|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
15.10.2007 11:10:54
Ülevaade: Logitech UltraX Cordless Media Desktop |
|
|
Soetasin uueks hiir-klaviatuur komplektiks Logitechi UltraX Cordless Media Desktopi. HV hinnakirjas asub ta siin. Ise leidsin komplekti aga Euronicsist, kus ta maksis 449 krooni.
Karp oli tal selline:
Välisest kesta eemaldamisel tuli asuda aga järgmise karbi kallale:
Komplekt sisaldas:
UltraX juhtmeta klaviatuuri,
juhtmeta optilist hiirt,
saatjat,
2AA ja 2AAA Duracelli patareid,
CD-d vajamineva softiga.
Klaviatuurist.
Klaviatuur on sisuliselt sama, mis tavaline UltraX, ainult et juhtmeta ja mõnede lisanuppudega.
Mõnusaks lisaks on paremal numpadi kohal asuv meediaosa, kust on võimalik reguleerida volume ja valida eelmist-järgmist meediafaili ning kasutada play/pause funktsiooni.
Lisaks on sülearvutitele tuttav Fn nupp, mis võimaldab function (F1-F12) nuppudelt kasutada kahtteist lisafunktsiooni.
Näiteks avab Fn+F4 MSNi peaakna ning Fn+F5 My Picture's kausta.
Kindlasti on võimalik neid ka ümber programmeerida.
Vajaminev tarkvara on kaasas CD-ROM'l.
Täpsemat infot klaviatuuri sihtotstarbelise kasutamise (trükkimise) kohta leiab ka vanemast tavalise UltraX klaviatuuri ülevaatest.
Igatahes, tõele au andes, pole ma enne nii mugavat klaviatuuri kasutanud.
Tõesti jätab üsna sülearvuti klaviatuuri mulje, ülimalt vaikne ja õhuke.
Klaviatuur on rootsi paigutusega.
Saadaval on ka vene paigutusega komplekt.
Klaviatuurist paar pilti:
Proovisin ka saatja võimekust, klaviatuuri (ja ka hiirt) oli mõistlikult võimalik kasutada veel vähemalt 5m kauguselt (tuba ei võimaldanud kaugemale minekut).
Pilt ka saatjast:
Hiir:
Tavaliselt on ~500-krooniste komplektidega kaasas tavaline Logitechi juhtmeta hiir.
Mis mind aga selle komplekti poole tõmbas, oli see, et hiirel on ka Internetis surfates väga kasulikud back-foward nupud.
Hiire tundlikkus on 800dpi, millest minule täiesti piisab.
Paar pilti ka hiirest:
Kokkuvõtteks:
Plussid
Soodne hind (alates 449 krooni)
Ülimalt mõnus klaviatuur kirjutamiseks
Klaviatuuri stiilne disain
Meedianupud
Back-foward nupud hiirel
Miinused
Pole saadaval EST paigutusega klaviatuuri
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.10.2007 11:14:08
|
|
|
| Klaver tundus pealtvaates kuidagi kõrge. Hiir tundub kuidagi odav, aga mida 500 kolmplektist tahta.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
15.10.2007 11:15:07
|
|
|
See on fotoka välk, mis sellise mulje klaviatuurist jättis.
Tegelikult on nupud 1:1 samad mis tavalisel UltraX-l.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjand
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
15.10.2007 13:16:24
|
|
|
Oli endal 2 tükki sellist - see on hea komplekt. Tunnen isegi puudust sellest veidi
Isiklikult enda arvamus:
Hiir on veidi kohmakas mängimiseks ja mul oli ta liiga tundlik. Kui tundlikust maha võtta siis ei olnud mulle jälle winni appides see tundlikus sobilik.
Klaver oli superhea.
Patakad said mul liiga kiirelt tühjaks - kasutasin ka akusid aga ikkagi. Kui õieti mäletan, üle 2 kuu ei pidand küll vastu ja sama asi nagu paljudel -> Indikaator hakkab näitama, et asi tühi juba suht siis kui juba väga tühi
ma annaks klaverile 10st 9.
hiirele 10st 6.
Terv!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
15.10.2007 13:23:30
|
|
|
| Hetkel sama asi kasutuses, klahvi kohta pole eriti midagi ette heita, saan diivani pealt filme timmida ilusti. Patarei peab ka päris kaua vastu. Hiirest olen viimasel ajal loobund - lihtsalt ei viitsi akusi iga nädal v 2 nädala tagant laadida, lisaks on see liiga raske ja kohmakas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.10.2007 16:19:48
|
|
|
vastikult suur saatja! endal oli ühel hiirel samasugune.
muidugi selle raha eest asja küll endale ei ostaks pekstes ka mitte, nats etemate riistapuudega harjunud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver253
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2002
|
16.10.2007 17:29:26
|
|
|
| Nii puhtteoreetilisest huvist mitmete Logitechi klaviatuuride paigutust jälgides: kas tänapäeval keegi enam Insert-klahvi ei kasutagi? Näiteks Shift+Delete, Ctrl+Insert ja Shift+Insert on IMHO oluliselt mugavam kasutada, kui Ctrl+X, Ctrl+C ja Ctrl+V.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.10.2007 17:46:00
|
|
|
... puhtalt harjumuse asi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
22.10.2007 22:20:23
|
|
|
Kas nii klaver kui ka hiir on patareidega?
Kaua mõlemal umbes patareid vastu peavad?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.10.2007 22:55:04
|
|
|
tegelikult on aku/patareide kestvuse küsimine täiesti mõttetu! kõik sõltub ikka kasutamisest.
vbl kui 1 kuu vältel WhatPulse abil iga nupuvajutus arvele võtta ja saatja kaugus vastuvõtjast, ning nendevahelised segajad mingisse imevalemisse panna, saaks mingi numbri
mul näiteks SetPoint väidab momendil, et klaverit jagub veel 37 päevaks - yeah, right!
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
03.11.2007 23:18:56
|
|
|
Mul juba mingi 2 aastat kasutusel sarnase saatjaga komplekt. http://www.houstonwarehouse.com/htm-2/kbms-wls-lg-yrk49-wireless-keyboard-mouse-combo-logitech-cordless-keyboard-y-rk49-cordless-optical-mouse-m-rr95.htm
Mind see saatja suurus küll ei sega, ega ma sellist asja läpaka taha ei topi.
Hiir rsk andis küll otsad mingi kuu aja eest, ei nõustunud kerima enam. Nüüd mingi NX60 kasutusel mis sai peaaegu suvaliselt asemele ostetud. (ma tean et läpaka oma idee poolest ) Selle jaoks oli vaja oma vastuvõtja kasti taha toppida kahjuks.
Tegelikult oleks mõistlik uus komplekt otsida ja see paistab täiesti sobivat. Jama selles et vahel kaob hiirega ühendus ära kui mingi USB seade järgi panna.
Kui keegi tahaks minu klaverit omale saada (ilma hiireta siis), võiks teada anda. NX60 leiaks ilmselt edaspidi kasutust läpakaga koostöös.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
09.11.2007 10:25:19
|
|
|
Endal sama komplekt.
Üldiselt olen asjaga väga rahul. Klaviatuuri klahvid on väga mugavad ja pehmed, samas on vajutus kindlalt tunda. Kuna hoian klaverit süles, on juhtme puudumine suur pluss. Trükkimisel esineb pisike lag (viivitus), kuid see ununeb üpris ruttu ja kõik ei pruugi seda tähelegi panna.
Hiir on samuti normaalne. Pole küll päris tippklass, kuid igapäevaseks tööks sobib hästi. Paraku on tal ka üks tüüpviga - rullile vajutus kipub väsima, peab kõvemini vajutama. Esimesel hiirel tekkis probleem kuu või paar pärast ostu, garantiikorras vahetati ringi, uuel hakkas sama viga ilmnema natuke vähem kui aasta pärast. Neid vajutusi tuleb muidugi üsna tihti ette ka - lingi avamiseks uues tab'is.
Kokkuvõttes soovitan komplekti soojalt. Väga mugav kasutada ja mõistliku hinnaga.
PS. Mingi õnnetuse tulemusena (kukkus vist maha) tuli lahti K tähe klahvi alune kinnitus, mida eksikombel valetpidi tagasi pannes ühe imepeenikese plastnaga ära murdsin ja mistõttu klahv vahel streikima kipub Kui kellelgi mingil põhjusel antud jubinat pakkuda on või teab, kust saada võiks, võtke ühendust.
PPS. Vaheldumisi UltraX'iga on kasutusel ka IBM Model M klaviatuur, mis oma suurepärase klahvitunnetuse ja valju klõbinaga palju südameid on võitnud Palju neid ei liigu, kui nägema peaksite, soovitan ära osta.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
30.11.2007 18:24:20
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| kuidas see traadita-lag mõjutab mängimist? mingi mängu-guru ma pole, aegajalt niisama natuke saab tulistatud ja autoga kihutatud. |
Ise olen samasugune pühapäevamängur ja mängides viivitust absoluutselt tähele ei pane.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
01.12.2007 23:27:27
|
|
|
| F.E.A.R Combatis oli jällegi skip või lag päris tajutav. Juhtmega hiir oli samas väga ok. Ei oskagi öelda millest see sõltub, aga mängimiseks on see hiir natuke sobimatu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
02.12.2007 14:33:24
|
|
|
| ma pole hiirt veel kasutusele võtnudki - juba pealevaadates ei meeldinud, niiet viskasin kohe sahtlisse. Klaver aga on igati mõnus, oma hinda kindlasti väärt (isegi hiire äraviskamisel) ja patareide kestvuse üle ka ei kurda. Vajadusel ostaks iga kell uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.12.2007 20:07:22
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| aa, siuke küss, kas klaver ja hiir on koguaeg töömeeleolus või saab neid kuidagi välja ka lülida akude/patarei säästuks? |
nupust saab välja lülitada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.12.2007 23:59:30
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| aa, siuke küss, kas klaver ja hiir on koguaeg töömeeleolus või saab neid kuidagi välja ka lülida akude/patarei säästuks? |
nupust saab välja lülitada |
Oled sa kindel või pakud niisama? Minu klaveril ega hiirel küll on-off nuppu ei ole, ainult akusid välja võttes saab välja lülitada. Iseasi, kas sellel mõtet on, klaviatuuris peavad toiteelemendid vastu kuid ja hiire omasid pole ka raske mõne nädala tagant vahetada/laadida.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.12.2007 00:06:54
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| aa, siuke küss, kas klaver ja hiir on koguaeg töömeeleolus või saab neid kuidagi välja ka lülida akude/patarei säästuks? |
nupust saab välja lülitada |
Oled sa kindel või pakud niisama? Minu klaveril ega hiirel küll on-off nuppu ei ole, ainult akusid välja võttes saab välja lülitada. Iseasi, kas sellel mõtet on, klaviatuuris peavad toiteelemendid vastu kuid ja hiire omasid pole ka raske mõne nädala tagant vahetada/laadida. |
hetkel küll pakkusin, siiamaani nagu igal logitechi wireless seadmel saanud välja lülitada nupust
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.12.2007 00:58:41
|
|
|
mul MX600'l polnudki eraldi on/off nuppu, lihtsalt tuli connect nuppu all hoida
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.12.2007 01:11:32
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
mul MX600'l polnudki eraldi on/off nuppu, lihtsalt tuli connect nuppu all hoida  |
Sellel hiirel see igatahes ei toimi, juhendis ka mingit vihjet pole.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
11.12.2007 22:37:42
|
|
|
täna nägin, kuidas Kristiine Euronicsis üks noormees selle omale ostis : ). Ja retsept! sealsetele müüjatele, kes paki avasid, et enne ostu asjaga lähemalt tutvuda ja oma käega katsuda lubasid.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
18.12.2007 12:23:36
|
|
|
| Kas sel klaveril SLEEP nupp ka kuskil asub?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
28.12.2007 19:28:37
|
|
|
Tõesti hea klaver - jõuluvana tõi
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
04.01.2008 21:15:05
|
|
|
aga on neid selle insert nupuga ka olemas? nagu keegi juba mainis see shift/ctrl + insert hädavajalikud nupud
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.01.2008 22:58:09
|
|
|
| limp kirjutas: |
aga on neid selle insert nupuga ka olemas? nagu keegi juba mainis see shift/ctrl + insert hädavajalikud nupud  |
Kahjuks ei ole. Insert nupu aset täidab sellel klaveril kombinatsioon Fn + Print Scrn, mugavusest on asi muidugi kaugel.
Sleep nuppu tal samuti pole, aga Setpoint tarkvaraga peaks saama määrata uinutamist kombinatsioonidele Fn + F1-F12.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
05.01.2008 00:10:47
|
|
|
| num lock maha võtta, siis on insert 0 asemel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2008 01:05:44
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| num lock maha võtta, siis on insert 0 asemel |
ja räägi nüüd tarkpea kuidas ma kopi peistin selle inserdiga teinekord loe ikka läbi ka mis eesmärgil mul seda inserti vaja on
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
05.01.2008 01:41:35
|
|
|
| mis osa sulle selgitust vajab? ctrl+insert kopib ja Shift +insert peistib.. vähemalt minul töötab, aga võibolla see ainult tarkpeadel nii töötabki....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2008 11:13:15
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| mis osa sulle selgitust vajab? ctrl+insert kopib ja Shift +insert peistib.. vähemalt minul töötab, aga võibolla see ainult tarkpeadel nii töötabki.... |
jah ja ma pean ühe klaviatuuri pärast hakkama numlocki sisse/välja lülitama et teha kopi/peisti kui teistel klaveritel on insert nupp kenasti mujal ka olemas?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
05.01.2008 11:51:24
|
|
|
Mul pole kopi/paste kaugeltki nii oluline nagu mõnedel siin, saan vajadusel roti abil ka tehtud Krt peab vist omale selle komplekti ikka hankima, seal näib hiirel ''back'' ja midagi veel küljes olevat.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2008 11:57:19
|
|
|
miks te ei kasuta ctrl+x, ctrl+c ja ctrl+v kombinatsioone? ma ei suudaks küll ilma nendeta elada
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2008 12:30:41
|
|
|
jah, aga kui sa päeva jooksul kasutad kopi-pastemist päris palju, siis hiire kasutamine jääb ära ning programmis mida kasutan, ei toimi ctrl + x,c,v nii lihtne see ongi ning päris kehv on kasutada seda inserti mis 0 all on
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.01.2008 12:48:46
|
|
|
| kas sul siis numpad samuti pidevalt kasutuses ? kui ei, siis ei tohiks vahet olla et kas sealt nooleklahvide kohalt või nooleklahvidest paremal
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
05.01.2008 12:50:31
|
|
|
no cmon, eks sa liiguta nooli ja ürita siis veel lisaks seda inserti kasutada. ning jah kasutan numpadi ka:) aga ei vinni seda teemat rohkem arendada igal ühel omad vajadused ning harjumused ning teate küll kui raske on nendest lahti saada (nt suitsetajad )
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2008 13:21:54
|
|
|
eks harjumused ole ühed pahad asjad jah ma näiteks ei suuda enam tavalist juust-klaverit üldse kasutada! nii harjunud madalate ja vaiksete klahvidega, puutetundliku volume control'iga jne
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
06.01.2008 17:14:30
|
|
|
Midagi plnd teha 449.- krooni eest on ikka tore asi küll, pidin ikka omale ka ostma. Tähelepanek veel selline et karbi peal ja reklaampildil on mingi kummaline pisike ''enter'' klahv aga reaalses elus on enter ikka normaalne. Seoses sellega on nüüd üle Y-RK49, komplekti kuuluv rott on küll juba otsad andnud aga klaver on täiesti tegija.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
08.01.2008 20:14:08
|
|
|
kas seda puhtalt wireless klaviatuuri kujul ei liigu? otsin omale soodsamat wireless klaviatuuri, hetkel oma poodi tuli http://trust.com/products/product_detail.aspx?item=15176 , mille klaviatuur näeb päris hea välja ja katsudes on raske ja tugev. aga ei ole hiirt vaja! oskab keegi miskit soovitada?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
08.01.2008 22:29:13
|
|
|
Ilma hiireta klaverid pole vist eriti levinud, ikka komplektis kipuvad olema. Samas siin 1 mees just kiitis et klaver on ka siis ostmist väärt kui hiir minema visata Ja karta on et hiir annab jälle otsad paari aasta jooksul nagu vana komplektiga juhtus kusjuures nii mul kui mu vennal. Ostetus meil aastase vahega ja hiir läks ka aastase vahega hingusele täpipealt samamoodi. Mis selle Trust'i komplekti hind oleks ? Kui tootjat vaadata siis ilmselt küllalt odav ju.
Huvitav oleks ka teada kas on mingit varianti näiteks komplektist eraldatud hiirt muu vastuvõtjaga käima saada ja samamoodi ka näiteks komplekti opereeriva vastuvõtjaga mingit teist hiirt paaritada. Mõeldes tulevikule
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.01.2008 03:47:41
|
|
|
maxtor1, tegelikult sa tabasid mu idee ära.
trusti hind muidu on 390 mul endal kaupluses, omale oleks vast odavam. aga kuidagi see trusti klaviatuur kutsub jubedalt.
aga idee juurde, jah, tahakski nii teha, et hiire mingi imesaatjaga visata nt vana masina taha (mul muidu seisab geniuse wireless vastuvõtjasaatja niisama, hiir saast) - kui siis trusti komplett võtta.
samas kui võtta logi, siis mul on logitech MX revolution, ei tea äkki saaks revo pulga otsa klaveri ka, siis saaks hiire oma pulgaga suure arvuti taha?
ideas ideas....
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
09.01.2008 20:36:33
|
|
|
vaevalt sa suudad tutvustada MX pulgale seda klaverit .... aga kui õnnestub siis teeks infi eest sulle
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
11.01.2008 13:50:32
|
|
|
| Alo.Ko kirjutas: |
| Klaver tundus pealtvaates kuidagi kõrge. Hiir tundub kuidagi odav, aga mida 500 kolmplektist tahta. |
Et sai nüüd endale ka see ostetud ja ütleks, et sellise hinna kohta üllatavalt hea, hiir on suhteliselt täpne ka vaibal ja suhteliselt mugav ka veel, hiire juures häirib ainult see, et klõpsud( ) käivad tugevasti. Klavatuur on ka hea ja soliidse välimusega ja minu silmis suureks plussiks on see, et ei ole neid helendavaid tulukesi mis õhtuti häirivad.
Kokkuvõtteks võiks siis öelda, et ise julgeks küll soovitada seda komplekti sellise hinnaklassi juures
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
11.01.2008 14:23:59
|
|
|
| Hiire tavpärased klõpsud on isegi küllalt vaiksed, vana klõpsus ikka kõvemini oluliselt. Edasi-tagasi lisanupud teevad küll rohkem häält kui võiks.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
11.01.2008 17:25:31
|
|
|
| maxtor1 kirjutas: |
| Hiire tavpärased klõpsud on isegi küllalt vaiksed, vana klõpsus ikka kõvemini oluliselt. Edasi-tagasi lisanupud teevad küll rohkem häält kui võiks. |
Alo mõtles vist seda, et vasakut ja paremat nuppu tuleb suhteliselt tugevalt vajutada, et toimiks. See on tõsi, enamus hiirte nupud käivad kergemalt, aga pole ka siin midagi hullu. Kasutada saab kenasti.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
11.01.2008 17:39:37
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| maxtor1 kirjutas: |
| Hiire tavpärased klõpsud on isegi küllalt vaiksed, vana klõpsus ikka kõvemini oluliselt. Edasi-tagasi lisanupud teevad küll rohkem häält kui võiks. |
Alo mõtles vist seda, et vasakut ja paremat nuppu tuleb suhteliselt tugevalt vajutada, et toimiks. See on tõsi, enamus hiirte nupud käivad kergemalt, aga pole ka siin midagi hullu. Kasutada saab kenasti. |
Tegelt mõtelesin ikka et nupuvajutused on liiga lärmakad võrreldes MX1000-ga, aga noh see nati teisest hinnaklassist hiir kah
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hurricane
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2005
|
01.06.2008 20:08:25
|
|
|
| Ega keegi ei tea, kas seda klaviatuuri veel praegugi Ülemiste Euronicsis müügil on? Kui mitte, siis kus mujal?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
07.05.2009 19:43:04
|
|
|
Ai kurja, kust nüüd uue sellise komplekti saaks ? Mul otsustas klaver ameti maha panna
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
07.05.2009 19:53:51
|
|
|
| Logitechi soft on ikka peal? Aeg ajalt blokitakse klaver ära millegipärast, siis vaja jälle mingi turvakood sisse taguda ja jälle töötab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|