Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.12.2007 02:46:22 vasta tsitaadiga

Mhm...veebipoes nagu pole jah pmst?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.12.2007 02:53:00 vasta tsitaadiga

Veebipoes vist mitte jah, aga kohapeal on.
Lähed sinna poodi sisse, lähed mängude sektsiooni ja seal üleval riiulis on kenasti näha PS3 pakid [60gb]. (:
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 13:29:57 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
d3t kirjutas:
[b]PS3 mängud on igakell üle Xbox360 omast (uncharted, heavenly sword jne),


Miks sa nii arvad?


Sest isiklikult mulle ei ole peale Halo ja MassEfecti midagi huvitavat Xkastil mida ma mängida ka reaalselt tahaks, olen proovinud aga ei kõida. Kahju et need kaks mängu PS3 peal ei ole (Halo 3 oli tõeliselt lahe, kuigi Halo 2 imes lurinal oma peategelase vahetusega).

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.12.2007 14:31:27 vasta tsitaadiga

Xkast on halo 3 ja mass effect ning väga palju selliseid "pilapalu arcade mänge" ja selliseid mis PS3 ka on , PS3 on Resistance ja MotorStorm ja Lair ja Warhawk ning Uncharted...teisi nii häid mänge ei oska PS3 öelda... millest tehakse palju juttu , kuid arcadedest pole eriti haisugi kuid eks tal neid niisama mänge on ka...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullloom12
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007




sõnum 26.12.2007 14:34:17 vasta tsitaadiga

Ma sain oma ps3-ga kaasa F.E.A.R. -i ja kaks pulti. See oli siis kui ps3 eestisse tuli .Maksis 13000EEK icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 26.12.2007 14:54:53 vasta tsitaadiga

Kas Conan on väärt mäng? Demo oli küll kihvt. thumbs_up.gif
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 26.12.2007 15:08:04 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Kus nimelt oleks 60gb PS3 müügil?eestis


kui ma õieti mäletan siis oli ka veel stockmannis, koos kahe mängu ja puldiga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 16:09:47 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
XPsass kirjutas:
Kus nimelt oleks 60gb PS3 müügil?eestis


kui ma õieti mäletan siis oli ka veel stockmannis, koos kahe mängu ja puldiga.

Kristiine Euronics'is PS3 60GB + lisapult + 2 mängu = 9490.-eek

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 26.12.2007 16:39:24 vasta tsitaadiga

Sain jõuludeks endale ES4 Oblivion (Pal) aga kui proovin mängida seda mu ps3 (NTSCJ) peal tuleb ette mingi tekst "It cannot be played at current settings" vms.
Google'dades sain aru, et probleem on selles, et mul pole HD telekas - ometigi teised pal mängud töötavad, prob just oblivionis. Oskab keegi aidata?

_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 16:55:18 vasta tsitaadiga

red_devil, pmst peaks aitama see kui teleka uuesti tuvastada lased vist? Vali siis PAL telekasks ja asi vaska icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 18:16:56 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Kas Conan on väärt mäng? Demo oli küll kihvt. thumbs_up.gif

Conan on täitsa tip top selline nobrainer - osad kohad on aint tiba rasked. Samas võitlemine ja igast kombod on väga mõnyusalt tehtud, eriti need mis viimase löögiga vahvat moodi vastase elupäevad lõpetavad.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.12.2007 18:53:09 vasta tsitaadiga

Mis conan krt , hankige God of War icon_razz.gif .Vot seal on kombod...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 19:18:22 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Mis conan krt , hankige God of War icon_razz.gif .Vot seal on kombod...


PS3'me peal juba GOW olemas või oled teemaga vähe eksind icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 20:10:08 vasta tsitaadiga

Sai ka demo proovitud ja plaanis samuti see mäng endale osta, Conanist jutt.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.12.2007 23:18:17 vasta tsitaadiga

Surugem nüüd maha enda fanboisus,täielikult ning öelge kumb konsool siiski teie arvates parem on...Sooviksin vastust neilt inimestelt kes ka reaalselt omab PS3 mitte ei käi sõbra või naabrionu juures mängimas..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.12.2007 23:41:13 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Surugem nüüd maha enda fanboisus,täielikult ning öelge kumb konsool siiski teie arvates parem on...Sooviksin vastust neilt inimestelt kes ka reaalselt omab PS3 mitte ei käi sõbra või naabrionu juures mängimas..


Vale teema Juss.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 26.12.2007 23:49:30 vasta tsitaadiga

Ei,ma pigem küsiks siin.(kuna oli üks väike poiss nimega Juss kes soovis konsooli...)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.12.2007 23:57:03 vasta tsitaadiga

Kui seda teemat loeb Xkasti omanik, siis saad sa teada milline imemasin see X360 on.
Kui seda teemat loeb PS3 omanik, saad sa teada milleks PS3 võimeline on.

See "jätke oma fänboy jutt välja" idee on kehv, sest kuidas sa muidu loed ette oma X360/PS3 konsooli head küljed, ilma et sulle fanboy nime ei panda.

Endal on nüüd renditud PS3 olnud kasutuses mitu kuud, ja peale osade mängude laadimisaegade ei oska kurta, sest kõik muu on just selline nagu peaks.
Kui see Burnout nüüd Jaanuaris välja tuleb, siis saan 'jääva' konsooli, seega probleemi pole.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 27.12.2007 01:16:58 vasta tsitaadiga

XPsass, kumb parem ehk kellel pikem teema on juba olemas...ple mõtet siin sama juraga alustada, see ei vii kuhugi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 27.12.2007 10:58:58 vasta tsitaadiga

Ei lihtsalt küsisin siit , siin paistavad targemad vennad olema ( teises teemas on fanboisus icon_razz.gif ).Kuna plaan siiski PS3 soetada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 11:11:47 vasta tsitaadiga

Mismõttes parem? Minujaoks on PS3 parem kuna lihtsalt teatud pelad mille fänn olen pikka aega olnud on ja tulevad PS3'me peale. Loomulikult ei tule lisafeatuurid kahjuks. Ehk siis kui sa ikka super mario fänn oled siis nagu pole põhjust PS'i osta.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 27.12.2007 11:52:25 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Surugem nüüd maha enda fanboisus,täielikult ning öelge kumb konsool siiski teie arvates parem on...Sooviksin vastust neilt inimestelt kes ka reaalselt omab PS3 mitte ei käi sõbra või naabrionu juures mängimas..

Enamusel siin teemas on siiski ainult PS3 ja ei oska tegeliult öelda kumb parem on...

Ise soovitaks PS3'e riistvara vastupidvuse pärast. (Tegelikult ma ei tea, äkki on nüüd XBoxi suremine lahendatud)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:07:51 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Ei lihtsalt küsisin siit , siin paistavad targemad vennad olema ( teises teemas on fanboisus icon_razz.gif ).Kuna plaan siiski PS3 soetada.


Noh, oleneb milliseid mänge mängid, kas jaapani või euroopa. PS3 või XBox360 siis.
Paremad palad:
PS3: Warhawk, Resistance, Uncharted, Heavenly Sword, Ninja Gaiden, Motorstorm.. jne
XBox360: Halo 3, Mass Effect, Gears Of War, PGR4, Forza 2, BioShock, Dead Rising.. jne

Ühte olen märganud, et PS3 peal pole ühtegi exclusive auto simu veel, Jaapanis tuli nüüd GT5 Prologue välja aga noh eks see ole iga enda otsustada kuda talle see reaalsus seal pinget pakub. Ahjah, kasutatud xboxi saab foorumist mingi 3-4k eest. PS3-si eriti ei müüda kasutatuid.. liiga hea vist, et ära müüa icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:10:18 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, xkasti peal pole ju samuti ühtegi autusimu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:18:18 vasta tsitaadiga

Käi veidike osta.ee , kuldnebors.ee või soov.ee -s siis näed , et müüakse.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:41:23 vasta tsitaadiga

Auron, Forza 2 ei olnud siis autosimu? Igastahes oli Xkastil küll olemas täitsa üks autosimu thumbs_up.gif
PlatoonSgtElias, Ma ei tea küll miks seda PS3 ei müüda või miks jõulueel osad poed sellest tühjaks osteti, küll aga tean seda et ostes kasutatud Xkasti võib se olla moditud ning banhammeri alla sattunud. Nii et tegelikult suht kahtlane kasutatud osta. Plus, kui kindel sa ROD saad olla tutikat ostes? Ongi mõkk mõkk seis.

Lisaks veel, et tore uudistesait: http://www.ps3today.com ja http://www.ps3news.com

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:46:54 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Auron, Forza 2 ei olnud siis autosimu? Igastahes oli Xkastil küll olemas täitsa üks autosimu thumbs_up.gif
PlatoonSgtElias, Ma ei tea küll miks seda PS3 ei müüda või miks jõulueel osad poed sellest tühjaks osteti, küll aga tean seda et ostes kasutatud Xkasti võib se olla moditud ning banhammeri alla sattunud. Nii et tegelikult suht kahtlane kasutatud osta. Plus, kui kindel sa ROD saad olla tutikat ostes? Ongi mõkk mõkk seis.

Lisaks veel, et tore uudistesait: http://www.ps3today.com ja http://www.ps3news.com


Noo ma pole küll enam deathidest kuulnud, mis on 2007a konsoolid... Ja neid kasutatuid xboxe kah siit ikka ostnud sõpradele läbi foorumi ja kõik korras olnud.
Forza 2 on jah simu. PGR4 on kah ikka vägahea mäng, pole palju uurinud, täna hakkan siin ise mängima aga kuna kõik saidid talle kümneid jagavad siis peab uurima ise üle palju seal simu asju ka on mängus.
Millal üldse Playstationi peale mingi achivmenti süsteem tuleb nagu xboxil? Deem, see annab ikka kõvasti juurde mängudele. Addictive.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:47:24 vasta tsitaadiga

Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 12:51:37 vasta tsitaadiga

link :: see

henri200 kirjutas:
Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on


icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.12.2007 12:58:55 vasta tsitaadiga

Ma sain ka vahepeal PS3'e näppida veidi... ja mulle tundub et see next-gen pole ikka minu jaoks :( Kõik on nii terav ja kirju et silmad hakkavad valutama. Võimalik muidugi, et asi oli teleris... või kassides. Või et ma olen lihtsalt läbikõrbenud, või et ma ootan next-gen masinatelt midagi, mida pole olemas.

Sain oma kätega proovida selliste mängude demosid nagu Heavenly Sword (halb), Genji (väga halb), Jericho (jabur), GRAW2 (kohmakas, ei tulnud juhtimisega toime) Ridge Racer 7 (Type 4 meeldis rohkem) ning Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction (tundus sama fun nagu eelkäijadki, aga appppiiiii kuidas mu silmad valutama hakkasid seda vaadates). Täisversioonidest sain näppida Motorstorm'i (päris lõbus, aga visuaalid ei olnud päris nii vinged kui ootasin (E32K5 believe)) ning mingi minutikese võrra Resistance'it (tundus lahe, aga ma ei oska konsoolidel FPS'e mängida).

Ja siis veel sellist PSN'i mängu nagu Dark Mist, mis mulle hullult meeldis. Aga see on oma olemuselt nii old-school kui üldse annab olla, seega see vist ei loe.

Et... ma ei tea, sihuke wow moment jäi saamata vist, kuigi ma ise ka ei tea mida ma ootasin. Kui esimest korda elus gamecube'i näppida sain, olin sillas. Sama ka Dreamcast'iga näiteks, ning ka DS'iga. Aga see masin, ühel või teisel põhjusel, jättis mind suuresti külmaks. Ning see, et mul on mingi kiiks mängida pikalt halbu mänge (i.e. mängisin terve Jericho demo läbi vs. proovisin umbes pool minutit Resistance'it) ei aidanud ka kaasa. Nii et täitsa võimalik, et ma olen ise süüdi, et mulje sihuke jäi!

Ahjaa, XMB on väga cool.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:16:45 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, pakun et viga monitoris, sest minul heavenly swordi ega rachet and clarciga mingeid probleeme ei olnud icon_wink.gif Proovi mõne muu teleriga. Ei saa küll aru miks sulle need mänud ei meeldi :S
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:18:29 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on


Mingi GT wannabe millele visatud hulka NFS'i teibitjuuning, friftimine ja muu pula? Simu puhul peaks olema oluline, et autod käituks reaalselt sõites ja sellega on forza alt läind + rääkimata vastaste AI'st.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:23:54 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
henri200 kirjutas:
Auron, ei tea mis mäng see Forza 2 on


Mingi GT wannabe millele visatud hulka NFS'i teibitjuuning, friftimine ja muu pula? Simu puhul peaks olema oluline, et autod käituks reaalselt sõites ja sellega on forza alt läind + rääkimata vastaste AI'st.


Noo sellekohta võin niipalju öelda, et mäng on piisavalt simu lähedane nagu peab. Sõidad liiva sisse siis ikka võtab kiiruse drastiliselt maha, mitte nagu GranTurismo 5-s sul paned nagu asfaldi peal igalpool, sõidad teisele sisse ja teine lendab nagu mingi seebikarp rajalt minema, endaga muidugi mitte kui midagi ei juhtu, isegi juhitavust ei kaota. Damaget pole kah seal... Forzas on väga kõva damage süsteem, kõige parem mida simudes üldse näinud olen.

Graafika ei tee koguaeg mängu HEAKS.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:25:26 vasta tsitaadiga

Mingit teibituuningut küll ei ole, driftimist ei ole (muidugi sa saad kui teed seade ja siis driftid aga mängus sees pole vaja vms.). Nii, et see on tõsine automäng, muidugi GTR2 vastu see ei saa.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2007 14:28:36 vasta tsitaadiga

kui asjast mittemidagi ei tea siis pole mõtet väljamõeldud juttu ka postitada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:31:56 vasta tsitaadiga

Forza 2 oleks võinud graafiliselt palju parem olla, mängu kõige suuremaid miinuseid ja pettumus thumbs_down.gif, kui oled eelnevalt Forzat mänginud Xboxi peal nagu mina olin siis ei paku F2 kauaks seda rõõmu, kui aga pole siis on mängitav aga mäng on lihtsalt liiga sarnane esimese osaga.

viimati muutis virx 27.12.2007 14:32:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:32:35 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Mingit teibituuningut küll ei ole, driftimist ei ole (muidugi sa saad kui teed seade ja siis driftid aga mängus sees pole vaja vms.). Nii, et see on tõsine automäng, muidugi GTR2 vastu see ei saa.


Ei saa jah! Õnneks XBox360 GTR tuleb kunagi. http://www.gamespot.com/xbox360/driving/gtr/index.html?tag=result;title;0

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 27.12.2007 14:33:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:33:20 vasta tsitaadiga

Mõned vennad on eksinud teemaga
Go to: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=318633&start=2600

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:36:37 vasta tsitaadiga

Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? icon_wink.gif Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu icon_wink.gif Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:43:27 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? icon_wink.gif Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu icon_wink.gif Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu.


Kui see tiib kõveraks läheb ja aerodünaamikat korralikult pidurdab nii, et rajal enam ei püsi on ikka päris simu lähedane, Forzas saab ju päris hullu moodi autot tuunida, osta juppe jne, igasugu asju saab muuta, et kõike paremaks teha, enda aju küll ei jaga paljusi asju. Tahad öelda tõesti, et see pole Simu? icon_rolleyes.gif Millepärast?? GT5 on sinuarust siis simu? icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 14:51:19 vasta tsitaadiga

fa-fa-FA-FANBOY.

Eks ma siis kah tule siia teemasse kargama, et Resistance on mingi Halo wannabe aga jurade relvade, lollide vastaste ja pisikeste maailmadega...
Kui ise pole mänginud, siis ei ole vaja asjast midagi suvalist hämada vaid võiks lihtsalt viisakalt öelda: "gtfo ma pole mänginud ju nub"
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 15:07:05 vasta tsitaadiga

Olen mänginud ja IRL oman ka lube (mitte nagu mõned reaalsusest siin hämavad vennad) ning sõitnud ka ikka väga kiirete masinatega ja sorry vaanid aga auto käitumise poolest ON GT rohkem simu.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 27.12.2007 15:47:43 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
DODONPACHI, pakun et viga monitoris, sest minul heavenly swordi ega rachet and clarciga mingeid probleeme ei olnud icon_wink.gif Proovi mõne muu teleriga. Ei saa küll aru miks sulle need mänud ei meeldi :S

Ma tugevalt kahtlen et parem ekraan HS'i paremaks mänguks muudab. Aga noh, tänks soovituse eest.

Viimased ~10 postitust siin teemas = kuul pähe.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 18:00:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Auron kirjutas:
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? icon_wink.gif Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu icon_wink.gif Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu.


Kui see tiib kõveraks läheb ja aerodünaamikat korralikult pidurdab nii, et rajal enam ei püsi on ikka päris simu lähedane, Forzas saab ju päris hullu moodi autot tuunida, osta juppe jne, igasugu asju saab muuta, et kõike paremaks teha, enda aju küll ei jaga paljusi asju. Tahad öelda tõesti, et see pole Simu? icon_rolleyes.gif Millepärast?? GT5 on sinuarust siis simu? icon_eek.gif


gt seeriale on juba 3 põlvkonna korralik rool põhimõtteliselt saadaval, x-boxile ja 360 pole näidata isegi esimese gt rooli sarnast siiani, kui 360 välja tuli oli juba selge et sinna head rooli ei tule, edasi pole simust mõtet rääkidagi.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 18:09:35 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Auron kirjutas:
Kuipalju peab selleks mängima, et "asjast midagi teada"? icon_wink.gif Simu ei ole juba see kui auto käitub nii nagu ta päriselus ei käitu icon_wink.gif Mingisugune "ooh vaata siin läheb tiib kõveraks" ei tee asjast veel simu.


Kui see tiib kõveraks läheb ja aerodünaamikat korralikult pidurdab nii, et rajal enam ei püsi on ikka päris simu lähedane, Forzas saab ju päris hullu moodi autot tuunida, osta juppe jne, igasugu asju saab muuta, et kõike paremaks teha, enda aju küll ei jaga paljusi asju. Tahad öelda tõesti, et see pole Simu? icon_rolleyes.gif Millepärast?? GT5 on sinuarust siis simu? icon_eek.gif


gt seeriale on juba 3 põlvkonna korralik rool põhimõtteliselt saadaval, x-boxile ja 360 pole näidata isegi esimese gt rooli sarnast siiani, kui 360 välja tuli oli juba selge et sinna head rooli ei tule, edasi pole simust mõtet rääkidagi.


Aap, ma arvasin, et 9/10 saanud rool on hea.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 18:15:43 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Aap, ma arvasin, et 9/10 saanud rool on hea.
Tühjale hundile on ka haavlid hea kõhutäis.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 27.12.2007 18:34:10 vasta tsitaadiga

Kus on Tallinnas kõige odavamalt see komplekt : Playstation 3 60gb + lisapult + 2 mängu ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 27.12.2007 18:49:38 vasta tsitaadiga

Väga vale koht selle jaoks, aga ei saa meenutamatta jätta, kuidas Sony kummardajatel oli suu m***i täis, kui vana xboxi peal sai Forza parema kriitika osaliseks kui GT seeria esindaja. Ja seda autosimuna.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 19:01:31 vasta tsitaadiga

Juhhuu, Uncharted läbii:D
18 dets alustasin ja täna 27 dets lõpetasin.
minge vaielge mingis muus teemas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 19:10:30 vasta tsitaadiga

irwitama ajab see asi, et Xboxi mõned omanikud elavadki ps3 teemas ning risustavad seda...tunne jääb täpselt selline, et kahetsevad, et X-i ostsid ning nüüd käivad vigu otsimas...
vaadake xboxi teemat, ei mingit ps3 fännide hala...lasteaed

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.