Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 21:40:33 vasta tsitaadiga

Kumb oleks teie arust parem kas Rock Band või Guitar hero 3? Gamespoti andmetel Rock Band parem
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 21:43:09 vasta tsitaadiga

Rock Band on (palju) kallim, transpordiga tekivad arvatavasti probleemid, ning sõbrad (kes viitsivad ikka mängida) on vajalikud.
Guitar hero 3 on odavam ja kõlbab ka üksi mängimiseks.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 21:48:45 vasta tsitaadiga

Oot Rock bandi üksi ei saagi mängida?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 22:02:09 vasta tsitaadiga

Saab.... aga elamus jääb mõttetuks/nõrgaks.
Rock Band ongi üles ehitatud sellele, et sa töötad terve bändiga. Üksinda pole üldsegi huvitav. Vähemalt üks sõber peab olema, kellega seda mängida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.12.2007 22:31:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi, kes on assasin creed läbi teinud seda müüa ei taha?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.12.2007 22:33:13 vasta tsitaadiga

haggitu kirjutas:
Kas keegi, kes on assasin creed läbi teinud seda müüa ei taha?

ma üritan enda oma järgmise nädalaga läbi joosta siis ehk müüks juba :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 01.12.2007 22:42:43 vasta tsitaadiga

tahaks kiirelt icon_smile.gif homme oleks juba üli hea icon_smile.gif hakkas väga meeldima 8) teemas on üpris mitmeid kohti kust mängu tellida, kuid mis koht on see, kust saaks võimalikult odavalt ja kiirelt?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.12.2007 02:26:26 vasta tsitaadiga

Inimestele on hakanud see PS3 seal jaapanis kohe väga meeldima..

Nimelt Playstation 3 müüs tervel Novembri kuul kokku rohkem kui Nintendo Wii.. icon_smile.gif

http://ps3.qj.net/Japan-PlayStation-3-beats-Wii-sales-for-whole-of-November/pg/49/aid/108800
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 02.12.2007 03:20:00 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Inimestele on hakanud see PS3 seal jaapanis kohe väga meeldima..

Nimelt Playstation 3 müüs tervel Novembri kuul kokku rohkem kui Nintendo Wii.. icon_smile.gif

http://ps3.qj.net/Japan-PlayStation-3-beats-Wii-sales-for-whole-of-November/pg/49/aid/108800

Tore jah! Aga mis nüüd siis saab? Lahe! Juhuuuu! Wiid ei saa ju ometi PS3-ga võrrelda, või saab???

_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 02.12.2007 04:19:22 vasta tsitaadiga

No .. miks sinusugused ajukääbikuid arvuti taha lubatakse?

Kui sa tähele ei pannud, on antud hetkel tegemist müüginumbrite võrdlusega, ja eriline on see uudis selle poolest, et Wii oli tervelt aasta aega PS3'st ees.
Nii, kui sa ikka aru ei saanud (milles ma olen kindel .. ) siis osasid inimesi huvitavad müüginumbrid & kuna Jaapanis on enamvähem alati kõige suuremad riistvara/softi müüginumbrid, siis selle pärast tasus seda uudist ka edasi jagada.

Keegi ei ole siin rääkinud Ps3 ja Wii võrdlemisest, kui tahad võrrelda siis mine tee oma teema selle kohta.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 14:01:53 vasta tsitaadiga

Kahtlaselt odavad pole need hinnad ? http://store.insanewithgame.com/iwg0005194.html
Muidu keegi mut motorstormi ei taha ära osta?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.12.2007 16:51:17 vasta tsitaadiga

odav vast sellepärast, et nad ei saada eestisse?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 17:38:38 vasta tsitaadiga

http://www.insanewithgame.com/shippingandhandling.html
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 03.12.2007 17:42:46 vasta tsitaadiga

Kuid kui hakkad registreerima, siis ei lase eestit valida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.12.2007 21:41:00 vasta tsitaadiga

Üks loll küsimus ps3 mängude kohta. Kas on võimalik ostetud mängud kettale salvestada?
Olen selline laisk vend, kes ei viitsi plaate vahetada ja konsool on ka kuskil voodi all, niiet see on päris karm protsetuur.

Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim. Ja siis arvan, et fifa 08 võib ka tore olla.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 03.12.2007 21:52:19 vasta tsitaadiga

kus kõige odavam ps3 hind on praegult tallinna poodides? aitäh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 03.12.2007 22:58:13 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
... Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim...

Fight Night Round 3 täitsa olemas. Mulle väga meeldib, aga üksidna mängides on veits igav sest story/career mode pole just kõige huvitavam - hakkab kiireti ära tüütama. Aga sõpradega mängimisel on see supper - hasartne, elad väga kaasa ja mõnus tunne on kui oled kõik sõbrad ära löönud icon_razz.gif, Graafika ka 5+, kõige ilusam pela mis mul on icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.12.2007 23:12:30 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
Sarin kirjutas:
... Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim...

Fight Night Round 3 täitsa olemas. Mulle väga meeldib, aga üksidna mängides on veits igav sest story/career mode pole just kõige huvitavam - hakkab kiireti ära tüütama. Aga sõpradega mängimisel on see supper - hasartne, elad väga kaasa ja mõnus tunne on kui oled kõik sõbrad ära löönud icon_razz.gif, Graafika ka 5+, kõige ilusam pela mis mul on icon_wink.gif


Tänud vastukaja eest. Just seda sõpradega lahmimist ma mõtlengi. Üksi mängimine on suht pohhui. Aga eks ma siis homme peksan teisi, algus õde ja hiljem sõpru. Või saan ise pikki molli.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 03.12.2007 23:59:36 vasta tsitaadiga

tyler kirjutas:
kus kõige odavam ps3 hind on praegult tallinna poodides? aitäh.

http://www.euronics.ee/ee/eshop?product=CECHG04 see vist?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 05:32:57 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Üks loll küsimus ps3 mängude kohta. Kas on võimalik ostetud mängud kettale salvestada?
Olen selline laisk vend, kes ei viitsi plaate vahetada ja konsool on ka kuskil voodi all, niiet see on päris karm protsetuur.


Ei saa !
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 04.12.2007 12:23:56 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
Sarin kirjutas:
Üks loll küsimus ps3 mängude kohta. Kas on võimalik ostetud mängud kettale salvestada?
Olen selline laisk vend, kes ei viitsi plaate vahetada ja konsool on ka kuskil voodi all, niiet see on päris karm protsetuur.


Ei saa !


Jama, mõne mängu menüü on ikka nii aeglane, et pane või ona(Fight Night Round 3). Valin teist meest kellega peksta, siis läheb mingi 12 sekki aega, et pildina ka näitaks, kelle ma valisin. Oma tegelese tegemisel sama jama kui välimust muudan.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 13:21:55 vasta tsitaadiga

Nii see paraku on ! icon_cry.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 19:48:40 vasta tsitaadiga

pole juba ammu ühtegi mängu soetanud..mis oleks must buy mäng mida peab omama???
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 20:13:01 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
pole juba ammu ühtegi mängu soetanud..mis oleks must buy mäng mida peab omama???

Uncharted: Drake's Fortune ja Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ehk?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 20:29:25 vasta tsitaadiga

Endale hakkas väga meeldima Blazing Angels, vähemalt demo põhjal otsustades. Eriti meeldiv see, et demot saab ka onlines mängida. Tõsised ostumõtted tulevad pähe.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 04.12.2007 20:31:17 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
xeon kirjutas:
pole juba ammu ühtegi mängu soetanud..mis oleks must buy mäng mida peab omama???

Uncharted: Drake's Fortune ja Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ehk?

nende kahega täitsa nõus, uncharted eriti hea imo.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 20:32:37 vasta tsitaadiga

Warhawk muidugi.. Või oota UT3 ära
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 21:49:46 vasta tsitaadiga

ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakka ma ka tglt aga hiirega on ikka parem...icon_razz.gif icon_razz.gif aga muidu 1 lemmikuid...
uncharteti demo alles tõmbasin ...youtube videode järgi tundub täitsa lahe mäng..kuidagi palju tulistamist oli..aga ..proovib siis kõigepealt demo ära...
r&c:tools of destrution...ei avaldanud eriti muljet...
ise ootan gt4-ja ja final fantasy 13....

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 04.12.2007 21:56:45 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem.

ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 22:00:00 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
xeon kirjutas:
ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem.

ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama.


kas tuleb eraldi ps3-mele klaviatur ja hiir...minu teada vist suvalistega ei mõika...olen oma logitechi proovind ka ..ei likund naq midagi icon_biggrin.gif
vb eksin...RÄNGALT!... icon_smile.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 22:03:29 vasta tsitaadiga

kui teile koudelka meeldis omal ajal (http://en.wikipedia.org/wiki/Koudelka) sellele meelidb ka Folklore (http://en.wikipedia.org/wiki/Folklore_%28video_game%29) sai demo tagutud, ning mulle täitsa meeldis. Kasutatud nii sixaxis kui rumble ning erinevalt koudelkast pole gridi põhine fight süsteem.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 04.12.2007 22:07:44 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
Labukana kirjutas:
xeon kirjutas:
ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem.

ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama.


kas tuleb eraldi ps3-mele klaviatur ja hiir...minu teada vist suvalistega ei mõika...olen oma logitechi proovind ka ..ei likund naq midagi :D
vb eksin...RÄNGALT!... :)

see pole konsoolis vaid mängutegijates kinni, tavalise usb klaviatuuri ja hiirega saab mängima hakata, epic seda juba pikemat aega lubanud.
d3t kirjutas:
kui teile koudelka meeldis omal ajal (http://en.wikipedia.org/wiki/Koudelka) sellele meelidb ka Folklore (http://en.wikipedia.org/wiki/Folklore_%28video_game%29) sai demo tagutud, ning mulle täitsa meeldis. Kasutatud nii sixaxis kui rumble ning erinevalt koudelkast pole gridi põhine fight süsteem.

demo tundus suht põnev jep ausaltöeldes :) altho pole vist suurem asi selliste mängude sõber, sest ostma ei kutsund kuna niipaljud teised mängud ostmist vajasid :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 22:10:47 vasta tsitaadiga

Labukana, aga veelkord kui sulle koudelka peale ei läinud siis vaevalt ka folklore peale läheb icon_exclaim.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 22:15:00 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
see pole konsoolis vaid mängutegijates kinni, tavalise usb klaviatuuri ja hiirega saab mängima hakata, epic seda juba pikemat aega lubanud.
See juba ajab PS3 ostma... Mängude kogu on järjest paremaks minemas + online on tasuta + Ei lagune nagu X360, mida ma hakkan varsti kolmandat korda kasutama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 04.12.2007 23:00:22 vasta tsitaadiga

[quote="amddude"]
Labukana kirjutas:
see pole konsoolis vaid mängutegijates kinni, tavalise usb klaviatuuri ja hiirega saab mängima hakata, epic seda juba pikemat aega lubanud.


Miks ei ole konsoolis kinni ? Ps4 käng võiks väikse update teha ja asi korras. Et mängudesse saab confida nupud nii nagu tahad ja siis akriveerida kui pela tööle läheb. Aswd nupud jne. Aga netis surhvates ikka tava nupud.
Aga mis mina loll ka tean sellest. Tunduks lihtne lahendus lihtsalt.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 04.12.2007 23:09:11 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:

Miks ei ole konsoolis kinni ? Ps4 käng võiks väikse update teha ja asi korras. Et mängudesse saab confida nupud nii nagu tahad ja siis akriveerida kui pela tööle läheb. Aswd nupud jne. Aga netis surhvates ikka tava nupud.
Aga mis mina loll ka tean sellest. Tunduks lihtne lahendus lihtsalt.

Mis kasu oleks puldi nuppude üks-ühele asendamisest klaviatuuri nuppudega? Et saada ikka õiget hiire tuge peab mäng selle mõttega tehtud olema...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.12.2007 23:36:57 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
Labukana kirjutas:
xeon kirjutas:
ut3-me on ps3-me puldiga halb mängida...saab hakkama ka tglt aga hiirega on ikka parem.

ut3'e hakkab ps3'l klaviatuuri ja hiirega ka mängida saama.


kas tuleb eraldi ps3-mele klaviatur ja hiir...minu teada vist suvalistega ei mõika...olen oma logitechi proovind ka ..ei likund naq midagi icon_biggrin.gif
vb eksin...RÄNGALT!... icon_smile.gif

PS3 peaksid töötama kõik standardsed USB seadmed.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 05.12.2007 00:31:42 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
Sarin kirjutas:

Miks ei ole konsoolis kinni ? Ps4 käng võiks väikse update teha ja asi korras. Et mängudesse saab confida nupud nii nagu tahad ja siis akriveerida kui pela tööle läheb. Aswd nupud jne. Aga netis surhvates ikka tava nupud.
Aga mis mina loll ka tean sellest. Tunduks lihtne lahendus lihtsalt.

Mis kasu oleks puldi nuppude üks-ühele asendamisest klaviatuuri nuppudega? Et saada ikka õiget hiire tuge peab mäng selle mõttega tehtud olema...


ei usu, millegipärast

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 10:45:18 vasta tsitaadiga

Ma võin öelda, miks sa ei usu: tihendi viga. Tegelikult on Ohohhil õigus.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 05.12.2007 18:24:57 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
ise ootan gt4-ja ja final fantasy 13....


ma usun et ikka GT5 mõtled...seda vist kõik ootavad icon_razz1.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Illu
HV vaatleja
Illu

liitunud: 07.10.2004




sõnum 05.12.2007 19:19:32 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/player/28568.html
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 23:38:53 vasta tsitaadiga

gt5-te jah icon_razz.gif icon_redface.gif aga sai siis proovitud täna uncharted-i demo...ja kuulge täitsa ok mäng on thumbs_up.gif
kellele seiklus meeldib siis...kähku poodi icon_lol.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
furyy
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 12:34:12 vasta tsitaadiga

oot,on siit läbi käind? 3D linuxis
Und hier

_________________
48 thousand years into the future, you've still got a knack for stating the obvious.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 15:15:00 vasta tsitaadiga

http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html
Move up , ladies!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:08:59 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html
Move up , ladies!


hevi.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 07.12.2007 16:21:53 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
http://www.rockstargames.com/IV/trailer_splash.html
Move up , ladies!


Kuidagi nõrk tundus nii graafiliselt kui üldiselt, aga ma pole suurem asi GTA fänn ka icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 16:54:34 vasta tsitaadiga

furyy kirjutas:
oot,on siit läbi käind? 3D linuxis
Und hier


icon_razz.gif Kellele kasulik , mis viisil ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 17:15:23 vasta tsitaadiga

Eric80, mõtle, linuxis saaks lõppude lõpuks mängima hakata icon_biggrin.gif

Rocstari uue video järgi tunnen jälle südames sooja tunnet, et GTAIV on õigel teel. Jubelahe, nagu sitaks lahe. Kahju et face tekstuurid on nagu nad on, aga vahet pole, gameplay tundub olevat kick ass icon_biggrin.gif Kujutan ette et Xbox360 versioon saab olema sitema graafikaga kui PS3 kuna PS3 rõvedalt rohkem ruumi mängu jaoks icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 07.12.2007 17:34:32 vasta tsitaadiga

Eric80 kirjutas:
furyy kirjutas:
oot,on siit läbi käind? 3D linuxis
Und hier


:P Kellele kasulik , mis viisil ? :roll:

saad linuxis mingeid nes ja snes emulaatoreid jms asju jooksutada...
kalapala kirjutas:

Kuidagi nõrk tundus nii graafiliselt kui üldiselt, aga ma pole suurem asi GTA fänn ka :roll:

gta pole kunagi graafiliselt mingi viimane sõna olnud...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 17:46:44 vasta tsitaadiga

Labukana, nes ja värke saab juba ammu mängida...

Mulle endale tundub et näod on sitemaks läinud, muu aga väga lahe. Gameplay tundub just selline gtaIII ainult kõvasti parem. Ei jõua ära oodata icon_biggrin.gif Deem ma oleks nagu kiimas mängu peale icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.