Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:01:46 vasta tsitaadiga

hd3850 sapphire(5tk) 2750kr kui keegi huvitatud siis pm..

muidu, ma hetkel oman ühte 3870 club3d oma, mis jookseb 24/7 900mhz(core)


viimati muutis Puma 07.12.2007 16:30:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:25:35 vasta tsitaadiga

Lihtsalt teadmiseks:
http://epood.atf.ee/index.php?productID=9324

Saadavust ei tea...

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect


viimati muutis udumees 11.12.2007 13:47:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 08.12.2007 15:13:59 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Kas 3850 oma 256 MB mäluga progressi pidurdama ei hakka!?

Vastus sinu kusimusele.
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_razz1.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 18:02:15 vasta tsitaadiga

3850 256mb- 2200 kr eest oleks kindel budget kaart . perfi vahe on väga väike vs 512mb
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 19:31:40 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
3850 256mb- 2200 kr eest oleks kindel budget kaart . perfi vahe on väga väike vs 512mb


750/900 tegi 11k punkte 06-s niiet, suht hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 20:30:25 vasta tsitaadiga

Mul siuke värk, et club3d hd3850 06 skoor on 6k stockis, ning ocga 6400. On see prose taga kinni jah? opteron 146 on prose...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.12.2007 20:44:03 vasta tsitaadiga

punkar, palju oli CPU skoor?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 20:58:39 vasta tsitaadiga

punkar kirjutas:
Mul siuke värk, et club3d hd3850 06 skoor on 6k stockis, ning ocga 6400. On see prose taga kinni jah? opteron 146 on prose...


Irw, see ju singlecore prose. Muidugi selle taga kinni

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 12:19:40 vasta tsitaadiga

Ei no jah icon_biggrin.gif, aga sm3 ja sm2 olid ka väiksemad kui teistel, vastavalt 3700 ja 3000. Prose skoor oli nii naeruväärne, et seda ma siin ütlema ei hakka icon_lol.gif (alla 1k muidu icon_redface.gif )
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 09.12.2007 13:28:10 vasta tsitaadiga

punkar, ühetuumalise prosega ongi CPU skoor ~1k. Mul oli A64 3200+ `ga CPU skoor 914.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 13:43:59 vasta tsitaadiga

Sai ka siis selline imeloom tellitud .SAPPHIRE HD3850 w00t.gif

5200+ ei tohiks ju küll piduriks jääda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 14:49:16 vasta tsitaadiga

ma arvan et need vanemad amd'd jäävad nii või naa piduriks, olgu ta või 6000+ icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2007 14:50:42 vasta tsitaadiga

punkar kirjutas:
ma arvan et need vanemad amd'd jäävad nii või naa piduriks, olgu ta või 6000+ icon_rolleyes.gif

Mängudes ei jää aga 3DMark06 on igasugune eilne prose pidur.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Seller
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2007




sõnum 09.12.2007 15:47:11 vasta tsitaadiga

Sai siis ka 3870 ära tellitud 3300 krooni eest. 18 dets saan kätte siis näha kui suureks piduriks on prose AMD 64 3500+
Muidu paistab väga pädev kaart olema selle raha eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 10:51:59 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Kas 3850 oma 256 MB mäluga progressi pidurdama ei hakka!?

Vastus sinu kusimusele.
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_razz1.gif


Siit ka veel täiendust: http://www.firingsquad.com/hardware/xfx_geforce_8800_gt_256mb_xxx_review/

Üldjuhul kui just 4xAA ja 16xAF peale ei vääna siis hullu ka pole. Siiski Bioshock'i ja Oblivioni fännid võivad 256 MB 8800 GT puhul AA ja AF ära unustada ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 10.12.2007 10:55:28 vasta tsitaadiga

Endal 3870 nüüd siis uues masinas. 3D mark 06-t ei saanud tööle Vista all, aga 3D mark03 andis 35,5 kilo punne. Masin profiilis.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.12.2007 11:14:30 vasta tsitaadiga

okpoiss kirjutas:
Endal 3870 nüüd siis uues masinas. 3D mark 06-t ei saanud tööle Vista all, aga 3D mark03 andis 35,5 kilo punne. Masin profiilis.

Installi Open AL uuesti (Open AL kataloogis installi failidest)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 10.12.2007 12:18:10 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
okpoiss kirjutas:
Endal 3870 nüüd siis uues masinas. 3D mark 06-t ei saanud tööle Vista all, aga 3D mark03 andis 35,5 kilo punne. Masin profiilis.

Installi Open AL uuesti (Open AL kataloogis installi failidest)


Tänud, sain tööle. teen pärast testid ära siis annan teada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 13:06:18 vasta tsitaadiga

http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=412553
8tk HD3870 laos, hind 3450.-
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 10.12.2007 13:17:27 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=123&id=412553
8tk HD3870 laos, hind 3450.-

See isegi odavam kui AK-s thumbs_up.gif

SAPPHIRE HD3870 512MB GDDR4 PCIE16 HDMI DVI 21122-00-20R -- 3545.-
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=10334

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 10.12.2007 13:45:01 vasta tsitaadiga

HD3870 3D mark 06 tulemused:

10631
SM 2.0: 4144
HDR/SM 3.0: 4735
CPU: 3434

Masin profiilis.

Ahjaa, minu gigabyte 3870 andmete järgi peaks olema mem clock 2400 aga on kahjuks 2252. Sama kell on club 3d omal kirjade järgi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.12.2007 15:03:33 vasta tsitaadiga

Seller kirjutas:
Sai siis ka 3870 ära tellitud 3300 krooni eest. 18 dets saan kätte siis näha kui suureks piduriks on prose AMD 64 3500+

Väga suureks. Nii suureks, et sul ei oleks vahet, kas mängiksid rauas X1950 kaardiga või 3870 kaardiga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 15:31:16 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Väga suureks. Nii suureks, et sul ei oleks vahet, kas mängiksid rauas X1950 kaardiga või 3870 kaardiga.

päris nii see ka ei ole
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.12.2007 15:33:46 vasta tsitaadiga

Võibolla mitte päris, aga mängudes, mis on CPU ahned, nagu näiteks stalker ja oblivion, nendes üle medium settingutega oleks suht võimatu mängida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 10.12.2007 15:41:52 vasta tsitaadiga

ei tea kas asi päris nii hull on, et üle mediumi mängida ei saa.. ma pigem arvaks et veab enamvähem high peal välja, very high jaoks võiks mingi dual-, kui mitte quadcore olla, olenevalt mängust
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 10.12.2007 16:07:33 vasta tsitaadiga

No väike info, et sõbral 8800gts ja AMD 3500+ prosega sain 3d mark 06 mingi 4K punne. Vahetas emme ja prose ära inteli 6750 vastu ja sama kaardiga 9200.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punkar
HV kasutaja
punkar

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 16:09:41 vasta tsitaadiga

okpoiss kirjutas:
HD3870 3D mark 06 tulemused:

10631
SM 2.0: 4144
HDR/SM 3.0: 4735
CPU: 3434

Masin profiilis.

Ahjaa, minu gigabyte 3870 andmete järgi peaks olema mem clock 2400 aga on kahjuks 2252. Sama kell on club 3d omal kirjade järgi.


Sellest kellast hoolimata peaks skoor olema üle 11k. Q6600'ga on hd3850 skoor umbes selline ma arvan.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.12.2007 16:10:51 vasta tsitaadiga

tonx kirjutas:
ei tea kas asi päris nii hull on, et üle mediumi mängida ei saa.. ma pigem arvaks et veab enamvähem high peal välja, very high jaoks võiks mingi dual-, kui mitte quadcore olla, olenevalt mängust

Mul oli varem 3200+ ning x1950xt ja just nii mul mängud jooksidki nagu eelmises postis kirjeldasin.
Vahetasin prose e6750 vastu ning nüüd saan x1950xt'ga kõiki ülalnimetatud mänge põhjas graafikaga puhtalt jooksutada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 10.12.2007 16:15:07 vasta tsitaadiga

ok, sel juhul pean vabandama. poleks uskunud, et vahe nii suur võib olla
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okpoiss
HV kasutaja
okpoiss

liitunud: 07.11.2001




sõnum 10.12.2007 17:39:40 vasta tsitaadiga

punkar kirjutas:
okpoiss kirjutas:
HD3870 3D mark 06 tulemused:

10631
SM 2.0: 4144
HDR/SM 3.0: 4735
CPU: 3434

Masin profiilis.

Ahjaa, minu gigabyte 3870 andmete järgi peaks olema mem clock 2400 aga on kahjuks 2252. Sama kell on club 3d omal kirjade järgi.


Sellest kellast hoolimata peaks skoor olema üle 11k. Q6600'ga on hd3850 skoor umbes selline ma arvan.


Ei tea. Selle kaardiga on saadud 9700 punni kah. Samas on mul VISTA, mis kindlasti röövib ka omajagu punne nagu praktika näitab.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 17:50:29 vasta tsitaadiga

okpoiss kirjutas:
punkar kirjutas:
okpoiss kirjutas:
HD3870 3D mark 06 tulemused:

10631
SM 2.0: 4144
HDR/SM 3.0: 4735
CPU: 3434

Masin profiilis.

Ahjaa, minu gigabyte 3870 andmete järgi peaks olema mem clock 2400 aga on kahjuks 2252. Sama kell on club 3d omal kirjade järgi.


Sellest kellast hoolimata peaks skoor olema üle 11k. Q6600'ga on hd3850 skoor umbes selline ma arvan.


Ei tea. Selle kaardiga on saadud 9700 punni kah. Samas on mul VISTA, mis kindlasti röövib ka omajagu punne nagu praktika näitab.


ATI pidi ju see firma olema kelle Vista driverid nii kõvad nVidia omadest, et Vista all skoorid samad, mis XP-s icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2007 19:51:04 vasta tsitaadiga

vaata ülevaateid, ongi skoorid samad nagu xp all
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 00:24:29 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Võibolla mitte päris, aga mängudes, mis on CPU ahned, nagu näiteks stalker ja oblivion, nendes üle medium settingutega oleks suht võimatu mängida.


AMD 3500 + ATIX800gto peal sai oblivioni ja stalkerit mediumiga täiesti puhtal mängitud, ning ka üle selle. Nii et jah pole siin hullu miskit. Need 3D mark testid pole veel mingid näitajad, sest iga arvuti käitub erinevalt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2007 09:40:42 vasta tsitaadiga

Marki järgi videoka ost on päris jabur jah icon_razz.gif ATI vanad seeriad on head - peaaegu bugivabad ja mängud millel optimiseering ati-le on päris lust mängida. Samas PS3 vajadus ilmselt sunnib varsti 6600GT arvutisse panema icon_smile.gif Näeks vähemalt need mängud ära kuhu muidu sisse ei lase.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 11.12.2007 11:59:08 vasta tsitaadiga

Vaatasin et 3870 on täiesti kobe pill 3.5k eest, on kellelgi see isend kastis? On ta võrreldav 8800GT'ga?
Plaanis lükata E6750/2GB800Mhz mälude keskele see kaart, crysise jms elukad peaks vist mid-high settingutel päris korralikult ära jooksutama?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 12:01:34 vasta tsitaadiga

Noh, selle raha eest kindlasti hetkel parim kaart. Ja Crysis peaks 1280x1024 resol, kõik High ära jooksma.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 11.12.2007 12:15:42 vasta tsitaadiga

Oo thumbs_up.gif väga tore, saab siis jõuludeks raudselt soetatud! Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 12:23:16 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
Oo thumbs_up.gif väga tore, saab siis jõuludeks raudselt soetatud! Tänud!

Meeldetuletuseks, et kui jooksutad XP all siis 2GB piisab, kui Vista all siis 3GB oleks raudselt soovitatav. Vahe on Vista all märgatav 2GB vs 3GB.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 12:24:13 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Noh, selle raha eest kindlasti hetkel parim kaart. Ja Crysis peaks 1280x1024 resol, kõik High ära jooksma.


Kui sa kutsud 7km\h jooksmiseks siis jah. Muidu ikka veab suht ääriveeri high peal. Mediumiga ei tohiks probleeme olla jah. Samas Mediumiga veab X2600PRO kah ära asja.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 12:36:23 vasta tsitaadiga

high peal jooksis juba hd3850-ga normaalselt
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 12:38:47 vasta tsitaadiga

Nonii Overclocker ja Guru vaidlevad icon_smile.gif 8800GTS 320mb kaardiga jooksis normaalselt siis kui pooled asjad HIGH ja pooled MEDIUM. Seega ei näe probleemi miks ei võiks HD3870 kõik HIGH välja vedama (XP all).
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 13:02:34 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Nonii Overclocker ja Guru vaidlevad icon_smile.gif
icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 11.12.2007 13:41:54 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kui sa kutsud 7km\h jooksmiseks siis jah. Muidu ikka veab suht ääriveeri high peal. Mediumiga ei tohiks probleeme olla jah. Samas Mediumiga veab X2600PRO kah ära asja.

Kas see tekst pisut iseenda vastu ei räägi? Kui X2600 PRO vedas asja mediumi peal miks ei peaks temast tunduvalt kiirem HD3870 asja high peal jooksutada?

Ning, jah, nõustun Viilutaja-ga. C2D, 2GB RAM ning Crysise demo jooksis medium-high settingutega. 3870 peaks sellest ikka rohkem hobujõudu kapoti all peitma. Aga mis siin ikka vaielda, 3870 ja Crysise benche ju kõik kohad täis. Mõned täiesti suvalised mis silma hakkasid:
http://www.techspot.com/review/76-asus-radeon-hd-3870/page3.html
http://www.guru3d.com/article/Videocards/472/10/
http://www.tweaktown.com/reviews/1222/11/page_11_benchmarks_crysis_demo/index.html

Nagu näha, veab enamasti siiski HIGH peal 30 fps v selle ligi olenevalt kes on testinud (icon_rolleyes.gif)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 15:51:47 vasta tsitaadiga

peale tööd lähen toon enda Sapphire HD3870 ära.
Loodetavasti ei pea siis mõnda aega videot vahetama..
mitte, et ma arvutiga miskit mängiks aga noh icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 20:16:16 vasta tsitaadiga




päris hea stock prose, mälu ja kaardi kohta.. eriti AMD kohta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 20:35:07 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

05-es erit palju vahet polegi,mule prose hetkel 5200+ ka icon_smile.gif

HD3850
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 20:36:51 vasta tsitaadiga

850/2500 kelladel sai 17.2k nagu niuhti.
peaks nüüd 03 ka proovima ja kaarti tiba klokkima kah
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 20:51:50 vasta tsitaadiga

Ja kas see vent on ikka nii vaikne nagu kiidetakse? Võrreldes 8800 dualslot jahutusega? Mis need vendi rpmid idles ja fullis on ja kas fullis on 100% peal?
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 21:51:40 vasta tsitaadiga

mu kaardil on vist see nn fiximata bios, gpu üle 864mhz ei tee.
samas 2500mhz mem on päris hea, crysis ja muu soga jooksevad probleemideta.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2007 23:17:04 vasta tsitaadiga

See 3850 paistab olevat tõesti üks mõnus budget kaart

Ei ole olnud veel väga aega puurida, kas tulemused vastavad konfile, või on miskit piduriks. Igatahes 320MB GTS'ile tehti ära igas versioonis: 3DMark03 18116 icon_eek.gif ,
3DMark05 13970, 3DMark06 8214.

Idles on minu kaardi vent igatahes võrreldes GTS'iga täiesti kuuldamatu. GTS'i pidin näiteks ööseks pidevalt timmima, kuna vuhises selgelt muust kolast üle..
Testides tuli ATIl mõnel puhul ka 100% ära, mis oli suht korralik vuhin, kuid mis samas ei küündinud jällegi GTS'i 100% tasemele icon_biggrin.gif

Homme üritab katsetada HDMI võlusid 8)
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV670 aka HD3K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.