|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
10.12.2007 18:02:44
|
|
|
| no 800x600 ongi parim. suurematel resodel ei lähe päris niihästi silma se kuul
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
11.12.2007 00:24:20
|
|
|
| Marek114 kirjutas: |
| Aah kirjutas: |
Nii ongi õige /stoprecord ja asi korras.
Vahest see karjumine ikka aitab ka. Nii mõnigi über mees tõmbab tagasi ja lõpetab vägagi kahtlaste spriide seeria. |
Jah, vaenlane hakkab ainult naerma ja ei saa enam korralikult mängida, selle ta lõpetabki asja. |
Mis sa arvad et ma niisama ajan sellist jama välja? Ise olen näinud 2 korda kui mõni tunnistab üles et kasuab mingit jama.Ei ole ju normaalne kui sa 1 venda alati silmanurgast näed oled hetkega kutu.Ise pole kedagi xiiteriks sõimanud vaid olen isegi 1 servust panniga saanud kuna läks liiga hästi.Klannidega jamada ei viitsi ja etpro-st on kah koll ees. Hetkel pelan NoQ modi , have fun.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.12.2007 11:46:21
|
|
|
Raudselt tunnistas üles sarkasmi ja huumoriga. Hetkel kui sina teda näed on tema sind juba ammu jälginud ja oodanud. camp ftw! Ma olen 1 korra elus näinud, et tüüp tunnistas mängides cheati. Alles siis kui ma ta pb_ss'd kätte sain ja küsisin, et miks mees? Algul ajas 100ga tagasi: 'nuubomgbuyskillf*g'! Loodetavasti aitab ETace mod cheaterite vähendamisele, sest pb oma tööd küll korralikult ei tee.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.12.2007 16:16:28
|
|
|
| Aah kirjutas: |
| Marek114 kirjutas: |
| Aah kirjutas: |
Nii ongi õige /stoprecord ja asi korras.
Vahest see karjumine ikka aitab ka. Nii mõnigi über mees tõmbab tagasi ja lõpetab vägagi kahtlaste spriide seeria. |
Jah, vaenlane hakkab ainult naerma ja ei saa enam korralikult mängida, selle ta lõpetabki asja. |
Mis sa arvad et ma niisama ajan sellist jama välja? Ise olen näinud 2 korda kui mõni tunnistab üles et kasuab mingit jama.Ei ole ju normaalne kui sa 1 venda alati silmanurgast näed oled hetkega kutu.Ise pole kedagi xiiteriks sõimanud vaid olen isegi 1 servust panniga saanud kuna läks liiga hästi.Klannidega jamada ei viitsi ja etpro-st on kah koll ees. Hetkel pelan NoQ modi , have fun. |
Sinusugustega saab alati nalja. Muud ei oska öelda.
Kahjuks või õnneks võtavad nad muidugi alati kõike tõsiselt ja nagu näha siis on veel jõle häpid ka , et keegi "tunnistas üles"
aga muidugi pinda käivad sellised kellel mingi võim ka veel käes. eile sain lihtsaltniisama kicki 70-3 eest
nii ka ilus pole
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
L0stS0ul
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2007
|
11.12.2007 16:24:49
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
aga muidugi pinda käivad sellised kellel mingi võim ka veel käes. eile sain lihtsaltniisama kicki 70-3 eest
nii ka ilus pole |
Ära mängi algajate serveris siis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
11.12.2007 16:46:24
|
|
|
| L0stS0ul kirjutas: |
Ära mängi algajate serveris siis. |
sama hästi võiks öelda, et ära ole algaja! minu arust on algajaid enamustes serverites. olen ise ka mitte just kõige parem mängija, aga vähemalt ei vingu, nendega kes oskavad. its just a game!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
11.12.2007 17:09:22
|
|
|
On ka servud, kust algajad kiiresti jalga lasevad
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
13.12.2007 12:17:13
|
|
|
| Siin lehel on väljatoodud kõik need probleemid mille sunnil olen 3 aastase ET pelamise pooleli jätnud ja liikunud edasi mängudele mis on isegi maksmist väärt ;p, soovitan teil sama teha ;]
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
13.12.2007 15:56:49
|
|
|
mmm. Ei. aga paralleelsel võib jua CS ja Q3 toksida küll
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
13.12.2007 15:58:05
|
|
|
| ET oli Quake mootoril ?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
13.12.2007 16:34:11
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| ET oli Quake mootoril ? |
Jah ET on Q3 mootori peale tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.12.2007 18:08:11
|
|
|
| negro kirjutas: |
| Siin lehel on väljatoodud kõik need probleemid mille sunnil olen 3 aastase ET pelamise pooleli jätnud ja liikunud edasi mängudele mis on isegi maksmist väärt ;p, soovitan teil sama teha ;] |
Ei meeldi, siis ei meeldi. Mulle näiteks meeldib.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
13.12.2007 21:50:32
|
|
|
Jah, muidugi. Röögin, karjun ja sõiman kõiki kes mind maha võtavad , naljavennad. Sai ju öeldud et olin neid sündmusi kõrvalt näinud. Ise ei viitsi jagda selliset asjadega. Targematki teha.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
13.12.2007 23:48:52
|
|
|
Päeva parim kild:
Nii kergest huvist aetuna asusin ühte eesti serverisse madistama, nime ei mäletagi, sain 2 nägu maha kõmmutatud kui keegi küsis siira küsimuse: Miks sa tapad?
Küsisn, et mida ma siis tegema peaks, vastus oli, et nemad siin lihtsalt mängivad.
Vabandasin ja logisin välja.
Selline jõulueelne lugu siis
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
14.12.2007 08:22:39
|
|
|
| euforia kirjutas: |
Päeva parim kild:
Nii kergest huvist aetuna asusin ühte eesti serverisse madistama, nime ei mäletagi, sain 2 nägu maha kõmmutatud kui keegi küsis siira küsimuse: Miks sa tapad?
Küsisn, et mida ma siis tegema peaks, vastus oli, et nemad siin lihtsalt mängivad.
Vabandasin ja logisin välja.
Selline jõulueelne lugu siis  |
Eestlastest väga ei imesta ka... Aga sain hommikul kena killu naerda. Sellist asja pole veel minul aastate jooksul juhtunud. Enamasti ikka ka mitte-väga-arukas mängija saab aru et mäng on ehitatud ülesse vastastiimi võitmiseks ja strateegiliste punktide/ülesannete täitmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
14.12.2007 19:22:33
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| euforia kirjutas: |
Päeva parim kild:
Nii kergest huvist aetuna asusin ühte eesti serverisse madistama, nime ei mäletagi, sain 2 nägu maha kõmmutatud kui keegi küsis siira küsimuse: Miks sa tapad?
Küsisn, et mida ma siis tegema peaks, vastus oli, et nemad siin lihtsalt mängivad.
Vabandasin ja logisin välja.
Selline jõulueelne lugu siis  |
Eestlastest väga ei imesta ka... Aga sain hommikul kena killu naerda. Sellist asja pole veel minul aastate jooksul juhtunud. Enamasti ikka ka mitte-väga-arukas mängija saab aru et mäng on ehitatud ülesse vastastiimi võitmiseks ja strateegiliste punktide/ülesannete täitmiseks.
 |
trickjumperid
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.12.2007 11:32:34
|
|
|
noh seda jah. kui map oli a'la maniacmansion , gammajump või mis iganes. siis tõesti kaine mõistus peaks aru saama , et seal ei tulistada
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
15.12.2007 19:01:21
|
|
|
Aga tj serveris ei tohiks enivei peale granaadi ja adrenaliini midagi sul olla.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
16.12.2007 12:43:57
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
noh seda jah. kui map oli a'la maniacmansion , gammajump või mis iganes. siis tõesti kaine mõistus peaks aru saama , et seal ei tulistada  |
Tjaaa... map oli mingi kose ja puruks lastud sillaga ja siis poisid ujusid nagu näkkineiud seal.
Ei saanud minu lihtne meel aru, et seal mingid lillelapsed on ja paugutada kohe üldse ei tohi.
Ma rohkem pühapäeva mängija, neid mingeid kirjutamata seadusi peast ei tea
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
19.12.2007 20:11:13
|
|
|
Kuidas saan sellise reso mängule?
1680x1050 ?
Konfi failis sorisin, sealt abi ei saanud, hetkel uurin googlet aga äki keegi saab öelda, suht kiire tollega.
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.12.2007 20:14:46
|
|
|
| On siin hvs tegelasi mingist pooltõsisest klannist ehk?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.12.2007 23:40:42
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
Kuidas saan sellise reso mängule?
1680x1050 ?
Konfi failis sorisin, sealt abi ei saanud, hetkel uurin googlet aga äki keegi saab öelda, suht kiire tollega.
 |
widescreenina sa normaalselt seda niivõinaa tööle ei saa ja ei ole mõteti.
pane 800x600 ja nii et ei venitaks ning superpro.
| MarioA. kirjutas: |
On siin hvs tegelasi mingist pooltõsisest klannist ehk?
|
Kunagi sai idle , angeldusti , u96d ja idkfa eest mängitud. viimane kord siis eurocupi 4 koht aga enam mitte.
suht palju vist 4fun
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.12.2007 00:41:22
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
widescreenina sa normaalselt seda niivõinaa tööle ei saa ja ei ole mõteti.
pane 800x600 ja nii et ei venitaks ning superpro.
|
800x600 on 1920x1600 native resol tõeline piin. Customheight ja customwidth on abiks. Mul veel fov 120, suht jõhrkralt rohkem külgedele näeb.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.12.2007 00:46:19
|
|
|
| m2ger kirjutas: |
Kuidas saan sellise reso mängule?
1680x1050 ?
|
Ise tegin niimoodi:
r_mode -1
r_customwidth 1680
r_customheight 1050
(lisaks ka vid_restart, sest ei pannud seda konfi, vaid igakord mängu minnes sama asi )
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.12.2007 16:44:48
|
|
|
Oot, et saab vaadata 19xx resol ka pilti. Igakord kui ma panin omal 40" LCD taha, siis viskas ikkagi 1280 midagi, ning ülejäänud ekraanist näitas desktop tausta. Ja siis pani pange ka kohe ET, paari sec pärast.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
middaigane
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2005
|
10.01.2008 12:24:07
|
|
|
kysimus bannimise kohta.Kui saadakse ban siis mida bannitakse? Minu teada CPU-d?? Läks vaidluseks kus vastaspool väidab et IP-d bannitakse...
Ehk oskab keegi täpsemalt seletada ...
viimati muutis middaigane 10.01.2008 13:01:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
10.01.2008 12:30:48
|
|
|
| guid. delete etkey fail on voilaa
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
middaigane
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2005
|
10.01.2008 13:02:31
|
|
|
| well igatahes IP-d mitte, niiet hea seegi 8)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
10.01.2008 16:47:38
|
|
|
Kernwaffwe NQ server ainuke kus korralikult madistada saab. 44-50 sloti ja XP save.
Polegi väga lihtne seal kõiki skille või astmeid lõppu saada.
viimati muutis Elof 15.04.2010 16:57:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
10.01.2008 17:00:48
|
|
|
imo on 6o6 max, kus normaalselt pelada saab. Oleneb muidugi ka mapi suurusest, aga oasises ei kujuta küll 20o20 ette
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
26.01.2008 11:51:06
|
|
|
mäng on
Mõnda head IP ei viitsi öelda keegi, ise mängin BBAs(74.53.29.121:27960)
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alecoqprem
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
26.01.2008 11:58:40
|
|
|
| Black-Key kirjutas: |
mäng on
Mõnda head IP ei viitsi öelda keegi, ise mängin BBAs(74.53.29.121:27960) |
IP: sardiin.kalatehas.org
Väga hea ETpro servu, ning seal 95% eestlased.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
26.01.2008 12:05:37
|
|
|
| kas keegi mingeid servereid teab, kus HP-d pole nuditud ja snaipri kuuliga saab ikka headshoti puhul surma ja kaks kuuli kerre surma, mitte et lase snaipriga 4 pauku kerre aga ikka veel krempleb edasi.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
27.01.2008 01:34:57
|
|
|
| alecoqprem kirjutas: |
| Black-Key kirjutas: |
mäng on
Mõnda head IP ei viitsi öelda keegi, ise mängin BBAs(74.53.29.121:27960) |
IP: sardiin.kalatehas.org
Väga hea ETpro servu, ning seal 95% eestlased. |
Aga mis ET versiooni nad seal kalatehases kasutavad?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
27.01.2008 21:01:23
|
|
|
2.6b etpro 3.2.6
62.24.64.78:27960 Cesky&Slovensky server
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kobax
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2008
|
28.01.2008 23:40:01
|
|
|
aks kuskil mingi patch ka on et saab single pleierina mängida?
_________________ O:mootor sae,JONSERED,warna põhiline et käima läheb! PS kui on!
M:Gaz 24 84a musta värvi kena välimus lisainf ps
M:MB 240d 82a tõsiselt kena retro masin! kel huvi saadan pildid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
28.01.2008 23:45:21
|
|
|
| ära aja iba. pole siukest asja nagu single player.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.01.2008 23:49:04
|
|
|
| kobax kirjutas: |
| aks kuskil mingi patch ka on et saab single pleierina mängida? |
rtcw
See on täielikult multiplayer mäng.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
28.01.2008 23:57:06
|
|
|
No teed omale serveri ja mängid. Kui tahad bot'ide vastu mängida siis võid seal serveris ka bot'ide vastu mängida.
Kui ei taha, siis ei pea bot'ide vastu mängima, oled üksinda kaardil.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kobax
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2008
|
29.01.2008 01:05:26
|
|
|
mis ila? vakk ma küsisin aint? kohe rebestuma ei pea! vaata et nurisünnitust ei tule,ja kokematta püksi ei kaki....
_________________ O:mootor sae,JONSERED,warna põhiline et käima läheb! PS kui on!
M:Gaz 24 84a musta värvi kena välimus lisainf ps
M:MB 240d 82a tõsiselt kena retro masin! kel huvi saadan pildid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
29.01.2008 02:36:53
|
|
|
kuidsa värvilist nime teha saab?
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
29.01.2008 03:04:18
|
|
|
| Black-Key kirjutas: |
| kuidsa värvilist nime teha saab? |
^täht
ehk siis /name ^1nimi
number 0-9 ning rohkem erinevaid värve on tähtedel ja igast sümbolitel klaviatuuril.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
02.02.2008 15:30:45
|
|
|
kirjuta mõni nimi siis mõnda ei sa eriti aru
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
02.02.2008 15:33:53
|
|
|
misasja?
^1Black-Key
on sinu nimi punaselt.
^2Black-Key
on sinu nimi roheliselt,
^3Black-Key
on sinu nimi kollaselt, jne.
Nime ette käib kood lihtsalt, mis algab alati "^"ga.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NiFF
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2007

|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
02.02.2008 23:42:17
|
|
|
mingit kiiret http allalaadimslinki palun
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
03.02.2008 01:24:30
|
|
|
NiFF,
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|