Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.12.2007 19:16:30 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Juhhuu, Uncharted läbii:D
18 dets alustasin ja täna 27 dets lõpetasin.
minge vaielge mingis muus teemas.


Iga päev mängisid?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.12.2007 19:59:23 vasta tsitaadiga

wirx, hapude viinamarjade teema icon_wink.gif
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 20:13:33 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
thaarv kirjutas:
Juhhuu, Uncharted läbii:D
18 dets alustasin ja täna 27 dets lõpetasin.
minge vaielge mingis muus teemas.


Iga päev mängisid?

Igapäev natukene. Mõnipäev mängisin rohkem. Aga hea mäng on.Mingil 2 päeval ei mänginud.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 27.12.2007 20:37:46 vasta tsitaadiga

Niisiis,homme lähen isaga ostan PS3 ära.
Kus on müüa komplekt PS3 60gb + lisapult + 2 mängu ?Ja palju see maksaks
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 21:53:52 vasta tsitaadiga

Onoffist vaata.
Seal võib olla. Online neti lehelt võid teada saada.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullloom12
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007




sõnum 28.12.2007 00:43:02 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
irwitama ajab see asi, et Xboxi mõned omanikud elavadki ps3 teemas ning risustavad seda...tunne jääb täpselt selline, et kahetsevad, et X-i ostsid ning nüüd käivad vigu otsimas...
vaadake xboxi teemat, ei mingit ps3 fännide hala...lasteaed

Ma sinna küll ei julge minna icon_eek.gif ... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 01:39:13 vasta tsitaadiga

hullloom12, ma ka mitte icon_lol.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 02:07:17 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Niisiis,homme lähen isaga ostan PS3 ära.
Kus on müüa komplekt PS3 60gb + lisapult + 2 mängu ?Ja palju see maksaks

icon_rolleyes.gif
beastbeats kirjutas:
Kristiine Euronics'is PS3 60GB + lisapult + 2 mängu = 9490.-eek

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.12.2007 02:21:34 vasta tsitaadiga

Vabandan väga , ei pannud vist tähele/ununes ära.Tänud.Need mängud on Motorstorm ja resistance eks?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 02:29:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need mängud on Motorstorm ja resistance eks?

Jah, kui mälu ei peta...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.12.2007 02:45:04 vasta tsitaadiga

http://bestof.ign.com/2007/ps3/7.html
Ma ei saa aru - mis selles motorstormis nii head on? Dirt on ju igas mõttes üle: parem graafika, auto juhitavus on reaalsem, suurem auto valik jne.
Minu arvates Motorstorm küll midagi erilist ei ole, kindlasti mitte 2007. aasta parim ps3 automäng.
Või mis?

_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 03:02:50 vasta tsitaadiga

XPsass, või F1 ja Heavenly Sword
red_devil, mängi motorstorimi, siis saad teada thumbs_up.gif

Meeldetuletus filminaiakkidele, kes Linux Home Serverit ei kasuta
- Copyright-protected files or files that were encoded by using DivX 3.11 cannot be played.
- Files that are 2GB or more cannot be played.

Ning WMA tugi tuleb aktiveerida PS3 menüüst!!!

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.12.2007 03:07:31 vasta tsitaadiga

d3t, Olen motorstormi mänginud päris palju - Dirt aga siiski omab
_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 28.12.2007 03:16:25 vasta tsitaadiga

Kaubamajas 60gb PS3+2pulti+mängu(Heavenly Sword ja F1) maksab 9999.-
Onoffis 40gb PS3+2pulti(yks logitech chillstream)+mäng(Untold Legends)+1 blu ray film+hdmi kaabel=6499.-
Seda nüüd ei tea kas see kõikides on offides saadaval aga ise valiksin raudselt selle 40gb paketi.
Aeg on näidanud, et ise olen mänginud oma 60gbPS3 ga ainult ühte PS2 mängu üheksa kuu jooksul. ST. PS2 tugi minujaoks ebaoluline
Valik muidugi sinu! beer_yum.gif

_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 03:17:54 vasta tsitaadiga

carisma, aga 40gb puudub ju ps2 mängude tugi !!!
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.12.2007 13:14:36 vasta tsitaadiga

kui aus olla siis kui peaksin hetkel ostma PS3 siis võtaksin ka 40GB variandi, eriti kui veel nii odavalt saab. Mul ple selle PS2 toega midagi teha, SACD ka ple ja mälukaardi lugejat ple ka veel kasutanud.
PS3 ikka PS3 mängude jaoks, vähemalt minul ning ma vaatan et rohkem isegi Blu-ray filmide jaoks icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 28.12.2007 14:10:54 vasta tsitaadiga

Esiteks see emuleerimine niikuinii longab ning selle raha eest on mõttekam juba PS2 juurde osta. Isegi uuest peast tuleb see odavam. Ja töökindlam.

Teiseks ma ikka ei saa aru inimestest, kellel on jultumust Heavenly Swordi mänguks nimetada. Tegu on ju lihtsalt veidi pikema demoga, mille eest kasseeritakse täisraha. Pealegi pole tegu isegi hea mänguga ning sellega võib parimal juhul impressida ainult inimesi, kelle jaoks PS3 on esimene konsool.

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.12.2007 14:18:16 vasta tsitaadiga

pronto kirjutas:
Esiteks see emuleerimine niikuinii longab ning selle raha eest on mõttekam juba PS2 juurde osta. Isegi uuest peast tuleb see odavam. Ja töökindlam.

Teiseks ma ikka ei saa aru inimestest, kellel on jultumust Heavenly Swordi mänguks nimetada. Tegu on ju lihtsalt veidi pikema demoga, mille eest kasseeritakse täisraha. Pealegi pole tegu isegi hea mänguga ning sellega võib parimal juhul impressida ainult inimesi, kelle jaoks PS3 on esimene konsool.

oled mänginud heavenly swordi alguset lõpuni läbi? ei usu hästi. tuleb tunnistada et sel mängul olid omad vead nagu näiteks pikkus (kuigi positiivne oli see, et pikkuse lisamiseks polnud mingit mõttetut contenti ega mingeid venivaid fighte asjale lisatud) aga sellegipoolest jäin sellega rahule ja ei kahetse, et selle ostsin. mulle meeldis heavenly sword näiteks rohkem kui assassins creed ja assassins creedi müüsin maha peale lõpetamist, heavenly sword istub riiulis...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 28.12.2007 15:42:01 vasta tsitaadiga

Kas HS täisversioon mängib kuidagi teisiti kui demo? Sest demo küll midagi head ei olnud. Seal pidi nuppe palju vajutama, ma mäletan. Mulle ei meeldinud.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carisma
HV vaatleja
carisma

liitunud: 23.02.2007




sõnum 28.12.2007 16:12:35 vasta tsitaadiga

Kui nüüd hakata mängu pikkuse suhtes norima siis Resident evil 3 sai läbi tehtud umbes kahe tunniga. Keegi tollal ei nurisenud, et mäng liiga lyhike.
Heavenly swordil mängupikkust 7-8 tundi pea neli korda rohkem. Ja mullegi meeldib HS rohkem kui Assassin Creed mis muutus peale mõnda tundi mängimist kole igavaks.

_________________
PSN: Karmodos
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.12.2007 16:54:28 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Kas HS täisversioon mängib kuidagi teisiti kui demo? Sest demo küll midagi head ei olnud. Seal pidi nuppe palju vajutama, ma mäletan. Mulle ei meeldinud.

vist mitte, tho see demo ei olnud suurem asi kah, tirid selle paar gb'd ära, installid mingi aja ja siis saad 5 minutit mängida ja läbi :(
aga sa mõtled seda võitlemise süsteemi või neid ajastatud nupulevajutusi? võitlemises jäädi küll ninja gaiden sigmale ja god of warile alla aga midagi väga halba ei olnud, loodab et teevad HS2 ajaks korda :) (Assassinist oli süsteem näiteks parem, kus oli see eriti labaseks aetud, parema tahtmise juures võid kogu mängu kaklemised ära teha vaid 1 nuppu klõbistades, rääkimata sellest et vastased alati ühekaupa ligi astuvad ja pole probleem mingi suurem hord vastaseid maatasa teha :P) Ja see "timed-button pressing" ei ole kah midagi väga ainulaadset on ju seda ka näiteks God of Waris ja mingil määral on ju ka call of duty 4 granaadi tagasi viskamine jms sama asi. dno imo andis mängule veidi vaheldust juurde.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 28.12.2007 18:04:15 vasta tsitaadiga

Pidasin võitlemist silmas. Terve mängu ajal ma lihtsalt libistasin enda pöialt mööda nuppe ja toksisin neid nupuseeriaid sisse, teadmata ise mida üks või teine teeb. Ja siis aeg-ajalt vahetasin stance'e kui tundus et on vaja vehkida või kui tundus, et on vaja üks hea mats anda. Aga ikka pidevalt nuppe alla vajutades, ilma aru saamata mida üks või teine nupp tegi või miks just seda nuppu ja miks mitte teist vms. Ja sisestamistele järgnesid alati sellised pikad sekventsid, kus tegelane minu vajutusi välja elas. Ta tundus liikuvat vastavalt minu käskudele, mitte aga minuga sünkroonis nagu heades mängudes tavaks on.

Sünkroonsus tekib intuitiivselt, mitte tehniliselt, s.t. sa satud mängides loomupärasesse rütmi oma nupuvajutustega ja ekraanil toimuvaga ning sa ei pea ennast enam ümber ajastama kuidagi, sest kõik toimib nii nagu sina tahad. Aga Heavenly Sword'i demos ei tekkinud mul kunagi sellist tunnet. Väga võimalik, et olin lihtsalt liiga kärsitu ja ei elanud asja sisse, või ei uurinud juhiseid vms.

Ja noh... ma vist ei olegi mänginud ühtegi sellist God of War-stiilis mängu, mis mulle väga meeldinud oleks. 3D-ruumis orienteerudes jään ma alatasa jänni ning mängimine taandub alati nupupeksule, kuna ma ei suuda kunagi täpselt mõõta, et kas lööks läheks pihta või mööda. 2D mängudes on see palju lihtsam. Natuke katsetamist ja eksistamist nii tühjas ruumis kui ka paari vastasega, ning juba ongi baasteadmised enam-vähem selged. Kõik edasine on lihtsalt reflekside kiirendamine ning adapteerimisvõime parandamine olukordadele vastavalt. 3D action mängud töötavad idee järgi umbes samamoodi, ma eeldan, lihtsalt et minul on nende hoomamisega pea ületamatud raskused, mulle tundub. Kaasasündinud kobadus, ehk.

Ühesõnaga ma pole kahjuks/õnneks? eriti kompetentne selle teema üle vaidlema. :)

AC kaklemine tundub videote järgi kohe eriti kuiv olema. Aga PoP oma oli ka seda... ja seal ma tulin enam-vähem toime sellega.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.12.2007 18:21:12 vasta tsitaadiga

Sain enda PS3 60gb kätte - olin pettunud kuna ei antud HDMI kaasa kuigi öeldi et selles "starteris" kaasas (üks mees ütles).Niisiis ostsin poest ise mingi kaabli ja võin öelda et mängud on ikka ÜLIKÕVAD võrreldes xboxiga.Motion sensor ka ikka sitax kõva.Xbox jääb alla kindalt.Ja milline vaikus oli majas...Super,ei kahetse mingid moodi enda ostu.Soovitaks teistel kah osta .P
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 18:41:52 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Sain enda PS3 60gb kätte - olin pettunud kuna ei antud HDMI kaasa kuigi öeldi et selles "starteris" kaasas (üks mees ütles).Niisiis ostsin poest ise mingi kaabli ja võin öelda et mängud on ikka ÜLIKÕVAD võrreldes xboxiga.Motion sensor ka ikka sitax kõva.Xbox jääb alla kindalt.Ja milline vaikus oli majas...Super,ei kahetse mingid moodi enda ostu.Soovitaks teistel kah osta .P
Sama mõtlesin ma ka siis, kui Wii ostsin....
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 28.12.2007 19:10:46 vasta tsitaadiga

Tahaks kah PlayStation 3, aga samas ei taha Xboxist kah loobuda ja mõlema jaoks raha ka ei jätku icon_cry.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 20:05:29 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Tahaks kah PlayStation 3, aga samas ei taha Xboxist kah loobuda ja mõlema jaoks raha ka ei jätku icon_cry.gif .

Ma tahaks ka veel Wiid näiteks , aga ei raatsi. VB mingi järgmine aast ajõulude paiku , modiks ära ka veel ja oi siis saab nalja:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 22:22:09 vasta tsitaadiga

kas kunagi tuleb võimalus ka USB välise kõvaketta pealt filme maha mängida?
on kellelgi aimu?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 22:24:47 vasta tsitaadiga

wirx, DNO, kuna Divx ja Xvidi tugi oli üllatus, kuna need põhiliselt piraformaadid. Striimist arvutist igastahes kannatab, ei usu kõvakettapeale
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 28.12.2007 22:29:36 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
kas kunagi tuleb võimalus ka USB välise kõvaketta pealt filme maha mängida?
on kellelgi aimu?

USB pulga pealt saab, miks kõvakettalt ei peaks saama?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 28.12.2007 22:34:20 vasta tsitaadiga

Hmm huvitav kas DiRT demo polegi ? icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 22:43:17 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Hmm huvitav kas DiRT demo polegi ? icon_biggrin.gif .


Paistab jah , et ära koristatud ! icon_mad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 22:47:55 vasta tsitaadiga

Ohohh, no selleks pead ju FAT32 seda hoidma icon_mad.gif Sinna aga ei mahu midagi mis suurem kui 4gb korraga
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 28.12.2007 22:54:34 vasta tsitaadiga

Mis asi on folding@home icon_biggrin.gif ? Uurib vähki icon_neutral.gif ?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 23:18:17 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Mis asi on folding@home icon_biggrin.gif ? Uurib vähki icon_neutral.gif ?


Sekundeerin. Kindlat vastust pole ikka saanud!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.12.2007 23:22:51 vasta tsitaadiga

Googlit raske kasutada?

* http://www.scei.co.jp/folding/en/

* http://www.stanford.edu/group/pandegroup/folding/FAQ-PS3.html
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullloom12
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007




sõnum 28.12.2007 23:23:39 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Mis asi on folding@home icon_biggrin.gif ? Uurib vähki icon_neutral.gif ?


vist küll icon_eek.gif aga kindel ei ole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 28.12.2007 23:27:07 vasta tsitaadiga

HV F@H tiim:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=165818
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 29.12.2007 00:07:56 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
XPsass kirjutas:
Hmm huvitav kas DiRT demo polegi ? icon_biggrin.gif .


Paistab jah , et ära koristatud ! icon_mad.gif


see siis oli olemas? hmm..Ah muide kas see Warhawk on normaalne , et tasub maksta 19.99 taala ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 29.12.2007 00:59:46 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Eric80 kirjutas:
XPsass kirjutas:
Hmm huvitav kas DiRT demo polegi ? :D .


Paistab jah , et ära koristatud ! :x


see siis oli olemas? hmm..Ah muide kas see Warhawk on normaalne , et tasub maksta 19.99 taala ?


Ma ostsin Kaubamajast 1100.- eest,siiamaani ei kahetse.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.12.2007 03:39:59 vasta tsitaadiga

HS on täitsa tore mänguke kaasa pandud. Täitsa huvitav, paksukesega madistada 15 minutit ja siis otsa saada on veel toredam icon_biggrin.gif
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 29.12.2007 14:51:53 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
XPsass kirjutas:
Hmm huvitav kas DiRT demo polegi ? icon_biggrin.gif .


Paistab jah , et ära koristatud ! icon_mad.gif


koduleht näitab http://www.us.playstation.com/PS3/Store?DCMP=ILC-HP_1303&LINK=STORE#tab=gamedemos&p=8 et on olemas, ise tõmbasin ka sealt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omanik
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.12.2007 18:11:38 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Eric80 kirjutas:
XPsass kirjutas:
Hmm huvitav kas DiRT demo polegi ? icon_biggrin.gif .


Paistab jah , et ära koristatud ! icon_mad.gif


koduleht näitab http://www.us.playstation.com/PS3/Store?DCMP=ILC-HP_1303&LINK=STORE#tab=gamedemos&p=8 et on olemas, ise tõmbasin ka sealt.


mul on PS3 networkis märgitud, et asun soomes - kuna eesti valikut polnud, link on ju USA kohta, kas EU ja USA networkid on erineva sisuga? sest mul pole demona saadaval ei dirtu ega ka F1'e...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 29.12.2007 18:18:46 vasta tsitaadiga

omanik, jep EU ja USA omad on erinevad, sellepärast on mul mõlemad accountid...tegelikult oleks vaja veel ka jaapani oma.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omanik
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.12.2007 18:22:10 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
omanik, jep EU ja USA omad on erinevad, sellepärast on mul mõlemad accountid...tegelikult oleks vaja veel ka jaapani oma.


kas on siis võimalik yhes masinas kasutada erinevaid kontosi? ärge naerge, mul see asjandus olnud mingi 2-3 päeva alles...sai ostetud pigem blue-ray filmide pärast aga tore oleks kihutada kah icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 18:29:44 vasta tsitaadiga

omanik, just, võid teha niipalju kontosid kui soovid icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LaserDude
HV kasutaja
LaserDude

liitunud: 04.10.2006




sõnum 29.12.2007 19:55:01 vasta tsitaadiga

Keegi peab tegema kõigepealt master account 18+ seda aint 1.Siis saab akkata tegema subacce,neid peaks teha saama palju ise tahad,aga ei ole kindel.Mul on ka aint regioon soomes,ytleme et pole kurta.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omanik
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 29.12.2007 20:31:16 vasta tsitaadiga

LaserDude kirjutas:
Keegi peab tegema kõigepealt master account 18+ seda aint 1.Siis saab akkata tegema subacce,neid peaks teha saama palju ise tahad,aga ei ole kindel.Mul on ka aint regioon soomes,ytleme et pole kurta.


tegin ilusti uue konto juurde ja usa regiooni, mängude valik tõesti suurem icon_smile.gif huvitav on see, et regamisel tahab ikkagi reaalselt olemasolevat aadressi, ma panin mingi las vegases asuva taksofirma aadressi ja töötas nagu kellavärk, peaks siis kollase mandri konto ka tegema icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2007 21:39:58 vasta tsitaadiga

Sain ka sellise kasutaja abiga nagu Ohohh, Endale USA poest ostetud HVB . Normaalne mäng. Seal kus peab igast trikkidega kurikaid maha veeretama , vot need on rasked kohad. Sain ka nipi kuskilt youtubest. Tegin 6 Strike ( X ) järjest:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 30.12.2007 00:01:10 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Sain ka sellise kasutaja abiga nagu Ohohh, Endale USA poest ostetud HVB . Normaalne mäng. Seal kus peab igast trikkidega kurikaid maha veeretama , vot need on rasked kohad. Sain ka nipi kuskilt youtubest. Tegin 6 Strike ( X ) järjest:D

vaata, et oma muusika taha paned asjale, custom soundtrack ftw!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 30.12.2007 04:27:39 vasta tsitaadiga

OK,krediitkaardi probleem korras.Kuid nüüd teine probleem.Nimelt kui panen Display Settingute alt 1080i , siis mängu minnes viskab ta 720p peale.Viskab ühe astme nagu tagasi.Nimelt milles asi ja miks nii teeb?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.