|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
14.12.2007 18:32:05
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta  |
kust seda saaks?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 18:34:03
|
|
|
thaarv, peaks jõuludeks eestisse saabuma, aga oleneb andrikost, välismaal mõnda aega müügil juba...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
14.12.2007 20:10:21
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta  |
Ehk siis ühe kaardiga tuleb mingi kindel arv "punkte" millega saab sealt marketplaces mänge osta vms?
Aa ja kas PS3'mel on ka need "gamer points" ja achievementid või midagi sarnast nagu X360'lgi on?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
14.12.2007 20:17:56
|
|
|
| Aavo kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta  |
Ehk siis ühe kaardiga tuleb mingi kindel arv "punkte" millega saab sealt marketplaces mänge osta vms?
Aa ja kas PS3'mel on ka need "gamer points" ja achievementid või midagi sarnast nagu X360'lgi on? |
kaardiga ei tule mitte punktid vaid raha su kontole.
ja achievmente ei ole veel aga home'iga peaksid tulema.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
14.12.2007 21:01:11
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Mina ise ootan MKV failiformaadi tuge PS3, kuna see on põhiline failiformaat mida mina vaatan 8) |
Kas MKV tuge on ka oodata ( on lubatud lisada )
See kuluks küll ära ! |
aga kui converdid mkv to divx? või kannatab kvaliteet väga palju?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 21:09:49
|
|
|
MaxPower, kõvasti + veel suur aeg mis selleks kulub.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
14.12.2007 22:04:00
|
|
|
| Täpsustuseks, MKV pole videokodeering vaid konteiner. MKV sees võib vabalt ka DivX video olla. Eeldades, et DivX puhul on toetatud AVI, ei tohiks ühest konteinerist teise tõstmine eriline probleem olla, eeldades et konteineris mingeid lisavõimalusi pole. Iseasi, kuidas PS3 teise kodeeringu mängimisega hakkama saab.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
14.12.2007 22:19:10
|
|
|
Mis progega seda muuta oleks soovitav ? Eriti veel kui mul on MKV 4,3 ja paar teist 8,2 GB suur
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
15.12.2007 01:34:21
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
Mis progega seda muuta oleks soovitav ? Eriti veel kui mul on MKV 4,3 ja paar teist 8,2 GB suur  |
õm, ps3 video 9 omab sellist profiili nagu 'mkv passthrough stereo/160kbps'. konkreetselt süvenema ei hakanud, kuna lükkasin oma ps3 hankimise plaani määramata tulevikku.. äkki teadjamad vihjavad?
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
15.12.2007 14:37:06
|
|
|
Kle kust kõige odavamalt HDMI kaablid saada?
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
16.12.2007 11:44:00
|
|
|
| Eks mingis euronicsis ongi kuskil 200.- eegu kanti.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
16.12.2007 12:28:33
|
|
|
| Keegi teab kuidas mängida ps3-lt filmi koos subtiitritega? Nagu kui ma paneksin plaadile filmi ja subtiitrid , kas siis hakkabkohe koos supakatega mängima?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
16.12.2007 12:36:04
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Keegi teab kuidas mängida ps3-lt filmi koos subtiitritega? Nagu kui ma paneksin plaadile filmi ja subtiitrid , kas siis hakkabkohe koos supakatega mängima? |
tahaks ka väga teada
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
16.12.2007 12:37:39
|
|
|
| Ma ei tea kuidas PS3 on aga tavaliselt peab panema subtiitrid sama nimega. Näiteks kui filmi nimi on Hinnavaatlus.avi siis subtiitrid peavad olema Hinnavaatlus.sub
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
16.12.2007 13:24:03
|
|
|
huvitav kas counter-strike-i mingi uus osa ka ps3-mele tuleb??
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
16.12.2007 13:50:06
|
|
|
ahjaa, high velocity bowlingust niipalju veel, et see lubab mängu ajal oma muusikat kuulata, minu jaoks tegi see mängu kohe vähemalt 3x paremaks :P mõnus rahulik ajaviide :)
nagu ma aru sain siis pidi varsti super stardust hd'le update tulema mis sama asja lubama hakkab + mingid splitscreen coop ja splitscreen vs ja mingid muud nunnud asjad.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.12.2007 14:08:20
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
| Ma ei tea kuidas PS3 on aga tavaliselt peab panema subtiitrid sama nimega. Näiteks kui filmi nimi on Hinnavaatlus.avi siis subtiitrid peavad olema Hinnavaatlus.sub |
Just ni ongi. Ja soovitavalt võiksid eemaldada igasugused Axxo ja muud vidinad, et tee filminimi lihtsaks.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2007 14:10:32
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| henri200 kirjutas: |
| Ma ei tea kuidas PS3 on aga tavaliselt peab panema subtiitrid sama nimega. Näiteks kui filmi nimi on Hinnavaatlus.avi siis subtiitrid peavad olema Hinnavaatlus.sub |
Just ni ongi. Ja soovitavalt võiksid eemaldada igasugused Axxo ja muud vidinad, et tee filminimi lihtsaks. |
Kas see siis toimib ka PS3'ga? (Ei viitsi niisama katseks hakata DVD'd põletama...)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.12.2007 18:09:37
|
|
|
Ohohh, just, proovi stiimida videosid. Divx tugi tuleb ca nädal kahe jooksul siis võid proovida kõrvetades kah
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2007 18:39:49
|
|
|
Mul filmid ongi läpakas ja striimin neid ps3'e. Siiamaani olen kõik xvid'id ümber konvertinud (eks tulevikus sellest jamast pääseb).
Aga ma ei usu, et ps3 oskab või hakkab oskama srt faile kasutada. Mul on üks film, kus osa teksti on mingis araabia keeles üritan sinna kuidagi subtiitreid peale kleepida, et ka ps3 neid näidata suudaks...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
16.12.2007 19:15:24
|
|
|
Ohohh, sul avatar PS3 Eye ghost effektiga vist tehtud? =)) oled sa kaameraga rahul?
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.12.2007 19:24:32
|
|
|
| Harley, Tal on see avatar olnud sellest ajast peale, kui mina siin foorumis olen pesitsenud....
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2007 19:42:03
|
|
|
| Harley kirjutas: |
| Ohohh, sul avatar PS3 Eye ghost effektiga vist tehtud? =)) oled sa kaameraga rahul? |
See avatar on juba mitu aastat vana. Kui seda pilti vastavate prillidega vaadata, siis on ruumiline... Mul oli siis suuremat sorti stereo pildi vaimustus (nvidia videokaart suutis 3d mängude pildi puna-sini stereoks teha).
Ma muidu tellisin dvdboxoffice'st The Eye Of Judgement'i koos PS3 eye'ga, aga nad pole seda veel teele pannud (Availability: On Order, Ships in 14+ Days).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
16.12.2007 20:04:44
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Harley, Tal on see avatar olnud sellest ajast peale, kui mina siin foorumis olen pesitsenud.... |
minu viga... lihtsalt PS3Eye teeb sellise effektiga pildid:
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
16.12.2007 20:25:48
|
|
|
ma sain täna uue ps3 ajakirja, seal oli demo plaat koos 24 demoga ja eye of judgement kaart.
btw , mis programmiga te convertite?Et jääks hea kvaliteet ikkagist..
Ja kumb on pikem mäng kas uncharted või cod4?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2007 20:35:32
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| btw , mis programmiga te convertite?Et jääks hea kvaliteet ikkagist.. |
Kuna kasutan Ubuntut siis Avidemux'i (väga lihtne programm konvertimiseks)
Windowsis kasutaks ilmselt VirtualDub'i. Wini all on võimalik ka TVerisityga käigupealt konvertida (kvaliteeti tuleks ainult settingute alt juurde panna, sest default ei olnud kõige ilusam)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
16.12.2007 21:42:33
|
|
|
thaarv, CoD4 pidi olema 5 hours
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
16.12.2007 21:46:26
|
|
|
XPsass, mina suutsin nii unchatrtedi kui cod4 kahele päevale venitada, uncharted aga kindlasti elmusterokem kui tühipaljas cod4 mida saab ka pc peal taguda. sellesmõttes et sul on ju pc ka? Või kasutad PS3 linuxit HV käimiseks?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
16.12.2007 22:03:42
|
|
|
pc on kah. Aga väga luts. Mängin läppariga parem.
Aga mis formaati convertite?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
16.12.2007 23:53:39
|
|
|
| thaarv, Avidemuxis valin videoks "Mpeg 4 (lavc)", audioks "FAAC" ja konteineriks "mp4", siis töötab (kindlasti on ka muid toimivaid kombinatsioone). Ei oska öelda, kas VirtualDubis need täpselt samade nimedega on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
17.12.2007 16:50:21
|
|
|
Lihtsalt nagu point on selles et pean laupäeval sünnipäeva , ja seal tahaks vaadata seda , praegu convertib mpeg4(MP4).
muidu respect!
Edit : leidsin midagi http://forum.videohelp.com/topic272736.htmlise jõudsin nii kaugele kus pidi filtrite alt midagi lisama, kahjuks ma ei saanud aru mida ma lisama pean:S niiet kui see ära teha ning oleks tõesti subtiitrid pärast videoga ühes files ja saaks ära convertitud veel mp4 -ks , siis saaks ju ilusti vaadatud:D
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
17.12.2007 19:44:23
|
|
|
| Mul pole veel mingit uuendust käsknud teha.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
17.12.2007 23:17:00
|
|
|
Kuidas see linux muidu töötab? Mis programmid tal töötavad?
_________________ Gdesainer |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
18.12.2007 02:27:07
|
|
|
noh, grep ja df ja muud sellised, mille jaoks tavaliselt konsool ju ostetakse.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahib
HV veteran

liitunud: 25.08.2003
|
18.12.2007 04:01:26
|
|
|
http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProdList/65-10-15vendor1?opendocument&markID=65-10-15
Kas seda SONY SUPERPAKETT-i ka veel oodata on mõtet? Oli nagu plaanis jõululauale panna teise
Divx tugi sai lõplikuks tõukeks siis mulle. Vähemalt üks OnOff-i mees tegutseb ju siin, ehk oskab seletada värki?
Euronicsist ei julge ju peale tänast Võsa Petsi saadet osta 8) Ja tundub et 60GB vversiooni pole saadagi. Otsas?
Süüdistan nääri/jõulumeest
_________________ Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ... |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
18.12.2007 05:45:47
|
|
|
Kas kuskil mitte ei jagatud tasuta värke kaasa ? Nagu teine pult või mängud ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
18.12.2007 09:21:48
|
|
|
Sahib, ah mine Sony Centerisse / Kaubamajja saad oma konsooli kätte kui mujal ei ole. Seal alati olemas
Deem, vinge on see et BlueRay 1.1 tugi saabus, seega 5+
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
18.12.2007 10:45:49
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Deem, vinge on see et BlueRay 1.1 tugi saabus, seega 5+ |
sry aga ma ei näe suurt vajadust selle 1.1 järele, vähemalt hetkel mitte...divx üle on küll hea meel
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.12.2007 10:46:42
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Kuna kasutan Ubuntut siis Avidemux'i (väga lihtne programm konvertimiseks) |
Avidemux töötab ka wini all. Power of opensource
| ahvilõust kirjutas: |
| Kuidas see linux muidu töötab? Mis programmid tal töötavad? |
Põhimõtteliselt töötavad kõik programmid mis PC peal Linuxit jooksutades töötavad. Ainult 3D kiirenduse kasutamine on (veel) puudulik, et mitte öelda olematu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
18.12.2007 10:55:33
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| ahvilõust kirjutas: |
| Kuidas see linux muidu töötab? Mis programmid tal töötavad? |
Põhimõtteliselt töötavad kõik programmid mis PC peal Linuxit jooksutades töötavad. Ainult 3D kiirenduse kasutamine on (veel) puudulik, et mitte öelda olematu. |
Propertary värk, mis ei ole PowerPC jaoks kompileeritud ei tööta...
Flash näiteks (proovisin seda open source flashi, aga YouTube videot see mul näitama ei hakanud)...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
18.12.2007 11:52:23
|
|
|
see foorum vähe nadi, ei suuda leida kus keegi müüb ps3-e. s.t kui lisan otsinkusse, et müüa ps3 lööb ta oi,oi,oi kui palju lahti aga seda õiget seal tleid, et kus keegi just müüb seda pole?ja terve arutelu läbi lugeda oleks ikka liig, mis liig?
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
18.12.2007 13:26:22
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
| see foorum vähe nadi, ei suuda leida kus keegi müüb ps3-e. s.t kui lisan otsinkusse, et müüa ps3 lööb ta oi,oi,oi kui palju lahti aga seda õiget seal tleid, et kus keegi just müüb seda pole?ja terve arutelu läbi lugeda oleks ikka liig, mis liig? |
Muu tehnika ost / müük teema all on rohkem sellised konsoolid ja lisaseadmed ! Võid seda vahel jälgida Eks see vähe jama on jah !
DivX 3.11 is not supported and files larger than 2GB cannot be played
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.12.2007 13:27:23
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
| see foorum vähe nadi, ei suuda leida kus keegi müüb ps3-e. s.t kui lisan otsinkusse, et müüa ps3 lööb ta oi,oi,oi kui palju lahti aga seda õiget seal tleid, et kus keegi just müüb seda pole?ja terve arutelu läbi lugeda oleks ikka liig, mis liig? |
Muu tehnika ost / müük teema all on rohkem sellised konsoolid ja lisaseadmed ! Võid seda vahel jälgida Eks see vähe jama on jah !
DivX 3.11 is not supported and files larger than 2GB cannot be played  |
Noh eks mõeldud 700Mb filme saad vahtida oma bluray mängija ja 40" teleriga
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
18.12.2007 13:33:36
|
|
|
Nojah , suuremaid saab alati jupitada ! Huvitav mida see juurde annab --> Blu-ray Disc Profile 1.1 ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.12.2007 14:02:46
|
|
|
| Njah, Divx tugi küll olemas, aga subtiitreid ikkagi ei toetata....
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
18.12.2007 14:04:11
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Njah, Divx tugi küll olemas, aga subtiitreid ikkagi ei toetata.... |
Kas proovisid filmi ja subtittreid sama nimega panna?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.12.2007 14:09:29
|
|
|
Katsetasin paari vana CD-ga, isegi ei mäleta, kas filmi ja subade nimed olid samad...
Aga kui ma nüüd su postitusest õigesti järeldan, et subtiitrid (millised formaadid?) peaksid kah olemas olema, siis võtan oma virina tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|