Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 15:48:23 vasta tsitaadiga

m6ned pildid http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=170620
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2007 15:56:09 vasta tsitaadiga

Tundub et olenemata grupist kes seda mängu nüüd ka ei tee siis graafika suhtes mingeid järeleandmisi ei toimu thumbs_up.gif
Väga kenad tükid beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.08.2007 16:31:15 vasta tsitaadiga

Väga kenad pildid jah. 8)
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2007 09:20:03 vasta tsitaadiga

link :: Pildid

Veel tibake..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 27.08.2007 10:50:20 vasta tsitaadiga

Siin ka väheke pilte.....no jõhker asi tuleb ikka sellest icon_eek.gif
http://www.gamershell.com/pc/far_cry_2/screenshots.html
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 27.08.2007 10:52:47 vasta tsitaadiga

Ise endal väga hea mulje jäänud piltidest.Kahju aint et mõnel pildil pole siin selle vennal käes 2 raudset või vinti icon_razz1.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixa
Kreisi kasutaja
sixa

liitunud: 17.02.2007




sõnum 27.08.2007 10:57:54 vasta tsitaadiga

plahvatused võiksid rohkem tõelisemad olla. icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 01.09.2007 10:49:07 vasta tsitaadiga

kes tahab, siis esimest osa saab nüüd tasuta tõmmata !

Konks on selles, et reklaamid on mängus icon_razz.gif

http://www.fileplanet.com/180410/180000/fileinfo/Far-Cry-Full-Game-%5BFree-Game---Ad-Supported%5D
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flyblow
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2007




sõnum 01.09.2007 12:31:51 vasta tsitaadiga

Olen näinud intervjuud ühe mängu tegijaga. Ja peaks ütlema et minuarust on ikka parem kui esimene osa. Saab asju maha põletada, Näiteks võib heinamaa põlema panna, puid õhku lasta. Samuti ei saa ennast iga mõttetu puu kasti taga peita kuna sealt läheb kuul läbi. Samuti saab mängu algul valida mingi 10 inimese seast kellena seda mängu mängida. Ja sama ajal need karakterid keda ei valitud mängivad ise ka mängus. Saab koos nendega missioone teha ja neid aidata. Mängu alaks pidi olema kuskil 50 ruutkilomeetri suurune ala. Öö ja päev vaheldub kogu aeg. Nagu reaal ajaski. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 07.09.2007 23:09:57 vasta tsitaadiga

Flyblow kirjutas:
Olen näinud intervjuud ühe mängu tegijaga. Ja peaks ütlema et minuarust on ikka parem kui esimene osa. Saab asju maha põletada, Näiteks võib heinamaa põlema panna, puid õhku lasta. Samuti ei saa ennast iga mõttetu puu kasti taga peita kuna sealt läheb kuul läbi. Samuti saab mängu algul valida mingi 10 inimese seast kellena seda mängu mängida. Ja sama ajal need karakterid keda ei valitud mängivad ise ka mängus. Saab koos nendega missioone teha ja neid aidata. Mängu alaks pidi olema kuskil 50 ruutkilomeetri suurune ala. Öö ja päev vaheldub kogu aeg. Nagu reaal ajaski. thumbs_up.gif
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html?playlist=featured
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 07.09.2007 23:25:48 vasta tsitaadiga

kle see tuleb isegi crysisest parem ju icon_biggrin.gif noh mulle meeldib see vabavormilisus et saad teha mis ise tahad. Eriti hea idee oli seal videos et kui on vaja kuskil midagi õhku lasta võid teha seda öösel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 07.09.2007 23:31:55 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
kes tahab, siis esimest osa saab nüüd tasuta tõmmata !

Konks on selles, et reklaamid on mängus icon_razz.gif

http://www.fileplanet.com/180410/180000/fileinfo/Far-Cry-Full-Game-%5BFree-Game---Ad-Supported%5D


Kuidas need reklaamid seal esinevad? Kas nüüd on keset džunglit suured plakatid inteli logodega nagu bf2142's?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 07.09.2007 23:44:00 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
madness kirjutas:
kes tahab, siis esimest osa saab nüüd tasuta tõmmata !

Konks on selles, et reklaamid on mängus icon_razz.gif

http://www.fileplanet.com/180410/180000/fileinfo/Far-Cry-Full-Game-%5BFree-Game---Ad-Supported%5D


Kuidas need reklaamid seal esinevad? Kas nüüd on keset džunglit suured plakatid inteli logodega nagu bf2142's?


Loading screenidel pidi reklaamid olema, väidetavalt..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.09.2007 13:16:35 vasta tsitaadiga

Väga kena video,meenutab veits crysist aga jah tuleb üks minule meeldiv mäng ma vaatan. 8) thumbs_up.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.09.2007 17:23:59 vasta tsitaadiga

Wow see krt võib tõesti isegi asjalikum kui see crysis tulla icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Imelik miks suht vähe juttu sellest icon_rolleyes.gif krt seda crysist on kõik kohad täis doh.gif doh.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 17:42:53 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
krt seda crysist on kõik kohad täis doh.gif doh.gif


Aga ongi ju, põhjusega. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 25.09.2007 19:51:19 vasta tsitaadiga

http://www.kerpo.org/images/news-pics/108_1185369754.jpg
kahtlaselt viltu need RPG sihikud icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 25.09.2007 21:06:19 vasta tsitaadiga

erik71284 kirjutas:
http://www.kerpo.org/images/news-pics/108_1185369754.jpg
kahtlaselt viltu need RPG sihikud icon_razz.gif


Eeldan et mängu on ikka programmeeritud et ta hakkab kohe RPG laadima mitte ei jää niisama passima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 21:13:09 vasta tsitaadiga

Ise olen ka täiesti vaimustuses mängust atm. Loodame et tuleb järjekordne hea fps. Neid vähe viimasel ajal
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 21:45:12 vasta tsitaadiga

Mootorina kasutab siis ilmselgelt CryEngine2-te, sedasama mida Crysis icon_question.gif
Piltide kvaliteedi järgi võiks küll nii arvata. Crytek on ju Crysisega ka lähedalt seotud, mingil hetkel astus protsessi EA lihstalt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.09.2007 21:54:01 vasta tsitaadiga

KrikU, Crytek pole ju Far Cry 2-ga seotud enam? icon_rolleyes.gif Või on?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2007 22:52:58 vasta tsitaadiga

Ei ole seotud. Kasutavad teist mootorit ka
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.09.2007 23:25:56 vasta tsitaadiga

Usun,et tulemas on kõvasti parem asi kui see crysis on icon_razz1.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
switch
HV veteran

liitunud: 14.01.2003




sõnum 02.10.2007 14:05:37 vasta tsitaadiga

väga hea tundub - graafiliselt ilus ja ei mingeid mutante ja tulnukaid ning medpacke...i like.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 02.10.2007 15:49:26 vasta tsitaadiga

äge jah...aga pole mõtet vist võrrelda crysisega...ega need samal ajal ei ilmu ju.
viriseks ehk äkki liiga taibuka AI üle...muarust oli eelmises osas ka sama teema, et ai absoluutselt ei kahtlend ka..kohe kui käe välja pistsid said 1km tagant tuld.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.12.2007 20:46:59 vasta tsitaadiga

Kurat ei jõua ära oodata seda asja. Ei mäleta, et ühtki teist mängu oleks rohkem oodanud, kui seda (kui HL2 välja arvata).
Kõik videod, mis olen leidnud mängust:
http://www.gamespot.com/video/942192/6177476/far-cry-2-interview-1
http://blog.ubi.com/farcry2/article.php?content_id=6814
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html

Esimene neist on intervjuu.

Peaks välja tulema Q2 2008 ning kasvõi ainuüksi selle mängu pärast ostaks ma endale 9800GTX, kuigi intervjuus ütles tüüp, et demo mängiti C2D masina ja 8800 - seeria videoga, siis peaks väga hästi jooksma asi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 10.12.2007 21:35:05 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Kurat ei jõua ära oodata seda asja. Ei mäleta, et ühtki teist mängu oleks rohkem oodanud, kui seda (kui HL2 välja arvata).
Kõik videod, mis olen leidnud mängust:
http://www.gamespot.com/video/942192/6177476/far-cry-2-interview-1
http://blog.ubi.com/farcry2/article.php?content_id=6814
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html

Esimene neist on intervjuu.

Peaks välja tulema Q2 2008 ning kasvõi ainuüksi selle mängu pärast ostaks ma endale 9800GTX, kuigi intervjuus ütles tüüp, et demo mängiti C2D masina ja 8800 - seeria videoga, siis peaks väga hästi jooksma asi.
Demo oli siiski veel alpha staadiumis ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.12.2007 21:58:20 vasta tsitaadiga

No seda enam, asi võib veel rohkem optimiseeritumaks muutuda.


Muideks kogu kaardi pindala peaks seal olema u. 50 ruutkilomeetrit. Oblivioni Cyrodiil on 42 ruutkilomeetrit. Päris massiivne tuleb thumbs_up.gif
Loodetavasti tuleb sama pikk mäng kah kui Oblivion.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 22:13:14 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka nagu ,et Crysis on Far Gry 2 icon_eek.gif


Vähemalt hea uudis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 23:49:21 vasta tsitaadiga

Far cry1 ei istunud mulle üldse ja tühja sellest cryisisest. Tundub et see teine osa ületab kõik ootused thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 11.12.2007 00:10:02 vasta tsitaadiga

Üleliia suuri ootusi ka jällegi ei tasu tekitada.Sest kui nii teha siis võib olla just pettumus.Nii et võtke asja rahulikult.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.12.2007 00:45:28 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Far cry1 ei istunud mulle üldse ja tühja sellest cryisisest. Tundub et see teine osa ületab kõik ootused thumbs_up.gif


Mille põhjal on sul alust arvata, et teine osa ületab kõik lootused? Kahe-kolme videoklipikese põhjal? icon_neutral.gif

Teiseks muidugi ei tee Far Cry 2-te enam Crytek, mis peaks juba iseenesestki paljuütlev olema. Mina sealt küll midagi erilist ei ootaks.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 04.01.2008 11:27:21 vasta tsitaadiga

Far Cry 2 tuleb ka x360 ja PS3'le

http://www.videogamer.com/news/03-01-2008-7178.html
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2008 11:28:53 vasta tsitaadiga

Yay.... saate jälle saasta mängida, nagu teil kombeks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2008 11:39:09 vasta tsitaadiga

Võimas. Annab Konsoolid vs PC teemale ainult hoogu juurde, kui erinevaid platvorme hakatakse omavahel võrdlema. Ütlen juba ette, et võimsuse poolest on PS3 ja X360 videokiibid veebruariks-märtsiks juba 3 põlvkonda PC-st maas, ehk siis umbes 6x aeglasemad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
portman
HV kasutaja
portman

liitunud: 02.12.2006




sõnum 04.01.2008 14:54:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ses mõttes, et nüüd tuleb konsoolidele ja on ju kombeks, kui tegu multiplatformeriga öelda, et tegu on konsooli saastaga.


üldistamine on muidugi kurjast,aga nagu praktika ja ajalugu näitab,siis enamjaolt = ubisoft + multiplatvorm pc omanikele järjekordset optimeerimata sita graafika ja perfiga bugist käkki,eks näis mis sellest välja tuleb.

_________________
..................
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.01.2008 15:13:50 vasta tsitaadiga

Ubisoft on hea developer ning algselt tehakse mäng üldse PC peale, kunagi hiljem porditakse ka vist konsoolidele.
Ei usu, et bugine ja optimiseerimata tuleb.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 16:33:40 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118856.html

paistab et on mida oodata suht amazing thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 16:44:59 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Peamine et nad olemasoleva rauaga ka arvestavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 16:46:15 vasta tsitaadiga

kas FC2 mitte edasi ei lükatud...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.01.2008 17:02:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/118856.html

paistab et on mida oodata suht amazing thumbs_up.gif



Pärus julmad efektid on selle tuulega kuidas suits jne lähevad kaasa nagu olema peaks reaalselt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 17:18:41 vasta tsitaadiga

Oblivion bugide ja leegiheitjaga?.Suht kena jah 8) .Graafika muidugi Crysise tasemele ei küüni aga keskkond ja füüsika on väga kenad thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2008 18:27:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Graafika muidugi Crysise tasemele ei küüni aga keskkond ja füüsika on väga kenad

Kui see oli mingi August 07 techdemo sis antud pildi järgi omatakse Crysis 7 tükiks.
Vaata kuidas jooksis selle asja koht icon_eek.gif
icon_confused.gif
Aga noh tomorrow, ja Crysis on iseasi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 18:39:07 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Oblivion bugide ja leegiheitjaga?.Suht kena jah 8) .Graafika muidugi Crysise tasemele ei küüni aga keskkond ja füüsika on väga kenad thumbs_up.gif


Ma tean et sulle Crysis Ropult meeldib(too on hea mäng tõesti), aga Far Cry 2 tuleb füüsikaliselt ja graafiliselt kõvasti etem, kui just mingeid Cutback-e ei tehta.
Animatsioonid on reaalsemad ja neid on tunduvalt rohkem. See kulupõleng näeb uskumatult hea välja, tegelt kõik mis seal näidati näeb uskumatult hea välja 8) , ei arvanud et niipea midagi graafiliselt crysisele võrdväärselt tuleb. thumbs_up.gif
Loodame et stoory ja AI on kah võrdväärne graafilisele osale.
Ja kui sa ütled et ma teen neid järledusi liialt ennatlikult mõne video, pildi ja artikli alusel, siis Crysisega(ja paljude teise mängudega) käisid asjad samamoodi.(muid asju meil aluseks võtta ei ole, veel) Loomulikult enne 100% ei tea kas Far Cry 2 on neid kiidusõnu väärt, kui ta välja tuleb.
Kokkuvõttes on ju ainult hea et tehakse aina täiuslikumaid, paremaid,reaalsemaid jne mänge
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 13.01.2008 21:57:51 vasta tsitaadiga

Gamespot väidab, et Ameerikas tuleb PC-le 25. märtsil icon_rolleyes.gif Loodetavasti tuleb parem kui Crysis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 23:16:03 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Aah kirjutas:
Far cry1 ei istunud mulle üldse ja tühja sellest cryisisest. Tundub et see teine osa ületab kõik ootused thumbs_up.gif

Mille põhjal on sul alust arvata, et teine osa ületab kõik lootused? Kahe-kolme videoklipikese põhjal?

Killerwave kirjutas:
tsitaat:
Kui sa ütled et ma teen neid järledusi liialt ennatlikult mõne video, pildi ja artikli alusel, siis Crysisega(ja paljude teise mängudega) käisid asjad samamoodi.(muid asju meil aluseks võtta ei ole, veel) Loomulikult enne 100% ei tea kas Far Cry 2 on neid kiidusõnu väärt, kui ta välja tuleb.

Ei teagi ühtegi tuttavat kellele meeldiks crysis va 1 kes hindab mängu ainult pildi järgi.Sama jama oli ka kunagi Far Cryga.Eks aeg näitab mida see Far Cry 2 endaga kaasa toob.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 23:51:13 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Ei teagi ühtegi tuttavat kellele meeldiks crysis va 1 kes hindab mängu ainult pildi järgi.Sama jama oli ka kunagi Far Cryga.Eks aeg näitab mida see Far Cry 2 endaga kaasa toob.

IMO Far Cry oli ikka hinnatud enama kui pildi poolest icon_rolleyes.gif .Crysis paraku mitte kuna inimesed ei näe lihtsalt fotorealismist läbi icon_lol.gif .Tegelt kui küsida kumma mängu stoori või graafika mulle rohkem meeldib siis ma arvan,et kui Crysise graafika ja Far Cry stoori kokku panna saaks sellise püssi,et icon_eek.gif .

Miks ma arvan,et Far Cry 2 jääb Crysisele graafika poolest alla?.No esiteks...mis graafikasse puutub siis jäävad pmst kõik mängud veel vähemalt aasta Crysisele alla icon_razz.gif .Crysis hõlmab praktiliselt igat visuaalset effekti mida uued mängudki:motion blur,hdr,dof jne.

Samas FC2 Gameplay tundub sarnanevalt Stalkerile.Ja Stalker oli(ja on)üks kõige rohkem buge täis mänge mida ma eales proovinud icon_neutral.gif .Samas see,et tegevus toimub Aafrika savannides on vägagi värskendav.Ma olen mänginud mänge mille tegevus toimub Venemaal,Rumeenias;USAs,Hiinas,Mikroneesias,Saksamaal,Inglismaal,Itaalias ja isegi Marsil icon_razz.gif .Aga Aafrika?.Njaa...see on esimene kord icon_razz1.gif .

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 14.01.2008 00:51:51 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:


Miks ma arvan,et Far Cry 2 jääb Crysisele graafika poolest alla?.No esiteks...mis graafikasse puutub siis jäävad pmst kõik mängud veel vähemalt aasta Crysisele alla icon_razz.gif .Crysis hõlmab praktiliselt igat visuaalset effekti mida uued mängudki:motion blur,hdr,dof jne.



Need kõik asjad olid ka näiteks Stalkeris olemas, samuti CoD4-s.
Tekstuurid, valgustus ja asjad olid jah Crysises paremad, aga see ei tähenda, et FC2 seda üle ei trumpaks.
Lisaks on FC2-s dünaamiliselt muutuv ilm, tugeva tuulega puud kõiguvad ning tuul võib isegi puudelt oksi maha kiskuda.
Lisaks sellele on absoluutselt iga detail lõhutav, murusse jäävad jäljed, kui seal käid või autoga sõidad ning vaenlased võivad tänu sellele aru saada, et siin on keegi käinud.

Juba kasvõi ainuüksi selle pärast on mäng graafiliselt tohutult parem ning lõppprodukti me ju veel ei tea. Graafikat parandatakse arenduse käigus pidevalt.


Ja FC2 gameplay ei sarnane Stalkeri omale.
Stalker on lineaarne mäng, kus teed queste pmst. sellel järjekorras nagu ette nähtud. FC2-s võid queste teha siis, kui tahad ning nad ei aegu. Umbes samamoodi nagu Oblivionis.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 02:33:28 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
tomorrow kirjutas:


Miks ma arvan,et Far Cry 2 jääb Crysisele graafika poolest alla?.No esiteks...mis graafikasse puutub siis jäävad pmst kõik mängud veel vähemalt aasta Crysisele alla icon_razz.gif .Crysis hõlmab praktiliselt igat visuaalset effekti mida uued mängudki:motion blur,hdr,dof jne.



Need kõik asjad olid ka näiteks Stalkeris olemas, samuti CoD4-s.
Tekstuurid, valgustus ja asjad olid jah Crysises paremad, aga see ei tähenda, et FC2 seda üle ei trumpaks.
Lisaks on FC2-s dünaamiliselt muutuv ilm, tugeva tuulega puud kõiguvad ning tuul võib isegi puudelt oksi maha kiskuda.
Lisaks sellele on absoluutselt iga detail lõhutav, murusse jäävad jäljed, kui seal käid või autoga sõidad ning vaenlased võivad tänu sellele aru saada, et siin on keegi käinud.

Juba kasvõi ainuüksi selle pärast on mäng graafiliselt tohutult parem ning lõppprodukti me ju veel ei tea. Graafikat parandatakse arenduse käigus pidevalt.


Ja FC2 gameplay ei sarnane Stalkeri omale.
Stalker on lineaarne mäng, kus teed queste pmst. sellel järjekorras nagu ette nähtud. FC2-s võid queste teha siis, kui tahad ning nad ei aegu. Umbes samamoodi nagu Oblivionis.


Peaasi et buge vähem oleks, kui crysises. Need tulevad väga hästi välja kui Sandboxiga möllata. Kohati käitub nö def SB2 füüsika väga veidralt ja ebareaalselt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2008 02:55:51 vasta tsitaadiga

Mis annab aluse arvata, et FC2-l on kehvem graafika kui Crysisel? Sama developer,samad olemasolevad tehnoloogiad,sama mäng põhimõtteliselt.
Far Cry ja Crysis on minu silmis suht sarnased mängud. Muidugi on viimasel parem graafika, füüsika ja mõningad huvitavamad elemendid, kuid siiski suht sama vitsaga löödud. Sama tundub kehtivat käesoleva üllitise ja Crysise puhul.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 46, 47, 48  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.