Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2007 19:12:30 vasta tsitaadiga

Loodavad t ei märka...... icon_confused.gif
Endal ka, sain neti oli alguses otse netist laadides 120 kb/s siis mingi aeg järsku oli 60 kb/s....... icon_confused.gif Ja siis hüppas üldse 10 peale icon_eek.gif
Siis ma kukkusin lõugama ja keegi vend midagi tegi ja parandas uuesti 60 peale tagasi.

PS! See ei ole nii: Et üleeile sain neti, eile langes 60 peale ja täna oli 10 ning nüüdseks korras, see toimus kõik kuskil 3 a vältel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 03.04.2007 19:19:46 vasta tsitaadiga

Nad on Hinnakirjas ka ära vahetanud... järelikult viga pole ainult minus.
Kurat, kindlasti on lepingus mingi seik, et neil on õigus teha, mis tahavad, aga see on äärmiselt nõme, et nad nii teevad.

Kodulehel on veel kirjas...

WiMax on hea, sest:
On tagatud kindel ühenduskiirus.

Muidugi.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2007 19:51:46 vasta tsitaadiga

kuidas teistel lood on keila_ewn1 masti klientidel?
mul pole 2 päeva ühendust olnud icon_sad.gif
aparaat ei leia isegi masti üles mitte.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xda
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2002




sõnum 01.06.2007 23:29:42 vasta tsitaadiga

Pala vallas koristatakse saatja ära, sest alles oli jäänud 1 klient. Asi sa ka alguse sellest et polnud enam saatjat näha. icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2007 08:44:50 vasta tsitaadiga

käisin läpakaga keilas, Avay pcmcia + välisantenn ja mingi signaali leidsin "keila_ewn-1" mastist.
klienditeenindus paneb aga nime kirja ja lubab et tegeletakse, vastust aga ei anta.

edit:
krt, aru ei saa, kas enda paraboolantenn jamas või mis.
pärast "client" purki välisantenniga on mul majasiseseks kasutamiseks LinkSys wifi,
ja välisantenn näeb ka selle wrt54g signaali.

varem olid signaalide tugevused: wrt54g näitas 40-43 ühikut ja keila_ewn-1 näitas 20-23 ühikut.
nüüd kui asi ei töötand, oli wrt signaal 18-23 ja keilat üldse ei näinud.
täna, pühapäeva hommikul on aga signaalid wrt54 38ühikut ja keilal 15.

käisin katusel ka antenni piilumas, aga aru ei saanud, kus ja kuidas antenn seal ühendatud on, ilmselt tehases ja sealt 50cm kaabli jupist on siis pikendusega tuppa toodud.
kas võis antenn niiske olla seest, et signaal nõrgenes... või ... no ei saagi vist teada.
juhul kui norby-elion mulle mingit vastust ei anna.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 09.11.2007 11:02:04 vasta tsitaadiga

Elisa edge aeglus viskas üle ja tahaks midagi paremat seega. Asun siin ülenurme vallas lõunakeskuse lähedal ja Tartu telemast on ilusasti näha. Tahakski nüüd teada, et kuidas siin selle netiga on, või siis üldse kuidas Tartus norby on. Kaabel siia ei levi ja kõud mitte mingil juhul... Norby tundub vähemalt olema kõige soodsam koos viasat kliendi soodukaga jne... Olen siit igasugust negatiivset tektsti lugenud, aga kuidas siis siinkandis lood tegelikult on?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S!!M
HV veteran
S!!M

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2007 15:32:53 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Elisa edge aeglus viskas üle ja tahaks midagi paremat seega. Asun siin ülenurme vallas lõunakeskuse lähedal ja Tartu telemast on ilusasti näha. Tahakski nüüd teada, et kuidas siin selle netiga on, või siis üldse kuidas Tartus norby on. Kaabel siia ei levi ja kõud mitte mingil juhul... Norby tundub vähemalt olema kõige soodsam koos viasat kliendi soodukaga jne... Olen siit igasugust negatiivset tektsti lugenud, aga kuidas siis siinkandis lood tegelikult on?


mina elan ülenurme lähedal ehk siis ringtee kandis, ühendus on väa viimasepeal, 2.a kasutanud ja ära kadunud nett ainult ca. 4 korral icon_razz1.gif , muidu igati stabiilne ja värki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 10.11.2007 11:09:36 vasta tsitaadiga

Need korrad kus nett on ära kadunud, kui kiiresti uuesti taastati ja kas oli ka mingeid probleeme selle taastamisega?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S!!M
HV veteran
S!!M

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2007 19:10:10 vasta tsitaadiga

mingi paaritunniga taastati , aga 1 suurem oli , mingi serveri möll oli neil seal siis oli vist 3 päeva eelmine aasta ära
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raunop
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006




sõnum 10.11.2007 19:24:09 vasta tsitaadiga

Kui telemast näha, siis võid pöörduda ka http://www.gilgames.ee
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 10.11.2007 19:45:07 Re: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... vasta tsitaadiga

Norbyga on kogemused täitsa olemas. Norby telefonikeskjaam baseerub vabavaralisel Asterisk tarkvaral. Asterisk ise on ainult käsurealt juhitav tarkvara. Aja jooksul on sellele ehitatud peale palju automaatikat ja graafilist liidest. Tuntuim sellest on Trixbox, kuid on väga palju teisi alternatiive. Norby kasutab sama koodi mis on kasutusel ka Trixboxis, kuid pisut muudetud kujul. Ebameeldiva mulje jättis suhtumine, kus taheti jätta muljet nagu poleks olemas mingit seost Trixboxiga. No kui juba graafiline interface on täpselt sama, siis tundub selline suhtumine kui kellegi teise koodi varastamisena. Miks mitte selle asemel ausalt tunnistada et jah, kasutasime küll selliseid mooduleid ja librareid. Valetamine aga jätab väga ebameeldiva mulje, umbes nii et keegi tahab vabavara baasil omale raha teenida ja veel väidab et on enda tehtud otsast lõpuni.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 10.11.2007 20:28:29 vasta tsitaadiga

Tuleb vist siis norbyle liitumise sooviavaldus ära saata. Võrreldes gilgamesiga on teenus odavam ja milleks siis maksta rohkem icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S!!M
HV veteran
S!!M

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2007 22:04:54 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Tuleb vist siis norbyle liitumise sooviavaldus ära saata. Võrreldes gilgamesiga on teenus odavam ja milleks siis maksta rohkem icon_smile.gif


gilgames on mingi kahtlane firma icon_confused.gif , pole kuulnud sellest midagi icon_biggrin.gif , aga räägi siis mulle ka oma muljeid kui ära liitud ja kasutad, et kudas töötab ja nii.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 10.11.2007 22:45:50 vasta tsitaadiga

Deadly16 kirjutas:
RvD kirjutas:
Tuleb vist siis norbyle liitumise sooviavaldus ära saata. Võrreldes gilgamesiga on teenus odavam ja milleks siis maksta rohkem icon_smile.gif


gilgames on mingi kahtlane firma icon_confused.gif , pole kuulnud sellest midagi icon_biggrin.gif , aga räägi siis mulle ka oma muljeid kui ära liitud ja kasutad, et kudas töötab ja nii.. icon_wink.gif


Usaldusväärset Voip teenusepakkujat polegi momendil Eestis. Uskumatu aga see on momendi "tiigrihüppe" jaoks siiski veel uus asi. Kõige kindlam on ikkagi ise omale analoogliin osta ja siis sellega ise edasi teha mida vaja..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 11.11.2007 00:05:38 vasta tsitaadiga

www.neuron.ee oleks ka variant tartus
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 14.11.2007 20:09:29 vasta tsitaadiga

Täna siis sai norby kliendiks hakatud. Tulemuseks nagu lubatud korralik megabitine ühendus (ka õhtusel tipptunnil). Paigaldus käis kiirelt ning telefoniklienditeenindus viisakas ja asjalik. Seni olen ühesõnaga rahul, loodan et see nii ka jääb icon_smile.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S!!M
HV veteran
S!!M

liitunud: 02.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2007 20:12:48 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Täna siis sai norby kliendiks hakatud. Tulemuseks nagu lubatud korralik megabitine ühendus (ka õhtusel tipptunnil). Paigaldus käis kiirelt ning telefoniklienditeenindus viisakas ja asjalik. Seni olen ühesõnaga rahul, loodan et see nii ka jääb icon_smile.gif


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif mängudes on ping ka päris väike selle netiga ja upload ka norm icon_razz.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2007 19:10:23 vasta tsitaadiga

Elion saatis kirja, et lõpetavad ära endise Norby wifi teenuse alates 10.01.2008.

ja soovivad asemele pakkuda Elion traadita interneti (wimax) teenust.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rennes
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2005




sõnum 06.12.2007 11:18:14 Re: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... vasta tsitaadiga

vaegkuulja kirjutas:
Tuntuim sellest on Trixbox, kuid on väga palju teisi alternatiive. Norby kasutab sama koodi mis on kasutusel ka Trixboxis, kuid pisut muudetud kujul. Ebameeldiva mulje jättis suhtumine, kus taheti jätta muljet nagu poleks olemas mingit seost Trixboxiga. No kui juba graafiline interface on täpselt sama, siis tundub selline suhtumine kui kellegi teise koodi varastamisena. Miks mitte selle asemel ausalt tunnistada et jah, kasutasime küll selliseid mooduleid ja librareid. Valetamine aga jätab väga ebameeldiva mulje, umbes nii et keegi tahab vabavara baasil omale raha teenida ja veel väidab et on enda tehtud otsast lõpuni.


Kle härra, kui sa ööd ega mütsi ei tea asjast, siis ei ole kena oma väärarusaamu siin tõe pähe esitada! Norby ei kasuta oma jaamades MITTE KUSKIL Trixboxi ega varasta koodi. Kui sul kindlaid näiteid tuua on, siis ole kena ja ma lükkan ma need ümber.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 15.12.2007 16:25:45 Re: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... vasta tsitaadiga

rennes kirjutas:
vaegkuulja kirjutas:
Tuntuim sellest on Trixbox, kuid on väga palju teisi alternatiive. Norby kasutab sama koodi mis on kasutusel ka Trixboxis, kuid pisut muudetud kujul. Ebameeldiva mulje jättis suhtumine, kus taheti jätta muljet nagu poleks olemas mingit seost Trixboxiga. No kui juba graafiline interface on täpselt sama, siis tundub selline suhtumine kui kellegi teise koodi varastamisena. Miks mitte selle asemel ausalt tunnistada et jah, kasutasime küll selliseid mooduleid ja librareid. Valetamine aga jätab väga ebameeldiva mulje, umbes nii et keegi tahab vabavara baasil omale raha teenida ja veel väidab et on enda tehtud otsast lõpuni.


Kle härra, kui sa ööd ega mütsi ei tea asjast, siis ei ole kena oma väärarusaamu siin tõe pähe esitada! Norby ei kasuta oma jaamades MITTE KUSKIL Trixboxi ega varasta koodi. Kui sul kindlaid näiteid tuua on, siis ole kena ja ma lükkan ma need ümber.


aga kunagi kasutas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaegkuulja
Aeg maha 30

liitunud: 08.11.2007




sõnum 15.12.2007 18:45:55 Re: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... vasta tsitaadiga

rennes kirjutas:

Kle härra, kui sa ööd ega mütsi ei tea asjast, siis ei ole kena oma väärarusaamu siin tõe pähe esitada! Norby ei kasuta oma jaamades MITTE KUSKIL Trixboxi ega varasta koodi. Kui sul kindlaid näiteid tuua on, siis ole kena ja ma lükkan ma need ümber.


Kas peab jälle vaidlema hakkama. Ausalt öeldes on mul momendil täiesti poogen mida ta teeb, kasutab ja on. Kasutagu mida tahab. Norby kasutab telefonikeskjaama nimega Asterisk, mis on sisuliselt keskjaama pratform, mille peale reaalset jaama edasi arendatakse. Neid edasiarendusi on tehtud väga palju, ning ka graafilisi liideseid. Nii Norby, kui ka Trixbox kasutavad aga samu graafika librareid, need on üldtuntud librarid. Neid võib ära tunda lihtsalt välimuse järgi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2007 18:18:22 Re: Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:

aga kunagi kasutas icon_rolleyes.gif


Ei kasutanud icon_wink.gif

vaegkuulja kirjutas:

Kas peab jälle vaidlema hakkama.....


Mehed ärgem lahmigem. Ainuke õige sõna siin jutus on Asterisk.
Nii Trixbox kui Norby kasutavad ühe graafilise liidesena flashis kribatud Flash Operator Panel'i, mis on hoopiski kellegi kolmanda osapoole vidin. Norby pole FOP'i kunagi "omaks" pidanud ning kasutuses oli see juba enne Trixboxi väljatulekut. Väited, et Norby midagi Trixboxist varastab ning oma nime peale kleebib, kuuluvad ulme valdkonda.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 16.03.2008 21:03:43 vasta tsitaadiga

Olen ma ainuke kel Tartu kandis Haage masti piirkonnas norby 1megane internet suht aeglane? Kiirus eriti lubatud 100-120 KB/s ei küündi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 23.04.2008 11:54:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kus on võimalik vaadata Norby poolt pakutava Wimaxi leviala kaarti?Kodulehel neil on küll see jutt levialast väga üldine.Väidetavalt on oma leviala laiendanud aasta algul.Sooviavaldusele väga kiiresti ei reageerita.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2008 11:40:35 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Olen ma ainuke kel Tartu kandis Haage masti piirkonnas norby 1megane internet suht aeglane? Kiirus eriti lubatud 100-120 KB/s ei küündi.

Ise Hiiumaal Emmaste masti juures ja iga nädalavahetusene asi ja ju siis nüüd ka riigipühadene, et 1Mbit nett on 12KB/sec :S
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Firma Voicenet/NORBY - mida arvate.... mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.