|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
07.12.2007 18:53:16
|
|
|
Ise ootan ka gta 4 palju palju. tahaks näha kuidas xnoksidel se töötab:D
Muidu kellelgi high velocity bowling on? Et nagu mis muljed .
Muidu kuidas seda osta saaks?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
07.12.2007 19:49:06
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
Ise ootan ka gta 4 palju palju. tahaks näha kuidas xnoksidel se töötab:D
Muidu kellelgi high velocity bowling on? Et nagu mis muljed .
Muidu kuidas seda osta saaks? |
teed omale konto usasse, otsid omale mingi toimiva usa aadressi, kasutad oma krediitkaarti ja lisad rahasi 5 dollari kaupa, siis ei kontrollita seda, kas krediitkaardi aadress klapib sellega mida regamisel kasutasid. dno ehk mingid muud variandid lihtsamad aga ise nii pea kõik võimaliku kokku ostnud. pain tundub ka lahe, peaks ehk nädalavahetusel uusi asju ostma jälle.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
07.12.2007 21:41:43
|
|
|
| okei. Ütle mulle kui oled midagi ostnud.Tahan lihstalt teada kas väärt;)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
08.12.2007 15:56:20
|
|
|
Nii huvi pärast uurin veidi maad.
Tähendab, esiteks kuidas puldil akudega on? Lugesin kiirelt midagi, et igapäevaselt vahetatavad need pole, seega on akud koheselt sisse ehitatud? Kaua nad mängides vastu peavad, ehk kui tihti laadima peab?
Kas see SIXAXIS või mis ta oligi, on siis see sama kallutamise efekt? On see kallutamine võimalik ka ilma juhtmeta? Või vajab ta suuremat toidet ja seega puldi akult ta ei tööta?
Teame kõik seda, et iga aku hakkab ajapikku surema, kaua puldil akud vastu peavad? Kui nad on jäädavalt otsa saanud, siis kuidas vahetusega on, annab ikka kuidagi vahetada või peab uue puldi ostma?
Lisaks on paljudel kohtades müügil komplektid. PS3+Mäng(ud)+Lisa pult. Kas sealsel lisa puldil on laadimis juhe koheselt kaasas või mitte?
Pikk see juhe üldse on? Mõtlen, et kui mängimise ajal saab aku tühjaks, siis kui ligidale ma konsoolile istuma pean, et laadida ja edasi mängida?
O.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
08.12.2007 17:26:21
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Nii huvi pärast uurin veidi maad.
Tähendab, esiteks kuidas puldil akudega on? Lugesin kiirelt midagi, et igapäevaselt vahetatavad need pole, seega on akud koheselt sisse ehitatud? Kaua nad mängides vastu peavad, ehk kui tihti laadima peab?
Kas see SIXAXIS või mis ta oligi, on siis see sama kallutamise efekt? On see kallutamine võimalik ka ilma juhtmeta? Või vajab ta suuremat toidet ja seega puldi akult ta ei tööta?
Teame kõik seda, et iga aku hakkab ajapikku surema, kaua puldil akud vastu peavad? Kui nad on jäädavalt otsa saanud, siis kuidas vahetusega on, annab ikka kuidagi vahetada või peab uue puldi ostma?
Lisaks on paljudel kohtades müügil komplektid. PS3+Mäng(ud)+Lisa pult. Kas sealsel lisa puldil on laadimis juhe koheselt kaasas või mitte?
Pikk see juhe üldse on? Mõtlen, et kui mängimise ajal saab aku tühjaks, siis kui ligidale ma konsoolile istuma pean, et laadida ja edasi mängida?
O. |
kui igapäev kõvasti no lifeda siis mingi 3 päeva ikka peab.jah sixaxsis töötab nii juhtmega kui ka ilma.akude vahetamise kohta ei tea ma midagi.endal pult aasta aega vana ei ütlex küll et aku eluiga vähenenud.laadimis juhe on jah kahjuks 1,5m ainult.aga sa võid poest pikema osta neid on müügil .komplektis on kindlalt 1 juhe kaasas.ja puldile sobib veel nt digi fotoga juhe ja isegi osade mp3 mängjate omad.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
08.12.2007 17:48:40
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Lisaks on paljudel kohtades müügil komplektid. PS3+Mäng(ud)+Lisa pult. Kas sealsel lisa puldil on laadimis juhe koheselt kaasas või mitte?
Pikk see juhe üldse on? Mõtlen, et kui mängimise ajal saab aku tühjaks, siis kui ligidale ma konsoolile istuma pean, et laadida ja edasi mängida?
|
Mul oli kaasas ainult üks üsna lühike laadimisjuhe. Aga tegelikult ei ole see probleem, sest kui üks pult laeb, saad teist kasutada ning kui tühjaks saab, siis teed vahetuse.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
08.12.2007 17:57:03
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
Lisaks on paljudel kohtades müügil komplektid. PS3+Mäng(ud)+Lisa pult. Kas sealsel lisa puldil on laadimis juhe koheselt kaasas või mitte?
Pikk see juhe üldse on? Mõtlen, et kui mängimise ajal saab aku tühjaks, siis kui ligidale ma konsoolile istuma pean, et laadida ja edasi mängida?
|
Mul oli kaasas ainult üks üsna lühike laadimisjuhe. Aga tegelikult ei ole see probleem, sest kui üks pult laeb, saad teist kasutada ning kui tühjaks saab, siis teed vahetuse. |
Järgmiseks küsimuseks oleks, et kaua üks pult laeb?
Ja kuidas on PS3 müraga? Xbox 360 teeb jubedat häält.
Plaanis uuesti konsool osta, nüüd on kerge dilemma, et kumb valida, kas Xbox 360 või PS3 ..
Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte?
Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
08.12.2007 18:08:59
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
...
Ja kuidas on PS3 müraga? Xbox 360 teeb jubedat häält.
Plaanis uuesti konsool osta, nüüd on kerge dilemma, et kumb valida, kas Xbox 360 või PS3 ..
Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte?
Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on? |
Mina olin pool aastat tagasi sama dileema ees, otsustasin ps3 kasuks ja ei kahetse. Miks valisin ps3: sisse ehitatud wifi, tasuta online mängimine, blu-ray ja töökindlus. Ps3-l on küll väiksem mänguvalik, aga kuna ma olen suur metal gear solid ja final fantasy fan ning halo mind kohe üldse ei huvita, minu maitse järgi on mänguvalik ps3-l isegi parem.
ps: ps3 teeb tunduvalt vähem häält kui X360
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
08.12.2007 18:54:07
|
|
|
Lisaks on sul veel ajamasin olemas. See on kah boonus.
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
08.12.2007 18:59:51
|
|
|
ma sain suht hiljuti alles ühe minu jaoks väga suure Xbox360 miinuse teada.
Ta raip ei toeta Logitech G25 rooli
Täielik lurr ju.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
08.12.2007 19:03:58
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Ohohh kirjutas: |
| Olaf kirjutas: |
Lisaks on paljudel kohtades müügil komplektid. PS3+Mäng(ud)+Lisa pult. Kas sealsel lisa puldil on laadimis juhe koheselt kaasas või mitte?
Pikk see juhe üldse on? Mõtlen, et kui mängimise ajal saab aku tühjaks, siis kui ligidale ma konsoolile istuma pean, et laadida ja edasi mängida?
|
Mul oli kaasas ainult üks üsna lühike laadimisjuhe. Aga tegelikult ei ole see probleem, sest kui üks pult laeb, saad teist kasutada ning kui tühjaks saab, siis teed vahetuse. |
Järgmiseks küsimuseks oleks, et kaua üks pult laeb?
Ja kuidas on PS3 müraga? Xbox 360 teeb jubedat häält.
Plaanis uuesti konsool osta, nüüd on kerge dilemma, et kumb valida, kas Xbox 360 või PS3 ..
Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte?
Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on? |
ps3 ei tee xbox360 kõrval piiksugi häält tbh. kuigi pikema mängimise järel ikka natuke annab märku endast :) aga kui kõlaritest vähegi heli tuleb siis see summutab selle ära igatahes.
ei kahetse kah oma ostu, igati väärt masin minuarust. poleks mul ps3 juba märtsist saadik siis praegu unchartedi jms asjade jaoks ostaksin raudselt selle :)
kahetsen, et mul pole rohkem vaba aega, muidu ehk ostaks x360'e kah on ju sellelegi väärt mänge, aga ps3 hetkel rahuldab mu mängimisvajadused :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
08.12.2007 19:16:34
|
|
|
Suvel kui toas oli 24 C sooja , siis PS3 lärmas küll päris kõva heliga ! Aga mingeid probleeme sellega küll ei näinud . Vuhisemine viskas pikapeale üle Muidu päris vaikne kui norm temp toas olemas .
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
08.12.2007 19:25:07
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte? |
Tänan pakkumast, aga ei. Teadsin ju, mida ostan, illusioone endale ei loonud.
| Olaf kirjutas: |
| Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on? |
Mes?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
08.12.2007 20:32:08
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Järgmiseks küsimuseks oleks, et kaua üks pult laeb? |
Laadimisaeg peaks ikka lühem olema kui mängimisaeg.
| tsitaat: |
| Ja kuidas on PS3 müraga? Xbox 360 teeb jubedat häält. |
Kui folding@home (geeniuuringute programm) käib ja tuba on vaikne (näiteks öösel), siis tundub müra tase ikka üsna suur. Samas mängimisel ei häiri, sest kui kõlaritest vähegi heli tuleb, siis see summutab PS3 ventilaatori müra. Filmi vaatamine võtab ilmselt vähem energiat, sest sel ajal on vent tunduvalt vaiksem kui mängides või folding@home lahendades.
YouTubes mõned näitavad, et nende PS3 on ka peale mõnda tundi folding@home jooksutamist täiesti hääletud... Ma ei tea, kas see on mingi fanboyde pettus või on euroopa versioon lihtsalt häälekam (või on nende toa temperatuur 10 kraadi ).
| tsitaat: |
Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte?
Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on? |
Üks põhjus, miks ma kohe kindlasti oma ostu ei kahetse on XBox360 töökindluse probleemid. Ma tõesti ei viitsi garantiiga jahmerdada.
Samal põhjusel ostsin ka äriklassi sülearvuti, kuigi sama raha eest oleks saanud Ordist või K-Arvutisalongist palju võimsama läpaka (kuigi sellega pean ma ikkagi varsti garantiisse minema, sest ID-kaardi lugeja ütles üles ).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
09.12.2007 02:48:19
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte?
Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on? |
rohkem nagu nende kahe fännboid siin
1. GT
2. Tekken
põhiliselt muu ei koti eriti... teeks naad eraldi konsooli nende jaoks ostaks selle
Eelmistega (ps1 ja 2) pole probleeme olnud.. kuigi vennad taovad ikka 6h+ tekkenit järjest nii, et puldid saavad päris hästi itsi.
Juhtmeta puldid on lahedad... päris meeldib, et ei pea seda jälgima pidevalt (vbla on ka xbox´il juhtmeta ei ole uurind)
Osa PS2 mänge ei funkka normaalselt see käis nats närvidele.
Ja see interneti poe värk oli nats pettumis.. aga ega naad seal midagi normaalset nagunii ei müü...
peale tekkeni... seda ei sanud kätte.. ajas vihale.
nüüd olen seda teemat juba 2h ketrand aga ei jää silma link kus tegi puust ja punaseks kataloogi nimede paneku jms. kui tahad CD või mälupulgaga faile sõõta PS´ile
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
09.12.2007 03:16:12
|
|
|
| XR kirjutas: |
ma sain suht hiljuti alles ühe minu jaoks väga suure Xbox360 miinuse teada.
Ta raip ei toeta Logitech G25 rooli
Täielik lurr ju. |
360-le vähe roole? Originaal MS ja kümmekond third-partyt, kui üksi ei meeldi on juba kasutaja viga ja samas ei maksa need ka 3-4k nagu G25.Milleks see G nii eriline on et peab olema?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.12.2007 07:44:15
|
|
|
| ps3 puldi aku laeb kuskil 3,5h kui nii tühi et kustub täiesti ära.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
09.12.2007 11:03:28
|
|
|
| virx kirjutas: |
| XR kirjutas: |
ma sain suht hiljuti alles ühe minu jaoks väga suure Xbox360 miinuse teada.
Ta raip ei toeta Logitech G25 rooli
Täielik lurr ju. |
360-le vähe roole? Originaal MS ja kümmekond third-partyt, kui üksi ei meeldi on juba kasutaja viga ja samas ei maksa need ka 3-4k nagu G25.Milleks see G nii eriline on et peab olema? |
äkki tal on G25 , või talle meeldib see kõige rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
09.12.2007 11:08:15
|
|
|
| ahjaa, videoplaneti filmipoodidesse on tekkind mingi kogus bluray filme, 299 eeku tükk olid need seal vist, ca. 20 tk. oli neid seal ja filmid teised kui need paar mida ma varem onoffides jms kohtades näinud olen.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
09.12.2007 12:16:37
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| ahjaa, videoplaneti filmipoodidesse on tekkind mingi kogus bluray filme, 299 eeku tükk olid need seal vist, ca. 20 tk. oli neid seal ja filmid teised kui need paar mida ma varem onoffides jms kohtades näinud olen. |
Blu ray hakkab juba vaikselt samamoodi levima nagu kunagi DVD.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.12.2007 12:21:34
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Järgmiseks küsimuseks oleks, et kaua üks pult laeb? |
Endal kuskil 3 tunni kanti täis laadind ja nagu eespool öeldi siis kuskil 3 päeva peab aga selleks tuleb ikka vägakõvasti taguda ehk siis pmst ommikust hilja õhtani.
| Olaf kirjutas: |
Aga hea küll, teie, kes te olete omale PS3 muretsenud. Kahetse ka natuke oma ostu, et oleks võinud ikka Xbox 360 soetada või mitte?
Neelakem alla oma tugev fännboilisus ja öelgem kuidas asi on? |
Ei kahetse midagi. Nagu red_devil ütles siis ostis teatud pelade pärast eelkõige (nagu ma ka isegi) ja samuti nagu ka vabarna ütles siis teadis mida ostis ja mingeid imeillusioone polnud. IMHO eelkõige ongi konsooli ostes endale oluline selgekls teha ehk siis just kas on teatud mängueelistusi jne.
| Ohohh kirjutas: |
YouTubes mõned näitavad, et nende PS3 on ka peale mõnda tundi folding@home jooksutamist täiesti hääletud... Ma ei tea, kas see on mingi fanboyde pettus või on euroopa versioon lihtsalt häälekam (või on nende toa temperatuur 10 kraadi ) |
PS3'el on mingi vidur süsteem jahutamisega. alguses tükk aega tegeled enne kui üldse mingi vuhin tekib, mingi eja teeb ja sisi töötab jälle tükk aega pmst hääletult.
| virx kirjutas: |
| XR kirjutas: |
ma sain suht hiljuti alles ühe minu jaoks väga suure Xbox360 miinuse teada.
Ta raip ei toeta Logitech G25 rooli
Täielik lurr ju. |
360-le vähe roole? Originaal MS ja kümmekond third-partyt, kui üksi ei meeldi on juba kasutaja viga ja samas ei maksa need ka 3-4k nagu G25.Milleks see G nii eriline on et peab olema? |
No mida sa üritad siin välja vabandada. Iga vähegi asjaga kursis olev pelaja teab, et G25 on nö. roolide tipptase kui mingid 15+k maksvad asjad välja jätta.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
09.12.2007 13:37:36
|
|
|
| Auron kirjutas: |
PS3'el on mingi vidur süsteem jahutamisega. alguses tükk aega tegeled enne kui üldse mingi vuhin tekib, mingi eja teeb ja sisi töötab jälle tükk aega pmst hääletult.
|
meenutab laptopi jahutust... temperatuut tundub ka sama taseme peal olevat
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.12.2007 17:39:42
|
|
|
jahutuse kohta ütlen et ÄRGE PANGE TEDA KINNISESSE RUUMI!!! siis muidugi teeb häält..ja mina igati ps3-me pealt..sai alustatud ps1-ega mingi 7aastaselet..siis sai ostetud ps2 kui tuli...nüüd kui tuli 3 ostsin selle...ja mina olen täiesti xboxidele vastu...ei meeldi kohe üldse...osta sada juppi juurde ja laguneb täega...ms noh... aga playstation on naq mingi kultuurne värk mulle see lihtsalt peab olema...kas keegi taga mängib või mitte aga peab olema...naq inimene ei saa ilma veeta hakkama....
mina ei ole kohe üldse ps3-mes pettunud..kõik on nii aq olema peab(kuigi mängud võiksid tunduvalt odavamad olla )aga noh..nimi maksab...ja asja eest....
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
09.12.2007 20:54:00
|
|
|
hommik, palun andestatagu mulle mu laiskus, aga kõiki 145-t lehekülge ei jaksanud läbi lugeda. küsimused järgmised:
ps3 mängib divx/xvid, up to 720p/1080p, jah/ei? seniloetu põhjal ei.
ps3, olles dlna sertifitseeritud, mängib nas pealt, buffalo linkstation live kasutusel (samuti dlna sertifitseeritud), jah/ei?
ps3 euroopa variant mängib ntsc plaate, jah/ei? kardetavasti ei.
ps3 eri regioonide dvd-sid suudab mängida, jah/ei?
istun siin, üks käsi taskus raha pigistamas ja mõtlen, et kas osta ps3 või hoopis kiss dp-600 ja sinna juurde oppo dv981h. blu-ray pole argument, mängimine esialgu ka mitte.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.12.2007 21:05:29
|
|
|
oleneb millist ps3-me kavatsed osta...40gb-ne versioon kohe kindlasti ei toeta neid omadusi....ps3 näitab mul et tunneb need divx-id ära aga ei hakka mängima..eks tuleb oodata updatei...
ma ei oska naq öelda et...kas sul on vaja mängimiseks v lihtsalt filmide vaatamiseks???
mina kui mängude JA FILMIDE fänn..pooldan täielikult ps3-me...see raha on seda väärkt...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
09.12.2007 21:29:27
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
hommik, palun andestatagu mulle mu laiskus, aga kõiki 145-t lehekülge ei jaksanud läbi lugeda. küsimused järgmised:
ps3 mängib divx/xvid, up to 720p/1080p, jah/ei? seniloetu põhjal ei.
ps3, olles dlna sertifitseeritud, mängib nas pealt, buffalo linkstation live kasutusel (samuti dlna sertifitseeritud), jah/ei?
ps3 euroopa variant mängib ntsc plaate, jah/ei? kardetavasti ei.
ps3 eri regioonide dvd-sid suudab mängida, jah/ei?
istun siin, üks käsi taskus raha pigistamas ja mõtlen, et kas osta ps3 või hoopis kiss dp-600 ja sinna juurde oppo dv981h. blu-ray pole argument, mängimine esialgu ka mitte. |
PS3 mängud on regioonivabad, ehk ntsc mängib kenasti Euroopa konsoolis ja vastupidi.
DVD-del kehtivad regioonipiirangud, samuti ka Blu-rayl.
Divx/xvid tugi peaks varsti tulema mingi uuendusega.
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
09.12.2007 22:57:48
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| istun siin, üks käsi taskus raha pigistamas ja mõtlen, et kas osta ps3 või hoopis kiss dp-600 ja sinna juurde oppo dv981h. blu-ray pole argument, mängimine esialgu ka mitte. |
äkki väheke seletad mix sulle üldse on PS3-e vaja, kui mängima ei hakka ja blu-ray ka ei vaata
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
09.12.2007 23:58:51
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| istun siin, üks käsi taskus raha pigistamas ja mõtlen, et kas osta ps3 või hoopis kiss dp-600 ja sinna juurde oppo dv981h. blu-ray pole argument, mängimine esialgu ka mitte. |
äkki väheke seletad mix sulle üldse on PS3-e vaja, kui mängima ei hakka ja blu-ray ka ei vaata  |
Väga hea küsimus! Lõppeva aasta parim!
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.12.2007 00:11:20
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
ps3 mängib divx/xvid, up to 720p/1080p, jah/ei? seniloetu põhjal ei.
|
Eelnevatele vastatud, vastan ise sellele täpsemalt. Lähiajal oodatava updatega saad ilusti need asjad mängima. Praegu pead kahjuks leppima linuxi keskonnaga ja DVD rippidega, HD Xvid ujub kahjuks ning DivX kah.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
10.12.2007 13:27:58
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| istun siin, üks käsi taskus raha pigistamas ja mõtlen, et kas osta ps3 või hoopis kiss dp-600 ja sinna juurde oppo dv981h. blu-ray pole argument, mängimine esialgu ka mitte. |
äkki väheke seletad mix sulle üldse on PS3-e vaja, kui mängima ei hakka ja blu-ray ka ei vaata  |
simple.
1. kõrvalruumis nurruv nas sisaldab kogu meediatagavara ning see on kohe näitamisvalmis, ilma mingi plaatidega võimlemiseta. gigabit eeter peaks ju hd jaoks piisav olema? sama nas toimib nii ftp serveri kui ka vajadusel torrentikliendina, mis tagab meedia juurdevoolu ilma, et ma peaks üldse kodus olema.
2. tahan normaalset upscaling vidinat, mis ka meediaserveriga suhelda oskab. mul on paras per$etäis (1pt=600-700) sd dvd-sid, mida ma ei kavatsegi välja vahetama hakata. esiteks ei ole lootagi, et suuremat osa neist lähema kümne aasta jooksul hakatakse uuesti välja andma, teiseks on 720p minu silmale piisav, kolmandaks, mingit formaadisõda ei ole olemas.
3. kõik see lõbu peaks ühte kasti ära mahtuma. uut arvutit ma osta ei plaani, vana käib veel mitu head aastat.
4. kui laps midagi prostat mängida tahab, siis saab ta seda kah teha, kuigi 'päris' mängimiseks on meil wii olemas.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
10.12.2007 18:46:35
|
|
|
gta 4-ja ametlikul lehel on kirjas et pole veel väljas aga dvdboxoffice'ist saab juba osta
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
10.12.2007 18:54:23
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| gta 4-ja ametlikul lehel on kirjas et pole veel väljas aga dvdboxoffice'ist saab juba osta |
Ei saa osta, ettetellida saab... Kannata veel
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
10.12.2007 18:56:56
|
|
|
minu andmetel jääb selle hind seal dvdboxoffice'is 700 ringi...loodan et on asi väärt
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
10.12.2007 20:13:38
|
|
|
küsimus:
kas osta tony hawk proving ground v skate...
rohkem küsimus siis skate'i kohta...kui õudne asi siis ikka on???
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
10.12.2007 20:19:49
|
|
|
| xeon kirjutas: |
küsimus:
kas osta tony hawk proving ground v skate...
rohkem küsimus siis skate'i kohta...kui õudne asi siis ikka on??? |
Mõlemad demod psn-is olemas. Mulle meeldis skate igastähes rohkem - aga jah päris mänge pole proovinud.
Mina igastähes ostakisn skate'i kui raha oleks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
10.12.2007 20:45:14
|
|
|
| xeon, ütleme nii, et .skate on simulaator, tony aga arcade.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
10.12.2007 21:06:28
|
|
|
Skate kindlasti.esiteks sai rohkem hindeid ülevaadetelt. Teiseks see maailm on seal umbes samasuur kui Vice City. Kolmandaks see on mingi kümmekorda realsem ning seal sa ei tee mingied 10 mil combosid:D
Mul endal on Skate.
Tony Hawk's project 8 ostsin ka endale , mis on minuarust parem kui proving ground , aga skate omab need ikkagist ära.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
10.12.2007 22:13:55
|
|
|
| TH on jah siuke võta kätte ja tee imenippe paari nupuvajutuisega. Skate'es selliseid imelendamisi ja asju pole vaid on nö. nagu päris ehk siis kui juba paar kolm trikki üksteise otsa teed on kõva sõna ja tegemine on nö. ikka raske.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
10.12.2007 23:14:51
|
|
|
nonii, paini ja high velocity bowlingut tiba proovind nüüd.
painiga selline jama, et tutorial oli juba nii pikk ja igav, et see suutis mind nii ära tüütada, et rikkus mängu minu jaoks ära tiba. proovisin ühe sõbraga multiplayerit ka, no ei ole nii kaasahaarav, samas mingeid review'si on asjale ka suht korralikke, maitse asi äkki, tho soovitada seda ei julge.
aga high velocity bowling suutis mind positiivselt üllatada, 9.99$ eest on seal mängu kuipalju :) pool nädalavahetust sai seda üksi ja sõpradega lastud. Peab seal nimelt pulti ühe käega keskelt kinni hoidma ja küljelt küljele liigutades seal mingeid nurkasi jms valima, l2 & r2 annavad vindi sisse ja vise käib ka pulti tagasi üles ja siis alla ja edasi liigutades, midagi nagu päris bowlinguski :) selleks mänguks sobib sixaxis imehästi igatahes, pole wii sportsi bowlingut proovind, ei saa võrrelda kahjuks :P selle võite osta kui bowling teile mingit huvi pakub ja kui on vaja midagi lihtsat mida sõprade vastu mängida. atm mängin üksi ja ka nii täitsa mängitav asi :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
11.12.2007 11:45:38
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| nurr nurr |
Euroopas müüdav PS3 mängib ainult regioon 2 ja regioonivabasid DVD-sid. 'nuff said?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalapala
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
11.12.2007 12:37:29
|
|
|
Kas see leht on suunat ainult PS3-e omanikele, et mängu soovitused ainult sellele konsoolile on? Mainitakse küll, et Dirt-il on PS3-el kõige parem framerate, aga ei öelda, et PS3-el on ka kõige kehvem pildikvaliteet võrreldes PC ja xbox-iga. The Orange Box-i soovitaks mõnel teisel platvormil nautida, PS3-e peal pidi selle mänguga olema suuri probleeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
11.12.2007 12:44:29
|
|
|
Tubli poiss d3t. Kõik PS3-el väljas olevad mängud ilusti ühel lehel olemas .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.12.2007 13:07:05
|
|
|
Sprocket, panin sinna mängud mida olen ise mänginud ning julgen soovitada. Mänge on PS3 sitaks praeguseks hetkeks, ning et kergem valida oleks, panin paremad välja.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
11.12.2007 13:09:43
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Tubli poiss d3t. Kõik PS3-el väljas olevad mängud ilusti ühel lehel olemas . |
Vaadata kasvõi andrico lehte kellel pole sugugi mitte täielik PS3 mänguvalik siis pakutakse 65 mängu PS3'le. Aga järsku sa oledki ajupuudega ja ei tunne veel numbreid üle 10'ne, et sellisel juhul ära siis niipalju postita või küsi ennem emme käest abi
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
11.12.2007 13:37:56
|
|
|
Rahune maha. Ega ma seda päris tõsiselt ka ei mõelnud .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.12.2007 13:42:07
|
|
|
| vabarna kirjutas: |
| 47th ronin kirjutas: |
| nurr nurr |
Euroopas müüdav PS3 mängib ainult regioon 2 ja regioonivabasid DVD-sid. 'nuff said? |
ehk siis ühest vastust ei tea keegi. r2=pal üldjuhul, aga r0 võib olla nii ntsc kui pal. kuidas kohalik ps3 ntsc-ga toime tuleb, ei olegi keegi veel suutnud ütelda..
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
11.12.2007 22:26:09
|
|
|
mida rohkem neid arvustusi lugeda seda pikemana mängu ooteaeg tundub
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|