Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  EMT traditsiooniline heategevuskampaania märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 13:45:21 vasta tsitaadiga

bigmarx kirjutas:
Ei suutnud nagu kuskilt välja lugeda, kas saadetud sõnumid osalevad ainult saatmispäeva loosimises või kuni kampaania kestab?

Ikka sellel päeval saadetud sõnumid osalevad sama päeva loosimises. Vähemalt varem nii olnud

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 19:34:11 vasta tsitaadiga

E90 jätke ikka mulle
Või siis Razr V8 lux icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 20:17:51 vasta tsitaadiga

saatsin 1 dets ühe sõnumi ja ei võitnud icon_cry.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.12.2007 23:22:22 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
bigmarx kirjutas:
Ei suutnud nagu kuskilt välja lugeda, kas saadetud sõnumid osalevad ainult saatmispäeva loosimises või kuni kampaania kestab?

Ikka sellel päeval saadetud sõnumid osalevad sama päeva loosimises. Vähemalt varem nii olnud


Kampaania tingimuste punkt nr7.
Igale Kampaania päevale järgneval tööpäeval toimub eelneva(te)l päevade(de)l SMS-i saatjate vahel loosimine

Esimesed võitjate nimed ka üleval :

http://www.emt.ee/heategevuskalender/1-detsember.html
http://www.emt.ee/heategevuskalender/2-detsember.html
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 23:46:43 vasta tsitaadiga

palju keegi täna saatis?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addamsEST
HV kasutaja
addamsEST

liitunud: 27.08.2006




sõnum 04.12.2007 00:00:49 vasta tsitaadiga

sai 2 sõnumit saadetud, loodan et see aasta on loosiõnn minu poolt.
eelmised aastad ka osalenud, kuid midagi pole võitnud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:01:36 vasta tsitaadiga

Mult on läinud 3,aga kaalun ühe veel saatmist kuna 6500C on päris käbe pill maha müümiseks icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 04.12.2007 18:56:54 vasta tsitaadiga

täna 5tk
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 22:19:14 vasta tsitaadiga

Keegi võidab siis andke ka teada + väike scriin icon_razz.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 10:42:20 vasta tsitaadiga

Päris huvitav. Esimesel kahel päeval tuli pärast saatmist vastuseks sõnum, milles tänati annetuse eest ja sooviti head loosiõnne. Nüüd tänatakse ainult annetuse eest icon_razz.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 10:44:57 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Päris huvitav. Esimesel kahel päeval tuli pärast saatmist vastuseks sõnum, milles tänati annetuse eest ja sooviti head loosiõnne. Nüüd tänatakse ainult annetuse eest icon_razz.gif


pole mingit loosiõnne sulle vaja icon_razz.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 10:58:24 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
ndk kirjutas:
Päris huvitav. Esimesel kahel päeval tuli pärast saatmist vastuseks sõnum, milles tänati annetuse eest ja sooviti head loosiõnne. Nüüd tänatakse ainult annetuse eest icon_razz.gif


pole mingit loosiõnne sulle vaja icon_razz.gif

See oli külmalt öeldud. Lähen nüüd nurka nutma ja hakkan emoks icon_cry.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 11:03:45 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
roostevaba kirjutas:
ndk kirjutas:
Päris huvitav. Esimesel kahel päeval tuli pärast saatmist vastuseks sõnum, milles tänati annetuse eest ja sooviti head loosiõnne. Nüüd tänatakse ainult annetuse eest icon_razz.gif


pole mingit loosiõnne sulle vaja icon_razz.gif

See oli külmalt öeldud. Lähen nüüd nurka nutma ja hakkan emoks icon_cry.gif


ära nüüd solvu nupsu. lihtsalt mul endal õnne ka vaja icon_razz.gif niiet olen KADE icon_biggrin.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 05.12.2007 11:57:34 vasta tsitaadiga

saadan iga päev 4 sõnumit, nagu iga aasta( igale valdkonnale 1). võitnud pole, aga rahast kahju ka pole. icon_biggrin.gif
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabu-kabu
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2005




sõnum 05.12.2007 13:06:54 vasta tsitaadiga

njah, kuna mu eelmine telefon läks minust sõltumatutel asjaoludel jalutama, siis ma loodan et täna õnn naeratab mulle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 13:08:38 vasta tsitaadiga

ndk kirjutas:
Päris huvitav. Esimesel kahel päeval tuli pärast saatmist vastuseks sõnum, milles tänati annetuse eest ja sooviti head loosiõnne. Nüüd tänatakse ainult annetuse eest icon_razz.gif
Mul oli sama ,et kaks esimest sõnumit sellise tekstiga 8)

Tegu ikka heategevusega,mis seda loosiõnne ikka soovitakse w00t.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 05.12.2007 22:09:41 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
ndk kirjutas:
Päris huvitav. Esimesel kahel päeval tuli pärast saatmist vastuseks sõnum, milles tänati annetuse eest ja sooviti head loosiõnne. Nüüd tänatakse ainult annetuse eest icon_razz.gif
Mul oli sama ,et kaks esimest sõnumit sellise tekstiga 8)

Tegu ikka heategevusega,mis seda loosiõnne ikka soovitakse w00t.gif


Ju siis kõik on "ära loositud" , on jäänud ainult annetuse võimalus icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2007 11:14:36 vasta tsitaadiga

On siit ka keegi midagi võitnud?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 12.12.2007 19:00:15 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
saadan iga päev 4 sõnumit, nagu iga aasta( igale valdkonnale 1). võitnud pole, aga rahast kahju ka pole. icon_biggrin.gif

tasus ära end! 8) samsung sgh-g800 on olemas thumbs_up.gif ja vend sai tänase Delli läpaka icon_wink.gif

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smouker
HV vaatleja
smouker

liitunud: 29.05.2006




sõnum 12.12.2007 19:26:25 vasta tsitaadiga

Paistab nii olevat jah!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 19:35:32 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
ronny25 kirjutas:
saadan iga päev 4 sõnumit, nagu iga aasta( igale valdkonnale 1). võitnud pole, aga rahast kahju ka pole. icon_biggrin.gif

tasus ära end! 8) samsung sgh-g800 on olemas thumbs_up.gif ja vend sai tänase Delli läpaka icon_wink.gif

lucky family.
õnne

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 19:41:53 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
ronny25 kirjutas:
saadan iga päev 4 sõnumit, nagu iga aasta( igale valdkonnale 1). võitnud pole, aga rahast kahju ka pole. icon_biggrin.gif

tasus ära end! 8) samsung sgh-g800 on olemas thumbs_up.gif ja vend sai tänase Delli läpaka icon_wink.gif


eile oli delli läpakas icon_razz.gif
aga õnne!

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 12.12.2007 19:43:03 vasta tsitaadiga

ok eile! täna loositi. Tänud
_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 19:55:11 vasta tsitaadiga

ronny25 kirjutas:
ok eile! täna loositi. Tänud


krt, aru ma ikka ei saa, kuidas mõndadel niipalju õnne on:P
või on kuri käsi mängus? icon_razz.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 00:08:10 vasta tsitaadiga

Hehe lucky peab olema icon_biggrin.gif ma olen hetkeks pannud 2k mängu ja arva palju ma saanud seeaasta olen icon_biggrin.gif?
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 13.12.2007 02:10:58 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
ronny25 kirjutas:
ok eile! täna loositi. Tänud


krt, aru ma ikka ei saa, kuidas mõndadel niipalju õnne on:P
või on kuri käsi mängus? icon_razz.gif

kurja kätt küll pole icon_biggrin.gif üldse esimene võit, mis saadud.

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 13.12.2007 12:58:44 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Hehe lucky peab olema icon_biggrin.gif ma olen hetkeks pannud 2k mängu ja arva palju ma saanud seeaasta olen icon_biggrin.gif?
Sellises tempos jätkates oleks lihtsam see raha poodi viia ja soovitud asi osta...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 13:14:26 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Hehe lucky peab olema icon_biggrin.gif ma olen hetkeks pannud 2k mängu ja arva palju ma saanud seeaasta olen icon_biggrin.gif?
Sellises tempos jätkates oleks lihtsam see raha poodi viia ja soovitud asi osta...

Ei rohkem ei pane

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udna
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2004




sõnum 13.12.2007 13:34:53 vasta tsitaadiga

Olen eelnevatel aastatel sinna sõnumeid saatnud, ning saadan ka sel aastal. Iga päev saadan ühe sõnumi. Eelmisel aastal naeratas õnn ja sain Olympuse digifotoka. Sel aastal pole veel midagi saanud. Võiks ju jälle midagi võita, kuigi see protsent suht väikene. Ning kui ei võidagi midagi siis pole hullu, jääb vähemalt annetusrõõm icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
number
külaline






sõnum 13.12.2007 17:14:07 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:41:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 18:09:25 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
EMT heategevuskampaania „Jõulukalender” raames on esimese üheksa päevaga annetatud juba üle 700 000 krooni.


siis onju häasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 13.12.2007 18:44:34 vasta tsitaadiga

Esimesel ja teisel aastal võitsin minagi, nokia 5100 ja mingi Alcateli mille nimi ei tule praegu meelde. Sõnumeid nii palju läinud niiet võiduvõimalus tunduvalt väiksem, midagi ikka annetan, vaatab mis saab
beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 13.12.2007 19:00:54 vasta tsitaadiga

ise saadan ka sms per päev. vahepeal kui lugemine sasssi läks siis sai ka 2tk saadetud, siiani nuthing icon_razz.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 13.12.2007 20:17:02 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
EMT heategevuskampaania „Jõulukalender” raames on esimese üheksa päevaga annetatud juba üle 700 000 krooni.


See on siis u 7778 sõnumit päevas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 13.12.2007 22:43:24 vasta tsitaadiga

millest selline arvutus?
on kuskil kirjas mitu krooni sõnumist läheb annetuseks ja mitu emt'le jääb?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2007 13:03:41 vasta tsitaadiga

Uhh,pole ükski aasta niivähe toetanud ja õnn saabus ka minu õuele thumbs_up.gif
Aga sõnumeid toetuseks saadan ikka lõpuni,1-2 päeva kohta icon_idea.gif

Motorola Maxx V6
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 14.12.2007 16:30:29 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
millest selline arvutus?
on kuskil kirjas mitu krooni sõnumist läheb annetuseks ja mitu emt'le jääb?


Aga sa küsi !


tsitaat:
Iga sõnum, mis saadetakse maksab 10 krooni ning kogu summa läheb annetuseks. Annetuse summad avaldikustatakse peale kampaania lõppu ehk alates 24.12.07.


Lugupidamisega

Stina Vettik
Kliendiinfo teenindaja

AS EMT
tel: +372 639 7130
lühinumber: 123
faks: +372 639 7132
e-mail: info@emt.ee
http://www.emt.ee/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2007 15:13:00 vasta tsitaadiga

On isegi sellest kampaaniast osa võetud. Tegelikult puudub ju igasugune ülevaade, kuidas ja kuhu neid rahasid kulutatakse. Millekipärast ma olen skeptiline ja kardan, et mitte kõik ei lähe sinna kuhu vaja. Huvitav kas annetajatel oleks õigus raha kulutamise kohta aru nõuda või oleme me sellises staatuses, et "lollid andsid ise raha ära, mida nad enam vigisevad!" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 14:25:06 vasta tsitaadiga

Ei tea kas ka see aasta toimub heategevus EMT poolt?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.09.2008 14:26:12 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Ei tea kas ka see aasta toimub heategevus EMT poolt?

Eriti varakult hakatakse selle peale mõtlema.
Arvatavasti ikka?!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 14:39:51 vasta tsitaadiga

me@homeq, tahad juba head teha?
tule lõhu virtsus 6 kanti puid ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 15:18:22 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
me@homeq, tahad juba head teha?
tule lõhu virtsus 6 kanti puid ära thumbs_up.gif


Kas selle eest läheb ka telefon loosi? icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2008 15:19:55 vasta tsitaadiga

Ikka saama peal väljas. icon_lol.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.09.2008 15:45:34 vasta tsitaadiga

wfiles, sa võid ju kah korraldada ettemääratud tulemusega loosimise icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 00:00:13 vasta tsitaadiga

kellelgi pole veel koju tulnud seda reklaamkataloogi? Homme näeb, kas see aasta on ka või otsustas EMT majanduslanguse tõttu oma rahateenimiskampaaniat mitte korraldama hakata?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 00:14:34 vasta tsitaadiga

see kampaania juba mitu aastat olnud, küll tuleb tänavu kah.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 10:01:51 vasta tsitaadiga

EMT Kliendiinfo kirjutas:
Heategevuskampaaniat eelmiste aastatega võrreldaval kujul (klientide poolt tehtavad SMS-annetused ja võimalus võita auhindu) tänavu ei tule, kuna EMT valmistab ette üht järgmisel aastal avanevat suuremat ühiskondlikku projekti. Loodame sellest juba üsna aasta alguses teada anda.

EMT traditsioonilist jõulukampaaniat see aasta ei toimugi icon_sad.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 16:59:21 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
EMT Kliendiinfo kirjutas:
Heategevuskampaaniat eelmiste aastatega võrreldaval kujul (klientide poolt tehtavad SMS-annetused ja võimalus võita auhindu) tänavu ei tule, kuna EMT valmistab ette üht järgmisel aastal avanevat suuremat ühiskondlikku projekti. Loodame sellest juba üsna aasta alguses teada anda.

EMT traditsioonilist jõulukampaaniat see aasta ei toimugi icon_sad.gif


See aasta on rate jõulukalender icon_biggrin.gif
http://www.rate.ee/contest.php

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rossa
HV Guru

liitunud: 13.02.2004




sõnum 01.12.2008 20:00:24 vasta tsitaadiga

Tervitus.
Ei loe kusagilt välja, kas siis see aasta toimub Jõululoos vaid rate rahvale või kuidas? Oskab keegi täpsustada?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2008 20:30:23 vasta tsitaadiga

Mis selle reidi jõululoosi point on?
Saadad ka sõnumeid?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  EMT traditsiooniline heategevuskampaania mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.