|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
13.12.2007 18:36:00
|
|
|
| Nii , ma olen kahe asja vahel; kas Osta high velocity bowling või mitte.. Soovitate/ei soovita?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
13.12.2007 19:03:42
|
|
|
| võid lugeda mis asjast arvan vist eelmisel lehel. 9.99$ eest mängu piisavalt imo :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
13.12.2007 19:26:01
|
|
|
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
13.12.2007 20:46:02
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| Nii , ma olen kahe asja vahel; kas Osta high velocity bowling või mitte.. Soovitate/ei soovita? |
Ma algul lootsin, et terve kuuli hetimise protsess sõltub ainult käega vehkimisest (tegelikult tuleb suund ja nurk enne paika panna ja käega vehkides saad ainult hoogu määrata)... Seega olin natuke pettunud. Aga eks see on piisav $10 eest
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
13.12.2007 20:57:32
|
|
|
| xeon kirjutas: |
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i  |
Point on ka selles kui realset värki sa tahad. Mulle meelidb skate rohkem.Siuke tunen nagu ise laual:D
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.12.2007 21:13:55
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| xeon kirjutas: |
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i  |
Point on ka selles kui realset värki sa tahad. Mulle meelidb skate rohkem.Siuke tunen nagu ise laual:D |
Mitte miski ei anna tunnet, nagu sa oleksid ise laual. Peale laual olemise muidugi...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.12.2007 21:25:11
|
|
|
Kuidas PS3 live'iga on? Et siis, registreerimisel on seal Eesti ka olemas?
Kui mitte, siis mis maa kõige kasulikum valida on?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
13.12.2007 21:31:39
|
|
|
Olaf, Vali Usa , kui tahad palju demosid jne(Y) Aga otsi googlest mingi usa aadress.
amddude, Tähenärija:D See annab suht realse tunde:D
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
13.12.2007 22:46:11
|
|
|
Hakkas huvitama ka selle ostmisest, mõned küsimused ennem.
1.
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/cPath/62/products_id/8371 ja
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/cPath/62/products_id/2509
Võrreldes 60GB PS3 mudeliga, puuduvad 40GB PS3 mudelil järgmised funktsioonid:
-> Mälukaartide lugeja
-> PS2 mängude tugi
-> SACD tugi
See PS2 mängude tugi eriti ei huvita aga kas need teised kaks on midagi tähtsat mis oleks vaja?
2.Konsooliga saab kaasa ainult juhtmevaba puldi, kas saab seda kuidagi muuta, et oleks juhtmega?
3.Nende juhtmetega, mis saab kaasa kohe PS3'ga kas need sobivad minu monitoriga? NEC MultiSync FE700 17" CRT.
4.Eelmises postis vaatasin, et USA tuleks valida, kuid X360 teemas olen näinud, et võib konsool ära bannida saada, et
valetad oma asukoha kohta. Nii võib juhtuda? Või üldse midagi halba võib juhtuda, kui selle kohta valetad?
5.Kas mängudes on fps lagi? Ma mõtlen üldiselt nagu.
6.Mul päris aeglane nett(elioni korrusmaja), kas see võib segada online mängimist PS3'ga, tähendab, et kas see nõuab paremat netti, kui PC'l näiteks?
7.Ülekuumenemise võimalust on? Kui ma nüüd paneks selle ühte kohta(laua peale) ja aknast jääks pool meetrit?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.12.2007 23:01:17
|
|
|
Ps3 ülekuumenemisest ei ole mina veel kordagi lugenud, võibolla mõnel õnnetul kasutajal on see õnnestunud .. kes teab. :p
Mängude fps on keskmiselt 30~60fps, minuteada on see 60fps lagi.
Neti kiirus ei ole eriti oluline, sain ka PS2 väga edukalt ühikas netis olla, kus on limiteeritud kiirus (modemist hullem..)
Sony ei banni ära inimesi, kes valetavad asukoha kohta, ning seni ei ole ka Ps3'le suudetud teha ka modchippe, seega banhammerit ei ole vaja karta.
Milleks sulle juhtmega pult? Neid saab eraldi osta küll, aga juhtmeta on palju mugavam.
Nende tugede kohta ei oska öelda, aga ütleme nii et imho on PS2 mängude tugi ikka väga oluline.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
13.12.2007 23:50:01
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| ... nii et imho on PS2 mängude tugi ikka väga oluline. |
seda juhul kui see tugi ka laitmatult töötaks. compatibility listis on üsna mitmete olulisemate mängude juures märge "märgatavad probleemid" ja mitmeid pole isegi kirja pandud ning ei ole täpselt teada mida see emulaator neist arvab. pealegi tundub, et see compatiblity list on üsna soiku jäetud sony poolt ning eks see emulaatori ärakohitsemine ole ka näitaja, et ega sony ei viitsigi sellega eriti jännata. tundub, et sony seisukoht on: kes tahab ps2 mänge mängida, see soetagu/säilitagu ps2 (mu meelest esimene selline signaal oli euroopa ps3 oma emuleerimisega).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
14.12.2007 00:04:42
|
|
|
no jah...mul õnnestus ka..kui õde suutis selle väiksesse kappi panna..mina loomulikult kõnnin mööda..kuulan mis see ilget häält teeb...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.12.2007 00:07:45
|
|
|
| xeon kirjutas: |
no jah...mul õnnestus ka..kui õde suutis selle väiksesse kappi panna..mina loomulikult kõnnin mööda..kuulan mis see ilget häält teeb...  |
Mis täpsemalt juhtus?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 00:10:57
|
|
|
Olaf, midagi ei tohiks juhtuda. PS3 peaks lihtsalt ennast väljalülitama
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
14.12.2007 00:37:05
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Olaf, midagi ei tohiks juhtuda. PS3 peaks lihtsalt ennast väljalülitama  |
ma usun ka et peaks ellu jääma, sest kui minna nt. ülemiste euronics-i poodi siis seal vabshee väikses kastis klaasi taga ja töötab kenasti...juhul kui nad iga päev muidugi uut ei pane
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
14.12.2007 01:29:56
|
|
|
| Aavo kirjutas: |
Võrreldes 60GB PS3 mudeliga, puuduvad 40GB PS3 mudelil järgmised funktsioonid:
-> Mälukaartide lugeja
-> PS2 mängude tugi
-> SACD tugi
See PS2 mängude tugi eriti ei huvita aga kas need teised kaks on midagi tähtsat mis oleks vaja? |
Kumbki ei ole hädavajalik, eriti SACD tugi, mis on suht surnud formaat.
| Aavo kirjutas: |
| 3.Nende juhtmetega, mis saab kaasa kohe PS3'ga kas need sobivad minu monitoriga? NEC MultiSync FE700 17" CRT. |
Otse küll mitte. Sul on mingeid üleminekuid vaja mis PS3 HDMI signaali sinu monitori omaga sobivaks muudavad.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
14.12.2007 01:32:04
|
|
|
| DODONPACHI, HDMI on ju puhas digi.....crt monitoril on aga analog signaal....siis midagi keerulisemat vaja kui lihtsalt üleminek
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
14.12.2007 01:39:29
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| thaarv kirjutas: |
| xeon kirjutas: |
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i  |
Point on ka selles kui realset värki sa tahad. Mulle meelidb skate rohkem.Siuke tunen nagu ise laual:D |
Mitte miski ei anna tunnet, nagu sa oleksid ise laual. Peale laual olemise muidugi... |
No reaalsusest on kõik mängud kilomeetrite kaugusel. Aga skate on lihtsalt tore ajaviide, millest ei tüdine. Mina, kes mängib ühte mängu heal juhul 2 nädalat, olen skate mänginud juba päris kõva mitu kuud, iga õhtu voodis hea nolaifida. Ja parimad trikid vhs-ile võtta, millest kunagi midagi kokku lüüa. See mäng ongi vist mõeldud inimestele, kes kunagi on rulaga kokku puutunud. Imo võiks see mängus püsti jäämine veel raskem olla, vot siis oleks supper.
Aga tegelt tahtsin küsida nende kasutaja nimesi kellel skate on. Onlainis võiks pelada seda spot modi. Soovitan kõigile, päris kõff kõss.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.12.2007 10:58:44
|
|
|
Kusagilt kuulsin, et osaliselt annab plaadilt mängu ka kõvakettale salvestada. Teatud osasid mängust õigemini, et mäng kiiremalt laeks ja nii, et pole täies mahus plaadilt vaja andmeid tirida..
Aga kust seda teha saab?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
14.12.2007 11:06:17
|
|
|
| See oleneb mängust, mõne puhul saab ja mõne puhul mitte. Selle võimaluse pakub mäng reeglina ise välja esimest korda mängu alustades (Assassin's Creed, Folklore) ja/või leidub see võimalus mängu menüüdest. Niisiis, see sõltub konkreetsest mängust.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
14.12.2007 11:07:01
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Ps3 ülekuumenemisest ei ole mina veel kordagi lugenud, võibolla mõnel õnnetul kasutajal on see õnnestunud .. kes teab. :p |
ühes teatavas suure keti poes oli ps3 kenasti püsti välja pandud, miski rallimäng jooksis demoks ja plaadikarp oli lapiti konsooli peale pandud, kõik ventilatsiooniavad kenasti kinni kaetud. võtsin omavoliliselt karbi ära ja panin kõrvale, mind vaadati sihukese pilguga, nagu ma oleks kellegi vanaema solvanud vmss.. kirivase tehnikamüüjad, keenjused sihukesed. ja ühes ketis on kõik konsoolid (nii wii, xbox360 ja ps3) kenasti kinnistes pleksikastides koos demosid joonistamas. palju õnne, kulibinid.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
14.12.2007 11:07:22
|
|
|
Torka plaat sisse ja ise installib
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.12.2007 11:13:42
|
|
|
Motorstormi sellist võimalust pole igatahes.
Olen värske PS3 omanik ja seega ei tabanud seda alguses ära. Mõtlesin, et ise peab kusagilt miskit paika panema ennem.
Lisaks, kellelgi Assassin's Creed pole läbi ja ei taha maha müüa?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
14.12.2007 11:20:41
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Motorstormi sellist võimalust pole igatahes. |
Ei ole jah, launch-mängu asi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 13:26:31
|
|
|
Aga sellest pole erilist vahet, sest mängud mis ei vaja palju jõudu cachevad iseseisvalt kõvakettale, PS3 on selleks kõvakettale eraldatud 10GB ruumi.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
14.12.2007 13:31:25
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Lisaks, kellelgi Assassin's Creed pole läbi ja ei taha maha müüa? |
palju raha pakud, sain ka mingi aeg selle läbi lõpuks :)
| Aavo kirjutas: |
7.Ülekuumenemise võimalust on? Kui ma nüüd paneks selle ühte kohta(laua peale) ja aknast jääks pool meetrit? |
kuskil oli mingi test kus lasid seal ps3'l kaua töös olla ja panid selle lõpuks vist kuhugi sauna ja tegid sellega mingi 100 trikki ja nad ei suutnud seda isendit ära "tappa" igatahes... linki ei mäleta :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 13:32:35
|
|
|
a ja muide, nädala kahe jooksul on oodata Sony uuendust, mis unlockib DivX tagasimängimise. Tasuks märkida et Sone PS3 on erinevalt Xbox360 DivX Certified mis tähendab et PS3 ei võimalda mitte ainult maha mängida filme vaid mänguarendajad võivad ka kasutada neid nt vaheklippidena.
Mina ise ootan MKV failiformaadi tuge PS3, kuna see on põhiline failiformaat mida mina vaatan 8)
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
14.12.2007 13:40:16
|
|
|
ootan ka Divx toe... aga kui seda veel pole siis kasutan Nero Media Home et fil'mid transportida telekasse teise tuppa arvutist ps3'le. veel olemas tversyti programm mis transporterib divxid ka =)
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
14.12.2007 13:44:33
|
|
|
Keegi juba Jaapani storest Gran Turismo 5 Prologue'i ka ostnud on?
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aavo
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2007
|
14.12.2007 14:25:49
|
|
|
| DODONPACHI kirjutas: |
Minu peas on üleminek ja konverter sünonüümid, kuigi nad päriselus seda ei ole. Sorry.
Aavo, mis me öelda tahame on see, et selle PS3'e signaali saamine sinna monitori on kulukas. |
Kui kulukas? Peab mingi uue kaabli ostma või mida. Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
14.12.2007 14:35:05
|
|
|
| Küsimus, et kas keegi teist on ostnud ka PSW(PS3) ajakirja mida R-kioskites müüakse? Ostsin eile kuna ajakirjaga kaasas plaat millel peaks väidedavalt olema 129 demo kaasas kuid ei oska mina kuidagi sealt neid mänge leida, käima saamisest rääkimata, ainult videosid ja pilte terve plaat täis. Et kas inglaste jaoks tähendab game demo videot ja review-d mitte mängitavat demo?
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
14.12.2007 14:48:41
|
|
|
| Aavo kirjutas: |
| Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks? |
HDMI-DVI ühendus toimib ainult siis, kui monitor toetab HDCP-standardit. Kui ei toeta, siis ei sobi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
14.12.2007 14:50:36
|
|
|
| Aavo kirjutas: |
| DODONPACHI kirjutas: |
Minu peas on üleminek ja konverter sünonüümid, kuigi nad päriselus seda ei ole. Sorry.
Aavo, mis me öelda tahame on see, et selle PS3'e signaali saamine sinna monitori on kulukas. |
Kui kulukas? Peab mingi uue kaabli ostma või mida. Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks? |
Kaabliga VGA-ks ei muuda, vaja osta vahele TV-Box (~1000-1500 eeku). Kui monitoril on aga DVI sisend, siis peaks piisama lihtsalt HDMI-DVI üleminekust (paarsada eeki)
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 14:57:23
|
|
|
Muide Drakes Fortune saabub täna kell 4 paiku Sony Centrisse mis asub kaubamaja lähedal. Kõik krabama!
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
14.12.2007 14:58:33
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| Aavo kirjutas: |
| Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks? |
HDMI-DVI ühendus toimib ainult siis, kui monitor toetab HDCP-standardit. Kui ei toeta, siis ei sobi. |
Tsiteerin seda igaks juhuks, muidu keegi võib PS3'e oma vastostetud LCD taha ühendades halva üllatuse osaliseks saada.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
14.12.2007 15:01:38
|
|
|
| cky2k kirjutas: |
| Küsimus, et kas keegi teist on ostnud ka PSW(PS3) ajakirja mida R-kioskites müüakse? Ostsin eile kuna ajakirjaga kaasas plaat millel peaks väidedavalt olema 129 demo kaasas kuid ei oska mina kuidagi sealt neid mänge leida, käima saamisest rääkimata, ainult videosid ja pilte terve plaat täis. Et kas inglaste jaoks tähendab game demo videot ja review-d mitte mängitavat demo? |
Seal pole demosid peal.mul endil ka see plaat ja ajakiri. Seal on 129 savegame.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cky2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2004
|
14.12.2007 15:10:36
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
| cky2k kirjutas: |
| Küsimus, et kas keegi teist on ostnud ka PSW(PS3) ajakirja mida R-kioskites müüakse? Ostsin eile kuna ajakirjaga kaasas plaat millel peaks väidedavalt olema 129 demo kaasas kuid ei oska mina kuidagi sealt neid mänge leida, käima saamisest rääkimata, ainult videosid ja pilte terve plaat täis. Et kas inglaste jaoks tähendab game demo videot ja review-d mitte mängitavat demo? |
Seal pole demosid peal.mul endil ka see plaat ja ajakiri. Seal on 129 savegame. |
No tegelt ega ma eriti ei lootnudki enam aga ok eks neil siis oma arusaam demodest:D
|
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
14.12.2007 16:18:42
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Mina ise ootan MKV failiformaadi tuge PS3, kuna see on põhiline failiformaat mida mina vaatan 8) |
Kas MKV tuge on ka oodata ( on lubatud lisada )
See kuluks küll ära !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 16:27:17
|
|
|
Eric80, lubatud ei ole, kuid sahinad käivad et lisatakse ka Xvid tugi. Kuna mkv pole kommertslik vist, siis vast pole ka lähiajal oodata. Aga selleks ongi linux
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
14.12.2007 16:35:08
|
|
|
HDCP kohta PS3 manualis Kõik kirjas. RTFM nagu alati.
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.12.2007 16:37:19
|
|
|
Nii, andke mulle nüüd miski hea leht, kus uudistel silma peal hoida.
Xboxi vendadel on www.teamxbox.com
Mis on PS3 vendadel?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 16:42:04
|
|
|
http://www.ps3news.com/
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wader
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
14.12.2007 16:46:19
|
|
|
Seda ennist uurisin, kuidagi poolik tundub see osa. Pole niivõrd täiuslik, kui TeamXbox. Aga noh, kui paremat pole, siis tuleb läbi ajada sellega.
Üks loll küsimus veel, kust ma saan vaadata, palju kõvaketast kasutatud on? Vaba ruum ja asjad noh.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
14.12.2007 17:41:13
|
|
|
| Mis kaartidega te olete sinna ps3 kontosse raha kandnud? Nagu tahaks teada. Mul emal Mastercard aga kas sellega saab? Sest neid krediit kaarte on ju erinevaid........
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harley
Piiratud kasutaja
liitunud: 25.12.2003
|
14.12.2007 17:53:37
|
|
|
kui vene keelt oskad siis kõik uudised siin http://www.ps3club.ru/
_________________ Liikluspolitsei sponsor |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2007 17:55:03
|
|
|
Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta
Olaf, vaata setingute alt aga niikaua kuni sa ei kasuta linuxit pole sul sellest sooja ega külma
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|