|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.11.2007 09:49:56
|
|
|
kotmarjak, IMO on palju mõnusam kasutamiseks: https://addons.mozilla.org/da/firefox/addon/26
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
viimati muutis namstoop 21.11.2007 16:37:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.11.2007 13:57:03
|
|
|
|
väga vinge addon
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
21.11.2007 14:25:12
|
|
|
proovin
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
21.11.2007 17:12:19
|
|
|
| On keegi seda uut firefox 3 b1 ka proovinud? Proovisin just ja selle mälukasutus läks päris hulluks kätte ära... kuskil 600mb ümber kohati. On viga firefoxis või mul on midagi lihsalt valesti?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.11.2007 18:30:32
|
|
|
beeta
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
21.11.2007 22:19:19
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| On keegi seda uut firefox 3 b1 ka proovinud? Proovisin just ja selle mälukasutus läks päris hulluks kätte ära... kuskil 600mb ümber kohati. On viga firefoxis või mul on midagi lihsalt valesti? |
Mul töötab briliantselt. Ülikiire ja ülimugav.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
21.11.2007 22:29:26
|
|
|
seda on kindlasti juba küsitud, kuid kuna teema on nii mahukas, küsiks uuesti, et kas ja kuidas saab firefoxil sättida nii, et oleks võimalik koheselt avada ka exe, com, bat jms faile, ilma save to disk'i kasutamiseta?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
21.11.2007 22:59:44
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| On keegi seda uut firefox 3 b1 ka proovinud? Proovisin just ja selle mälukasutus läks päris hulluks kätte ära... kuskil 600mb ümber kohati. On viga firefoxis või mul on midagi lihsalt valesti? |
Proovisin aga kuna enamus addon'e ei tööta veel sellega, siis sai maha võetud. Minul mälukasutus pigem vähenes.
| jnt kirjutas: |
| seda on kindlasti juba küsitud, kuid kuna teema on nii mahukas, küsiks uuesti, et kas ja kuidas saab firefoxil sättida nii, et oleks võimalik koheselt avada ka exe, com, bat jms faile, ilma save to disk'i kasutamiseta? |
Ega vist ei saagi, link küll 1.5 kohta aga ilmselt 2.x ja 3.x kohta käib sama põhimõte
http://kb.mozillazine.org/Mozilla_Suite_:_FAQs_:_EXE
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
22.11.2007 08:49:28
|
|
|
| jnt, ära taha seda, kuna siis ei jää viirusetõrjel exe-de kontrollimiseks just liiga palju aega. Parem klikka allalaadimiste aknas Open lingile.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.11.2007 18:26:23
|
|
|
Mis loom see FasterFox on ja miks ta kohe FF-i sisse ehitatud pole.
Installisin selle FasterFox-i FF-ile juurde ja nüüd FF lippab nagu noor, energiline rebane. Muidu uimas nagu laisk paks kass
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energia
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2004
|
25.11.2007 00:04:09
|
|
|
| Ega keegi ei oska kiirelt öelda kuhu on peidetud FF portable cache kataloom. Tava FF istub ta ikspõhhi puhul local settingutes. Kuid portable puhul olen kamminud kõikjalt, no ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.11.2007 02:10:47
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Mis loom see FasterFox on ja miks ta kohe FF-i sisse ehitatud pole.
Installisin selle FasterFox-i FF-ile juurde ja nüüd FF lippab nagu noor, energiline rebane. Muidu uimas nagu laisk paks kass  |
sest see tekitab teatud juhtudel hoopis probleeme teatud serveritest failide sikutamisel (üheaegselt esitab liiga suure koguse päringuid serverile)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.11.2007 02:10:57
|
|
|
| energia kirjutas: |
| Ega keegi ei oska kiirelt öelda kuhu on peidetud FF portable cache kataloom. Tava FF istub ta ikspõhhi puhul local settingutes. Kuid portable puhul olen kamminud kõikjalt, no ei leia. |
about:cache ütleb, kus ta asub
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linkin
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2004
|
30.11.2007 16:11:39
|
|
|
milles võib jama olla kui mozilla firferfoxiga ei saa enam faile salvestada.
mozilla kaotas ka lambist ära bookmargid,kui arvutile restardi tegin.
enne resa on kõik OK.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
30.11.2007 19:15:48
|
|
|
Ega ma ainuke pole, kelle viimase kahe FF3 versiooniga scroll wheeli vajutades browser ära kaob?
//Deem.. Nad on aadressi riba drop-down kasti ka väga jubedaks muutnud...
Hakkan vaikselt usku kaotama firefox kolme...
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.12.2007 19:40:39
|
|
|
| Goldec kirjutas: |
Ega ma ainuke pole, kelle viimase kahe FF3 versiooniga scroll wheeli vajutades browser ära kaob?
//Deem.. Nad on aadressi riba drop-down kasti ka väga jubedaks muutnud...
Hakkan vaikselt usku kaotama firefox kolme...  |
uudiste all postitasin fixi selle peitmise vastu, see drop-down peaks samuti confitav olea (vähemasti finalis)
ff3 on alles beta staadiumis, seega featuure lisandub veel julgelt
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
06.12.2007 17:19:48
|
|
|
Kas Keegi teistest pole marganud et viimased Firefox ver.-d pangestuvad rohkem kui vanemad. Voi on lihtsalt probleem minu arvutis voi pohjustavad extensionid. plugin -d firefoxi pangestumist?
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
06.12.2007 17:24:16
|
|
|
kaldun arvama et viga on sinu arvutis või siis tõesti jama extensionitega, aga kindel ma ka ei ole , endal pole aasta jooksul kordagi firefox pangestunud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
06.12.2007 19:28:48
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| Kas Keegi teistest pole marganud et viimased Firefox ver.-d pangestuvad rohkem kui vanemad. Voi on lihtsalt probleem minu arvutis voi pohjustavad extensionid. plugin -d firefoxi pangestumist? |
Mul on sama.
Aeg- ajalt (ja mitte just harva) lihtsalt jääb pea täiesti seisma töö- kui lingi peal clickida siis juhtub see mõne sekundi pärast ja lehti laeb mitu minutit. Ja seda vaid 1 lahtise tabiga.
Peale seda restart firefoxile ja läheb jälle...
Ja peale adblocki mul teisi extensioneid ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
06.12.2007 20:52:36
|
|
|
| Goldec, sa veendu kõigepealt oma internetiühenduses, kirjuta siia ping ja läbilase, võib-olla ka protsessori- ja mälukasutus "tööseisaku" ajal, enne ning järel, ning siis me koos otsustame, et see kas sul on niru ühendus või midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
07.12.2007 21:16:35
|
|
|
Nett on mul korralik ja mälu ning protsessorikasutus jäid tööseisaku asemel normaalpiiridesse.
Aga nüüd on peale viimast (või eelviimast) update probleem lahenenud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
09.12.2007 19:02:43
|
|
|
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
09.12.2007 20:58:24
|
|
|
| T00m25 kirjutas: |
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole  |
viga on kuskil mujal, kuid mitte brauseris. Alusta sellest, et kontrollid, kas kaabeldus õige ja kas driverid peal, lõpeta sellega, et kontrollid iga player'i jms seaded läbi, et seadistus õige oleks.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
11.12.2007 15:47:32
|
|
|
Emm.. aga seadetest näeb ka ju kõiki paroole, mida Firefox salvestanud on. Miks selleks mingit JavaScripti veel vaja on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
11.12.2007 18:36:11
|
|
|
küsimus fondi suuruse kohta.
probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
* DPI-d suurendasin 150% peale.
* display settingute alt määrasin kõik fondid Verdana 10-ks.
* ka Clear type on peaaegu põhja keeratud.
* tulemusena on Windowsis endas font piisavalt suur ja loetav.
* ka Firefoxis muutsin seadete kaudu kõik fondid 18px peale,
* mille tulemusena OSAD leheküljed muutusid tõesti loetavamaks (neti ja delfi) AGA
* suurem osa lehti on ikkagi oma tavapärase peenikese fondiga.
Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas on FF-s võimalus se suurem font kuidagi ikkagi ka "meelde jätta"?
Kui muud varianti ei ole, siis võiksin vist proovida min-to-tray varianti, mis ei sulge [x] nupule vajutades programmi, aga see on selline pool-muna lahendus.
tänud,
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
11.12.2007 21:28:10
|
|
|
| chill kirjutas: |
küsimus fondi suuruse kohta.
probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
* DPI-d suurendasin 150% peale.
* display settingute alt määrasin kõik fondid Verdana 10-ks.
* ka Clear type on peaaegu põhja keeratud.
* tulemusena on Windowsis endas font piisavalt suur ja loetav.
* ka Firefoxis muutsin seadete kaudu kõik fondid 18px peale,
* mille tulemusena OSAD leheküljed muutusid tõesti loetavamaks (neti ja delfi) AGA
* suurem osa lehti on ikkagi oma tavapärase peenikese fondiga.
Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas on FF-s võimalus se suurem font kuidagi ikkagi ka "meelde jätta"?
Kui muud varianti ei ole, siis võiksin vist proovida min-to-tray varianti, mis ei sulge [x] nupule vajutades programmi, aga see on selline pool-muna lahendus.
tänud, |
kui veebi koodis on öeldud et font size="3", siis sellises suuruses sulle ka see asi kuvatakse, vaatamata mis sul browseri seadetes on kirjas - vaikimisi browser võtab koodis kirjeldatud suuruse. Miks? Sest keegi ei viitsi disainida lehti kõikvõimalike fondi suurustega ja loota, et see igalpool font="auto" kena välja näeb.
Aga, uskumatu mida googlist leida võib
Esimene pähe tulnud otsing ja voila!:
http://www.google.ee/search?hl=en&q=firefox+force+font+size+on+pages&btnG=Google+Search
Ehk siis neljas link ja NoSquint extension:
http://urandom.ca/nosquint/
PS. compatible with Firefox 2.0 only
imo peaks see see olema mida otsid
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
11.12.2007 21:29:37
|
|
|
| chill, uus firefox 3 peaks just seda oskama.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2007 22:10:23
|
|
|
| see jätab saidipõhiselt meelde seda, mitte defaultis igalpool
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darzik
HV veteran

liitunud: 12.01.2002
|
11.12.2007 23:24:53
|
|
|
| chill kirjutas: |
küsimus fondi suuruse kohta.
probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
....
Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas on FF-s võimalus se suurem font kuidagi ikkagi ka "meelde jätta"?
|
Mul FF 2.0 ... Tools -> Options -> Content -> Fonts & Colors -> Advanced -> Minimum Font Size
See käib encodingu kaupa seal, western ja baltic jmt pead ükshaaval keerama seda parameetrit..
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
19.12.2007 00:18:36
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| T00m25 kirjutas: |
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole  |
viga on kuskil mujal, kuid mitte brauseris. Alusta sellest, et kontrollid, kas kaabeldus õige ja kas driverid peal, lõpeta sellega, et kontrollid iga player'i jms seaded läbi, et seadistus õige oleks. |
eem, kaabeldus on õige, draiverid on õiged...aga kuidas ma nagu kontrollin neid player'i seadeid. Ma ei ea üldse kuidas nii läks et enam ei mängi, mingi ükspäev lihtsalt enam ei mängind helisid ja kõik...
18.12.2007:
noo, tra ma ei saa aru mismoodi ma neid värke muudan seal ?
kui ma firefoxi maha lasen ja uuesti peale kas see aitab ? vist mitte
kuidas ta lambist nii sai minna et äkki enam helisid firefoxis või IE-s kuulata ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stn gothmog
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
20.12.2007 17:00:54
|
|
|
Pooled pluginad ei tööta.
Aga see-eest tunduvalt kiirem, kui 2/3b1.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.12.2007 18:40:37
|
|
|
midagi sensatsioonilist ka seal on?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
20.12.2007 23:05:33
|
|
|
| Eks seal on väiksed asjad, mis kokku muudavad kasutamise ikka tõsiselt mugavamaks.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
21.12.2007 18:11:08
|
|
|
| Ega juhuslikult pole võimalik (mõne pluginaga) panna firefox'i avanema kahes aknas korraga, mis on erinevates kohtades?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stn gothmog
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2003
|
23.12.2007 15:32:43
|
|
|
| Kas ma olen ainus, kelle FF3b2 pilte korralikult ei lae? Aeg-ajalt ilmuvad valged jooned peale.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
24.12.2007 19:02:17
|
|
|
jah, oled ainus vist
kas sama jama on ka uue profiiliga ? (käsurealt käivitada -profilemanager lõpuga, siis saab uue puhta teha)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
28.12.2007 11:27:24
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
| Ega juhuslikult pole võimalik (mõne pluginaga) panna firefox'i avanema kahes aknas korraga, mis on erinevates kohtades? |
Kaks erinevat lehte erinevates tab'ides on võimalik. Eralda erinevad soovitud lehed Tools -> Options -> Main -> Homepage lahtris püstkriipsuga:
| http://www.neti.ee | http://www.google.com |
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
28.12.2007 15:17:30
|
|
|
| aarnet kirjutas: |
Kaks erinevat lehte erinevates tab'ides on võimalik. Eralda erinevad soovitud lehed Tools -> Options -> Main -> Homepage lahtris püstkriipsuga:
| http://www.neti.ee | http://www.google.com |
|
Kasulik asi , aga mul sooviks üks aken ühe ja teine teise monitori peale saada.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
28.12.2007 18:19:14
|
|
|
| Marduuhin, sellist asja ma kahtlen, et leidub. Lihtsam oleks kokku keerata mingi süsteemipoolne skript.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
03.01.2008 00:22:55
|
|
|
| T00m25 kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
| T00m25 kirjutas: |
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole  |
viga on kuskil mujal, kuid mitte brauseris. Alusta sellest, et kontrollid, kas kaabeldus õige ja kas driverid peal, lõpeta sellega, et kontrollid iga player'i jms seaded läbi, et seadistus õige oleks. |
eem, kaabeldus on õige, draiverid on õiged...aga kuidas ma nagu kontrollin neid player'i seadeid. Ma ei ea üldse kuidas nii läks et enam ei mängi, mingi ükspäev lihtsalt enam ei mängind helisid ja kõik...
18.12.2007:
noo, tra ma ei saa aru mismoodi ma neid värke muudan seal ?
kui ma firefoxi maha lasen ja uuesti peale kas see aitab ? vist mitte
kuidas ta lambist nii sai minna et äkki enam helisid firefoxis või IE-s kuulata ei saa? |
keegi oskab öelda millisid seadeid kontrollida playeritel(winamp, VLC Mp, windows Mp-rohkem pole), heli ikka ei ole ja ma ei oska midagi teha ka
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
03.01.2008 03:13:42
|
|
|
| vaata volume contril kõigepealt yle ja siis vaata, et vaikimisi helikaart oleks õige määratud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
03.01.2008 03:49:36
|
|
|
| kust ma ta vaikimisi õigeks määran ?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T00m25
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2007
|
03.01.2008 04:11:31
|
|
|
noo see on ok..
aint seal see "MIDI music playback", kui sealt valin selle default device (MS GS wavtable SW synth)->apply, siis ta ei jää nagu pidama, kui uuesti sama akna avan siis on seal tühi lahter aint...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.01.2008 08:35:36
|
|
|
| T00m25 kirjutas: |
noo see on ok..
aint seal see "MIDI music playback", kui sealt valin selle default device (MS GS wavtable SW synth)->apply, siis ta ei jää nagu pidama, kui uuesti sama akna avan siis on seal tühi lahter aint... |
tee omale teema, ära risusta firefoxi teemat
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
13.01.2008 16:55:58
|
|
|
| aare2 kirjutas: |
| dpz kirjutas: |
| Illuminati kirjutas: |
| Valdars kirjutas: |
| Adblockiga saab paremini erinevate asjade näitamist keelata ja noscript peaks igasugu skriptide töötamise ära keelata. |
Great Success delfi.ee näeb kohe palju parem välja:-D |
Noja kui veel selle lisad, siis saab veel rohkem kärpida.
DELFI näide |
Saame teid tänama  |
Mul tekkis selle Firefoxi theme vastu huvi, http://img220.imageshack.us/img220/2439/delfffa8.png , nagu aare2 kirjutas: "DELFI näide"
Et kas keegi oskab natuke aidata? Kas või teema nimi või midagi...
Leidsin juba, tundub, et see http://mozilla-themes.schellen.net/firefox.html
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|