|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
04.12.2007 21:51:13
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| Vello. kirjutas: |
Küsiksin igaksjuhuks üle sellise asja, et kui üks tuttav ostab USA'st iphone 399 dollarit see teeb kuskil 4300 kr ja kui ta selle lennukiga kaasa võtab ning Eestisse toob palju maksma läheb?
Et siis palju lisandub 399 dollarile?
Ja, et ei soovi sellist asja teha, et telefon võetakse karbist välja lennates, et oleks kile see ja täiesti uus.
Või võiks oodata kuni uued variandid iphonest järgmisel aastal tulevad äkki Eestisse. |
Ameerikas lisanduvad sellele 399.- dollarile veel ju maksud, oleneb osariigist, seega arvesta umbes 430.- dollarit.
18% on siis Eesti käibemaks ja mingi tollimaks ka 1.05x
Täpesmalt tänase kursi järgi:
4471,96 EEK käibemaks teeb 5276,9 EEK ja tollimaksudega 5540,75 EEK.
Parandage palun, kui kusagil eksisin. |
Oled sa kindel, et Eestis käibemaks lisandub ja ka tollimaks?
Kuidas see välja näeks?
Tuled laed oma kotid lindile ja siis võetakse sul see välja ja hakatakse makse tahtma?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.12.2007 21:52:30
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
| Vello. kirjutas: |
Küsiksin igaksjuhuks üle sellise asja, et kui üks tuttav ostab USA'st iphone 399 dollarit see teeb kuskil 4300 kr ja kui ta selle lennukiga kaasa võtab ning Eestisse toob palju maksma läheb?
Et siis palju lisandub 399 dollarile?
Ja, et ei soovi sellist asja teha, et telefon võetakse karbist välja lennates, et oleks kile see ja täiesti uus.
Või võiks oodata kuni uued variandid iphonest järgmisel aastal tulevad äkki Eestisse. |
Ameerikas lisanduvad sellele 399.- dollarile veel ju maksud, oleneb osariigist, seega arvesta umbes 430.- dollarit.
18% on siis Eesti käibemaks ja mingi tollimaks ka 1.05x
Täpesmalt tänase kursi järgi:
4471,96 EEK käibemaks teeb 5276,9 EEK ja tollimaksudega 5540,75 EEK.
Parandage palun, kui kusagil eksisin. |
Oled sa kindel, et Eestis käibemaks lisandub ja ka tollimaks?
Kuidas see välja näeks?
Tuled laed oma kotid lindile ja siis võetakse sul see välja ja hakatakse makse tahtma? |
Lähed ise ilusasti "deklaleeritava" kauba sektsioonist läbi. Loomulikult võid ju panna iPhone koos karbiga seljakotti ning sellega lennukisse minna ning Eestis rahulikult passikontrollist läbi minna, aga ei tea kas õnnestub.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
04.12.2007 21:53:21
|
|
|
kui hästi läheb maksab asi usas ca $430 ja muid makse ei lisandu ka Eestis, välja arvatud sõbrale väike hüvitis
kui kehvasti läheb, siis kakutakse jah tollis lahti ning maksad.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
04.12.2007 22:08:58
|
|
|
On veel kellelgi mingeid nõuandeid või soovitusi?
430 dollarit oleks päris hea hind. Ei tea kas õnnestuks see, et võtta seljakotti kaasa ja siis Eestis ilusti tollist läbi minna ning raha juurde ei anna?
praegu on iphonel see hea, et saab Ipod Touchina kasutada ja lisaks kõlarid ning muud vidinad.
Aga kas see sim unlock hack kindlasti tuleb, et muidu ei tasu ära ostmine. Tean veel, et on olemas Turbosim millega saaks helistada aga see ei huvita mind. Tahaks ikka võimalikult kergesti hakkama saada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
04.12.2007 22:18:04
|
|
|
Aga üks küsimus veel teemasse, et kas ma olen nüüd õieti aru saanud, et Usas ei saa sularahas enam maksta iPhone eest?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.12.2007 22:36:03
|
|
|
| unnamed kirjutas: |
| Aga üks küsimus veel teemasse, et kas ma olen nüüd õieti aru saanud, et Usas ei saa sularahas enam maksta iPhone eest? |
Jah, maksta saad ainult krediitkaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
04.12.2007 23:40:43
|
|
|
Ühesõnaga siis VISA ja sellised asjad?
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
04.12.2007 23:59:12
|
|
|
| unnamed kirjutas: |
| Ühesõnaga siis VISA ja sellised asjad? |
Just!
Smartphone Experts Headphone Adapter for Apple iPhone ÜHISOST
http://iphone.spot.ee/viewtopic.php?p=1296
viimati muutis M@x 05.12.2007 00:36:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
05.12.2007 00:26:18
|
|
|
tänud !
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hulluke
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2005
|
05.12.2007 01:09:09
|
|
|
| Lisaks mainin et kui soovid lasta osta kellelgi iPhone apple enda poest peab olema AT&T leping vähemalt nii olen aru saanud. See ongi minuteada põhiline põhjus miks ebays ja mujal küsitakse rohkem kui 399$ kuna see leping suht kallis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
05.12.2007 01:14:03
|
|
|
| hulluke kirjutas: |
| Lisaks mainin et kui soovid lasta osta kellelgi iPhone apple enda poest peab olema AT&T leping vähemalt nii olen aru saanud. See ongi minuteada põhiline põhjus miks ebays ja mujal küsitakse rohkem kui 399$ kuna see leping suht kallis. |
Minu teada pole leping kohustuslik.
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hulluke
HV vaatleja
liitunud: 29.06.2005
|
05.12.2007 01:17:21
|
|
|
| aa oih vabandan vale info eest
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unnamed
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2006
|
05.12.2007 01:22:33
|
|
|
| hulluke kirjutas: |
| aa oih vabandan vale info eest |
ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel.
_________________ If life kicks you in the ass kick back. Take off on wheels. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
05.12.2007 08:26:05
|
|
|
| unnamed kirjutas: |
| hulluke kirjutas: |
| aa oih vabandan vale info eest |
ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel. |
Leping, ehk liitumine on loomulikult kohustuslik!
Aga seda lepingut hakkad sõlmima kodus, iTunes programmis
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.12.2007 11:32:46
|
|
|
| Tuttav rääkis, et osadele oli usas isegi tahetud peale sundida (piltlikult öeldes) ka kohapeal lepingu sõlmimist ja ei tahetud telefoni kätte anda, kuni lepingut sõlminud pole..
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
05.12.2007 21:51:48
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| unnamed kirjutas: |
| hulluke kirjutas: |
| aa oih vabandan vale info eest |
ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel. |
Leping, ehk liitumine on loomulikult kohustuslik!
Aga seda lepingut hakkad sõlmima kodus, iTunes programmis  |
Mingi lepingu sõlmimine pole kohustuslik. Kes tahab see liitub, kes tahab see teeb oma telefoni tasuta lukust lahti, kes tahab viskab lutsu.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
05.12.2007 23:36:58
|
|
|
| On kellelgi siit iphone juba eesti keelne ka ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
05.12.2007 23:40:51
|
|
|
Mul on
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.12.2007 00:09:40
|
|
|
T2pit2hti sooviks ja ehk ka 6petust kuidas lisada.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
06.12.2007 00:14:39
|
|
|
Täpitähtede saamiseks piisab 1.1.1'le või veelgi parem, 1.1.2le uuendamiseks
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.12.2007 13:36:28
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| T2pit2hti sooviks ja ehk ka 6petust kuidas lisada. |
hoia kirjutades näppu vastava tähe (a, o, u) peal (ca sekund) kuni tuleb pisike täpitähtede menüü ette.
1.1.1 alates on see küljes..
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
06.12.2007 15:09:27
|
|
|
| Kas see unlock hack kindlasti tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.12.2007 16:17:11
|
|
|
lamp, mul on 1.0.2, on mõtet üldse panna uuemat?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.12.2007 16:24:35
|
|
|
| Metsjeesus kirjutas: |
| lamp, mul on 1.0.2, on mõtet üldse panna uuemat? |
see 1.1.1 läheb nii lihtsalt peale, et kindlalt soovitan.
ise apgreidides niipalju tegin, et suurem osa softi uninstallisin ja tegin backupi ka.. aga paistis, et vaja ei läinud,
kontaktid kõik alles ja programmide settingud ka kui need tagasi panin.
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
06.12.2007 17:07:37
|
|
|
| yritan siin 1.0.2 updeitida 1.1.1 peale, kuid kus kuradi kohas asub Unlocking Tools, et siis sealt alt leida Virginize ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
06.12.2007 17:38:12
|
|
|
Installeris, lisad vastava repository
i.unlock.no'st peaks kõik vajaliku saama.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kleptomaan
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
06.12.2007 18:14:03
|
|
|
| Kui suur on tõenäosus, et 1.1.2 bootloader 4.6-le ei tule unlocki?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
06.12.2007 18:36:21
|
|
|
| 0%
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
06.12.2007 18:36:53
|
|
|
| Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.12.2007 18:46:13
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ? |
Ei, sa teed seda ju läbi WiFi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
06.12.2007 18:48:44
|
|
|
| M@x kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ? |
Ei, sa teed seda ju läbi WiFi. |
faili nimi on The Virginizer (03.x) versioonile 03.14.08 ja suurusex hädised 1.8MB...ma võin selle ju läbi EDGE peale lasta
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.12.2007 18:51:15
|
|
|
| miga kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ? |
Ei, sa teed seda ju läbi WiFi. |
faili nimi on The Virginizer (03.x) versioonile 03.14.08 ja suurusex hädised 1.8MB...ma võin selle ju läbi EDGE peale lasta |
Või jah, läbi EDGE.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
06.12.2007 20:53:31
|
|
|
Okey...ma ei tea, kas teen õigesti, kuid antud hetkel näeb siis unlockitud 1.0.2 pealt 1.1.1 peale järjekord välja selline:
1. Arvuti ja iPhone on ühendatud
1. Siit: http://iphone.nullriver.com/beta/ tõmban AppTapp Installer v0.92 ja lasen .exe jooksma ning hakkab siis tõmbama iPhone1,1_1.0.2_1C28_Restore.ipsw ja all jookseb miskine status, kus maht peaks oma 100MB olema
Teen õigesti...anybody ??
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.12.2007 21:13:28
|
|
|
| miga kirjutas: |
Okey...ma ei tea, kas teen õigesti, kuid antud hetkel näeb siis unlockitud 1.0.2 pealt 1.1.1 peale järjekord välja selline:
1. Arvuti ja iPhone on ühendatud
1. Siit: http://iphone.nullriver.com/beta/ tõmban AppTapp Installer v0.92 ja lasen .exe jooksma ning hakkab siis tõmbama iPhone1,1_1.0.2_1C28_Restore.ipsw ja all jookseb miskine status, kus maht peaks oma 100MB olema
Teen õigesti...anybody ?? |
Jah, teed õigesti.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.12.2007 21:18:20
|
|
|
kas see miga fail mitte 1.02 firmware pole?
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003

|
06.12.2007 21:21:08
|
|
|
mul on klots koos...tõmbasin selle 100MB ära ja kui lõpetas downloadimise, siis tuleb kiri, et timed out ...nagu WTF ?
lamp, jah...1.0.2 on ...1.1.1 on vaja ? ...traaa...keegi võiks puust ja punasest selgex teha, kuidas selle 1.0.2 saab 1.1.1 peale updeitida...need kuradi õpetused on sellised, et mu pea ei võta täna...ehk viitsib keegi normaalne aidata ???
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim piim
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
06.12.2007 22:27:51
|
|
|
Minu kogemus liigub praegu siiapoole ja nagu ma aru saan pean ma ikkagi midagi otsa maksma? deklareerimis...?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jim piim
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2007
|
06.12.2007 22:31:12
|
|
|
| mighty kirjutas: |
| Minu kogemus liigub praegu siiapoole... |
Hoiame pöialt!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
06.12.2007 22:31:49
|
|
|
| Jah, peab maksma 18% käibemaksu, tollimaksu ja tollivormistamistasu.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PAUKA
HV veteran

liitunud: 22.07.2003
|
06.12.2007 23:27:39
|
|
|
| tollimaksu telefonidele ei rakendu, ehk siis 18% ja vormistustasu, kokku mingi 900 eeku.
|
|
| Kommentaarid: 207 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
191 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mighty
HV veteran

liitunud: 14.01.2004
|
06.12.2007 23:31:18
|
|
|
aia
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 140 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Level
HV veteran
liitunud: 06.03.2003
|
07.12.2007 11:10:29
|
|
|
| mighty kirjutas: |
| Minu kogemus liigub praegu siiapoole ja nagu ma aru saan pean ma ikkagi midagi otsa maksma? deklareerimis...? |
kas ostsid läbi Selle osta.ee kasutaja
_________________ www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
07.12.2007 21:55:11
|
|
|
digizonest tellisin iPodile kaabli,mitte originaali vaid mingi universaale. Aga iPod 1.Gen ei anna mitte mingit ühendust
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.12.2007 22:09:40
|
|
|
| On keegi teadlik, kuidas see TV-Out funktsioon nö aktiveerub? Lihtsalt torkad kaabli külge ja viskab mingi vastava menüü telekasse? Või peab video panema mängima või kuidas?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
07.12.2007 22:23:10
|
|
|
velsa, valid telekal selle sisendi kuhu iphone toppisid ja kõik
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|