Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 09:49:56 vasta tsitaadiga

kotmarjak, IMO on palju mõnusam kasutamiseks: https://addons.mozilla.org/da/firefox/addon/26
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 21.11.2007 16:37:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 21.11.2007 11:15:33 vasta tsitaadiga

midagi huvitavat, ehk pole veel läbi käinud
http://aksn1p3r.blogspot.com/2007/07/firefox-asterisk-revealer.html

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.11.2007 13:57:03 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
kotmarjak, IMO on palju mõnusam kasutamis: https://addons.mozilla.org/da/firefox/addon/26
väga vinge addon
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 14:25:12 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
kotmarjak, IMO on palju mõnusam kasutamis: https://addons.mozilla.org/da/firefox/addon/26

proovin

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 17:12:19 vasta tsitaadiga

On keegi seda uut firefox 3 b1 ka proovinud? Proovisin just ja selle mälukasutus läks päris hulluks kätte ära... kuskil 600mb ümber kohati. On viga firefoxis või mul on midagi lihsalt valesti?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.11.2007 18:30:32 vasta tsitaadiga

beeta icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 21.11.2007 22:19:19 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
On keegi seda uut firefox 3 b1 ka proovinud? Proovisin just ja selle mälukasutus läks päris hulluks kätte ära... kuskil 600mb ümber kohati. On viga firefoxis või mul on midagi lihsalt valesti?
Mul töötab briliantselt. Ülikiire ja ülimugav.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 22:29:26 vasta tsitaadiga

seda on kindlasti juba küsitud, kuid kuna teema on nii mahukas, küsiks uuesti, et kas ja kuidas saab firefoxil sättida nii, et oleks võimalik koheselt avada ka exe, com, bat jms faile, ilma save to disk'i kasutamiseta?
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 22:59:44 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
On keegi seda uut firefox 3 b1 ka proovinud? Proovisin just ja selle mälukasutus läks päris hulluks kätte ära... kuskil 600mb ümber kohati. On viga firefoxis või mul on midagi lihsalt valesti?


Proovisin aga kuna enamus addon'e ei tööta veel sellega, siis sai maha võetud. Minul mälukasutus pigem vähenes.

jnt kirjutas:
seda on kindlasti juba küsitud, kuid kuna teema on nii mahukas, küsiks uuesti, et kas ja kuidas saab firefoxil sättida nii, et oleks võimalik koheselt avada ka exe, com, bat jms faile, ilma save to disk'i kasutamiseta?


Ega vist ei saagi, link küll 1.5 kohta aga ilmselt 2.x ja 3.x kohta käib sama põhimõte

http://kb.mozillazine.org/Mozilla_Suite_:_FAQs_:_EXE
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 22.11.2007 08:49:28 vasta tsitaadiga

jnt, ära taha seda, kuna siis ei jää viirusetõrjel exe-de kontrollimiseks just liiga palju aega. Parem klikka allalaadimiste aknas Open lingile.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 13:22:36 vasta tsitaadiga

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/207 peaks võimaldama ka exe jne faile jooksutada otse
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.11.2007 18:26:23 vasta tsitaadiga

Mis loom see FasterFox on ja miks ta kohe FF-i sisse ehitatud pole.

Installisin selle FasterFox-i FF-ile juurde ja nüüd FF lippab nagu noor, energiline rebane. Muidu uimas nagu laisk paks kass icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 00:04:09 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska kiirelt öelda kuhu on peidetud FF portable cache kataloom. Tava FF istub ta ikspõhhi puhul local settingutes. Kuid portable puhul olen kamminud kõikjalt, no ei leia.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2007 02:10:47 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mis loom see FasterFox on ja miks ta kohe FF-i sisse ehitatud pole.

Installisin selle FasterFox-i FF-ile juurde ja nüüd FF lippab nagu noor, energiline rebane. Muidu uimas nagu laisk paks kass icon_biggrin.gif
sest see tekitab teatud juhtudel hoopis probleeme teatud serveritest failide sikutamisel (üheaegselt esitab liiga suure koguse päringuid serverile)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2007 02:10:57 vasta tsitaadiga

energia kirjutas:
Ega keegi ei oska kiirelt öelda kuhu on peidetud FF portable cache kataloom. Tava FF istub ta ikspõhhi puhul local settingutes. Kuid portable puhul olen kamminud kõikjalt, no ei leia.

about:cache ütleb, kus ta asub
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linkin
HV vaatleja
linkin

liitunud: 03.02.2004




sõnum 30.11.2007 16:11:39 vasta tsitaadiga

milles võib jama olla kui mozilla firferfoxiga ei saa enam faile salvestada.
mozilla kaotas ka lambist ära bookmargid,kui arvutile restardi tegin.
enne resa on kõik OK.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 30.11.2007 19:15:48 vasta tsitaadiga

Ega ma ainuke pole, kelle viimase kahe FF3 versiooniga scroll wheeli vajutades browser ära kaob?

//Deem.. Nad on aadressi riba drop-down kasti ka väga jubedaks muutnud...
Hakkan vaikselt usku kaotama firefox kolme... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.12.2007 19:40:39 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Ega ma ainuke pole, kelle viimase kahe FF3 versiooniga scroll wheeli vajutades browser ära kaob?

//Deem.. Nad on aadressi riba drop-down kasti ka väga jubedaks muutnud...
Hakkan vaikselt usku kaotama firefox kolme... icon_neutral.gif
uudiste all postitasin fixi selle peitmise vastu, see drop-down peaks samuti confitav olea (vähemasti finalis)
ff3 on alles beta staadiumis, seega featuure lisandub veel julgelt
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 06.12.2007 17:19:48 vasta tsitaadiga

Kas Keegi teistest pole marganud et viimased Firefox ver.-d pangestuvad rohkem kui vanemad. Voi on lihtsalt probleem minu arvutis voi pohjustavad extensionid. plugin -d firefoxi pangestumist?
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 06.12.2007 17:24:16 vasta tsitaadiga

kaldun arvama et viga on sinu arvutis või siis tõesti jama extensionitega, aga kindel ma ka ei ole icon_biggrin.gif, endal pole aasta jooksul kordagi firefox pangestunud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 06.12.2007 19:28:48 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kas Keegi teistest pole marganud et viimased Firefox ver.-d pangestuvad rohkem kui vanemad. Voi on lihtsalt probleem minu arvutis voi pohjustavad extensionid. plugin -d firefoxi pangestumist?
Mul on sama.
Aeg- ajalt (ja mitte just harva) lihtsalt jääb pea täiesti seisma töö- kui lingi peal clickida siis juhtub see mõne sekundi pärast ja lehti laeb mitu minutit. Ja seda vaid 1 lahtise tabiga.
Peale seda restart firefoxile ja läheb jälle...

Ja peale adblocki mul teisi extensioneid ka pole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 06.12.2007 20:52:36 vasta tsitaadiga

Goldec, sa veendu kõigepealt oma internetiühenduses, kirjuta siia ping ja läbilase, võib-olla ka protsessori- ja mälukasutus "tööseisaku" ajal, enne ning järel, ning siis me koos otsustame, et see kas sul on niru ühendus või midagi muud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 07.12.2007 21:16:35 vasta tsitaadiga

Nett on mul korralik ja mälu ning protsessorikasutus jäid tööseisaku asemel normaalpiiridesse.
Aga nüüd on peale viimast (või eelviimast) update probleem lahenenud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 09.12.2007 19:02:43 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 20:58:24 vasta tsitaadiga

T00m25 kirjutas:
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole icon_neutral.gif


viga on kuskil mujal, kuid mitte brauseris. Alusta sellest, et kontrollid, kas kaabeldus õige ja kas driverid peal, lõpeta sellega, et kontrollid iga player'i jms seaded läbi, et seadistus õige oleks.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 11.12.2007 15:47:32 vasta tsitaadiga

blas kirjutas:
midagi huvitavat, ehk pole veel läbi käinud
http://aksn1p3r.blogspot.com/2007/07/firefox-asterisk-revealer.html

Emm.. aga seadetest näeb ka ju kõiki paroole, mida Firefox salvestanud on. Miks selleks mingit JavaScripti veel vaja on?

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 11.12.2007 18:36:11 vasta tsitaadiga

küsimus fondi suuruse kohta.

probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.

* DPI-d suurendasin 150% peale.
* display settingute alt määrasin kõik fondid Verdana 10-ks.
* ka Clear type on peaaegu põhja keeratud.
* tulemusena on Windowsis endas font piisavalt suur ja loetav.

* ka Firefoxis muutsin seadete kaudu kõik fondid 18px peale,
* mille tulemusena OSAD leheküljed muutusid tõesti loetavamaks (neti ja delfi) AGA
* suurem osa lehti on ikkagi oma tavapärase peenikese fondiga.

Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas on FF-s võimalus se suurem font kuidagi ikkagi ka "meelde jätta"?

Kui muud varianti ei ole, siis võiksin vist proovida min-to-tray varianti, mis ei sulge [x] nupule vajutades programmi, aga see on selline pool-muna lahendus.

tänud,
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 21:28:10 vasta tsitaadiga

chill kirjutas:
küsimus fondi suuruse kohta.

probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.

* DPI-d suurendasin 150% peale.
* display settingute alt määrasin kõik fondid Verdana 10-ks.
* ka Clear type on peaaegu põhja keeratud.
* tulemusena on Windowsis endas font piisavalt suur ja loetav.

* ka Firefoxis muutsin seadete kaudu kõik fondid 18px peale,
* mille tulemusena OSAD leheküljed muutusid tõesti loetavamaks (neti ja delfi) AGA
* suurem osa lehti on ikkagi oma tavapärase peenikese fondiga.

Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas on FF-s võimalus se suurem font kuidagi ikkagi ka "meelde jätta"?

Kui muud varianti ei ole, siis võiksin vist proovida min-to-tray varianti, mis ei sulge [x] nupule vajutades programmi, aga see on selline pool-muna lahendus.

tänud,


kui veebi koodis on öeldud et font size="3", siis sellises suuruses sulle ka see asi kuvatakse, vaatamata mis sul browseri seadetes on kirjas - vaikimisi browser võtab koodis kirjeldatud suuruse. Miks? Sest keegi ei viitsi disainida lehti kõikvõimalike fondi suurustega ja loota, et see igalpool font="auto" kena välja näeb.

Aga, uskumatu mida googlist leida võib icon_razz1.gif
Esimene pähe tulnud otsing ja voila!:
http://www.google.ee/search?hl=en&q=firefox+force+font+size+on+pages&btnG=Google+Search
Ehk siis neljas link ja NoSquint extension:
http://urandom.ca/nosquint/
PS. compatible with Firefox 2.0 only
imo peaks see see olema mida otsid icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 11.12.2007 21:29:37 vasta tsitaadiga

chill, uus firefox 3 peaks just seda oskama.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2007 22:10:23 vasta tsitaadiga

see jätab saidipõhiselt meelde seda, mitte defaultis igalpool
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darzik
HV veteran
darzik

liitunud: 12.01.2002




sõnum 11.12.2007 23:24:53 vasta tsitaadiga

chill kirjutas:
küsimus fondi suuruse kohta.

probleem: silmad on kehvad ja tekst kuvaril on liiga väike. monitori reso on 1680x1050.
....

Ctrl++ ja Hiire scroll küll suudavad fondi suurust muuta aga,
kas on FF-s võimalus se suurem font kuidagi ikkagi ka "meelde jätta"?



Mul FF 2.0 ... Tools -> Options -> Content -> Fonts & Colors -> Advanced -> Minimum Font Size

See käib encodingu kaupa seal, western ja baltic jmt pead ükshaaval keerama seda parameetrit..
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 19.12.2007 00:18:36 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
T00m25 kirjutas:
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole icon_neutral.gif


viga on kuskil mujal, kuid mitte brauseris. Alusta sellest, et kontrollid, kas kaabeldus õige ja kas driverid peal, lõpeta sellega, et kontrollid iga player'i jms seaded läbi, et seadistus õige oleks.



eem, kaabeldus on õige, draiverid on õiged...aga kuidas ma nagu kontrollin neid player'i seadeid. Ma ei ea üldse kuidas nii läks et enam ei mängi, mingi ükspäev lihtsalt enam ei mängind helisid ja kõik... icon_neutral.gif


18.12.2007:
noo, tra ma ei saa aru mismoodi ma neid värke muudan seal ?
kui ma firefoxi maha lasen ja uuesti peale kas see aitab ? vist mitte icon_sad.gif icon_evil.gif
kuidas ta lambist nii sai minna et äkki enam helisid firefoxis või IE-s kuulata ei saa?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.12.2007 10:25:13 vasta tsitaadiga

Mozilla Firefox 'Gran Paradiso' 3.0 Beta 2 on allalaadimiseks kättesaadav nüüd.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2007 17:00:54 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
Mozilla Firefox 'Gran Paradiso' 3.0 Beta 2 on allalaadimiseks kättesaadav nüüd.

Pooled pluginad ei tööta.
Aga see-eest tunduvalt kiirem, kui 2/3b1.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.12.2007 18:40:37 vasta tsitaadiga

midagi sensatsioonilist ka seal on?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 20.12.2007 23:05:33 vasta tsitaadiga

Eks seal on väiksed asjad, mis kokku muudavad kasutamise ikka tõsiselt mugavamaks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 21.12.2007 18:11:08 vasta tsitaadiga

Ega juhuslikult pole võimalik (mõne pluginaga) panna firefox'i avanema kahes aknas korraga, mis on erinevates kohtades?
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stn gothmog
Kreisi kasutaja
stn gothmog

liitunud: 06.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2007 15:32:43 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus, kelle FF3b2 pilte korralikult ei lae? Aeg-ajalt ilmuvad valged jooned peale.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.12.2007 19:02:17 vasta tsitaadiga

jah, oled ainus vist
kas sama jama on ka uue profiiliga ? (käsurealt käivitada -profilemanager lõpuga, siis saab uue puhta teha)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2007 11:27:24 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Ega juhuslikult pole võimalik (mõne pluginaga) panna firefox'i avanema kahes aknas korraga, mis on erinevates kohtades?

Kaks erinevat lehte erinevates tab'ides on võimalik. Eralda erinevad soovitud lehed Tools -> Options -> Main -> Homepage lahtris püstkriipsuga:
http://www.neti.ee | http://www.google.com

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.12.2007 15:17:30 vasta tsitaadiga

aarnet kirjutas:
Kaks erinevat lehte erinevates tab'ides on võimalik. Eralda erinevad soovitud lehed Tools -> Options -> Main -> Homepage lahtris püstkriipsuga:
http://www.neti.ee | http://www.google.com
Kasulik asi thumbs_up.gif, aga mul sooviks üks aken ühe ja teine teise monitori peale saada. icon_rolleyes.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 28.12.2007 18:19:14 vasta tsitaadiga

Marduuhin, sellist asja ma kahtlen, et leidub. Lihtsam oleks kokku keerata mingi süsteemipoolne skript.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 28.12.2007 18:40:34 vasta tsitaadiga

Valdars, lisainfot? icon_smile.gif
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 03.01.2008 00:22:55 vasta tsitaadiga

T00m25 kirjutas:
jnt kirjutas:
T00m25 kirjutas:
oskab keegi öelda mis viga on kui firefoxisvõi IE-s ei saa helisid kuulata ? Nt lähen youtube'i-video mängib aga heli ei ole icon_neutral.gif


viga on kuskil mujal, kuid mitte brauseris. Alusta sellest, et kontrollid, kas kaabeldus õige ja kas driverid peal, lõpeta sellega, et kontrollid iga player'i jms seaded läbi, et seadistus õige oleks.



eem, kaabeldus on õige, draiverid on õiged...aga kuidas ma nagu kontrollin neid player'i seadeid. Ma ei ea üldse kuidas nii läks et enam ei mängi, mingi ükspäev lihtsalt enam ei mängind helisid ja kõik... icon_neutral.gif



18.12.2007:
noo, tra ma ei saa aru mismoodi ma neid värke muudan seal ?
kui ma firefoxi maha lasen ja uuesti peale kas see aitab ? vist mitte icon_sad.gif icon_evil.gif
kuidas ta lambist nii sai minna et äkki enam helisid firefoxis või IE-s kuulata ei saa?


keegi oskab öelda millisid seadeid kontrollida playeritel(winamp, VLC Mp, windows Mp-rohkem pole), heli ikka ei ole ja ma ei oska midagi teha ka icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.01.2008 03:13:42 vasta tsitaadiga

vaata volume contril kõigepealt yle ja siis vaata, et vaikimisi helikaart oleks õige määratud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 03.01.2008 03:49:36 vasta tsitaadiga

kust ma ta vaikimisi õigeks määran ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 03.01.2008 04:02:43 vasta tsitaadiga

T00m25 kirjutas:
kust ma ta vaikimisi õigeks määran ?

http://www.imageox.com/image/150422-sound.jpeg
http://www.imageox.com/image/150424-sound1.jpeg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T00m25
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 03.01.2008 04:11:31 vasta tsitaadiga

noo see on ok..
aint seal see "MIDI music playback", kui sealt valin selle default device (MS GS wavtable SW synth)->apply, siis ta ei jää nagu pidama, kui uuesti sama akna avan siis on seal tühi lahter aint...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.01.2008 08:35:36 vasta tsitaadiga

T00m25 kirjutas:
noo see on ok..
aint seal see "MIDI music playback", kui sealt valin selle default device (MS GS wavtable SW synth)->apply, siis ta ei jää nagu pidama, kui uuesti sama akna avan siis on seal tühi lahter aint...
tee omale teema, ära risusta firefoxi teemat icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 16:55:58 vasta tsitaadiga

aare2 kirjutas:
dpz kirjutas:
Illuminati kirjutas:
Valdars kirjutas:
Adblockiga saab paremini erinevate asjade näitamist keelata ja noscript peaks igasugu skriptide töötamise ära keelata.
Great Success thumbs_up.gif delfi.ee näeb kohe palju parem välja:-D


Noja kui veel selle lisad, siis saab veel rohkem kärpida.
DELFI näide
Saame teid tänama thumbs_up.gif


Mul tekkis selle Firefoxi theme vastu huvi, http://img220.imageshack.us/img220/2439/delfffa8.png , nagu aare2 kirjutas: "DELFI näide"
Et kas keegi oskab natuke aidata? Kas või teema nimi või midagi...

Leidsin juba, tundub, et see http://mozilla-themes.schellen.net/firefox.html
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.