Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS 3rd generation (9.x) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 09:52:18 vasta tsitaadiga

Nonii järgmine uudis 3nda seeria tarkvara kasutajatele

Psiloc on valmsi saanud lõpuks oma kauaoodatud irRemote'iga meile... maksab ta siis küll 20 eutsi
http://shop.psiloc.com/en/Application,262308,Psiloc+irRemote

ise lähen tirin demo alustuseks ja vaatan mis juhtuma hakkab


EDIT:
sain siis oma aparatuuri peal proovida seda...no ütleme et ta töötab aga kehvasti - nimelt tuleb pikalt peal hoida või klõpsida, kuniks ta selle käskluse suudab üleüldsegi välja saata..vähemasti see käib minu nokia e90 kohapealt. Samas ma suutsin telekale probleemivabalt 3m pealt käsku saata, kahjuks tuba suhteliselt lühike lihtsalt...


EDIT2:
ega keegi ometi oska miskit nende failidega teha: http://www.pronto.philips.com/index.cfm?id=959 tahaks ehk täpset mudelit saada enda omast..
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 13:52:21 vasta tsitaadiga

Humaxi sati tüünerit sain tööle panna ja kanaleid vahetada, aga LG telekat ei suutnud liigutada icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 17:34:02 vasta tsitaadiga

täitsa üllatav kui hästi töötab... icon_biggrin.gif

aga keegi selle elioni digiboxi saab tööle kuidagi? ma proovisin teda igasuguste erinevate asjadega, aga ei hakka tööle.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 18:40:14 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
täitsa üllatav kui hästi töötab... icon_biggrin.gif

aga keegi selle elioni digiboxi saab tööle kuidagi? ma proovisin teda igasuguste erinevate asjadega, aga ei hakka tööle.

elioni boxile vist läheb aega...

kas mina olin ainuke kellel oli probleemi signaali telekasse saatmisega, et ta ainult aegajalt saatis signalai edasi...?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2007 22:36:55 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
striker13 kirjutas:
täitsa üllatav kui hästi töötab... icon_biggrin.gif

aga keegi selle elioni digiboxi saab tööle kuidagi? ma proovisin teda igasuguste erinevate asjadega, aga ei hakka tööle.

elioni boxile vist läheb aega...

kas mina olin ainuke kellel oli probleemi signaali telekasse saatmisega, et ta ainult aegajalt saatis signalai edasi...?

EI saa aru

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 09:47:07 vasta tsitaadiga

raske kirjeldada aga ütleme nii, et kui ma näiteks tahan häält juurde panna siis töötab ütleme 1 kord ja siis 10 korda vajutan tühja ning seejärel jälle toimib korra ning edasi jälle tühi maa kuigi ma nagu nuppu vajutaks. Telekas vastuvõtja näitab aga koguaeg mingisuguse signaali vastuvõtmist kuid effekti pole. Samas õigete pultidega pole mingit probleemi...

Ahja, veel üks asi... seda täpset mudelit telekat mis mul on neil nimekirjas pole...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 15:09:10 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
raske kirjeldada aga ütleme nii, et kui ma näiteks tahan häält juurde panna siis töötab ütleme 1 kord ja siis 10 korda vajutan tühja ning seejärel jälle toimib korra ning edasi jälle tühi maa kuigi ma nagu nuppu vajutaks. Telekas vastuvõtja näitab aga koguaeg mingisuguse signaali vastuvõtmist kuid effekti pole. Samas õigete pultidega pole mingit probleemi...

Ahja, veel üks asi... seda täpset mudelit telekat mis mul on neil nimekirjas pole...


ma pole ka leidnud ühtegi täpset mudelit oma kodumasinatele, aga kõik töötavad ilusti... icon_lol.gif

aga proovi sealt settingsite alt mingi IR method vms muuta, äkki annab effekti.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksl
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 20.11.2007 17:23:50 vasta tsitaadiga

Äkki on kellelegi abiks: avastasin oma Nokia E50-l sellise asja, et taustapiltidena sobivad ka läbipaistva taustaga PNG failid, mida saab ekraanile paremini sobitada kui mingisuguseid "jpg kaste".
_________________
KES SOOVIB, SEE PROOVIB
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pe2ske
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 21:44:54 vasta tsitaadiga

ramon kirjutas:
Mul nokia 5700 ja lasin peale TomTom 6-e, kaarte ja igasugu asju näitab, aga kui vaadata seda 3D screeni või kudas seda seal GPS-is nimetatakese, ütleb telefon , et "GPS navigatsioon suleti, kuna vaba mälu pole piisavalt"

Mul ütleb seda kohe kui tomtomi tööle panen ja gps vastuvõtja olen sisse lülitamata jätnud. Samas on see ka loogline, sest mis moodi sa navigeerid kui gps ei tööta. Mis on sellel aga mäluga pistmist ma ei tea ja pole mõtet oma pead vaevatagi, sest probleem ei ole mälus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 22:37:32 vasta tsitaadiga

nägin siis sellist huvitavat asja... töötama peaks siis ainult telefonidega, millel on see liikumise tunnetus vms sees(n95, n82, 5500 jne)

kui kellelegi huvi pakub, siis siit saab tõmmata: http://symbianworld.wordpress.com/2007/11/17/lightsabre-v13-for-n82-and-n95/

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 22:33:31 vasta tsitaadiga

Panin Method 2 sealt seadetest ja töötab kõik icon_biggrin.gif ühe klõpsuga
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2007 13:02:20 vasta tsitaadiga

proovisin ka ära, eriti ei sümpatiseerinud see vidin mind, imo on puldist palju lihtsam ja mugavam asju juhtida 8)

oleks siis nii, et saad talle puldi selgeks õpetada nagu mul iPaq'i peal oli programm thumbs_up.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 13:03:32 vasta tsitaadiga

http://rs64.rapidshare.com/files/70678048/...c_IR_Remote.rar crackitud versioon

pole ise veel jõudnud proovida, et kas töötab või ei.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 13:09:41 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
http://rs64.rapidshare.com/files/70678048/...c_IR_Remote.rar crackitud versioon

pole ise veel jõudnud proovida, et kas töötab või ei.

Aiii aiii HV ei salli sõna crackitud icon_biggrin.gif pealegi link ei tööta

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 14:33:33 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
striker13 kirjutas:
http://rs64.rapidshare.com/files/70678048/...c_IR_Remote.rar crackitud versioon

pole ise veel jõudnud proovida, et kas töötab või ei.

Aiii aiii HV ei salli sõna crackitud icon_biggrin.gif pealegi link ei tööta


ok icon_lol.gif

aga ma annan siis mingi teise lingi: http://rs26.rapidshare.com/files/69995321/Psiloc.irRemote.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-BiNPDA.rar

mina ise igatahes seda tööle ei saanud...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 13:38:44 vasta tsitaadiga

No ilmselt selle pärast ei saand kuna see tuleb igale telefonile allkirjastada. Ise sain tööle, töötab paari meetri pealt väga hästi. Ja uusi pulte ise juurde teha on ka suht lihte.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 10.12.2007 21:26:12 vasta tsitaadiga

lisaks nimekirja ühe telefoni:
6120 Classic - 240x320 - Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 - Bluetooth, 2mp kaamera, videokõnekaamera, 3,5G
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 22:05:13 vasta tsitaadiga

zimm, sealt palju rohkem telefone puudu peale selle.

Näiteks N81, N82, N77 jne jne
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alts
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2007




sõnum 10.12.2007 22:13:47 vasta tsitaadiga

Tervist icon_biggrin.gif
Kust saaks telefonile e65 tasuta mänge/programme. Etteruttavalt et "tasuta" EI tähenda alati "piraaatlust". Seega abivalmid foorumlased palun postitage kust saada siis mänge/programme/teemasid telefonile. Ise kül googledasin tund aega ei leidnud midagi asjaliku. Igal pool raha eest ja trialitega.

Võite pm ka saata, kui mingi postitus reeglite vastane icon_biggrin.gif

Ette tänades thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 04:26:18 vasta tsitaadiga

Kuna varsti telefonivahetus ees, siis küsimus sellise võimaluse kohta, et näidata numbrit vaid kontaktides olevatele isikutele. Praegusel aparaadil selline võimalus, tulevasel seda pole, kas mingit programmijupikest pole?
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 12.12.2007 23:37:59 vasta tsitaadiga

kas oskate soovitada mingit virtuaalselt hiirt või klaverit? tahaks filmi- ja powerpoindi vaatamisel telefoniga paari nuppu vajutada, supper oleks, kui hiirt saaks ka liigutada. psiloc mobile mouse ei toeta s60v3 ja ühtegi adekvaatset ning installeeruvat asja pole leidnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 13:58:17 vasta tsitaadiga

YouTube nüüd S60

http://www.mobilecastle.biz/mobiles/symbian-os-9-1-9-2-applications/39513-full-youtube-s60-now-free-reality.html


Testisin ära ja töötab
Nokia E60
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 14:07:16 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
YouTube nüüd S60

http://www.mobilecastle.biz/mobiles/symbian-os-9-1-9-2-applications/39513-full-youtube-s60-now-free-reality.html


Testisin ära ja töötab
Nokia E60


kuskile mujale viitsid ülesse panna? ei taha hakata kasutajat tegema.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 19:56:37 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
see tuleb igale telefonile allkirjastada.


Oskad sa sellest allkirjastamisest veidi rohkem rääkida, või mingi maakeelse õpetuse kokku panna.
Veidi uurinud netis, aga suht tulutult, proge mis kõik käsivad tirida, ei lähe käimagi ja symbiani lehel suva e-maili aadressiga regada ka ei saa jne icon_redface.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 14:33:56 vasta tsitaadiga

Nii on jah kahjuks. Kui all oleva õpetuse järgi ei saa ikkagi, siis saada oma imei mulle ps'i, teen sulle poole aastase serdi millega saad kõik oma asjad ära allkirjastada.
Õpetus
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 19:22:17 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
jaani8 kirjutas:
YouTube nüüd S60

http://www.mobilecastle.biz/mobiles/symbian-os-9-1-9-2-applications/39513-full-youtube-s60-now-free-reality.html


Testisin ära ja töötab
Nokia E60


kuskile mujale viitsid ülesse panna? ei taha hakata kasutajat tegema.


http://www.speedyshare.com/531235168.html
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 19:38:42 vasta tsitaadiga

Minu soovitus youtube'i videode vaatamiseks:
http://www.emtube.yoyo.pl/

samas kahjuks miskipärast asi mu E90 peal väheke jõnksab, vb mõne versiooniuuendusega asi paraneb


EDIT: kui video on tirimisel ja vaadata siis jõnksutab, kui video on ära tiritud ja siis play panna siis on kõik korras.


viimati muutis KillerXP 31.12.2007 08:43:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 02:47:03 vasta tsitaadiga

http://youtube.com/watch?v=LRPXHgUDXOw&feature=related

Väga tore ja kasulik programm! Testisin ära ja töötab!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 11:05:31 vasta tsitaadiga

jaani8 kirjutas:
http://youtube.com/watch?v=LRPXHgUDXOw&feature=related

Väga tore ja kasulik programm! Testisin ära ja töötab!


Kas selle telefoni saab panna helistama suvalisele numbrile?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2008 14:24:26 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
jaani8 kirjutas:
http://youtube.com/watch?v=LRPXHgUDXOw&feature=related

Väga tore ja kasulik programm! Testisin ära ja töötab!


Kas selle telefoni saab panna helistama suvalisele numbrile?


SMS saadab...jah ...ise valid nr.

icon_smile.gif positiivne asi!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2008 23:03:19 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mõnda head programmi soovitada millega saaks teemasid teha/muuta.
Nokia lehelt seda Carbine.ui asja proovisin aga see ei mõika *.sis faile avada.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 10:43:41 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
Oskab keegi mõnda head programmi soovitada millega saaks teemasid teha/muuta.
Nokia lehelt seda Carbine.ui asja proovisin aga see ei mõika *.sis faile avada.


kui leiad mingi, millega .sis faile muuta, kindlasti anna teada icon_biggrin.gif ise ka otsisin kunagi, aga ei leidnud icon_sad.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 03:33:46 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
its2cold kirjutas:
Oskab keegi mõnda head programmi soovitada millega saaks teemasid teha/muuta.
Nokia lehelt seda Carbine.ui asja proovisin aga see ei mõika *.sis faile avada.


kui leiad mingi, millega .sis faile muuta, kindlasti anna teada icon_biggrin.gif ise ka otsisin kunagi, aga ei leidnud icon_sad.gif

olen näinud küll taolisi kahjuks praegu ei meenu (loe: ei viitsi otsida), hommikul ehk vaatan üle äkki leian miskit head ülesse)
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 06:01:44 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
striker13 kirjutas:
http://rs64.rapidshare.com/files/70678048/...c_IR_Remote.rar crackitud versioon

pole ise veel jõudnud proovida, et kas töötab või ei.

Aiii aiii HV ei salli sõna crackitud icon_biggrin.gif pealegi link ei tööta


ok icon_lol.gif

aga ma annan siis mingi teise lingi: http://rs26.rapidshare.com/files/69995321/Psiloc.irRemote.v1.00.S60v3.SymbianOS9.1.Unsigned.Cracked-BiNPDA.rar

mina ise igatahes seda tööle ei saanud...

Tõesti väga suured tänud mul saidki puldil just patareid otsa thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagirl
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005




sõnum 06.01.2008 15:48:10 vasta tsitaadiga

Sai omandatud SE p990i seoses sellega ka mõned küsimused. Kas seal peal oleva Symbian OS v9.1 saab vahetada ka 9.2 vastu? Mida see UIQ 3.0 endast kujtab? Millisele Symbianile tuleb otsida sellel isendil tarkvara? Kas sellele isendile on olemas ka Kaspersky või milliseid viirustõrjeid on üldse sellele võimalik peale panna, kas sellele saab ka Skype peale panna ja kustkohast ma sellele Messengeri saaksin? icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullpeast
HV vaatleja
hullpeast

liitunud: 09.12.2005




sõnum 07.01.2008 12:11:05 vasta tsitaadiga

mazdagirl kirjutas:
Kas sellele isendile on olemas ka Kaspersky või milliseid viirustõrjeid on üldse sellele võimalik peale panna, kas sellele saab ka Skype peale panna ja kustkohast ma sellele Messengeri saaksin? icon_redface.gif icon_rolleyes.gif


Symbianile on mitmeid viirusetõrje programme, levinum vist siiski F-Secure. Skype ja Messenger töötavad väga ilusti programmis nimega Fring mille saad laadida siit
Samas on neid messengeri kliente mitmeid, (E-Buddy, Live messenger mobile vms jne) Skype kohta ei oska öelda.

_________________
I tried being normal once. It didn`t work out.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 19:17:26 vasta tsitaadiga

Skype betat on isegi foorumiterägastikus kohatud, ehk sellel aastal jõuab see ka mobiilidesse. Praegu Skype tuge pole, mida võiks üldkasutatava voip lahendusena kasutada? Gizmot?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 20:06:53 vasta tsitaadiga

Tegelikult Skype'i toetab ka: Shape Services im+ for skype. Kaspersky pakub kenasti symbianile samuti antiviirust. Messengerina kasutan ma näiteks pisipehme enda toodangut nimega Windows Live for Nokia S60 versiooninumbriga 1.1.8161
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 21:12:29 vasta tsitaadiga

Mingit sellist proge pole, et saaks kõrvaklappidega arvuti heli kuulata üle BT? Ja selline oleks ka tore kui saaks telefoni puldina kasutada üle BT, näiteks winampis lugusi vahetada jne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2008 22:28:27 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mingit sellist proge pole, et saaks kõrvaklappidega arvuti heli kuulata üle BT? Ja selline oleks ka tore kui saaks telefoni puldina kasutada üle BT, näiteks winampis lugusi vahetada jne.

Remote controlli arvutile olen isegi kasutanud üle bt, väga mugav voodist lugu vahetada >> BlueShareware Bluetooth Remote Control >> http://www.blueshareware.com/bluetooth_remote_control.asp
Kahjuks küll tasuta variante pole veel näinud
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 00:39:15 vasta tsitaadiga

Kas keegi osakb öelda mis symbiani versiooni programme toetab ericsson p1i ?
Ja kas on ka sellele mõni YouTube'i application?
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 04:57:43 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Kas keegi osakb öelda mis symbiani versiooni programme toetab ericsson p1i ?
Ja kas on ka sellele mõni YouTube'i application?

Alles mõni post tagasi tõin välja lingi emtube'ile >> http://www.emtube.yoyo.pl/ uuendusi paistab asjale tulevat päris tihedalt, alles nädal tagasi panin 1.0.2 peale

selle telefoni kohta ma eriti miskit öelda ei oska, katseta kas töötavad tavalise symbiani rakendused, praegu pea ei mõista enam ise uurida. Kui mitte siis võid üht-teist siit saada > http://www.uiqv3.com/index.php?categoryid=8
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 15:01:03 vasta tsitaadiga

See emtube ei tundund töötavat jah ,ilmselt ei sobi mulle need v60 asjad.
_________________
Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga !
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 15:51:16 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mingit sellist proge pole, et saaks kõrvaklappidega arvuti heli kuulata üle BT? Ja selline oleks ka tore kui saaks telefoni puldina kasutada üle BT, näiteks winampis lugusi vahetada jne.

java põhine RC:
http://www.getjar.com/products/5700/RemotePC2
http://www.getjar.com/products/6109/JAMSE

PS
Kas keegi ei tasuta programmi, millega kodus kõiki ir vastuvõtjaga seadmeid juhtida?
Hetkel kasutan Psiloc irRemote v1.02te, aga see on tasuline ja tasuta kasutamise aeg hakkab läbi saama icon_confused.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 17:34:14 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile, proovin kohe järgi kui bt'ga arvuti taha saan. Ise leidsin otsides ainult vanematale symbiani telefonidele icon_neutral.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
habe
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2003




sõnum 09.01.2008 09:01:09 vasta tsitaadiga

vaat siis selline patent on nüüd siis võetud Nokia poolt. iPhone on iseenesest ju tore, aga kui teha asju nokia moodi jääb ekraan määrimata...

http://gizmodo.com/342299/nokia-patents-s60-touchless-gesture-ui

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tennar
Piiratud kasutaja
tennar

liitunud: 15.04.2007




sõnum 02.02.2008 18:18:04 vasta tsitaadiga

Tere! Ega kellelgi sellist programmi pole nokia e50nele nimelt mingit screensaver programmi nagu pciloc screensaver symbian series 60nel. Tegelt olek vaja sellist skreensaverit millel oleks suur kell, e50ne kell nii v2ike et ei n2egi seda icon_sad.gif Oskab keegi aidata?
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 0 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 04:26:20 vasta tsitaadiga

cClock? Hea konfimisvõimalus ja üldjuhul foorumitest ka leiab.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mightythor
HV veteran
mightythor

liitunud: 02.12.2004




sõnum 04.02.2008 20:37:06 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
koxx kirjutas:
Ei mõju. Ütleb, et kas sertifikaat pole veel aktiivne või sertifikaat ei sobi blabla. Seda näiteks programmidega Best Crypto ja cCalc Pro


Sa pead turvasätete alt lubama kõik sertifikaadid! Muidu neid self-signed asju ei lasta peale jah...

thumbs_up.gif

mul on üks tarkvara, millel ütleb, et sertifikaat puudub. Täitsa võimalik, et puudub. Samas kui määran Rakenduste Haldur'i seadetes, et Tarkvara Install: Koik, siis ikkagi ütleb, et sertifikaat puudub. Ma tahtsin siis ise selle .sis faili sertifitseerida, kuid ma ei tea päris täpselt kuidas seda teha. Selleks oleks vist vaja Symbiani SDK'd S60 platvormile. Symbiani kodulehelt olen seda otsides surnud linkidele jõudnud. Ehk keegi teab täpsemalt, kuidas see sertifitseerimine käib ning mida selleks vaja on? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 20:51:19 vasta tsitaadiga

symbiansigned.com
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Symbian OS 3rd generation (9.x) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.