|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
01.12.2007 21:40:33
|
|
|
| Kumb oleks teie arust parem kas Rock Band või Guitar hero 3? Gamespoti andmetel Rock Band parem
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.12.2007 21:43:09
|
|
|
Rock Band on (palju) kallim, transpordiga tekivad arvatavasti probleemid, ning sõbrad (kes viitsivad ikka mängida) on vajalikud.
Guitar hero 3 on odavam ja kõlbab ka üksi mängimiseks.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
01.12.2007 21:48:45
|
|
|
| Oot Rock bandi üksi ei saagi mängida?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.12.2007 22:02:09
|
|
|
Saab.... aga elamus jääb mõttetuks/nõrgaks.
Rock Band ongi üles ehitatud sellele, et sa töötad terve bändiga. Üksinda pole üldsegi huvitav. Vähemalt üks sõber peab olema, kellega seda mängida.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
01.12.2007 22:31:41
|
|
|
| Kas keegi, kes on assasin creed läbi teinud seda müüa ei taha?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
01.12.2007 22:33:13
|
|
|
| haggitu kirjutas: |
| Kas keegi, kes on assasin creed läbi teinud seda müüa ei taha? |
ma üritan enda oma järgmise nädalaga läbi joosta siis ehk müüks juba :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
01.12.2007 22:42:43
|
|
|
tahaks kiirelt homme oleks juba üli hea hakkas väga meeldima 8) teemas on üpris mitmeid kohti kust mängu tellida, kuid mis koht on see, kust saaks võimalikult odavalt ja kiirelt?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
02.12.2007 03:20:00
|
|
|
Tore jah! Aga mis nüüd siis saab? Lahe! Juhuuuu! Wiid ei saa ju ometi PS3-ga võrrelda, või saab???
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
02.12.2007 04:19:22
|
|
|
No .. miks sinusugused ajukääbikuid arvuti taha lubatakse?
Kui sa tähele ei pannud, on antud hetkel tegemist müüginumbrite võrdlusega, ja eriline on see uudis selle poolest, et Wii oli tervelt aasta aega PS3'st ees.
Nii, kui sa ikka aru ei saanud (milles ma olen kindel .. ) siis osasid inimesi huvitavad müüginumbrid & kuna Jaapanis on enamvähem alati kõige suuremad riistvara/softi müüginumbrid, siis selle pärast tasus seda uudist ka edasi jagada.
Keegi ei ole siin rääkinud Ps3 ja Wii võrdlemisest, kui tahad võrrelda siis mine tee oma teema selle kohta.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
03.12.2007 16:51:17
|
|
|
| odav vast sellepärast, et nad ei saada eestisse?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
03.12.2007 17:42:46
|
|
|
| Kuid kui hakkad registreerima, siis ei lase eestit valida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
03.12.2007 21:41:00
|
|
|
Üks loll küsimus ps3 mängude kohta. Kas on võimalik ostetud mängud kettale salvestada?
Olen selline laisk vend, kes ei viitsi plaate vahetada ja konsool on ka kuskil voodi all, niiet see on päris karm protsetuur.
Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim. Ja siis arvan, et fifa 08 võib ka tore olla.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
03.12.2007 21:52:19
|
|
|
| kus kõige odavam ps3 hind on praegult tallinna poodides? aitäh.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
03.12.2007 22:58:13
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
| ... Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim... |
Fight Night Round 3 täitsa olemas. Mulle väga meeldib, aga üksidna mängides on veits igav sest story/career mode pole just kõige huvitavam - hakkab kiireti ära tüütama. Aga sõpradega mängimisel on see supper - hasartne, elad väga kaasa ja mõnus tunne on kui oled kõik sõbrad ära löönud , Graafika ka 5+, kõige ilusam pela mis mul on
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
03.12.2007 23:12:30
|
|
|
| red_devil kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
| ... Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim... |
Fight Night Round 3 täitsa olemas. Mulle väga meeldib, aga üksidna mängides on veits igav sest story/career mode pole just kõige huvitavam - hakkab kiireti ära tüütama. Aga sõpradega mängimisel on see supper - hasartne, elad väga kaasa ja mõnus tunne on kui oled kõik sõbrad ära löönud , Graafika ka 5+, kõige ilusam pela mis mul on  |
Tänud vastukaja eest. Just seda sõpradega lahmimist ma mõtlengi. Üksi mängimine on suht pohhui. Aga eks ma siis homme peksan teisi, algus õde ja hiljem sõpru. Või saan ise pikki molli.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
04.12.2007 05:32:57
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
Üks loll küsimus ps3 mängude kohta. Kas on võimalik ostetud mängud kettale salvestada?
Olen selline laisk vend, kes ei viitsi plaate vahetada ja konsool on ka kuskil voodi all, niiet see on päris karm protsetuur. |
Ei saa !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
04.12.2007 12:23:56
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
Üks loll küsimus ps3 mängude kohta. Kas on võimalik ostetud mängud kettale salvestada?
Olen selline laisk vend, kes ei viitsi plaate vahetada ja konsool on ka kuskil voodi all, niiet see on päris karm protsetuur. |
Ei saa !  |
Jama, mõne mängu menüü on ikka nii aeglane, et pane või ona(Fight Night Round 3). Valin teist meest kellega peksta, siis läheb mingi 12 sekki aega, et pildina ka näitaks, kelle ma valisin. Oma tegelese tegemisel sama jama kui välimust muudan.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
04.12.2007 13:21:55
|
|
|
Nii see paraku on !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
04.12.2007 19:48:40
|
|
|
pole juba ammu ühtegi mängu soetanud..mis oleks must buy mäng mida peab omama???
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
04.12.2007 20:13:01
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| pole juba ammu ühtegi mängu soetanud..mis oleks must buy mäng mida peab omama??? |
Uncharted: Drake's Fortune ja Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ehk?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
04.12.2007 20:29:25
|
|
|
| Endale hakkas väga meeldima Blazing Angels, vähemalt demo põhjal otsustades. Eriti meeldiv see, et demot saab ka onlines mängida. Tõsised ostumõtted tulevad pähe.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
04.12.2007 20:31:17
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| xeon kirjutas: |
| pole juba ammu ühtegi mängu soetanud..mis oleks must buy mäng mida peab omama??? |
Uncharted: Drake's Fortune ja Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ehk? |
nende kahega täitsa nõus, uncharted eriti hea imo.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.12.2007 20:32:37
|
|
|
| Warhawk muidugi.. Või oota UT3 ära
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
04.12.2007 21:49:46
|
|
|
ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakka ma ka tglt aga hiirega on ikka parem... aga muidu 1 lemmikuid...
uncharteti demo alles tõmbasin ...youtube videode järgi tundub täitsa lahe mäng..kuidagi palju tulistamist oli..aga ..proovib siis kõigepealt demo ära...
r&c:tools of destrution...ei avaldanud eriti muljet...
ise ootan gt4-ja ja final fantasy 13....
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
04.12.2007 21:56:45
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem. |
ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
04.12.2007 22:00:00
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| xeon kirjutas: |
| ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem. |
ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama. |
kas tuleb eraldi ps3-mele klaviatur ja hiir...minu teada vist suvalistega ei mõika...olen oma logitechi proovind ka ..ei likund naq midagi
vb eksin...RÄNGALT!...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.12.2007 22:03:29
|
|
|
kui teile koudelka meeldis omal ajal (http://en.wikipedia.org/wiki/Koudelka) sellele meelidb ka Folklore (http://en.wikipedia.org/wiki/Folklore_%28video_game%29) sai demo tagutud, ning mulle täitsa meeldis. Kasutatud nii sixaxis kui rumble ning erinevalt koudelkast pole gridi põhine fight süsteem.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
04.12.2007 22:07:44
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| xeon kirjutas: |
| ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem. |
ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama. |
kas tuleb eraldi ps3-mele klaviatur ja hiir...minu teada vist suvalistega ei mõika...olen oma logitechi proovind ka ..ei likund naq midagi :D
vb eksin...RÄNGALT!... :) |
see pole konsoolis vaid mängutegijates kinni, tavalise usb klaviatuuri ja hiirega saab mängima hakata, epic seda juba pikemat aega lubanud.
| d3t kirjutas: |
| kui teile koudelka meeldis omal ajal (http://en.wikipedia.org/wiki/Koudelka) sellele meelidb ka Folklore (http://en.wikipedia.org/wiki/Folklore_%28video_game%29) sai demo tagutud, ning mulle täitsa meeldis. Kasutatud nii sixaxis kui rumble ning erinevalt koudelkast pole gridi põhine fight süsteem. |
demo tundus suht põnev jep ausaltöeldes :) altho pole vist suurem asi selliste mängude sõber, sest ostma ei kutsund kuna niipaljud teised mängud ostmist vajasid :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
04.12.2007 22:10:47
|
|
|
Labukana, aga veelkord kui sulle koudelka peale ei läinud siis vaevalt ka folklore peale läheb
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.12.2007 22:15:00
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
see pole konsoolis vaid mängutegijates kinni, tavalise usb klaviatuuri ja hiirega saab mängima hakata, epic seda juba pikemat aega lubanud.
|
See juba ajab PS3 ostma... Mängude kogu on järjest paremaks minemas + online on tasuta + Ei lagune nagu X360, mida ma hakkan varsti kolmandat korda kasutama
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
04.12.2007 23:00:22
|
|
|
[quote="amddude"]
| Labukana kirjutas: |
see pole konsoolis vaid mängutegijates kinni, tavalise usb klaviatuuri ja hiirega saab mängima hakata, epic seda juba pikemat aega lubanud.
|
Miks ei ole konsoolis kinni ? Ps4 käng võiks väikse update teha ja asi korras. Et mängudesse saab confida nupud nii nagu tahad ja siis akriveerida kui pela tööle läheb. Aswd nupud jne. Aga netis surhvates ikka tava nupud.
Aga mis mina loll ka tean sellest. Tunduks lihtne lahendus lihtsalt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
04.12.2007 23:09:11
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
Miks ei ole konsoolis kinni ? Ps4 käng võiks väikse update teha ja asi korras. Et mängudesse saab confida nupud nii nagu tahad ja siis akriveerida kui pela tööle läheb. Aswd nupud jne. Aga netis surhvates ikka tava nupud.
Aga mis mina loll ka tean sellest. Tunduks lihtne lahendus lihtsalt. |
Mis kasu oleks puldi nuppude üks-ühele asendamisest klaviatuuri nuppudega? Et saada ikka õiget hiire tuge peab mäng selle mõttega tehtud olema...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
04.12.2007 23:36:57
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| xeon kirjutas: |
| ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem. |
ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama. |
kas tuleb eraldi ps3-mele klaviatur ja hiir...minu teada vist suvalistega ei mõika...olen oma logitechi proovind ka ..ei likund naq midagi
vb eksin...RÄNGALT!...  |
PS3 peaksid töötama kõik standardsed USB seadmed.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
05.12.2007 00:31:42
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| Sarin kirjutas: |
Miks ei ole konsoolis kinni ? Ps4 käng võiks väikse update teha ja asi korras. Et mängudesse saab confida nupud nii nagu tahad ja siis akriveerida kui pela tööle läheb. Aswd nupud jne. Aga netis surhvates ikka tava nupud.
Aga mis mina loll ka tean sellest. Tunduks lihtne lahendus lihtsalt. |
Mis kasu oleks puldi nuppude üks-ühele asendamisest klaviatuuri nuppudega? Et saada ikka õiget hiire tuge peab mäng selle mõttega tehtud olema... |
ei usu, millegipärast
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
05.12.2007 10:45:18
|
|
|
| Ma võin öelda, miks sa ei usu: tihendi viga. Tegelikult on Ohohhil õigus.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
05.12.2007 18:24:57
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| ise ootan gt4-ja ja final fantasy 13.... |
ma usun et ikka GT5 mõtled...seda vist kõik ootavad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Illu
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
05.12.2007 23:38:53
|
|
|
gt5-te jah aga sai siis proovitud täna uncharted-i demo...ja kuulge täitsa ok mäng on
kellele seiklus meeldib siis...kähku poodi
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
furyy
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2006
|
07.12.2007 12:34:12
|
|
|
oot,on siit läbi käind? 3D linuxis
Und hier
_________________ 48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious. |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalapala
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
07.12.2007 16:21:53
|
|
|
Kuidagi nõrk tundus nii graafiliselt kui üldiselt, aga ma pole suurem asi GTA fänn ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
07.12.2007 16:54:34
|
|
|
Kellele kasulik , mis viisil ?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.12.2007 17:15:23
|
|
|
Eric80, mõtle, linuxis saaks lõppude lõpuks mängima hakata
Rocstari uue video järgi tunnen jälle südames sooja tunnet, et GTAIV on õigel teel. Jubelahe, nagu sitaks lahe. Kahju et face tekstuurid on nagu nad on, aga vahet pole, gameplay tundub olevat kick ass Kujutan ette et Xbox360 versioon saab olema sitema graafikaga kui PS3 kuna PS3 rõvedalt rohkem ruumi mängu jaoks
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
07.12.2007 17:34:32
|
|
|
| Eric80 kirjutas: |
:P Kellele kasulik , mis viisil ? :roll: |
saad linuxis mingeid nes ja snes emulaatoreid jms asju jooksutada...
| kalapala kirjutas: |
Kuidagi nõrk tundus nii graafiliselt kui üldiselt, aga ma pole suurem asi GTA fänn ka :roll: |
gta pole kunagi graafiliselt mingi viimane sõna olnud...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
07.12.2007 17:46:44
|
|
|
Labukana, nes ja värke saab juba ammu mängida...
Mulle endale tundub et näod on sitemaks läinud, muu aga väga lahe. Gameplay tundub just selline gtaIII ainult kõvasti parem. Ei jõua ära oodata Deem ma oleks nagu kiimas mängu peale
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|