|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.11.2007 09:52:18
|
|
|
Nonii järgmine uudis 3nda seeria tarkvara kasutajatele
Psiloc on valmsi saanud lõpuks oma kauaoodatud irRemote'iga meile... maksab ta siis küll 20 eutsi
http://shop.psiloc.com/en/Application,262308,Psiloc+irRemote
ise lähen tirin demo alustuseks ja vaatan mis juhtuma hakkab
EDIT:
sain siis oma aparatuuri peal proovida seda...no ütleme et ta töötab aga kehvasti - nimelt tuleb pikalt peal hoida või klõpsida, kuniks ta selle käskluse suudab üleüldsegi välja saata..vähemasti see käib minu nokia e90 kohapealt. Samas ma suutsin telekale probleemivabalt 3m pealt käsku saata, kahjuks tuba suhteliselt lühike lihtsalt...
EDIT2:
ega keegi ometi oska miskit nende failidega teha: http://www.pronto.philips.com/index.cfm?id=959 tahaks ehk täpset mudelit saada enda omast..
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.11.2007 13:52:21
|
|
|
Humaxi sati tüünerit sain tööle panna ja kanaleid vahetada, aga LG telekat ei suutnud liigutada
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.11.2007 17:34:02
|
|
|
täitsa üllatav kui hästi töötab...
aga keegi selle elioni digiboxi saab tööle kuidagi? ma proovisin teda igasuguste erinevate asjadega, aga ei hakka tööle.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
19.11.2007 18:40:14
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
täitsa üllatav kui hästi töötab...
aga keegi selle elioni digiboxi saab tööle kuidagi? ma proovisin teda igasuguste erinevate asjadega, aga ei hakka tööle. |
elioni boxile vist läheb aega...
kas mina olin ainuke kellel oli probleemi signaali telekasse saatmisega, et ta ainult aegajalt saatis signalai edasi...?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.11.2007 22:36:55
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
täitsa üllatav kui hästi töötab...
aga keegi selle elioni digiboxi saab tööle kuidagi? ma proovisin teda igasuguste erinevate asjadega, aga ei hakka tööle. |
elioni boxile vist läheb aega...
kas mina olin ainuke kellel oli probleemi signaali telekasse saatmisega, et ta ainult aegajalt saatis signalai edasi...? |
EI saa aru
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
20.11.2007 09:47:07
|
|
|
raske kirjeldada aga ütleme nii, et kui ma näiteks tahan häält juurde panna siis töötab ütleme 1 kord ja siis 10 korda vajutan tühja ning seejärel jälle toimib korra ning edasi jälle tühi maa kuigi ma nagu nuppu vajutaks. Telekas vastuvõtja näitab aga koguaeg mingisuguse signaali vastuvõtmist kuid effekti pole. Samas õigete pultidega pole mingit probleemi...
Ahja, veel üks asi... seda täpset mudelit telekat mis mul on neil nimekirjas pole...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.11.2007 15:09:10
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
raske kirjeldada aga ütleme nii, et kui ma näiteks tahan häält juurde panna siis töötab ütleme 1 kord ja siis 10 korda vajutan tühja ning seejärel jälle toimib korra ning edasi jälle tühi maa kuigi ma nagu nuppu vajutaks. Telekas vastuvõtja näitab aga koguaeg mingisuguse signaali vastuvõtmist kuid effekti pole. Samas õigete pultidega pole mingit probleemi...
Ahja, veel üks asi... seda täpset mudelit telekat mis mul on neil nimekirjas pole... |
ma pole ka leidnud ühtegi täpset mudelit oma kodumasinatele, aga kõik töötavad ilusti...
aga proovi sealt settingsite alt mingi IR method vms muuta, äkki annab effekti.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksl
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
20.11.2007 17:23:50
|
|
|
Äkki on kellelegi abiks: avastasin oma Nokia E50-l sellise asja, et taustapiltidena sobivad ka läbipaistva taustaga PNG failid, mida saab ekraanile paremini sobitada kui mingisuguseid "jpg kaste".
_________________ KES SOOVIB, SEE PROOVIB |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pe2ske
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2002
|
20.11.2007 21:44:54
|
|
|
| ramon kirjutas: |
| Mul nokia 5700 ja lasin peale TomTom 6-e, kaarte ja igasugu asju näitab, aga kui vaadata seda 3D screeni või kudas seda seal GPS-is nimetatakese, ütleb telefon , et "GPS navigatsioon suleti, kuna vaba mälu pole piisavalt" |
Mul ütleb seda kohe kui tomtomi tööle panen ja gps vastuvõtja olen sisse lülitamata jätnud. Samas on see ka loogline, sest mis moodi sa navigeerid kui gps ei tööta. Mis on sellel aga mäluga pistmist ma ei tea ja pole mõtet oma pead vaevatagi, sest probleem ei ole mälus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
21.11.2007 22:33:31
|
|
|
Panin Method 2 sealt seadetest ja töötab kõik ühe klõpsuga
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
23.11.2007 13:02:20
|
|
|
proovisin ka ära, eriti ei sümpatiseerinud see vidin mind, imo on puldist palju lihtsam ja mugavam asju juhtida 8)
oleks siis nii, et saad talle puldi selgeks õpetada nagu mul iPaq'i peal oli programm
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
25.11.2007 13:09:41
|
|
|
Aiii aiii HV ei salli sõna crackitud pealegi link ei tööta
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.12.2007 13:38:44
|
|
|
| No ilmselt selle pärast ei saand kuna see tuleb igale telefonile allkirjastada. Ise sain tööle, töötab paari meetri pealt väga hästi. Ja uusi pulte ise juurde teha on ka suht lihte.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
10.12.2007 21:26:12
|
|
|
lisaks nimekirja ühe telefoni:
6120 Classic - 240x320 - Symbian S60 3rd Edition Feature Pack 1 - Bluetooth, 2mp kaamera, videokõnekaamera, 3,5G
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.12.2007 22:05:13
|
|
|
zimm, sealt palju rohkem telefone puudu peale selle.
Näiteks N81, N82, N77 jne jne
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alts
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2007
|
10.12.2007 22:13:47
|
|
|
Tervist
Kust saaks telefonile e65 tasuta mänge/programme. Etteruttavalt et "tasuta" EI tähenda alati "piraaatlust". Seega abivalmid foorumlased palun postitage kust saada siis mänge/programme/teemasid telefonile. Ise kül googledasin tund aega ei leidnud midagi asjaliku. Igal pool raha eest ja trialitega.
Võite pm ka saata, kui mingi postitus reeglite vastane
Ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2007 04:26:18
|
|
|
Kuna varsti telefonivahetus ees, siis küsimus sellise võimaluse kohta, et näidata numbrit vaid kontaktides olevatele isikutele. Praegusel aparaadil selline võimalus, tulevasel seda pole, kas mingit programmijupikest pole?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
12.12.2007 23:37:59
|
|
|
| kas oskate soovitada mingit virtuaalselt hiirt või klaverit? tahaks filmi- ja powerpoindi vaatamisel telefoniga paari nuppu vajutada, supper oleks, kui hiirt saaks ka liigutada. psiloc mobile mouse ei toeta s60v3 ja ühtegi adekvaatset ning installeeruvat asja pole leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.12.2007 14:07:16
|
|
|
kuskile mujale viitsid ülesse panna? ei taha hakata kasutajat tegema.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
23.12.2007 19:56:37
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| see tuleb igale telefonile allkirjastada. |
Oskad sa sellest allkirjastamisest veidi rohkem rääkida, või mingi maakeelse õpetuse kokku panna.
Veidi uurinud netis, aga suht tulutult, proge mis kõik käsivad tirida, ei lähe käimagi ja symbiani lehel suva e-maili aadressiga regada ka ei saa jne
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.12.2007 14:33:56
|
|
|
Nii on jah kahjuks. Kui all oleva õpetuse järgi ei saa ikkagi, siis saada oma imei mulle ps'i, teen sulle poole aastase serdi millega saad kõik oma asjad ära allkirjastada.
Õpetus
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
26.12.2007 19:38:42
|
|
|
Minu soovitus youtube'i videode vaatamiseks:
http://www.emtube.yoyo.pl/
samas kahjuks miskipärast asi mu E90 peal väheke jõnksab, vb mõne versiooniuuendusega asi paraneb
EDIT: kui video on tirimisel ja vaadata siis jõnksutab, kui video on ära tiritud ja siis play panna siis on kõik korras.
viimati muutis KillerXP 31.12.2007 08:43:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
31.12.2007 11:05:31
|
|
|
Kas selle telefoni saab panna helistama suvalisele numbrile?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
01.01.2008 14:24:26
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
Kas selle telefoni saab panna helistama suvalisele numbrile? |
SMS saadab...jah ...ise valid nr.
positiivne asi!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
01.01.2008 23:03:19
|
|
|
Oskab keegi mõnda head programmi soovitada millega saaks teemasid teha/muuta.
Nokia lehelt seda Carbine.ui asja proovisin aga see ei mõika *.sis faile avada.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
02.01.2008 10:43:41
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
Oskab keegi mõnda head programmi soovitada millega saaks teemasid teha/muuta.
Nokia lehelt seda Carbine.ui asja proovisin aga see ei mõika *.sis faile avada. |
kui leiad mingi, millega .sis faile muuta, kindlasti anna teada ise ka otsisin kunagi, aga ei leidnud
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.01.2008 03:33:46
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| its2cold kirjutas: |
Oskab keegi mõnda head programmi soovitada millega saaks teemasid teha/muuta.
Nokia lehelt seda Carbine.ui asja proovisin aga see ei mõika *.sis faile avada. |
kui leiad mingi, millega .sis faile muuta, kindlasti anna teada ise ka otsisin kunagi, aga ei leidnud  |
olen näinud küll taolisi kahjuks praegu ei meenu (loe: ei viitsi otsida), hommikul ehk vaatan üle äkki leian miskit head ülesse)
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
03.01.2008 06:01:44
|
|
|
Tõesti väga suured tänud mul saidki puldil just patareid otsa
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagirl
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2005
|
06.01.2008 15:48:10
|
|
|
Sai omandatud SE p990i seoses sellega ka mõned küsimused. Kas seal peal oleva Symbian OS v9.1 saab vahetada ka 9.2 vastu? Mida see UIQ 3.0 endast kujtab? Millisele Symbianile tuleb otsida sellel isendil tarkvara? Kas sellele isendile on olemas ka Kaspersky või milliseid viirustõrjeid on üldse sellele võimalik peale panna, kas sellele saab ka Skype peale panna ja kustkohast ma sellele Messengeri saaksin?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullpeast
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2005
|
07.01.2008 12:11:05
|
|
|
| mazdagirl kirjutas: |
Kas sellele isendile on olemas ka Kaspersky või milliseid viirustõrjeid on üldse sellele võimalik peale panna, kas sellele saab ka Skype peale panna ja kustkohast ma sellele Messengeri saaksin?  |
Symbianile on mitmeid viirusetõrje programme, levinum vist siiski F-Secure. Skype ja Messenger töötavad väga ilusti programmis nimega Fring mille saad laadida siit
Samas on neid messengeri kliente mitmeid, (E-Buddy, Live messenger mobile vms jne) Skype kohta ei oska öelda.
_________________ I tried being normal once. It didn`t work out. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
07.01.2008 19:17:26
|
|
|
| Skype betat on isegi foorumiterägastikus kohatud, ehk sellel aastal jõuab see ka mobiilidesse. Praegu Skype tuge pole, mida võiks üldkasutatava voip lahendusena kasutada? Gizmot?
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
07.01.2008 20:06:53
|
|
|
| Tegelikult Skype'i toetab ka: Shape Services im+ for skype. Kaspersky pakub kenasti symbianile samuti antiviirust. Messengerina kasutan ma näiteks pisipehme enda toodangut nimega Windows Live for Nokia S60 versiooninumbriga 1.1.8161
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
07.01.2008 21:12:29
|
|
|
| Mingit sellist proge pole, et saaks kõrvaklappidega arvuti heli kuulata üle BT? Ja selline oleks ka tore kui saaks telefoni puldina kasutada üle BT, näiteks winampis lugusi vahetada jne.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
07.01.2008 22:28:27
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Mingit sellist proge pole, et saaks kõrvaklappidega arvuti heli kuulata üle BT? Ja selline oleks ka tore kui saaks telefoni puldina kasutada üle BT, näiteks winampis lugusi vahetada jne. |
Remote controlli arvutile olen isegi kasutanud üle bt, väga mugav voodist lugu vahetada >> BlueShareware Bluetooth Remote Control >> http://www.blueshareware.com/bluetooth_remote_control.asp
Kahjuks küll tasuta variante pole veel näinud
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
08.01.2008 00:39:15
|
|
|
Kas keegi osakb öelda mis symbiani versiooni programme toetab ericsson p1i ?
Ja kas on ka sellele mõni YouTube'i application?
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
08.01.2008 04:57:43
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Kas keegi osakb öelda mis symbiani versiooni programme toetab ericsson p1i ?
Ja kas on ka sellele mõni YouTube'i application? |
Alles mõni post tagasi tõin välja lingi emtube'ile >> http://www.emtube.yoyo.pl/ uuendusi paistab asjale tulevat päris tihedalt, alles nädal tagasi panin 1.0.2 peale
selle telefoni kohta ma eriti miskit öelda ei oska, katseta kas töötavad tavalise symbiani rakendused, praegu pea ei mõista enam ise uurida. Kui mitte siis võid üht-teist siit saada > http://www.uiqv3.com/index.php?categoryid=8
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
08.01.2008 15:01:03
|
|
|
See emtube ei tundund töötavat jah ,ilmselt ei sobi mulle need v60 asjad.
_________________ Postitan ainult Smartposti või DPD kulleriga ! |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
08.01.2008 15:51:16
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Mingit sellist proge pole, et saaks kõrvaklappidega arvuti heli kuulata üle BT? Ja selline oleks ka tore kui saaks telefoni puldina kasutada üle BT, näiteks winampis lugusi vahetada jne. |
java põhine RC:
http://www.getjar.com/products/5700/RemotePC2
http://www.getjar.com/products/6109/JAMSE
PS
Kas keegi ei tasuta programmi, millega kodus kõiki ir vastuvõtjaga seadmeid juhtida?
Hetkel kasutan Psiloc irRemote v1.02te, aga see on tasuline ja tasuta kasutamise aeg hakkab läbi saama
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.01.2008 17:34:14
|
|
|
Tänud kõigile, proovin kohe järgi kui bt'ga arvuti taha saan. Ise leidsin otsides ainult vanematale symbiani telefonidele
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
habe
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tennar
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.04.2007
|
02.02.2008 18:18:04
|
|
|
Tere! Ega kellelgi sellist programmi pole nokia e50nele nimelt mingit screensaver programmi nagu pciloc screensaver symbian series 60nel. Tegelt olek vaja sellist skreensaverit millel oleks suur kell, e50ne kell nii v2ike et ei n2egi seda Oskab keegi aidata?
|
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
0 :: |
227 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
04.02.2008 04:26:20
|
|
|
| cClock? Hea konfimisvõimalus ja üldjuhul foorumitest ka leiab.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mightythor
HV veteran

liitunud: 02.12.2004
|
04.02.2008 20:37:06
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
| koxx kirjutas: |
| Ei mõju. Ütleb, et kas sertifikaat pole veel aktiivne või sertifikaat ei sobi blabla. Seda näiteks programmidega Best Crypto ja cCalc Pro |
Sa pead turvasätete alt lubama kõik sertifikaadid! Muidu neid self-signed asju ei lasta peale jah...
 |
mul on üks tarkvara, millel ütleb, et sertifikaat puudub. Täitsa võimalik, et puudub. Samas kui määran Rakenduste Haldur'i seadetes, et Tarkvara Install: Koik, siis ikkagi ütleb, et sertifikaat puudub. Ma tahtsin siis ise selle .sis faili sertifitseerida, kuid ma ei tea päris täpselt kuidas seda teha. Selleks oleks vist vaja Symbiani SDK'd S60 platvormile. Symbiani kodulehelt olen seda otsides surnud linkidele jõudnud. Ehk keegi teab täpsemalt, kuidas see sertifitseerimine käib ning mida selleks vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.02.2008 20:51:19
|
|
|
| symbiansigned.com
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|