|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
05.01.2008 16:50:22
|
|
|
ossapoiss...seda tahaks igaüks....lausa arvuti on sees ja muu jamps veel pealekauba ja auto ka muidugi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
05.01.2008 17:45:58
|
|
|
Oleks mul ka nii kiire ühendus nagu osadel siin Mul on kella 4 aeg u 12KB kiiruseks Võiks Viljandimaal ka paremaks minna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
05.01.2008 17:52:25
|
|
|
tundub jah et selleks korraks on hüpper supper ajad otsas
172200.9 bit/sec
168.2 Kbit/sec
0.2 Mbit/sec
21 KB/sec
... a mul ajab see ka asjad ära
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
05.01.2008 17:55:14
|
|
|
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste
Olen millegipärast kindel, et Sul kõlgub katusel, tuulte ja tormide käes, mittevajalik DM-antenn, millega Sa kunagi Soome TV-d vahtisid.
Nüüd pöörad selle antenni vertikaali, õige kabla külge ja siis "näiteks Rapla suunda" vastu võtma...
viimati muutis tahanteada 05.01.2008 17:55:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.01.2008 21:54:43
|
|
|
ärge seda iba palun siin teemas ajage
siin halisetakse rohkem
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.01.2008 23:24:44
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste |
Milleks ma peaks veel mingit asja aretama, kui mul on kena valikuga "püsti" või "suunatud" KÕU antenn üleval 15 meetri peal tuulte, tormi ja vihma käes? Kui ikka on tõsiselt shit ühendus, pole mitte mingit vahet - mis pidi antenn on või kuhu vaatab, proovitud ja testitud.
Auto võtaks küll muidu
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
06.01.2008 01:30:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste |
Milleks ma peaks veel mingit asja aretama, kui mul on kena valikuga "püsti" või "suunatud" KÕU antenn üleval 15 meetri peal tuulte, tormi ja vihma käes? Kui ikka on tõsiselt shit ühendus, pole mitte mingit vahet - mis pidi antenn on või kuhu vaatab, proovitud ja testitud.
Auto võtaks küll muidu  |
Seda tahanteadat ei tasu uskuda
Ta ajab lammast sulle jne
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.01.2008 09:40:21
|
|
|
täna hommikul saavutasin oma isiklikud rekordid. Ja ikka üsna kõvasti üle hariliku.
DL oli gramm üle mega 8) Ehk siis DL 125KB/ UL 8KB
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
06.01.2008 11:29:16
|
|
|
Scart: Ja misSa üritad mulle väita, et korraga ühtmoodi ülekoormatud või maas nii Kohila, Rapla ja Kernu mastid ve
Ja kui ei usu, võta üles korralikud graafikud, et kui palju saad ühe või teise mastiga "korralikke bitte ja kui palju kadunud (vigaseid) bitte".
Ja justnimelt korralike / vigaste bittide suhe annab Sulle selle, et ühe masti pealt saad ajaühiku X jooksul kätte info mahus Y Megabitte. Teise masti korral on Sul aga tulemuseks Z Megabitte, mis on suurusest Y näiteks 10x vähem.
Nüüd liiguta natuke oma loogikat ja mõtle, kas mõlemad Y ja Z on ikka täiesti ühesugused või mitte ja kumba eelistad.
artur-: Ja kas tahad mulle väita, et vaatad paksus kuusemetsas toaantenniga DM-kanalitelt tulevaid teleripilte või -et väidad "väliantenni pole vaja".
Kui tahad teleripilti (eriti veel korralikku, ilma lumeta) näha, lohistad rõõmsalt väliantenni katusele.
Kõu-ga on täpselt sama - tubane KÕU-antenn = lumise ja kümnete peegelsignaalidega DM-teleripildiga.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.01.2008 13:53:34
|
|
|
tahanteada, kas sa ükskord avalikustad selle riistapuu, millega saaks mõõta neid korralikke bitte, et võtta ometigi ükskord üles korralikke graafikuid
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
06.01.2008 15:59:10
|
|
|
Kõu lehelt siis siuksed uudised:Seoses hooldustöödega ei toimi KÕU võrk 7.jaanuaril 2008 kell 00:00-02:00 ja 10.jaanuaril 2008 kell 00:00-05:00..kas see puututab siis kogu vabariiki?Imelik küll.Loodame et Televõrgu mehed ikka teevad kõik omaltpoolt et meie saaks kiiremat netti
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unine
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2005
|
06.01.2008 17:55:09
|
|
|
Köule mõjub hästi kui kasutada igatsugu internet download managere olen ise saanud kun 260 kb sekundis t6mmates seriaale tuttava FTP servust
Igasuguste mängude jaoks on ta uskumatult ebanormaalselt kõrge pingiga 1000-6000 world of warcraftis
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.01.2008 17:57:28
|
|
|
unine, kõu on ju meili lugemiseks ja lihtsaks browsimiseks mõeldud.
igasuguste downloadijate ja nolife gamerite tõttu ongi n.n. "tavakasutajal" nett katkendlik....
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
06.01.2008 18:12:44
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
Kõu lehelt siis siuksed uudised:Seoses hooldustöödega ei toimi KÕU võrk 7.jaanuaril 2008 kell 00:00-02:00 ja 10.jaanuaril 2008 kell 00:00-05:00..kas see puututab siis kogu vabariiki?Imelik küll.Loodame et Televõrgu mehed ikka teevad kõik omaltpoolt et meie saaks kiiremat netti  |
Televõrgu leht räägib natuke teistest kuupäevadest:
08.01.2008 00:00-02:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeerimata hooldustööd.
11.01.2008 00:00-05:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeeritud hooldustööd.
http://www.televork.ee/?id=160
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
06.01.2008 18:54:48
|
|
|
| indrek11 kirjutas: |
| Xcater kirjutas: |
Kõu lehelt siis siuksed uudised:Seoses hooldustöödega ei toimi KÕU võrk 7.jaanuaril 2008 kell 00:00-02:00 ja 10.jaanuaril 2008 kell 00:00-05:00..kas see puututab siis kogu vabariiki?Imelik küll.Loodame et Televõrgu mehed ikka teevad kõik omaltpoolt et meie saaks kiiremat netti  |
Televõrgu leht räägib natuke teistest kuupäevadest:
08.01.2008 00:00-02:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeerimata hooldustööd.
11.01.2008 00:00-05:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeeritud hooldustööd.
http://www.televork.ee/?id=160 |
Imelik küll Kõu lehel niimoodi:http://www.kou.ee/index.php?id=77.tahaks juba teada kes siis auto sai omale..
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.01.2008 19:20:02
|
|
|
| wfiles kirjutas: |
| olife gamerite tõttu ongi n.n. "tavakasutajal" nett katkendlik.... |
Ma ei teadnudki, et õhtul peale kaks tundi WoWi on "nolifer gamerlus"
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2008 00:05:12
|
|
|
no kui kogu tatikari oma igaõhtust vövviannust saama asub ja see kogemata juhtub kõigil samale ajale, võiks oletada, et ülejäänud kaadril on natuke kusi majas.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.01.2008 01:00:31
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| no kui kogu tatikari oma igaõhtust vövviannust saama asub ja see kogemata juhtub kõigil samale ajale, võiks oletada, et ülejäänud kaadril on natuke kusi majas. |
Hea, et juttu puhuvad vennad, kes asjast midagi ei tea. Kui 1-2 kilo alla ja mõnikümmend bitti üles sul KÕU kooma lasevad, tuleks kogu see süsteem kukele saata.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.01.2008 08:35:45
|
|
|
miks sa ei tee siis seda? elu on näidanud, et sul on kaks varianti: a) kolid kohilast lähimasse kaabliga varustamist võimaldavasse punkti ja kaob nutt ja hala mis iganes netiteenust pakkuva ühisuse threadist. b) loobud oma kännu all üldse netiteenuse tarbimisest.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.01.2008 10:24:49
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| miks sa ei tee siis seda? elu on näidanud, et sul on kaks varianti: a) kolid kohilast lähimasse kaabliga varustamist võimaldavasse punkti ja kaob nutt ja hala mis iganes netiteenust pakkuva ühisuse threadist. b) loobud oma kännu all üldse netiteenuse tarbimisest. |
Huh? Sa ise kah aru saad, millest räägid? Üks HinnaVaatluse refresh võtab 10x rohkem ressurssi, kui WoWis kusagil linnas seismine - see oli nagu point, nii et palun lõpetada tühine möla inimeste aadressil, kes seda ära pole teeninud.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
07.01.2008 19:27:27
|
|
|
väike OT:
kuid kas keegi teab v oskab suunata
Soomes ja Rootsis olevatele Kõule sarnastele toodetele?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unine
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2005
|
07.01.2008 20:46:55
|
|
|
Ma leian et minu eelnev post oli ülevaade asjast mitte väide et ma tirin iga päev gigades kraami alla.
ja btw wow iseenesest ei v6ta ressurssi inimesed mängisid seda ka 56kbit peal vabalt.Niiet paluks ennem ikkagi uurida
kui hakata pori loopima.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
artur-
HV Guru

liitunud: 06.07.2004
|
08.01.2008 01:20:33
|
|
|
| artur- kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| tahanteada kirjutas: |
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste |
Milleks ma peaks veel mingit asja aretama, kui mul on kena valikuga "püsti" või "suunatud" KÕU antenn üleval 15 meetri peal tuulte, tormi ja vihma käes? Kui ikka on tõsiselt shit ühendus, pole mitte mingit vahet - mis pidi antenn on või kuhu vaatab, proovitud ja testitud.
Auto võtaks küll muidu  |
Seda tahanteadat ei tasu uskuda
Ta ajab lammast sulle jne |
Tahan öelda kas see on normaalne kui pidevalt antenni keeramas käid ja kiirust proovid? Palun too konkreetseid näitajaid nendest halbadest ja headest bittidest.
Asi peab olema kasvõi enamvähem stabiilne koguaeg. Ema mul kasutab seda keila ääres ja räägib et täitsa fine kiirus ja asjad.
Mina ikka kaabliotsas naudin kiiret ühendust 8)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
08.01.2008 01:31:15
|
|
|
käs kõu läheb täna või homme öösel maha?
mul siin juba paar katkestust oli :S
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
08.01.2008 08:54:34
|
|
|
| mul endal oli ka kuskil kell 2.11 öösel .viskas korra signaali ja connecti ära ja siis oli jälle tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
08.01.2008 09:00:59
|
|
|
artur-: Loomulikult on olemas korralikud ja vigased bitid (või kadunud bitid)
Kui ei usu - lükka veaparandus välja ja vaata, mis juhtuma hakkab - kas saad tunnikese aja jooksul 2-3 minti ühendust või ei saa isegi seda mitte.
Või kui saad, siis saad kiirusel 1200-2400 kilobitti, mitte kiirusel 1 megabitt.
Ja nüüd mõtle - millest see tingitud on 8)
Ja kui ikka ei usu, siis hangi endale bitigeneraator ja bitiloendur - vaata, iga mitendat bitti suudab bitiloendur "registreerida".
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
08.01.2008 09:04:27
|
|
|
tahanteada, mida sa suitsetad ma tahaks kaaa!
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
08.01.2008 21:01:42
|
|
|
suht kehvaks on ta kontrollpunktis läind jah.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skinnijann
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2008
|
09.01.2008 13:25:31
|
|
|
| Ivoshiee kirjutas: |
Miskipärast ei räägita kusagil, missuguseid "pookimisi" seal võrgus sinuga tegema hakatakse.
Kui keski liitub, siis ehk tas valgustab, mida see leping endast kujutab. |
kusjuures mul on ka kõu mis on mul juba umbes kuus kuud maksmata ja hetkel mingeid tõrkeid pole õnneks ilmunud .
igaljuhul on isegi koju mõttekam osta see pisem versjoon kuna tal on parem vastuvõtja sest ta peab ju pyydma ka liikumise pealt.mul õe mehel on kodu jublakas see suurem ja tal nett aeglasem kui mul nii et.
_________________ skinnijann |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
09.01.2008 13:45:51
|
|
|
| skinnijann kirjutas: |
| Ivoshiee kirjutas: |
Miskipärast ei räägita kusagil, missuguseid "pookimisi" seal võrgus sinuga tegema hakatakse.
Kui keski liitub, siis ehk tas valgustab, mida see leping endast kujutab. |
kusjuures mul on ka kõu mis on mul juba umbes kuus kuud maksmata ja hetkel mingeid tõrkeid pole õnneks ilmunud .
igaljuhul on isegi koju mõttekam osta see pisem versjoon kuna tal on parem vastuvõtja sest ta peab ju pyydma ka liikumise pealt.mul õe mehel on kodu jublakas see suurem ja tal nett aeglasem kui mul nii et. |
irw,, ta siis rohkem üle koormatud piirkonnas,,, aga üldiselt mobiilne seade on viletsama vastuvõtuga, koduseade püüab ka muideks liikumise pealt. Ise kasutan koduaseadet autos.
Haldo
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skinnijann
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2008
|
09.01.2008 14:11:50
|
|
|
| haldo kirjutas: |
| skinnijann kirjutas: |
| Ivoshiee kirjutas: |
Miskipärast ei räägita kusagil, missuguseid "pookimisi" seal võrgus sinuga tegema hakatakse.
Kui keski liitub, siis ehk tas valgustab, mida see leping endast kujutab. |
kusjuures mul on ka kõu mis on mul juba umbes kuus kuud maksmata ja hetkel mingeid tõrkeid pole õnneks ilmunud .
igaljuhul on isegi koju mõttekam osta see pisem versjoon kuna tal on parem vastuvõtja sest ta peab ju pyydma ka liikumise pealt.mul õe mehel on kodu jublakas see suurem ja tal nett aeglasem kui mul nii et. |
irw,, ta siis rohkem üle koormatud piirkonnas,,, aga üldiselt mobiilne seade on viletsama vastuvõtuga, koduseade püüab ka muideks liikumise pealt. Ise kasutan koduaseadet autos.
Haldo |
no sel juhul vist on ta jah ylekoormusega kohas.aga mina olen oma pisikese jubinaga rahul.
_________________ skinnijann |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.01.2008 18:52:52
|
|
|
| Nojah, teist õhtut järjest on kusagil kella 5st ilusasti kilo-2 kiirusteks. Kell 11 õhtul on pauguga kiirused üleval 150+ kilo peal.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mryx
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.01.2008 21:33:30
|
|
|
No tra küll, see hakkab juba vaikselt siibrisse viskama. Viie- kuue ajal õhtul on täielik surm, connect tuli kustub minutis paar korda ära, kiirused on kuni mõni kilo sekundis ja niimoodi tonksutatakse näkku vähemalt keskööni.
Terve kuradi nädal on raisus, tore- tore.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
10.01.2008 21:36:56
|
|
|
ärge mulle hirmujuttu peale ajage, ma pean nädalavahetusel kõud kasutama
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
10.01.2008 23:42:26
|
|
|
mul praegu 40-70KB/s. Rahul 8)
päeval ikka 2x aeglasem
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
10.01.2008 23:50:17
|
|
|
Kulunud aeg - 6.825 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti
1020674.4 bit/sec
996.8 Kbit/sec
1 Mbit/sec
124.6 KB/sec
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2008 01:02:03
|
|
|
| Praegu on kiiruseks ~150 kilobaiti sekundis nagu nalja. Kolm tundi tagasi oli see 0,1 kilo.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
11.01.2008 11:06:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Praegu on kiiruseks ~150 kilobaiti sekundis nagu nalja. Kolm tundi tagasi oli see 0,1 kilo. |
Downloadid siin neti jälle kooma tirima
Kasutage mõistlikult.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
11.01.2008 11:13:36
|
|
|
| Lihtsalt mõte: Kõik teevad pidevalt iga õhtu kiiruseteste, palju nõnda kasulikku ressurssi lõpuks ära raisatakse?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
11.01.2008 12:01:05
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
| Lihtsalt mõte: Kõik teevad pidevalt iga õhtu kiiruseteste, palju nõnda kasulikku ressurssi lõpuks ära raisatakse? |
ise küll ei tee seda sest programm mis näitab aktiivselt neti kiirust,, nagunii see kiirus kõigub nii mis jube et mis seal ikka mõõta enam
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paul999
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2007
|
11.01.2008 17:14:55
|
|
|
Tõrvas asjad korras:
Kulunud aeg - 4.052 sekundit
Saadetud andmed - 870784 baiti
1719120.1 bit/sec
1678.8 Kbit/sec
1.6 Mbit/sec
209.9 KB/sec
selle kiirusega tee mis tahad! Tänud!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
11.01.2008 19:58:33
|
|
|
Scart: Vaata aknast välja - sellise ilmaga peabki Sul levitugevus kõikuma - mida märjem mets, seda kehvem levi - mida kuivemaks puud metsas muutuvad, seda paremaks levi läheb. Puud märjemad, kiirus taas aeglasem.
Lahendusvariant1: Pead antenni nii kõrgele taevasse upitama, et metsa mõju kaoks
Või variant2: Otsid a 3-4 meetri pikkuse 450MHz DM-antenni joonise. Sellise joonise leiad Nõuk. ajal müügil olnud "saksakeelsest antennide raamatust".
-------------------------------------------------------
Sama küsimus, mida olen Sult juba ei tea mitu korda küsinud. "Kas oled nõus udust või pidevalt katkevat teleripilti vahtima "
Kui ei, siis miks lepid KÕU puhul nii uduse kui katkeva kiirusepildiga
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.01.2008 20:09:38
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Scart: Vaata aknast välja - sellise ilmaga peabki Sul levitugevus kõikuma - mida märjem mets, seda kehvem levi - mida kuivemaks puud metsas muutuvad, seda paremaks levi läheb. Puud märjemad, kiirus taas aeglasem.
|
Ja metsa niiskusaste sõltub kellaajast ehk siis kella viieni õhtul on mets kuiv, siis on märg seitse tundi ja siis jälle kuiv seitseteist tundi ja niimoodi terve nädala?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
11.01.2008 20:20:23
|
|
|
justnimelt, ma käin puhuri ja fööniga metsa kuivatamas, ja kui kõvasti sajab tõmban kile peale, ja kõu kiiruseks sain 207MB/s!!!
niipea kui kile pealt lännu siis paarsada kilo aint
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
11.01.2008 21:03:21
|
|
|
sama siin. Viimaste selgete ilmadega oli kiirus ikka väga nadi.
Nüüdse sombuse ja vihmaga viskas kiiruse lakke. Täpselt vastupidi Lõuapooliku sonimistele
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|