|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
23.12.2007 14:42:19
|
|
|
| jah Big T on veits paremate jahutusomadustega, aga maxorb on päris hea alternatiiv sellele. oleneb vendi pööretest, muidu jah suht hea vaikne asi kui max rpm ei pane päris...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
23.12.2007 15:43:06
|
|
|
| E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
23.12.2007 15:44:51
|
|
|
| negro kirjutas: |
| E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama? |
TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
23.12.2007 15:46:13
|
|
|
negro, inbox peaks ka sellega hakkama saama.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
23.12.2007 15:47:38
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi  |
Seda ei tahaks eriti uskuda. Millega mõõdetud, mis koormusel täpsemalt ja millise vendiga jahutatud?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
23.12.2007 16:06:31
|
|
|
| vambola kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi  |
Seda ei tahaks eriti uskuda. Millega mõõdetud, mis koormusel täpsemalt ja millise vendiga jahutatud? |
Core Temp orthos jooksis taga, tt big orginiaal, ja üks 1cm kaugusel puhub 120mm vent korpusest õhku välja 8)
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
23.12.2007 16:08:13
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi  |
Seda ei tahaks eriti uskuda. Millega mõõdetud, mis koormusel täpsemalt ja millise vendiga jahutatud? |
Core Temp orthos jooksis taga, tt big orginiaal, ja üks 1cm kaugusel puhub 120mm vent korpusest õhku välja 8) |
Ja korpus asus õues?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
23.12.2007 16:28:54
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Kellelgi Q6600 Koos Big Typhooniga pole?
Palju teil ka tollega temperatuurid on? |
Mul on, ma arvan, et temperatuurid on jahedad. kuna vent suht aeglaselt käib peal ringi, otseselt vaadanud ei ole.
Keegi oskab üldse soovitada mingit programmi millega vaadata arvuti tempe ? Mis näitaks ka täpselt ? Vista x64 on peal mul..
Eelmisele postile, et mul oli ka q6600 rev G0 59 kraadi peal @ 3.55 GHz umbes 15 minti pärast clokkidega jamamist. (Ma arvan, et see oleks väga suureks tõusnud kui poleks downgradenud)
Edit: BIOS'is näitab CPU temp Ca 33 Kraadi ning umbes 750 rpm. Koormanud ei ole midagi hetkel, ainult nett/msn.
edit: Everest näitab: Pinge: Protsessori tuum 1.2 (volti siis vist) ; Cooling Fan : Protsessor : 0.7 ; Kõvaketas: 32 ; Graafika : 47 ; Mobo : 30 ; Core1 : 36 ; Core2 : 34 ; Core 3 & 4 : 31
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
viimati muutis miq1988 23.12.2007 16:41:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vambola
HV veteran
liitunud: 12.01.2002
|
23.12.2007 16:35:04
|
|
|
Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu.
viimati muutis vambola 23.12.2007 16:35:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ganja
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
23.12.2007 16:45:29
|
|
|
miq1988, Palju sul Q6600 Bios'is CPU voltage on, et said 3.55ghz ?
Mis sul 2.4ghz peal kraadid olid?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
23.12.2007 17:02:11
|
|
|
| vambola kirjutas: |
| Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu. |
Kast toas ja full pöörded, toas ise sooja kusagil 21kraadi
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
23.12.2007 17:05:42
|
|
|
Hetkel ongi stock ehk 2.4 peal. Voldi kohta ma ei tea öelda, Auto peal oli see värk. Cpu-z vist näitab aiateibaid. Ei taibanud siis vaadata ka ise. ainult CPU-Z skriin on :
Spoiler 
BIOS'is näitab CPU temp Ca 33 Kraadi ning umbes 750 rpm. Koormanud ei ole midagi hetkel, ainult nett/msn.
Everest näitab: Pinge: Protsessori tuum 1.2 (volti siis vist) ; Cooling Fan : Protsessor : 0.7 ; Kõvaketas: 32 ; Graafika : 47 ; Mobo : 30 ; Core1 : 36 ; Core2 : 34 ; Core 3 & 4 : 31
Kuna pole eriline OC mees siis, ei tea ka eriti neist asjadest..
Võin uuesti proovida aga ütle mulle kust ma seda volti saan vaadata biosis, seda konkreetset CPU on, moboks Gigabyte P35-DS4 (F4)
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
23.12.2007 17:37:49
|
|
|
mul igatahes näitab Cpu-Z kõige õigemaid v-core näite, kui nüüd võrrelda biosega. ülejäänud proged näitavad täiesti teisi numbreid kõik, ka everest...
samas tempi näidud on suht samad nii coretemp kui ka everest.
http://www.hot.ee/rets13/pilt.jpg
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
23.12.2007 18:28:53
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| negro kirjutas: |
| E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama? |
TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi  |
Väga hea kuulda, siis võin rahus maxorbi peale panna
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
24.12.2007 01:51:16
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
| Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu. |
Kast toas ja full pöörded, toas ise sooja kusagil 21kraadi |
palun kasuta kõige uuemat coretempi: http://www.alcpu.com/CoreTemp/
3,6GHz @ 1,6V 48'C on bs. võibolla idles jah
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.12.2007 02:38:08
|
|
|
| Abitil vahe ~15C st. tegelikult rohkem. Hetkel celeron 420-ga testitud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
24.12.2007 09:10:35
|
|
|
Karusse see coretemp, kes vista x64 pekki keeramise kinni maksab, singimata driver, maha ka ei saa ja hakka kurask jälle vistat peale toppima Ma usun, et xp peal töötab kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
24.12.2007 15:53:12
|
|
|
Margus imo peaks coretemp kodukal ju hoiatus olemas olema küll
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
24.12.2007 17:24:22
|
|
|
| eee, mul 64bit vista, panin tööle, ütles, et ei laadinud drivereid. panin task managerist kinni ja arvuti elab edasi.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
24.12.2007 18:01:53
|
|
|
Mul ka vist x64 panim käima, hakkas igast erroreid pilduma, task managerist kinni ja toimib.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teip
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
24.12.2007 22:09:37
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
| vambola kirjutas: |
| Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu. |
Kast toas ja full pöörded, toas ise sooja kusagil 21kraadi |
palun kasuta kõige uuemat coretempi: http://www.alcpu.com/CoreTemp/
3,6GHz @ 1,6V 48'C on bs. võibolla idles jah  |
mul e6750 stock jahutuse ja stock 3 triibu mingi ainega ning uusim coretemp teab, et core 0 on 8 ja core 1 11 kraadi, see peab ju täielik bs olema
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.12.2007 13:35:20
|
|
|
| Magic kirjutas: |
mul pole uusim bios ka peal... eks kui E2180 sinna viitsin panna ja arvuti keldrisse/garaaži tarida siis tuleb ka bios ära uuendada.
Tahaks ikka natuke hwboti tulemusi parandada ja 4GHz screeni ära saada.
Üldiselt miskeid lambipangestumisi või HDD kontra kadumist pole märganud.
Hetkel, aga ruulib hoopis Celeron 420 - oma hinna kohta ikka parim ost  |
kusagil selle 780i kohta hea ülevaade kah on?
kurat see praegune Gigabyte ajab harja punaseks raisk
võtaks mingi inimsõbraliku asuse, aga siis juba nvidia chipiga ehk
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
25.12.2007 17:52:18
|
|
|
| libe kirjutas: |
kurat see praegune Gigabyte ajab harja punaseks raisk
võtaks mingi inimsõbraliku asuse, aga siis juba nvidia chipiga ehk  |
Mis Gigabytel viga ? Imo ds4 on väga hea plate
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.12.2007 17:59:22
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| libe kirjutas: |
kurat see praegune Gigabyte ajab harja punaseks raisk
võtaks mingi inimsõbraliku asuse, aga siis juba nvidia chipiga ehk  |
Mis Gigabytel viga ? Imo ds4 on väga hea plate |
Teil ju erinevad DS4 plated. Ühel 965P teisel P35. Kui muidugi mõtlesid enda platega seoses...
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.12.2007 18:46:00
|
|
|
no minul on olnud 965 chipiga giga ja praegu all see P35 chipiga variant (tõsi küll, 3nda seeria omad mõlemal juhul...). aga tõepoolest ei saa aru, mis neil giga plaatidel viga peaks olema???
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.12.2007 20:00:21
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| no minul on olnud 965 chipiga giga ja praegu all see P35 chipiga variant (tõsi küll, 3nda seeria omad mõlemal juhul...). aga tõepoolest ei saa aru, mis neil giga plaatidel viga peaks olema??? |
BIOS trupsib pidevalt, bios checksum error
kui mingit pinget tõsta, siis peab pidevalt arvutama
draiveritega on ka täpselt seda nägu
kui acronis true imagega tahan imaget taastada, siis võtab see raibe 1,5h aega
asrockiga läks sama pull 3 minutiga
vistat installin juba üle poole aasta, vahetanud 4 erinevat paari mälu selle peal, erinevatele kõvaketastele - ei õnnestu
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.12.2007 20:20:00
|
|
|
okei, arusaadav et ajab vihaseks samas omal pole nende 3nda seeria gigadega mingit märkimisväärset jama olnud. bios jampsib ainult niipalju, et vahest mingeid settinguid väga extreemoks muutes teeb a'la 2 resakat ise vms. samas väga mugav on näiteks see, et kui mingite settingutega üle pingutad siis bios recoverib ilusti automaatselt ise ära tavaliselt, mingi ühe korra vist olen pidanud ainult CMOSi jumperit tõstma.
nvidia 650i chipiga asusega võrreldes on vist superpi aeg ka nõks sitem keskmiselt võttes, aga no selle elab üle
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.12.2007 22:08:21
|
|
|
hmmm... tundub et 680i-st midagi erinevat erilist ei olegi ning sellel platel ei ole kõik kinnised kondekad ning tundub, et chipsett on ka ilmselt üsna kuum kuna selline jahutus peal Ühesõnaga ei tundu eriti hea plate olevat... kuid eks ootab rohkem ja paremaid ülevaateid.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.12.2007 23:16:17
|
|
|
See preview mitte ülevaade
Testide osas pole mulle küll midagi näppu jäänud. Plaat õnneks on suhteliselt odav...samas fsb 550+ oleks juba täiesti ok
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
25.12.2007 23:19:40
|
|
|
| Magic kirjutas: |
See preview mitte ülevaade
Testide osas pole mulle küll midagi näppu jäänud. Plaat õnneks on suhteliselt odav...samas fsb 550+ oleks juba täiesti ok  |
http://www.legitreviews.com/article/616/15/ äkki sobib see siis
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.12.2007 23:27:40
|
|
|
Sobib
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
25.12.2007 23:41:01
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Sobib
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana  |
Üks asi ajab natuke segadusse, kas AMD uute protsessorite tähised on ka 9xxx?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
26.12.2007 11:56:29
|
|
|
| coldbugi pole aga selleeest on fsb bug ning kinnise kordajaga prosel on see ikka päris valus..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.12.2007 14:40:49
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| coldbugi pole aga selleeest on fsb bug ning kinnise kordajaga prosel on see ikka päris valus.. |
mis asi see fsb bug veel on???
kinnised kordajad? kui palju teda ikka vaja lahti on. 15 ju piisavalt kõrge. allapoole saab nagunii lasta
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
26.12.2007 15:36:13
|
|
|
| 780i küpsisega mobo laseb kuni 475mhz fsb, 15x475=7125mhz .... minumeelest päris hea ju...
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.12.2007 16:21:25
|
|
|
| anubis kirjutas: |
| 780i küpsisega mobo laseb kuni 475mhz fsb, 15x475=7125mhz .... minumeelest päris hea ju... |
eks ta ajas midagi segi kui kordaja 15 siis maa ja ilm jah...
muidu lahjemate prosede fsb bug on küll nõme - cel 420 töötab 2,9GHz peal <1,32V(vähem ei saa winnist panna), aga sein ees. Samas idle ja full tarbimise arvud ikka müstiliselt väiksed
E2160 ja E2180 puhul tegelikult juba suht savi, sest tahavad seal 3,5-3,6 kandis 1,55-1,6V nagunii... samas oma hinna kohta hea seegi ja parima kiiruse/hinna suhtega ikka.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
26.12.2007 22:31:03
|
|
|
Kas GIGABYTE GA-P35C-DS3R ja GA-P35-DS3L klokkuvad samahästi, ainult et teine on odavam ja lisavidinaid on vähem peal?
300 eeku saaks mobo pealt siis kokku hoida..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.12.2007 23:07:03
|
|
|
peaks klokkuma ühtmoodi jah, R'l on paremad prose toiteahela komponendid (ja võibolla veel mingid lüüdid, poolid plaadi peal). radikas on ka muidugi R'l palju "mahukam", ei vaja isegi vahetamist põmst
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
26.12.2007 23:23:43
|
|
|
Aga milline on parim P35 chipiga ~1500 plate siis? Seesama DS3R?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
26.12.2007 23:33:39
|
|
|
| Magic kirjutas: |
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana  |
See 475 nüüd mingi rekord küll pole, isegi saanud selle kuni 500MHz-ga käima:
http://www.oc.pri.ee/QX9650/1M-X9650@5020-8.985s.PNG
ps. tänä üritan QX9770-ne ära lämmatada..
Kahjuks pole seda saanud Asus P5K-l käima ikkagi, seega läheb modimatta X38 Gigabyte plaadil esialgu.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
26.12.2007 23:33:56
|
|
|
| manny50, Asus P5K oleks ka hea valik 1,5k eest.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.12.2007 23:38:35
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana  |
See 475 nüüd mingi rekord küll pole, isegi saanud selle kuni 500MHz-ga käima:
|
Eks igal testijal ole oma rekordid Aga tulemus on tegelikult ju hea...kui 500 siis veel parem. Quadi kohta ikka väga ilus tulemus ni või naa
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
26.12.2007 23:43:51
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| manny50, Asus P5K oleks ka hea valik 1,5k eest. |
Asus oma ps2 pesade kaotamisega veidi ikka väänab.Mul ühel asus emaplaadil pole isegi klaviatuuri ps2 pesa.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
27.12.2007 00:10:08
|
|
|
| Gigabyte ikka etem kui Asus ju..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|