Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2007 22:42:43 vasta tsitaadiga


2.4ghz C2D 7700 macbook pro.
21.985 seci.
cpu 2.4ghz
mem 667mhz
ehk kõik defauldis


viimati muutis Alari A. 12.12.2007 11:19:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 22:49:32 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:

2.4ghz macbook pro.

Tundub, et ma pole kaua tabelisse saamise reegleid öelnud, pooled tulemused ei lähe tabelisse icon_confused.gif
Et tabelisse pääseda tuleb:
Alo.Ko kirjutas:

Screenshotis on kohustuslik ära näidata :
- Pi value output (Aeg)
- Core Speed (Cpu Clock)
- Processor Name (CPU Type)

ja kui screenis pole tuleb foorumipostis kirjutada:
- Memory Real Clock (Frequency)


kui "nõudmised" pole täidetud jätan endale õiguse tulemust mitte arvestada ja tabelisse mitte panna !!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 16:40:13 vasta tsitaadiga

link :: SuperPi

Athlon 64 3000+ @ 2.790 GHz
1 Gb ram Pc3200 200 Mhz
Spi = 32.047

edit: Mälud siis cl 2,5 : 3 : 3 : 6 : 8


viimati muutis andrez3d 12.12.2007 17:58:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 17:36:52 vasta tsitaadiga

andrez3d, mälu jooksis 3:2 divideriga, et ~200MHz? Mis timingud?
Võrdluseks: http://ceemic.pri.ee/oc/30.547.JPG
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 19:19:45 vasta tsitaadiga

Q6600 @3192mhz DDR2 @532mhz
Spi = 16.359


_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:09:45 vasta tsitaadiga

lisaks ühe veel; http://www.esnips.com/doc/034b46a8-a3b7-4205-bf6b-b35cb3664632/msi-mega-book
MSI MegaBook L745 (MS-1037)
Mobile DualCore Intel Core Duo T2050, 1600 MHz (12 x 133)
Mobile Intel Calistoga i945PM
1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)
NVIDIA GeForce Go 7600 (256 MB)
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:19:27 vasta tsitaadiga

Maa Mees kirjutas:
lisaks ühe veel; http://www.esnips.com/doc/034b46a8-a3b7-4205-bf6b-b35cb3664632/msi-mega-book
MSI MegaBook L745 (MS-1037)
Mobile DualCore Intel Core Duo T2050, 1600 MHz (12 x 133)
Mobile Intel Calistoga i945PM
1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)
NVIDIA GeForce Go 7600 (256 MB)

Tore oleks kui saaks neid nr-eid ka näha, ei ole vaja neid ära peita, loe 3 posti tagasi ja siis ära imesta kui tabelisse ei lähe icon_wink.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2007 20:22:28 vasta tsitaadiga

minul on peale muudatust näha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 20:27:07 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
minul on peale muudatust näha icon_rolleyes.gif

Vaatasin jah thumbs_up.gif
A ja ehk jõuna see nädalavahetus tabeliuuenduseni thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2007 12:01:13 vasta tsitaadiga

Minu viga icon_redface.gif ; http://www.esnips.com/doc/27839fc9-3501-4099-9799-7ca1174e7d44/msi-mega-book-2

MSI MegaBook L745 (MS-1037)
Mobile DualCore Intel Core Duo T2050, 1600 MHz (12 x 133)
Mobile Intel Calistoga i945PM
1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)
NVIDIA GeForce Go 7600 (256 MB)
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 16.12.2007 17:34:59 vasta tsitaadiga

Acer Aspire 4315 (MS2220)
Mobile Celeron M 530 (1733MHz - 13x133 / 533 @ 1,3V) Merom-L (CPU-Z valetab Conroe-L'iks)
512MB DDR2-667MHz (266MHz, 4,0-4-4-12)

SuperPi 1M: 35,796s

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 16.12.2007 18:24:32 vasta tsitaadiga

E6600 @3543MHz 1,6V
Gigabyte P35C-DS3R (bios: F4)
1GB OCZ ReaperHPC CL3 @ 393 CL 3-4-4-15 2,4V
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.12.2007 19:29:53 vasta tsitaadiga

mcaff, mälu rohkem kui 393 ei lähe?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 16.12.2007 19:36:24 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
mcaff, mälu rohkem kui 393 ei lähe?

Läheb aga ei viitsind enam jamada icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 13:15:37 vasta tsitaadiga

Sai tulemust tiba parandatud

Q6600 @3402mhz DDR2 @504mhz
Spi = 14.891



_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 01:24:27 vasta tsitaadiga

fujitsu siemens amilo si2636 läpu
t7700 @ 2194 mhz
2gb ddr2 @ 332 mhz 5-5-5-15

21,996 sec


cpu-z näitab aiateibaid (speedstep)

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 19.12.2007 13:02:39 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
cpu-z näitab aiateibaid (speedstep)

Screenshot tuleb teha enne, kui ta kiiruse alla jõuab keerata, st. vahetult arvutamise lõpus. Proovi icon_wink.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 15:41:44 vasta tsitaadiga

Q6600 @3600mhz
Mem 500 4-4-4-12
14.074



millal tabelisse saan icon_razz1.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 16:57:16 vasta tsitaadiga


Läppar siis :

Dell XPS1730
Merom X7900 2,8 GHz @ 3,4 GHz 8)

aeg: 15,469
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2007 18:30:00 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:

Läppar siis :

Dell XPS1730
Merom X7900 2,8 GHz @ 3,4 GHz 8)

aeg: 15,469

Läpaka kohta ikka väga pro tulemus thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikas
Kreisi kasutaja
antikas

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 00:48:53 vasta tsitaadiga

Täiesti lõpp tulemus ikka icon_eek.gif
Ma ei tea (pole uurinud ka eriti) kas enda oma üldse saan clockida.. btwSponge Bob, Millega sa clockasid, või said biosest ? :p
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2007 15:18:36 vasta tsitaadiga

Q6600 @3806mhz Ram 528.7 5-5-5-15
13.334


_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 21.12.2007 15:42:15 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
E6600 @3543MHz 1,6V
Gigabyte P35C-DS3R (bios: F4)
1GB OCZ ReaperHPC CL3 @ 393 CL 3-4-4-15 2,4V


Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.12.2007 14:59:07 vasta tsitaadiga

mcaff, 3,5GHz on prose lagi?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 22.12.2007 15:04:49 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
mcaff, 3,5GHz on prose lagi?

Jep lagi mis lagi icon_cry.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.12.2007 15:14:30 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
AJ kirjutas:
mcaff, 3,5GHz on prose lagi?

Jep lagi mis lagi icon_cry.gif

Kui mälud ei ploki siis proovi panna kordaja 8 ja proovi kas skoor tuleb parem. Minul tuli natuke parem.

PS. Minu prose lagi on 3,7GHz icon_cry.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 22.12.2007 15:30:35 vasta tsitaadiga

Pole mõtet kuna CPU max FSB on 390-400MHz juures ükskõik mis kordajaga icon_neutral.gif Tulemus võibolla paraneb kusagil jaanuari kuus kui saadan mälud garantiise ja saan uued saemele kuna 1GB vs 2GB peaks tulemust ikka mõjutama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 22.12.2007 19:40:04 vasta tsitaadiga

http://miku88.planet.ee/Images/viimane.png
&
http://miku88.planet.ee/Images/Ram.png

Q6600 @ 3543.9mhz

ddr2 2x1gb @ 443mhz

spi 14,758

(piltidelt näha)

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 20:28:18 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
http://miku88.planet.ee/Images/viimane.png
&
http://miku88.planet.ee/Images/Ram.png

Q6600 @ 3543.9mhz

ddr2 2x1gb @ 443mhz

spi 14,758

(piltidelt näha)

Tulemus ei lähe arvesse, kuna pole cheksumi näha, screen teha kohe pärast testi mitte vajutada OK ja siis screen !!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 22.12.2007 21:46:04 vasta tsitaadiga

mkay, teen kunagi uuesti kui viitsin,

Okei olemas:

Q6600 Revision G0 & Bigtyphoon 120 @ 3552.1mhz

A-DATA 2x1GB DDRII Over Clock Extreme Edition DDR2 800+ @ 444mhz

spi 14,820

Pildid:

http://miku88.planet.ee/Images/uus.png
http://miku88.planet.ee/Images/uus2.png

Need sobivad ? icon_smile.gif

****
Korra õnnestus ka rami kordaja (vist ?) 2.4 peale biosis panna aga siis sai test läbi print screen vajutatud ja crashis enne kui sain infraviewi lahti icon_biggrin.gif umbes 533 oli mälu mhz siis icon_wink.gif teist korda proovides hangus boot screeni aegu juba. aga see selleks, pole ka mingi eriline klokkija, niisama sai proovitud.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2007 23:49:46 vasta tsitaadiga

miq1988, lihtsalt infoks, et saad ka teise cpu-z akna ju avada; siis kõik info ühe scriini peal ja ülevaatlikum...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 01:27:24 vasta tsitaadiga

üritasin, mis ma üritasin - alla 17 seki ikka veel ei saanud

17,218


E4300 @ 3,33GHz
skriini tegemise ajal unustasin mälude tab-i avada doh.gif lisan need siia
2GB OCZ pc2-8500 @ 493,3MHz
4-4-4-12

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolloom
HV veteran
lolloom

liitunud: 31.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2007 11:04:58 vasta tsitaadiga

SuperPI 1M 31.828s

P4 530 3,0GHz @ 4200MHz
2*512MB 3-3-3-8 @ 400MHz

http://www.zone.ee/lolloomHV/Benchmark/Spi1M_31,828_P4@4200MHz.JPG
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 209
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ganja
HV kasutaja
Ganja

liitunud: 27.09.2007




sõnum 24.12.2007 17:40:41 vasta tsitaadiga

SuperPI 1M 19.266

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 11:32:55 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
E6850 @ 4013MHz (1,36V loadis)
adata 2*1gb 445MHz CL5 2,0V
aeg: 12,703s



-edit- sai volti juurde keeratud

E6850 @ 4318MHz 1,65V (droppis ~1,6V ja allagi vist)
Jahutab õhk- Big Typhoon 120. Tundub, et kehvasti mountitud
Adata 2*1GB @ 480MHz 2,2V (nende piir kah)
aeg: 11.782s


stabiilsusest on asi kaugel - 4365MHz pani keset PI-d pange.
tundub, et kerge külmaga saaks sutsu kõrgemale. ofc selleks vaja korralikke D9 pulkasid


mudisin mälu nii palju kui võimalik ning tänaseks maksimumiks jäi

E6850 @ 4369MHz + TT Big Typhoon 1'C ambient
aeg: 11.657s

edasi hakkasid tulema photoshoppi avades kõiksugu toredad disk-read errorid jne icon_biggrin.gif ehk ühesõnaga adata lambiklotsid olid äärmise piiri peal-
20'C madalam ambient, kõrgem vcore ei andnud erilist tõusu nagu näha. peab olema mälude taga

kusjuures 4300mhz oli wini buuditav- 3dmark05 lasi kaks testi teha ning kolmandas pani pange

-edit-

lisaks üks single channel üritus @ 4393MHz
http://xs322.xs.to/xs322/07524/11.656_e6850_4393mhz.gif
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2007 21:26:31 vasta tsitaadiga

Sai tabel üle pika aja uuendatud thumbs_up.gif
Vigade korral PS!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 00:53:03 vasta tsitaadiga

link :: A64 3000+

sekka üks vanem tulemus ka

_________________
Pakkuda
VÕIMENDI ICEPOWER 1200AS2 koos korpusega - 2 X 700W - 440€
HECO AMBIENT 22 F SEINAKÕLARID - 300€ / 2tk
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 31.12.2007 08:14:13 vasta tsitaadiga

ASUS G1S läppar (G1s77252G) ((G1S-B1))
C2D T7700 @ 2.40 GHz
2GB DDR2-667 Dual 333MHz (5-5-5-15) PC2-5300 1024mb
21.656 s

windows.gif VistAids
kellad defauldis, viled suht ärakorjatud
enamus runne tuli nii 21.8 - 21.9 ringis aga lõpuks peale igast tray vidinate mahatapmisi ja muid vereohverdusi saavutasin selle
onfire.gif

---

Jaanus kirjutas:
http://beta.album.ee/files/46/332/norm/10846332_LT0n.gif
Lappar Dell D830, T7700 (kõik default)
1M - 19.984

shocking.gif
viitsid ehk koos CPU-Z pildiga uuesti panna ?

Alo.Ko kirjutas:

NB! Tabelisse lähevad ainult Screenshot'iga tulemused (peab sisaldama vähemalt prose cpu-z akent)!!!!
Oma posti juurde ära märkida oma arvuti konf.
(mäludel kirjutada Real Clock e. Frequency)
Kui OP süsteemiks ei ole Win siis märkida kindlasti see ka ära oma postituses !!
Oma arvuti täpse konf.-i saab teada CPU-Z’i abil mille saab allalaadida Siit


Alo.Ko kirjutas:
ceemic kirjutas:
Alo.Ko, siiski võiks prose cpu.z aken "kohustuslik" olla. Mõttetu vaadata üldse neid "puudulikke" scriine icon_neutral.gif

Ok, teeb alates sellest postist kohustuslikuks thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Et siis:
Screenshotis on kohustuslik ära näidata :
- Pi value output (Aeg)
- Core Speed (Cpu Clock)
- Processor Name (CPU Type)

ja kui screenis pole tuleb foorumipostis kirjutada:
- Memory Real Clock (Frequency)


kui "nõudmised" pole täidetud jätan endale õiguse tulemust mitte arvestada ja tabelisse mitte panna !!


ja varasemad ilma prose infi pildita skoorid jäävad tabelisse ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 31.12.2007 14:15:07 vasta tsitaadiga

Eile õhul selgus tõsiasi, et praktilised kõik jamad oc-s x38 gigabyte-ga olid kehvadest bios-st.
Panin tagasi "originaal" F3 biose ja kõik hakkas laabuma, kui madalavõitu mem perf välja arvata.
Kahjuks oli lämmastik otsakorral juba..
teemasse:
QX9770@ 5595MHz (400x14)/1,8V LN2 (-125*C)
2xGskill DDR800@600MHz CL5-5-5-18
Gigabyte X38-DQ6
Seasonic S12-500-II

s-pi optimiseerimatta süsteem (3d)
s-pi 1M- 8.375sec

mem perf on väga kehv isegi selle MHz-i kohta- everest näitas read speed-ks 8,8K, võrdluseks asus p5k näitas CL4-4-4@600Mhz 11K..
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 15:03:26 vasta tsitaadiga

Jaan, julm tulemus ikka thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


nuub kirjutas:
ja varasemad ilma prose infi pildita skoorid jäävad tabelisse ?

Jah jäävad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 15:43:11 vasta tsitaadiga

Paneks enda tulemuse kah siis juba siia thumbs_up.gif
http://wanawoll.planet.ee/Bench.PNG
Seal pildil muudki aga Spii on ka olemas icon_razz.gif

Tulemus 12.828
Kõik ülejäänud andmed samal pildil icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2007 21:34:22 vasta tsitaadiga

Päkapikueine kirjutas:
nii, tuli tsuti parem tulemus - 42.812 sek.

Lööme siis uue tulemusega vana üle icon_lol.gif

1M - 00:42.000
2M - 01:44.078


Acer TM2490 Celeron420 1,6@ 1595,9GHz / 2GB DDR2 @def. sätetel (või nii palju kui plate lubab)
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 02.01.2008 00:09:55 vasta tsitaadiga

Core 2 Duo E6600 @3807Mhz õhuga
1024MB DDR2 PC6400 @ 423mhz
Asus P5W DH Deluxe

1M-13.391

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 19:46:14 vasta tsitaadiga

Cpu: Q6600 @ 3650Mhz
Mälu: 4GB DDR2 PC6400 @ 970mhz 4-4-4-12
Gigabyte GA-P35-S3L

1M tulemuseks siis 13.875 s

http://www.hot.ee/cb4/13.87.JPG

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2008 22:26:05 vasta tsitaadiga

Panen om katsetuse ka ülesse:

Qx6700@3817MHz 1,6V
4*1G PC8500 OCZ @1040MHz 5-4-4-12
Gigabyte GA-P35-DS4

1M - 13.359

http://estnx.mine.nu/pilt/spi2.jpg

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 04:26:43 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Paneks enda tulemuse kah siis juba siia thumbs_up.gif
http://wanawoll.planet.ee/Bench.PNG
Seal pildil muudki aga Spii on ka olemas icon_razz.gif

Tulemus 12.828
Kõik ülejäänud andmed samal pildil icon_razz.gif
võimas thumbs_up.gif
mis nädala prose on?
tahaks juba enda quadiga tempe tegema hakata

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 18:05:39 vasta tsitaadiga

Matti kirjutas:
wanawoll kirjutas:
Paneks enda tulemuse kah siis juba siia thumbs_up.gif
http://wanawoll.planet.ee/Bench.PNG
Seal pildil muudki aga Spii on ka olemas icon_razz.gif

Tulemus 12.828
Kõik ülejäänud andmed samal pildil icon_razz.gif
võimas thumbs_up.gif
mis nädala prose on?
tahaks juba enda quadiga tempe tegema hakata

KRT. seda teab,ütle mule mis numbrijora karbil seda tähistab,võin siia tippida thumbs_up.gif
Tegelikult on vaikselt õhuga ka pea-aegu 4,2 ka lastud aga skriini veel pole ja hetkel pole aega mürada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 18:29:27 vasta tsitaadiga

wanawoll, FPO#
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2008 19:22:40 vasta tsitaadiga

ceemic, thumbs_up.gif
FPO#:L738B083
Pack datae 11:19:07 Üsna värske icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 04.01.2008 00:47:33 vasta tsitaadiga

parandasin natuke tulemust

Core 2 Duo E6600 @3906Mhz õhuga
1024MB DDR2 PC6400 @ 434mhz (868)
Asus P5W DH Deluxe

1M-13,125

Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  HV SuperPi 1M Challenge mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.