|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
30.07.2007 18:18:18
|
|
|
| amddude kirjutas: |
er... lõunal lõpetasin 1. chapteri ära, ja sain 3 achievementi korraga.. "My Love For You Is Like A Truck"- 30 points, "Completed Act 1 on Casual"- 10 points, "Completed Act 1 on Hardcore"- 20 points.... ju siis ikka ei pea kolm korda mängu läbi tegema
E: irw... just tegin niivisi, et kui maha see locusti auk tekkis, viskasin kohe granaadi sisse ja see tappis kõik locustid ära, kes välja tulid ja pani augu ka kinni.. põhimõtteliselt 1 sekundiline võitlus... ja muidugi Dom ütles siis: "Shit! Finally." |
Heh casuali pole mõtet mängida,ainult läbi jooksmine põhimõtteliselt=too easy
Ja kes siis mängib achievementide pärast mängib?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.08.2007 13:32:15
|
|
|
Alvaaro, Tahan sulle järgi jõuda 8)
Ja ma tean, et casualiga pole mõtet mängida ja miks sa seda üldse ütlesid, kui ma ei mängi sellega!?
E: Chapter 2 kah läbi hardcorega... sain jälle 2 achievementi, nii et polegi vaja casualiga absoluutselt mängida!
E2:
Boomer ütles "Boom" ja ta pea lendas õhku (tegelt aitasin kaasa natuke), ning keha jäi niivisi seniks, kuni ma sinna vastu jooksin ... siis lagunes juppideks... nalja saab ka ikka
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
02.08.2007 19:21:26
|
|
|
Kui Co-op mängida terve Insane astmega läbi nii, et näiteks 2 acti päevas kas siis see kes on joininud co-op saab ka achvimenti? Nagu, et viimati sai mängitud seal koos ja siis ta uuesti hostib ja ma joinin, et tema saab kindlalt, aga kas mina?
Natuke segane jutt tuli.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
02.08.2007 19:24:30
|
|
|
Sprocket, 1 võimalus oleks meil niivisi teha, et mängime terve mängu läbi ükskord mina host (praegu kogume ju tagid ära) ja teinekord sina (siis saad sina raskusastme achievementid ja mina Domi omad)... aga ma leidsin, et saab ka valida actist viimase osa.. niivisi saaksime veel kiiremini achievementid kätte... aga proovime ikka korralikult teha, eks
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
02.08.2007 19:31:14
|
|
|
Ma mõtlesin, et teeks kahakesti terve insane ära, sest üksi oleks raske . Aga jube jama oleks küll, et mina ei saagi ühtegi achvimenti .
/ Kurat, mul vaja Berserker ja Corpser vaja hardcore peal ära vaja teha.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
02.08.2007 19:34:00
|
|
|
Sprocket, küll sa saad need ka.. hakkame nüüd mängima ma sain vist headseti korda
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
03.08.2007 10:26:24
|
|
|
| Krt ma tuleks kh mängiks kui täna uue konsooli kätte saan.Muidu kellelgi seda 48H Live trialit pole üle?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
03.08.2007 10:31:05
|
|
|
| Alvaaro, minu karbis igatahes polnud :S ... Mõttetu Mees kasutas selle vist juba ära..
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
04.08.2007 20:58:31
|
|
|
Nonii kolmapäev saan oma 3 kuu kuldkaardi kah kätte siis keegi tahab mängida Co-opi
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
04.08.2007 21:07:59
|
|
|
| Me praegu teeme amddudega insane läbi koos act 4 algus on käsil.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
06.08.2007 13:37:53
|
|
|
tegelt on act 4 poole peal.. praegu on ikka sitaks raske koht meil käsil... kui mina ära teen enda koha saab sprocket surma, aga kui tema ära teeb, saan mina surma
E: Läbi tegime Insanega RAAM oli lihtsam, kui ma arvasin.. kohe esimese korraga maha, aga sprocket pidi mind 3x rezima
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
09.09.2007 22:20:43
|
|
|
keegi homme mängida viitsib?
No mõni Ants seda onlines kah mängib üldse?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
09.09.2007 22:32:07
|
|
|
Ma tegin selle First Xbox Live Ranked Match achievementi ära ja sellest mulle piisas .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
10.09.2007 09:45:13
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Ma tegin selle First Xbox Live Ranked Match achievementi ära ja sellest mulle piisas . |
Ma arvan,et mulle aitab siis kui selle 10000 kill achievemendi kätte saan.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
10.09.2007 14:06:12
|
|
|
seal võiks olla 10000 deaths ja XBL Gold expired achievement
Sprocket, ei taha siis vahetada Saints Row Forza 2 vastu? Sõnumile sa kah ei vastanud
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
20.11.2007 16:17:09
|
|
|
| Kust seda eestist odavalt saaks?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
20.11.2007 17:50:53
|
|
|
kasutajate käest.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
20.11.2007 21:52:28
|
|
|
Originaali ei saagi osta enam ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
20.11.2007 21:57:19
|
|
|
| Ikka müüakse, odavaim peaks andrico's olema vist.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlazeo
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Venivillem
HV kasutaja
liitunud: 30.06.2007
|
20.11.2007 22:15:46
|
|
|
| CD Marketis on ... teenindus aeglane.Võtab kaua asjade kohale jõudmiseks...Nojah.Andricos on otsas.Eks siis.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
21.11.2007 01:07:50
|
|
|
| Venivillem kirjutas: |
| CD Marketis on ... teenindus aeglane.Võtab kaua asjade kohale jõudmiseks...Nojah.Andricos on otsas.Eks siis. |
võin enda oma ära müüa hea raha eest
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
04.12.2007 23:03:17
|
|
|
Väga köva mäng , soovitan kõikidele...Ainult et ma eriti mängida ei oska .Mootorsaega nurgas ftw
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
05.12.2007 16:14:23
|
|
|
Kel huvi, siis mul müügiks. PS
Kas keegi siit algust on teinud just GOW-iga...endal chapter kaks just alustatud, kui keegi viitsiks võiks co-opis läbi teha...lahedam ka ju. Kuigi jah peaksin siis kohe goldi juurde tellima... aga andke teada endist
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
05.12.2007 16:55:05
|
|
|
| eino krt , kuidas te Berserkerit hiilisite sealt Tombist välja?Kohe üldse ei saa hakkama
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
05.12.2007 16:58:28
|
|
|
Kuule tee CHAP 1 läbi ja siis teeme koos teised edasi.
Mina midagi ei hiilinud, vaid lihtsalt jooksin välja.... alguses on ukse ees kinni, lähed sinna ette , lased sellel "kollikesel" need ukse ära lõhkuda, lõpuks saad välja ja tapad ta ära.
Segaselt sai seletatud aga ega ise ka alles eile tegin äraP:
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
05.12.2007 17:06:58
|
|
|
tavai , teised võiks küll koos lasta...Krt ma ei saa teda sealt minema hiilitud.Sa võid mind loomulikult aidata kah :p unustasin küsida et mis "auastme" peal mängid , kas Hardcore või Insane? . Ma lasen casualiga
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.12.2007 17:13:17
|
|
|
lol.... sa ei saa nii kergest kohast edasi?
Kui koll tuleb, siis jookse ruttu edasi, paremale, otse koridori lõppu, oota ukse ees, tulista kolli pihta, hüppa ukse eest ära, kui koll on sinu poole jooksmas.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
05.12.2007 17:18:48
|
|
|
| Endal mäng küll ammusest olemas, kuid just alustasin , endal ka casualiga käsil
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.12.2007 17:20:55
|
|
|
| Casual on pussydele...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
05.12.2007 17:25:32
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Casual on pussydele... |
Esimest korda harjumise mõttes ikka lihtsama astmega ja teisele ringile minnes... !
amddude, Kuidas sellise ägeda foorumi skinni said ?
viimati muutis Eric80 05.12.2007 17:28:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
05.12.2007 17:27:35
|
|
|
amddude, tahad öelda et kui eismest päeva said hakkasid kohe insanega tegema?
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
05.12.2007 17:56:15
|
|
|
Esimest korda hakkasin kohe Hardcorega vms obskuurne nimi sellel teisel astmel ka ei oleks...
Aga enough of it.
Eric80, loe privasõnumeid.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
05.12.2007 18:04:43
|
|
|
amddude, Aaaaa... Tänud !
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
05.12.2007 18:39:49
|
|
|
Kusjuures see causal on tõesti pussydele.
Sama hea, kui vaenlasi pole ja jookse mäng läbi. : )
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
05.12.2007 19:52:34
|
|
|
Jep , Act 1 tegin Casual peal , siis berserkeri juures mõtlesin et , proovin hardcoret.Tõesti , veidikene raskem ainult , kuid samas ikka lihtne
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
05.12.2007 21:24:26
|
|
|
| P¤¤si tee parem üksi Insanega läbi ja siis on normaalne online mängima minna teistega.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
05.12.2007 23:11:51
|
|
|
| Hmm..üksi insane?Võtaks aega aga usun et saaks hakkama.Hardcorega suht lihtne.Keegi öelge , kui kaugel ma olen : Act 3 , all sügaval koopas , saan esimest korda valida kas minna paremalt poolt või vasakult.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
06.12.2007 03:13:34
|
|
|
Nooh minu mäletamist mööda ei tohiks sa enam acti lõpust enam olla ja kaks viimast acti on suht lühikesed ja lihtsad. Ise tegin sõbraga algul Hardcorega läbi(imelikult raske oli mäng ) ja kui läksime Insane peale siis oli mäng hulga lihtsam, eks ikka vist seepärast et oskus juba käes või nii.
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
06.12.2007 18:08:29
|
|
|
Trha , tegime xheix1712 act 4 , kuskil veerand / pool saime valmis siis viskas errori mulle . Disc not readable.Mingit soovitusi?Puhastamiseks jne`?Mainin ära et Menüüsse saab kõik ok aga kui tahan Private Story mood matchi teha siis loeb loeb , järsku viskab sellise suure hoo pealt maha lugemise.ongi kõik, vaikus.
Edit: Multipleierit saab ...ei tea milles probla, pean casualiga selle koha läbima?Aga krt nagu ei soovi ka
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
06.12.2007 18:10:00
|
|
|
Krt mul küll töötas nagu co-opi tehes muidugi kõike acte päris läbi ei mänginud.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
06.12.2007 18:25:31
|
|
|
njh...vähemalt multit siis saab.Krt tahaks stoori ikka läbi saada.Proovisin igat võimalust . Casual ,single ,co-op splitscreen jne..
edit: kas kuidagi Act 5 skippida ei saa ?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
06.12.2007 18:40:34
|
|
|
| Act 5 on ju viimane act
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
06.12.2007 18:43:13
|
|
|
| Mõtlesin et kas nagu Act viieni skippida ei saaks...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
06.12.2007 18:47:35
|
|
|
| Ei usu et skippida saab.... kas sa üldse mängida ei saa...? Nt. teed lõpuni act neljada ära ja siis teeme 5 jälle koos
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
06.12.2007 22:49:01
|
|
|
Ainult multipleier...Aga panen tähele et multis ka viskab aegajalt välja "Disc not Readable" asjaga...varsti plaat õhtal?
E:Lugesin google.com ja xbox.comist jne foorumitest et paljudel on Act 1 alguses , ja Act 4 keskel ( poole peal ) probleeme.Ja pidi nii olema et osad plaadid on vigased ...Et pidi plaadi välja vahetama.hmmm....Kus oleks plaadi puhastajat müügil?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
18.12.2007 18:07:49
|
|
|
Kas keegi neid kahte multiplayer pack-e saab tõmmata? Mul viskab "This item is not available from your current location." Kuigi igas uudises kuulutati enne septembrit et tuleb free downloadable worldwide. Aga paistab et MS sai jälle jamaga hakkama...
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
13.01.2008 01:39:48
|
|
|
Üritasin lõpuks midagi ette võtta, kuna tõsiselt närvidele käib selline wälk und pauk.
| tsitaat: |
Hello.
I have been trying to download the free Map Packs for Gears of War, and I have got the same error over and over again, that says that "This item is not currenctly availible for your location." Now of course, since you haven't included my country (Estonia) in the Xbox Live registration list I had to create my account with a fake address in the UK. But is it our fault that you guys don't have our country in your list? I bought your console (For three times because of RROD) and I have bought many games (Incl. Gears of War). So for what reason can we not download the free map packs. I can't see a reason why the Americans or residents of any other country are more deserving of the free content than us.
Arvi.
Thank you for your time and I hope you can answer me soon, because many of my friends are also craving for the new maps. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.01.2008 10:44:18
|
|
|
Millegi pärast arvan ma,et saadetakse nigunii kuu peale aga loodame kõige paremat.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|