Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 295, 296, 297  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 14:42:19 vasta tsitaadiga

jah Big T on veits paremate jahutusomadustega, aga maxorb on päris hea alternatiiv sellele. oleneb vendi pööretest, muidu jah suht hea vaikne asi kui max rpm ei pane päris...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 23.12.2007 15:43:06 vasta tsitaadiga

E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.12.2007 15:44:51 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?

TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 15:46:13 vasta tsitaadiga

negro, inbox peaks ka sellega hakkama saama. icon_smile.gif
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 23.12.2007 15:47:38 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:

TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi icon_razz.gif
Seda ei tahaks eriti uskuda. Millega mõõdetud, mis koormusel täpsemalt ja millise vendiga jahutatud?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.12.2007 16:06:31 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
mcaff kirjutas:

TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi icon_razz.gif
Seda ei tahaks eriti uskuda. Millega mõõdetud, mis koormusel täpsemalt ja millise vendiga jahutatud?
Core Temp orthos jooksis taga, tt big orginiaal, ja üks 1cm kaugusel puhub 120mm vent korpusest õhku välja 8)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 23.12.2007 16:08:13 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
vambola kirjutas:
mcaff kirjutas:

TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi icon_razz.gif
Seda ei tahaks eriti uskuda. Millega mõõdetud, mis koormusel täpsemalt ja millise vendiga jahutatud?
Core Temp orthos jooksis taga, tt big orginiaal, ja üks 1cm kaugusel puhub 120mm vent korpusest õhku välja 8)
Ja korpus asus õues?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.12.2007 16:28:54 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Kellelgi Q6600 Koos Big Typhooniga pole?
Palju teil ka tollega temperatuurid on?


Mul on, ma arvan, et temperatuurid on jahedad. kuna vent suht aeglaselt käib peal ringi, otseselt vaadanud ei ole.

Keegi oskab üldse soovitada mingit programmi millega vaadata arvuti tempe ? Mis näitaks ka täpselt ? Vista x64 on peal mul..

Eelmisele postile, et mul oli ka q6600 rev G0 59 kraadi peal @ 3.55 GHz umbes 15 minti pärast clokkidega jamamist. (Ma arvan, et see oleks väga suureks tõusnud kui poleks downgradenud)

Edit: BIOS'is näitab CPU temp Ca 33 Kraadi ning umbes 750 rpm. Koormanud ei ole midagi hetkel, ainult nett/msn.

edit: Everest näitab: Pinge: Protsessori tuum 1.2 (volti siis vist) ; Cooling Fan : Protsessor : 0.7 ; Kõvaketas: 32 ; Graafika : 47 ; Mobo : 30 ; Core1 : 36 ; Core2 : 34 ; Core 3 & 4 : 31

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 23.12.2007 16:41:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vambola
HV veteran

liitunud: 12.01.2002




sõnum 23.12.2007 16:35:04 vasta tsitaadiga

Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu.

viimati muutis vambola 23.12.2007 16:35:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 23.12.2007 16:35:20 vasta tsitaadiga

Aga palun : Everest Ultimate Edition http://tweak.salusoft.ee/Everest.Ultimate.2007.Final.4.00.976.rar
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 16:45:29 vasta tsitaadiga

miq1988, Palju sul Q6600 Bios'is CPU voltage on, et said 3.55ghz ?
Mis sul 2.4ghz peal kraadid olid?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.12.2007 17:02:11 vasta tsitaadiga

vambola kirjutas:
Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu.

Kast toas ja full pöörded, toas ise sooja kusagil 21kraadi
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 23.12.2007 17:05:42 vasta tsitaadiga

Hetkel ongi stock ehk 2.4 peal. Voldi kohta ma ei tea öelda, Auto peal oli see värk. Cpu-z vist näitab aiateibaid. Ei taibanud siis vaadata ka ise. ainult CPU-Z skriin on :
Spoiler Spoiler Spoiler


BIOS'is näitab CPU temp Ca 33 Kraadi ning umbes 750 rpm. Koormanud ei ole midagi hetkel, ainult nett/msn.

Everest näitab: Pinge: Protsessori tuum 1.2 (volti siis vist) ; Cooling Fan : Protsessor : 0.7 ; Kõvaketas: 32 ; Graafika : 47 ; Mobo : 30 ; Core1 : 36 ; Core2 : 34 ; Core 3 & 4 : 31

Kuna pole eriline OC mees siis, ei tea ka eriti neist asjadest..

Võin uuesti proovida aga ütle mulle kust ma seda volti saan vaadata biosis, seda konkreetset CPU on, moboks Gigabyte P35-DS4 (F4)

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:37:49 vasta tsitaadiga

mul igatahes näitab Cpu-Z kõige õigemaid v-core näite, kui nüüd võrrelda biosega. ülejäänud proged näitavad täiesti teisi numbreid kõik, ka everest...
samas tempi näidud on suht samad nii coretemp kui ka everest.
http://www.hot.ee/rets13/pilt.jpg
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 23.12.2007 18:28:53 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
negro kirjutas:
E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?

TT Big 3,4GHz 1,6V ja fullis 48kraadi icon_razz.gif



Väga hea kuulda, siis võin rahus maxorbi peale panna thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 01:51:16 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
vambola kirjutas:
Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu.

Kast toas ja full pöörded, toas ise sooja kusagil 21kraadi


palun kasuta kõige uuemat coretempi: http://www.alcpu.com/CoreTemp/
3,6GHz @ 1,6V 48'C on bs. võibolla idles jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.12.2007 02:38:08 vasta tsitaadiga

Abitil vahe ~15C st. tegelikult rohkem. Hetkel celeron 420-ga testitud
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 09:10:35 vasta tsitaadiga

Karusse see coretemp, kes vista x64 pekki keeramise kinni maksab, singimata driver, maha ka ei saa ja hakka kurask jälle vistat peale toppima icon_evil.gif Ma usun, et xp peal töötab kenasti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 24.12.2007 15:53:12 vasta tsitaadiga

Margus imo peaks coretemp kodukal ju hoiatus olemas olema küll icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 17:24:22 vasta tsitaadiga

eee, mul 64bit vista, panin tööle, ütles, et ei laadinud drivereid. panin task managerist kinni ja arvuti elab edasi.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 24.12.2007 18:01:53 vasta tsitaadiga

Mul ka vist x64 panim käima, hakkas igast erroreid pilduma, task managerist kinni ja toimib.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teip
HV veteran
Teip

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 22:09:37 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
mcaff kirjutas:
vambola kirjutas:
Mul hetkel E6600 @2.4GHz 1.1v Ninja Plus (vendiks Nexus @800 rpm) ja orthosega temperatuur 42-43 kraadi. Olen ka ise Big Typhooni kasutanud @3.6 1.6v lihvitud IHS-ga prosel, ma ei suuda uskuda 48 kraadi juttu.

Kast toas ja full pöörded, toas ise sooja kusagil 21kraadi


palun kasuta kõige uuemat coretempi: http://www.alcpu.com/CoreTemp/
3,6GHz @ 1,6V 48'C on bs. võibolla idles jah icon_biggrin.gif

mul e6750 stock jahutuse ja stock 3 triibu mingi ainega ning uusim coretemp teab, et core 0 on 8 ja core 1 11 kraadi, see peab ju täielik bs olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2007 13:35:20 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mul pole uusim bios ka peal... eks kui E2180 sinna viitsin panna ja arvuti keldrisse/garaaži tarida siis tuleb ka bios ära uuendada.
Tahaks ikka natuke hwboti tulemusi parandada ja 4GHz screeni ära saada.
Üldiselt miskeid lambipangestumisi või HDD kontra kadumist pole märganud.
Hetkel, aga ruulib hoopis Celeron 420 - oma hinna kohta ikka parim ost icon_razz.gif
kusagil selle 780i kohta hea ülevaade kah on?
kurat see praegune Gigabyte ajab harja punaseks raisk icon_evil.gif
võtaks mingi inimsõbraliku asuse, aga siis juba nvidia chipiga ehk icon_neutral.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.12.2007 16:08:23 vasta tsitaadiga

Ülevaadet ei tohiks vist veel olla... mine ei leidnud.
Aga pildi järgi ikka väga ilus: http://www.generation-nt.com/zoom-86149,50927-nvidia-nforce-780i.html#0
ja miski preview: http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2513&Itemid=91&limit=1&limitstart=4
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 17:01:23 vasta tsitaadiga

Magic Pildid peaks minuteada olema XFX 780i chipsetiga emaplaat ja ilus on ta küll icon_razz.gif
Saksas olemas ka: http://www.kmelektronik.de/main_site/main.php?action=Product_Detail&ArtNr=17009&Shop=0
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 17:52:18 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

kurat see praegune Gigabyte ajab harja punaseks raisk icon_evil.gif
võtaks mingi inimsõbraliku asuse, aga siis juba nvidia chipiga ehk icon_neutral.gif


Mis Gigabytel viga icon_eek.gif ? Imo ds4 on väga hea plate

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 17:59:22 vasta tsitaadiga

Totu user kirjutas:
libe kirjutas:

kurat see praegune Gigabyte ajab harja punaseks raisk icon_evil.gif
võtaks mingi inimsõbraliku asuse, aga siis juba nvidia chipiga ehk icon_neutral.gif


Mis Gigabytel viga icon_eek.gif ? Imo ds4 on väga hea plate

Teil ju erinevad DS4 plated. Ühel 965P teisel P35. Kui muidugi mõtlesid enda platega seoses...
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 18:46:00 vasta tsitaadiga

no minul on olnud 965 chipiga giga ja praegu all see P35 chipiga variant (tõsi küll, 3nda seeria omad mõlemal juhul...). aga tõepoolest ei saa aru, mis neil giga plaatidel viga peaks olema???
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.12.2007 20:00:21 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
no minul on olnud 965 chipiga giga ja praegu all see P35 chipiga variant (tõsi küll, 3nda seeria omad mõlemal juhul...). aga tõepoolest ei saa aru, mis neil giga plaatidel viga peaks olema???
BIOS trupsib pidevalt, bios checksum error
kui mingit pinget tõsta, siis peab pidevalt arvutama
draiveritega on ka täpselt seda nägu
kui acronis true imagega tahan imaget taastada, siis võtab see raibe 1,5h aega
asrockiga läks sama pull 3 minutiga
vistat installin juba üle poole aasta, vahetanud 4 erinevat paari mälu selle peal, erinevatele kõvaketastele - ei õnnestu
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2007 20:20:00 vasta tsitaadiga

okei, arusaadav et ajab vihaseks icon_eek.gif samas omal pole nende 3nda seeria gigadega mingit märkimisväärset jama olnud. bios jampsib ainult niipalju, et vahest mingeid settinguid väga extreemoks muutes teeb a'la 2 resakat ise vms. samas väga mugav on näiteks see, et kui mingite settingutega üle pingutad siis bios recoverib ilusti automaatselt ise ära tavaliselt, mingi ühe korra vist olen pidanud ainult CMOSi jumperit tõstma.
nvidia 650i chipiga asusega võrreldes on vist superpi aeg ka nõks sitem keskmiselt võttes, aga no selle elab üle icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.12.2007 21:43:36 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ülevaadet ei tohiks vist veel olla... mine ei leidnud.
Aga pildi järgi ikka väga ilus: http://www.generation-nt.com/zoom-86149,50927-nvidia-nforce-780i.html#0
ja miski preview: http://it-review.net/index.php?option=com_content&task=view&id=2513&Itemid=91&limit=1&limitstart=4

mingi isegi leidsin icon_rolleyes.gif http://www.hardwaresecrets.com/article/508/1
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.12.2007 22:08:21 vasta tsitaadiga

hmmm... tundub et 680i-st midagi erinevat erilist ei olegi ning sellel platel ei ole kõik kinnised kondekad ning tundub, et chipsett on ka ilmselt üsna kuum kuna selline jahutus peal icon_rolleyes.gif Ühesõnaga ei tundu eriti hea plate olevat... kuid eks ootab rohkem ja paremaid ülevaateid.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.12.2007 23:16:17 vasta tsitaadiga

See preview mitte ülevaade icon_razz.gif
Testide osas pole mulle küll midagi näppu jäänud. Plaat õnneks on suhteliselt odav...samas fsb 550+ oleks juba täiesti ok icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.12.2007 23:19:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See preview mitte ülevaade icon_razz.gif
Testide osas pole mulle küll midagi näppu jäänud. Plaat õnneks on suhteliselt odav...samas fsb 550+ oleks juba täiesti ok icon_smile.gif

http://www.legitreviews.com/article/616/15/ äkki sobib see siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.12.2007 23:27:40 vasta tsitaadiga

Sobib thumbs_up.gif
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 25.12.2007 23:41:01 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Sobib thumbs_up.gif
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana icon_smile.gif

Üks asi ajab natuke segadusse, kas AMD uute protsessorite tähised on ka 9xxx?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.12.2007 23:44:07 vasta tsitaadiga

on jah... aga täispikk nimi phenom on ees icon_wink.gif
http://www.amd.com/us-en/Processors/ProductInformation/0,,30_118_15331_15332,00.html
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 26.12.2007 11:24:59 vasta tsitaadiga

No more cold bugs in QX9650

http://en.expreview.com/?p=92

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2007 11:56:29 vasta tsitaadiga

coldbugi pole aga selleeest on fsb bug ning kinnise kordajaga prosel on see ikka päris valus..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 14:40:49 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
coldbugi pole aga selleeest on fsb bug ning kinnise kordajaga prosel on see ikka päris valus..


mis asi see fsb bug veel on???

kinnised kordajad? kui palju teda ikka vaja lahti on. 15 ju piisavalt kõrge. allapoole saab nagunii lasta
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 15:36:13 vasta tsitaadiga

780i küpsisega mobo laseb kuni 475mhz fsb, 15x475=7125mhz .... minumeelest päris hea ju...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.12.2007 16:21:25 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
780i küpsisega mobo laseb kuni 475mhz fsb, 15x475=7125mhz .... minumeelest päris hea ju...

eks ta ajas midagi segi icon_razz.gif kui kordaja 15 siis maa ja ilm jah...

muidu lahjemate prosede fsb bug on küll nõme - cel 420 töötab 2,9GHz peal <1,32V(vähem ei saa winnist panna), aga sein ees. Samas idle ja full tarbimise arvud ikka müstiliselt väiksed thumbs_up.gif
E2160 ja E2180 puhul tegelikult juba suht savi, sest tahavad seal 3,5-3,6 kandis 1,55-1,6V nagunii... samas oma hinna kohta hea seegi ja parima kiiruse/hinna suhtega ikka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 26.12.2007 22:31:03 vasta tsitaadiga

Kas GIGABYTE GA-P35C-DS3R ja GA-P35-DS3L klokkuvad samahästi, ainult et teine on odavam ja lisavidinaid on vähem peal? icon_razz.gif
300 eeku saaks mobo pealt siis kokku hoida.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 23:07:03 vasta tsitaadiga

peaks klokkuma ühtmoodi jah, R'l on paremad prose toiteahela komponendid (ja võibolla veel mingid lüüdid, poolid plaadi peal). radikas on ka muidugi R'l palju "mahukam", ei vaja isegi vahetamist põmst icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 26.12.2007 23:23:43 vasta tsitaadiga

Aga milline on parim P35 chipiga ~1500 plate siis? icon_biggrin.gif Seesama DS3R?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 26.12.2007 23:33:39 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana icon_smile.gif

See 475 nüüd mingi rekord küll pole, isegi saanud selle kuni 500MHz-ga käima:
http://www.oc.pri.ee/QX9650/1M-X9650@5020-8.985s.PNG
ps. tänä üritan QX9770-ne ära lämmatada.. icon_razz.gif
Kahjuks pole seda saanud Asus P5K-l käima ikkagi, seega läheb modimatta X38 Gigabyte plaadil esialgu.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2007 23:33:56 vasta tsitaadiga

manny50, Asus P5K oleks ka hea valik 1,5k eest.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.12.2007 23:38:35 vasta tsitaadiga

Jaan kirjutas:
Magic kirjutas:
"The 780i SLI motherboard was able to take our QX9650 all the way up to 475MHz FSB, which is a new record for this processor" Seega tundub ikka väga asjaliku asjana icon_smile.gif

See 475 nüüd mingi rekord küll pole, isegi saanud selle kuni 500MHz-ga käima:
Eks igal testijal ole oma rekordid icon_smile.gif Aga tulemus on tegelikult ju hea...kui 500 siis veel parem. Quadi kohta ikka väga ilus tulemus ni või naa
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 26.12.2007 23:43:51 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
manny50, Asus P5K oleks ka hea valik 1,5k eest.

Asus oma ps2 pesade kaotamisega veidi ikka väänab.Mul ühel asus emaplaadil pole isegi klaviatuuri ps2 pesa.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 27.12.2007 00:10:08 vasta tsitaadiga

Gigabyte ikka etem kui Asus ju..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Intel Core 2 Duo/Quad overclocking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 139, 140, 141 ... 295, 296, 297  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.