Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 04.12.2007 21:51:13 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
Vello. kirjutas:
Küsiksin igaksjuhuks üle sellise asja, et kui üks tuttav ostab USA'st iphone 399 dollarit see teeb kuskil 4300 kr ja kui ta selle lennukiga kaasa võtab ning Eestisse toob palju maksma läheb?

Et siis palju lisandub 399 dollarile?

Ja, et ei soovi sellist asja teha, et telefon võetakse karbist välja lennates, et oleks kile see ja täiesti uus.

Või võiks oodata kuni uued variandid iphonest järgmisel aastal tulevad äkki Eestisse.
Ameerikas lisanduvad sellele 399.- dollarile veel ju maksud, oleneb osariigist, seega arvesta umbes 430.- dollarit.
18% on siis Eesti käibemaks ja mingi tollimaks ka 1.05x
Täpesmalt tänase kursi järgi:
4471,96 EEK käibemaks teeb 5276,9 EEK ja tollimaksudega 5540,75 EEK.

Parandage palun, kui kusagil eksisin.


Oled sa kindel, et Eestis käibemaks lisandub ja ka tollimaks?
Kuidas see välja näeks?
Tuled laed oma kotid lindile ja siis võetakse sul see välja ja hakatakse makse tahtma?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 21:52:30 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
M@x kirjutas:
Vello. kirjutas:
Küsiksin igaksjuhuks üle sellise asja, et kui üks tuttav ostab USA'st iphone 399 dollarit see teeb kuskil 4300 kr ja kui ta selle lennukiga kaasa võtab ning Eestisse toob palju maksma läheb?

Et siis palju lisandub 399 dollarile?

Ja, et ei soovi sellist asja teha, et telefon võetakse karbist välja lennates, et oleks kile see ja täiesti uus.

Või võiks oodata kuni uued variandid iphonest järgmisel aastal tulevad äkki Eestisse.
Ameerikas lisanduvad sellele 399.- dollarile veel ju maksud, oleneb osariigist, seega arvesta umbes 430.- dollarit.
18% on siis Eesti käibemaks ja mingi tollimaks ka 1.05x
Täpesmalt tänase kursi järgi:
4471,96 EEK käibemaks teeb 5276,9 EEK ja tollimaksudega 5540,75 EEK.

Parandage palun, kui kusagil eksisin.


Oled sa kindel, et Eestis käibemaks lisandub ja ka tollimaks?
Kuidas see välja näeks?
Tuled laed oma kotid lindile ja siis võetakse sul see välja ja hakatakse makse tahtma?
Lähed ise ilusasti "deklaleeritava" kauba sektsioonist läbi. Loomulikult võid ju panna iPhone koos karbiga seljakotti ning sellega lennukisse minna ning Eestis rahulikult passikontrollist läbi minna, aga ei tea kas õnnestub.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 21:53:21 vasta tsitaadiga

kui hästi läheb maksab asi usas ca $430 ja muid makse ei lisandu ka Eestis, välja arvatud sõbrale väike hüvitis icon_smile.gif
kui kehvasti läheb, siis kakutakse jah tollis lahti ning maksad.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 04.12.2007 22:08:58 vasta tsitaadiga

On veel kellelgi mingeid nõuandeid või soovitusi?

430 dollarit oleks päris hea hind. Ei tea kas õnnestuks see, et võtta seljakotti kaasa ja siis Eestis ilusti tollist läbi minna ning raha juurde ei anna?

praegu on iphonel see hea, et saab Ipod Touchina kasutada ja lisaks kõlarid ning muud vidinad.
Aga kas see sim unlock hack kindlasti tuleb, et muidu ei tasu ära ostmine. Tean veel, et on olemas Turbosim millega saaks helistada aga see ei huvita mind. Tahaks ikka võimalikult kergesti hakkama saada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 04.12.2007 22:18:04 vasta tsitaadiga

Aga üks küsimus veel teemasse, et kas ma olen nüüd õieti aru saanud, et Usas ei saa sularahas enam maksta iPhone eest?
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 22:36:03 vasta tsitaadiga

unnamed kirjutas:
Aga üks küsimus veel teemasse, et kas ma olen nüüd õieti aru saanud, et Usas ei saa sularahas enam maksta iPhone eest?
Jah, maksta saad ainult krediitkaardiga.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 04.12.2007 23:40:43 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga siis VISA ja sellised asjad?
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 23:59:12 vasta tsitaadiga

unnamed kirjutas:
Ühesõnaga siis VISA ja sellised asjad?
Just!


Smartphone Experts Headphone Adapter for Apple iPhone ÜHISOST
http://iphone.spot.ee/viewtopic.php?p=1296


viimati muutis M@x 05.12.2007 00:36:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 05.12.2007 00:26:18 vasta tsitaadiga

tänud ! thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hulluke
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 05.12.2007 01:09:09 vasta tsitaadiga

Lisaks mainin et kui soovid lasta osta kellelgi iPhone apple enda poest peab olema AT&T leping vähemalt nii olen aru saanud. See ongi minuteada põhiline põhjus miks ebays ja mujal küsitakse rohkem kui 399$ kuna see leping suht kallis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 05.12.2007 01:14:03 vasta tsitaadiga

hulluke kirjutas:
Lisaks mainin et kui soovid lasta osta kellelgi iPhone apple enda poest peab olema AT&T leping vähemalt nii olen aru saanud. See ongi minuteada põhiline põhjus miks ebays ja mujal küsitakse rohkem kui 399$ kuna see leping suht kallis.


Minu teada pole leping kohustuslik.

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hulluke
HV vaatleja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 05.12.2007 01:17:21 vasta tsitaadiga

aa oih vabandan vale info eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unnamed
HV kasutaja
unnamed

liitunud: 07.01.2006




sõnum 05.12.2007 01:22:33 vasta tsitaadiga

hulluke kirjutas:
aa oih vabandan vale info eest


ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel.

_________________
If life kicks you in the ass – kick back. Take off on wheels.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 08:26:05 vasta tsitaadiga

unnamed kirjutas:
hulluke kirjutas:
aa oih vabandan vale info eest


ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel.
Leping, ehk liitumine on loomulikult kohustuslik!
Aga seda lepingut hakkad sõlmima kodus, iTunes programmis icon_wink.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 11:32:46 vasta tsitaadiga

Tuttav rääkis, et osadele oli usas isegi tahetud peale sundida (piltlikult öeldes) ka kohapeal lepingu sõlmimist ja ei tahetud telefoni kätte anda, kuni lepingut sõlminud pole..
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 05.12.2007 21:51:48 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
unnamed kirjutas:
hulluke kirjutas:
aa oih vabandan vale info eest


ma muidugi ei anna pead. Ei ole kindel.
Leping, ehk liitumine on loomulikult kohustuslik!
Aga seda lepingut hakkad sõlmima kodus, iTunes programmis icon_wink.gif

Mingi lepingu sõlmimine pole kohustuslik. Kes tahab see liitub, kes tahab see teeb oma telefoni tasuta lukust lahti, kes tahab viskab lutsu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 23:36:58 vasta tsitaadiga

On kellelgi siit iphone juba eesti keelne ka ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 05.12.2007 23:40:51 vasta tsitaadiga

Mul on icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 00:09:40 vasta tsitaadiga

T2pit2hti sooviks ja ehk ka 6petust kuidas lisada.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 06.12.2007 00:14:39 vasta tsitaadiga

Täpitähtede saamiseks piisab 1.1.1'le või veelgi parem, 1.1.2le uuendamiseks icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 13:36:28 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
T2pit2hti sooviks ja ehk ka 6petust kuidas lisada.

hoia kirjutades näppu vastava tähe (a, o, u) peal (ca sekund) kuni tuleb pisike täpitähtede menüü ette.
1.1.1 alates on see küljes..

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 06.12.2007 15:09:27 vasta tsitaadiga

Kas see unlock hack kindlasti tuleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 16:17:11 vasta tsitaadiga

lamp, mul on 1.0.2, on mõtet üldse panna uuemat?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 16:24:35 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
lamp, mul on 1.0.2, on mõtet üldse panna uuemat?

see 1.1.1 läheb nii lihtsalt peale, et kindlalt soovitan.
ise apgreidides niipalju tegin, et suurem osa softi uninstallisin ja tegin backupi ka.. aga paistis, et vaja ei läinud,
kontaktid kõik alles ja programmide settingud ka kui need tagasi panin.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 17:07:37 vasta tsitaadiga

yritan siin 1.0.2 updeitida 1.1.1 peale, kuid kus kuradi kohas asub Unlocking Tools, et siis sealt alt leida Virginize ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 06.12.2007 17:38:12 vasta tsitaadiga

Installeris, lisad vastava repository icon_smile.gif
i.unlock.no'st peaks kõik vajaliku saama.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kleptomaan
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2006




sõnum 06.12.2007 18:14:03 vasta tsitaadiga

Kui suur on tõenäosus, et 1.1.2 bootloader 4.6-le ei tule unlocki?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:36:21 vasta tsitaadiga

0%
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:36:53 vasta tsitaadiga

Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:46:13 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ?
Ei, sa teed seda ju läbi WiFi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:48:44 vasta tsitaadiga

M@x kirjutas:
miga kirjutas:
Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ?
Ei, sa teed seda ju läbi WiFi.


faili nimi on The Virginizer (03.x) versioonile 03.14.08 ja suurusex hädised 1.8MB...ma võin selle ju läbi EDGE peale lasta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 18:51:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
M@x kirjutas:
miga kirjutas:
Kas telefon peab olema arvutiga ühendatud kui installin 1.0.2-le Virginize-st ?
Ei, sa teed seda ju läbi WiFi.


faili nimi on The Virginizer (03.x) versioonile 03.14.08 ja suurusex hädised 1.8MB...ma võin selle ju läbi EDGE peale lasta
Või jah, läbi EDGE.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 20:53:31 vasta tsitaadiga

Okey...ma ei tea, kas teen õigesti, kuid antud hetkel näeb siis unlockitud 1.0.2 pealt 1.1.1 peale järjekord välja selline:

1. Arvuti ja iPhone on ühendatud
1. Siit: http://iphone.nullriver.com/beta/ tõmban AppTapp Installer v0.92 ja lasen .exe jooksma ning hakkab siis tõmbama iPhone1,1_1.0.2_1C28_Restore.ipsw ja all jookseb miskine status, kus maht peaks oma 100MB olema

Teen õigesti...anybody icon_razz.gif??
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 21:13:28 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Okey...ma ei tea, kas teen õigesti, kuid antud hetkel näeb siis unlockitud 1.0.2 pealt 1.1.1 peale järjekord välja selline:

1. Arvuti ja iPhone on ühendatud
1. Siit: http://iphone.nullriver.com/beta/ tõmban AppTapp Installer v0.92 ja lasen .exe jooksma ning hakkab siis tõmbama iPhone1,1_1.0.2_1C28_Restore.ipsw ja all jookseb miskine status, kus maht peaks oma 100MB olema

Teen õigesti...anybody icon_razz.gif??
Jah, teed õigesti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 21:18:20 vasta tsitaadiga

kas see miga fail mitte 1.02 firmware pole? icon_razz1.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 21:21:08 vasta tsitaadiga

mul on klots koos...tõmbasin selle 100MB ära ja kui lõpetas downloadimise, siis tuleb kiri, et timed out ...nagu WTF ?
lamp, jah...1.0.2 on ...1.1.1 on vaja ? ...traaa...keegi võiks puust ja punasest selgex teha, kuidas selle 1.0.2 saab 1.1.1 peale updeitida...need kuradi õpetused on sellised, et mu pea ei võta täna...ehk viitsib keegi normaalne aidata ???
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 21:26:21 vasta tsitaadiga

miga, väga selgelt seletatud: http://iphone.unlock.no/
ja wifi on vajalik.

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 21:27:09 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
miga, väga selgelt seletatud: http://iphone.unlock.no/
ja wifi on vajalik.
Ma olen neist ka mõne "Virginize" ära tõlkinud -> http://iphone.dap.ee/virginize.html
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 06.12.2007 22:04:32 vasta tsitaadiga

Siin -> http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=ads.item&id=12523 on kodanik annikene1 spetsialiseerunud kaupade saatmisele USAst. iPhone+postikulud 6500 EEK (liiga ilus, et tõsi olla).
Kas kellelgi on olnud kogemusi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 22:27:51 vasta tsitaadiga

Minu kogemus liigub praegu siiapoole ja nagu ma aru saan pean ma ikkagi midagi otsa maksma? deklareerimis...?
_________________
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jim piim
HV vaatleja
Jim piim

liitunud: 01.03.2007




sõnum 06.12.2007 22:31:12 vasta tsitaadiga

mighty kirjutas:
Minu kogemus liigub praegu siiapoole...
icon_lol.gif Hoiame pöialt!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 22:31:49 vasta tsitaadiga

Jah, peab maksma 18% käibemaksu, tollimaksu ja tollivormistamistasu.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PAUKA
HV veteran
PAUKA

liitunud: 22.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 23:27:39 vasta tsitaadiga

tollimaksu telefonidele ei rakendu, ehk siis 18% ja vormistustasu, kokku mingi 900 eeku.
Kommentaarid: 207 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 191
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 23:31:18 vasta tsitaadiga

aia
_________________
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 23:43:35 vasta tsitaadiga

Endale tuli tavapostiga koju kiri,
http://max.dap.ee/digi.doc
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 07.12.2007 02:07:58 vasta tsitaadiga

Parem jailbreak: http://www.iphone-hacks.com/2007/12/06/a-better-iphone-112-jailbreak-method/

Hea uudis: http://www.iphone-hacks.com/2007/12/06/iphone-113-coming-soon/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 11:10:29 vasta tsitaadiga

mighty kirjutas:
Minu kogemus liigub praegu siiapoole ja nagu ma aru saan pean ma ikkagi midagi otsa maksma? deklareerimis...?


kas ostsid läbi Selle osta.ee kasutaja

_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 07.12.2007 21:55:11 vasta tsitaadiga

digizonest tellisin iPodile kaabli,mitte originaali vaid mingi universaale. Aga iPod 1.Gen ei anna mitte mingit ühendust icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 22:09:40 vasta tsitaadiga

On keegi teadlik, kuidas see TV-Out funktsioon nö aktiveerub? Lihtsalt torkad kaabli külge ja viskab mingi vastava menüü telekasse? Või peab video panema mängima või kuidas?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2007 22:23:10 vasta tsitaadiga

velsa, valid telekal selle sisendi kuhu iphone toppisid ja kõik icon_wink.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.