|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.12.2007 20:33:47
|
|
|
Kuskohas?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.12.2007 20:37:18
|
|
|
Tallinnas, Pärnu mnt/Tondi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
14.12.2007 21:00:01
|
|
|
| Hmh, mul oli mingi kahtlane elioni dhcp autentimis värk ees. Rondi restart tegi korda.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.12.2007 21:03:30
|
|
|
mitte kahtlane , vaid tuleviku autentimissüsteem, pppoe vajub vaikselt unustusehõlma
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
14.12.2007 21:41:40
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Hmh, mul oli mingi kahtlane elioni dhcp autentimis värk ees. Rondi restart tegi korda. |
tab sulgeb automaatselt end... hmh, ei saagi näha
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.12.2007 21:43:31
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
| Hmh, mul oli mingi kahtlane elioni dhcp autentimis värk ees. Rondi restart tegi korda. |
tab sulgeb automaatselt end... hmh, ei saagi näha  |
kopeeri link samasse aknasse
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
14.12.2007 22:24:49
|
|
|
ah selline leht siis
näeb suht sarnane välja wimaxi auth lehega (kuigi vähem stuffi peal)
kurb jällegi näha et elioni webdevid aretavad asju veel table-hell-süsteemina
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.12.2007 22:28:13
|
|
|
Kas Delux Music lähebki sellise pildiga nagu ta hetkel Test kanalil on Muusikapaketti või?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.12.2007 00:54:32
|
|
|
Miks National Geographic alati kui tema valin, siis alguses täiega hakib, viskab kogu ekraani ruuduliseks jne, ülejäänud kanalid vahetuvad enamvähem normaalselt...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
15.12.2007 01:08:30
|
|
|
Lauaarvutist nett kadunud. Panin siis kõik need seaded, mis teleka vaatamiseks arvutist vaja on, aga nüüd ei tööta nett lauaarvutis. Enne oli vastupidi - nett ei töötanud sülearvutis. Panin need algsed seadmed uuesti peale ja siis muutuski asi vastupidiseks - lauaarvuti ilma netita (juhtmega nett). Kui teha see MSN troubleshooter, siis näitab, et Key portsid on paigasta ära. Aga kuidas neid tagasi panna? Oma arust pole neid enne näppinudki. http://192.168.1.254/ all on näha, et juhtmega nett on inactive.
Ette tänades
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
15.12.2007 02:51:51
|
|
|
mnjah, mõtlesin siis täna et katsetan selle digitv ja oma ruuteri ristamisega
tulemus: digitv töötab ja ruuter töötab bridge mode's ehk siis minu ruuter saab välise ip ja kõik pordid endale
lahendus: seadistada speedtouch nii nagu tavaliselt ning seejärel sisestada järgmised käsud:
:env set var SESSIONTIMEOUT value 900
:dhcp server config state disabled
:dns server config state disabled
:dsd config state disabled
:igmp proxy config state disabled
:ppp relay flush
:ppp flush
:eth flush
:atm flush
:atm phonebook flush
:user flush
:atm phonebook add name pvc0100 addr 0.100
:atm ifadd intf atmpvc0100
:atm ifconfig intf atmpvc0100 dest pvc0100 encaps llc ulp mac
:atm ifattach intf atmpvc0100
:eth bridge ifadd intf br0100
:eth bridge ifconfig intf br0100 dest atmpvc0100
:eth bridge ifattach intf br0100
:saveall
:exit
(madmelilt saadud)
port 4'st tuleb siis iptv edasi ning port1'e kaudu saab minu ruuter pppoe sessiooni alustada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
15.12.2007 12:10:01
|
|
|
| vutt kirjutas: |
HD MPEG2-s peaks üldjuhul 15-20 vahele jääma
HD MPEG4-s jääb kuhugi 10 kanti.
Eelnevad numbrid on siis Elioni IpTV HD test kanaleid monitoorides saadud.
Seega on isegi ADSL2-i omanikel tulevikus potentsiaali MPEG4-s HD kanaleid näha. |
Leviral Kloostrimetsast E42 kanalil HDtest ETV 720p formaadis, MPEG-4/AVC, reso 1280x720, formaat 16:9, 50 fps, data kuni 7 Mbps
Nii et üle traadi võiks mahtuda ka suht vabalt.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
*Lask!ja*
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2004
|
15.12.2007 14:54:24
|
|
|
| *Lask!ja* kirjutas: |
Lauaarvutist nett kadunud. Panin siis kõik need seaded, mis teleka vaatamiseks arvutist vaja on, aga nüüd ei tööta nett lauaarvutis. Enne oli vastupidi - nett ei töötanud sülearvutis. Panin need algsed seadmed uuesti peale ja siis muutuski asi vastupidiseks - lauaarvuti ilma netita (juhtmega nett). Kui teha see MSN troubleshooter, siis näitab, et Key portsid on paigasta ära. Aga kuidas neid tagasi panna? Oma arust pole neid enne näppinudki. http://192.168.1.254/ all on näha, et juhtmega nett on inactive.
Ette tänades |
Nüüd ka DigiTV-st pilt kadunud, aga arvutis DigiTV pilt ilusti olemas. Restarti mitu korda teinud, aga midagi.
Edit: Connectivity Checkis (192.168.1.254) on kõik linnukesed - nii iptvl kui ka internetil.
Edit: Oligi viga kaablites. Täpselt vastupidi olid neti kaabel ja digiboksi kaabel. Kõik töötab - lauakal nett olemas, WiFi funkab, DigiTV töötab ja DigiTV töötab ka arvutis - SUPER! Mul see kõige uuem SpeedTouch ja seal pole neid kleepse peal nagu sellel kõige esimesel SpeedTouchil on. Aga nüüd panen mingi kleeps kindlalt, et jälle sellist jaburust ei tekiks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.12.2007 19:48:43
|
|
|
| a1 kirjutas: |
| vutt kirjutas: |
HD MPEG2-s peaks üldjuhul 15-20 vahele jääma
HD MPEG4-s jääb kuhugi 10 kanti.
Eelnevad numbrid on siis Elioni IpTV HD test kanaleid monitoorides saadud.
Seega on isegi ADSL2-i omanikel tulevikus potentsiaali MPEG4-s HD kanaleid näha. |
Leviral Kloostrimetsast E42 kanalil HDtest ETV 720p formaadis, MPEG-4/AVC, reso 1280x720, formaat 16:9, 50 fps, data kuni 7 Mbps
Nii et üle traadi võiks mahtuda ka suht vabalt. |
See mingi upscale ETV ju. Sama hea kui ma salvestan Digitvst midagi ja lasen selle kh MPEG-4/AVC 1280x720 16:9 50fps ja bitrateks panen mingi 15.
Ja kumba üldse elion hakkab edastama? MPEG2 või MPEG4 HD?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.12.2007 20:06:47
|
|
|
| salatoimik: No mina panustan igatahes MPEG-4-le, sest milleks teha veel mingit vahekonventeerimist. Eks telekaomanik ise konventeerib kui tahab. Ja kui ei taha, siis ostab MPEG-4 toega teleri...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
16.12.2007 00:40:23
|
|
|
kas nüüd võib ruuteri konfis olla üxkõik mis kasutaja ja parool?
Ning kust leiab kõige uuemat firmwaret?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.12.2007 12:36:07
|
|
|
Product Name: SpeedTouch 5x6
Serial Number: CP0736BH94J
Software Release: 6.1.9.6
Ühesõnaga.. Elioni digitv teenus kasutusel, paketiga kaasatulnud ruuter, modem, digibox jms. Internet üleüldiselt töötab (töötas veatult endise kodutöö lahendusega). Kuid on teatud probleemid, millest ise pole suutnud läbi-hammustada.
1. Ükski email ei tule sisse. Ruuteris endas firewall disabeldatud, aga tuhkagi. Emailid sisse ei tule. PUNKT
2. World of Warcraftis annab aegaajalt disconnecti lambist (varem seda ei juhtunud).
3. Emule on ka kurjaks läinud ja omab lowid. Kuigi pordid edastatud.
Ehk mõni andmeside guru soovitab midagi? Tänud
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
16.12.2007 12:55:45
|
|
|
email ei tule sisse -> kas pop3 või imap protokolliga ühendudes väljas asuvasse serverisse ?
emule kohta ei oska öelda, mul torrent on ok, emule servereid enam ei kasuta, ainult kademlia, mis on mul alati "firewalled" olnud miskisel põhjusel (ka starmani ühendusega)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
16.12.2007 13:29:19
|
|
|
| Mitte ühegi incoming serveri tüübiga mailid ei tule sisse. Pmst enamus kontod on pop3, aga kasutusel ka hotmaili mailiserver, millel polegi seda tüüpilist incoming server settungit.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dynamic
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
16.12.2007 13:33:37
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| kademlia, mis on mul alati "firewalled" olnud miskisel põhjusel (ka starmani ühendusega) |
Kad töötab vist puhtalt UDP otsas, äkki suunad ainult TCP ruuterist edasi? Mul on Kademliaga alati korras olnud. See protokoll tahab vist vahest ka mingeid ebastandardseid pakette saata, seega liiga karm tulemüür kuskil vahel võib segada. Kasutan ise desktopil Comodo tulemüüri, sellel näiteks tuleb "Do protocol analysis" maha võtta.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
16.12.2007 14:39:49
|
|
|
endal on peal Software Release: 6.2.17.5, kõige imelikum on see et kui digi tv on koguaeg sees nt siis hommikuks on nett mitte
töötav ja vajab restarti.
kellelgi sama probleem.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
16.12.2007 15:02:13
|
|
|
haldo, paluks DMT Tooli screenshotti
http://dmt.mhilfe.de/
Timberg :
telnet sinu.meili.host.ee 110
Loodan, et saad vastuse : +OK POP# server ready
IMAP serveri töötab teisel pordil
Kui ei on pordid mingil põhjusel sulgunud.
Warcraft : teenused ids ja dsd kinni palun panna ruuteris telneti kaudu
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
16.12.2007 15:45:05
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
haldo, paluks DMT Tooli screenshotti
http://dmt.mhilfe.de/
Timberg :
telnet sinu.meili.host.ee 110
Loodan, et saad vastuse : +OK POP# server ready
IMAP serveri töötab teisel pordil
Kui ei on pordid mingil põhjusel sulgunud.
Warcraft : teenused ids ja dsd kinni palun panna ruuteris telneti kaudu |
pilt siis
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
16.12.2007 17:06:08
|
|
|
http://www.m8lll.com/dmt.jpg
mul on metsikult mingeid FEC erroreid
keegi tark oskab anda hinnagu nüüd selle screeni kohta? on midagi valesti?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
16.12.2007 18:23:37
|
|
|
| dynamic kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| kademlia, mis on mul alati "firewalled" olnud miskisel põhjusel (ka starmani ühendusega) |
Kad töötab vist puhtalt UDP otsas, äkki suunad ainult TCP ruuterist edasi? Mul on Kademliaga alati korras olnud. See protokoll tahab vist vahest ka mingeid ebastandardseid pakette saata, seega liiga karm tulemüür kuskil vahel võib segada. Kasutan ise desktopil Comodo tulemüüri, sellel näiteks tuleb "Do protocol analysis" maha võtta. |
nii tcp kui udp suunatud, ka UPnP võimalus olemas
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
16.12.2007 18:35:12
|
|
|
Ilmselt tegu selles, et ISP poolt on pordid lihtsalt kinni
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
16.12.2007 18:48:58
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Ilmselt tegu selles, et ISP poolt on pordid lihtsalt kinni  |
no starmanis olid kõik pordid lahti, ka elioniga on pordid lahti (kõik muu ju toimib)
edonkey serveritega oli mul high id, aga kademlia blokkis alati
ka internet on täis neid teemasid et kad blokib aga serveritega high-id
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
16.12.2007 19:06:18
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
Ilmselt tegu selles, et ISP poolt on pordid lihtsalt kinni  |
no starmanis olid kõik pordid lahti, ka elioniga on pordid lahti (kõik muu ju toimib) |
Vaikimisi on digil pordid kinni, kui just ise tellides ei märgi, et soovid lahtiseid porte. Siis kui mina veel 2006 aasta suvel tellisin küsiti veel portide lahti tegemise eest ekstra 100.- kuus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
16.12.2007 21:17:02
|
|
|
| Andykas, nüüd saab tasuta teha klienditeeninduses.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
16.12.2007 23:53:19
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Andykas, nüüd saab tasuta teha klienditeeninduses. |
tean, tean. Paar lehekülge tagasi oli mul suur jama peale nende lahti tegemist, e-teeninduses tekkis mingi viga ja enam ühenduse andmetele ligi ei saanud, nüüdseks mure lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
17.12.2007 00:19:51
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Timberg :
telnet sinu.meili.host.ee 110
Loodan, et saad vastuse : +OK POP# server ready
IMAP serveri töötab teisel pordil
Kui ei on pordid mingil põhjusel sulgunud.
Warcraft : teenused ids ja dsd kinni palun panna ruuteris telneti kaudu |
+OK POP3 Ready perdi1-2 0001d7d7
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.12.2007 14:16:18
|
|
|
Timberg, sellega on sissetulevate meilide test lõpetatud, tulemüür sind ei piira.
See on programmipõhine mure, et sul meilid sisse ei tule.
Ma kustutaks konto e-posti programmist ja looks uuesti.
Interface, su modem pingutab meeletult, et kompenseerida sitta liini kvaliteeti, müra on suur.
Vaataks kodus kriitilise pilguga ühenduse ADSL modemipoolse otsa üle ja kaaluks telefonijuhtme/pistiku väljavahetamist kui tõsiseid probleeme esineb.
FEC - forward error correction
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
17.12.2007 18:09:05
|
|
|
Viimase 3-4 päeva jooskul on nett 3 korda ära kukkunud, ruuteris ütleb lihtsalt, ipdcpinternet - connecting
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
17.12.2007 18:50:11
|
|
|
mul eile oli juhus... wlan tuluke ei hakanud põlema enam... seega pidin dvd-filmi vaatama edasi.
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
17.12.2007 20:00:10
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Interface, su modem pingutab meeletult, et kompenseerida sitta liini kvaliteeti, müra on suur.
Vaataks kodus kriitilise pilguga ühenduse ADSL modemipoolse otsa üle ja kaaluks telefonijuhtme/pistiku väljavahetamist kui tõsiseid probleeme esineb.
FEC - forward error correction |
hm sitt kvaliteet. ei ole ühtegi asja "vene ajast".
telefonikaabel toodi majja alles mingi 10 aastat tagasi - enne ei olnudki
seinast modemini on olnud ca 5 aastat.
elioni enda tehnik mäkerdas seal midagi . päris mitu jagamispesa ja asju ning paras segadus.
"tõsiseid probleeme" nagu ei ole - õigemini - üldse ei ole mingeid probleeme.
kui firmware sai uuema vastu vahetatud siis mitte ühtegi kokku jooksmist ega ühenduse kadumist ei ole täheldanud ca aasta vist juba. download on ka stabiilne 1,3MB/s kui digiboxid väljas.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.12.2007 20:20:06
|
|
|
| tsitaat: |
päris mitu jagamispesa ja asju ning paras segadus.
|
ilmselt seotud sellega, aga kui toimib siis on hästi
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v6sa
HV Guru

liitunud: 29.01.2004
|
17.12.2007 22:17:46
|
|
|
Mul siin paigaldati värskelt digitv, pole varem üldse kokkupuudet sellega olnud, aga vlc udp://@239.3.1.1 ei mängi mitte midagi, 239.3.1.1 ei vasta isegi pingile. mis värk on?
_________________ Otsid kohta nokitsemiseks? Pole vajalikke tööriistu varnast võtta? Kodus lapsed ei lase rahus tööd teha? Tule kiika meie hackerspace'i k-space.ee |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
17.12.2007 22:26:53
|
|
|
| v6sa, palju õnne. saad mammutteemat lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.12.2007 23:12:41
|
|
|
vosa seadìsta enda ruuter torufoorumiopetuse jargi ja proovi uuesti.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
17.12.2007 23:17:52
|
|
|
| Kas teised saavad vaadata arvutiga 3 eesti kanalit ilma, et peaks boxi samale kanalile toppima? Mina igal juhul näen ainult seda mis parajast boxis mängib.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
17.12.2007 23:26:53
|
|
|
InterFace, SNR ainult 7 dB ehk siis müra to signaali suhe. Modemi miinium, et jaamaga DSL lingi püsti saaks on 6 dB. Mida suurem number, seda rohkem puhast signaali modemini jõuab. Üldiselt ole rahul, sest niigi tuleb sul 16mbiti koju kätte stabiilselt.
Ise elan jaamast liiga kaugel 5km ning venitan päeval 11,xxx kiiruseks õhtul 8,8-9mbiti, kuid üldiselt on modem keeratud 8,544 mbiti peale, sest siis on kindel, et õhtul uuesti syncima ei hakata jaamaga, uudiste ajal jms.
Ühe teleka ja arvuti jaoks 8,544 mbitist piisab täiesti.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont69
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2003
|
18.12.2007 00:45:57
|
|
|
Kas see on võimalik et koos digi-tv-ga on internet mille kiirus 12Mbit/256Kbit?
kuidagi ei saa uploadi kiirust suuremaks kui mingi max 26-27KB/sec...
kuna ise yhendust ei oma vaid kasutan üle wifi isa oma kes kõrvalkorteris siis ei oska öelda mis pakett on, ja pole olnud mahti küsida veel... peaks olema kodulahendus mis lubab 12Mbit/768Kbit
Download tuleb küll vahel ligi 12Mbit.
Loodan et saite küsimusest aru, ei leidnud otsimise teel infot selle kohta
_________________ Igatahes. |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
18.12.2007 01:11:55
|
|
|
| vaevalt küll. ikka 758kbit/s peaks ligikaudu ära tulema. või noh üle 512kbit/s ikka vähemalt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
18.12.2007 01:27:53
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
http://www.m8lll.com/dmt.jpg
mul on metsikult mingeid FEC erroreid
keegi tark oskab anda hinnagu nüüd selle screeni kohta? on midagi valesti? |
Mul põhimõtteliselt sama seis. Viimase 6 tunni jooksul on tekkinud 300k FEC down errorit. Ennegi huvi tundnud miks neid niipalju tuleb. Samas tv pilt ja internet on korras. Kiirused on paigas ja katkestusi ei ole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont69
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2003
|
18.12.2007 01:38:06
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| vaevalt küll. ikka 758kbit/s peaks ligikaudu ära tulema. või noh üle 512kbit/s ikka vähemalt |
huvitav milles siis probleem võib olla? wifi-kaardis? ruuteri confis? peaks saama normaalselt vist kuskil üle 50kb/sec ikka uploadi?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
18.12.2007 01:43:05
|
|
|
| Spyware ja adware.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont69
HV kasutaja
liitunud: 20.07.2003
|
18.12.2007 02:09:42
|
|
|
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll?
näiteks kas on võimalik kui on tellitud digi-tv eraldi ja internet eraldi (mitte lihtsalt KODULAHENDUS mis sisaldab veel telefoni jne) siis et download on kiirusega kuni 12Mbit aga upload jääb a'la Kodutöö paketi kiiruse piiridesse mis on 256
loodan et ei aja väga segast.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
18.12.2007 02:09:45
|
|
|
| tont69 kirjutas: |
hmm... lõpuks uurisin kodust kiiruse mis ruuter näitab DSL all: Bandwidth (Up/Down) [kbps/kbps]: 252 / 11.996
kas see on loogiline mingi paketiga? mina sellist asja elioni lehelt küll ei leidnud... Peaks klienditeenindusse pöörduma või olen ikka ise loll? |
Vaata kaabeldus ja filtrid üle. Kui kasutusel veel veneaegne kahesooneline kaabel, siis näita sellele kiiremas korras tuld.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|