|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kiez
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oohoh
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2007
|
04.12.2007 23:27:06
|
|
|
Päris kõva,pole mõnda aega nii andekat teksti näinud
Videokaardi dlimine on ikka tase omaette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
09.12.2007 16:52:15
|
|
|
No kõk on ju priima. Mees saab aru, et talle soovitatakse nVidia GeForce 206600 20256MB AGP 8x2Video kaarti.
Mulle üritas kunagi keegi klassivend selgeks teha, et ta tõmbas endale torrentiga 500GB vaba mälu juurde.
Muidu naljakate abipalvete teema alla oleks see sobinud vast paremini
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
27.12.2007 22:16:49
|
|
|
eks neid ikka leidu kes endale videokaarti netist tõmmata üritavad
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
27.12.2007 22:26:54
|
|
|
| Tõmbame vidokaardid netist ja driverid ostame arvutipoest!
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yarmx
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2007
|
27.12.2007 22:30:24
|
|
|
no kurat, üks vend lubas daunlõudida terve Interneti endale arvutisse...ja siis ei saa te keegi seda enam kasutada!
siis ei saa me keegi enam uusi videokaarte netist alla tõmmata...
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trippin
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2007
|
07.01.2009 23:31:48
|
|
|
Mul üks klassivend tahtis ka 1. klassis kooli arvutist terve interneti koju viia, kopis exploreri ikooni desktopilt disketi peale ja arvas, et asi olemas
_________________ OPEL - Organiseeritud Peldik Eesti Liikluses |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fate
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2004
|
09.01.2009 00:22:00
|
|
|
| Olles koffer.ee administraator võin auga teatada, et see kasutaja sai minu mäletamist mööda vist isegi Aasta 2007 teema kui ka postituse auhinna : )
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
09.01.2009 21:58:52
|
|
|
| Fate kirjutas: |
| Olles koffer.ee administraator võin auga teatada, et see kasutaja sai minu mäletamist mööda vist isegi Aasta 2007 teema kui ka postituse auhinna : ) |
miks HV sellist asja pole
ah õigus jah gunnar19 paneks asja kinni
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
09.01.2009 22:06:47
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| Fate kirjutas: |
| Olles koffer.ee administraator võin auga teatada, et see kasutaja sai minu mäletamist mööda vist isegi Aasta 2007 teema kui ka postituse auhinna : ) |
miks HV sellist asja pole
ah õigus jah gunnar19 paneks asja kinni |
HV-s on Austusega Meistrilt
http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Erijärgud#Aeg_maha_xx
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
10.01.2009 04:39:59
|
|
|
Ütleme nii et kas oli tegemist mingi 6a lapsega või siis lihtsalt tainapea
Aga jah päris hea naerukas
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.01.2009 05:02:17
|
|
|
huvitav, et mõni ei jaga arvutist ööd ega mütsi, aga tõmbamisest teavad kõik! st teatakse (või arvatakse, et teatakse), et kuskil on mingi asi (vahet pole kas mingi käega katsutav ese või kujuteldav numbritejada) ja kuidagi saab (või arvatakse, et saab) seda omale tõmmata krdi kahju, et ei mäleta mida ma ise mõtlesin, kui esimest korda kuulsin tõmbamisest
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
10.01.2009 14:39:04
|
|
|
Sellel ajal kui mina interneti ligi esimesed korrad sain ei olnud või ma ei teadnud veebilehtigi mida külastada võiks
põhiline koht oli neti.ee ja sealt mingid lo-tec mängud mis keegi oli sinna üles pannud vms, see aeg oli vist win 95 alal kui see just oli välja tulnud.. aga sellis mõtlemist et protsessorit või videokaarti saab netist tõmmata polnud mul isegi siis.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
välkjapauk
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009
|
19.02.2009 11:35:11
|
|
|
talenti on
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
20.02.2009 02:40:38
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
Sellel ajal kui mina interneti ligi esimesed korrad sain ei olnud või ma ei teadnud veebilehtigi mida külastada võiks
põhiline koht oli neti.ee ja sealt mingid lo-tec mängud mis keegi oli sinna üles pannud vms, see aeg oli vist win 95 alal kui see just oli välja tulnud.. aga sellis mõtlemist et protsessorit või videokaarti saab netist tõmmata polnud mul isegi siis. |
Lol sama asi oli mul, käisin igagusutel fan pagedel ja DOS mänge pelasin jne. Alates 2003 oskasin juba downloadida, mäletan mu esimeseks lauluks vist oli music instructor - super sonic siis saingi teada sõnast "tõmbamine" lol see teema on WIN, got a good laugh!
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
20.02.2009 07:32:13
|
|
|
| See teema alguses olev kofferi link ei ole teps naljakas, ootasin pikka teksti nagu viitsis meie kuulus Maximuz jaurata.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.02.2009 20:36:13
|
|
|
| kremlin kirjutas: |
väike osa on juba käes
 |
Krt, mb tuleb tänapäeval PB asendada
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.02.2009 22:53:32
|
|
|
3mad2, arvesta sellele juurde ikkagi muusika, filmid ja mängud ning programmid
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
18.03.2009 20:13:31
|
|
|
... kta 3
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
21.03.2009 15:59:38
|
|
|
| yarmx kirjutas: |
no kurat, üks vend lubas daunlõudida terve Interneti endale arvutisse...ja siis ei saa te keegi seda enam kasutada!
siis ei saa me keegi enam uusi videokaarte netist alla tõmmata... |
_________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
07.07.2009 12:35:57
|
|
|
Kas keegi on siis videokaardi netis kätte ka saanud ?
Aga tegelt see pole naljakas eks me kõik oleme õppinud.
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
07.07.2009 13:35:54
|
|
|
| gertp kirjutas: |
Kas keegi on siis videokaardi netis kätte ka saanud ?
Aga tegelt see pole naljakas eks me kõik oleme õppinud. |
OX.ee'st olen mitmeid videokaarte saanud
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
07.07.2009 14:18:17
|
|
|
| Meil tassiski ju üks noortetoast cd -ga rammi koju.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atti
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003
|
07.07.2009 14:25:16
|
|
|
| See polegi nii ammu, kui üks persoon soovis pkzip.exe faili faxi teel saada. Imestada pole siin midagi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
07.07.2009 14:55:04
|
|
|
| Mõnda inimest arvuti ei tõmba üldse ja sellepärast ta ei pruugigi arvutist midagi teada. Võibolla mõnikord lööb oma NFS -i lahti või vaatab postkasti, aga NFS -i uus osa ei taha hästi joosta.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
22.07.2009 02:26:21
|
|
|
Minult küsiti täna, millist torrentit ma kasutan
Vastus oli ikka, et seda, mida vaja on hetkel
_________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
09.12.2009 21:41:54
|
|
|
VIIRUS BAD-TIMES
Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!
Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, ja mitte ainult selle, vaid ka kõik disketid ja CD-d, mis arvuti läheduses asuvad.
Kõvaketta pöörded kahekordistatakse ja ekraan hakkab tasapisi kokku sulama. Kui te veel selleks hetkeks pole reageerinud, kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid, vahetab tolmuimeja toruaugud ja hirmutab teie koduloomad poolsurnuks.
Selleks ajaks on ta loomulikult juba ammu modemi abil kuuma liini telefoninumbrid valinud, teie autovõtmed leidnud ning kihutab üle lubatud kiiruse lähima bordellini, et seal teie krediitkaardi summad laiaks lüüa.
Ta sätib teie külmkapi termostaadi nii, et kogu teie jääkuubikute tagavarad sulavad ja piim hapuks läheb. Ta eemaldab teie pangakaardi magnetribad, avalikustab PIN-koodi järgmises Postimehes ja korrigeerib teie maksekorraldused.
Kõikidele teie üheöösuhetele jagab teie uue telefoninumbri. Kallab jahutusvedelikku teie akvaariumisse ja hõõgveinipudelitesse. Ta joob kogu teie õlletagavarad külmkapist ning laotab haisvad sokid köögilauale just siis, kui teil külalised on.
Kui olete sisse maganud, peidab ta loomulikult teie autovõtme ära ja laadib aku tühjaks. BAD-TIMES vahetab teie šampooni liimi ja hambapasta kingakreemi vastu. Teie seljataga kohtub ta linna parimas hotellis teie elukaaslasega, kasutades ikka loomulikult teie pangakaarti, kui sinna üldse veel midagi jäänud on.
BAD-TIMES põhjustab ka sügelust tagumiku piirkonnas, kasutab ära kogu teie tualettpaberi ja paigutab elektrivõrgus oleva fööni vahetult teie vanni lähedusse.
Ta on ohtlik ja silmakirjalik. Ettearvamatu, lausa koletis!
Kohati ka kergete hälvetega. Olge ettevaatlik, väga ettevaatlik!
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
12.12.2009 23:39:45
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
VIIRUS BAD-TIMES
Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!
Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, ja mitte ainult selle, vaid ka kõik disketid ja CD-d, mis arvuti läheduses asuvad.
Kõvaketta pöörded kahekordistatakse ja ekraan hakkab tasapisi kokku sulama. Kui te veel selleks hetkeks pole reageerinud, kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid, vahetab tolmuimeja toruaugud ja hirmutab teie koduloomad poolsurnuks.
Selleks ajaks on ta loomulikult juba ammu modemi abil kuuma liini telefoninumbrid valinud, teie autovõtmed leidnud ning kihutab üle lubatud kiiruse lähima bordellini, et seal teie krediitkaardi summad laiaks lüüa.
Ta sätib teie külmkapi termostaadi nii, et kogu teie jääkuubikute tagavarad sulavad ja piim hapuks läheb. Ta eemaldab teie pangakaardi magnetribad, avalikustab PIN-koodi järgmises Postimehes ja korrigeerib teie maksekorraldused.
Kõikidele teie üheöösuhetele jagab teie uue telefoninumbri. Kallab jahutusvedelikku teie akvaariumisse ja hõõgveinipudelitesse. Ta joob kogu teie õlletagavarad külmkapist ning laotab haisvad sokid köögilauale just siis, kui teil külalised on.
Kui olete sisse maganud, peidab ta loomulikult teie autovõtme ära ja laadib aku tühjaks. BAD-TIMES vahetab teie šampooni liimi ja hambapasta kingakreemi vastu. Teie seljataga kohtub ta linna parimas hotellis teie elukaaslasega, kasutades ikka loomulikult teie pangakaarti, kui sinna üldse veel midagi jäänud on.
BAD-TIMES põhjustab ka sügelust tagumiku piirkonnas, kasutab ära kogu teie tualettpaberi ja paigutab elektrivõrgus oleva fööni vahetult teie vanni lähedusse.
Ta on ohtlik ja silmakirjalik. Ettearvamatu, lausa koletis!
Kohati ka kergete hälvetega. Olge ettevaatlik, väga ettevaatlik! |
ise tegid või leidsid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.12.2009 23:42:11
|
|
|
| zero0 kirjutas: |
| Duckhead kirjutas: |
VIIRUS BAD-TIMES
Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!
Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, ja mitte ainult selle, vaid ka kõik disketid ja CD-d, mis arvuti läheduses asuvad.
Kõvaketta pöörded kahekordistatakse ja ekraan hakkab tasapisi kokku sulama. Kui te veel selleks hetkeks pole reageerinud, kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid, vahetab tolmuimeja toruaugud ja hirmutab teie koduloomad poolsurnuks.
Selleks ajaks on ta loomulikult juba ammu modemi abil kuuma liini telefoninumbrid valinud, teie autovõtmed leidnud ning kihutab üle lubatud kiiruse lähima bordellini, et seal teie krediitkaardi summad laiaks lüüa.
Ta sätib teie külmkapi termostaadi nii, et kogu teie jääkuubikute tagavarad sulavad ja piim hapuks läheb. Ta eemaldab teie pangakaardi magnetribad, avalikustab PIN-koodi järgmises Postimehes ja korrigeerib teie maksekorraldused.
Kõikidele teie üheöösuhetele jagab teie uue telefoninumbri. Kallab jahutusvedelikku teie akvaariumisse ja hõõgveinipudelitesse. Ta joob kogu teie õlletagavarad külmkapist ning laotab haisvad sokid köögilauale just siis, kui teil külalised on.
Kui olete sisse maganud, peidab ta loomulikult teie autovõtme ära ja laadib aku tühjaks. BAD-TIMES vahetab teie šampooni liimi ja hambapasta kingakreemi vastu. Teie seljataga kohtub ta linna parimas hotellis teie elukaaslasega, kasutades ikka loomulikult teie pangakaarti, kui sinna üldse veel midagi jäänud on.
BAD-TIMES põhjustab ka sügelust tagumiku piirkonnas, kasutab ära kogu teie tualettpaberi ja paigutab elektrivõrgus oleva fööni vahetult teie vanni lähedusse.
Ta on ohtlik ja silmakirjalik. Ettearvamatu, lausa koletis!
Kohati ka kergete hälvetega. Olge ettevaatlik, väga ettevaatlik! |
ise tegid või leidsid? |
sellise viiruse tegemine nõuab väga häid teadmisi ja oskusi. igaljuhul
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
13.12.2009 00:58:53
|
|
|
oioi jälle mingi kuri viirus.......
kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid- see on kõige julmem asi mida inimkonnaga võib juhtuda..
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
13.12.2009 03:07:03
|
|
|
sain ka minagi selle.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
13.12.2009 03:17:22
|
|
|
Enam ei tohi ühteki emaili manust avada!!!.kõikides manustes on tänapäeval viirused sees:D
_________________ Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige
viimati muutis zero0 12.01.2010 17:42:16, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.12.2009 10:47:15
|
|
|
| Mhm... müügimehele jõudis antud kiri Siseministeeriumist.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|