|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
21.12.2007 21:41:07
|
|
|
| softis kirjutas: |
No ma ütleks et kui ikka hardcore'iga olen nüüd harjunud, siis on suht võimatu Taigis mängida
Lihtsalt lahmitakse seal suvalt. |
Täpselt, võta grenade launcher ja niikui spawnid pane laks ära, võid kindel olla et kellelegi pihta saad,
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
21.12.2007 21:50:28
|
|
|
| Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
21.12.2007 22:19:56
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad. |
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
21.12.2007 22:33:22
|
|
|
| indu kirjutas: |
sain ka cd-key orika. Kahju et peale patchimist statsid peese läksid |
Isegi peale patchi läheb stats Lv kaduma ?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
21.12.2007 22:34:46
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| indu kirjutas: |
sain ka cd-key orika. Kahju et peale patchimist statsid peese läksid |
Isegi peale patchi läheb stats Lv kaduma ?  |
igal ühel pole seda juhtunud ...
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
21.12.2007 22:39:49
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Proovision siis kah Taigi serverit, esimest korda 32 man server, kuna tahtsin eestlastega proovida. Jube jube ütleks selle kohta, COD4 mapid ikka liiga väiksed 32 jaoks, skilliga pole midagi pistmist, lihtsalt joppamise asi et kui spawnid siis kellelegi ette ei juhtu.
Kui muidu on kill to death ratio umbes 4-5 killi 1 surm või isegi suurem siis 32 man serveris tapad esimese venna ära ja võid kindel olla et saad kuskilt kõrvalt laksu.
Tagasi lääne serveritesse. |
Mitte päriselt, ma ei ole eriline skiller ja sain 32 vennaga mängides päris kenad spreed..
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
21.12.2007 22:40:55
|
|
|
Krt siis ma ei hakka jebima selle viimase 1.4 patchiga yldse krt just sain Lv29 nub
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
21.12.2007 22:54:53
|
|
|
Enamus serverid on läinud 1.4 peale ja enamustel on kõik korras. :/
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
21.12.2007 23:18:04
|
|
|
See pätsimine ei tee küll profiilile kuidagi liiga
Lihtsalt ei saa osades servudes pelada
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
22.12.2007 00:00:29
|
|
|
tegin enne apdeiti profiilist igaks juhuks bäkapi, ent miskit hullu õnneks niivõinaa ei juhtunud
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digivend
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2003
|
22.12.2007 02:16:13
|
|
|
Mmmmmm... sai just COD4 ühe jutiga läbi tehtud. krdi hea mäng (ja MP pole veel proovinudki). nice surprise oli viimane level peale lõpu-tiitreid seda ei oleks küll osanud oodata
ja "estonian ship" alguses oli ka lahe, "crew is expandable"
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
22.12.2007 09:04:31
|
|
|
uhhh...
Praegu kella kuuest järjest MP mängitud
Ma tunnen et mul pole enam elu.
Mingi raskem nolife
EDIT ja nüüd on kell 8 hommikul ja ma panin jälle mängu kinni
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
22.12.2007 12:53:37
|
|
|
| Keegi võiks images / devfonts.iwi saata ? Mul pole seda :O
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cromaclear
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
22.12.2007 15:04:41
|
|
|
| mpdata failist backup, ülejäänud asjadest on savi.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
22.12.2007 15:27:12
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| mpdata failist backup, ülejäänud asjadest on savi. |
Pigem just vastupidi, mpdatast savi, conf tähtis.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
22.12.2007 15:36:57
|
|
|
| Eiei, mpdata hoiab endas leveleid, challengeid, selliseid asju.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
22.12.2007 15:55:37
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Eiei, mpdata hoiab endas leveleid, challengeid, selliseid asju. |
Ma tean jah aga need saad alati uuesti teha. Confi ei viitsi mina näiteks koguaeg uuesti twiikima hakata. Samas mul pole nendest challengidest ja asjadest waril nagunii kasu.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
22.12.2007 16:14:12
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| Hive, Kindlasti saab. Juba 6600gt, p4 sai 1280x960 mängitud. |
Ma panin kõik low, ja 860x reso , AA maas ja LAGGIS :S
Teen praegu paar Virus scanni ja panin programme kinni , arvan,et asi oli selles
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.12.2007 16:46:39
|
|
|
| Cromaclear kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad. |
 |
Varsti läheb legaliks. |
See oleks küll vast karuteene. Arvestades, kui tühjaks see server jääb kuna praegu on väga paljud ilma legaalse key'ta. Ma ise ei ole küll mingit erilist whine'i näinud, aga mängude ostjad vinguvad sama palju...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
22.12.2007 16:51:32
|
|
|
| Hive kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| Hive, Kindlasti saab. Juba 6600gt, p4 sai 1280x960 mängitud. |
Ma panin kõik low, ja 860x reso , AA maas ja LAGGIS :S
Teen praegu paar Virus scanni ja panin programme kinni , arvan,et asi oli selles  |
Mis prose sul on? Ma mängin X700-ga 800x600 low/medium 2xAA peal väga edukalt 35-40 freimi sekundis, ülejäänud arvuti profiilis.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
22.12.2007 16:54:31
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| See oleks küll vast karuteene. Arvestades, kui tühjaks see server jääb kuna praegu on väga paljud ilma legaalse key'ta. Ma ise ei ole küll mingit erilist whine'i näinud, aga mängude ostjad vinguvad sama palju... |
Fakt 1: Mardu pole sinna servusse läinud, sest see pole legal, aga läheks kindlasti, kui oleks.
Fakt 2: Mardu whineb palju rohkem mängude üle, mida ta ostnud pole (Või ostab ainult häid mänge??)
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
22.12.2007 16:55:19
|
|
|
Miks te seda confi muudate, ega see ET pole? On sellest mingit kasu ka? Mõni näide? Ise mängin mängu kõik MAX graafikal ja jookseb puhtalt ning pilt ka ilus ja detailne, kõik on eristatav.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
22.12.2007 16:57:04
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Cromaclear kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad. |
 |
Varsti läheb legaliks. |
See oleks küll vast karuteene. Arvestades, kui tühjaks see server jääb kuna praegu on väga paljud ilma legaalse key'ta. Ma ise ei ole küll mingit erilist whine'i näinud, aga mängude ostjad vinguvad sama palju... |
Kust sina võtad paljudel legaalne on ja paljudel mitte?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
22.12.2007 17:27:19
|
|
|
xtriz, Kurb tõsiasi on ju siiski see et enamus praeguseid selle serveri noliffereid kaoks sealt hetkega. Ning kuidas me siis mängime ütleme nii et mulle nt ei paku huvi teha SD 2 vs 2 nt. Parem kannatab ära need mõned pininad.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
22.12.2007 17:54:49
|
|
|
| Chati võiks saada välja lülitada, nagu ET 'ski.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
22.12.2007 22:13:37
|
|
|
| E90 kirjutas: |
| Hive kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
| Hive, Kindlasti saab. Juba 6600gt, p4 sai 1280x960 mängitud. |
Ma panin kõik low, ja 860x reso , AA maas ja LAGGIS :S
Teen praegu paar Virus scanni ja panin programme kinni , arvan,et asi oli selles  |
Mis prose sul on? Ma mängin X700-ga 800x600 low/medium 2xAA peal väga edukalt 35-40 freimi sekundis, ülejäänud arvuti profiilis. |
AMD ATHLON 64 X2 3800+ , panin paar programmi kinni ja sain graafika üsna MAXI lähedale
See missioon meeldis kõige rohkem mis oli 15.a tagasi seal Chernobyl-is , lahe oli snaipriga nottida
Ja see on ka hea,et vahepeal oled mingi lennukipeal,siis pead kopterist tapma jne , et hästi mitmekülgne
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
22.12.2007 23:55:30
|
|
|
| tsitaat: |
Chati võiks saada välja lülitada, nagu ET 'ski.
|
CoD2 sai seda teha commandide abil, usun et CoD4 on asi isegi võimalik. Täpselt ei oska öelda commande, aga peksa mpconfig lahti ja otsi mingisugused chat või message commandid sealt üles ja pane väärtusteks nullid. Suhteliselt proovimise ja viitsimise küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
23.12.2007 01:07:28
|
|
|
Mõnes mappis peab nii palju tapma ,et sa ei jõuagi chatti kirjtuada midagi
igatahes tore , enam ma küll csi ei viitsi , vb vahest , cod 4 on ikka üle
ajaa btw , mul kõik graph full @ 1024x reso AA on 4x , modelid on extra jne.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
23.12.2007 01:20:55
|
|
|
| XNDR kirjutas: |
| tsitaat: |
Chati võiks saada välja lülitada, nagu ET 'ski.
|
CoD2 sai seda teha commandide abil, usun et CoD4 on asi isegi võimalik. Täpselt ei oska öelda commande, aga peksa mpconfig lahti ja otsi mingisugused chat või message commandid sealt üles ja pane väärtusteks nullid. Suhteliselt proovimise ja viitsimise küsimus. |
Enda clientis saab küll, serveri poolset commandi ei tea.
Enda oma on cg_enableteamchatsonly 1 vms.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
23.12.2007 02:05:33
|
|
|
Mismoodi koguaeg granaat tuleb kui keegi ära sureb ? Peab mingi teatud level olema ?
MP-s siis.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
23.12.2007 02:12:38
|
|
|
| perk 3, martyrdom
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
23.12.2007 02:13:25
|
|
|
| Hive kirjutas: |
Mismoodi koguaeg granaat tuleb kui keegi ära sureb ? Peab mingi teatud level olema ?
MP-s siis. |
martyrdom perk
selle saab siis, kui oled mingi level 22 vms (ei mäleta)
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
23.12.2007 02:48:29
|
|
|
Kõige värdjam perk üldse see martyrdom.
Minu arvates peaks selle üldse mängust eemaldama, rikub kõik ära, eriti veel siis, kui FF peal on. Ei mäleta mitu korda mind mõni värd minu tiimist on nii mind ära tapnud.
Ise pole seda perki mitte kordagi kasutanud ning ei kavatse kah. Perk 3 slotti saab palju head kraami lisada (toon näitena deeper bullet penetration) ning ei ole vaja seda täita saastaga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
23.12.2007 08:42:10
|
|
|
xtriz, kas siis tõesti nii paljud mängivad nosound'iga või ei ole keegi välja mõelnud taganemisplaani?
Ise olen <10 korda saanud vastase/tiimikaaslase martydom'iga.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
23.12.2007 11:51:29
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
Kõige värdjam perk üldse see martyrdom.
Minu arvates peaks selle üldse mängust eemaldama, rikub kõik ära, eriti veel siis, kui FF peal on.. |
Word. Selline tunne jääb et oled enesetapu terrorist. Väha närvi ajab kui oled kitsas ruumis, lased kellegi maha ja siis ei jõuagi granaadi eest minema põgeneda. Ise kasutan selle asemel last man standi ...
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
23.12.2007 14:36:58
|
|
|
martyrdom on kuskil DM või TDM ja sellistes kasulik(siis on asjal enamvähem mõtte veel sees)
aga SDs kasutan kah last man standi.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
23.12.2007 16:13:49
|
|
|
Eks see Martyrdom perk olegi eemaldatud enamikes CoD4 liigades (CB, E-Dom, ED jne). Teine tüütu asi, mis on eemaldatud on Grenade Launcher weapon attachment.
Ja Steff, ma olen nõus, et mõte on sees, saad kille jne (eriti väikestel mappidel nagu Shipment), kuid see ei tähenda, et perk ise idiootne ei oleks. Absoluutselt mingit mängija poolset oskust pole vaja, lihtsalt potentsiaalne free kill.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
23.12.2007 16:21:03
|
|
|
proovisin eavesdrop perki S&D ja TDM servudes, pointless perk ei andnud mingit efekti
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
23.12.2007 17:23:08
|
|
|
See ongi täielik mõttetus. Isegi siis, kui tegijad muudaksid Voice Chat'i nagu kuskil Battlefield'is vms..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
estliiga
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006
|
23.12.2007 17:28:37
|
|
|
Kas ma saaksin enda serveri ülesse lasta interneti? sooviks poistega harjutaada.
Mida täpsemalt vaja läheb?
Tänulik
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.12.2007 17:56:22
|
|
|
hahaha, dominationis Wet Work mapis snaipriga olles kd ratio 19-0
Ikka ei usu. Pilti tegin ka, aga mingitel seletamatutel põhjustel tuli mingist muust asjast pilt
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
23.12.2007 18:14:04
|
|
|
Kui sa alustad sealt poolt, kus neid suuri aknaid ei ole - siis sulle paistavad ühed teatud kohad, kus vaenlased koguaeg jooksevad. Olen ise saanud umbes 30 killi...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
23.12.2007 21:13:30
|
|
|
Mingi nädalakese olen nüüd pelanud, üllatavalt hea mp Häirivad vaid martyrdom perk, granade luncher atachment (liiga over powerd, laadimis aeg võiks 3-4korda pikem olla), pubides random nade spamm. Wetworkis sain ükspäev 7se deathspree tänu nade-spammile. Mis configa te muidu mängite? Kill-camist vaadates on selline, tunne et osadel tüüpidel pole ei rohtu ega suitsu ja ilmastiku efektid maha keeratud.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
23.12.2007 21:18:32
|
|
|
hannes36, Ilmastiku olusid nüüd ma küll ei tea et maha saaks keerata. Suitsu kah vaevalt. Rohtu kah vist ei saanud. muidugi ma ei tea.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.12.2007 22:03:33
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
Kui sa alustad sealt poolt, kus neid suuri aknaid ei ole - siis sulle paistavad ühed teatud kohad, kus vaenlased koguaeg jooksevad. Olen ise saanud umbes 30 killi...  |
öö....ma ei tunee wet worki väga hästi, üldse mulle tundus, et see tuli alles koos 1.4 patchiga, nagu ka district ja downpour(?) vist.
Alustasin laeva dekilt, lasin neid, kes teisele poole dekile tulid
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
23.12.2007 22:07:24
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| Dude . kirjutas: |
Kui sa alustad sealt poolt, kus neid suuri aknaid ei ole - siis sulle paistavad ühed teatud kohad, kus vaenlased koguaeg jooksevad. Olen ise saanud umbes 30 killi...  |
öö....ma ei tunee wet worki väga hästi, üldse mulle tundus, et see tuli alles koos 1.4 patchiga, nagu ka district ja downpour(?) vist.
Alustasin laeva dekilt, lasin neid, kes teisele poole dekile tulid |
Kõik need on juba 1.0ist saadik.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
23.12.2007 22:31:55
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
Mingi nädalakese olen nüüd pelanud, üllatavalt hea mp Häirivad vaid martyrdom perk, granade luncher atachment (liiga over powerd, laadimis aeg võiks 3-4korda pikem olla), pubides random nade spamm. Wetworkis sain ükspäev 7se deathspree tänu nade-spammile. Mis configa te muidu mängite? Kill-camist vaadates on selline, tunne et osadel tüüpidel pole ei rohtu ega suitsu ja ilmastiku efektid maha keeratud. |
mina mängin kogu kellade ja viledega 8)
suitsu maha keeramine oleks puht tiitimine, vaevalt seda teha saab
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|