Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Gears of War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2007 18:18:18 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
er... lõunal lõpetasin 1. chapteri ära, ja sain 3 achievementi korraga.. "My Love For You Is Like A Truck"- 30 points, "Completed Act 1 on Casual"- 10 points, "Completed Act 1 on Hardcore"- 20 points.... ju siis ikka ei pea kolm korda mängu läbi tegema icon_smile.gif

E: irw... just tegin niivisi, et kui maha see locusti auk tekkis, viskasin kohe granaadi sisse ja see tappis kõik locustid ära, kes välja tulid ja pani augu ka kinni.. põhimõtteliselt 1 sekundiline võitlus... ja muidugi Dom ütles siis: "Shit! Finally."

Heh casuali pole mõtet mängida,ainult läbi jooksmine põhimõtteliselt=too easy icon_lol.gif
Ja kes siis mängib achievementide pärast mängib?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 13:32:15 vasta tsitaadiga

Alvaaro, Tahan sulle järgi jõuda 8)
Ja ma tean, et casualiga pole mõtet mängida ja miks sa seda üldse ütlesid, kui ma ei mängi sellega!?

E: Chapter 2 kah läbi hardcorega... sain jälle 2 achievementi, nii et polegi vaja casualiga absoluutselt mängida!
E2:
Boomer ütles "Boom" ja ta pea lendas õhku (tegelt aitasin kaasa natuke), ning keha jäi niivisi seniks, kuni ma sinna vastu jooksin icon_biggrin.gif ... siis lagunes juppideks... nalja saab ka ikka
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.08.2007 19:21:26 vasta tsitaadiga

Kui Co-op mängida terve Insane astmega läbi nii, et näiteks 2 acti päevas kas siis see kes on joininud co-op saab ka achvimenti? Nagu, et viimati sai mängitud seal koos ja siis ta uuesti hostib ja ma joinin, et tema saab kindlalt, aga kas mina?

Natuke segane jutt tuli.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 19:24:30 vasta tsitaadiga

Sprocket, 1 võimalus oleks meil niivisi teha, et mängime terve mängu läbi ükskord mina host (praegu kogume ju tagid ära) ja teinekord sina (siis saad sina raskusastme achievementid ja mina Domi omad)... aga ma leidsin, et saab ka valida actist viimase osa.. niivisi saaksime veel kiiremini achievementid kätte... aga proovime ikka korralikult teha, eks icon_wink.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 02.08.2007 19:31:14 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et teeks kahakesti terve insane ära, sest üksi oleks raske icon_lol.gif . Aga jube jama oleks küll, et mina ei saagi ühtegi achvimenti icon_neutral.gif .


/ Kurat, mul vaja Berserker ja Corpser vaja hardcore peal ära vaja teha.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2007 19:34:00 vasta tsitaadiga

Sprocket, küll sa saad need ka.. hakkame nüüd mängima icon_smile.gif ma sain vist headseti korda
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 10:26:24 vasta tsitaadiga

Krt ma tuleks kh mängiks kui täna uue konsooli kätte saan.Muidu kellelgi seda 48H Live trialit pole üle?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2007 10:31:05 vasta tsitaadiga

Alvaaro, minu karbis igatahes polnud :S ... Mõttetu Mees kasutas selle vist juba ära..
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2007 20:58:31 vasta tsitaadiga

Nonii kolmapäev saan oma 3 kuu kuldkaardi kah kätte siis keegi tahab mängida Co-opi icon_question.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 04.08.2007 21:07:59 vasta tsitaadiga

Me praegu teeme amddudega insane läbi koos act 4 algus on käsil.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2007 13:37:53 vasta tsitaadiga

tegelt on act 4 poole peal.. praegu on ikka sitaks raske koht meil käsil... kui mina ära teen enda koha saab sprocket surma, aga kui tema ära teeb, saan mina surma icon_lol.gif

E: Läbi tegime Insanega icon_wink.gif RAAM oli lihtsam, kui ma arvasin.. kohe esimese korraga maha, aga sprocket pidi mind 3x rezima icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2007 22:20:43 vasta tsitaadiga

keegi homme mängida viitsib?

No mõni Ants seda onlines kah mängib üldse?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 09.09.2007 22:32:07 vasta tsitaadiga

Ma tegin selle First Xbox Live Ranked Match achievementi ära ja sellest mulle piisas icon_lol.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 09:45:13 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
Ma tegin selle First Xbox Live Ranked Match achievementi ära ja sellest mulle piisas icon_lol.gif .

Ma arvan,et mulle aitab siis kui selle 10000 kill achievemendi kätte saan.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2007 14:06:12 vasta tsitaadiga

seal võiks olla 10000 deaths ja XBL Gold expired achievement icon_lol.gif
Sprocket, ei taha siis vahetada Saints Row Forza 2 vastu? Sõnumile sa kah ei vastanud icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 20.11.2007 16:17:09 vasta tsitaadiga

Kust seda eestist odavalt saaks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.11.2007 17:50:53 vasta tsitaadiga

kasutajate käest.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 20.11.2007 21:52:28 vasta tsitaadiga

Originaali ei saagi osta enam ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2007 21:57:19 vasta tsitaadiga

Ikka müüakse, odavaim peaks andrico's olema vist.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlazeo
HV vaatleja
Karlazeo

liitunud: 11.04.2005




sõnum 20.11.2007 21:58:21 vasta tsitaadiga

cd marketist on veel võimalik saada http://www.helitroop.ee/?m=prod&w=show&id=946009
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venivillem
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007




sõnum 20.11.2007 22:15:46 vasta tsitaadiga

CD Marketis on ... teenindus aeglane.Võtab kaua asjade kohale jõudmiseks...Nojah.Andricos on otsas.Eks siis.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 01:07:50 vasta tsitaadiga

Venivillem kirjutas:
CD Marketis on ... teenindus aeglane.Võtab kaua asjade kohale jõudmiseks...Nojah.Andricos on otsas.Eks siis.

võin enda oma ära müüa hea raha eest
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 11:24:17 vasta tsitaadiga

Venivillem, mis platvormile seda üldse tahad ?
Üks pakub , et odav - teine pakub , siis on kallis ! icon_lol.gif
Helitroop parseldab Windoozale ja X360 http://www.helitroop.ee/?w=search&m=prod&t=1&searchtype=all&fts=gears+of+war&form=1&simple=1 . Iseasi kaua kätte saad. Andricos ainult (hetkel) Xkastile ! Sellest selline hinnavahe ! icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 04.12.2007 23:03:17 vasta tsitaadiga

Väga köva mäng , soovitan kõikidele...Ainult et ma eriti mängida ei oska icon_razz.gif .Mootorsaega nurgas ftw icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 16:14:23 vasta tsitaadiga

Kel huvi, siis mul müügiks. PS thumbs_up.gif

Kas keegi siit algust on teinud just GOW-iga...endal chapter kaks just alustatud, kui keegi viitsiks võiks co-opis läbi teha...lahedam ka ju. Kuigi jah peaksin siis kohe goldi juurde tellima... aga andke teada endist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 05.12.2007 16:55:05 vasta tsitaadiga

eino krt , kuidas te Berserkerit hiilisite sealt Tombist välja?Kohe üldse ei saa hakkama
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 16:58:28 vasta tsitaadiga

Kuule tee CHAP 1 läbi ja siis teeme koos teised edasi.

Mina midagi ei hiilinud, vaid lihtsalt jooksin välja.... alguses on ukse ees kinni, lähed sinna ette , lased sellel "kollikesel" need ukse ära lõhkuda, lõpuks saad välja ja tapad ta ära.
Segaselt sai seletatud aga ega ise ka alles eile tegin äraP:
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 05.12.2007 17:06:58 vasta tsitaadiga

tavai , teised võiks küll koos lasta...Krt ma ei saa teda sealt minema hiilitud.Sa võid mind loomulikult aidata kah :p unustasin küsida et mis "auastme" peal mängid , kas Hardcore või Insane? . Ma lasen casualiga icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:13:17 vasta tsitaadiga

lol.... sa ei saa nii kergest kohast edasi? icon_rolleyes.gif
Kui koll tuleb, siis jookse ruttu edasi, paremale, otse koridori lõppu, oota ukse ees, tulista kolli pihta, hüppa ukse eest ära, kui koll on sinu poole jooksmas.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:18:48 vasta tsitaadiga

Endal mäng küll ammusest olemas, kuid just alustasin , endal ka casualiga käsil
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:20:55 vasta tsitaadiga

Casual on pussydele...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:25:32 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Casual on pussydele...
Esimest korda harjumise mõttes ikka lihtsama astmega ja teisele ringile minnes... ! icon_wink.gif

amddude, Kuidas sellise ägeda foorumi skinni said ? icon_razz.gif


viimati muutis Eric80 05.12.2007 17:28:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:27:35 vasta tsitaadiga

amddude, tahad öelda et kui eismest päeva said hakkasid kohe insanega tegema? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 17:56:15 vasta tsitaadiga

Esimest korda hakkasin kohe Hardcorega vms obskuurne nimi sellel teisel astmel ka ei oleks...
Aga enough of it.
Eric80, loe privasõnumeid.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 18:04:43 vasta tsitaadiga

amddude, Aaaaa... Tänud ! icon_redface.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 18:39:49 vasta tsitaadiga

Kusjuures see causal on tõesti pussydele.
Sama hea, kui vaenlasi pole ja jookse mäng läbi. : )
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 05.12.2007 19:52:34 vasta tsitaadiga

Jep , Act 1 tegin Casual peal , siis berserkeri juures mõtlesin et , proovin hardcoret.Tõesti , veidikene raskem ainult , kuid samas ikka lihtne icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 21:24:26 vasta tsitaadiga

P¤¤si tee parem üksi Insanega läbi ja siis on normaalne online mängima minna teistega.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 05.12.2007 23:11:51 vasta tsitaadiga

Hmm..üksi insane?Võtaks aega aga usun et saaks hakkama.Hardcorega suht lihtne.Keegi öelge , kui kaugel ma olen : Act 3 , all sügaval koopas , saan esimest korda valida kas minna paremalt poolt või vasakult.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 03:13:34 vasta tsitaadiga

Nooh minu mäletamist mööda ei tohiks sa enam acti lõpust enam olla ja kaks viimast acti on suht lühikesed ja lihtsad. Ise tegin sõbraga algul Hardcorega läbi(imelikult raske oli mäng icon_biggrin.gif ) ja kui läksime Insane peale siis oli mäng hulga lihtsam, eks ikka vist seepärast et oskus juba käes või nii.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.12.2007 18:08:29 vasta tsitaadiga

Trha , tegime xheix1712 act 4 , kuskil veerand / pool saime valmis siis viskas errori mulle . Disc not readable.Mingit soovitusi?Puhastamiseks jne`?Mainin ära et Menüüsse saab kõik ok aga kui tahan Private Story mood matchi teha siis loeb loeb , järsku viskab sellise suure hoo pealt maha lugemise.ongi kõik, vaikus.
Edit: Multipleierit saab ...ei tea milles probla, pean casualiga selle koha läbima?Aga krt nagu ei soovi ka
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:10:00 vasta tsitaadiga

Krt mul küll töötas nagu co-opi tehes muidugi kõike acte päris läbi ei mänginud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.12.2007 18:25:31 vasta tsitaadiga

njh...vähemalt multit siis saab.Krt tahaks stoori ikka läbi saada.Proovisin igat võimalust . Casual ,single ,co-op splitscreen jne..
edit: kas kuidagi Act 5 skippida ei saa ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:40:34 vasta tsitaadiga

Act 5 on ju viimane act
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.12.2007 18:43:13 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et kas nagu Act viieni skippida ei saaks...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:47:35 vasta tsitaadiga

Ei usu et skippida saab.... kas sa üldse mängida ei saa...? Nt. teed lõpuni act neljada ära ja siis teeme 5 jälle koos
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 06.12.2007 22:49:01 vasta tsitaadiga

Ainult multipleier...Aga panen tähele et multis ka viskab aegajalt välja "Disc not Readable" asjaga...varsti plaat õhtal?
E:Lugesin google.com ja xbox.comist jne foorumitest et paljudel on Act 1 alguses , ja Act 4 keskel ( poole peal ) probleeme.Ja pidi nii olema et osad plaadid on vigased ...Et pidi plaadi välja vahetama.hmmm....Kus oleks plaadi puhastajat müügil?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2007 18:07:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi neid kahte multiplayer pack-e saab tõmmata? Mul viskab "This item is not available from your current location." Kuigi igas uudises kuulutati enne septembrit et tuleb free downloadable worldwide. Aga paistab et MS sai jälle jamaga hakkama...
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 01:39:48 vasta tsitaadiga

Üritasin lõpuks midagi ette võtta, kuna tõsiselt närvidele käib selline wälk und pauk.

tsitaat:
Hello.

I have been trying to download the free Map Packs for Gears of War, and I have got the same error over and over again, that says that "This item is not currenctly availible for your location." Now of course, since you haven't included my country (Estonia) in the Xbox Live registration list I had to create my account with a fake address in the UK. But is it our fault that you guys don't have our country in your list? I bought your console (For three times because of RROD) and I have bought many games (Incl. Gears of War). So for what reason can we not download the free map packs. I can't see a reason why the Americans or residents of any other country are more deserving of the free content than us.

Arvi.
Thank you for your time and I hope you can answer me soon, because many of my friends are also craving for the new maps.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2008 10:44:18 vasta tsitaadiga

Millegi pärast arvan ma,et saadetakse nigunii kuu peale aga loodame kõige paremat. icon_razz.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Gears of War mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.