Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.12.2007 18:02:44 vasta tsitaadiga

no 800x600 ongi parim. suurematel resodel ei lähe päris niihästi silma se kuul
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 00:24:20 vasta tsitaadiga

Marek114 kirjutas:
Aah kirjutas:
Nii ongi õige /stoprecord ja asi korras.
Vahest see karjumine ikka aitab ka. Nii mõnigi über mees tõmbab tagasi ja lõpetab vägagi kahtlaste spriide seeria.

Jah, vaenlane hakkab ainult naerma ja ei saa enam korralikult mängida, selle ta lõpetabki asja.

Mis sa arvad et ma niisama ajan sellist jama välja? Ise olen näinud 2 korda kui mõni tunnistab üles et kasuab mingit jama.Ei ole ju normaalne kui sa 1 venda alati silmanurgast näed oled hetkega kutu.Ise pole kedagi xiiteriks sõimanud vaid olen isegi 1 servust panniga saanud kuna läks liiga hästi.Klannidega jamada ei viitsi ja etpro-st on kah koll ees. Hetkel pelan NoQ modi , have fun.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 11:46:21 vasta tsitaadiga

Raudselt tunnistas üles sarkasmi ja huumoriga. icon_smile.gif Hetkel kui sina teda näed on tema sind juba ammu jälginud ja oodanud. camp ftw! Ma olen 1 korra elus näinud, et tüüp tunnistas mängides cheati. Alles siis kui ma ta pb_ss'd kätte sain ja küsisin, et miks mees? Algul ajas 100ga tagasi: 'nuubomgbuyskillf*g'! Loodetavasti aitab ETace mod cheaterite vähendamisele, sest pb oma tööd küll korralikult ei tee.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.12.2007 16:16:28 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Marek114 kirjutas:
Aah kirjutas:
Nii ongi õige /stoprecord ja asi korras.
Vahest see karjumine ikka aitab ka. Nii mõnigi über mees tõmbab tagasi ja lõpetab vägagi kahtlaste spriide seeria.

Jah, vaenlane hakkab ainult naerma ja ei saa enam korralikult mängida, selle ta lõpetabki asja.

Mis sa arvad et ma niisama ajan sellist jama välja? Ise olen näinud 2 korda kui mõni tunnistab üles et kasuab mingit jama.Ei ole ju normaalne kui sa 1 venda alati silmanurgast näed oled hetkega kutu.Ise pole kedagi xiiteriks sõimanud vaid olen isegi 1 servust panniga saanud kuna läks liiga hästi.Klannidega jamada ei viitsi ja etpro-st on kah koll ees. Hetkel pelan NoQ modi , have fun.


Sinusugustega saab alati nalja. Muud ei oska öelda.
Kahjuks või õnneks võtavad nad muidugi alati kõike tõsiselt ja nagu näha siis on veel jõle häpid ka , et keegi "tunnistas üles"

icon_lol.gif

aga muidugi pinda käivad sellised kellel mingi võim ka veel käes. eile sain lihtsaltniisama kicki 70-3 eest icon_rolleyes.gif
nii ka ilus pole
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
L0stS0ul
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 11.12.2007 16:24:49 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
aga muidugi pinda käivad sellised kellel mingi võim ka veel käes. eile sain lihtsaltniisama kicki 70-3 eest icon_rolleyes.gif
nii ka ilus pole


Ära mängi algajate serveris siis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 16:46:24 vasta tsitaadiga

L0stS0ul kirjutas:


Ära mängi algajate serveris siis.
sama hästi võiks öelda, et ära ole algaja! minu arust on algajaid enamustes serverites. olen ise ka mitte just kõige parem mängija, aga vähemalt ei vingu, nendega kes oskavad. its just a game!
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 17:09:22 vasta tsitaadiga

On ka servud, kust algajad kiiresti jalga lasevad thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 13.12.2007 12:17:13 vasta tsitaadiga

Siin lehel on väljatoodud kõik need probleemid mille sunnil olen 3 aastase ET pelamise pooleli jätnud ja liikunud edasi mängudele mis on isegi maksmist väärt ;p, soovitan teil sama teha ;]
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.12.2007 15:56:49 vasta tsitaadiga

mmm. Ei. aga paralleelsel võib jua CS ja Q3 toksida küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 15:58:05 vasta tsitaadiga

ET oli Quake mootoril ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 16:34:11 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
ET oli Quake mootoril ?

Jah ET on Q3 mootori peale tehtud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 18:08:11 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
Siin lehel on väljatoodud kõik need probleemid mille sunnil olen 3 aastase ET pelamise pooleli jätnud ja liikunud edasi mängudele mis on isegi maksmist väärt ;p, soovitan teil sama teha ;]
Ei meeldi, siis ei meeldi. Mulle näiteks meeldib.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 21:50:32 vasta tsitaadiga

Jah, muidugi. Röögin, karjun ja sõiman kõiki kes mind maha võtavad icon_lol.gif, naljavennad. Sai ju öeldud et olin neid sündmusi kõrvalt näinud. Ise ei viitsi jagda selliset asjadega. Targematki teha.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 13.12.2007 23:48:52 vasta tsitaadiga

Päeva parim kild:
Nii kergest huvist aetuna asusin ühte eesti serverisse madistama, nime ei mäletagi, sain 2 nägu maha kõmmutatud kui keegi küsis siira küsimuse: Miks sa tapad?
Küsisn, et mida ma siis tegema peaks, vastus oli, et nemad siin lihtsalt mängivad.
Vabandasin ja logisin välja.
Selline jõulueelne lugu siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 01:16:43 vasta tsitaadiga

euforia, icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 08:22:39 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Päeva parim kild:
Nii kergest huvist aetuna asusin ühte eesti serverisse madistama, nime ei mäletagi, sain 2 nägu maha kõmmutatud kui keegi küsis siira küsimuse: Miks sa tapad?
Küsisn, et mida ma siis tegema peaks, vastus oli, et nemad siin lihtsalt mängivad.
Vabandasin ja logisin välja.
Selline jõulueelne lugu siis icon_wink.gif

Eestlastest väga ei imesta ka... Aga sain hommikul kena killu naerda. Sellist asja pole veel minul aastate jooksul juhtunud. Enamasti ikka ka mitte-väga-arukas mängija saab aru et mäng on ehitatud ülesse vastastiimi võitmiseks ja strateegiliste punktide/ülesannete täitmiseks.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 14.12.2007 19:22:33 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
euforia kirjutas:
Päeva parim kild:
Nii kergest huvist aetuna asusin ühte eesti serverisse madistama, nime ei mäletagi, sain 2 nägu maha kõmmutatud kui keegi küsis siira küsimuse: Miks sa tapad?
Küsisn, et mida ma siis tegema peaks, vastus oli, et nemad siin lihtsalt mängivad.
Vabandasin ja logisin välja.
Selline jõulueelne lugu siis icon_wink.gif

Eestlastest väga ei imesta ka... Aga sain hommikul kena killu naerda. Sellist asja pole veel minul aastate jooksul juhtunud. Enamasti ikka ka mitte-väga-arukas mängija saab aru et mäng on ehitatud ülesse vastastiimi võitmiseks ja strateegiliste punktide/ülesannete täitmiseks.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
trickjumperid
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.12.2007 11:32:34 vasta tsitaadiga

noh seda jah. kui map oli a'la maniacmansion , gammajump või mis iganes. siis tõesti kaine mõistus peaks aru saama , et seal ei tulistada icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2007 19:01:21 vasta tsitaadiga

Aga tj serveris ei tohiks enivei peale granaadi ja adrenaliini midagi sul olla.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 16.12.2007 12:43:57 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
noh seda jah. kui map oli a'la maniacmansion , gammajump või mis iganes. siis tõesti kaine mõistus peaks aru saama , et seal ei tulistada icon_smile.gif

Tjaaa... map oli mingi kose ja puruks lastud sillaga ja siis poisid ujusid nagu näkkineiud seal.
Ei saanud minu lihtne meel aru, et seal mingid lillelapsed on ja paugutada kohe üldse ei tohi.
Ma rohkem pühapäeva mängija, neid mingeid kirjutamata seadusi peast ei tea icon_confused.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 20:11:13 vasta tsitaadiga

Kuidas saan sellise reso mängule?
1680x1050 ?

Konfi failis sorisin, sealt abi ei saanud, hetkel uurin googlet aga äki keegi saab öelda, suht kiire tollega.

beer_yum.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 20:14:46 vasta tsitaadiga

On siin hvs tegelasi mingist pooltõsisest klannist ehk?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.12.2007 23:40:42 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
Kuidas saan sellise reso mängule?
1680x1050 ?

Konfi failis sorisin, sealt abi ei saanud, hetkel uurin googlet aga äki keegi saab öelda, suht kiire tollega.

beer_yum.gif


widescreenina sa normaalselt seda niivõinaa tööle ei saa ja ei ole mõteti.
pane 800x600 ja nii et ei venitaks ning superpro.

MarioA. kirjutas:

On siin hvs tegelasi mingist pooltõsisest klannist ehk?


Kunagi sai idle , angeldusti , u96d ja idkfa eest mängitud. viimane kord siis eurocupi 4 koht aga enam mitte.
suht palju vist 4fun icon_smile.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.12.2007 00:41:22 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:

widescreenina sa normaalselt seda niivõinaa tööle ei saa ja ei ole mõteti.
pane 800x600 ja nii et ei venitaks ning superpro.


800x600 on 1920x1600 native resol tõeline piin. Customheight ja customwidth on abiks. Mul veel fov 120, suht jõhrkralt rohkem külgedele näeb.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 00:46:19 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
Kuidas saan sellise reso mängule?
1680x1050 ?

Ise tegin niimoodi:

r_mode -1
r_customwidth 1680
r_customheight 1050
(lisaks ka vid_restart, sest ei pannud seda konfi, vaid igakord mängu minnes sama asi icon_smile.gif)

_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 16:44:48 vasta tsitaadiga

Oot, et saab vaadata 19xx resol ka pilti. Igakord kui ma panin omal 40" LCD taha, siis viskas ikkagi 1280 midagi, ning ülejäänud ekraanist näitas desktop tausta. Ja siis pani pange ka kohe ET, paari sec pärast.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 20:18:23 vasta tsitaadiga

ET's saad panna sellise reso peale nagu sa ise tahad ...
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
middaigane
HV kasutaja
middaigane

liitunud: 01.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 12:24:07 vasta tsitaadiga

kysimus bannimise kohta.Kui saadakse ban siis mida bannitakse? Minu teada CPU-d?? Läks vaidluseks kus vastaspool väidab et IP-d bannitakse...
Ehk oskab keegi täpsemalt seletada ...


viimati muutis middaigane 10.01.2008 13:01:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.01.2008 12:30:48 vasta tsitaadiga

guid. delete etkey fail on voilaa
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
middaigane
HV kasutaja
middaigane

liitunud: 01.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 13:02:31 vasta tsitaadiga

well igatahes IP-d mitte, niiet hea seegi 8)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.01.2008 16:47:38 vasta tsitaadiga

Kernwaffwe NQ server ainuke kus korralikult madistada saab. 44-50 sloti ja XP save.
Polegi väga lihtne seal kõiki skille või astmeid lõppu saada.


viimati muutis Elof 15.04.2010 16:57:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2008 17:00:48 vasta tsitaadiga

imo on 6o6 max, kus normaalselt pelada saab. Oleneb muidugi ka mapi suurusest, aga oasises ei kujuta küll 20o20 ette icon_smile.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 26.01.2008 11:51:06 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif mäng on icon_razz.gif

Mõnda head IP ei viitsi öelda keegi, ise mängin BBAs(74.53.29.121:27960)

_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 26.01.2008 11:58:40 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
thumbs_up.gif mäng on icon_razz.gif

Mõnda head IP ei viitsi öelda keegi, ise mängin BBAs(74.53.29.121:27960)


IP: sardiin.kalatehas.org

Väga hea ETpro servu, ning seal 95% eestlased.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 12:05:37 vasta tsitaadiga

kas keegi mingeid servereid teab, kus HP-d pole nuditud ja snaipri kuuliga saab ikka headshoti puhul surma ja kaks kuuli kerre surma, mitte et lase snaipriga 4 pauku kerre aga ikka veel krempleb edasi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 27.01.2008 01:34:57 vasta tsitaadiga

alecoqprem kirjutas:
Black-Key kirjutas:
thumbs_up.gif mäng on icon_razz.gif

Mõnda head IP ei viitsi öelda keegi, ise mängin BBAs(74.53.29.121:27960)


IP: sardiin.kalatehas.org

Väga hea ETpro servu, ning seal 95% eestlased.


Aga mis ET versiooni nad seal kalatehases kasutavad?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 11:13:55 vasta tsitaadiga

2.60b vast?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 21:01:23 vasta tsitaadiga

2.6b etpro 3.2.6

62.24.64.78:27960 Cesky&Slovensky server thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kobax
HV kasutaja
kobax

liitunud: 15.01.2008




sõnum 28.01.2008 23:40:01 vasta tsitaadiga

aks kuskil mingi patch ka on et saab single pleierina mängida?
_________________
O:mootor sae,JONSERED,warna põhiline et käima läheb! PS kui on!
M:Gaz 24 84a musta värvi kena välimus lisainf ps
M:MB 240d 82a tõsiselt kena retro masin! kel huvi saadan pildid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.01.2008 23:45:21 vasta tsitaadiga

ära aja iba. pole siukest asja nagu single player.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 23:49:04 vasta tsitaadiga

kobax kirjutas:
aks kuskil mingi patch ka on et saab single pleierina mängida?
rtcw
See on täielikult multiplayer mäng. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.01.2008 23:57:06 vasta tsitaadiga

No teed omale serveri ja mängid. Kui tahad bot'ide vastu mängida siis võid seal serveris ka bot'ide vastu mängida.
Kui ei taha, siis ei pea bot'ide vastu mängima, oled üksinda kaardil.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kobax
HV kasutaja
kobax

liitunud: 15.01.2008




sõnum 29.01.2008 01:05:26 vasta tsitaadiga

mis ila? vakk ma küsisin aint? kohe rebestuma ei pea! vaata et nurisünnitust ei tule,ja kokematta püksi ei kaki....
_________________
O:mootor sae,JONSERED,warna põhiline et käima läheb! PS kui on!
M:Gaz 24 84a musta värvi kena välimus lisainf ps
M:MB 240d 82a tõsiselt kena retro masin! kel huvi saadan pildid!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 29.01.2008 02:36:53 vasta tsitaadiga

kuidsa värvilist nime teha saab?
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2008 03:04:18 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
kuidsa värvilist nime teha saab?
^täht
ehk siis /name ^1nimi
number 0-9 ning rohkem erinevaid värve on tähtedel ja igast sümbolitel klaviatuuril.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 02.02.2008 15:30:45 vasta tsitaadiga

kirjuta mõni nimi siis icon_biggrin.gif mõnda ei sa eriti aru
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fredd
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 15:33:53 vasta tsitaadiga

misasja?

^1Black-Key
on sinu nimi punaselt.
^2Black-Key
on sinu nimi roheliselt,
^3Black-Key
on sinu nimi kollaselt, jne.

Nime ette käib kood lihtsalt, mis algab alati "^"ga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:40:28 vasta tsitaadiga

Black-Key kirjutas:
kuidsa värvilist nime teha saab?


http://enemy-territory.4players.de:1041/page.php?4
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:42:17 vasta tsitaadiga

mingit kiiret http allalaadimslinki palun icon_redface.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 03.02.2008 01:24:30 vasta tsitaadiga

NiFF, thumbs_up.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.