|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.12.2007 02:46:22
|
|
|
| Mhm...veebipoes nagu pole jah pmst?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.12.2007 02:53:00
|
|
|
Veebipoes vist mitte jah, aga kohapeal on.
Lähed sinna poodi sisse, lähed mängude sektsiooni ja seal üleval riiulis on kenasti näha PS3 pakid [60gb]. (:
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
26.12.2007 13:29:57
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| [b]PS3 mängud on igakell üle Xbox360 omast (uncharted, heavenly sword jne), |
Miks sa nii arvad? |
Sest isiklikult mulle ei ole peale Halo ja MassEfecti midagi huvitavat Xkastil mida ma mängida ka reaalselt tahaks, olen proovinud aga ei kõida. Kahju et need kaks mängu PS3 peal ei ole (Halo 3 oli tõeliselt lahe, kuigi Halo 2 imes lurinal oma peategelase vahetusega).
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.12.2007 14:31:27
|
|
|
| Xkast on halo 3 ja mass effect ning väga palju selliseid "pilapalu arcade mänge" ja selliseid mis PS3 ka on , PS3 on Resistance ja MotorStorm ja Lair ja Warhawk ning Uncharted...teisi nii häid mänge ei oska PS3 öelda... millest tehakse palju juttu , kuid arcadedest pole eriti haisugi kuid eks tal neid niisama mänge on ka...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullloom12
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2007
|
26.12.2007 14:34:17
|
|
|
Ma sain oma ps3-ga kaasa F.E.A.R. -i ja kaks pulti. See oli siis kui ps3 eestisse tuli .Maksis 13000EEK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005

|
26.12.2007 14:54:53
|
|
|
Kas Conan on väärt mäng? Demo oli küll kihvt.
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
26.12.2007 15:08:04
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| Kus nimelt oleks 60gb PS3 müügil?eestis |
kui ma õieti mäletan siis oli ka veel stockmannis, koos kahe mängu ja puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
26.12.2007 16:09:47
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| XPsass kirjutas: |
| Kus nimelt oleks 60gb PS3 müügil?eestis |
kui ma õieti mäletan siis oli ka veel stockmannis, koos kahe mängu ja puldiga. |
Kristiine Euronics'is PS3 60GB + lisapult + 2 mängu = 9490.-eek
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
26.12.2007 16:39:24
|
|
|
Sain jõuludeks endale ES4 Oblivion (Pal) aga kui proovin mängida seda mu ps3 (NTSCJ) peal tuleb ette mingi tekst "It cannot be played at current settings" vms.
Google'dades sain aru, et probleem on selles, et mul pole HD telekas - ometigi teised pal mängud töötavad, prob just oblivionis. Oskab keegi aidata?
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
26.12.2007 16:55:18
|
|
|
red_devil, pmst peaks aitama see kui teleka uuesti tuvastada lased vist? Vali siis PAL telekasks ja asi vaska
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.12.2007 18:16:56
|
|
|
| ahvilõust kirjutas: |
Kas Conan on väärt mäng? Demo oli küll kihvt.  |
Conan on täitsa tip top selline nobrainer - osad kohad on aint tiba rasked. Samas võitlemine ja igast kombod on väga mõnyusalt tehtud, eriti need mis viimase löögiga vahvat moodi vastase elupäevad lõpetavad.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.12.2007 18:53:09
|
|
|
Mis conan krt , hankige God of War .Vot seal on kombod...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
26.12.2007 19:18:22
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Mis conan krt , hankige God of War .Vot seal on kombod... |
PS3'me peal juba GOW olemas või oled teemaga vähe eksind
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
26.12.2007 20:10:08
|
|
|
| Sai ka demo proovitud ja plaanis samuti see mäng endale osta, Conanist jutt.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.12.2007 23:18:17
|
|
|
| Surugem nüüd maha enda fanboisus,täielikult ning öelge kumb konsool siiski teie arvates parem on...Sooviksin vastust neilt inimestelt kes ka reaalselt omab PS3 mitte ei käi sõbra või naabrionu juures mängimas..
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.12.2007 23:41:13
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| Surugem nüüd maha enda fanboisus,täielikult ning öelge kumb konsool siiski teie arvates parem on...Sooviksin vastust neilt inimestelt kes ka reaalselt omab PS3 mitte ei käi sõbra või naabrionu juures mängimas.. |
Vale teema Juss.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
26.12.2007 23:49:30
|
|
|
| Ei,ma pigem küsiks siin.(kuna oli üks väike poiss nimega Juss kes soovis konsooli...)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.12.2007 23:57:03
|
|
|
Kui seda teemat loeb Xkasti omanik, siis saad sa teada milline imemasin see X360 on.
Kui seda teemat loeb PS3 omanik, saad sa teada milleks PS3 võimeline on.
See "jätke oma fänboy jutt välja" idee on kehv, sest kuidas sa muidu loed ette oma X360/PS3 konsooli head küljed, ilma et sulle fanboy nime ei panda.
Endal on nüüd renditud PS3 olnud kasutuses mitu kuud, ja peale osade mängude laadimisaegade ei oska kurta, sest kõik muu on just selline nagu peaks.
Kui see Burnout nüüd Jaanuaris välja tuleb, siis saan 'jääva' konsooli, seega probleemi pole.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
27.12.2007 01:16:58
|
|
|
| XPsass, kumb parem ehk kellel pikem teema on juba olemas...ple mõtet siin sama juraga alustada, see ei vii kuhugi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
27.12.2007 10:58:58
|
|
|
Ei lihtsalt küsisin siit , siin paistavad targemad vennad olema ( teises teemas on fanboisus ).Kuna plaan siiski PS3 soetada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.12.2007 11:11:47
|
|
|
| Mismõttes parem? Minujaoks on PS3 parem kuna lihtsalt teatud pelad mille fänn olen pikka aega olnud on ja tulevad PS3'me peale. Loomulikult ei tule lisafeatuurid kahjuks. Ehk siis kui sa ikka super mario fänn oled siis nagu pole põhjust PS'i osta.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
27.12.2007 11:52:25
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| Surugem nüüd maha enda fanboisus,täielikult ning öelge kumb konsool siiski teie arvates parem on...Sooviksin vastust neilt inimestelt kes ka reaalselt omab PS3 mitte ei käi sõbra või naabrionu juures mängimas.. |
Enamusel siin teemas on siiski ainult PS3 ja ei oska tegeliult öelda kumb parem on...
Ise soovitaks PS3'e riistvara vastupidvuse pärast. (Tegelikult ma ei tea, äkki on nüüd XBoxi suremine lahendatud)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.12.2007 12:07:51
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Ei lihtsalt küsisin siit , siin paistavad targemad vennad olema ( teises teemas on fanboisus ).Kuna plaan siiski PS3 soetada. |
Noh, oleneb milliseid mänge mängid, kas jaapani või euroopa. PS3 või XBox360 siis.
Paremad palad:
PS3: Warhawk, Resistance, Uncharted, Heavenly Sword, Ninja Gaiden, Motorstorm.. jne
XBox360: Halo 3, Mass Effect, Gears Of War, PGR4, Forza 2, BioShock, Dead Rising.. jne
Ühte olen märganud, et PS3 peal pole ühtegi exclusive auto simu veel, Jaapanis tuli nüüd GT5 Prologue välja aga noh eks see ole iga enda otsustada kuda talle see reaalsus seal pinget pakub. Ahjah, kasutatud xboxi saab foorumist mingi 3-4k eest. PS3-si eriti ei müüda kasutatuid.. liiga hea vist, et ära müüa
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.12.2007 12:10:18
|
|
|
PlatoonSgtElias, xkasti peal pole ju samuti ühtegi autusimu
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
27.12.2007 12:18:18
|
|
|
| Käi veidike osta.ee , kuldnebors.ee või soov.ee -s siis näed , et müüakse.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.12.2007 12:41:23
|
|
|
Auron, Forza 2 ei olnud siis autosimu? Igastahes oli Xkastil küll olemas täitsa üks autosimu
PlatoonSgtElias, Ma ei tea küll miks seda PS3 ei müüda või miks jõulueel osad poed sellest tühjaks osteti, küll aga tean seda et ostes kasutatud Xkasti võib se olla moditud ning banhammeri alla sattunud. Nii et tegelikult suht kahtlane kasutatud osta. Plus, kui kindel sa ROD saad olla tutikat ostes? Ongi mõkk mõkk seis.
Lisaks veel, et tore uudistesait: http://www.ps3today.com ja http://www.ps3news.com
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.12.2007 12:46:54
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Auron, Forza 2 ei olnud siis autosimu? Igastahes oli Xkastil küll olemas täitsa üks autosimu
PlatoonSgtElias, Ma ei tea küll miks seda PS3 ei müüda või miks jõulueel osad poed sellest tühjaks osteti, küll aga tean seda et ostes kasutatud Xkasti võib se olla moditud ning banhammeri alla sattunud. Nii et tegelikult suht kahtlane kasutatud osta. Plus, kui kindel sa ROD saad olla tutikat ostes? Ongi mõkk mõkk seis.
Lisaks veel, et tore uudistesait: http://www.ps3today.com ja http://www.ps3news.com |
Noo ma pole küll enam deathidest kuulnud, mis on 2007a konsoolid... Ja neid kasutatuid xboxe kah siit ikka ostnud sõpradele läbi foorumi ja kõik korras olnud.
Forza 2 on jah simu. PGR4 on kah ikka vägahea mäng, pole palju uurinud, täna hakkan siin ise mängima aga kuna kõik saidid talle kümneid jagavad siis peab uurima ise üle palju seal simu asju ka on mängus.
Millal üldse Playstationi peale mingi achivmenti süsteem tuleb nagu xboxil? Deem, see annab ikka kõvasti juurde mängudele. Addictive.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
27.12.2007 12:47:24
|
|
|
| Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
27.12.2007 12:51:37
|
|
|
link :: see
| henri200 kirjutas: |
| Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
27.12.2007 12:58:55
|
|
|
Ma sain ka vahepeal PS3'e näppida veidi... ja mulle tundub et see next-gen pole ikka minu jaoks :( Kõik on nii terav ja kirju et silmad hakkavad valutama. Võimalik muidugi, et asi oli teleris... või kassides. Või et ma olen lihtsalt läbikõrbenud, või et ma ootan next-gen masinatelt midagi, mida pole olemas.
Sain oma kätega proovida selliste mängude demosid nagu Heavenly Sword (halb), Genji (väga halb), Jericho (jabur), GRAW2 (kohmakas, ei tulnud juhtimisega toime) Ridge Racer 7 (Type 4 meeldis rohkem) ning Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction (tundus sama fun nagu eelkäijadki, aga appppiiiii kuidas mu silmad valutama hakkasid seda vaadates). Täisversioonidest sain näppida Motorstorm'i (päris lõbus, aga visuaalid ei olnud päris nii vinged kui ootasin (E32K5 believe)) ning mingi minutikese võrra Resistance'it (tundus lahe, aga ma ei oska konsoolidel FPS'e mängida).
Ja siis veel sellist PSN'i mängu nagu Dark Mist, mis mulle hullult meeldis. Aga see on oma olemuselt nii old-school kui üldse annab olla, seega see vist ei loe.
Et... ma ei tea, sihuke wow moment jäi saamata vist, kuigi ma ise ka ei tea mida ma ootasin. Kui esimest korda elus gamecube'i näppida sain, olin sillas. Sama ka Dreamcast'iga näiteks, ning ka DS'iga. Aga see masin, ühel või teisel põhjusel, jättis mind suuresti külmaks. Ning see, et mul on mingi kiiks mängida pikalt halbu mänge (i.e. mängisin terve Jericho demo läbi vs. proovisin umbes pool minutit Resistance'it) ei aidanud ka kaasa. Nii et täitsa võimalik, et ma olen ise süüdi, et mulje sihuke jäi!
Ahjaa, XMB on väga cool.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.12.2007 14:16:45
|
|
|
DODONPACHI, pakun et viga monitoris, sest minul heavenly swordi ega rachet and clarciga mingeid probleeme ei olnud Proovi mõne muu teleriga. Ei saa küll aru miks sulle need mänud ei meeldi :S
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.12.2007 14:18:29
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on |
Mingi GT wannabe millele visatud hulka NFS'i teibitjuuning, friftimine ja muu pula? Simu puhul peaks olema oluline, et autod käituks reaalselt sõites ja sellega on forza alt läind + rääkimata vastaste AI'st.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.12.2007 14:23:54
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on |
Mingi GT wannabe millele visatud hulka NFS'i teibitjuuning, friftimine ja muu pula? Simu puhul peaks olema oluline, et autod käituks reaalselt sõites ja sellega on forza alt läind + rääkimata vastaste AI'st. |
Noo sellekohta võin niipalju öelda, et mäng on piisavalt simu lähedane nagu peab. Sõidad liiva sisse siis ikka võtab kiiruse drastiliselt maha, mitte nagu GranTurismo 5-s sul paned nagu asfaldi peal igalpool, sõidad teisele sisse ja teine lendab nagu mingi seebikarp rajalt minema, endaga muidugi mitte kui midagi ei juhtu, isegi juhitavust ei kaota. Damaget pole kah seal... Forzas on väga kõva damage süsteem, kõige parem mida simudes üldse näinud olen.
Graafika ei tee koguaeg mängu HEAKS.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
27.12.2007 14:25:26
|
|
|
| Mingit teibituuningut küll ei ole, driftimist ei ole (muidugi sa saad kui teed seade ja siis driftid aga mängus sees pole vaja vms.). Nii, et see on tõsine automäng, muidugi GTR2 vastu see ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.12.2007 14:28:36
|
|
|
kui asjast mittemidagi ei tea siis pole mõtet väljamõeldud juttu ka postitada
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
27.12.2007 14:31:56
|
|
|
Forza 2 oleks võinud graafiliselt palju parem olla, mängu kõige suuremaid miinuseid ja pettumus , kui oled eelnevalt Forzat mänginud Xboxi peal nagu mina olin siis ei paku F2 kauaks seda rõõmu, kui aga pole siis on mängitav aga mäng on lihtsalt liiga sarnane esimese osaga.
viimati muutis virx 27.12.2007 14:32:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.12.2007 14:32:35
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Mingit teibituuningut küll ei ole, driftimist ei ole (muidugi sa saad kui teed seade ja siis driftid aga mängus sees pole vaja vms.). Nii, et see on tõsine automäng, muidugi GTR2 vastu see ei saa. |
Ei saa jah! Õnneks XBox360 GTR tuleb kunagi. http://www.gamespot.com/xbox360/driving/gtr/index.html?tag=result;title;0
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 27.12.2007 14:33:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.12.2007 14:36:37
|
|
|
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
27.12.2007 14:43:27
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu. |
Kui see tiib kõveraks läheb ja aerodünaamikat korralikult pidurdab nii, et rajal enam ei püsi on ikka päris simu lähedane, Forzas saab ju päris hullu moodi autot tuunida, osta juppe jne, igasugu asju saab muuta, et kõike paremaks teha, enda aju küll ei jaga paljusi asju. Tahad öelda tõesti, et see pole Simu? Millepärast?? GT5 on sinuarust siis simu?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.12.2007 14:51:19
|
|
|
fa-fa-FA-FANBOY.
Eks ma siis kah tule siia teemasse kargama, et Resistance on mingi Halo wannabe aga jurade relvade, lollide vastaste ja pisikeste maailmadega...
Kui ise pole mänginud, siis ei ole vaja asjast midagi suvalist hämada vaid võiks lihtsalt viisakalt öelda: "gtfo ma pole mänginud ju nub"
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.12.2007 15:07:05
|
|
|
| Olen mänginud ja IRL oman ka lube (mitte nagu mõned reaalsusest siin hämavad vennad) ning sõitnud ka ikka väga kiirete masinatega ja sorry vaanid aga auto käitumise poolest ON GT rohkem simu.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
27.12.2007 15:47:43
|
|
|
| d3t kirjutas: |
DODONPACHI, pakun et viga monitoris, sest minul heavenly swordi ega rachet and clarciga mingeid probleeme ei olnud Proovi mõne muu teleriga. Ei saa küll aru miks sulle need mänud ei meeldi :S |
Ma tugevalt kahtlen et parem ekraan HS'i paremaks mänguks muudab. Aga noh, tänks soovituse eest.
Viimased ~10 postitust siin teemas = kuul pähe.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gj
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
27.12.2007 18:00:57
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu. |
Kui see tiib kõveraks läheb ja aerodünaamikat korralikult pidurdab nii, et rajal enam ei püsi on ikka päris simu lähedane, Forzas saab ju päris hullu moodi autot tuunida, osta juppe jne, igasugu asju saab muuta, et kõike paremaks teha, enda aju küll ei jaga paljusi asju. Tahad öelda tõesti, et see pole Simu? Millepärast?? GT5 on sinuarust siis simu?  |
gt seeriale on juba 3 põlvkonna korralik rool põhimõtteliselt saadaval, x-boxile ja 360 pole näidata isegi esimese gt rooli sarnast siiani, kui 360 välja tuli oli juba selge et sinna head rooli ei tule, edasi pole simust mõtet rääkidagi.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
212 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
27.12.2007 18:09:35
|
|
|
| gj kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu. |
Kui see tiib kõveraks läheb ja aerodünaamikat korralikult pidurdab nii, et rajal enam ei püsi on ikka päris simu lähedane, Forzas saab ju päris hullu moodi autot tuunida, osta juppe jne, igasugu asju saab muuta, et kõike paremaks teha, enda aju küll ei jaga paljusi asju. Tahad öelda tõesti, et see pole Simu? Millepärast?? GT5 on sinuarust siis simu?  |
gt seeriale on juba 3 põlvkonna korralik rool põhimõtteliselt saadaval, x-boxile ja 360 pole näidata isegi esimese gt rooli sarnast siiani, kui 360 välja tuli oli juba selge et sinna head rooli ei tule, edasi pole simust mõtet rääkidagi. |
Aap, ma arvasin, et 9/10 saanud rool on hea.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
27.12.2007 18:15:43
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Aap, ma arvasin, et 9/10 saanud rool on hea. |
Tühjale hundile on ka haavlid hea kõhutäis.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
27.12.2007 18:34:10
|
|
|
| Kus on Tallinnas kõige odavamalt see komplekt : Playstation 3 60gb + lisapult + 2 mängu ?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jalutaja
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2002
|
27.12.2007 18:49:38
|
|
|
| Väga vale koht selle jaoks, aga ei saa meenutamatta jätta, kuidas Sony kummardajatel oli suu m***i täis, kui vana xboxi peal sai Forza parema kriitika osaliseks kui GT seeria esindaja. Ja seda autosimuna.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
27.12.2007 19:01:31
|
|
|
Juhhuu, Uncharted läbii:D
18 dets alustasin ja täna 27 dets lõpetasin.
minge vaielge mingis muus teemas.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
27.12.2007 19:10:30
|
|
|
irwitama ajab see asi, et Xboxi mõned omanikud elavadki ps3 teemas ning risustavad seda...tunne jääb täpselt selline, et kahetsevad, et X-i ostsid ning nüüd käivad vigu otsimas...
vaadake xboxi teemat, ei mingit ps3 fännide hala...lasteaed
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|