|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.08.2007 15:56:09
|
|
|
Tundub et olenemata grupist kes seda mängu nüüd ka ei tee siis graafika suhtes mingeid järeleandmisi ei toimu
Väga kenad tükid
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
22.08.2007 16:31:15
|
|
|
Väga kenad pildid jah. 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
23.08.2007 09:20:03
|
|
|
link :: Pildid
Veel tibake..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
27.08.2007 10:52:47
|
|
|
Ise endal väga hea mulje jäänud piltidest.Kahju aint et mõnel pildil pole siin selle vennal käes 2 raudset või vinti
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixa
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
27.08.2007 10:57:54
|
|
|
plahvatused võiksid rohkem tõelisemad olla.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flyblow
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2007
|
01.09.2007 12:31:51
|
|
|
Olen näinud intervjuud ühe mängu tegijaga. Ja peaks ütlema et minuarust on ikka parem kui esimene osa. Saab asju maha põletada, Näiteks võib heinamaa põlema panna, puid õhku lasta. Samuti ei saa ennast iga mõttetu puu kasti taga peita kuna sealt läheb kuul läbi. Samuti saab mängu algul valida mingi 10 inimese seast kellena seda mängu mängida. Ja sama ajal need karakterid keda ei valitud mängivad ise ka mängus. Saab koos nendega missioone teha ja neid aidata. Mängu alaks pidi olema kuskil 50 ruutkilomeetri suurune ala. Öö ja päev vaheldub kogu aeg. Nagu reaal ajaski.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
07.09.2007 23:09:57
|
|
|
| Flyblow kirjutas: |
Olen näinud intervjuud ühe mängu tegijaga. Ja peaks ütlema et minuarust on ikka parem kui esimene osa. Saab asju maha põletada, Näiteks võib heinamaa põlema panna, puid õhku lasta. Samuti ei saa ennast iga mõttetu puu kasti taga peita kuna sealt läheb kuul läbi. Samuti saab mängu algul valida mingi 10 inimese seast kellena seda mängu mängida. Ja sama ajal need karakterid keda ei valitud mängivad ise ka mängus. Saab koos nendega missioone teha ja neid aidata. Mängu alaks pidi olema kuskil 50 ruutkilomeetri suurune ala. Öö ja päev vaheldub kogu aeg. Nagu reaal ajaski.  |
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/103158.html?playlist=featured
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
07.09.2007 23:25:48
|
|
|
kle see tuleb isegi crysisest parem ju noh mulle meeldib see vabavormilisus et saad teha mis ise tahad. Eriti hea idee oli seal videos et kui on vaja kuskil midagi õhku lasta võid teha seda öösel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
07.09.2007 23:31:55
|
|
|
Kuidas need reklaamid seal esinevad? Kas nüüd on keset dunglit suured plakatid inteli logodega nagu bf2142's?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
07.09.2007 23:44:00
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Kuidas need reklaamid seal esinevad? Kas nüüd on keset dunglit suured plakatid inteli logodega nagu bf2142's? |
Loading screenidel pidi reklaamid olema, väidetavalt..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.09.2007 13:16:35
|
|
|
Väga kena video,meenutab veits crysist aga jah tuleb üks minule meeldiv mäng ma vaatan. 8)
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.09.2007 17:23:59
|
|
|
Wow see krt võib tõesti isegi asjalikum kui see crysis tulla
Imelik miks suht vähe juttu sellest krt seda crysist on kõik kohad täis
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
10.09.2007 17:42:53
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
krt seda crysist on kõik kohad täis  |
Aga ongi ju, põhjusega.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik71284
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
25.09.2007 21:06:19
|
|
|
Eeldan et mängu on ikka programmeeritud et ta hakkab kohe RPG laadima mitte ei jää niisama passima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
25.09.2007 21:13:09
|
|
|
| Ise olen ka täiesti vaimustuses mängust atm. Loodame et tuleb järjekordne hea fps. Neid vähe viimasel ajal
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
25.09.2007 21:45:12
|
|
|
Mootorina kasutab siis ilmselgelt CryEngine2-te, sedasama mida Crysis
Piltide kvaliteedi järgi võiks küll nii arvata. Crytek on ju Crysisega ka lähedalt seotud, mingil hetkel astus protsessi EA lihstalt
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
25.09.2007 21:54:01
|
|
|
KrikU, Crytek pole ju Far Cry 2-ga seotud enam? Või on?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
25.09.2007 22:52:58
|
|
|
| Ei ole seotud. Kasutavad teist mootorit ka
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
25.09.2007 23:25:56
|
|
|
Usun,et tulemas on kõvasti parem asi kui see crysis on
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
02.10.2007 14:05:37
|
|
|
| väga hea tundub - graafiliselt ilus ja ei mingeid mutante ja tulnukaid ning medpacke...i like.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
02.10.2007 15:49:26
|
|
|
äge jah...aga pole mõtet vist võrrelda crysisega...ega need samal ajal ei ilmu ju.
viriseks ehk äkki liiga taibuka AI üle...muarust oli eelmises osas ka sama teema, et ai absoluutselt ei kahtlend ka..kohe kui käe välja pistsid said 1km tagant tuld.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
10.12.2007 21:35:05
|
|
|
Demo oli siiski veel alpha staadiumis ka
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.12.2007 21:58:20
|
|
|
No seda enam, asi võib veel rohkem optimiseeritumaks muutuda.
Muideks kogu kaardi pindala peaks seal olema u. 50 ruutkilomeetrit. Oblivioni Cyrodiil on 42 ruutkilomeetrit. Päris massiivne tuleb
Loodetavasti tuleb sama pikk mäng kah kui Oblivion.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
10.12.2007 22:13:14
|
|
|
Mõtlesin ka nagu ,et Crysis on Far Gry 2
Vähemalt hea uudis
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
10.12.2007 23:49:21
|
|
|
Far cry1 ei istunud mulle üldse ja tühja sellest cryisisest. Tundub et see teine osa ületab kõik ootused
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
11.12.2007 00:10:02
|
|
|
| Üleliia suuri ootusi ka jällegi ei tasu tekitada.Sest kui nii teha siis võib olla just pettumus.Nii et võtke asja rahulikult.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.12.2007 00:45:28
|
|
|
| Aah kirjutas: |
Far cry1 ei istunud mulle üldse ja tühja sellest cryisisest. Tundub et see teine osa ületab kõik ootused  |
Mille põhjal on sul alust arvata, et teine osa ületab kõik lootused? Kahe-kolme videoklipikese põhjal?
Teiseks muidugi ei tee Far Cry 2-te enam Crytek, mis peaks juba iseenesestki paljuütlev olema. Mina sealt küll midagi erilist ei ootaks.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.01.2008 11:28:53
|
|
|
Yay.... saate jälle saasta mängida, nagu teil kombeks
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.01.2008 11:39:09
|
|
|
| Võimas. Annab Konsoolid vs PC teemale ainult hoogu juurde, kui erinevaid platvorme hakatakse omavahel võrdlema. Ütlen juba ette, et võimsuse poolest on PS3 ja X360 videokiibid veebruariks-märtsiks juba 3 põlvkonda PC-st maas, ehk siis umbes 6x aeglasemad.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
portman
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
04.01.2008 14:54:31
|
|
|
| tsitaat: |
| Ses mõttes, et nüüd tuleb konsoolidele ja on ju kombeks, kui tegu multiplatformeriga öelda, et tegu on konsooli saastaga. |
üldistamine on muidugi kurjast,aga nagu praktika ja ajalugu näitab,siis enamjaolt = ubisoft + multiplatvorm pc omanikele järjekordset optimeerimata sita graafika ja perfiga bugist käkki,eks näis mis sellest välja tuleb.
_________________ ..................  |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
04.01.2008 15:13:50
|
|
|
Ubisoft on hea developer ning algselt tehakse mäng üldse PC peale, kunagi hiljem porditakse ka vist konsoolidele.
Ei usu, et bugine ja optimiseerimata tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2008 16:44:59
|
|
|
Peamine et nad olemasoleva rauaga ka arvestavad
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.01.2008 16:46:15
|
|
|
| kas FC2 mitte edasi ei lükatud...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.01.2008 17:02:48
|
|
|
Pärus julmad efektid on selle tuulega kuidas suits jne lähevad kaasa nagu olema peaks reaalselt
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.01.2008 18:27:32
|
|
|
| tsitaat: |
Graafika muidugi Crysise tasemele ei küüni aga keskkond ja füüsika on väga kenad
|
Kui see oli mingi August 07 techdemo sis antud pildi järgi omatakse Crysis 7 tükiks.
Vaata kuidas jooksis selle asja koht
Aga noh tomorrow, ja Crysis on iseasi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
13.01.2008 18:39:07
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Oblivion bugide ja leegiheitjaga?.Suht kena jah 8) .Graafika muidugi Crysise tasemele ei küüni aga keskkond ja füüsika on väga kenad  |
Ma tean et sulle Crysis Ropult meeldib(too on hea mäng tõesti), aga Far Cry 2 tuleb füüsikaliselt ja graafiliselt kõvasti etem, kui just mingeid Cutback-e ei tehta.
Animatsioonid on reaalsemad ja neid on tunduvalt rohkem. See kulupõleng näeb uskumatult hea välja, tegelt kõik mis seal näidati näeb uskumatult hea välja 8) , ei arvanud et niipea midagi graafiliselt crysisele võrdväärselt tuleb.
Loodame et stoory ja AI on kah võrdväärne graafilisele osale.
Ja kui sa ütled et ma teen neid järledusi liialt ennatlikult mõne video, pildi ja artikli alusel, siis Crysisega(ja paljude teise mängudega) käisid asjad samamoodi.(muid asju meil aluseks võtta ei ole, veel) Loomulikult enne 100% ei tea kas Far Cry 2 on neid kiidusõnu väärt, kui ta välja tuleb.
Kokkuvõttes on ju ainult hea et tehakse aina täiuslikumaid, paremaid,reaalsemaid jne mänge
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
13.01.2008 21:57:51
|
|
|
Gamespot väidab, et Ameerikas tuleb PC-le 25. märtsil Loodetavasti tuleb parem kui Crysis
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
13.01.2008 23:16:03
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Aah kirjutas: |
Far cry1 ei istunud mulle üldse ja tühja sellest cryisisest. Tundub et see teine osa ületab kõik ootused  |
Mille põhjal on sul alust arvata, et teine osa ületab kõik lootused? Kahe-kolme videoklipikese põhjal? |
Killerwave kirjutas:
| tsitaat: |
| Kui sa ütled et ma teen neid järledusi liialt ennatlikult mõne video, pildi ja artikli alusel, siis Crysisega(ja paljude teise mängudega) käisid asjad samamoodi.(muid asju meil aluseks võtta ei ole, veel) Loomulikult enne 100% ei tea kas Far Cry 2 on neid kiidusõnu väärt, kui ta välja tuleb. |
Ei teagi ühtegi tuttavat kellele meeldiks crysis va 1 kes hindab mängu ainult pildi järgi.Sama jama oli ka kunagi Far Cryga.Eks aeg näitab mida see Far Cry 2 endaga kaasa toob.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.01.2008 23:51:13
|
|
|
| Aah kirjutas: |
| Ei teagi ühtegi tuttavat kellele meeldiks crysis va 1 kes hindab mängu ainult pildi järgi.Sama jama oli ka kunagi Far Cryga.Eks aeg näitab mida see Far Cry 2 endaga kaasa toob. |
IMO Far Cry oli ikka hinnatud enama kui pildi poolest .Crysis paraku mitte kuna inimesed ei näe lihtsalt fotorealismist läbi .Tegelt kui küsida kumma mängu stoori või graafika mulle rohkem meeldib siis ma arvan,et kui Crysise graafika ja Far Cry stoori kokku panna saaks sellise püssi,et .
Miks ma arvan,et Far Cry 2 jääb Crysisele graafika poolest alla?.No esiteks...mis graafikasse puutub siis jäävad pmst kõik mängud veel vähemalt aasta Crysisele alla .Crysis hõlmab praktiliselt igat visuaalset effekti mida uued mängudki:motion blur,hdr,dof jne.
Samas FC2 Gameplay tundub sarnanevalt Stalkerile.Ja Stalker oli(ja on)üks kõige rohkem buge täis mänge mida ma eales proovinud .Samas see,et tegevus toimub Aafrika savannides on vägagi värskendav.Ma olen mänginud mänge mille tegevus toimub Venemaal,Rumeenias;USAs,Hiinas,Mikroneesias,Saksamaal,Inglismaal,Itaalias ja isegi Marsil .Aga Aafrika?.Njaa...see on esimene kord .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
14.01.2008 00:51:51
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Miks ma arvan,et Far Cry 2 jääb Crysisele graafika poolest alla?.No esiteks...mis graafikasse puutub siis jäävad pmst kõik mängud veel vähemalt aasta Crysisele alla .Crysis hõlmab praktiliselt igat visuaalset effekti mida uued mängudki:motion blur,hdr,dof jne.
|
Need kõik asjad olid ka näiteks Stalkeris olemas, samuti CoD4-s.
Tekstuurid, valgustus ja asjad olid jah Crysises paremad, aga see ei tähenda, et FC2 seda üle ei trumpaks.
Lisaks on FC2-s dünaamiliselt muutuv ilm, tugeva tuulega puud kõiguvad ning tuul võib isegi puudelt oksi maha kiskuda.
Lisaks sellele on absoluutselt iga detail lõhutav, murusse jäävad jäljed, kui seal käid või autoga sõidad ning vaenlased võivad tänu sellele aru saada, et siin on keegi käinud.
Juba kasvõi ainuüksi selle pärast on mäng graafiliselt tohutult parem ning lõppprodukti me ju veel ei tea. Graafikat parandatakse arenduse käigus pidevalt.
Ja FC2 gameplay ei sarnane Stalkeri omale.
Stalker on lineaarne mäng, kus teed queste pmst. sellel järjekorras nagu ette nähtud. FC2-s võid queste teha siis, kui tahad ning nad ei aegu. Umbes samamoodi nagu Oblivionis.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
14.01.2008 02:33:28
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Miks ma arvan,et Far Cry 2 jääb Crysisele graafika poolest alla?.No esiteks...mis graafikasse puutub siis jäävad pmst kõik mängud veel vähemalt aasta Crysisele alla .Crysis hõlmab praktiliselt igat visuaalset effekti mida uued mängudki:motion blur,hdr,dof jne.
|
Need kõik asjad olid ka näiteks Stalkeris olemas, samuti CoD4-s.
Tekstuurid, valgustus ja asjad olid jah Crysises paremad, aga see ei tähenda, et FC2 seda üle ei trumpaks.
Lisaks on FC2-s dünaamiliselt muutuv ilm, tugeva tuulega puud kõiguvad ning tuul võib isegi puudelt oksi maha kiskuda.
Lisaks sellele on absoluutselt iga detail lõhutav, murusse jäävad jäljed, kui seal käid või autoga sõidad ning vaenlased võivad tänu sellele aru saada, et siin on keegi käinud.
Juba kasvõi ainuüksi selle pärast on mäng graafiliselt tohutult parem ning lõppprodukti me ju veel ei tea. Graafikat parandatakse arenduse käigus pidevalt.
Ja FC2 gameplay ei sarnane Stalkeri omale.
Stalker on lineaarne mäng, kus teed queste pmst. sellel järjekorras nagu ette nähtud. FC2-s võid queste teha siis, kui tahad ning nad ei aegu. Umbes samamoodi nagu Oblivionis. |
Peaasi et buge vähem oleks, kui crysises. Need tulevad väga hästi välja kui Sandboxiga möllata. Kohati käitub nö def SB2 füüsika väga veidralt ja ebareaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
14.01.2008 02:55:51
|
|
|
Mis annab aluse arvata, et FC2-l on kehvem graafika kui Crysisel? Sama developer,samad olemasolevad tehnoloogiad,sama mäng põhimõtteliselt.
Far Cry ja Crysis on minu silmis suht sarnased mängud. Muidugi on viimasel parem graafika, füüsika ja mõningad huvitavamad elemendid, kuid siiski suht sama vitsaga löödud. Sama tundub kehtivat käesoleva üllitise ja Crysise puhul.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|