:06:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.01.2008 22:02:44 vasta tsitaadiga

hakkab kõlaritest edasi mängima (see ei kehti raadio korral)
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 09.01.2008 22:52:37 vasta tsitaadiga

Endal ka plaan see telefon osta varsti,see on vist enamvähem parim telefon turul,hetkel?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 23:12:37 vasta tsitaadiga

parimat telefoni ei ole ega tule, kõik sõltub siiski kasutaja nõuetest icon_wink.gif kõike head korraga ei saa <= fakt icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.01.2008 10:57:29 vasta tsitaadiga

üks õlleprogramm teile, N95 kasutajatele icon_biggrin.gif http://www.symbian-freak.com/news/008/01/nokia_n95_magic_py_piwo.htm
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 10.01.2008 18:46:23 vasta tsitaadiga

Nii peale tarkvara uuendust ei filmi enam mu n95 8gb hästi, vaid jõnksutab filmides. Kiilub nagu kinni ja siis jälle filmib kolm neli sekundit ja siis jälle oma kaks sekundit kinni ja nii kogu filmimise aja. Ning pärast vaadates on jänksutamised ja kiilumised ka ilusti näha. On kellelgi teisel ka peale uues softi peale panemist selline probleem. Softiks on siis 15.0.015.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 10.01.2008 23:35:02 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
õpetus siis siin


Mõnda mugavamat varianti pole signeerimiseks?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 10.01.2008 23:45:21 vasta tsitaadiga

ei hakka siin väga detailselt rääkima, aga üks võimalus on lasta kellelgi endale sertifikaat teha ja siis vastava programmiga telefonis lihtsalt paar klõpsu teha, mis signeerib ise ära.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 17:21:15 vasta tsitaadiga

Smir kirjutas:
Bumer kirjutas:
õpetus siis siin


Mõnda mugavamat varianti pole signeerimiseks?

Kõige mugavam variant peaks olema see. Mugavamat varianti pole minuteada olemas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smir
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004




sõnum 13.01.2008 18:30:22 vasta tsitaadiga

Tänud, Bumer, woo456, beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 14.01.2008 14:58:44 vasta tsitaadiga

Sain ära regatud. Rotateme 2.0 beta 5.0 sain ka tööle. Pole midagi rasket -kätte- võttmise asi !!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 15.01.2008 17:57:40 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi eriti uurima hakata,küsin otse siit: et kas see gps on sellel n95 tasuline ka nagu ja kas Eesti kaarte annab ka korralikke sisse panna?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:17:34 vasta tsitaadiga

GPS ei ole minuteada mitte ühelgi seadmel tasuline, satelliidiga ühenduse loomine ei tohiks midagi maksta. Korralike kaarte annab ikka panna (kuigi nokia enda omagi suht hea, siiani olen probleemivabalt hakkama saanud).
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:30:24 vasta tsitaadiga

GPS EI ole tasuline. Tasuline on aga andmeside mida sinult operaator võtab kui ta kaarti telefoni loeb. Tasub enne vajalikud kaardid netist endale alla tõmmata ja keelata tal ära ise ühendumine, kui just ei ole mõnda nooblit andmesidepaketti püsitasulist.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 15.01.2008 18:33:48 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin kahetseb ka et n95 ostis? Ise plaanin kah varsti osta,aga tahaks ennem uurida,sest telefon pole just odav:D
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:35:46 vasta tsitaadiga

Väga mõnus on kuskil suvalises Euroopa linnas baaris istudes vaadata GPS koordinaate ja sõbrad järgi kutsuda icon_biggrin.gif
Sõbral on see telefon ja igati mõnus vidin, aitab alati välja.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:39:25 vasta tsitaadiga

kui hakkad ostma, pane tsipa juurde ja osta 8GB versioon-kiirem ja vähem bugine, suurem ekraan ka!
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 15.01.2008 18:51:36 vasta tsitaadiga

CS-Hunter kirjutas:
Ma ei viitsi eriti uurima hakata,küsin otse siit: et kas see gps on sellel n95 tasuline ka nagu ja kas Eesti kaarte annab ka korralikke sisse panna?

GPS kui selline jah ei ole tasuline (Global Positioning System), kuid telefoniga kaasa tuleva tarkvara Nokia Maps navigeerimine on tasuline. Ehk siis teekonna arvutamise järel soovitud asukohta juhendamine maksab. Kuid hind on mõistlik.
Eesti kaardi kohapealt Nokia Maps tarkvaras kommenteeriks et ei ole viga - kui sõita linnades ja linnade vahel siis pole hullu, kui aga otsida miskit kindlat maja kusagil maal siis jääb veidi hätta.
Kuid ise olen kasutanud täpsemat kaarti vajades Regio kaarti, mis tuleb küll üle neti ehk andmeedastustasuga (metsas, kus Wifit ei ole). Regio kaarti sisaldab Nutimap.
TomTom kaardid vist sisemise GPS seadmega ei tööta. Vist kuna viimaseid uudiseid ei tea. Välise GPS seadmega peaks toimima, kuid ise katsetanud ei ole.
Garmin Mobile XT toimib ka kenasti N95 peal, kuid Eesti kaart on väga kehva, vaid Tallinn peal. Kui keegi on korraliku Eesti kaardi sellele tarkvarale leidnud või teab kus/kuidas olemas, oleks tore teada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 18:54:47 vasta tsitaadiga

No ega neid hääljuhiseid ei pea igaveseks ostma, mingi reisi ajaks kui on hääljuhiseid vaja, maksis vist 7 EURi ainult. Eestis ma ei leiagi rakendust GPS navigeerimisel. No offence, aga liiklusmärgid kui sellised ajavad pisikesel kodumaal asja ära.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 19:04:10 vasta tsitaadiga

kanna_ kirjutas:
CS-Hunter kirjutas:
Ma ei viitsi eriti uurima hakata,küsin otse siit: et kas see gps on sellel n95 tasuline ka nagu ja kas Eesti kaarte annab ka korralikke sisse panna?

GPS kui selline jah ei ole tasuline (Global Positioning System), kuid telefoniga kaasa tuleva tarkvara Nokia Maps navigeerimine on tasuline. Ehk siis teekonna arvutamise järel soovitud asukohta juhendamine maksab. Kuid hind on mõistlik.


ei maksa... koos häälega juhendamine maksab.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 15.01.2008 21:23:12 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kui hakkad ostma, pane tsipa juurde ja osta 8GB versioon-kiirem ja vähem bugine, suurem ekraan ka!


Ostan kindlasti tavalise n95,sest nagunii tulevad micro-sd varsti suuremad(e-bays 8 gig micro-sd näiteks) ja kaamerakaitse on väga tähtis,sest tavaliselt ikka mobla taskus,tolmuhunnik ees on,sis ei tule head pildid icon_lol.gif mälukaart eraldi meeldib ka rohkem,sest mälukaardilugeja arvutil ja nii on kergem faile mälukaardile kopeerida. icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2008 21:27:25 vasta tsitaadiga

OT: Sandiski 6GB MicroSD on ka Eestis igalt poolt täiesti vabalt saadaval, 8GB on varsti ilmumas ja 12GB tuleb turule ilmselt suvel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 15.01.2008 21:51:05 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kui hakkad ostma, pane tsipa juurde ja osta 8GB versioon-kiirem ja vähem bugine, suurem ekraan ka!

Kuna ise 8GB versiooni käes ei ole hoidnud siis kogemustes kiiruse vahe ei saa kommenteerida, kuid kiiruse suhtes suhteliselt hea võrdluse leidsin sealt.
N95 tavalise versiooni, mida oman ka ise, viimane firmware parandas seadme kiirust ja probleeme meeletult - nagu oleks uus telefon. Nüüd töötab nagu eeldasin ostes icon_razz1.gif .
Nagu ka viidatud võrdlusest näha on N95 raud mängude jaoks kõige kiirem, vahed muidugi mõttetult väikesed aga siiski icon_smile.gif , minu raud näitas tulemust: 6718. Eks seda annab siis võrrelda icon_smile.gif
Vahed erinevate N95 versioonide vahed lühidalt on toodud ära siin.

Kiirelt maakeelde pannes:
Nokia N95

* 30mb RAM'i alglaadimisel uue firmwarega
* 2.6'' 240×320 ekraan
* 950mAh aku
* Põhikaamera läätse katik
* MicroSDHC mälukaardi pesa, kuni 32Gb suurusele kaardile (hetkel saadaval 8Gb kaardid)
* Siledad mustad meedianupud

Nokia N95 8GB

* 90mb RAM'i alglaadimisel
* 2.8'' 240×320 ekraan
* 1200mAh aku
* Just välja tundud firmware lubab otse videode vaatamist YouTubest ehk toetab flashi
* Põhikaamera läätse katik puudu
* 8gb sisemälu
* Mälukaardi pesa puudu
* Pealmised nupud on väiksemad ja kokku lükatud, et mahutada suuremat ekraani
* Kõrgendatud mustad meedianupud

Lisaks paar kommentaari enda poolt:
* Viidatud võrdluse lehel väidetakse et N95 8GB vaid demand paging mäluhaldusega - vale info N95-l uue tarkvaraga sama mäluhaldus.
* Lisaks enda poolt kommentaariks et tavakasutuses suurem RAM kasu ei anna telefoni kiiruses. N95-l annab kõik Nokia poolt kaasa pandud tarkvara käima ajada nii et ruumi jääb ülegi. Mulle tundub, et suurendatud RAM N95 8GB-l on seetõttu, et kardeti et ei saada demand paging mäluhaldust valmis toote müümishetkeks nagu see juhtus N95-ga.
* N95-8GB ekraani suurus on minu arvates vaid disaini küsimus, kuna see 0,2'' ei anna juurde lisapiksleid, vaid suurendab taustvalgustatava ala pinda = suurem energia tarbimine.
Isiklikult meeldiks tihedama resolutsiooniga ekraan - kena sügav ekraan on näiteks Nokia 7390-l, mille ekraani resolutsioon sama 240×320 kuid diameeter tunduvalt väiksem - hinnanguliselt 2.2''. Ehk siis N95-8GB sobib inimesele kel kehvem silmanägemine - minule isiklikult meeldib suurem pikslite arv ruuttolli kohta (Pixels per inch [PPI]).
* Mälukaardi pesa puudumisel N95-8GB-l näen kolm miinust: a) ei saa lisada rohkem mälu kui telefonis - uued kaardid 32 Gb ja ehk kunagi rohkemgi ;
b) ei saa infot vahetada kiirelt teiste telefonidega kaarti ümber tõstes või mälukaardi lugejat kasutades;
c) ei saa kasutada SD kaardil müüdavat kaarditarkvara - mitte et seda muidu installida kindlasti ei saaks - kuid mugavus... .
* Kaamera läätse katik on kindlasti pluss N95 -le - tolmu küll sinna veidi satub taskus kandes, kuid kraapimise eest tunduvalt paremini kaitstud.
* Välimuselt meeldib mulle isiklikult küll N95-8GB palju rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CS-Hunter
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 15.01.2008 22:22:23 vasta tsitaadiga

Mis tavalise n95-ga ei saagi siis youtubest vaadata ? kas flashi siis peale ei saa panna?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 15.01.2008 22:30:21 vasta tsitaadiga

CS-Hunter kirjutas:
Mis tavalise n95-ga ei saagi siis youtubest vaadata ? kas flashi siis peale ei saa panna?


Hetkel youtube telefoni enda browseriga ei saa vaadata jah, kuid uus firmware peaks kohe-kohe välja tulema mis toetab seda.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 21.01.2008 01:28:18 Re: Nokia N95 vasta tsitaadiga

kfl 03.11.07 kirjutas:
Põnev uudis! ... näiteks kasutada mängupuldina (nagu Wii pult) ühendudes üle BT, vehkimishiirena liigutades kursorit esitlusel projektoriekraanil jne ...]
ja ei läinudki kaua aega kui Mobiiltelefon 3D arvutihiireks progeti ...
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2008 01:41:18 vasta tsitaadiga

keegi tarkur võiks midagi analoogset ka java-kujul valmis kirjutada icon_razz1.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 21.01.2008 10:58:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mängupuldina (nagu Wii pult)


Väike algus on juba olemas ,selline appic.. nagu NOkmote. http://www.youtube.com/watch?v=A5GSgD5CQaA.. Omal funkab külll ja ralli mänge on jube hea mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 21.01.2008 15:50:16 vasta tsitaadiga

Tea kas sellist appi pole mis lubaks menüüs liikuda telefoni kallutades, kallutamine võiks siis asendata nooleklahvidega navikeerimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 21.01.2008 16:02:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tea kas sellist appi pole mis lubaks menüüs liikuda telefoni kallutades, kallutamine võiks siis asendata nooleklahvidega navikeerimist.


Vaata palun minu eelmist posti !!!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 21.01.2008 16:02:55 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
Tea kas sellist appi pole mis lubaks menüüs liikuda telefoni kallutades, kallutamine võiks siis asendata nooleklahvidega navikeerimist.

Jah nimelt ülemises postituses mainitu icon_smile.gif


Crow kirjutas:
tsitaat:
mängupuldina (nagu Wii pult)


Väike algus on juba olemas ,selline appic.. nagu NOkmote. http://www.youtube.com/watch?v=A5GSgD5CQaA.. Omal funkab külll ja ralli mänge on jube hea mängida.


Siinkohal aga parandaks viidatud postituse lingi:

Link


Ise ei ole NOkmote tarkvara kasutanud põhjusel et ei ole viitsinud katsetada seda tarkvara signeerimise lahendust.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 21.01.2008 17:08:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ise ei ole NOkmote tarkvara kasutanud põhjusel et ei ole viitsinud katsetada seda tarkvara signeerimise lahendust



VÕin abiks olla !!!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskin
HV kasutaja
sasskin

liitunud: 01.04.2004




sõnum 22.01.2008 19:42:39 vasta tsitaadiga

Keegi uuest n95,st on huvitatud?(7k, kiles)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2008 00:18:56 vasta tsitaadiga

sasskin kirjutas:
Keegi uuest n95,st on huvitatud?(7k, kiles)
tavaline siis? mitte must ja 8gb?
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskin
HV kasutaja
sasskin

liitunud: 01.04.2004




sõnum 23.01.2008 15:11:36 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
sasskin kirjutas:
Keegi uuest n95,st on huvitatud?(7k, kiles)
tavaline siis? mitte must ja 8gb?

Jah, tavaline.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:31:13 vasta tsitaadiga

Soetasin nädal tagasi N95 8gb versiooni, tänase seisuga põhikaamera enam ei tööta. Viskas mingi errori ette ja peale seda on kaamera käivitamisel must ekraan. Pole veel jõudnud katsetada aga eks tuleb tarkvara uuesti üle lasta, ehk saab korda.

Edit: Paistab et ma pole ainuke kellel sama probleem on: http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=436324&highlight=nokia+n95
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 24.01.2008 22:16:03 crystal case vasta tsitaadiga

Ostsin omale Ebay'st 8Gb Micro SDHC kaardi. Töötab tõrgeteta (hetkel). £37 koos postiga läks kokku.


Lisaks ostsin veel moblale ümbrise, mis läbipaistvast plastikust ja istub 100% ümber telefoni. Igast küljest läks küll 1mm paksemaks, kuid arvan, et tasub ära. Hind koos postiga £3. Ühest servast pidin ainult plastiku terava serva liivapaberiga siledaks laskma. Algul tundus väga suur, kuid siiski harjub ära. Pealekauba sain ka mingi ekraanikaitse, kuid sellega pole midagi teha, kuna see case juba katab kogu kraani ära. Sama case ka silikonist saadaval... hmmm.


Kui keegi mulle seletaks, milleks nii palju katalooge menüüs vaja on ja aitaks installida selle RotateMe, siis saadaks sellele oma ekraanikaitse postiga koju.

_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.