Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 05.01.2008 16:50:22 vasta tsitaadiga

ossapoiss...seda tahaks igaüks....lausa arvuti on sees ja muu jamps veel pealekauba thumbs_up.gif thumbs_up.gif ja auto ka muidugi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 17:45:58 vasta tsitaadiga

Oleks mul ka nii kiire ühendus nagu osadel siin icon_sad.gif Mul on kella 4 aeg u 12KB kiiruseks thumbs_down.gif Võiks Viljandimaal ka paremaks minna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 05.01.2008 17:52:25 vasta tsitaadiga

tundub jah et selleks korraks on hüpper supper ajad otsas

172200.9 bit/sec
168.2 Kbit/sec
0.2 Mbit/sec
21 KB/sec

... a mul ajab see ka asjad ära
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.01.2008 17:55:14 vasta tsitaadiga

Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste icon_wink.gif

Olen millegipärast kindel, et Sul kõlgub katusel, tuulte ja tormide käes, mittevajalik DM-antenn, millega Sa kunagi Soome TV-d vahtisid.
Nüüd pöörad selle antenni vertikaali, õige kabla külge ja siis "näiteks Rapla suunda" vastu võtma...


viimati muutis tahanteada 05.01.2008 17:55:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 05.01.2008 17:58:09 vasta tsitaadiga

Automängu auhind on sõiduauto Volkswagen Jetta, 2007, sedaan, 1,6 l bensiin, võimsus 75 kw
http://www.kou.ee/autoloos/et/reeglid.html
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 21:54:43 vasta tsitaadiga

ärge seda iba palun siin teemas ajage icon_mad.gif
siin halisetakse rohkem icon_idea.gif thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 23:24:44 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste icon_wink.gif


Milleks ma peaks veel mingit asja aretama, kui mul on kena valikuga "püsti" või "suunatud" KÕU antenn üleval 15 meetri peal tuulte, tormi ja vihma käes? Kui ikka on tõsiselt shit ühendus, pole mitte mingit vahet - mis pidi antenn on või kuhu vaatab, proovitud ja testitud.

Auto võtaks küll muidu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 01:30:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste icon_wink.gif


Milleks ma peaks veel mingit asja aretama, kui mul on kena valikuga "püsti" või "suunatud" KÕU antenn üleval 15 meetri peal tuulte, tormi ja vihma käes? Kui ikka on tõsiselt shit ühendus, pole mitte mingit vahet - mis pidi antenn on või kuhu vaatab, proovitud ja testitud.

Auto võtaks küll muidu icon_razz1.gif

Seda tahanteadat ei tasu uskuda icon_exclaim.gif
Ta ajab lammast sulle jne
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 09:40:21 vasta tsitaadiga

täna hommikul saavutasin oma isiklikud rekordid. Ja ikka üsna kõvasti üle hariliku. banana_dance.gif
DL oli gramm üle mega 8) Ehk siis DL 125KB/ UL 8KB

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 06.01.2008 11:29:16 vasta tsitaadiga

Scart: Ja misSa üritad mulle väita, et korraga ühtmoodi ülekoormatud või maas nii Kohila, Rapla ja Kernu mastid ve icon_biggrin.gif
Ja kui ei usu, võta üles korralikud graafikud, et kui palju saad ühe või teise mastiga "korralikke bitte ja kui palju kadunud (vigaseid) bitte".

Ja justnimelt korralike / vigaste bittide suhe annab Sulle selle, et ühe masti pealt saad ajaühiku X jooksul kätte info mahus Y Megabitte. Teise masti korral on Sul aga tulemuseks Z Megabitte, mis on suurusest Y näiteks 10x vähem.

Nüüd liiguta natuke oma loogikat ja mõtle, kas mõlemad Y ja Z on ikka täiesti ühesugused või mitte ja kumba eelistad.

artur-: Ja kas tahad mulle väita, et vaatad paksus kuusemetsas toaantenniga DM-kanalitelt tulevaid teleripilte või -et väidad "väliantenni pole vaja".
Kui tahad teleripilti (eriti veel korralikku, ilma lumeta) näha, lohistad rõõmsalt väliantenni katusele.
Kõu-ga on täpselt sama - tubane KÕU-antenn = lumise ja kümnete peegelsignaalidega DM-teleripildiga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 13:53:34 vasta tsitaadiga

tahanteada, kas sa ükskord avalikustad selle riistapuu, millega saaks mõõta neid korralikke bitte, et võtta ometigi ükskord üles korralikke graafikuid icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 06.01.2008 15:59:10 vasta tsitaadiga

Kõu lehelt siis siuksed uudised:Seoses hooldustöödega ei toimi KÕU võrk 7.jaanuaril 2008 kell 00:00-02:00 ja 10.jaanuaril 2008 kell 00:00-05:00..kas see puututab siis kogu vabariiki?Imelik küll.Loodame et Televõrgu mehed ikka teevad kõik omaltpoolt et meie saaks kiiremat netti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 17:55:09 vasta tsitaadiga

Köule mõjub hästi kui kasutada igatsugu internet download managere olen ise saanud kun 260 kb sekundis t6mmates seriaale tuttava FTP servust icon_smile.gif
Igasuguste mängude jaoks on ta uskumatult ebanormaalselt kõrge pingiga 1000-6000 world of warcraftis
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 17:57:28 vasta tsitaadiga

unine, kõu on ju meili lugemiseks ja lihtsaks browsimiseks mõeldud.
igasuguste downloadijate ja nolife gamerite tõttu ongi n.n. "tavakasutajal" nett katkendlik....
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 06.01.2008 18:12:44 vasta tsitaadiga

Xcater kirjutas:
Kõu lehelt siis siuksed uudised:Seoses hooldustöödega ei toimi KÕU võrk 7.jaanuaril 2008 kell 00:00-02:00 ja 10.jaanuaril 2008 kell 00:00-05:00..kas see puututab siis kogu vabariiki?Imelik küll.Loodame et Televõrgu mehed ikka teevad kõik omaltpoolt et meie saaks kiiremat netti icon_biggrin.gif


Televõrgu leht räägib natuke teistest kuupäevadest:
08.01.2008 00:00-02:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeerimata hooldustööd.
11.01.2008 00:00-05:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeeritud hooldustööd.
http://www.televork.ee/?id=160
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 06.01.2008 18:54:48 vasta tsitaadiga

indrek11 kirjutas:
Xcater kirjutas:
Kõu lehelt siis siuksed uudised:Seoses hooldustöödega ei toimi KÕU võrk 7.jaanuaril 2008 kell 00:00-02:00 ja 10.jaanuaril 2008 kell 00:00-05:00..kas see puututab siis kogu vabariiki?Imelik küll.Loodame et Televõrgu mehed ikka teevad kõik omaltpoolt et meie saaks kiiremat netti icon_biggrin.gif


Televõrgu leht räägib natuke teistest kuupäevadest:
08.01.2008 00:00-02:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeerimata hooldustööd.
11.01.2008 00:00-05:00 toimub katkestus Kõu võrgus. Põhjus: planeeritud hooldustööd.
http://www.televork.ee/?id=160

Imelik küll Kõu lehel niimoodi:http://www.kou.ee/index.php?id=77.tahaks juba teada kes siis auto sai omale..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 18:57:51 vasta tsitaadiga

Xcater,
http://www.kou.ee/autoloos/et/
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 19:20:02 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
olife gamerite tõttu ongi n.n. "tavakasutajal" nett katkendlik....


Ma ei teadnudki, et õhtul peale kaks tundi WoWi on "nolifer gamerlus" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 00:05:12 vasta tsitaadiga

no kui kogu tatikari oma igaõhtust vövviannust saama asub ja see kogemata juhtub kõigil samale ajale, võiks oletada, et ülejäänud kaadril on natuke kusi majas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 01:00:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
no kui kogu tatikari oma igaõhtust vövviannust saama asub ja see kogemata juhtub kõigil samale ajale, võiks oletada, et ülejäänud kaadril on natuke kusi majas.


icon_lol.gif

Hea, et juttu puhuvad vennad, kes asjast midagi ei tea. Kui 1-2 kilo alla ja mõnikümmend bitti üles sul KÕU kooma lasevad, tuleks kogu see süsteem kukele saata.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 08:35:45 vasta tsitaadiga

miks sa ei tee siis seda? elu on näidanud, et sul on kaks varianti: a) kolid kohilast lähimasse kaabliga varustamist võimaldavasse punkti ja kaob nutt ja hala mis iganes netiteenust pakkuva ühisuse threadist. b) loobud oma kännu all üldse netiteenuse tarbimisest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 10:24:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
miks sa ei tee siis seda? elu on näidanud, et sul on kaks varianti: a) kolid kohilast lähimasse kaabliga varustamist võimaldavasse punkti ja kaob nutt ja hala mis iganes netiteenust pakkuva ühisuse threadist. b) loobud oma kännu all üldse netiteenuse tarbimisest.


Huh? Sa ise kah aru saad, millest räägid? Üks HinnaVaatluse refresh võtab 10x rohkem ressurssi, kui WoWis kusagil linnas seismine - see oli nagu point, nii et palun lõpetada tühine möla inimeste aadressil, kes seda ära pole teeninud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.01.2008 19:27:27 vasta tsitaadiga

väike OT:
kuid kas keegi teab v oskab suunata
Soomes ja Rootsis olevatele Kõule sarnastele toodetele?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unine
HV kasutaja
unine

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:46:55 vasta tsitaadiga

Ma leian et minu eelnev post oli ülevaade asjast mitte väide et ma tirin iga päev gigades kraami alla.
ja btw wow iseenesest ei v6ta ressurssi inimesed mängisid seda ka 56kbit peal vabalt.Niiet paluks ennem ikkagi uurida
kui hakata pori loopima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 07.01.2008 20:59:07 vasta tsitaadiga

urri, võibolla on abi:
http://www.tietoviikko.fi/doc.do?f_id=1040932
http://www.450laajakaista.fi/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 01:20:33 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Scart kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Scart: Väike küsimus - aga miks Sa katusele väliantenni ei pane ja seda mingis alternatiivsuunas ei keera? Näiteks Rapla või Kernu vms. suunas.
Et kui Kohil suunalt signaali pole või on jama, ühendad Terminali külge teise antenni aj surfad nagu mees muiste icon_wink.gif


Milleks ma peaks veel mingit asja aretama, kui mul on kena valikuga "püsti" või "suunatud" KÕU antenn üleval 15 meetri peal tuulte, tormi ja vihma käes? Kui ikka on tõsiselt shit ühendus, pole mitte mingit vahet - mis pidi antenn on või kuhu vaatab, proovitud ja testitud.

Auto võtaks küll muidu icon_razz1.gif

Seda tahanteadat ei tasu uskuda icon_exclaim.gif
Ta ajab lammast sulle jne

Tahan öelda kas see on normaalne kui pidevalt antenni keeramas käid ja kiirust proovid? Palun too konkreetseid näitajaid nendest halbadest ja headest bittidest.
Asi peab olema kasvõi enamvähem stabiilne koguaeg. Ema mul kasutab seda keila ääres ja räägib et täitsa fine kiirus ja asjad.
Mina ikka kaabliotsas naudin kiiret ühendust 8)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 01:31:15 vasta tsitaadiga

käs kõu läheb täna või homme öösel maha?
mul siin juba paar katkestust oli :S
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 08.01.2008 08:54:34 vasta tsitaadiga

mul endal oli ka kuskil kell 2.11 öösel .viskas korra signaali ja connecti ära ja siis oli jälle tagasi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.01.2008 09:00:59 vasta tsitaadiga

artur-: Loomulikult on olemas korralikud ja vigased bitid (või kadunud bitid) icon_biggrin.gif

Kui ei usu - lükka veaparandus välja ja vaata, mis juhtuma hakkab - kas saad tunnikese aja jooksul 2-3 minti ühendust või ei saa isegi seda mitte.
Või kui saad, siis saad kiirusel 1200-2400 kilobitti, mitte kiirusel 1 megabitt.

Ja nüüd mõtle - millest see tingitud on 8)

Ja kui ikka ei usu, siis hangi endale bitigeneraator ja bitiloendur - vaata, iga mitendat bitti suudab bitiloendur "registreerida".
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 08.01.2008 09:04:27 vasta tsitaadiga

tahanteada, mida sa suitsetad ma tahaks kaaa!
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 20:08:39 vasta tsitaadiga

No nüüd on täiesti lõpp käes.

Kiirused on 0,1-0,6 kilobaiti sekundis ja ping hulltugev null, signaalitugevuseks -69.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2008 21:01:42 vasta tsitaadiga

suht kehvaks on ta kontrollpunktis läind jah.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skinnijann
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2008




sõnum 09.01.2008 13:25:31 vasta tsitaadiga

Ivoshiee kirjutas:
Miskipärast ei räägita kusagil, missuguseid "pookimisi" seal võrgus sinuga tegema hakatakse.
Kui keski liitub, siis ehk tas valgustab, mida see leping endast kujutab.


kusjuures mul on ka kõu mis on mul juba umbes kuus kuud maksmata ja hetkel mingeid tõrkeid pole õnneks ilmunud icon_biggrin.gif .
igaljuhul on isegi koju mõttekam osta see pisem versjoon kuna tal on parem vastuvõtja sest ta peab ju pyydma ka liikumise pealt.mul õe mehel on kodu jublakas see suurem ja tal nett aeglasem kui mul nii et.

_________________
skinnijann
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 13:45:51 vasta tsitaadiga

skinnijann kirjutas:
Ivoshiee kirjutas:
Miskipärast ei räägita kusagil, missuguseid "pookimisi" seal võrgus sinuga tegema hakatakse.
Kui keski liitub, siis ehk tas valgustab, mida see leping endast kujutab.


kusjuures mul on ka kõu mis on mul juba umbes kuus kuud maksmata ja hetkel mingeid tõrkeid pole õnneks ilmunud icon_biggrin.gif .
igaljuhul on isegi koju mõttekam osta see pisem versjoon kuna tal on parem vastuvõtja sest ta peab ju pyydma ka liikumise pealt.mul õe mehel on kodu jublakas see suurem ja tal nett aeglasem kui mul nii et.


irw,, ta siis rohkem üle koormatud piirkonnas,,, aga üldiselt mobiilne seade on viletsama vastuvõtuga, koduseade püüab ka muideks liikumise pealt. Ise kasutan koduaseadet autos.

Haldo
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skinnijann
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2008




sõnum 09.01.2008 14:11:50 vasta tsitaadiga

haldo kirjutas:
skinnijann kirjutas:
Ivoshiee kirjutas:
Miskipärast ei räägita kusagil, missuguseid "pookimisi" seal võrgus sinuga tegema hakatakse.
Kui keski liitub, siis ehk tas valgustab, mida see leping endast kujutab.


kusjuures mul on ka kõu mis on mul juba umbes kuus kuud maksmata ja hetkel mingeid tõrkeid pole õnneks ilmunud icon_biggrin.gif .
igaljuhul on isegi koju mõttekam osta see pisem versjoon kuna tal on parem vastuvõtja sest ta peab ju pyydma ka liikumise pealt.mul õe mehel on kodu jublakas see suurem ja tal nett aeglasem kui mul nii et.


irw,, ta siis rohkem üle koormatud piirkonnas,,, aga üldiselt mobiilne seade on viletsama vastuvõtuga, koduseade püüab ka muideks liikumise pealt. Ise kasutan koduaseadet autos.

Haldo


no sel juhul vist on ta jah ylekoormusega kohas.aga mina olen oma pisikese jubinaga rahul. icon_razz.gif

_________________
skinnijann
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2008 18:52:52 vasta tsitaadiga

Nojah, teist õhtut järjest on kusagil kella 5st ilusasti kilo-2 kiirusteks. Kell 11 õhtul on pauguga kiirused üleval 150+ kilo peal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 09.01.2008 19:39:53 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi tuttavat soomlast pole, et uurida, kuidas neil see Digita’s @450 töötab?
http://www.450laajakaista.fi/9102/English
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 21:33:30 vasta tsitaadiga

No tra küll, see hakkab juba vaikselt siibrisse viskama. Viie- kuue ajal õhtul on täielik surm, connect tuli kustub minutis paar korda ära, kiirused on kuni mõni kilo sekundis ja niimoodi tonksutatakse näkku vähemalt keskööni.

Terve kuradi nädal on raisus, tore- tore.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 21:36:56 vasta tsitaadiga

ärge mulle hirmujuttu peale ajage, ma pean nädalavahetusel kõud kasutama icon_lol.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 10.01.2008 23:42:26 vasta tsitaadiga

mul praegu 40-70KB/s. Rahul 8)
päeval ikka 2x aeglasem icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 23:50:17 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 6.825 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

1020674.4 bit/sec
996.8 Kbit/sec
1 Mbit/sec
124.6 KB/sec
icon_eek.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 01:02:03 vasta tsitaadiga

Praegu on kiiruseks ~150 kilobaiti sekundis nagu nalja. Kolm tundi tagasi oli see 0,1 kilo.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 11:06:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Praegu on kiiruseks ~150 kilobaiti sekundis nagu nalja. Kolm tundi tagasi oli see 0,1 kilo.


Downloadid siin neti jälle kooma tirima icon_biggrin.gif

Kasutage mõistlikult.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 11.01.2008 11:13:36 vasta tsitaadiga

Lihtsalt mõte: Kõik teevad pidevalt iga õhtu kiiruseteste, palju nõnda kasulikku ressurssi lõpuks ära raisatakse?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 12:01:05 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Lihtsalt mõte: Kõik teevad pidevalt iga õhtu kiiruseteste, palju nõnda kasulikku ressurssi lõpuks ära raisatakse?


ise küll ei tee seda sest programm mis näitab aktiivselt neti kiirust,, nagunii see kiirus kõigub nii mis jube et mis seal ikka mõõta enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paul999
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.01.2008 17:14:55 vasta tsitaadiga

Tõrvas asjad korras:

Kulunud aeg - 4.052 sekundit

Saadetud andmed - 870784 baiti

1719120.1 bit/sec
1678.8 Kbit/sec
1.6 Mbit/sec
209.9 KB/sec

selle kiirusega tee mis tahad! Tänud!! beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.01.2008 19:58:33 vasta tsitaadiga

Scart: Vaata aknast välja - sellise ilmaga peabki Sul levitugevus kõikuma - mida märjem mets, seda kehvem levi - mida kuivemaks puud metsas muutuvad, seda paremaks levi läheb. Puud märjemad, kiirus taas aeglasem.

Lahendusvariant1: Pead antenni nii kõrgele taevasse upitama, et metsa mõju kaoks icon_wink.gif
Või variant2: Otsid a 3-4 meetri pikkuse 450MHz DM-antenni joonise. Sellise joonise leiad Nõuk. ajal müügil olnud "saksakeelsest antennide raamatust".
-------------------------------------------------------
Sama küsimus, mida olen Sult juba ei tea mitu korda küsinud. "Kas oled nõus udust või pidevalt katkevat teleripilti vahtima icon_question.gif icon_rolleyes.gif "
Kui ei, siis miks lepid KÕU puhul nii uduse kui katkeva kiirusepildiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 20:09:38 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Scart: Vaata aknast välja - sellise ilmaga peabki Sul levitugevus kõikuma - mida märjem mets, seda kehvem levi - mida kuivemaks puud metsas muutuvad, seda paremaks levi läheb. Puud märjemad, kiirus taas aeglasem.


Ja metsa niiskusaste sõltub kellaajast ehk siis kella viieni õhtul on mets kuiv, siis on märg seitse tundi ja siis jälle kuiv seitseteist tundi ja niimoodi terve nädala? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.01.2008 20:20:23 vasta tsitaadiga

justnimelt, ma käin puhuri ja fööniga metsa kuivatamas, ja kui kõvasti sajab tõmban kile peale, ja kõu kiiruseks sain 207MB/s!!!
niipea kui kile pealt lännu siis paarsada kilo aint

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 21:03:21 vasta tsitaadiga

sama siin. Viimaste selgete ilmadega oli kiirus ikka väga nadi.
Nüüdse sombuse ja vihmaga viskas kiiruse lakke. Täpselt vastupidi Lõuapooliku sonimistele icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Eesti Energia "KÕU" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.