Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 21.12.2007 21:41:07 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
No ma ütleks et kui ikka hardcore'iga olen nüüd harjunud, siis on suht võimatu Taigis mängida icon_biggrin.gif
Lihtsalt lahmitakse seal suvalt.


Täpselt, võta grenade launcher ja niikui spawnid pane laks ära, võid kindel olla et kellelegi pihta saad, icon_lol.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 21:50:28 vasta tsitaadiga

Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.12.2007 22:19:56 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad.



thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 22:23:25 vasta tsitaadiga

sain ka cd-key orika.thumbs_up.gif Kahju et peale patchimist statsid peese läksid
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.12.2007 22:33:22 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
sain ka cd-key orika.thumbs_up.gif Kahju et peale patchimist statsid peese läksid


Isegi peale patchi läheb stats Lv kaduma ? icon_eek.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 22:34:46 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
indu kirjutas:
sain ka cd-key orika.thumbs_up.gif Kahju et peale patchimist statsid peese läksid


Isegi peale patchi läheb stats Lv kaduma ? icon_eek.gif icon_evil.gif

igal ühel pole seda juhtunud ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 22:39:49 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Proovision siis kah Taigi serverit, esimest korda 32 man server, kuna tahtsin eestlastega proovida. Jube jube ütleks selle kohta, COD4 mapid ikka liiga väiksed 32 jaoks, skilliga pole midagi pistmist, lihtsalt joppamise asi et kui spawnid siis kellelegi ette ei juhtu.
Kui muidu on kill to death ratio umbes 4-5 killi 1 surm või isegi suurem siis 32 man serveris tapad esimese venna ära ja võid kindel olla et saad kuskilt kõrvalt laksu.
Tagasi lääne serveritesse.

Mitte päriselt, ma ei ole eriline skiller ja sain 32 vennaga mängides päris kenad spreed..
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.12.2007 22:40:55 vasta tsitaadiga

Krt siis ma ei hakka jebima selle viimase 1.4 patchiga yldse icon_smile.gif krt just sain Lv29 icon_lol.gif nub
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 22:54:53 vasta tsitaadiga

Enamus serverid on läinud 1.4 peale ja enamustel on kõik korras. :/
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 23:18:04 vasta tsitaadiga

See pätsimine ei tee küll profiilile kuidagi liiga icon_rolleyes.gif
Lihtsalt ei saa osades servudes pelada icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 00:00:29 vasta tsitaadiga

tegin enne apdeiti profiilist igaks juhuks bäkapi, ent miskit hullu õnneks niivõinaa ei juhtunud thumbs_up.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digivend
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2003




sõnum 22.12.2007 02:16:13 vasta tsitaadiga

Mmmmmm... sai just COD4 ühe jutiga läbi tehtud. krdi hea mäng (ja MP pole veel proovinudki). nice surprise oli viimane level peale lõpu-tiitreid thumbs_up.gif seda ei oleks küll osanud oodata

ja "estonian ship" alguses oli ka lahe, "crew is expandable" icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 09:04:31 vasta tsitaadiga

uhhh...
Praegu kella kuuest järjest MP mängitud icon_rolleyes.gif
Ma tunnen et mul pole enam elu.
Mingi raskem nolife icon_eek.gif

EDIT ja nüüd on kell 8 hommikul ja ma panin jälle mängu kinni icon_redface.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 22.12.2007 12:53:37 vasta tsitaadiga

Keegi võiks images / devfonts.iwi saata ? Mul pole seda :O
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.12.2007 13:00:01 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad.



thumbs_up.gif icon_smile.gif


Varsti läheb legaliks.

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 14:55:34 vasta tsitaadiga

Sai pandud 1.3 patchile 1.4 otsa ja saadud levelid küll kuhugi ei kadunud. Aga alati võib profiili kaustast backupi teha. Siis pole probleemi.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 15:04:41 vasta tsitaadiga

mpdata failist backup, ülejäänud asjadest on savi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.12.2007 15:27:12 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
mpdata failist backup, ülejäänud asjadest on savi.

Pigem just vastupidi, mpdatast savi, conf tähtis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 15:36:57 vasta tsitaadiga

Eiei, mpdata hoiab endas leveleid, challengeid, selliseid asju.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 22.12.2007 15:55:37 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Eiei, mpdata hoiab endas leveleid, challengeid, selliseid asju.

Ma tean jah aga need saad alati uuesti teha. Confi ei viitsi mina näiteks koguaeg uuesti twiikima hakata. Samas mul pole nendest challengidest ja asjadest waril nagunii kasu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 22.12.2007 16:14:12 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
Hive, Kindlasti saab. Juba 6600gt, p4 sai 1280x960 mängitud.


Ma panin kõik low, ja 860x reso , AA maas ja LAGGIS :S

Teen praegu paar Virus scanni ja panin programme kinni , arvan,et asi oli selles icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 16:46:39 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
omgwtf kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad.



thumbs_up.gif icon_smile.gif


Varsti läheb legaliks.

See oleks küll vast karuteene. Arvestades, kui tühjaks see server jääb kuna praegu on väga paljud ilma legaalse key'ta. Ma ise ei ole küll mingit erilist whine'i näinud, aga mängude ostjad vinguvad sama palju...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 22.12.2007 16:51:32 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Smoking kirjutas:
Hive, Kindlasti saab. Juba 6600gt, p4 sai 1280x960 mängitud.


Ma panin kõik low, ja 860x reso , AA maas ja LAGGIS :S

Teen praegu paar Virus scanni ja panin programme kinni , arvan,et asi oli selles icon_biggrin.gif

Mis prose sul on? Ma mängin X700-ga 800x600 low/medium 2xAA peal väga edukalt 35-40 freimi sekundis, ülejäänud arvuti profiilis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 22.12.2007 16:54:31 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
See oleks küll vast karuteene. Arvestades, kui tühjaks see server jääb kuna praegu on väga paljud ilma legaalse key'ta. Ma ise ei ole küll mingit erilist whine'i näinud, aga mängude ostjad vinguvad sama palju...
Fakt 1: Mardu pole sinna servusse läinud, sest see pole legal, aga läheks kindlasti, kui oleks.
Fakt 2: Mardu whineb palju rohkem mängude üle, mida ta ostnud pole (Või ostab ainult häid mänge??)

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 16:55:19 vasta tsitaadiga

Miks te seda confi muudate, ega see ET pole? On sellest mingit kasu ka? Mõni näide? Ise mängin mängu kõik MAX graafikal ja jookseb puhtalt ning pilt ka ilus ja detailne, kõik on eristatav.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.12.2007 16:57:04 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Cromaclear kirjutas:
omgwtf kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Taig võiks eniveis olla legal-only server. Kaoksid ära need mölisevad pubed, kes ei osta mängu ja ikka vinguvad.



thumbs_up.gif icon_smile.gif


Varsti läheb legaliks.

See oleks küll vast karuteene. Arvestades, kui tühjaks see server jääb kuna praegu on väga paljud ilma legaalse key'ta. Ma ise ei ole küll mingit erilist whine'i näinud, aga mängude ostjad vinguvad sama palju...

Kust sina võtad paljudel legaalne on ja paljudel mitte?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 17:27:19 vasta tsitaadiga

xtriz, Kurb tõsiasi on ju siiski see et enamus praeguseid selle serveri noliffereid kaoks sealt hetkega. Ning kuidas me siis mängime ütleme nii et mulle nt ei paku huvi teha SD 2 vs 2 nt. Parem kannatab ära need mõned pininad. icon_rolleyes.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 17:54:49 vasta tsitaadiga

Chati võiks saada välja lülitada, nagu ET 'ski.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 22.12.2007 22:13:37 vasta tsitaadiga

E90 kirjutas:
Hive kirjutas:
Smoking kirjutas:
Hive, Kindlasti saab. Juba 6600gt, p4 sai 1280x960 mängitud.


Ma panin kõik low, ja 860x reso , AA maas ja LAGGIS :S

Teen praegu paar Virus scanni ja panin programme kinni , arvan,et asi oli selles icon_biggrin.gif

Mis prose sul on? Ma mängin X700-ga 800x600 low/medium 2xAA peal väga edukalt 35-40 freimi sekundis, ülejäänud arvuti profiilis.


AMD ATHLON 64 X2 3800+ , panin paar programmi kinni ja sain graafika üsna MAXI lähedale icon_smile.gif

See missioon meeldis kõige rohkem mis oli 15.a tagasi seal Chernobyl-is , lahe oli snaipriga nottida

Ja see on ka hea,et vahepeal oled mingi lennukipeal,siis pead kopterist tapma jne , et hästi mitmekülgne icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 22.12.2007 23:55:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Chati võiks saada välja lülitada, nagu ET 'ski.


CoD2 sai seda teha commandide abil, usun et CoD4 on asi isegi võimalik. Täpselt ei oska öelda commande, aga peksa mpconfig lahti ja otsi mingisugused chat või message commandid sealt üles ja pane väärtusteks nullid. Suhteliselt proovimise ja viitsimise küsimus.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 23.12.2007 01:07:28 vasta tsitaadiga

Mõnes mappis peab nii palju tapma ,et sa ei jõuagi chatti kirjtuada midagi icon_biggrin.gif

igatahes tore , enam ma küll csi ei viitsi , vb vahest , cod 4 on ikka üle

ajaa btw , mul kõik graph full @ 1024x reso icon_smile.gif AA on 4x , modelid on extra jne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.12.2007 01:20:55 vasta tsitaadiga

XNDR kirjutas:
tsitaat:

Chati võiks saada välja lülitada, nagu ET 'ski.


CoD2 sai seda teha commandide abil, usun et CoD4 on asi isegi võimalik. Täpselt ei oska öelda commande, aga peksa mpconfig lahti ja otsi mingisugused chat või message commandid sealt üles ja pane väärtusteks nullid. Suhteliselt proovimise ja viitsimise küsimus.

Enda clientis saab küll, serveri poolset commandi ei tea.
Enda oma on cg_enableteamchatsonly 1 vms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 23.12.2007 02:05:33 vasta tsitaadiga

Mismoodi koguaeg granaat tuleb kui keegi ära sureb ? Peab mingi teatud level olema ?

MP-s siis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 02:12:38 vasta tsitaadiga

perk 3, martyrdom
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 02:13:25 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Mismoodi koguaeg granaat tuleb kui keegi ära sureb ? Peab mingi teatud level olema ?

MP-s siis.
martyrdom perk
selle saab siis, kui oled mingi level 22 vms (ei mäleta)

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 23.12.2007 02:48:29 vasta tsitaadiga

Kõige värdjam perk üldse see martyrdom.
Minu arvates peaks selle üldse mängust eemaldama, rikub kõik ära, eriti veel siis, kui FF peal on. Ei mäleta mitu korda mind mõni värd minu tiimist on nii mind ära tapnud.

Ise pole seda perki mitte kordagi kasutanud ning ei kavatse kah. Perk 3 slotti saab palju head kraami lisada (toon näitena deeper bullet penetration) ning ei ole vaja seda täita saastaga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 23.12.2007 08:42:10 vasta tsitaadiga

xtriz, kas siis tõesti nii paljud mängivad nosound'iga või ei ole keegi välja mõelnud taganemisplaani? icon_rolleyes.gif
Ise olen <10 korda saanud vastase/tiimikaaslase martydom'iga.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 11:51:29 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Kõige värdjam perk üldse see martyrdom.
Minu arvates peaks selle üldse mängust eemaldama, rikub kõik ära, eriti veel siis, kui FF peal on..

Word. Selline tunne jääb et oled enesetapu terrorist. Väha närvi ajab kui oled kitsas ruumis, lased kellegi maha ja siis ei jõuagi granaadi eest minema põgeneda. Ise kasutan selle asemel last man standi ...

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 14:36:58 vasta tsitaadiga

martyrdom on kuskil DM või TDM ja sellistes kasulik(siis on asjal enamvähem mõtte veel sees)
aga SDs kasutan kah last man standi.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 16:13:49 vasta tsitaadiga

Eks see Martyrdom perk olegi eemaldatud enamikes CoD4 liigades (CB, E-Dom, ED jne). Teine tüütu asi, mis on eemaldatud on Grenade Launcher weapon attachment.

Ja Steff, ma olen nõus, et mõte on sees, saad kille jne (eriti väikestel mappidel nagu Shipment), kuid see ei tähenda, et perk ise idiootne ei oleks. Absoluutselt mingit mängija poolset oskust pole vaja, lihtsalt potentsiaalne free kill.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 16:21:03 vasta tsitaadiga

proovisin eavesdrop perki S&D ja TDM servudes, pointless perk thumbs_down.gif ei andnud mingit efekti
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:23:08 vasta tsitaadiga

See ongi täielik mõttetus. Isegi siis, kui tegijad muudaksid Voice Chat'i nagu kuskil Battlefield'is vms..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estliiga
Kreisi kasutaja
estliiga

liitunud: 21.05.2006




sõnum 23.12.2007 17:28:37 vasta tsitaadiga

Kas ma saaksin enda serveri ülesse lasta interneti? sooviks poistega harjutaada.
Mida täpsemalt vaja läheb?

Tänulik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 17:56:22 vasta tsitaadiga

hahaha, dominationis Wet Work mapis snaipriga olles kd ratio 19-0
Ikka ei usu. Pilti tegin ka, aga mingitel seletamatutel põhjustel tuli mingist muust asjast pilt

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 18:14:04 vasta tsitaadiga

Kui sa alustad sealt poolt, kus neid suuri aknaid ei ole - siis sulle paistavad ühed teatud kohad, kus vaenlased koguaeg jooksevad. Olen ise saanud umbes 30 killi... icon_smile.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 21:13:30 vasta tsitaadiga

Mingi nädalakese olen nüüd pelanud, üllatavalt hea mp icon_smile.gif Häirivad vaid martyrdom perk, granade luncher atachment (liiga over powerd, laadimis aeg võiks 3-4korda pikem olla), pubides random nade spamm. Wetworkis sain ükspäev 7se deathspree tänu nade-spammile. Mis configa te muidu mängite? Kill-camist vaadates on selline, tunne et osadel tüüpidel pole ei rohtu ega suitsu ja ilmastiku efektid maha keeratud.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 21:18:32 vasta tsitaadiga

hannes36, Ilmastiku olusid nüüd ma küll ei tea et maha saaks keerata. Suitsu kah vaevalt. Rohtu kah vist ei saanud. muidugi ma ei tea. icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 22:03:33 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kui sa alustad sealt poolt, kus neid suuri aknaid ei ole - siis sulle paistavad ühed teatud kohad, kus vaenlased koguaeg jooksevad. Olen ise saanud umbes 30 killi... icon_smile.gif


öö....ma ei tunee wet worki väga hästi, üldse mulle tundus, et see tuli alles koos 1.4 patchiga, nagu ka district ja downpour(?) vist.
Alustasin laeva dekilt, lasin neid, kes teisele poole dekile tulid

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 23.12.2007 22:07:24 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Dude . kirjutas:
Kui sa alustad sealt poolt, kus neid suuri aknaid ei ole - siis sulle paistavad ühed teatud kohad, kus vaenlased koguaeg jooksevad. Olen ise saanud umbes 30 killi... icon_smile.gif


öö....ma ei tunee wet worki väga hästi, üldse mulle tundus, et see tuli alles koos 1.4 patchiga, nagu ka district ja downpour(?) vist.
Alustasin laeva dekilt, lasin neid, kes teisele poole dekile tulid

Kõik need on juba 1.0ist saadik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 22:31:55 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Mingi nädalakese olen nüüd pelanud, üllatavalt hea mp icon_smile.gif Häirivad vaid martyrdom perk, granade luncher atachment (liiga over powerd, laadimis aeg võiks 3-4korda pikem olla), pubides random nade spamm. Wetworkis sain ükspäev 7se deathspree tänu nade-spammile. Mis configa te muidu mängite? Kill-camist vaadates on selline, tunne et osadel tüüpidel pole ei rohtu ega suitsu ja ilmastiku efektid maha keeratud.
mina mängin kogu kellade ja viledega 8)
suitsu maha keeramine oleks puht tšiitimine, vaevalt seda teha saab icon_razz.gif

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty 4: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.