Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Ajas naerma küll märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kiez
HV kasutaja
Kiez

liitunud: 30.09.2006




sõnum 04.12.2007 23:21:47 Ajas naerma küll vasta tsitaadiga

Lugege k6ik läbi
http://www.koffer.ee/viewtopic.php?t=45905
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oohoh
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 04.12.2007 23:27:06 vasta tsitaadiga

Päris kõva,pole mõnda aega nii andekat teksti näinud icon_lol.gif
Videokaardi dlimine on ikka tase omaette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 16:52:15 vasta tsitaadiga

No kõk on ju priima. Mees saab aru, et talle soovitatakse nVidia GeForce 206600 20256MB AGP 8x2Video kaarti.

Mulle üritas kunagi keegi klassivend selgeks teha, et ta tõmbas endale torrentiga 500GB vaba mälu juurde.

Muidu naljakate abipalvete teema alla oleks see sobinud vast paremini icon_rolleyes.gif

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 22:16:49 vasta tsitaadiga

eks neid ikka leidu kes endale videokaarti netist tõmmata üritavad icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 22:26:54 vasta tsitaadiga

Tõmbame vidokaardid netist ja driverid ostame arvutipoest!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yarmx
Kreisi kasutaja
yarmx

liitunud: 18.08.2007




sõnum 27.12.2007 22:30:24 vasta tsitaadiga

no kurat, üks vend lubas daunlõudida terve Interneti endale arvutisse...ja siis ei saa te keegi seda enam kasutada!
siis ei saa me keegi enam uusi videokaarte netist alla tõmmata...icon_sad.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 28.12.2007 12:52:32 vasta tsitaadiga

väike osa on juba käes

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trippin
HV vaatleja
trippin

liitunud: 19.11.2007




sõnum 07.01.2009 23:31:48 vasta tsitaadiga

Mul üks klassivend tahtis ka 1. klassis kooli arvutist terve interneti koju viia, kopis exploreri ikooni desktopilt disketi peale ja arvas, et asi olemas icon_biggrin.gif
_________________
OPEL - Organiseeritud Peldik Eesti Liikluses
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2009 00:22:00 vasta tsitaadiga

Olles koffer.ee administraator võin auga teatada, et see kasutaja sai minu mäletamist mööda vist isegi Aasta 2007 teema kui ka postituse auhinna : )
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2009 21:58:52 vasta tsitaadiga

Fate kirjutas:
Olles koffer.ee administraator võin auga teatada, et see kasutaja sai minu mäletamist mööda vist isegi Aasta 2007 teema kui ka postituse auhinna : )

miks HV sellist asja pole icon_question.gif
ah õigus jah gunnar19 paneks asja kinni icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 09.01.2009 22:06:47 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Fate kirjutas:
Olles koffer.ee administraator võin auga teatada, et see kasutaja sai minu mäletamist mööda vist isegi Aasta 2007 teema kui ka postituse auhinna : )

miks HV sellist asja pole icon_question.gif
ah õigus jah gunnar19 paneks asja kinni icon_rolleyes.gif



HV-s on Austusega Meistrilt thumbs_up.gif

http://wiki.hinnavaatlus.ee/index.php/Erijärgud#Aeg_maha_xx

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.01.2009 04:39:59 vasta tsitaadiga

Ütleme nii et kas oli tegemist mingi 6a lapsega või siis lihtsalt tainapea icon_biggrin.gif
Aga jah päris hea naerukas icon_razz.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2009 05:02:17 vasta tsitaadiga

huvitav, et mõni ei jaga arvutist ööd ega mütsi, aga tõmbamisest teavad kõik! st teatakse (või arvatakse, et teatakse), et kuskil on mingi asi (vahet pole kas mingi käega katsutav ese või kujuteldav numbritejada) ja kuidagi saab (või arvatakse, et saab) seda omale tõmmata icon_razz.gif krdi kahju, et ei mäleta mida ma ise mõtlesin, kui esimest korda kuulsin tõmbamisest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 10.01.2009 14:39:04 vasta tsitaadiga

Sellel ajal kui mina interneti ligi esimesed korrad sain ei olnud või ma ei teadnud veebilehtigi mida külastada võiks icon_razz.gif
põhiline koht oli neti.ee ja sealt mingid lo-tec mängud mis keegi oli sinna üles pannud vms, see aeg oli vist win 95 alal kui see just oli välja tulnud.. aga sellis mõtlemist et protsessorit või videokaarti saab netist tõmmata polnud mul isegi siis.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
välkjapauk
HV vaatleja
välkjapauk

liitunud: 03.02.2009




sõnum 19.02.2009 11:35:11 vasta tsitaadiga

talenti on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.02.2009 02:40:38 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
Sellel ajal kui mina interneti ligi esimesed korrad sain ei olnud või ma ei teadnud veebilehtigi mida külastada võiks icon_razz.gif
põhiline koht oli neti.ee ja sealt mingid lo-tec mängud mis keegi oli sinna üles pannud vms, see aeg oli vist win 95 alal kui see just oli välja tulnud.. aga sellis mõtlemist et protsessorit või videokaarti saab netist tõmmata polnud mul isegi siis.


Lol sama asi oli mul, käisin igagusutel fan pagedel ja DOS mänge pelasin jne. Alates 2003 oskasin juba downloadida, mäletan mu esimeseks lauluks vist oli music instructor - super sonic icon_razz.gif siis saingi teada sõnast "tõmbamine" lol see teema on WIN, got a good laugh!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2009 07:32:13 vasta tsitaadiga

See teema alguses olev kofferi link ei ole teps naljakas, ootasin pikka teksti nagu viitsis meie kuulus Maximuz jaurata.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 20:36:13 vasta tsitaadiga

kremlin kirjutas:
väike osa on juba käes

Krt, mb tuleb tänapäeval PB asendada icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 21.02.2009 22:52:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eric Schmidt, the CEO of Google, the world’s largest index of the Internet, estimated the size at roughly 5 million terabytes of data.

Pole see asi nii hull midagi, 5* 1018 baiti. beer_yum.gif icon_smile.gif

Allikas: http://www.wisegeek.com/how-big-is-the-internet.htm
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 22:53:32 vasta tsitaadiga

3mad2, arvesta sellele juurde ikkagi muusika, filmid ja mängud ning programmid icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2009 22:59:24 vasta tsitaadiga

http://doog.pri.ee/kullafond/Sygis2007/k6vakas/k6vakas.php.htm
http://doog.pri.ee/kullafond/Sygis2007/kuidasrammit6mmata/kuidasrammit6mmata.php.htm

Sellised stiilinäited siis Torufoorumi kullafondist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2009 20:13:31 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:

http://doog.pri.ee/kullafond/Sygis2007/kuidasrammit6mmata/kuidasrammit6mmata.php.htm


... kta 3 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2009 15:59:38 vasta tsitaadiga

yarmx kirjutas:
no kurat, üks vend lubas daunlõudida terve Interneti endale arvutisse...ja siis ei saa te keegi seda enam kasutada!
siis ei saa me keegi enam uusi videokaarte netist alla tõmmata...icon_sad.gif
icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 12:35:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi on siis videokaardi netis kätte ka saanud ? icon_biggrin.gif

Aga tegelt see pole naljakas icon_lol.gif eks me kõik oleme õppinud.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 13:35:54 vasta tsitaadiga

gertp kirjutas:
Kas keegi on siis videokaardi netis kätte ka saanud ? icon_biggrin.gif

Aga tegelt see pole naljakas icon_lol.gif eks me kõik oleme õppinud.
OX.ee'st olen mitmeid videokaarte saanud icon_smile.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 14:10:57 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 14:18:17 vasta tsitaadiga

Meil tassiski ju üks noortetoast cd -ga rammi koju.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Atti
HV kasutaja
Atti

liitunud: 19.10.2003




sõnum 07.07.2009 14:25:16 vasta tsitaadiga

See polegi nii ammu, kui üks persoon soovis pkzip.exe faili faxi teel saada. Imestada pole siin midagi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 14:40:31 vasta tsitaadiga

need sellid on vist kas sama isa lapsed või sugulased. telhvi naistekas jms perekoolides leidub samast nalja meetriga, samas tuleb tunnistada, et mõni neist humoristidest jagab mingit teist valdkonda päris hästi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2009 14:55:04 vasta tsitaadiga

Mõnda inimest arvuti ei tõmba üldse ja sellepärast ta ei pruugigi arvutist midagi teada. Võibolla mõnikord lööb oma NFS -i lahti või vaatab postkasti, aga NFS -i uus osa ei taha hästi joosta.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2009 02:26:21 vasta tsitaadiga

Minult küsiti täna, millist torrentit ma kasutan icon_lol.gif
Vastus oli ikka, et seda, mida vaja on hetkel icon_rolleyes.gif

_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 09.12.2009 21:41:54 vasta tsitaadiga

VIIRUS BAD-TIMES

Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!

Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, ja mitte ainult selle, vaid ka kõik disketid ja CD-d, mis arvuti läheduses asuvad.

Kõvaketta pöörded kahekordistatakse ja ekraan hakkab tasapisi kokku sulama. Kui te veel selleks hetkeks pole reageerinud, kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid, vahetab tolmuimeja toruaugud ja hirmutab teie koduloomad poolsurnuks.

Selleks ajaks on ta loomulikult juba ammu modemi abil kuuma liini telefoninumbrid valinud, teie autovõtmed leidnud ning kihutab üle lubatud kiiruse lähima bordellini, et seal teie krediitkaardi summad laiaks lüüa.

Ta sätib teie külmkapi termostaadi nii, et kogu teie jääkuubikute tagavarad sulavad ja piim hapuks läheb. Ta eemaldab teie pangakaardi magnetribad, avalikustab PIN-koodi järgmises Postimehes ja korrigeerib teie maksekorraldused.

Kõikidele teie üheöösuhetele jagab teie uue telefoninumbri. Kallab jahutusvedelikku teie akvaariumisse ja hõõgveinipudelitesse. Ta joob kogu teie õlletagavarad külmkapist ning laotab haisvad sokid köögilauale just siis, kui teil külalised on.

Kui olete sisse maganud, peidab ta loomulikult teie autovõtme ära ja laadib aku tühjaks. BAD-TIMES vahetab teie šampooni liimi ja hambapasta kingakreemi vastu. Teie seljataga kohtub ta linna parimas hotellis teie elukaaslasega, kasutades ikka loomulikult teie pangakaarti, kui sinna üldse veel midagi jäänud on.

BAD-TIMES põhjustab ka sügelust tagumiku piirkonnas, kasutab ära kogu teie tualettpaberi ja paigutab elektrivõrgus oleva fööni vahetult teie vanni lähedusse.

Ta on ohtlik ja silmakirjalik. Ettearvamatu, lausa koletis!
Kohati ka kergete hälvetega. Olge ettevaatlik, väga ettevaatlik!

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 12.12.2009 23:39:45 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
VIIRUS BAD-TIMES

Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!

Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, ja mitte ainult selle, vaid ka kõik disketid ja CD-d, mis arvuti läheduses asuvad.

Kõvaketta pöörded kahekordistatakse ja ekraan hakkab tasapisi kokku sulama. Kui te veel selleks hetkeks pole reageerinud, kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid, vahetab tolmuimeja toruaugud ja hirmutab teie koduloomad poolsurnuks.

Selleks ajaks on ta loomulikult juba ammu modemi abil kuuma liini telefoninumbrid valinud, teie autovõtmed leidnud ning kihutab üle lubatud kiiruse lähima bordellini, et seal teie krediitkaardi summad laiaks lüüa.

Ta sätib teie külmkapi termostaadi nii, et kogu teie jääkuubikute tagavarad sulavad ja piim hapuks läheb. Ta eemaldab teie pangakaardi magnetribad, avalikustab PIN-koodi järgmises Postimehes ja korrigeerib teie maksekorraldused.

Kõikidele teie üheöösuhetele jagab teie uue telefoninumbri. Kallab jahutusvedelikku teie akvaariumisse ja hõõgveinipudelitesse. Ta joob kogu teie õlletagavarad külmkapist ning laotab haisvad sokid köögilauale just siis, kui teil külalised on.

Kui olete sisse maganud, peidab ta loomulikult teie autovõtme ära ja laadib aku tühjaks. BAD-TIMES vahetab teie šampooni liimi ja hambapasta kingakreemi vastu. Teie seljataga kohtub ta linna parimas hotellis teie elukaaslasega, kasutades ikka loomulikult teie pangakaarti, kui sinna üldse veel midagi jäänud on.

BAD-TIMES põhjustab ka sügelust tagumiku piirkonnas, kasutab ära kogu teie tualettpaberi ja paigutab elektrivõrgus oleva fööni vahetult teie vanni lähedusse.

Ta on ohtlik ja silmakirjalik. Ettearvamatu, lausa koletis!
Kohati ka kergete hälvetega. Olge ettevaatlik, väga ettevaatlik!
icon_biggrin.gif ise tegid või leidsid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2009 23:42:11 vasta tsitaadiga

zero0 kirjutas:
Duckhead kirjutas:
VIIRUS BAD-TIMES

Kui saate meili nimega BAD-TIMES kustutage ta koheselt ilma lugemata!

Tegemist on kõige ohtlikuma viirusega, mida eales tuntud!
Ta kustutab lugemise ajal teie kõvaketta, ja mitte ainult selle, vaid ka kõik disketid ja CD-d, mis arvuti läheduses asuvad.

Kõvaketta pöörded kahekordistatakse ja ekraan hakkab tasapisi kokku sulama. Kui te veel selleks hetkeks pole reageerinud, kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid, vahetab tolmuimeja toruaugud ja hirmutab teie koduloomad poolsurnuks.

Selleks ajaks on ta loomulikult juba ammu modemi abil kuuma liini telefoninumbrid valinud, teie autovõtmed leidnud ning kihutab üle lubatud kiiruse lähima bordellini, et seal teie krediitkaardi summad laiaks lüüa.

Ta sätib teie külmkapi termostaadi nii, et kogu teie jääkuubikute tagavarad sulavad ja piim hapuks läheb. Ta eemaldab teie pangakaardi magnetribad, avalikustab PIN-koodi järgmises Postimehes ja korrigeerib teie maksekorraldused.

Kõikidele teie üheöösuhetele jagab teie uue telefoninumbri. Kallab jahutusvedelikku teie akvaariumisse ja hõõgveinipudelitesse. Ta joob kogu teie õlletagavarad külmkapist ning laotab haisvad sokid köögilauale just siis, kui teil külalised on.

Kui olete sisse maganud, peidab ta loomulikult teie autovõtme ära ja laadib aku tühjaks. BAD-TIMES vahetab teie šampooni liimi ja hambapasta kingakreemi vastu. Teie seljataga kohtub ta linna parimas hotellis teie elukaaslasega, kasutades ikka loomulikult teie pangakaarti, kui sinna üldse veel midagi jäänud on.

BAD-TIMES põhjustab ka sügelust tagumiku piirkonnas, kasutab ära kogu teie tualettpaberi ja paigutab elektrivõrgus oleva fööni vahetult teie vanni lähedusse.

Ta on ohtlik ja silmakirjalik. Ettearvamatu, lausa koletis!
Kohati ka kergete hälvetega. Olge ettevaatlik, väga ettevaatlik!
icon_biggrin.gif ise tegid või leidsid?


sellise viiruse tegemine nõuab väga häid teadmisi ja oskusi. igaljuhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 00:58:53 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif oioi jälle mingi kuri viirus.......
kustutab viirus teie televiisori kanalite programmid- see on kõige julmem asi mida inimkonnaga võib juhtuda..

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 13.12.2009 02:44:36 vasta tsitaadiga

Sain sellise toreda meili
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 13.12.2009 03:07:03 vasta tsitaadiga

Q. kirjutas:
Sain sellise toreda meili

sain ka minagi selle.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 13.12.2009 03:17:22 vasta tsitaadiga

Enam ei tohi ühteki emaili manust avada!!!.kõikides manustes on tänapäeval viirused sees:D
_________________
Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige


viimati muutis zero0 12.01.2010 17:42:16, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 10:24:10 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Q. kirjutas:
Sain sellise toreda meili

sain ka minagi selle.

http://www.arvutikaitse.ee/?p=2844

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.12.2009 10:47:15 vasta tsitaadiga

Mhm... müügimehele jõudis antud kiri Siseministeeriumist.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2009 12:21:02 vasta tsitaadiga

meile PRIA st.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Ajas naerma küll
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.