Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:33:47 vasta tsitaadiga

Kuskohas?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:37:18 vasta tsitaadiga

Tallinnas, Pärnu mnt/Tondi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 14.12.2007 21:00:01 vasta tsitaadiga

Hmh, mul oli mingi kahtlane elioni dhcp autentimis värk ees. Rondi restart tegi korda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 21:03:30 vasta tsitaadiga

mitte kahtlane , vaid tuleviku autentimissüsteem, pppoe vajub vaikselt unustusehõlma
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 14.12.2007 21:41:40 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Hmh, mul oli mingi kahtlane elioni dhcp autentimis värk ees. Rondi restart tegi korda.
tab sulgeb automaatselt end... hmh, ei saagi näha icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 21:43:31 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Andykas kirjutas:
Hmh, mul oli mingi kahtlane elioni dhcp autentimis värk ees. Rondi restart tegi korda.
tab sulgeb automaatselt end... hmh, ei saagi näha icon_lol.gif


kopeeri link samasse aknasse

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 14.12.2007 22:24:49 vasta tsitaadiga

ah selline leht siis
näeb suht sarnane välja wimaxi auth lehega (kuigi vähem stuffi peal)

kurb jällegi näha et elioni webdevid aretavad asju veel table-hell-süsteemina
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 22:28:13 vasta tsitaadiga

Kas Delux Music lähebki sellise pildiga nagu ta hetkel Test kanalil on Muusikapaketti või?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 00:54:32 vasta tsitaadiga

Miks National Geographic alati kui tema valin, siis alguses täiega hakib, viskab kogu ekraani ruuduliseks jne, ülejäänud kanalid vahetuvad enamvähem normaalselt...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.12.2007 01:08:30 vasta tsitaadiga

Lauaarvutist nett kadunud. Panin siis kõik need seaded, mis teleka vaatamiseks arvutist vaja on, aga nüüd ei tööta nett lauaarvutis. Enne oli vastupidi - nett ei töötanud sülearvutis. Panin need algsed seadmed uuesti peale ja siis muutuski asi vastupidiseks - lauaarvuti ilma netita (juhtmega nett). Kui teha see MSN troubleshooter, siis näitab, et Key portsid on paigasta ära. Aga kuidas neid tagasi panna? Oma arust pole neid enne näppinudki. http://192.168.1.254/ all on näha, et juhtmega nett on inactive.

Ette tänades
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 15.12.2007 02:51:51 vasta tsitaadiga

mnjah, mõtlesin siis täna et katsetan selle digitv ja oma ruuteri ristamisega

tulemus: digitv töötab ja ruuter töötab bridge mode's ehk siis minu ruuter saab välise ip ja kõik pordid endale
lahendus: seadistada speedtouch nii nagu tavaliselt ning seejärel sisestada järgmised käsud:
:env set var SESSIONTIMEOUT value 900
:dhcp server config state disabled
:dns server config state disabled
:dsd config state disabled
:igmp proxy config state disabled
:ppp relay flush
:ppp flush
:eth flush
:atm flush
:atm phonebook flush
:user flush
:atm phonebook add name pvc0100 addr 0.100
:atm ifadd intf atmpvc0100
:atm ifconfig intf atmpvc0100 dest pvc0100 encaps llc ulp mac
:atm ifattach intf atmpvc0100
:eth bridge ifadd intf br0100
:eth bridge ifconfig intf br0100 dest atmpvc0100
:eth bridge ifattach intf br0100
:saveall
:exit

(madmelilt saadud)

port 4'st tuleb siis iptv edasi ning port1'e kaudu saab minu ruuter pppoe sessiooni alustada
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 15.12.2007 12:10:01 vasta tsitaadiga

vutt kirjutas:
HD MPEG2-s peaks üldjuhul 15-20 vahele jääma
HD MPEG4-s jääb kuhugi 10 kanti.

Eelnevad numbrid on siis Elioni IpTV HD test kanaleid monitoorides saadud.
Seega on isegi ADSL2-i omanikel tulevikus potentsiaali MPEG4-s HD kanaleid näha.


Leviral Kloostrimetsast E42 kanalil HDtest ETV 720p formaadis, MPEG-4/AVC, reso 1280x720, formaat 16:9, 50 fps, data kuni 7 Mbps
Nii et üle traadi võiks mahtuda ka suht vabalt.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
*Lask!ja*
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.12.2007 14:54:24 vasta tsitaadiga

*Lask!ja* kirjutas:
Lauaarvutist nett kadunud. Panin siis kõik need seaded, mis teleka vaatamiseks arvutist vaja on, aga nüüd ei tööta nett lauaarvutis. Enne oli vastupidi - nett ei töötanud sülearvutis. Panin need algsed seadmed uuesti peale ja siis muutuski asi vastupidiseks - lauaarvuti ilma netita (juhtmega nett). Kui teha see MSN troubleshooter, siis näitab, et Key portsid on paigasta ära. Aga kuidas neid tagasi panna? Oma arust pole neid enne näppinudki. http://192.168.1.254/ all on näha, et juhtmega nett on inactive.

Ette tänades

Nüüd ka DigiTV-st pilt kadunud, aga arvutis DigiTV pilt ilusti olemas. Restarti mitu korda teinud, aga midagi. icon_confused.gif
Edit: Connectivity Checkis (192.168.1.254) on kõik linnukesed - nii iptvl kui ka internetil.

Edit: Oligi viga kaablites. Täpselt vastupidi olid neti kaabel ja digiboksi kaabel. Kõik töötab - lauakal nett olemas, WiFi funkab, DigiTV töötab ja DigiTV töötab ka arvutis - SUPER! Mul see kõige uuem SpeedTouch ja seal pole neid kleepse peal nagu sellel kõige esimesel SpeedTouchil on. Aga nüüd panen mingi kleeps kindlalt, et jälle sellist jaburust ei tekiks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 19:48:43 vasta tsitaadiga

a1 kirjutas:
vutt kirjutas:
HD MPEG2-s peaks üldjuhul 15-20 vahele jääma
HD MPEG4-s jääb kuhugi 10 kanti.

Eelnevad numbrid on siis Elioni IpTV HD test kanaleid monitoorides saadud.
Seega on isegi ADSL2-i omanikel tulevikus potentsiaali MPEG4-s HD kanaleid näha.


Leviral Kloostrimetsast E42 kanalil HDtest ETV 720p formaadis, MPEG-4/AVC, reso 1280x720, formaat 16:9, 50 fps, data kuni 7 Mbps
Nii et üle traadi võiks mahtuda ka suht vabalt.

See mingi upscale ETV ju. Sama hea kui ma salvestan Digitvst midagi ja lasen selle kh MPEG-4/AVC 1280x720 16:9 50fps ja bitrateks panen mingi 15.
Ja kumba üldse elion hakkab edastama? MPEG2 või MPEG4 HD?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.12.2007 20:06:47 vasta tsitaadiga

salatoimik: No mina panustan igatahes MPEG-4-le, sest milleks teha veel mingit vahekonventeerimist. Eks telekaomanik ise konventeerib kui tahab. Ja kui ei taha, siis ostab MPEG-4 toega teleri...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 00:40:23 vasta tsitaadiga

kas nüüd võib ruuteri konfis olla üxkõik mis kasutaja ja parool?
Ning kust leiab kõige uuemat firmwaret?
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 12:36:07 vasta tsitaadiga

Product Name: SpeedTouch 5x6
Serial Number: CP0736BH94J
Software Release: 6.1.9.6

Ühesõnaga.. Elioni digitv teenus kasutusel, paketiga kaasatulnud ruuter, modem, digibox jms. Internet üleüldiselt töötab (töötas veatult endise kodutöö lahendusega). Kuid on teatud probleemid, millest ise pole suutnud läbi-hammustada.
1. Ükski email ei tule sisse. Ruuteris endas firewall disabeldatud, aga tuhkagi. Emailid sisse ei tule. PUNKT
2. World of Warcraftis annab aegaajalt disconnecti lambist (varem seda ei juhtunud).
3. Emule on ka kurjaks läinud ja omab lowid. Kuigi pordid edastatud.

Ehk mõni andmeside guru soovitab midagi? Tänud
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.12.2007 12:55:45 vasta tsitaadiga

email ei tule sisse -> kas pop3 või imap protokolliga ühendudes väljas asuvasse serverisse ?
emule kohta ei oska öelda, mul torrent on ok, emule servereid enam ei kasuta, ainult kademlia, mis on mul alati "firewalled" olnud miskisel põhjusel (ka starmani ühendusega)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 13:29:19 vasta tsitaadiga

Mitte ühegi incoming serveri tüübiga mailid ei tule sisse. Pmst enamus kontod on pop3, aga kasutusel ka hotmaili mailiserver, millel polegi seda tüüpilist incoming server settungit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dynamic
HV kasutaja
dynamic

liitunud: 02.12.2001




sõnum 16.12.2007 13:33:37 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
kademlia, mis on mul alati "firewalled" olnud miskisel põhjusel (ka starmani ühendusega)


Kad töötab vist puhtalt UDP otsas, äkki suunad ainult TCP ruuterist edasi? Mul on Kademliaga alati korras olnud. See protokoll tahab vist vahest ka mingeid ebastandardseid pakette saata, seega liiga karm tulemüür kuskil vahel võib segada. Kasutan ise desktopil Comodo tulemüüri, sellel näiteks tuleb "Do protocol analysis" maha võtta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 14:39:49 vasta tsitaadiga

endal on peal Software Release: 6.2.17.5, kõige imelikum on see et kui digi tv on koguaeg sees nt siis hommikuks on nett mitte
töötav ja vajab restarti.

kellelgi sama probleem. icon_question.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 15:02:13 vasta tsitaadiga

haldo, paluks DMT Tooli screenshotti icon_smile.gif
http://dmt.mhilfe.de/

Timberg :

telnet sinu.meili.host.ee 110

Loodan, et saad vastuse : +OK POP# server ready

IMAP serveri töötab teisel pordil

Kui ei on pordid mingil põhjusel sulgunud.

Warcraft : teenused ids ja dsd kinni palun panna ruuteris telneti kaudu

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 15:20:44 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

2. World of Warcraftis annab aegaajalt disconnecti lambist (varem seda ei juhtunud).


http://viki.digitark.ee/index.php/Thomson_SpeedTouch_780_WL ja sealt Internetiühendus mängides katkeb või ping on suur, muidu internetis surfamine on korras.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 15:45:05 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
haldo, paluks DMT Tooli screenshotti icon_smile.gif
http://dmt.mhilfe.de/

Timberg :

telnet sinu.meili.host.ee 110

Loodan, et saad vastuse : +OK POP# server ready

IMAP serveri töötab teisel pordil

Kui ei on pordid mingil põhjusel sulgunud.

Warcraft : teenused ids ja dsd kinni palun panna ruuteris telneti kaudu




pilt siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.12.2007 17:06:08 vasta tsitaadiga

http://www.m8lll.com/dmt.jpg

mul on metsikult mingeid FEC erroreid icon_rolleyes.gif

keegi tark oskab anda hinnagu nüüd selle screeni kohta? on midagi valesti?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.12.2007 18:23:37 vasta tsitaadiga

dynamic kirjutas:
mikk36 kirjutas:
kademlia, mis on mul alati "firewalled" olnud miskisel põhjusel (ka starmani ühendusega)


Kad töötab vist puhtalt UDP otsas, äkki suunad ainult TCP ruuterist edasi? Mul on Kademliaga alati korras olnud. See protokoll tahab vist vahest ka mingeid ebastandardseid pakette saata, seega liiga karm tulemüür kuskil vahel võib segada. Kasutan ise desktopil Comodo tulemüüri, sellel näiteks tuleb "Do protocol analysis" maha võtta.
nii tcp kui udp suunatud, ka UPnP võimalus olemas
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.12.2007 18:35:12 vasta tsitaadiga

Ilmselt tegu selles, et ISP poolt on pordid lihtsalt kinni icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.12.2007 18:48:58 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Ilmselt tegu selles, et ISP poolt on pordid lihtsalt kinni icon_rolleyes.gif
no starmanis olid kõik pordid lahti, ka elioniga on pordid lahti (kõik muu ju toimib)
edonkey serveritega oli mul high id, aga kademlia blokkis alati
ka internet on täis neid teemasid et kad blokib aga serveritega high-id
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.12.2007 19:06:18 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Andykas kirjutas:
Ilmselt tegu selles, et ISP poolt on pordid lihtsalt kinni icon_rolleyes.gif
no starmanis olid kõik pordid lahti, ka elioniga on pordid lahti (kõik muu ju toimib)

Vaikimisi on digil pordid kinni, kui just ise tellides ei märgi, et soovid lahtiseid porte. Siis kui mina veel 2006 aasta suvel tellisin küsiti veel portide lahti tegemise eest ekstra 100.- kuus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 21:17:02 vasta tsitaadiga

Andykas, nüüd saab tasuta teha klienditeeninduses.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.12.2007 23:53:19 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Andykas, nüüd saab tasuta teha klienditeeninduses.

tean, tean. Paar lehekülge tagasi oli mul suur jama peale nende lahti tegemist, e-teeninduses tekkis mingi viga ja enam ühenduse andmetele ligi ei saanud, nüüdseks mure lahendatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 00:19:51 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Timberg :

telnet sinu.meili.host.ee 110

Loodan, et saad vastuse : +OK POP# server ready

IMAP serveri töötab teisel pordil

Kui ei on pordid mingil põhjusel sulgunud.

Warcraft : teenused ids ja dsd kinni palun panna ruuteris telneti kaudu

+OK POP3 Ready perdi1-2 0001d7d7
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 14:16:18 vasta tsitaadiga

Timberg, sellega on sissetulevate meilide test lõpetatud, tulemüür sind ei piira.

See on programmipõhine mure, et sul meilid sisse ei tule.
Ma kustutaks konto e-posti programmist ja looks uuesti.

Interface, su modem pingutab meeletult, et kompenseerida sitta liini kvaliteeti, müra on suur.
Vaataks kodus kriitilise pilguga ühenduse ADSL modemipoolse otsa üle ja kaaluks telefonijuhtme/pistiku väljavahetamist kui tõsiseid probleeme esineb.

FEC - forward error correction

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 17.12.2007 18:09:05 vasta tsitaadiga

Viimase 3-4 päeva jooskul on nett 3 korda ära kukkunud, ruuteris ütleb lihtsalt, ipdcpinternet - connecting thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 18:50:11 vasta tsitaadiga

mul eile oli juhus... wlan tuluke ei hakanud põlema enam... seega pidin dvd-filmi vaatama edasi.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.12.2007 20:00:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:

Interface, su modem pingutab meeletult, et kompenseerida sitta liini kvaliteeti, müra on suur.
Vaataks kodus kriitilise pilguga ühenduse ADSL modemipoolse otsa üle ja kaaluks telefonijuhtme/pistiku väljavahetamist kui tõsiseid probleeme esineb.

FEC - forward error correction


hm sitt kvaliteet. ei ole ühtegi asja "vene ajast".
telefonikaabel toodi majja alles mingi 10 aastat tagasi - enne ei olnudki
seinast modemini on olnud ca 5 aastat.
elioni enda tehnik mäkerdas seal midagi . päris mitu jagamispesa ja asju ning paras segadus.

"tõsiseid probleeme" nagu ei ole - õigemini - üldse ei ole mingeid probleeme.
kui firmware sai uuema vastu vahetatud siis mitte ühtegi kokku jooksmist ega ühenduse kadumist ei ole täheldanud ca aasta vist juba. download on ka stabiilne 1,3MB/s kui digiboxid väljas.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 20:20:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:

päris mitu jagamispesa ja asju ning paras segadus.


ilmselt seotud sellega, aga kui toimib siis on hästi thumbs_up.gif

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 17.12.2007 20:32:47 vasta tsitaadiga

http://kirsme.planet.ee/dmt20071217_1930.png?2

Et siis ei saa sellega midagi?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6sa
HV Guru
v6sa

liitunud: 29.01.2004




sõnum 17.12.2007 22:17:46 vasta tsitaadiga

Mul siin paigaldati värskelt digitv, pole varem üldse kokkupuudet sellega olnud, aga vlc udp://@239.3.1.1 ei mängi mitte midagi, 239.3.1.1 ei vasta isegi pingile. mis värk on?
_________________
Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 22:26:53 vasta tsitaadiga

v6sa, palju õnne. saad mammutteemat lugeda.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 23:12:41 vasta tsitaadiga

vosa seadìsta enda ruuter torufoorumiopetuse jargi ja proovi uuesti.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 17.12.2007 23:17:52 vasta tsitaadiga

Kas teised saavad vaadata arvutiga 3 eesti kanalit ilma, et peaks boxi samale kanalile toppima? Mina igal juhul näen ainult seda mis parajast boxis mängib.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 23:26:53 vasta tsitaadiga

InterFace, SNR ainult 7 dB ehk siis müra to signaali suhe. Modemi miinium, et jaamaga DSL lingi püsti saaks on 6 dB. Mida suurem number, seda rohkem puhast signaali modemini jõuab. Üldiselt ole rahul, sest niigi tuleb sul 16mbiti koju kätte stabiilselt.
Ise elan jaamast liiga kaugel 5km ning venitan päeval 11,xxx kiiruseks õhtul 8,8-9mbiti, kuid üldiselt on modem keeratud 8,544 mbiti peale, sest siis on kindel, et õhtul uuesti syncima ei hakata jaamaga, uudiste ajal jms.

Ühe teleka ja arvuti jaoks 8,544 mbitist piisab täiesti.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont69
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003




sõnum 18.12.2007 00:45:57 vasta tsitaadiga

Kas see on võimalik et koos digi-tv-ga on internet mille kiirus 12Mbit/256Kbit?

kuidagi ei saa uploadi kiirust suuremaks kui mingi max 26-27KB/sec...
kuna ise yhendust ei oma vaid kasutan üle wifi isa oma kes kõrvalkorteris siis ei oska öelda mis pakett on, ja pole olnud mahti küsida veel... peaks olema kodulahendus mis lubab 12Mbit/768Kbit
Download tuleb küll vahel ligi 12Mbit.
Loodan et saite küsimusest aru, ei leidnud otsimise teel infot selle kohta icon_sad.gif

_________________
Igatahes.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 18.12.2007 01:11:55 vasta tsitaadiga

vaevalt küll. ikka 758kbit/s peaks ligikaudu ära tulema. või noh üle 512kbit/s ikka vähemalt
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2007 01:27:53 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
http://www.m8lll.com/dmt.jpg

mul on metsikult mingeid FEC erroreid icon_rolleyes.gif

keegi tark oskab anda hinnagu nüüd selle screeni kohta? on midagi valesti?

Mul põhimõtteliselt sama seis. Viimase 6 tunni jooksul on tekkinud 300k FEC down errorit. Ennegi huvi tundnud miks neid niipalju tuleb. Samas tv pilt ja internet on korras. Kiirused on paigas ja katkestusi ei ole olnud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont69
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003




sõnum 18.12.2007 01:38:06 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
vaevalt küll. ikka 758kbit/s peaks ligikaudu ära tulema. või noh üle 512kbit/s ikka vähemalt


huvitav milles siis probleem võib olla? wifi-kaardis? ruuteri confis? peaks saama normaalselt vist kuskil üle 50kb/sec ikka uploadi?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 01:43:05 vasta tsitaadiga

Spyware ja adware.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont69
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2003




sõnum 18.12.2007 02:09:42 vasta tsitaadiga

hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996

kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll?

näiteks kas on võimalik kui on tellitud digi-tv eraldi ja internet eraldi (mitte lihtsalt KODULAHENDUS mis sisaldab veel telefoni jne) siis et download on kiirusega kuni 12Mbit aga upload jääb a'la Kodutöö paketi kiiruse piiridesse mis on 256
loodan et ei aja väga segast.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 02:09:45 vasta tsitaadiga

tont69 kirjutas:
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996

kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll?


Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.