Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.12.2007 17:55:26 vasta tsitaadiga

wader kirjutas:
http://www.sonydefenseforce.com/ on hea leht, kus uudistel silma peal hoida.


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 18:32:05 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta icon_wink.gif

kust seda saaks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 18:34:03 vasta tsitaadiga

thaarv, peaks jõuludeks eestisse saabuma, aga oleneb andrikost, välismaal mõnda aega müügil juba...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 14.12.2007 20:10:21 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta icon_wink.gif


Ehk siis ühe kaardiga tuleb mingi kindel arv "punkte" millega saab sealt marketplaces mänge osta vms?

Aa ja kas PS3'mel on ka need "gamer points" ja achievementid või midagi sarnast nagu X360'lgi on?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.12.2007 20:17:56 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
d3t kirjutas:
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta icon_wink.gif


Ehk siis ühe kaardiga tuleb mingi kindel arv "punkte" millega saab sealt marketplaces mänge osta vms?

Aa ja kas PS3'mel on ka need "gamer points" ja achievementid või midagi sarnast nagu X360'lgi on?

kaardiga ei tule mitte punktid vaid raha su kontole.
ja achievmente ei ole veel aga home'iga peaksid tulema.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.12.2007 21:01:11 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
d3t kirjutas:
Mina ise ootan MKV failiformaadi tuge PS3, kuna see on põhiline failiformaat mida mina vaatan 8)


Kas MKV tuge on ka oodata ( on lubatud lisada ) icon_question.gif icon_razz1.gif thumbs_up.gif
See kuluks küll ära !


aga kui converdid mkv to divx? või kannatab kvaliteet väga palju?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 21:09:49 vasta tsitaadiga

MaxPower, kõvasti + veel suur aeg mis selleks kulub.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 22:04:00 vasta tsitaadiga

Täpsustuseks, MKV pole videokodeering vaid konteiner. MKV sees võib vabalt ka DivX video olla. Eeldades, et DivX puhul on toetatud AVI, ei tohiks ühest konteinerist teise tõstmine eriline probleem olla, eeldades et konteineris mingeid lisavõimalusi pole. Iseasi, kuidas PS3 teise kodeeringu mängimisega hakkama saab.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 22:19:10 vasta tsitaadiga

Mis progega seda muuta oleks soovitav ? Eriti veel kui mul on MKV 4,3 ja paar teist 8,2 GB suur
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 15.12.2007 01:34:21 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Mis progega seda muuta oleks soovitav ? Eriti veel kui mul on MKV 4,3 ja paar teist 8,2 GB suur
õm, ps3 video 9 omab sellist profiili nagu 'mkv passthrough stereo/160kbps'. konkreetselt süvenema ei hakanud, kuna lükkasin oma ps3 hankimise plaani määramata tulevikku.. äkki teadjamad vihjavad?
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 15.12.2007 14:37:06 vasta tsitaadiga

Kle kust kõige odavamalt HDMI kaablid saada? icon_rolleyes.gif
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 11:44:00 vasta tsitaadiga

Eks mingis euronicsis ongi kuskil 200.- eegu kanti.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 12:28:33 vasta tsitaadiga

Keegi teab kuidas mängida ps3-lt filmi koos subtiitritega? Nagu kui ma paneksin plaadile filmi ja subtiitrid , kas siis hakkabkohe koos supakatega mängima?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 12:36:04 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Keegi teab kuidas mängida ps3-lt filmi koos subtiitritega? Nagu kui ma paneksin plaadile filmi ja subtiitrid , kas siis hakkabkohe koos supakatega mängima?

tahaks ka väga teada icon_lol.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 12:37:39 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kuidas PS3 on aga tavaliselt peab panema subtiitrid sama nimega. Näiteks kui filmi nimi on Hinnavaatlus.avi siis subtiitrid peavad olema Hinnavaatlus.sub
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 13:24:03 vasta tsitaadiga

huvitav kas counter-strike-i mingi uus osa ka ps3-mele tuleb?? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 16.12.2007 13:50:06 vasta tsitaadiga

ahjaa, high velocity bowlingust niipalju veel, et see lubab mängu ajal oma muusikat kuulata, minu jaoks tegi see mängu kohe vähemalt 3x paremaks :P mõnus rahulik ajaviide :)
nagu ma aru sain siis pidi varsti super stardust hd'le update tulema mis sama asja lubama hakkab + mingid splitscreen coop ja splitscreen vs ja mingid muud nunnud asjad.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 14:08:20 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
Ma ei tea kuidas PS3 on aga tavaliselt peab panema subtiitrid sama nimega. Näiteks kui filmi nimi on Hinnavaatlus.avi siis subtiitrid peavad olema Hinnavaatlus.sub


Just ni ongi. Ja soovitavalt võiksid eemaldada igasugused Axxo ja muud vidinad, et tee filminimi lihtsaks.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.12.2007 14:10:32 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
henri200 kirjutas:
Ma ei tea kuidas PS3 on aga tavaliselt peab panema subtiitrid sama nimega. Näiteks kui filmi nimi on Hinnavaatlus.avi siis subtiitrid peavad olema Hinnavaatlus.sub


Just ni ongi. Ja soovitavalt võiksid eemaldada igasugused Axxo ja muud vidinad, et tee filminimi lihtsaks.

Kas see siis toimib ka PS3'ga? (Ei viitsi niisama katseks hakata DVD'd põletama...)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 18:09:37 vasta tsitaadiga

Ohohh, just, proovi stiimida videosid. Divx tugi tuleb ca nädal kahe jooksul siis võid proovida kõrvetades kah
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.12.2007 18:39:49 vasta tsitaadiga

Mul filmid ongi läpakas ja striimin neid ps3'e. Siiamaani olen kõik xvid'id ümber konvertinud (eks tulevikus sellest jamast pääseb).

Aga ma ei usu, et ps3 oskab või hakkab oskama srt faile kasutada. Mul on üks film, kus osa teksti on mingis araabia keeles üritan sinna kuidagi subtiitreid peale kleepida, et ka ps3 neid näidata suudaks...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 16.12.2007 19:15:24 vasta tsitaadiga

Ohohh, sul avatar PS3 Eye ghost effektiga vist tehtud? =)) oled sa kaameraga rahul?
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 19:24:32 vasta tsitaadiga

Harley, Tal on see avatar olnud sellest ajast peale, kui mina siin foorumis olen pesitsenud....
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.12.2007 19:42:03 vasta tsitaadiga

Harley kirjutas:
Ohohh, sul avatar PS3 Eye ghost effektiga vist tehtud? =)) oled sa kaameraga rahul?

See avatar on juba mitu aastat vana. Kui seda pilti vastavate prillidega vaadata, siis on ruumiline... Mul oli siis suuremat sorti stereo pildi vaimustus (nvidia videokaart suutis 3d mängude pildi puna-sini stereoks teha).


Ma muidu tellisin dvdboxoffice'st The Eye Of Judgement'i koos PS3 eye'ga, aga nad pole seda veel teele pannud (Availability: On Order, Ships in 14+ Days).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 16.12.2007 20:04:44 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Harley, Tal on see avatar olnud sellest ajast peale, kui mina siin foorumis olen pesitsenud....
minu viga... lihtsalt PS3Eye teeb sellise effektiga pildid:


_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 20:25:48 vasta tsitaadiga

ma sain täna uue ps3 ajakirja, seal oli demo plaat koos 24 demoga ja eye of judgement kaart.
btw , mis programmiga te convertite?Et jääks hea kvaliteet ikkagist..
Ja kumb on pikem mäng kas uncharted või cod4?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.12.2007 20:35:32 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
btw , mis programmiga te convertite?Et jääks hea kvaliteet ikkagist..

Kuna kasutan Ubuntut siis Avidemux'i (väga lihtne programm konvertimiseks)
Windowsis kasutaks ilmselt VirtualDub'i. Wini all on võimalik ka TVerisityga käigupealt konvertida (kvaliteeti tuleks ainult settingute alt juurde panna, sest default ei olnud kõige ilusam)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 16.12.2007 21:42:33 vasta tsitaadiga

thaarv, CoD4 pidi olema 5 hours icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 21:46:26 vasta tsitaadiga

XPsass, mina suutsin nii unchatrtedi kui cod4 kahele päevale venitada, uncharted aga kindlasti elmusterokem kui tühipaljas cod4 mida saab ka pc peal taguda. sellesmõttes et sul on ju pc ka? Või kasutad PS3 linuxit HV käimiseks?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 22:03:42 vasta tsitaadiga

pc on kah. Aga väga luts. Mängin läppariga parem.
Aga mis formaati convertite?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 16.12.2007 23:53:39 vasta tsitaadiga

thaarv, Avidemuxis valin videoks "Mpeg 4 (lavc)", audioks "FAAC" ja konteineriks "mp4", siis töötab (kindlasti on ka muid toimivaid kombinatsioone). Ei oska öelda, kas VirtualDubis need täpselt samade nimedega on olemas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 16:50:21 vasta tsitaadiga

Lihtsalt nagu point on selles et pean laupäeval sünnipäeva , ja seal tahaks vaadata seda , praegu convertib mpeg4(MP4).
muidu respect!
Edit : leidsin midagi http://forum.videohelp.com/topic272736.htmlise jõudsin nii kaugele kus pidi filtrite alt midagi lisama, kahjuks ma ei saanud aru mida ma lisama pean:S icon_biggrin.gif niiet kui see ära teha ning oleks tõesti subtiitrid pärast videoga ühes files ja saaks ära convertitud veel mp4 -ks , siis saaks ju ilusti vaadatud:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.12.2007 19:37:35 vasta tsitaadiga

Uus PS3 uuendus pidavat väljas olema, DivX toega ja puha...
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 19:44:23 vasta tsitaadiga

Mul pole veel mingit uuendust käsknud teha.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 17.12.2007 19:46:20 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Mul pole veel mingit uuendust käsknud teha.

Vabandust jah, alles homme tuleb uuendus: http://uk.playstation.com/help-support/ps3/guides/detail/item89434/Update-features-(ver-2-10)/

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 17.12.2007 23:17:00 vasta tsitaadiga

Kuidas see linux muidu töötab? Mis programmid tal töötavad?
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 18.12.2007 02:27:07 vasta tsitaadiga

noh, grep ja df ja muud sellised, mille jaoks tavaliselt konsool ju ostetakse.
_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 04:01:26 vasta tsitaadiga

http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProdList/65-10-15vendor1?opendocument&markID=65-10-15
Kas seda SONY SUPERPAKETT-i ka veel oodata on mõtet? Oli nagu plaanis jõululauale panna teise icon_cry.gif
Divx tugi sai lõplikuks tõukeks siis mulle. Vähemalt üks OnOff-i mees tegutseb ju siin, ehk oskab seletada värki?
Euronicsist ei julge ju peale tänast Võsa Petsi saadet osta 8) Ja tundub et 60GB vversiooni pole saadagi. Otsas?
Süüdistan nääri/jõulumeest

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 05:45:47 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProdList/65-10-15vendor1?opendocument&markID=65-10-15
Kas seda SONY SUPERPAKETT-i ka veel oodata on mõtet? Oli nagu plaanis jõululauale panna teise icon_cry.gif
Divx tugi sai lõplikuks tõukeks siis mulle. Vähemalt üks OnOff-i mees tegutseb ju siin, ehk oskab seletada värki?
Euronicsist ei julge ju peale tänast Võsa Petsi saadet osta 8) Ja tundub et 60GB vversiooni pole saadagi. Otsas?
Süüdistan nääri/jõulumeest


Kas kuskil mitte ei jagatud tasuta värke kaasa ? Nagu teine pult või mängud ? icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 09:21:48 vasta tsitaadiga

Sahib, ah mine Sony Centerisse / Kaubamajja saad oma konsooli kätte kui mujal ei ole. Seal alati olemas icon_razz.gif

Deem, vinge on see et BlueRay 1.1 tugi saabus, seega 5+

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 18.12.2007 10:45:49 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Deem, vinge on see et BlueRay 1.1 tugi saabus, seega 5+


sry aga ma ei näe suurt vajadust selle 1.1 järele, vähemalt hetkel mitte...divx üle on küll hea meel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.12.2007 10:46:42 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Kuna kasutan Ubuntut siis Avidemux'i (väga lihtne programm konvertimiseks)
Avidemux töötab ka wini all. Power of opensource icon_wink.gif
ahvilõust kirjutas:
Kuidas see linux muidu töötab? Mis programmid tal töötavad?
Põhimõtteliselt töötavad kõik programmid mis PC peal Linuxit jooksutades töötavad. Ainult 3D kiirenduse kasutamine on (veel) puudulik, et mitte öelda olematu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 18.12.2007 10:55:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Kuidas see linux muidu töötab? Mis programmid tal töötavad?
Põhimõtteliselt töötavad kõik programmid mis PC peal Linuxit jooksutades töötavad. Ainult 3D kiirenduse kasutamine on (veel) puudulik, et mitte öelda olematu.

Propertary värk, mis ei ole PowerPC jaoks kompileeritud ei tööta...
Flash näiteks (proovisin seda open source flashi, aga YouTube videot see mul näitama ei hakanud)...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.12.2007 11:52:23 vasta tsitaadiga

see foorum vähe nadi, ei suuda leida kus keegi müüb ps3-e. s.t kui lisan otsinkusse, et müüa ps3 lööb ta oi,oi,oi kui palju lahti aga seda õiget seal tleid, et kus keegi just müüb seda pole?ja terve arutelu läbi lugeda oleks ikka liig, mis liig?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 13:26:22 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
see foorum vähe nadi, ei suuda leida kus keegi müüb ps3-e. s.t kui lisan otsinkusse, et müüa ps3 lööb ta oi,oi,oi kui palju lahti aga seda õiget seal tleid, et kus keegi just müüb seda pole?ja terve arutelu läbi lugeda oleks ikka liig, mis liig?


Muu tehnika ost / müük teema all on rohkem sellised konsoolid ja lisaseadmed ! Võid seda vahel jälgida icon_razz.gif thumbs_up.gif Eks see vähe jama on jah ! icon_cry.gif

DivX 3.11 is not supported and files larger than 2GB cannot be played icon_question.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 13:27:23 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
aim17 kirjutas:
see foorum vähe nadi, ei suuda leida kus keegi müüb ps3-e. s.t kui lisan otsinkusse, et müüa ps3 lööb ta oi,oi,oi kui palju lahti aga seda õiget seal tleid, et kus keegi just müüb seda pole?ja terve arutelu läbi lugeda oleks ikka liig, mis liig?


Muu tehnika ost / müük teema all on rohkem sellised konsoolid ja lisaseadmed ! Võid seda vahel jälgida icon_razz.gif thumbs_up.gif Eks see vähe jama on jah ! icon_cry.gif

DivX 3.11 is not supported and files larger than 2GB cannot be played icon_question.gif icon_eek.gif


Noh eks mõeldud 700Mb filme saad vahtida oma bluray mängija ja 40" teleriga icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 13:33:36 vasta tsitaadiga

Nojah , suuremaid saab alati jupitada ! icon_razz.gif Huvitav mida see juurde annab --> Blu-ray Disc Profile 1.1 ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 14:02:46 vasta tsitaadiga

Njah, Divx tugi küll olemas, aga subtiitreid ikkagi ei toetata....
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 14:04:11 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Njah, Divx tugi küll olemas, aga subtiitreid ikkagi ei toetata....


Kas proovisid filmi ja subtittreid sama nimega panna?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 14:09:29 vasta tsitaadiga

Katsetasin paari vana CD-ga, isegi ei mäleta, kas filmi ja subade nimed olid samad...
Aga kui ma nüüd su postitusest õigesti järeldan, et subtiitrid (millised formaadid?) peaksid kah olemas olema, siis võtan oma virina tagasi.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.