Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 134, 135, 136  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 02.01.2008 15:21:27 Jõusaal vasta tsitaadiga

Nonii. Tavaliselt teen iga suvi jõusaalist puhkust, kuna siis on seal pea võimatu palavuse tõttu midagi teha ning kondekas ei jahuta mitte üldse ja siis lähen tavaliselt sügiseti tagasi.
Paraku on see aasta on mu "puhkus" veninud siiamaani icon_redface.gif lihtsalt ei viitsinud tagasi minna laiskuse tõttu.
Hirmus on ka ennast juba peeglist vaadata. Kevadel olin ma hullult lihaseline ja kõhulihased moodustasid pesuresti või 6-packi, siis nüüd on selle asemel natuke pungil kõht icon_sad.gif Kuigi lihaseid on ikka tunda, kui pingutan ja katsun, aga rasvakiht on peale tulnud.
Tegin ka endale uusaastalubaduse, et alates selle aasta jaanuarist hakkan uuesti jõusaalis käima.

Igatahes millest ma rääkida tahtsin:

Iga kord, kui jõusaali olen läinud, olen alustanud trenniga "kuivalt", s.t. ilma soojendust tegemata, ehk siis kohe kangid pihku ja ajama.
Tahaks teada, kas see on üldse tervislik? Ning kas soendusena võib teha ka mingit suvalist tõstmisharjutust, ainult kõige kergema raskusega ja mingi 30-40 korda?
Lihtsalt ei ole mul tahtmist joosta selle ratta peal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 15:40:44 vasta tsitaadiga

pole vaja ju peegli ees eputada ja veiderdada icon_razz.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 15:47:22 vasta tsitaadiga

tegele parem kergejõustiku või vms spordiga a la jalgrattasõit, ujumine, jooksmine.
kui sa kaalu pärast muretsed, siis kontrolli parem oma toidulauda.
jõusaal pole väga sada protsenti hea lahendus.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 15:52:40 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
tegele parem kergejõustikuga. kui sa kaalu pärast muretsed, siis kontrolli oma toidulauda. jõusaal pole väga sada protsenti hea lahendus.

mulle ei meeldi jõusaal sellepärast et ei viitsi mõttetult tõmmelda nende kaigaste ja mattidega, vaid tahaks kohe asja kallale asuda ja ka kiiresti tulemusi näha. ja minu "moto" jõusaali kohta on, et tähtis pole mitte jõud, ega vastupidavus ega muu bullshit, vaid välimus 8)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 15:53:42 vasta tsitaadiga

lu1de, steroidid thumbs_up.gif

või plastiline opp icon_lol.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2008 15:56:25 vasta tsitaadiga

xtriz, enne võiksid ikka aeroobset soojendust teha.
Sõudeergomeetril või jooksulindil või jalgrattal.

Ma kasutan sõudeergomeetrit. Mingi 1500meetrit ja 5 minutit on igati ok.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:00:40 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
lu1de, steroidid thumbs_up.gif

või plastiline opp icon_lol.gif

steroidid on jamad, need keeravad tervise tulevikus jäädavalt persse.
plastiline opp on ka kahtlane, need silikoonipadjad võivad ära vajuda, ja neid peab kindlasti vahetama ka jne. ja jõusaal on odavam ja võid kindel olla et kõik lihased asuvad õiges kohas sinu keha järgi, mitte nii nagu need sinna sisse opereeriti icon_wink.gif


XR kirjutas:
xtriz, enne võiksid ikka aeroobset soojendust teha.
Sõudeergomeetril või jooksulindil või jalgrattal.

Ma kasutan sõudeergomeetrit. Mingi 1500meetrit ja 5 minutit on igati ok.

mulle meeldib joosta rohkem. mu sugulane, kes seda rohkem kasutas ütles, et see sõudevärk väsitab hullult ära.
ma ei viitsinud eriti selle sõude asjaga viimane kord jamada, aga mind väsitas kõige rohkem ära see Orbitreki sarnane asi (muidugi mingi teise firma oma, suurem, ja jõusaali variant)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 02.01.2008 16:06:34 vasta tsitaadiga

Kaalu pärast ma ei muretse üldse. Kaalun ~74-75, olen u. 180 cm pikk.
Kui jõusaalis hakkan uuesti käima, tahaks isegi kaalus juurde võtta, siis saab veel suuremaid lihaseid.

Ning peegli ees ma ei eputa (tegelt varem ikka eputasin), aga iga kord, kui dušši alla lähen, näen ma ennast peeglist ja siis tekib silme ette pilt, milline ma enne olin ja milline praegu ning suured lihased annavad mulle ka enesekindlust juurde thumbs_up.gif icon_biggrin.gif ja parema olemise.


viimati muutis xtriz 02.01.2008 16:18:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:13:20 vasta tsitaadiga

soojendust soovitaks ikka teha, muidu võid oma liigesed ja jumal teab mida veel haigeks teha. peale soojendust mõned tähtsamad venitusharjutused ka.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:15:01 vasta tsitaadiga

aise, kuidas soojendust tehakse?

jooksmine?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 02.01.2008 16:17:54 vasta tsitaadiga

soojendust küll, aga ma mõtlesin just seda, et kas soojendust võib teha ka nii, et mitte jooksuratta peal, vaid mõne trenazööri peal, kus näiteks kangi tirid, aga kõige kergema raskusega ja u. 40 korda jutti.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:18:35 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
aise, kuidas soojendust tehakse?

jooksmine?


XR kirjutas:
xtriz, enne võiksid ikka aeroobset soojendust teha.
Sõudeergomeetril või jooksulindil või jalgrattal.


jooksmisest piisab, 10-15min ühtlasel tempol, lolliks pole mõtet joosta kuna siis ei jõua trenni teha...

xtriz kirjutas:
soojendust küll, aga ma mõtlesin just seda, et kas soojendust võib teha ka nii, et mitte jooksuratta peal, vaid mõne trenazööri peal, kus näiteks kangi tirid, aga kõige kergema raskusega ja u. 40 korda jutti.


EI ja veelkord EI, nii ei tehta.


viimati muutis aise 02.01.2008 16:19:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:19:26 vasta tsitaadiga

soojendust? Hundiks muutumist või?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:19:49 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
jooksmisest piisab, 10-15min ühtlasel tempol, lolliks pole mõtet joosta kuna siis ei jõua trenni teha...

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:25:25 vasta tsitaadiga

Jõusaalis käies peaks kindlasti vähemalt 2x nädalas tegema aeroobset juurde. Ükskõik kui palju sa seal kangi sikutad - südamele ja kopsudele tuleb ka koormust anda ja see 5 min lindil või trenažööril on selles mõttes ebapiisav.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 02.01.2008 16:25:36 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:

EI ja veelkord EI, nii ei tehta.

Ok, selge, hakkan siis alguses jooksma dance.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:31:45 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Jõusaalis käies peaks kindlasti vähemalt 2x nädalas tegema aeroobset juurde. Ükskõik kui palju sa seal kangi sikutad - südamele ja kopsudele tuleb ka koormust anda ja see 5 min lindil või trenažööril on selles mõttes ebapiisav.

kas "aeroobne" on õues jooksmine? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:33:58 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
Draax kirjutas:
Jõusaalis käies peaks kindlasti vähemalt 2x nädalas tegema aeroobset juurde. Ükskõik kui palju sa seal kangi sikutad - südamele ja kopsudele tuleb ka koormust anda ja see 5 min lindil või trenažööril on selles mõttes ebapiisav.

kas "aeroobne" on õues jooksmine? icon_razz1.gif


Aeroobne = kõik mis pulssi parasjagu tõstab. Idee poolest võib ka lindil tund aega joosta, aga jõle nüri on. Talvel võiks suusatada, aga lumega on meil nagu on icon_biggrin.gif
Muidu mina eelistaks korvpalli mängida kui võimalus on olemas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 16:56:02 vasta tsitaadiga

Küsimus laiale ringile: kuidas kaalus juurde võtta ja musklit kasvatada? 8) (vastust ilmselt: kontrollitud ülesöömine. puhast pekki pole vaja süüa.) Mitu korda nädalas aga jõusaalis käia ja milliseid harjutusi mis kordustega teha?

Kaalus juurdevõtmiseks pean ma tõsiselt pingutama. icon_neutral.gif Alakehas on arvuti ees istumisest pekikord, muidu suht kõhn. Eesmärgiks oleks +5kg puhasmassi juurde võtta (siis oleks kaalu ~74 ja pikkust ikka ~181,11) ja ülakehasse natuke musklit juurde kasvatada sellega. Reitelt jälle tahaks peki ää põletada.

Ning kuidas sellisele eesmärgile orienteeritud treeningut aeroobsega tasakaalustada, kui üldse. Eluaeg olen pigem aeroobset teind, aga see põletab kaloreid jms, ning ei aita massi kogumisele kuidagi kaasa. Samas veresoonkonnale ja muudele konnadele on siuke treening väga hea. icon_rolleyes.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 02.01.2008 17:05:35 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Küsimus laiale ringile: kuidas kaalus juurde võtta ja musklit kasvatada? 8) (vastust ilmselt: kontrollitud ülesöömine. puhast pekki pole vaja süüa.) Mitu korda nädalas aga jõusaalis käia ja milliseid harjutusi mis kordustega teha?

Kaalus juurdevõtmiseks pean ma tõsiselt pingutama. icon_neutral.gif Alakehas on arvuti ees istumisest pekikord, muidu suht kõhn. Eesmärgiks oleks +5kg puhasmassi juurde võtta (siis oleks kaalu ~74 ja pikkust ikka ~181,11) ja ülakehasse natuke musklit juurde kasvatada sellega. Reitelt jälle tahaks peki ää põletada.

Ning kuidas sellisele eesmärgile orienteeritud treeningut aeroobsega tasakaalustada, kui üldse. Eluaeg olen pigem aeroobset teind, aga see põletab kaloreid jms, ning ei aita massi kogumisele kuidagi kaasa. Samas veresoonkonnale ja muudele konnadele on siuke treening väga hea. icon_rolleyes.gif

Ma ei tea, ma kaalusin varem u. 60 kilo ja olin paras kõrs ning ükskõik kui palju ma jõusaalis ei pingutanud, siis lihaseid eriti juurde ei tulnud, sest ei olnud, mille arvelt.
Mingi 9 kuud tagasi võtsin u. 13 kilo nädala või paariga juurde ning puhtast ülesöömisest. Sõin hullult valgurikast toitu (kodujuustu, jogurtit, liha jne.) ning kaalu lisandus nagu nalja, sai ka suuremaid lihaseid siis thumbs_up.gif
Jõusaalis sai käidud 3 korda nädalas. Esimene päev treenisin põhiliselt ühte lihasgruppi, teine teist jne.
Ning olen kuulnud, kui võtad massi juurde, ei peaks üldse aeroobset tegema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:08:17 vasta tsitaadiga

MelesMeles, kas seal kus trenni teed mingit treenerit ei ole kes kava saaks sulle teha? see oleks kõige mõistlikum, teevad sulle koormustesti ja treeningkava. üldiselt kui tahad juurde võtta siis pead sööma rohkem kaloreid kui maha treenid aga kuna sul pekikest ka siis tuleks hakata aeroobsest pihta aga eks treenerid teavad paremini. omapäi ei ole alati kõige parem.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:09:06 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Küsimus laiale ringile: kuidas kaalus juurde võtta ja musklit kasvatada? 8) (vastust ilmselt: kontrollitud ülesöömine. puhast pekki pole vaja süüa.) Mitu korda nädalas aga jõusaalis käia ja milliseid harjutusi mis kordustega teha?


Inimkatsed on näidanud, et sõjaväes võtsin 2 kuuga 10 kilo juurde. Olen ka selline pigem pikk ja sale - jõusaalis käimine annab jõudu juurde, aga massis on muutust ehk 2-4kg maksimaalselt.
Sõjaväest tulenev kaalutõstmise valem on süüa palju, regulaarselt (kellaajad!) ja tervislikult. Seda spordi ja vaba õhuga kombineerides peaks soovitud tulemuse saama kõige lihtsamalt.
Samas reaalne elu on selline, et endagi näitel võin öelda - pole aega,viitsimist ega mahti korralikult süüa. Tohutult kasulik oleks kui suudaks kinni pidada sellest, et õhtusöök on iga päev samal ajal ja süüa tervislikult. Ikka kukub välja kas millegi näkitsemise moodi või poolfabrikaadid või jõuan koju alles 21-22 ajal või jääb päeval lõuna vahele. Selline ebaühtlane ja lünklik värk nagu ilmselt paljudel teistel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:09:28 vasta tsitaadiga

Jõusaali peaks minema küll. Kaalu probleemi ei ole (186cm, 80kg), aga lihtsalt jõud hakkab kaduma icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:12:55 vasta tsitaadiga

et kaalu juurde saada, peab vist valgupulbrit kasutama icon_idea.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:22:26 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
et kaalu juurde saada, peab vist valgupulbrit kasutama icon_idea.gif


kas näiteks kohupiimas või kodujuustus ei ole valke? ei pea alati pulbrit sööma, kuna paljudes toitainetes on valke, tuleb teada mida sööd, kui palju sööd ja mida sa sealt saad. lisaks valkudele on vaja ka süsivesikuid, et valgud imenduksid paremini jne. paras teadus on aga kui selgeks endale teed siis polegi nii keeruline.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:50:11 vasta tsitaadiga

ok, a keegi ütles et valgupulber täidab pooleks päevaks kõhtu ka vms ja see on minu jaoks ideaalne. ja lihtsam ka kui piimatooteid süüa thumbs_down.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 17:56:06 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
ok, a keegi ütles et valgupulber täidab pooleks päevaks kõhtu ka vms ja see on minu jaoks ideaalne. ja lihtsam ka kui piimatooteid süüa thumbs_down.gif


vaata, et omale valgukõhtu ei kasvata siis...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 18:00:40 vasta tsitaadiga

ok icon_lol.gif


a ma olen kuulnud ka et kui kasutada valgupulbrit ja kunagi treenimine pooleli jätta, et siis pidi kõik see mingi värk icon_confused.gif rasvaks muutuma...
on see õige?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 18:13:51 Re: Jõusaal vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Iga kord, kui jõusaali olen läinud, olen alustanud trenniga "kuivalt", s.t. ilma soojendust tegemata, ehk siis kohe kangid pihku ja ajama.
Tahaks teada, kas see on üldse tervislik? Ning kas soendusena võib teha ka mingit suvalist tõstmisharjutust, ainult kõige kergema raskusega ja mingi 30-40 korda?
Lihtsalt ei ole mul tahtmist joosta selle ratta peal.

Kõigepealt võiks ikka rahulikult võimelda lihased lahti ja venitada. Siis 10-15 mintsa jooksu või ratast. Seda siis pulsi kiiremaks saamiseks, et üldtreeningu käigus veri paremini jõuaks lihaseid hapnikuga varustada. Loomulikult võid soojenduseks kasutada mingeid väikesi raskusi a'la käteringe tehes 5kg hantlid näpus või torsot tehes miski 20'ne kang õlgadel. Lihtsalt üle võimelda pole mõtet, siis juba võiks jõusaali asemel aeroobikat teha.

PS:Ei täida see valgupulber midagi pooleks päevaks kõhtu. Kui täidab siis vähe saab pumbatud. Valgupulber on lihtsalt kiire, mugav ja efektiivne viis omistada valku nö. puhtalt. Pmst saab ka mitmest burxist igasugu vajalikku kraami kätte aga samas saab veel rohkem mittevajalikku.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 20:19:21 vasta tsitaadiga

aise, treeneri poole ma tõepoolest veel pöördunud ei ole. Aga võrdlusena oleks huvitav teada, kas ja kuidas keegi on samalaadse probleemi lahendanud. Tekib ka küsimus, et mille järgi treenerit valida, kelle poole esialgu pöörduda. Eksperte on ju igasuguseid.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 21:05:34 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
ok icon_lol.gif


a ma olen kuulnud ka et kui kasutada valgupulbrit ja kunagi treenimine pooleli jätta, et siis pidi kõik see mingi värk icon_confused.gif rasvaks muutuma...
on see õige?

Kes seda veel ütles? icon_lol.gif Olen kuulnud et kui kreatiini kuuridena tarbida siis kuuri ajal tuleb täiega jõudu ja lihasmassi, aga pärast kuuri jääd nõrgemaks ja lihased muutuvad ka vähesel määral väiksemaks. Rasvaks vaevalt midagi muutub. Toidulisandeid on mõtet kasutada ainult siis kui on umbes paariaastane treeningkogemus ja lihased on piisavalt välja arenenud ning areng nö seisma jäänud, jõudu enam ei tule- sel juhul on mõtet valku e. proteiini, süsivesikuid ja kreatiini hakata võtma. Ja toidulisandid ei asenda toidukorda- nees on ju lisandid, põhiasjad pead toidust saama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 21:16:14 vasta tsitaadiga

ok thumbs_up.gif

tsitaat:
Kes seda veel ütles?

üks mingi oss vist kunagi...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 22:06:52 vasta tsitaadiga

Coralis käib keegi tegemas?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 11:52:51 vasta tsitaadiga

siin enamus lauseid on "olen kuulnud" ja "ma arvan" ja "keegi ütles". Tuletan meelde et tegemist on teie enda tervisega ja kui on ikka tõsine huvi enda vormiga tegeleda, siis soovitan mõnda fitness.ee spetsialisti. nemad ei "arva" vaid teavad. Ma ei tee sinna reklaami vaid lihtsalt tunnen muret, et kui "üle tra" võib mõni inimene asjasse suhtuda.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.01.2008 11:24:18 vasta tsitaadiga

Ma käin kooli jõusaalis ja seal on sellesmõttes hea, et enne jõusaali lähen korraks suurde saali ja tambin jalgpalli/viskan korvi...saab soojaks küll ja on veidi põnevam, kui lihtsalt jooksmine. Lisaks neile veel mõned soojendus/venitusharjutused ja ongi korras.
MelesMeles, kui massi tahad juurde, siis tee jõudu, söö palju liha, joo piima, söö piimatooteid ja ongi naksti mass olemas.
Ei maksa unustada, et iga algus on raske ja kui esimese 2 kuu jooksul põkiks pole muutunud, siis pole mõtet ka pooleli jätta. Korralik lihas tuleb ikka aastatega 8)
Ning üle ei tohi ka treeningutega pingutada...lihas vajab puhkust.

Kui nüüd mõelda, siis ma olen oma lühikese elu jooksul ikka meeletutes kogustes liha söönud... icon_eek.gif 8)

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2008 11:53:26 vasta tsitaadiga

kas sa oled siis põkk vä icon_razz.gif?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 04.01.2008 13:23:34 vasta tsitaadiga

Piip kirjutas:
kas sa oled siis põkk vä icon_razz.gif?


Kusjuures paljude meelest jah icon_lol.gif ...enda meelest lihtsalt korraliku maapoisi kehaehitusega 8)
Krt enne uusaastat kaalusin 99.6...tänaseks peaks 100 täis olema....tudengielu icon_lol.gif

Siiani olen teinud rinda, triitsepsit, biitsepsit, õla miskiseid lihaseid(peaks olema deltalihased), trapetsit, kõhtu, selga ja nüüd hiljuti lisandus ka lailihas treeningplaani. Jalgu eriti teha ei tahaks, kuna jalka-aegadest on nagu lihased olemas ja päris pakke ka ei taha...


Kehatüüpide kohta ka veidi lugemist...ehk on mõnele abiks:
http://www.olemees.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=1706&Itemid=48

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 05.01.2008 04:17:39 vasta tsitaadiga

Juhan88, pikk sa oled muidu? Mingeid jõunäitajaid oskad tuua?

Ise tegelen kergejõustikuga(enamus alad), jõusaalis käin ehk 1x nädalas tunnikese kui sedagi aga usun, et potentsiaali oleks kuna sellise vähese käimise peale on jõunäitajad head.
(N: kaalun 74-75kg aga surun 115kg rinnalt.)

Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)

_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 05:25:09 vasta tsitaadiga

Juhan88, sa pole põkk. icon_wink.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 05.01.2008 09:20:02 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Juhan88, sa pole põkk. icon_wink.gif


Seda minagi icon_rolleyes.gif

yourfriend,
Pikkust on 187, kaal nüüd 100...
Rinnalt surumises pole veel mingeid normaalseid tulemusi....kooliajal 11ndas kunagi sai ilma treeninguteta mingi 90 üles aetud ja rohkem polegi proovinud rekordit vms icon_biggrin.gif ...

Muideks, Ardo, kuidas sul selle trenniga läheb? Vahepeal plaanisid ju ka.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 12:51:09 vasta tsitaadiga

Järgmine nädal teen jõusaalis käimisega algust. 8)
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 05.01.2008 17:24:39 vasta tsitaadiga

Sama siin, esmaspäevast hakkan uuesti käima.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 17:31:45 vasta tsitaadiga

Ma lähen esmaspäeval tööle üle 2 nädala ja uurin kas lepingut pikendatakse, kui pikendatakse, siis hakkan tasuta Kalevi SPA's ujumas ja jõusaalis käima, kui ei, siis vist Viimsis edasi. Uh, vägarasske trip seljataga... massi ikka kogunes veidi vist ka icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2008 17:39:53 vasta tsitaadiga

Juhan88, ma ei ole viitsinud ühtegi sobivat privaatsemat jõusaali otsida.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 15:23:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see jutt õige et jõusaalis käies pidevalt kasvab inimesel söögiisu ja kõht nagu oleks koguaeg tühi? (mingi külajutt)

see tuleb sellest, et teed palju trenni, siis tahab ka keha rohkem toitaineid

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 06.01.2008 15:43:17 vasta tsitaadiga

Ardo, müü fototehnika maha ja osta jõusaal endale koju asemele icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 16:19:13 vasta tsitaadiga

HighEnd, selle summa eest ei saa ju midagi + ei taha erajõusaali.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 16:36:35 vasta tsitaadiga

keegi Tartus teab normaalset kohta soovitada?
kusagil betoonitehase kandis peaks mingi jõusaal olema minu teada, ja ülikooli spordihoones kah teispool jõge
tekkis kah mingi aeg mõte käia, aga pole nagu siiani õiget viitsimist olnud icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 20:22:36 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Ma lähen esmaspäeval tööle üle 2 nädala ja uurin kas lepingut pikendatakse, kui pikendatakse, siis hakkan tasuta Kalevi SPA's ujumas ja jõusaalis käima, kui ei, siis vist Viimsis edasi. Uh, vägarasske trip seljataga... massi ikka kogunes veidi vist ka icon_biggrin.gif

Kuidas Viimsis muidu on, väga palju rahvast?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2008 20:26:23 vasta tsitaadiga

Nädalavahetustel pärastlõunal on max 5 inimest olnud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele 1, 2, 3 ... 134, 135, 136  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.