|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
02.01.2008 15:21:27
Jõusaal |
|
|
Nonii. Tavaliselt teen iga suvi jõusaalist puhkust, kuna siis on seal pea võimatu palavuse tõttu midagi teha ning kondekas ei jahuta mitte üldse ja siis lähen tavaliselt sügiseti tagasi.
Paraku on see aasta on mu "puhkus" veninud siiamaani lihtsalt ei viitsinud tagasi minna laiskuse tõttu.
Hirmus on ka ennast juba peeglist vaadata. Kevadel olin ma hullult lihaseline ja kõhulihased moodustasid pesuresti või 6-packi, siis nüüd on selle asemel natuke pungil kõht Kuigi lihaseid on ikka tunda, kui pingutan ja katsun, aga rasvakiht on peale tulnud.
Tegin ka endale uusaastalubaduse, et alates selle aasta jaanuarist hakkan uuesti jõusaalis käima.
Igatahes millest ma rääkida tahtsin:
Iga kord, kui jõusaali olen läinud, olen alustanud trenniga "kuivalt", s.t. ilma soojendust tegemata, ehk siis kohe kangid pihku ja ajama.
Tahaks teada, kas see on üldse tervislik? Ning kas soendusena võib teha ka mingit suvalist tõstmisharjutust, ainult kõige kergema raskusega ja mingi 30-40 korda?
Lihtsalt ei ole mul tahtmist joosta selle ratta peal.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
02.01.2008 15:40:44
|
|
|
pole vaja ju peegli ees eputada ja veiderdada
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
02.01.2008 15:47:22
|
|
|
tegele parem kergejõustiku või vms spordiga a la jalgrattasõit, ujumine, jooksmine.
kui sa kaalu pärast muretsed, siis kontrolli parem oma toidulauda.
jõusaal pole väga sada protsenti hea lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 15:52:40
|
|
|
| Piip kirjutas: |
| tegele parem kergejõustikuga. kui sa kaalu pärast muretsed, siis kontrolli oma toidulauda. jõusaal pole väga sada protsenti hea lahendus. |
mulle ei meeldi jõusaal sellepärast et ei viitsi mõttetult tõmmelda nende kaigaste ja mattidega, vaid tahaks kohe asja kallale asuda ja ka kiiresti tulemusi näha. ja minu "moto" jõusaali kohta on, et tähtis pole mitte jõud, ega vastupidavus ega muu bullshit, vaid välimus 8)
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
02.01.2008 15:53:42
|
|
|
lu1de, steroidid
või plastiline opp
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2008 15:56:25
|
|
|
xtriz, enne võiksid ikka aeroobset soojendust teha.
Sõudeergomeetril või jooksulindil või jalgrattal.
Ma kasutan sõudeergomeetrit. Mingi 1500meetrit ja 5 minutit on igati ok.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 16:00:40
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
lu1de, steroidid
või plastiline opp  |
steroidid on jamad, need keeravad tervise tulevikus jäädavalt persse.
plastiline opp on ka kahtlane, need silikoonipadjad võivad ära vajuda, ja neid peab kindlasti vahetama ka jne. ja jõusaal on odavam ja võid kindel olla et kõik lihased asuvad õiges kohas sinu keha järgi, mitte nii nagu need sinna sisse opereeriti
| XR kirjutas: |
xtriz, enne võiksid ikka aeroobset soojendust teha.
Sõudeergomeetril või jooksulindil või jalgrattal.
Ma kasutan sõudeergomeetrit. Mingi 1500meetrit ja 5 minutit on igati ok. |
mulle meeldib joosta rohkem. mu sugulane, kes seda rohkem kasutas ütles, et see sõudevärk väsitab hullult ära.
ma ei viitsinud eriti selle sõude asjaga viimane kord jamada, aga mind väsitas kõige rohkem ära see Orbitreki sarnane asi (muidugi mingi teise firma oma, suurem, ja jõusaali variant)
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
02.01.2008 16:06:34
|
|
|
Kaalu pärast ma ei muretse üldse. Kaalun ~74-75, olen u. 180 cm pikk.
Kui jõusaalis hakkan uuesti käima, tahaks isegi kaalus juurde võtta, siis saab veel suuremaid lihaseid.
Ning peegli ees ma ei eputa (tegelt varem ikka eputasin), aga iga kord, kui dui alla lähen, näen ma ennast peeglist ja siis tekib silme ette pilt, milline ma enne olin ja milline praegu ning suured lihased annavad mulle ka enesekindlust juurde ja parema olemise.
viimati muutis xtriz 02.01.2008 16:18:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.01.2008 16:13:20
|
|
|
| soojendust soovitaks ikka teha, muidu võid oma liigesed ja jumal teab mida veel haigeks teha. peale soojendust mõned tähtsamad venitusharjutused ka.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 16:15:01
|
|
|
aise, kuidas soojendust tehakse?
jooksmine?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
02.01.2008 16:17:54
|
|
|
| soojendust küll, aga ma mõtlesin just seda, et kas soojendust võib teha ka nii, et mitte jooksuratta peal, vaid mõne trenazööri peal, kus näiteks kangi tirid, aga kõige kergema raskusega ja u. 40 korda jutti.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.01.2008 16:18:35
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
aise, kuidas soojendust tehakse?
jooksmine? |
| XR kirjutas: |
xtriz, enne võiksid ikka aeroobset soojendust teha.
Sõudeergomeetril või jooksulindil või jalgrattal. |
jooksmisest piisab, 10-15min ühtlasel tempol, lolliks pole mõtet joosta kuna siis ei jõua trenni teha...
| xtriz kirjutas: |
| soojendust küll, aga ma mõtlesin just seda, et kas soojendust võib teha ka nii, et mitte jooksuratta peal, vaid mõne trenazööri peal, kus näiteks kangi tirid, aga kõige kergema raskusega ja u. 40 korda jutti. |
EI ja veelkord EI, nii ei tehta.
viimati muutis aise 02.01.2008 16:19:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
02.01.2008 16:19:26
|
|
|
| soojendust? Hundiks muutumist või?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 16:19:49
|
|
|
| aise kirjutas: |
| jooksmisest piisab, 10-15min ühtlasel tempol, lolliks pole mõtet joosta kuna siis ei jõua trenni teha... |
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
02.01.2008 16:25:25
|
|
|
| Jõusaalis käies peaks kindlasti vähemalt 2x nädalas tegema aeroobset juurde. Ükskõik kui palju sa seal kangi sikutad - südamele ja kopsudele tuleb ka koormust anda ja see 5 min lindil või trenaööril on selles mõttes ebapiisav.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
02.01.2008 16:25:36
|
|
|
| aise kirjutas: |
EI ja veelkord EI, nii ei tehta. |
Ok, selge, hakkan siis alguses jooksma
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 16:31:45
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| Jõusaalis käies peaks kindlasti vähemalt 2x nädalas tegema aeroobset juurde. Ükskõik kui palju sa seal kangi sikutad - südamele ja kopsudele tuleb ka koormust anda ja see 5 min lindil või trenaööril on selles mõttes ebapiisav. |
kas "aeroobne" on õues jooksmine?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
02.01.2008 16:33:58
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| Draax kirjutas: |
| Jõusaalis käies peaks kindlasti vähemalt 2x nädalas tegema aeroobset juurde. Ükskõik kui palju sa seal kangi sikutad - südamele ja kopsudele tuleb ka koormust anda ja see 5 min lindil või trenaööril on selles mõttes ebapiisav. |
kas "aeroobne" on õues jooksmine?  |
Aeroobne = kõik mis pulssi parasjagu tõstab. Idee poolest võib ka lindil tund aega joosta, aga jõle nüri on. Talvel võiks suusatada, aga lumega on meil nagu on
Muidu mina eelistaks korvpalli mängida kui võimalus on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
02.01.2008 16:56:02
|
|
|
Küsimus laiale ringile: kuidas kaalus juurde võtta ja musklit kasvatada? 8) (vastust ilmselt: kontrollitud ülesöömine. puhast pekki pole vaja süüa.) Mitu korda nädalas aga jõusaalis käia ja milliseid harjutusi mis kordustega teha?
Kaalus juurdevõtmiseks pean ma tõsiselt pingutama. Alakehas on arvuti ees istumisest pekikord, muidu suht kõhn. Eesmärgiks oleks +5kg puhasmassi juurde võtta (siis oleks kaalu ~74 ja pikkust ikka ~181,11) ja ülakehasse natuke musklit juurde kasvatada sellega. Reitelt jälle tahaks peki ää põletada.
Ning kuidas sellisele eesmärgile orienteeritud treeningut aeroobsega tasakaalustada, kui üldse. Eluaeg olen pigem aeroobset teind, aga see põletab kaloreid jms, ning ei aita massi kogumisele kuidagi kaasa. Samas veresoonkonnale ja muudele konnadele on siuke treening väga hea.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
02.01.2008 17:05:35
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
Küsimus laiale ringile: kuidas kaalus juurde võtta ja musklit kasvatada? 8) (vastust ilmselt: kontrollitud ülesöömine. puhast pekki pole vaja süüa.) Mitu korda nädalas aga jõusaalis käia ja milliseid harjutusi mis kordustega teha?
Kaalus juurdevõtmiseks pean ma tõsiselt pingutama. Alakehas on arvuti ees istumisest pekikord, muidu suht kõhn. Eesmärgiks oleks +5kg puhasmassi juurde võtta (siis oleks kaalu ~74 ja pikkust ikka ~181,11) ja ülakehasse natuke musklit juurde kasvatada sellega. Reitelt jälle tahaks peki ää põletada.
Ning kuidas sellisele eesmärgile orienteeritud treeningut aeroobsega tasakaalustada, kui üldse. Eluaeg olen pigem aeroobset teind, aga see põletab kaloreid jms, ning ei aita massi kogumisele kuidagi kaasa. Samas veresoonkonnale ja muudele konnadele on siuke treening väga hea.  |
Ma ei tea, ma kaalusin varem u. 60 kilo ja olin paras kõrs ning ükskõik kui palju ma jõusaalis ei pingutanud, siis lihaseid eriti juurde ei tulnud, sest ei olnud, mille arvelt.
Mingi 9 kuud tagasi võtsin u. 13 kilo nädala või paariga juurde ning puhtast ülesöömisest. Sõin hullult valgurikast toitu (kodujuustu, jogurtit, liha jne.) ning kaalu lisandus nagu nalja, sai ka suuremaid lihaseid siis
Jõusaalis sai käidud 3 korda nädalas. Esimene päev treenisin põhiliselt ühte lihasgruppi, teine teist jne.
Ning olen kuulnud, kui võtad massi juurde, ei peaks üldse aeroobset tegema.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.01.2008 17:08:17
|
|
|
| MelesMeles, kas seal kus trenni teed mingit treenerit ei ole kes kava saaks sulle teha? see oleks kõige mõistlikum, teevad sulle koormustesti ja treeningkava. üldiselt kui tahad juurde võtta siis pead sööma rohkem kaloreid kui maha treenid aga kuna sul pekikest ka siis tuleks hakata aeroobsest pihta aga eks treenerid teavad paremini. omapäi ei ole alati kõige parem.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
02.01.2008 17:09:06
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| Küsimus laiale ringile: kuidas kaalus juurde võtta ja musklit kasvatada? 8) (vastust ilmselt: kontrollitud ülesöömine. puhast pekki pole vaja süüa.) Mitu korda nädalas aga jõusaalis käia ja milliseid harjutusi mis kordustega teha? |
Inimkatsed on näidanud, et sõjaväes võtsin 2 kuuga 10 kilo juurde. Olen ka selline pigem pikk ja sale - jõusaalis käimine annab jõudu juurde, aga massis on muutust ehk 2-4kg maksimaalselt.
Sõjaväest tulenev kaalutõstmise valem on süüa palju, regulaarselt (kellaajad!) ja tervislikult. Seda spordi ja vaba õhuga kombineerides peaks soovitud tulemuse saama kõige lihtsamalt.
Samas reaalne elu on selline, et endagi näitel võin öelda - pole aega,viitsimist ega mahti korralikult süüa. Tohutult kasulik oleks kui suudaks kinni pidada sellest, et õhtusöök on iga päev samal ajal ja süüa tervislikult. Ikka kukub välja kas millegi näkitsemise moodi või poolfabrikaadid või jõuan koju alles 21-22 ajal või jääb päeval lõuna vahele. Selline ebaühtlane ja lünklik värk nagu ilmselt paljudel teistel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.01.2008 17:09:28
|
|
|
Jõusaali peaks minema küll. Kaalu probleemi ei ole (186cm, 80kg), aga lihtsalt jõud hakkab kaduma
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 17:12:55
|
|
|
et kaalu juurde saada, peab vist valgupulbrit kasutama
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.01.2008 17:22:26
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
et kaalu juurde saada, peab vist valgupulbrit kasutama  |
kas näiteks kohupiimas või kodujuustus ei ole valke? ei pea alati pulbrit sööma, kuna paljudes toitainetes on valke, tuleb teada mida sööd, kui palju sööd ja mida sa sealt saad. lisaks valkudele on vaja ka süsivesikuid, et valgud imenduksid paremini jne. paras teadus on aga kui selgeks endale teed siis polegi nii keeruline.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 17:50:11
|
|
|
ok, a keegi ütles et valgupulber täidab pooleks päevaks kõhtu ka vms ja see on minu jaoks ideaalne. ja lihtsam ka kui piimatooteid süüa
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
02.01.2008 17:56:06
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
ok, a keegi ütles et valgupulber täidab pooleks päevaks kõhtu ka vms ja see on minu jaoks ideaalne. ja lihtsam ka kui piimatooteid süüa  |
vaata, et omale valgukõhtu ei kasvata siis...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 18:00:40
|
|
|
ok
a ma olen kuulnud ka et kui kasutada valgupulbrit ja kunagi treenimine pooleli jätta, et siis pidi kõik see mingi värk rasvaks muutuma...
on see õige?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.01.2008 18:13:51
Re: Jõusaal |
|
|
| xtriz kirjutas: |
Iga kord, kui jõusaali olen läinud, olen alustanud trenniga "kuivalt", s.t. ilma soojendust tegemata, ehk siis kohe kangid pihku ja ajama.
Tahaks teada, kas see on üldse tervislik? Ning kas soendusena võib teha ka mingit suvalist tõstmisharjutust, ainult kõige kergema raskusega ja mingi 30-40 korda?
Lihtsalt ei ole mul tahtmist joosta selle ratta peal. |
Kõigepealt võiks ikka rahulikult võimelda lihased lahti ja venitada. Siis 10-15 mintsa jooksu või ratast. Seda siis pulsi kiiremaks saamiseks, et üldtreeningu käigus veri paremini jõuaks lihaseid hapnikuga varustada. Loomulikult võid soojenduseks kasutada mingeid väikesi raskusi a'la käteringe tehes 5kg hantlid näpus või torsot tehes miski 20'ne kang õlgadel. Lihtsalt üle võimelda pole mõtet, siis juba võiks jõusaali asemel aeroobikat teha.
PS:Ei täida see valgupulber midagi pooleks päevaks kõhtu. Kui täidab siis vähe saab pumbatud. Valgupulber on lihtsalt kiire, mugav ja efektiivne viis omistada valku nö. puhtalt. Pmst saab ka mitmest burxist igasugu vajalikku kraami kätte aga samas saab veel rohkem mittevajalikku.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
02.01.2008 20:19:21
|
|
|
aise, treeneri poole ma tõepoolest veel pöördunud ei ole. Aga võrdlusena oleks huvitav teada, kas ja kuidas keegi on samalaadse probleemi lahendanud. Tekib ka küsimus, et mille järgi treenerit valida, kelle poole esialgu pöörduda. Eksperte on ju igasuguseid.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
02.01.2008 21:05:34
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
ok
a ma olen kuulnud ka et kui kasutada valgupulbrit ja kunagi treenimine pooleli jätta, et siis pidi kõik see mingi värk rasvaks muutuma...
on see õige? |
Kes seda veel ütles? Olen kuulnud et kui kreatiini kuuridena tarbida siis kuuri ajal tuleb täiega jõudu ja lihasmassi, aga pärast kuuri jääd nõrgemaks ja lihased muutuvad ka vähesel määral väiksemaks. Rasvaks vaevalt midagi muutub. Toidulisandeid on mõtet kasutada ainult siis kui on umbes paariaastane treeningkogemus ja lihased on piisavalt välja arenenud ning areng nö seisma jäänud, jõudu enam ei tule- sel juhul on mõtet valku e. proteiini, süsivesikuid ja kreatiini hakata võtma. Ja toidulisandid ei asenda toidukorda- nees on ju lisandid, põhiasjad pead toidust saama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
02.01.2008 21:16:14
|
|
|
ok
| tsitaat: |
| Kes seda veel ütles? |
üks mingi oss vist kunagi...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
02.01.2008 22:06:52
|
|
|
| Coralis käib keegi tegemas?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
03.01.2008 11:52:51
|
|
|
| siin enamus lauseid on "olen kuulnud" ja "ma arvan" ja "keegi ütles". Tuletan meelde et tegemist on teie enda tervisega ja kui on ikka tõsine huvi enda vormiga tegeleda, siis soovitan mõnda fitness.ee spetsialisti. nemad ei "arva" vaid teavad. Ma ei tee sinna reklaami vaid lihtsalt tunnen muret, et kui "üle tra" võib mõni inimene asjasse suhtuda.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
04.01.2008 11:24:18
|
|
|
Ma käin kooli jõusaalis ja seal on sellesmõttes hea, et enne jõusaali lähen korraks suurde saali ja tambin jalgpalli/viskan korvi...saab soojaks küll ja on veidi põnevam, kui lihtsalt jooksmine. Lisaks neile veel mõned soojendus/venitusharjutused ja ongi korras.
MelesMeles, kui massi tahad juurde, siis tee jõudu, söö palju liha, joo piima, söö piimatooteid ja ongi naksti mass olemas.
Ei maksa unustada, et iga algus on raske ja kui esimese 2 kuu jooksul põkiks pole muutunud, siis pole mõtet ka pooleli jätta. Korralik lihas tuleb ikka aastatega 8)
Ning üle ei tohi ka treeningutega pingutada...lihas vajab puhkust.
Kui nüüd mõelda, siis ma olen oma lühikese elu jooksul ikka meeletutes kogustes liha söönud... 8)
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
04.01.2008 11:53:26
|
|
|
kas sa oled siis põkk vä ?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
04.01.2008 13:23:34
|
|
|
| Piip kirjutas: |
kas sa oled siis põkk vä ? |
Kusjuures paljude meelest jah ...enda meelest lihtsalt korraliku maapoisi kehaehitusega 8)
Krt enne uusaastat kaalusin 99.6...tänaseks peaks 100 täis olema....tudengielu
Siiani olen teinud rinda, triitsepsit, biitsepsit, õla miskiseid lihaseid(peaks olema deltalihased), trapetsit, kõhtu, selga ja nüüd hiljuti lisandus ka lailihas treeningplaani. Jalgu eriti teha ei tahaks, kuna jalka-aegadest on nagu lihased olemas ja päris pakke ka ei taha...
Kehatüüpide kohta ka veidi lugemist...ehk on mõnele abiks:
http://www.olemees.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=1706&Itemid=48
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yourfriend
HV veteran

liitunud: 10.05.2005
|
05.01.2008 04:17:39
|
|
|
Juhan88, pikk sa oled muidu? Mingeid jõunäitajaid oskad tuua?
Ise tegelen kergejõustikuga(enamus alad), jõusaalis käin ehk 1x nädalas tunnikese kui sedagi aga usun, et potentsiaali oleks kuna sellise vähese käimise peale on jõunäitajad head.
(N: kaalun 74-75kg aga surun 115kg rinnalt.)
Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.01.2008 05:25:09
|
|
|
Juhan88, sa pole põkk.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
05.01.2008 09:20:02
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Juhan88, sa pole põkk.  |
Seda minagi
yourfriend,
Pikkust on 187, kaal nüüd 100...
Rinnalt surumises pole veel mingeid normaalseid tulemusi....kooliajal 11ndas kunagi sai ilma treeninguteta mingi 90 üles aetud ja rohkem polegi proovinud rekordit vms ...
Muideks, Ardo, kuidas sul selle trenniga läheb? Vahepeal plaanisid ju ka.
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
05.01.2008 12:51:09
|
|
|
Järgmine nädal teen jõusaalis käimisega algust. 8)
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
05.01.2008 17:24:39
|
|
|
| Sama siin, esmaspäevast hakkan uuesti käima.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.01.2008 17:31:45
|
|
|
Ma lähen esmaspäeval tööle üle 2 nädala ja uurin kas lepingut pikendatakse, kui pikendatakse, siis hakkan tasuta Kalevi SPA's ujumas ja jõusaalis käima, kui ei, siis vist Viimsis edasi. Uh, vägarasske trip seljataga... massi ikka kogunes veidi vist ka
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
05.01.2008 17:39:53
|
|
|
| Juhan88, ma ei ole viitsinud ühtegi sobivat privaatsemat jõusaali otsida.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.01.2008 15:23:32
|
|
|
| tsitaat: |
Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)
|
see tuleb sellest, et teed palju trenni, siis tahab ka keha rohkem toitaineid
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
06.01.2008 15:43:17
|
|
|
Ardo, müü fototehnika maha ja osta jõusaal endale koju asemele
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
06.01.2008 16:19:13
|
|
|
| HighEnd, selle summa eest ei saa ju midagi + ei taha erajõusaali.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
06.01.2008 16:36:35
|
|
|
keegi Tartus teab normaalset kohta soovitada?
kusagil betoonitehase kandis peaks mingi jõusaal olema minu teada, ja ülikooli spordihoones kah teispool jõge
tekkis kah mingi aeg mõte käia, aga pole nagu siiani õiget viitsimist olnud
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
06.01.2008 20:22:36
|
|
|
| carlking kirjutas: |
Ma lähen esmaspäeval tööle üle 2 nädala ja uurin kas lepingut pikendatakse, kui pikendatakse, siis hakkan tasuta Kalevi SPA's ujumas ja jõusaalis käima, kui ei, siis vist Viimsis edasi. Uh, vägarasske trip seljataga... massi ikka kogunes veidi vist ka  |
Kuidas Viimsis muidu on, väga palju rahvast?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.01.2008 20:26:23
|
|
|
Nädalavahetustel pärastlõunal on max 5 inimest olnud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|