Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2007 22:44:40 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/28748.html - väike video kah. Ma ei tea, kas see siin olnud on. Ei usu, sest see on päris uus.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 12.12.2007 11:17:32 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
http://www.ripten.com/2007/12/11/famitsu-review-gran-turismo-5-prologue-3940/

See uudis on BS. Famitsu viimases ega ka sellele eelnenud numbris ei arvustatud GT5P'd.

Edaspidi lähevad kõik ripten'ist lingitud uudised ämbrisse.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 18:36:00 vasta tsitaadiga

Nii , ma olen kahe asja vahel; kas Osta high velocity bowling või mitte.. Soovitate/ei soovita?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 13.12.2007 19:03:42 vasta tsitaadiga

võid lugeda mis asjast arvan vist eelmisel lehel. 9.99$ eest mängu piisavalt imo :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 19:26:01 vasta tsitaadiga

proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga icon_confused.gif
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i icon_smile.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 13.12.2007 20:46:02 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Nii , ma olen kahe asja vahel; kas Osta high velocity bowling või mitte.. Soovitate/ei soovita?

Ma algul lootsin, et terve kuuli hetimise protsess sõltub ainult käega vehkimisest (tegelikult tuleb suund ja nurk enne paika panna ja käega vehkides saad ainult hoogu määrata)... Seega olin natuke pettunud. Aga eks see on piisav $10 eest
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 20:57:32 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga icon_confused.gif
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i icon_smile.gif

Point on ka selles kui realset värki sa tahad. Mulle meelidb skate rohkem.Siuke tunen nagu ise laual:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 21:13:55 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
xeon kirjutas:
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga icon_confused.gif
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i icon_smile.gif

Point on ka selles kui realset värki sa tahad. Mulle meelidb skate rohkem.Siuke tunen nagu ise laual:D
Mitte miski ei anna tunnet, nagu sa oleksid ise laual. Peale laual olemise muidugi...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 21:25:11 vasta tsitaadiga

Kuidas PS3 live'iga on? Et siis, registreerimisel on seal Eesti ka olemas?
Kui mitte, siis mis maa kõige kasulikum valida on?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 21:31:39 vasta tsitaadiga

Olaf, Vali Usa , kui tahad palju demosid jne(Y) Aga otsi googlest mingi usa aadress.
amddude, Tähenärija:D See annab suht realse tunde:D
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 13.12.2007 22:46:11 vasta tsitaadiga

Hakkas huvitama ka selle ostmisest, mõned küsimused ennem.

1.
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/cPath/62/products_id/8371 ja
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/cPath/62/products_id/2509

Võrreldes 60GB PS3 mudeliga, puuduvad 40GB PS3 mudelil järgmised funktsioonid:
-> Mälukaartide lugeja
-> PS2 mängude tugi
-> SACD tugi

See PS2 mängude tugi eriti ei huvita aga kas need teised kaks on midagi tähtsat mis oleks vaja?

2.Konsooliga saab kaasa ainult juhtmevaba puldi, kas saab seda kuidagi muuta, et oleks juhtmega?

3.Nende juhtmetega, mis saab kaasa kohe PS3'ga kas need sobivad minu monitoriga? NEC MultiSync FE700 17" CRT.

4.Eelmises postis vaatasin, et USA tuleks valida, kuid X360 teemas olen näinud, et võib konsool ära bannida saada, et
valetad oma asukoha kohta. Nii võib juhtuda? Või üldse midagi halba võib juhtuda, kui selle kohta valetad?

5.Kas mängudes on fps lagi? Ma mõtlen üldiselt nagu.

6.Mul päris aeglane nett(elioni korrusmaja), kas see võib segada online mängimist PS3'ga, tähendab, et kas see nõuab paremat netti, kui PC'l näiteks?

7.Ülekuumenemise võimalust on? Kui ma nüüd paneks selle ühte kohta(laua peale) ja aknast jääks pool meetrit?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.12.2007 23:01:17 vasta tsitaadiga

Ps3 ülekuumenemisest ei ole mina veel kordagi lugenud, võibolla mõnel õnnetul kasutajal on see õnnestunud .. kes teab. :p
Mängude fps on keskmiselt 30~60fps, minuteada on see 60fps lagi.
Neti kiirus ei ole eriti oluline, sain ka PS2 väga edukalt ühikas netis olla, kus on limiteeritud kiirus (modemist hullem..)

Sony ei banni ära inimesi, kes valetavad asukoha kohta, ning seni ei ole ka Ps3'le suudetud teha ka modchippe, seega banhammerit ei ole vaja karta.

Milleks sulle juhtmega pult? Neid saab eraldi osta küll, aga juhtmeta on palju mugavam.
Nende tugede kohta ei oska öelda, aga ütleme nii et imho on PS2 mängude tugi ikka väga oluline.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 23:50:01 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
... nii et imho on PS2 mängude tugi ikka väga oluline.

seda juhul kui see tugi ka laitmatult töötaks. compatibility listis on üsna mitmete olulisemate mängude juures märge "märgatavad probleemid" ja mitmeid pole isegi kirja pandud ning ei ole täpselt teada mida see emulaator neist arvab. pealegi tundub, et see compatiblity list on üsna soiku jäetud sony poolt ning eks see emulaatori ärakohitsemine ole ka näitaja, et ega sony ei viitsigi sellega eriti jännata. tundub, et sony seisukoht on: kes tahab ps2 mänge mängida, see soetagu/säilitagu ps2 (mu meelest esimene selline signaal oli euroopa ps3 oma emuleerimisega).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 00:04:42 vasta tsitaadiga

no jah...mul õnnestus ka..kui õde suutis selle väiksesse kappi panna..mina loomulikult kõnnin mööda..kuulan mis see ilget häält teeb... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 00:07:45 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
no jah...mul õnnestus ka..kui õde suutis selle väiksesse kappi panna..mina loomulikult kõnnin mööda..kuulan mis see ilget häält teeb... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Mis täpsemalt juhtus?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 00:10:57 vasta tsitaadiga

Olaf, midagi ei tohiks juhtuda. PS3 peaks lihtsalt ennast väljalülitama icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 14.12.2007 00:37:05 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Olaf, midagi ei tohiks juhtuda. PS3 peaks lihtsalt ennast väljalülitama icon_wink.gif


ma usun ka et peaks ellu jääma, sest kui minna nt. ülemiste euronics-i poodi siis seal vabshee väikses kastis klaasi taga ja töötab kenasti...juhul kui nad iga päev muidugi uut ei pane icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.12.2007 01:29:56 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Võrreldes 60GB PS3 mudeliga, puuduvad 40GB PS3 mudelil järgmised funktsioonid:
-> Mälukaartide lugeja
-> PS2 mängude tugi
-> SACD tugi

See PS2 mängude tugi eriti ei huvita aga kas need teised kaks on midagi tähtsat mis oleks vaja?

Kumbki ei ole hädavajalik, eriti SACD tugi, mis on suht surnud formaat.
Aavo kirjutas:
3.Nende juhtmetega, mis saab kaasa kohe PS3'ga kas need sobivad minu monitoriga? NEC MultiSync FE700 17" CRT.

Otse küll mitte. Sul on mingeid üleminekuid vaja mis PS3 HDMI signaali sinu monitori omaga sobivaks muudavad.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 01:32:04 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, HDMI on ju puhas digi.....crt monitoril on aga analog signaal....siis midagi keerulisemat vaja kui lihtsalt üleminek
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.12.2007 01:34:51 vasta tsitaadiga

Minu peas on üleminek ja konverter sünonüümid, kuigi nad päriselus seda ei ole. Sorry.

Aavo, mis me öelda tahame on see, et selle PS3'e signaali saamine sinna monitori on kulukas.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 14.12.2007 01:39:29 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
thaarv kirjutas:
xeon kirjutas:
proovisin skate'i...ja minu arvates ikka eriti juust mäng...liiga palju siblimist on puldiga icon_confused.gif
mina eelistan ikkagi tony hawk proving ground'i icon_smile.gif

Point on ka selles kui realset värki sa tahad. Mulle meelidb skate rohkem.Siuke tunen nagu ise laual:D
Mitte miski ei anna tunnet, nagu sa oleksid ise laual. Peale laual olemise muidugi...


No reaalsusest on kõik mängud kilomeetrite kaugusel. Aga skate on lihtsalt tore ajaviide, millest ei tüdine. Mina, kes mängib ühte mängu heal juhul 2 nädalat, olen skate mänginud juba päris kõva mitu kuud, iga õhtu voodis hea nolaifida. Ja parimad trikid vhs-ile võtta, millest kunagi midagi kokku lüüa. See mäng ongi vist mõeldud inimestele, kes kunagi on rulaga kokku puutunud. Imo võiks see mängus püsti jäämine veel raskem olla, vot siis oleks supper.


Aga tegelt tahtsin küsida nende kasutaja nimesi kellel skate on. Onlainis võiks pelada seda spot modi. Soovitan kõigile, päris kõff kõss.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 10:58:44 vasta tsitaadiga

Kusagilt kuulsin, et osaliselt annab plaadilt mängu ka kõvakettale salvestada. Teatud osasid mängust õigemini, et mäng kiiremalt laeks ja nii, et pole täies mahus plaadilt vaja andmeid tirida..

Aga kust seda teha saab?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 11:06:17 vasta tsitaadiga

See oleneb mängust, mõne puhul saab ja mõne puhul mitte. Selle võimaluse pakub mäng reeglina ise välja esimest korda mängu alustades (Assassin's Creed, Folklore) ja/või leidub see võimalus mängu menüüdest. Niisiis, see sõltub konkreetsest mängust.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 14.12.2007 11:07:01 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Ps3 ülekuumenemisest ei ole mina veel kordagi lugenud, võibolla mõnel õnnetul kasutajal on see õnnestunud .. kes teab. :p
ühes teatavas suure keti poes oli ps3 kenasti püsti välja pandud, miski rallimäng jooksis demoks ja plaadikarp oli lapiti konsooli peale pandud, kõik ventilatsiooniavad kenasti kinni kaetud. võtsin omavoliliselt karbi ära ja panin kõrvale, mind vaadati sihukese pilguga, nagu ma oleks kellegi vanaema solvanud vmss.. kirivase tehnikamüüjad, keenjused sihukesed. ja ühes ketis on kõik konsoolid (nii wii, xbox360 ja ps3) kenasti kinnistes pleksikastides koos demosid joonistamas. palju õnne, kulibinid.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.12.2007 11:07:22 vasta tsitaadiga

Torka plaat sisse ja ise installib
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 11:13:42 vasta tsitaadiga

Motorstormi sellist võimalust pole igatahes.
Olen värske PS3 omanik ja seega ei tabanud seda alguses ära. Mõtlesin, et ise peab kusagilt miskit paika panema ennem.

Lisaks, kellelgi Assassin's Creed pole läbi ja ei taha maha müüa?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 11:20:41 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Motorstormi sellist võimalust pole igatahes.

Ei ole jah, launch-mängu asi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 13:26:31 vasta tsitaadiga

Aga sellest pole erilist vahet, sest mängud mis ei vaja palju jõudu cachevad iseseisvalt kõvakettale, PS3 on selleks kõvakettale eraldatud 10GB ruumi.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.12.2007 13:31:25 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:

Lisaks, kellelgi Assassin's Creed pole läbi ja ei taha maha müüa?

palju raha pakud, sain ka mingi aeg selle läbi lõpuks :)
Aavo kirjutas:

7.Ülekuumenemise võimalust on? Kui ma nüüd paneks selle ühte kohta(laua peale) ja aknast jääks pool meetrit?

kuskil oli mingi test kus lasid seal ps3'l kaua töös olla ja panid selle lõpuks vist kuhugi sauna ja tegid sellega mingi 100 trikki ja nad ei suutnud seda isendit ära "tappa" igatahes... linki ei mäleta :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 13:32:35 vasta tsitaadiga

a ja muide, nädala kahe jooksul on oodata Sony uuendust, mis unlockib DivX tagasimängimise. Tasuks märkida et Sone PS3 on erinevalt Xbox360 DivX Certified mis tähendab et PS3 ei võimalda mitte ainult maha mängida filme vaid mänguarendajad võivad ka kasutada neid nt vaheklippidena.

Mina ise ootan MKV failiformaadi tuge PS3, kuna see on põhiline failiformaat mida mina vaatan 8)

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 14.12.2007 13:40:16 vasta tsitaadiga

ootan ka Divx toe... aga kui seda veel pole siis kasutan Nero Media Home et fil'mid transportida telekasse teise tuppa arvutist ps3'le. veel olemas tversyti programm mis transporterib divxid ka =)
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 14.12.2007 13:44:33 vasta tsitaadiga

Keegi juba Jaapani storest Gran Turismo 5 Prologue'i ka ostnud on?
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aavo
HV kasutaja
Aavo

liitunud: 12.06.2007




sõnum 14.12.2007 14:25:49 vasta tsitaadiga

DODONPACHI kirjutas:
Minu peas on üleminek ja konverter sünonüümid, kuigi nad päriselus seda ei ole. Sorry.

Aavo, mis me öelda tahame on see, et selle PS3'e signaali saamine sinna monitori on kulukas.


Kui kulukas? Peab mingi uue kaabli ostma või mida. Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 14:35:05 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kas keegi teist on ostnud ka PSW(PS3) ajakirja mida R-kioskites müüakse? Ostsin eile kuna ajakirjaga kaasas plaat millel peaks väidedavalt olema 129 demo kaasas kuid ei oska mina kuidagi sealt neid mänge leida, käima saamisest rääkimata, ainult videosid ja pilte terve plaat täis. Et kas inglaste jaoks tähendab game demo videot ja review-d mitte mängitavat demo?
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 14:48:41 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks?

HDMI-DVI ühendus toimib ainult siis, kui monitor toetab HDCP-standardit. Kui ei toeta, siis ei sobi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 14:50:36 vasta tsitaadiga

Aavo kirjutas:
DODONPACHI kirjutas:
Minu peas on üleminek ja konverter sünonüümid, kuigi nad päriselus seda ei ole. Sorry.

Aavo, mis me öelda tahame on see, et selle PS3'e signaali saamine sinna monitori on kulukas.


Kui kulukas? Peab mingi uue kaabli ostma või mida. Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks?


Kaabliga VGA-ks ei muuda, vaja osta vahele TV-Box (~1000-1500 eeku). Kui monitoril on aga DVI sisend, siis peaks piisama lihtsalt HDMI-DVI üleminekust (paarsada eeki)

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 14:57:23 vasta tsitaadiga

Muide Drakes Fortune saabub täna kell 4 paiku Sony Centrisse mis asub kaubamaja lähedal. Kõik krabama! icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.12.2007 14:58:33 vasta tsitaadiga

vabarna kirjutas:
Aavo kirjutas:
Nende uute lcd monitoritega peaks küll muidu sobima eks?

HDMI-DVI ühendus toimib ainult siis, kui monitor toetab HDCP-standardit. Kui ei toeta, siis ei sobi.

Tsiteerin seda igaks juhuks, muidu keegi võib PS3'e oma vastostetud LCD taha ühendades halva üllatuse osaliseks saada.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 15:01:38 vasta tsitaadiga

cky2k kirjutas:
Küsimus, et kas keegi teist on ostnud ka PSW(PS3) ajakirja mida R-kioskites müüakse? Ostsin eile kuna ajakirjaga kaasas plaat millel peaks väidedavalt olema 129 demo kaasas kuid ei oska mina kuidagi sealt neid mänge leida, käima saamisest rääkimata, ainult videosid ja pilte terve plaat täis. Et kas inglaste jaoks tähendab game demo videot ja review-d mitte mängitavat demo?

Seal pole demosid peal.mul endil ka see plaat ja ajakiri. Seal on 129 savegame.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cky2k
Kreisi kasutaja
cky2k

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 15:10:36 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
cky2k kirjutas:
Küsimus, et kas keegi teist on ostnud ka PSW(PS3) ajakirja mida R-kioskites müüakse? Ostsin eile kuna ajakirjaga kaasas plaat millel peaks väidedavalt olema 129 demo kaasas kuid ei oska mina kuidagi sealt neid mänge leida, käima saamisest rääkimata, ainult videosid ja pilte terve plaat täis. Et kas inglaste jaoks tähendab game demo videot ja review-d mitte mängitavat demo?

Seal pole demosid peal.mul endil ka see plaat ja ajakiri. Seal on 129 savegame.


No tegelt ega ma eriti ei lootnudki enam aga ok eks neil siis oma arusaam demodest:D
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 16:18:42 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mina ise ootan MKV failiformaadi tuge PS3, kuna see on põhiline failiformaat mida mina vaatan 8)


Kas MKV tuge on ka oodata ( on lubatud lisada ) icon_question.gif icon_razz1.gif thumbs_up.gif
See kuluks küll ära !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 16:27:17 vasta tsitaadiga

Eric80, lubatud ei ole, kuid sahinad käivad et lisatakse ka Xvid tugi. Kuna mkv pole kommertslik vist, siis vast pole ka lähiajal oodata. Aga selleks ongi linux icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 14.12.2007 16:35:08 vasta tsitaadiga

HDCP kohta PS3 manualis Kõik kirjas. RTFM nagu alati.
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 16:37:19 vasta tsitaadiga

Nii, andke mulle nüüd miski hea leht, kus uudistel silma peal hoida.
Xboxi vendadel on www.teamxbox.com
Mis on PS3 vendadel?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 16:42:04 vasta tsitaadiga

http://www.ps3news.com/
whistle.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wader
HV kasutaja
wader

liitunud: 10.03.2004




sõnum 14.12.2007 16:44:39 vasta tsitaadiga

http://www.sonydefenseforce.com/ on hea leht, kus uudistel silma peal hoida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 16:46:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
http://www.ps3news.com/
whistle.gif

Seda ennist uurisin, kuidagi poolik tundub see osa. Pole niivõrd täiuslik, kui TeamXbox. Aga noh, kui paremat pole, siis tuleb läbi ajada sellega.

Üks loll küsimus veel, kust ma saan vaadata, palju kõvaketast kasutatud on? Vaba ruum ja asjad noh.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 17:41:13 vasta tsitaadiga

Mis kaartidega te olete sinna ps3 kontosse raha kandnud? Nagu tahaks teada. Mul emal Mastercard aga kas sellega saab? Sest neid krediit kaarte on ju erinevaid........
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harley
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.12.2003




sõnum 14.12.2007 17:53:37 vasta tsitaadiga

kui vene keelt oskad siis kõik uudised siin http://www.ps3club.ru/
_________________
Liikluspolitsei sponsor
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 17:55:03 vasta tsitaadiga

Muideks varsti saadaval Sony PS3 Gamecards, ehk siis ostad kaardi ja kannad selle enda ps3 kontole üle, ala nagu Wow playtime. Nii saab nt eestis mänge kergelt osta icon_wink.gif

Olaf, vaata setingute alt icon_wink.gif aga niikaua kuni sa ei kasuta linuxit pole sul sellest sooja ega külma icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 73, 74, 75 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.